E-Learning
Geheel online200,-
excl. btw
- Waar je wilt
- Wanneer je wilt
- Op je eigen tempo
Wil jij die Oracle-ontwikkelaar zijn die in een bedrijf verantwoordelijk is voor het het beheer en het ontwerp van Oracle-toepassingen? Dan is deze e-learning cursus Oracle geschikt voor jou. In je eigen tempo en in de tijd die jou uitkomt, leer je met Oracle SQL vanaf de basis, hoe Oracle in zijn werk gaat tot aan het schrijven van queries en statements.
Oracle Database is een Amerikaans managementsysteem dat gebruik maakt van de programmeertaal SQL (Structured Query Language) en bestaat uit fysieke bestanden die in (groepen van) blokken zijn opgeslagen met filesystemen op een dataserver. De blokken zijn onderdeel van grotere extends en segmenten. Oracle heeft een eigen set bedrijfsbedrijfstoepassingen om diverse processen in een organisatie te regelen.
Tijdens de online cursus Oracle, die wij in het Engels aanbieden, leer je hoe Oracle werkt. Verder kun je na ongeveer 32 uur studie in je eigen snelheid en op de tijd die jij daarvoor beschikbaar hebt tabellen structureren en gegevens opslaan. Je kunt onder andere rapporten uitvoeren en SQL-functies gebruiken en insert-, update- en delete-statements uitvoeren. Het mooie aan deze online cursus is dat je vanaf het activeren van de training alles terug kunt lezen en bekijken, omdat je nog een jaarlang toegang hebt tot alle video's, lezingen, quizzen en oefeningen.
Na het doorlopen van de online cursus Oracle ben je in staat om Oracle-toepassingen te beheren, toe te passen en uit te bouwen in een bedrijf. Je weet hoe Oracle werkt en je kunt functionele ontwerpen omzetten in technische oplossingen. Je kunt tests en probleemanalyses uitvoeren en anderen ondersteunen in het werken met Oracle. Omdat Oracle breed toepasbaar is, kunnen Oracle-developers op veel gebieden werkzaam zijn.
Voor deze e-learning is geen specifieke voorkennis vereist.
Het betreft hier een e-learning cursus in de Engelse taal. De cursussen op eigen tempo zijn ons betaalbare alternatief voor cursisten die de flexibiliteit zoeken om in hun eigen tempo te leren. De inhoud wordt online geleverd met behulp van video's, quizzen en oefeningen. De cursussen zijn geschreven door deskundige instructeurs.
Wil je deze training organiseren voor een hele groep of meerdere groepen? Dit kan voordelig zijn. We kunnen bijvoorbeeld de inhoud geheel op jouw organisatie afstemmen en een hele groep trainen is bovendien voordeliger.
Gaat het om grote aantallen of een complete academy? Daar komt veel bij kijken. Denk bijvoorbeeld aan planning en communicatie, het inventariseren en afstemmen van de doelen en inhoud van de training. Of aan niveauverschillen, feedback mechanismen en borging. Gelukkig heeft Learnit een rijke ervaring op dit gebied (meer dan 25 jaar) en we helpen je graag bij dit proces.
Vraag hier een offerte aan
Bij Learnit vind je altijd een training waarmee je verder komt. Van (technische) IT skills tot communicatie of persoonlijk leiderschap. Daarbij kan je kiezen uit de trainingsvorm die jij het prettigst vindt: een klassikale training, een maatwerktraining bij jou op kantoor, een online cursus of een e-learning. Wij hebben voor iedereen de juiste training en trainingsvorm. Want leren op de manier die het best bij jou past, zorgt voor de beste resultaten.
Persoonlijke aandacht en een prettige sfeer. Of je nou een cursus volgt bij ons, op kantoor of op je pc, wij zorgen dat je je genoeg thuisvoelt om je grenzen te verleggen.
Nieuwe mogelijkheden ontstaan als je in beweging komt. Scherp blijft. Steeds nieuwe stappen zet. Wij stimuleren je om de stap te wagen en er echt voor te gaan.
Ontdek iets nieuws. Versterk je kwaliteiten. En kies je eigen weg. Wij helpen je groeien met trainingen en leervormen die echt bij jou passen.
We denken altijd in mogelijkheden en win-win. En we werken elke dag aan nieuwe oplossingen voor morgen. Door opleidingen te bieden waarmee jij goed voorbereid bent op de toekomst.
Aan loze beloftes doen wij niet. Maar wel aan kwaliteit, kennis en ervaring. Een breed cursusaanbod mogelijk gemaakt door onze geïnspireerde medewerkers en trainers.
