E-Learning
Geheel online200,-
excl. btw
- Waar je wilt
- Wanneer je wilt
- Op je eigen tempo
Maak kennis met het spreadsheetprogramma Excel en beheers de invoer van gegevens en simpele formules, het opmaken van tabellen en grafieken en de pagina-indeling. Na het volgen van deze opleiding kunt u grote tabellen beheren, gebruik maken van de filter- en sorteeropties en zelfs analyses maken met gebruik van draaitabellen. Je kunt de cursus vanaf elke willekeurige plek volgen, zolang je maar een laptop met internet hebt.
Deze bundel bestaat uit 2 modules. De eerste module is een interactieve training, bestaande uit 45 lesvideo’s, 45 opdrachten en 5 dossiers met aanvullende informatie. De tweede module is ook een interactieve training, bestaande uit 60 lesvideo’s, 60 opdrachten en 5 dossiers met aanvullende informatie.
Tijdens het volgen van de e-learning doe je opdrachten om je kennisniveau te checken. Hierdoor kun je telkens pas door als je voldoende over het vorige onderwerp beheerst.
Beginners met eventueel enige basiskennis die de basisfunctionaliteiten van Excel willen beheersen.
De gecombineerde (voordelige) bundels:
Deze online cursus is ook zeer geschikt voor grote groepen (migrerende) medewerkers, waarbij we u een kwantumkorting kunnen aanbieden. Neem voor meer informatie contact op voor de mogelijkheden.
Deze cursus is geschikt voor de meest recente versie.
Je hebt na het starten van de e-learning 6 maanden toegang tot het platform. De doorlooptijd per module is ongeveer 7 uur.
deze online cursus wordt in de cloud aangeboden. Je kunt zowel thuis, op het werk als op een andere gewenste plek inloggen om de cursus te starten. Het betreffende Office-pakket hoeft dus niet op de computer geïnstalleerd te zijn. Je logt in via een website die automatisch toegang geeft tot de online cursus.
Je kunt de cursus op elk gewenst moment onderbreken en er op een later moment weer mee verder gaan. Je vorderingen worden natuurlijk tussentijds opgeslagen.
Ja. De cursus kun je terugkijken en opnieuw volgen zolang de licentie geldig is.
Voor deze online cursus is geen voorkennis vereist.
Onze online cursussen kunnen worden gevolgd met alle gangbare browsers zoals Mozilla Firefox, Chrome, Internet Explorer(geen geluid),Safari en Opera. Deze cursus is geschikt voor de meest recente versie.
Wil je deze training organiseren voor een hele groep of meerdere groepen? Dit kan voordelig zijn. We kunnen bijvoorbeeld de inhoud geheel op jouw organisatie afstemmen en een hele groep trainen is bovendien voordeliger.
Gaat het om grote aantallen of een complete academy? Daar komt veel bij kijken. Denk bijvoorbeeld aan planning en communicatie, het inventariseren en afstemmen van de doelen en inhoud van de training. Of aan niveauverschillen, feedback mechanismen en borging. Gelukkig heeft Learnit een rijke ervaring op dit gebied (meer dan 25 jaar) en we helpen je graag bij dit proces.
Vraag hier een offerte aan
Bij Learnit vind je altijd een training waarmee je verder komt. Van (technische) IT skills tot communicatie of persoonlijk leiderschap. Daarbij kan je kiezen uit de trainingsvorm die jij het prettigst vindt: een klassikale training, een maatwerktraining bij jou op kantoor, een online cursus of een e-learning. Wij hebben voor iedereen de juiste training en trainingsvorm. Want leren op de manier die het best bij jou past, zorgt voor de beste resultaten.
Persoonlijke aandacht en een prettige sfeer. Of je nou een cursus volgt bij ons, op kantoor of op je pc, wij zorgen dat je je genoeg thuisvoelt om je grenzen te verleggen.
Nieuwe mogelijkheden ontstaan als je in beweging komt. Scherp blijft. Steeds nieuwe stappen zet. Wij stimuleren je om de stap te wagen en er echt voor te gaan.
Ontdek iets nieuws. Versterk je kwaliteiten. En kies je eigen weg. Wij helpen je groeien met trainingen en leervormen die echt bij jou passen.
We denken altijd in mogelijkheden en win-win. En we werken elke dag aan nieuwe oplossingen voor morgen. Door opleidingen te bieden waarmee jij goed voorbereid bent op de toekomst.
Aan loze beloftes doen wij niet. Maar wel aan kwaliteit, kennis en ervaring. Een breed cursusaanbod mogelijk gemaakt door onze geïnspireerde medewerkers en trainers.
