E-Learning
Geheel online150,-
excl. btw
- Waar je wilt
- Wanneer je wilt
- Op je eigen tempo
Maak kennis met het spreadsheetprogramma Excel en beheers de invoer van gegevens en simpele formules, het opmaken van tabellen en grafieken en de pagina-indeling. Na het volgen van deze opleiding kunt u grote tabellen beheren, gebruik maken van de filter- en sorteeropties en zelfs analyses maken met gebruik van draaitabellen. Je kunt de cursus vanaf elke willekeurige plek volgen, zolang je maar een laptop met internet hebt.
Deze bundel bestaat uit 2 modules. De eerste module is een interactieve training, bestaande uit 45 lesvideo’s, 45 opdrachten en 5 dossiers met aanvullende informatie. De tweede module is ook een interactieve training, bestaande uit 60 lesvideo’s, 60 opdrachten en 5 dossiers met aanvullende informatie.
Tijdens het volgen van de e-learning doe je opdrachten om je kennisniveau te checken. Hierdoor kun je telkens pas door als je voldoende over het vorige onderwerp beheerst.
Beginners met eventueel enige basiskennis die de basisfunctionaliteiten van Excel willen beheersen.
De gecombineerde bundels:
Deze online cursus is ook zeer geschikt voor grote groepen (migrerende) medewerkers, waarbij we u een kwantumkorting kunnen aanbieden. Neem voor meer informatie contact op voor de mogelijkheden.
Tijdens het inschrijven kun je aangeven welke versie jij gebruikt. Wij zorgen er dan voor dat je de cursus volgt in de juiste softwareversie.
Je hebt na het starten van de e-learning 6 maanden toegang tot het platform. De doorlooptijd per module is ongeveer 7 uur.
deze online cursus wordt in de cloud aangeboden. Je kunt zowel thuis, op het werk als op een andere gewenste plek inloggen om de cursus te starten. Het betreffende Office-pakket hoeft dus niet op de computer geïnstalleerd te zijn. Je logt in via een website die automatisch toegang geeft tot de online cursus.
Je kunt de cursus op elk gewenst moment onderbreken en er op een later moment weer mee verder gaan. Je vorderingen worden natuurlijk tussentijds opgeslagen.
Ja. De cursus kun je terugkijken en opnieuw volgen zolang de licentie geldig is.
Voor deze online cursus is geen voorkennis vereist.
Onze online cursussen kunnen worden gevolgd met alle gangbare browsers zoals Mozilla Firefox, Chrome, Internet Explorer(geen geluid),Safari en Opera. Deze training kan gevolgd worden in verschillende versies. Geeft u gelieve aan of u Excel 2010, 2013, 2016 of 2019 gebruikt.
Wil je deze training organiseren voor een hele groep of meerdere groepen? Dit kan voordelig zijn. We kunnen bijvoorbeeld de inhoud geheel op jouw organisatie afstemmen en een hele groep trainen is bovendien voordeliger.
Gaat het om grote aantallen of een complete academy? Daar komt veel bij kijken. Denk bijvoorbeeld aan planning en communicatie, het inventariseren en afstemmen van de doelen en inhoud van de training. Of aan niveauverschillen, feedback mechanismen en borging. Gelukkig heeft Learnit een rijke ervaring op dit gebied (meer dan 25 jaar) en we helpen je graag bij dit proces.
Vraag hier een offerte aan
Bij Learnit vind je altijd een training waarmee je verder komt. Van (technische) IT skills tot communicatie of persoonlijk leiderschap. Daarbij kan je kiezen uit de trainingsvorm die jij het prettigst vindt: een klassikale training, een maatwerktraining bij jou op kantoor, een online cursus of een e-learning. Wij hebben voor iedereen de juiste training en trainingsvorm. Want leren op de manier die het best bij jou past, zorgt voor de beste resultaten.
Persoonlijke aandacht en een prettige sfeer. Of je nou een cursus volgt bij ons, op kantoor of op je pc, wij zorgen dat je je genoeg thuisvoelt om je grenzen te verleggen.
Nieuwe mogelijkheden ontstaan als je in beweging komt. Scherp blijft. Steeds nieuwe stappen zet. Wij stimuleren je om de stap te wagen en er echt voor te gaan.