We luisteren naar wat er bij jou leeft. Waar jij behoefte aan hebt. Want daar begint onze oplossing, ons maatwerk. Elkaar goed begrijpen en helder communiceren, daar geloven wij in.
Een training volgen bij Learnit betekent samen leren. Samen met jouw ervaren trainer, samen met je cursusgroep of samen met je collega’s. En of je de training nou thuis, op jouw kantoor of op één van onze trainingslocaties volgt, wij zijn altijd bereikbaar om je te helpen. Onze kennis met jou te delen op zo’n manier dat jij er echt wat aan hebt. Samen verder komen door persoonlijke aandacht en elkaar goed begrijpen; daar geloven wij in.
Theorie uit een boekje leren waar je vervolgens weinig mee kan in je werk? Niet bij Learnit! Welke training je ook volgt bij ons, je kan er direct mee aan de slag op je werkplek. Door jouw unieke leerdoelen die je aan het begin van de training samen met de trainer bepaalt. Door de afwisseling van theorie en (interactieve) praktijkopdrachten. En door de uitdagingen waar jij tegenaan loopt in je dagelijks werk mee te nemen naar de training.
Wat anderen zeggen over deze training
Cursus Oracle SQL E-learning reviews - Gemiddeld cijfer 8.4
“Goede duidelijke training, echt voor het bouwen van rapporten voor beginners.”
D. Hoekstra, NLO- SQL Report Builder
“Een goede training om de basis van SQL te leren en om dit vervolgens direct toe te passen in de praktijk”
Marianne van Oosten, Grafisch Lyceum Utrecht- SQL Basis
“Bruikbaar in mijn organisatie waar ik werk”
Louis Kamphuis, Beaphar B.V.- Open Leervorm SQL
“De SQL-Vervolg training was erg goed en toepasbaar in de praktijk. Deze cursus is een goede aanvulling als je al wat meer weet van T-SQL. Waardoor je enkele manieren leert die je normaal anders zou gebruiken. Tevens de eerste dag is ook goed om weer even op de frissen van je kennis.”
C. Kessenich - Optimizers- SQL Vervolg
“Prima training voor een basis queries maken. Duidelijk boek met goede voorbeelden en goede opbouw.De trainer is zeer kundig. Wist door zijn wijze van uitleg de aandacht vast te houden. Verhelderende uitleg.”
Anoniem- Writing Queries Using Microsoft SQL Server 2008 Transact-SQL
“Zeer goed te volgen vooral voor mensen die willen beginnen met SQL. Zowel geschikt voor IT'ers als non-IT'ers. Zeker een aanrader!”
M. Thakoer, NN Group N.V.- SQL Basis
“De SQL Basis cursus bij Learnit is zeer aan te bevelen. Persoonlijke aandacht, verzorging van het lesmateriaal en training zijn in één woord geweldig. Ik heb veel mogen leren in 2 dagen. Het biedt een geweldige basis aan om verder te kunnen groeien tot een professionele super gebruiker als je naar een hogere niveau wilt gaan.”
Tim Engelhart, Centraal Beheer Achmea- Open Leervorm SQL
“Als je graag de basis wilt leren van SQL dan is deze cursus echt een aanrader.”
R. Mees - CAK- Open Leervorm SQL
“Sluit heel goed aan bij de opstap naar het kunnen inzien en het gebruik van SQL. Voor mijn werk gaan we meer te maken krijgen met SQL. Hiervoor had ik vanuit de functie van functioneel beheerder meer inzicht nodig t.a.v. SQL. En dit is goed gelukt met de professionele training van Learnit Training. Dit is reeds mijn tweede Learnit-training. Gezien het zeer brede aanbod van trainingen zal het denk ik niet de laatste geweest zijn.”
H. van den Driesche, Evides- SQL Basis
“Praktisch toepasbaar in mijn eigen werkorganisatie.”
S. Groenen, Zuidzorg- SQL Basis
“Goede cursus met duidelijke uitleg in een rustig tempo. Ook goed te doen zonder voorkennis.”
A. Koomen - Gemeente Rotterdam- SQL Basis
“Kort samengevat en duidelijk. Lestempo goed en te volgen. Praktijkgerichte oefeningen i.p.v. theoretische opdrachten. De trainer had aandacht voor iedereen. Persoonlijk en steeds vragend of de stof nog te begrijpen is. Deskundig genoeg en eerlijk over eigen kennis. Learnit Training is professioneel en servicegericht.”
T.M. Mingoen, Kobalt- MS SQL Server 2005 Querying
“Goede duidelijke training, echt voor het bouwen van rapporten voor beginners.”