We luisteren naar wat er bij jou leeft. Waar jij behoefte aan hebt. Want daar begint onze oplossing, ons maatwerk. Elkaar goed begrijpen en helder communiceren, daar geloven wij in.
Een training volgen bij Learnit betekent samen leren. Samen met jouw ervaren trainer, samen met je cursusgroep of samen met je collega’s. En of je de training nou thuis, op jouw kantoor of op één van onze trainingslocaties volgt, wij zijn altijd bereikbaar om je te helpen. Onze kennis met jou te delen op zo’n manier dat jij er echt wat aan hebt. Samen verder komen door persoonlijke aandacht en elkaar goed begrijpen; daar geloven wij in.
Theorie uit een boekje leren waar je vervolgens weinig mee kan in je werk? Niet bij Learnit! Welke training je ook volgt bij ons, je kan er direct mee aan de slag op je werkplek. Door jouw unieke leerdoelen die je aan het begin van de training samen met de trainer bepaalt. Door de afwisseling van theorie en (interactieve) praktijkopdrachten. En door de uitdagingen waar jij tegenaan loopt in je dagelijks werk mee te nemen naar de training.
Wat anderen zeggen over deze training
Cursus Excel Basis + Vervolg e-learning reviews - Gemiddeld cijfer 8.4
“This training will save a lot of time in future because of all the tips and trix we learned.”
P. van Hulten, Crucell Holland B.V.- Excel 2010 Intermediate and Pivot tables
“Wil je in korte tijd op de hoogte zijn van de ins and outs, schrijf je dan zeker in!”
A. van der Linde, O3 Consultancy B.V.- Gratis webinar Draaitabellen in Excel 2010 en 2013
“Eerste indruk/kennismaking was/is goed te noemen.”
H. de Thomis, ABN Amro Bank- Excel Basis
“'Is een training die gegeven word door een deskundige trainer.En je kan het op je eigen tempo doen.'”
H. Pel, Scania Production Meppel B.V.- Excel Vervolg
“Training sluit zeer goed aan bij werkzaamheden. Door het meenemen van eigen materiaal ben je doelgericht bezig en leer je datgene wat je wil leren. Daarnaast is er veel ruimte en ervaring aanwezig om de kennis verder uit te breiden.”
M. van Seters, IMT- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Het voordeel vond ik dat je individueel werkt, waardoor ierdereen in zijn of haar eigen tempo kan werken.”
Marleen Braam, Oxyma B.V.- Excel 2003 Basis
“De Excel training was goed. Wij hebben ook goede materialen gekregen om verder zelf te oefenen. De leraar heeft op een interesssante manier zijn kennis aan ons overgedragen.”
M. Polderman, Randstad Nederland B.V. Hoofdkantoor- Financial Excel (bedrijfseconomische vaardigheden)
“Ik heb veel van geleerd en op een leuke manier. Bedankt Dirk.”
L. di Sipio, ENGIE services Nederland NV- Excel Basis
“Learnit maakt gebruik van jonge, dynamische, gemotiveerde en goed opgeleide docenten. De toegepaste leertechniek, zowel klassikaal als individueel is efficient.”
E. Geelen- Excel Expert
“Als staalbouw calculator had ik wel veel met excel gewerkt zoals layout, kleuren en lijnen, maar miste de basis van formule maken en functies, voor mijn werk (bestek,tekeningen en offerte) ben ik constant met uren en prijzen en toeslagen aan het rekenen. Ook de meerwerk opstellingen (het optellen) gaat nu automatisch en dus sneller en foutloos. Dus deze cursus was voor mijn zeer leerzaam.”
Walter Dekkers, ASK Romein B.V.- Excel Basis
“Een interessante en leerzame training met veel afwisseling”
Tessa Spruijt, Simpel B.V.- Excel Vervolg
“Wat ik als prettig heb ervaren is dat je met meerdere mensen in dezelfde ruimte aanwezig bent met één docent en waarbij iedereen toch zijn eigen cursus volgt. Waarom? - je kunt informatie met elkaar delen; - in deze tijd van multimedia waarbij iedereen alleen maar met zichzelf bezig is krijg je contact met anderen over o.a. waarom zij deze cursus volgen én - omdat er maar één docent aanwezig is, kan de cursus financieel aantrekkelijk worden aangeboden (LEAN gedachte).”
C. van der Heijden, SNL Systems B.V.- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Prima verzorgde training gegeven door een professional. Wat mij betreft een aanrader!”
J. Watulingas- Excel Expert
“Een openbaring, de leeropzet, de begeleiding en natuurlijk daardoor het resultaat. Met een goed verzorgde lunch, een voorbeeld voor cursus gevenden.”