Ontdek iets nieuws. Versterk je kwaliteiten. En kies je eigen weg. Wij helpen je groeien met trainingen en leervormen die echt bij jou passen.
We denken altijd in mogelijkheden en win-win. En we werken elke dag aan nieuwe oplossingen voor morgen. Door opleidingen te bieden waarmee jij goed voorbereid bent op de toekomst.
Aan loze beloftes doen wij niet. Maar wel aan kwaliteit, kennis en ervaring. Een breed cursusaanbod mogelijk gemaakt door onze geïnspireerde medewerkers en trainers.
We luisteren naar wat er bij jou leeft. Waar jij behoefte aan hebt. Want daar begint onze oplossing, ons maatwerk. Elkaar goed begrijpen en helder communiceren, daar geloven wij in.
Een training volgen bij Learnit betekent samen leren. Samen met jouw ervaren trainer, samen met je cursusgroep of samen met je collega’s. En of je de training nou thuis, op jouw kantoor of op één van onze trainingslocaties volgt, wij zijn altijd bereikbaar om je te helpen. Onze kennis met jou te delen op zo’n manier dat jij er echt wat aan hebt. Samen verder komen door persoonlijke aandacht en elkaar goed begrijpen; daar geloven wij in.
Theorie uit een boekje leren waar je vervolgens weinig mee kan in je werk? Niet bij Learnit! Welke training je ook volgt bij ons, je kan er direct mee aan de slag op je werkplek. Door jouw unieke leerdoelen die je aan het begin van de training samen met de trainer bepaalt. Door de afwisseling van theorie en (interactieve) praktijkopdrachten. En door de uitdagingen waar jij tegenaan loopt in je dagelijks werk mee te nemen naar de training.
Wat anderen zeggen over deze training
Cursus Excel Basis + Vervolg e-learning reviews - Gemiddeld cijfer 8.5
“Het geeft op een simpele manier hoe excel werkt, heel erg open voor mensen die niet bekend zijn met excel.”
M. van der Laan, Zwanenberg Food Group- Excel Vervolg
“Voor een snelle kennismaking met macro's is dit een prima training om de basis ervan aan te leren.”
J. Barnhoorn, ITDS Groep B.V.- Workshop Excel 2013 Macro's maken
“Deze training is laagdrempelig en doeltreffend.”
N. Taylor, Universiteit Utrecht- Excel Basis
“Een gewelding introductie om meer uit jezelf en Excel te halen.”
H. Palmer, Promise Technology- Gratis webinar Draaitabellen in Excel 2010 en 2013
“Alle cursisten waren stuk voor stuk enhousiast. Hebben er allemaal wat van opgestoken. Prettig dat de cursus op kantoor gegeven kan worden.”
Yvette Sierhuis, RLG Europe- Excel 2003 Basis
“Een goede cursus waar veel onderwerpen van Excel aan bod komen. Je maakt hier op een goede manier kennis met het gebruik van diverse formules en eigenschappen van Excel.”
K.J. van der Vinne- Excel Vervolg
“Ik heb zeer plezierig de cursus Excel 2010 gevolgd en een mooi naslagwerk meegekregen, zodat ik thuis sommige onderwerpen opnieuw kan oefenenen.”
P. van Hall, PostNL- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Learnit maakt gebruik van jonge, dynamische, gemotiveerde en goed opgeleide docenten. De toegepaste leertechniek, zowel klassikaal als individueel is efficient.”
E. Geelen- Excel Expert
“Op een fijne manier veel geleerd in een korte tijd”
D. Corbel, Nuon- Excel Vervolg
“Leuke training waarin alles duidelijk uitgelegd wordt, maar waarin je ook zelf na moet denken. Iedereen kan in zijn/haar eigen tempo werken.”
K. Villalba Weber- Excel 2003 Basis
“In je eigen tempo meer begrip en verstand krijgen van excel. De groep is redelijk klein, waardoor de verstoring minimaal is. De organisatie en leraar zijn een verademing, en ik ben niet zo snel tevreden gesteld.”
R.M van Weelden, Sew Eurodrive B.V.- Excel Vervolg
“'Erg fijn dat op deze manier trainingen aangeboden worden! Nuttige uitleg van draaitabellen in Excel om er zo snel mogelijk zelf mee aan de slag te gaan! '”
N. Meeuwis, Gemeente Moerdijk- Gratis webinar Draaitabellen in Excel 2010 en 2013
“Excel 2010 Basis is een zeer goede cursus als je nog niet veel ervaring hebt met Excel.”