D. Hoekstra, NLO- SQL Report Builder
“Learnit is een professionele organisatie met een persoonlijke insteek. De SQL cursus werd goed afgestemd op het instapniveau en de docent leidde ons kundig en met veel plezier door de stof heen. Klasse!”
Shanna Wielinga, Klantexpertise UWV- Querying Microsoft SQL Server (MOC20461)
"Training wordt per onderwerp gegeven. Aantal oefeningen wordt doorgesproken, daarna ga je zelf aan de slag en spreekt het door. Methode sprak mij aan door de overzichtelijkheid."
- Open Leervorm SQL
“Deze training heeft een duidelijke structuur en opbouw. Naast de theorie is er veel ruimte om te oefenen en praktijksituaties voor te leggen aan de trainer. Rustige, gekwalificeerde en duidelijke trainer. Wist waar hij het over had en hoe de training in elkaar zit. Al met al een goede manier om een start te maken met SQL.”
R. Kemmenaar, Triage-IT- SQL Basis
“Prima training voor beginners die al een klein beetje ervaring hebben met SQL, er wordt redelijk rekening gehouden met het type SQL dat je zelf gebruikt (van tevoren evt aangeven bij de organisatie, dan kan je mogelijk een ander tekstboek ontvangen). In de training blijft het echt bij de basis dingen.”
Kelly de Kuyper, Pluriplus / Pluripharm- SQL Basis
“Leuke en interessante training waarin je direct aan de slag gaat met het toepassen van de lesstof dmv het maken van gerelateerde opdrachten die na afloop klassikaal besproken worden.”
D. Krom- Open Leervorm SQL
“De SQL cursus was erg leerzaam. De cursus werd op een leuke manier gebracht door een trainer die veel kennis heeft. Alle basis functies van SQL zijn stap voor stap aanbod gekomen waardoor ik hier zeker verder mee kan binnen mijn bedrijf.”
Nicky Tulp, ENOT bv- Open Leervorm SQL
“De inhoud voldeed aan mijn verwachting. Opdoen van basiskennis SQL. De trainer had veel kennis van zaken en gaf ook veel goede tips.”
W. Kok, Rolec- Oracle Database 10g: SQL fundamenten deel I
“Heldere uitleg en goede opdrachten gaven een goed beeld van de mogelijkheden van SQL.”
M. Bessem, Regiopolitie Amsterdam Amstelland- SQL Basis
“Praktisch toepasbaar in mijn eigen werkorganisatie.”
S. Groenen, Zuidzorg- SQL Basis
“Good starting point for mastering SQL.”
Gerard Teurlinx, Mapscape B.V.- SQL Basis
“Na deze training heb je een goed beeld hoe SQL werkt. Tevens heb je goed lesmateriaal waarop je kunt terugvallen en later nog naar hartelust mee kunt gaan oefenen in eigen omgeving. Wil je SQL leren dan is dit naar mijn inziens de manier.”
W.Theunissen - Enexis- Open Leervorm SQL
"Super leerzaam, stapsgewijs opgebouwd en goed te begrijpen voor mensen die hier nog geen kennis van hebben."
- SQL Basis
“Met deze training leer je in 2 dagen wat SQL is, hoe je het kan gebruiken en wat de bekende gemaakt fouten zijn. De trainer is zeer professioneel en heeft veel kennis van de materie.”
D. Gebroers, Alfa Accountants en Adviseurs- Transact-SQL Basis - MS SQL Server
"De training overtrof mijn verwachtingen, zeer aan te raden. De trainer had zeer veel kennis."
- SQL Report Builder
"Inhoud van de cursus is prima, je krijgt een duidelijk beeld over de toepasbaarheid van de stof binnen de eigen organisatie. Leuke oefeningen en prima docent die inspirerend weet les te geven."
- SQL Basis - Oracle
“De trainer heeft veel kennis van de materie. Hij liet eigen gemaakte voorbeelden zien, die erg interessant waren. Deze voorbeelden ging hij helemaal uitleggen. Hier heb ik veel van opgestoken en werd gemotiveerd.”
Anoniem- Writing queries using Microsoft SQL server 2008 Transact-SQL
“Een fijne cursus waarin je veel te weten komt over SQL en goed te volgen als je een beginner bent.”
S. Sivananthan - Erasmus MC- Open Leervorm SQL
“Prima training als je SQL degelijk en gestructureerd wilt leren. Met veel praktijkoefeningen. De inhoud van de training was prima: duidelijk ingedeeld, goed lesmateriaal inclusief oefenopdrachten, goede afwisseling tussen theorie en praktisch oefenen. De kennis van de trainer is goed, evenals de wijze van uitleggen en overbrengen. Hij legt een goede nadruk op gestructureerd en degelijk kennis opbouwen, liever dan snelle resultaten. Ging goed op de vragen in.”