A.E. Meijdam, DB Schenker Rail NL- Excel 2003 Basis
“'Het volgen van trainingen via Learnit is een echte aanrader!'”
M. Englesman. Gemeente Bloemendaal- Excel Basis
“Ik vond het voor een beginner zoals ik een zeer fijne en beknopte training. Waar ik met mijn lage instap veel vertrouwen heb gekregen en dus daadwerkelijk aan de slag kan gaan met het geleerde.”
S. Dijkstra, Verslavingszorg Noord Nederland- Excel 2003 Basis
“De training van Learnit is een training die je een heel goed beeld geeft van wat je met Excel kunt doen. De professionele trainer geeft je vanaf moment een zelfstandig gevoel. Het is zeer leerzaam en prima te gebruiken.”
B. Baveld, SIG Combibloc- Excel 2003 Basis
“Uitstekende training wanneer je kennis wilt krijgen van de werkwijze en logica achter VBA/Macro's. Zorgt er uiteindelijk voor dat je naast opnemen van Macro's ook in staat bent zelf formules en programma's te schrijven. Bied veel houvast om zelf op onderzoek te gaan naar wat er allemaal mogelijk is met VBA. Ik kende al wat van het opnemen van macro's, maar dit heeft me inzicht gegeven in hoe VBA werkt en waar je op moet letten. Top!”
J. Peters, Estepe- Excel VBA
“Excel is een mooi programma, maar nog leuker is te ondervinden wat je allemaal nog meer kan doen als je de cursus hebt fgerond.”
J. van Dijk, Ministerie van Defensie- Excel Basis
“Deskundige docent de zich snel kan verplaatsen in praktijksituaties.”
I. Beuving- Excel Basis
“De docent neemt de tijd en legt goed uit.”
I. Bojovich, Robert Walters- Excel Basis
“Dankzij de training Excel Vervolg kan ik verschillende taken, waarvoor ik voorheen al Excel gebruikte, efficiënter uitvoeren. Waar ik eerst handmatig dingen opzocht en toevoegde, kan ik hier nu formules voor schrijven!”
H. Peters - Erasmus Universiteit Rotterdam- Excel Vervolg
“Goede betrokken docent die probeert kennis aan te bieden die aansluit bij het niveau en de vraag van de cursisten”
J. Spruyt, Juvans Maatschappelijk Werk en Dienstverlening- Excel Expert
“De training was goed te doen binnen de gestelde tijd. Heb dat geleerd waar ik voor gekomen ben.”
Ton Bollebakker, Veronica Publishing- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Goede volledige cursus, duidelijk materiaal, aanrader!”
J. Mols, Meulenhoff Boekerij- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Training op eigen niveau waarbij je ondersteuning krijgt zodra je dit nodig hebt. Hierdoor kan je efficiënt in je eigen tempo leren!”
J. Kramer, Hema- Excel Vervolg
“Het gevolde webinair was een mooie aanvulling. Zonder reistijd even excel weer extra opgefrist. Aantal bekende items aangevuld met nieuwe of handige dingen.”
W. Veldhuizen, Stichting UnieNzv- Gratis webinar Draaitabellen in Excel 2010 en 2013
“De cursus is prima toegesneden op de wensen en leerdoelen van de deelnemers, door goed contact vooraf met de docent.”
F. van Loon, Afval Energie Bedrijf- Excel Expert
“Bij de cursus die ik heb gevolgd kon ik mijn eigen lestempo bepalen. Ook bestond daarmee de mogelijk om aan bepaalde hoofdstukken meer aandacht te geven dan aan andere delen van het lesmateriaal, die voor mij minder van toepassing waren. Ik heb deze wijze van cursus volgen als zeer plezierig ervaren.”
P. Sleurink, Prorail- Excel Basis
“Een waardevolle training die je in je eigen tempo eigen kan maken.”
E. P. Timmer- Ambting, Netlaa B.V.- Excel Basis
“Les materiaal was zeer duidelijk, werd goed stapsgewijs uitgelegd hoe je een bepaalde handeling moest doen. Opdrachten waren maatschappelijk gerelateerd. Met een open leervorm kan je natuurlijk je eigen tempo bepalen, dat is voor mij prima.”
C. van der Kaaij, Apotheek Haagse Ziekenhuizen- Excel Basis
“'In het webinar draaitabellen wordt goed en duidelijk uitgelegd wat je met draaitabellen kunt doen. Als je nog nooit een draaitabel gemaakt hebt, dan heb je veel aan deze webinar. Het is ook fijn dat je rechtstreeks vragen kunt stellen, die vervolgens meteen behandeld worden.'”