Marina Dannis- Excel Basis
“Gewoon waardevolle training. Professioneel, up-to-date, hoog niveau docenten. Alles bij elkaar: Zo'n een training kun je niet missen”
T. Bartha- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Leuke training omdat je zelf opdrachten maakt in je eigen tempo. Het is geen probleem om dingen die je al kan over te slaan.”
Richard Hübbers- Excel Vervolg
“Prima training! Op je eigen tempo en met antwoord op je gestelde vragen de training Excel onder de knie krijgen. Heel verhelderend. Ik dacht dat ik veel wist van Excel...”
H. Warnier, Servatius Wonen & Vastgoed- Excel 2003 Vervolg
“Leuke inspirerende cursus, heb dingen geleerd en ideeën op gedaan waarvan ik niet wist dat dit mogelijk was met Excel en VBA. Terwijl ik normaal gesprokken toch veel Excel gebruik in mijn dagelijkse werk als tool/hulpmiddel.”
L. van Gaalen- Excel VBA
"M. van Es, Kales - "Geen klassikale instructie, maar werken in je eigen tempo aan de onderwerpen die voor jou van belang zijn." - Beoordeling: 7.6"
- Excel Vervolg
“Goed verzorgd en duidelijk uitgelegd!”
A. M. Prorokova, Nieuwe Borg B.V.- Excel Basis
“Ik heb de cursus draaitabellen Excel 2007 voor gevorderden gedaan en ik vond het een goede training, met een zeer capabele docent. Vragen worden goed beantwoord, kennis van de docent is zeer goed te noemen. Een aanrader!”
L.W. Mooi, Betonindustrie B.V. Concrelit- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Wat ons aansprak aan de leer methode van learnit; Ieder van de groep kan op geheel eigen wijze de lesstof doornemen, bij vragen en/of opmerkingen geeft de docent de juiste werkwijze aan. Zo heeft iedereen op zijn eigen niveau en/of tempo het lesmateriaal doorlopen.”
M. Chaudron, Leo de Groot- Excel 2010
“Cursus was prima verzorgd, materiaal in goede staat, en ook erg goede inhoud.”
T. de Vet, Toon de Vet- Excel Vervolg
“Heb de excelcursus gedaan om mijn algehele kennis te verbreden, en daar is deze cursus erg geschikt voor vond ik.”
Pierre Vugts, Mettler Toledo Product Inspection B.V.- Excel Vervolg
“Op eigen locatie onder leiding van een deskundige trainer werden we bijgeschoold in het gebruik van Excel op een hele prettige manier.”
E.J. Koerhuis, Veiligheidsregio Noord- en Oost Gelderland- Excel Vervolg
“Erg leerzame training: aanrader voor iedereen die af en toe of regelmatig met Excel werkt!”
Lotte Dijk, BIJ12- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Een korte cursus waarin je duidelijk kunt aangeven wat voor jou de aandachtpunten zijn, waardoor daar wat meer op in kan worden gegaan. Duidelijk lesmateriaal en de oefeningen worden simpel en duidelijk weergegeven.”
T. Stickelbroeck, DB Schenker Rail Nederland N.V.- Excel 2003 Draaitabellen, formules en functies
“Ik heb veel van geleerd en op een leuke manier. Bedankt Dirk.”
L. di Sipio, ENGIE services Nederland NV- Excel Basis
“Een organisatie die het goed voorelkaar heeft, snel reageert en met je mee denkt.”
T. Banga, De Friese Wouden- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Goede duidelijke uitleg. Docent neemt de tijd ook voor vragen tussendoor.”
M.H. Dijkslag, Veiligheidsregio- Excel Vervolg
"Erg praktische Excel training waarbij je op alle niveaus kunt instappen. Trainer brengt je kennis bij over Excel. Met name de praktische handige trucjes tijdens de training zorgen ervoor dat je na afloop alles praktisch kan toepassen."
- Excel Basis
“' Inhoudelijk degelijk en vlot gegeven cursus waarbij met veel voorbeelden uit de zakelijke praktijk de cursisten snel stappen maken in de wereld van Excel.'”
