- Kleine groepen
- Covid-19 veilig
- Ervaren docent
- Online mogelijk
- Praktische training
In de Revit MEP vervolg cursus worden kort de belangrijkste functies van Revit MEP behandeld. Daarna worden de geavanceerde functies van Revit MEP behandeld, waardoor je nog efficiënter Revit MEP leert toepassen.
Ja, ik wil meer wetenIn de Revit training voor gevorderden leer je over de geavanceerde functies, instellingen en werkmethodes binnen Revit. Tijdens de cursus leer je zelfstandig een hoogwaardig project op te zetten waar meerdere mensen tegelijk aan kunnen werken. Daarnaast leer je views, ontwerpvarianten en fases inrichten.
Neem gerust je eigen 3D Revit model mee naar de cursus om praktische knelpunten door te nemen.
Je kunt na afloop van de gevorderden cursus zelfstandig een hoogwaardig project opzetten waar meerdere mensen tegelijk aan kunnen werken. Daarnaast kun je ook views, ontwerpvarianten en fases inrichten.
Neem gerust je eigen 3D Revit model mee naar de cursus om praktische knelpunten door te nemen.
De cursus Revit Vervolg is bedoeld voor architecten, ontwerpers, bouwkundig tekenaars en systeembeheerders die op een hoog niveau nog efficiënter willen leren werken met Revit.
Deze training wordt tot 1 juli 2020 enkel virtueel uitgevoerd. Een online cursus, ook wel Virtual Classroom-training genoemd, is hetzelfde als een klassikale training: u maakt dezelfde opdrachten, u heeft contact met uw docent en mede-cursisten en ontvangt hetzelfde cursusmateriaal. Het enige verschil is dat u de training vanuit huis of kantoor via een videoverbinding volgt.
Voor aanvang van de online cursus ontvangt u een persoonlijke mail met daarin alle informatie die u nodig heeft om deel te nemen aan de cursus
De cursist dient de basis vaardigheden van Revit MEP onder de knie te hebben. Daarnaast is het wenselijk om één á twee maanden projectervaring te hebben in het werken met Revit MEP.
Je ontvangt een officieel Autodesk cursusboek. Dit boek bevat, naast de software, ook veel oefenstof met echte voorbeelden uit het bedrijfleven. Daarnaast worden tijdens de cursus Nerderlandstalige en praktijkgerichte oefeningen uitgereikt. Je ontvangt ook een 30 dagen versie van de software.
De training wordt standaard verzorgd in het Nederlands. De trainer beheerst de Engelse taal. Er kan gebruik gemaakt worden van Engelstalig cursusmateriaal. Bij inschrijving van minimaal 3 deelnemers kan de training ook geheel in het Engels verzorgd worden.
Open inschrijving, per persoon, inclusief cursusmateriaal en lunch:
2 dagen
€ 360,-
€ 720,-
€ 151,20
€ 871,20
Na afronding van de training wordt een Learnit-certificaat uitgereikt als bewijs van deelname.
De cursus Revit Vervolg is beoordeeld met een gemiddelde van 8.3.
"Interessante leerzame cursus toegevoegde waarde het lesboek zodat je op het werk of thuis nog eens kunt nakijken. Met vriendelijke groet Karel Pelzer."
"Leuke, praktische training."
"De training werd gegeven in een goed tempo, waarbij de cursisten goed konden meekomen. Het was geen grote groep, waardoor er genoeg ruimte was voor het individu. De stof was in een logische volgorde, waardoor je door verder te gaan in de training de basis goed bleef herhalen, waardoor deze bij blijft."
"Very nice school to learn a variety of training with dedicated experts."
"Training op maat! Vanuit de intake is de training aangepast op onze (mijn) wensen. De training sluit mooi aan op de praktijk."