N. Albers, Multisol Raambekleding- Gratis webinar Draaitabellen in Excel 2010 en 2013
“Ik vond het een erg fijne manier van leren. Op je eigen tempo met een cursusboek met een docent die vragen kan beantwoorden.”
L. van den Berg-van Heusden, Meyra Holding BV- Excel 2003 Vervolg
“This training will save a lot of time in future because of all the tips and trix we learned.”
P. van Hulten, Crucell Holland B.V.- Excel 2010 Intermediate and Pivot tables
“De basiscursus excel 2007 die ik heb gevolgt bij Learnit in Groningen heeft mij in 2 intensieve dagen veel tools gegeven die ik dagelijks kan gebruiken. Het resultaat is bovenverwachting. De snelkoppeling op mijn bureaublad excel 2007 is in 2 dagen veranderd van abracadabra koppeling, naar een rekenprogramma waar ik naast de normale sommen, ook minimalen, maximalen, grafieken en gemiddelden kan maken en opslaan.”
Joop van Gogh, Vestigingsmanager Kamphuis Lastechniek Appingedam- Excel Basis
"Goede training, waarbij je veel zelfstandig werkt. Goede lesstof en leuke trainer, die direct helpt bij vragen en deze erg duidelijk uitlegt."
- Excel Basis / Vervolg
"M. van Es, Kales - "Geen klassikale instructie, maar werken in je eigen tempo aan de onderwerpen die voor jou van belang zijn." - Beoordeling: 7.6"
- Excel Vervolg
“Een fijne en duidelijke training die goed te volgen is voor beginnende "Excellers"".”
L. Hoogendoorn, Media Markt Saturn Holding Nederland B.V.- Excel Draaitabellen, formules en functies
"Ik vond het een goede en zinvolle training. Ik heb hier veel van geleerd. De trainer gaf duidelijke uitleg en heeft veel kennis van Excel."
- Excel Basis
"Goede training, waarbij je veel zelfstandig werkt. Goede lesstof en leuke trainer, die direct helpt bij vragen en deze erg duidelijk uitlegt."
- Excel Basis / Vervolg
“Prima leerzame cursus.”
F. Hendrickx, ENGIE services Nederland NV- Excel Vervolg
"A. Hannink, Camposol - "Goede basis en of vervolg cursussen met een professionele leraar en goed lesmateriaal." - Beoordeling: 8.3"
- Excel Vervolg
“Totaal weer bij met Excel dankzij Learnit traningen.”
K. Ettalhaoui, FNV KIEM- Excel Basis
“Dit is een goede training om in de basis van het pakket Excel te duiken, zonder dat het meteen heel ingewikkeld wordt. Je kunt zonder voorkennis komen tot leuke Excel bladen met een aansprekende opmaak en grafieken.”
Peter Anuels, Praclox BV- Excel Basis
“Bij de cursus die ik heb gevolgd kon ik mijn eigen lestempo bepalen. Ook bestond daarmee de mogelijk om aan bepaalde hoofdstukken meer aandacht te geven dan aan andere delen van het lesmateriaal, die voor mij minder van toepassing waren. Ik heb deze wijze van cursus volgen als zeer plezierig ervaren.”
P. Sleurink, Prorail- Excel Basis
“Training op eigen tempo. Zelfstudie, waardoor je de voor jou belangrijkste onderdelen kunt benaderen.”
Ellie Roxs, Woningstichting Laarbeek- Excel Vervolg
“Een simpele basis cursus Excel die je door middel van persoonlijke begeleiding en een cursusmap in korte tijd eigen maak met Excel. Dit gereedschap zal moeten dienen om je naar de toekomst toe steeds vaardiger te maken met Excel.”
H. Berkelder, CTH- Excel 2003 Basis
“Ik ben zeer tevreden over de gevolgde cusrsus en zeker ook de praktische toepasbaarheid van het lesmateriaal.”
W. Raghoenath, Ministerie van Financiën- Excel Draaitabellen, formules en functies
"Zeer deskundige trainer, goed lesmateriaal, goede duidelijke opdrachten en cases waardoor je uitgedaagd wordt en gemotiveerd bent om tot de oplossingen te komen. Ruimte voor vraagstukken uit eigen organisatie! Super leuke leerzame training, daardoor moeite om te stoppen aan het einde van de trainingsdagen! Bedankt!"
- Excel Basis / Expert
“Je leert in twee dagen de basis vaardigheden van Excel goed toe te passen”
R. in 't Groen, Cofely- Excel Basis
Learnit reviews