P. Soemers- SQL Basis
“Prima training. Je krijgt echt de basis mee! De trainer was erg enthousias en gaf op een leuke manier de training.”
H. Wennink, Provincie Overijssel- SQL Basis
“ik heb totaal geen ervaring met SQL. Maar de cursus werd op z'n tempo uitgelegd, waardoor je de stof kon beheren. Ik raad het aan voor de beginners.”
Y. Karaca, Gemeente Amstelveen- Open Leervorm SQL
“Goede training met een prima trainer die op al onze vragen een duidelijk antwoord kon geven. Niet alleen theoretische kennis, maar veel praktijkopdrachten.”
R. Uters, Efteling- SQL Basis
"Deze trainer is een zeer deskundig persoon die op een rustige, overwogen en gedegen wijze de stof van de training overbrengt aan de deelnemers."
- SQL Basis
“De training is een goede opstap om verder te gaan in SQL. De training zal zeker bijdrage bij het effectiever uitvoeren van werkzaamheden op onze Oracle database.”
R. Speelmans, Enexis- Oracle Database: SQL Fundamenten deel I
“Good course to bet the basics of SQL!”
Paul Bakker, Randstad Nederland B.V. Hoofdkantoor- SQL Basis
"Mijn eerste kennismaking met SQL in deze SQL-basis training. Goede, duidelijke uitleg van de stof. Veel oefeningen om meteen de stof in praktijk te brengen en een bevlogen trainer maken deze training tot een aanrader voor een ieder die meer wil weten van SQL."
- SQL Basis
“Goede gestructureerde training. Goede training materiaal en naslagwerk. Trainer heeft goede kennis van SQL en kan dit goed uitdragen.”
E. Haan- SQL Vervolg
“Training is zeer praktijk gericht. Duidelijke uitleg en veel relevante oefeningen.”
Jan Rensen, Shell Pensioenbureau Nederland B.V.- Open Leervorm SQL
“Ik zou deze traning aanbevelen aan mensen die nog nooit met SQL gewerkt hebben, hiervoor is deze prima.”
Ron Derks, Office Depot Europe BV- Open Leervorm SQL
“De training is interactief.. Binnen twee dagen heb je een duidelijk beeld van de mogelijkheden van SQL”
C. de Wolff, De Nederlandsche Bank- Open Leervorm SQL
“Een training in een informele sfeer, waar persoonlijk contact voorop staat. Op deze manier kan iedereen in zijn tempo de stof tot zich nemen en is er voldoende ruimte om je doelen te behalen.”
J. Koopmans, Roba Mentals B.V.- SQL Basis
“Nuttige en praktische training voor iedereen die de SQL fundamentals onder de knie wil krijgen.”
Daniel van der Krans, Mobilee Management & Advies- Open Leervorm SQL
“Het is een goed opgebouwde cursus, die goed is te volgen zelfs voor de absolute beginner.De docent is gepassioneerd, duidelijk en goed in het beantwoorden van vragen.”
N. de Korte, Q-TC Nederland B.V.- SQL Basis
“Prima training, goed te volgen. De inhoud voldeed aan mijn verwachtingen. De kennisoverdracht verliep op een zeer prettige wijze.”
Ton van der Velden, Rijkswaterstaat (RWS)- SQL Basis
“Training met een goed tempo. Prettige afwisseling tussen plenaire behandeling van de stof en het maken van individuele oefeningen. Prima prijs kwaliteit verhouding als je met sql in de praktijk wil gaan werken.”
B. Willemse. Capter- SQL Basis
“Prima, veel kennis bij de trainer. Goede voorbeelden. Ruimte voor vragen.”
W.F. de Winter- Administering Microsoft SQL Server 2012 Databases
“Mijn voornaamste leerdoel was om queries/scripts beter te kunnen lezen en begrijpen. Door zelf scripts te schrijven en kennis te maken met een aantal mogelijkheden van SQL is dit leerdoel zeker gehaald. Je krijgt door zelf wat scripts te oefenen al wat inzicht en een beginsel. Je moet er zelf wel wat mee doen en op je werk of thuis gaan oefenen. Dan komt de handigheid zeker ook wel.”
Han Bennink, AFAS Software B.V.- Open Leervorm SQL
“Goede training wanneer je nog geen kennis hebt van SQL. Met het geleerde kun je meteen aan de slag.”
F. van Nuland, Sevagram- SQL Basis
Learnit reviews