- Kleine groepen
- Covid-19 veilig
- Ervaren docent
- Online mogelijk
- Praktische training
Hoe de risico's van een computernetwerk te elimineren? De cursus ECSA/LTP helpt je om ervaring op te doen met penetratietesten op een netwerk. Met deze informatie maak je een report, waarmee de risico´s van het netwerk zichtbaar worden. Vervolgens analyseer je deze risico's en je stelt een plan op om die te elimineren.
De cursus is opgedeeld in twee delen: Certified Security Analysyt(ESCA) en Licensed Penetration Tester(LPT). De ESCA training leert je werken met reallife penetration testen, aan de hand van EC-Council´s penetration testing methodiek. De LPT training leert je hoe je een professioneel report kunt opzetten van een penetratietest.
De training is bedoeld voor Certified Ethical Hackers en systeem- en netwerkbeheerders die verantwoordelijk zijn voor de IT-beveiliging van een computernetwerk.
Tijdens de laatste middag van deze cursus dien je een officieel examen af te leggen van ED-Council. Na het succesvol voltooien van de training ontvang je van Learnit een officieel certificaat.
De training wordt standaard verzorgd in het Nederlands. De trainer beheerst de Engelse taal. Er kan gebruik gemaakt worden van Engelstalig cursusmateriaal. Bij inschrijving van minimaal 3 deelnemers kan de training ook geheel in het Engels verzorgd worden.
Vermelde prijzen zijn per persoon, inclusief cursusmateriaal. Bij de trainingen op locatie is een lunch inbegrepen.
Op locatie | Online | |
---|---|---|
Duur | 5 dagen | 10 sessies van drie uur |
Prijs per dag, excl. btw | € 1030,- | € 945,- |
Totaal, incl. btw | € 6231,50 | € 5717,25 |
Na afronding van de training wordt een Learnit-certificaat uitgereikt als bewijs van deelname.
We organiseren deze training ook online. Hiervoor maken we gebruik van Webbex of Zoom. Inloggen met Skype is ook mogelijk. Op verzoek kan deze training ook met Microsoft Teams worden georganiseerd.
De training duurt 10 sessies van 3 uur, verspreid over 10 weken.
De cursus Certified Security Analyst Licensed Penetration Tester (ECSA/LPT) is beoordeeld met een gemiddelde van 8.6.
"Was een leuke training."
"In een kort tijdsbestek, helaas was ik de tweede dag verhinderd, heb ik hele praktische toepassingen geleerd."
"Erg leerzaam. Er werd aandacht aan mijn leerdoel gegeven en daardoor is de materie nog beter te gebruiken in de praktijk."
"De training was zeer leerzaam. De theorie en de praktijk werden zeer goed met elkaar gecombineerd. Het was erg fijn om in een klein groepje les te krijgen, hierdoor kreeg ik nog meer de kans om mijn leerdoelen te behalen."
"Een prima training op een mooie locatie. De persoonlijke aanpak van de trainer zorgt ervoor dat het niet verveeld. Ik heb er veel van geleerd."