M. Peters, Media Markt Saturn Holding Nederland B.V- Excel Expert
“Een duidelijke training die erg makkelijk te volgen is. Een aanrader voor iedereen die in sales werkt.”
Tim Lam, Coty Prestige- Excel 2002 Basis
“Pluspunt is dat er niet klassikaal les wordt gegeven, het kan dus in je eigen tempo. Twee dagen is precies genoeg.”
R. Frings, Keyrail B.V.- Excel Basis
“Voor mensen die weinig met computers hebben gedaan is dit een prima training.”
René Fiere, CTH- Excel 2003 Basis
“Goede indruk. Trainer deskundig en geduldig”
Toos Wijk, Unica Installatietechniek B.V.- Excel 2010
"Ik vond het een goede en zinvolle training. Ik heb hier veel van geleerd. De trainer gaf duidelijke uitleg en heeft veel kennis van Excel."
- Excel Basis
“Een goede cursus waar veel onderwerpen van Excel aan bod komen. Je maakt hier op een goede manier kennis met het gebruik van diverse formules en eigenschappen van Excel.”
K.J. van der Vinne- Excel Vervolg
“Aanrader; goed niveau, professionele begeleiding en goed materiaal. Ik heb vooral plezier van de sneltoetsen en kennis van nieuwe snelle oplossingen.”
E.J.F. van Meerwijk- Excel 2010
“Wat ik als prettig heb ervaren is dat je met meerdere mensen in dezelfde ruimte aanwezig bent met één docent en waarbij iedereen toch zijn eigen cursus volgt. Waarom? - je kunt informatie met elkaar delen; - in deze tijd van multimedia waarbij iedereen alleen maar met zichzelf bezig is krijg je contact met anderen over o.a. waarom zij deze cursus volgen én - omdat er maar één docent aanwezig is, kan de cursus financieel aantrekkelijk worden aangeboden (LEAN gedachte).”
C. van der Heijden, SNL Systems B.V.- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Nuttige tijdsbesteding, je kunt in je eigen tempo bezig en krijgt voor alle belangrijke onderwerpen oefeningen.”
A. Leeuwendal- Excel Draaitabellen, formules en functies
"A.E. van Wezel - "Een zeer praktijk gerichte training welke opgezet is om vooral de standaard functies te benutten" - Beoordeling: 8.6"
- Excel 2010
“Cursus is mij goed bevallen. Op mijn eigen tempo de stof tot mij nemen en als ik het even niet begreep een leraar die het mij direct en adequaat kon uitleggen. Van de twee dagen is ieder moment dan ook effectief gebruikt. Top!”
Heleen Halbe, Vestia- Excel Basis
“Veel oefenen tijdens de training dat is erg prettig. Je leert het door te doen. Kundige trainer die je graag wil helpen.”
Sandra de Haas, Euler Hermes Kredietverzekeringen- Excel 2002 Basis
“De training is duidelijk en voor ieder niveau goed te volgen.”
Saskia Benit, Afval Energie Bedrijf- Excel Basis
"Een prima training op een mooie locatie. De persoonlijke aanpak van de trainer zorgt ervoor dat het niet verveeld. Ik heb er veel van geleerd."
- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Twee dagen training gehad in Excel Basic 2013. De leuke opdrachten uit het lesmateriaal hebben meer gebracht dan jaren zelf ploeteren en proberen. Zeker de moeite waard!”
J. Spoelder, BOAL B.V.- Excel Basis
“Excel 2010 Basis is een zeer goede cursus als je nog niet veel ervaring hebt met Excel.”
Marina Dannis- Excel Basis
“Goede manier om de basis van Excel onder de knie te krijgen.”
R. Seelt, PC Hooft Groep- Excel Basis
“Ik werk al een geruime tijd met excel. Echter wist ik niks van wat je hier allemaal mee kan doen. Deze cursus kan ik bij iedere leek als ik aanraden! Doen!!”
S. Hulshof, CEVA Logistics- Excel Basis
“Intensieve 2-daagse training waar je veel van opsteekt en doordat er ruimte is om je werkgerelateerde vragen te bespreken bij de docent, sloot het goed aan bij mijn persoonlijke leerdoelen.”
Elise van der Steen, DHL- Excel 2003 Vervolg
Learnit reviews