E-Learning
Geheel online200,-
excl. btw
- Waar je wilt
- Wanneer je wilt
- Op je eigen tempo
Maak kennis met het spreadsheetprogramma Excel en beheers de invoer van gegevens en simpele formules, het opmaken van tabellen en grafieken en de pagina-indeling. Na het volgen van deze opleiding kunt u grote tabellen beheren, gebruik maken van de filter- en sorteeropties en zelfs analyses maken met gebruik van draaitabellen. Je kunt de cursus vanaf elke willekeurige plek volgen, zolang je maar een laptop met internet hebt.
Deze bundel bestaat uit 2 modules. De eerste module is een interactieve training, bestaande uit 45 lesvideo’s, 45 opdrachten en 5 dossiers met aanvullende informatie. De tweede module is ook een interactieve training, bestaande uit 60 lesvideo’s, 60 opdrachten en 5 dossiers met aanvullende informatie.
Tijdens het volgen van de e-learning doe je opdrachten om je kennisniveau te checken. Hierdoor kun je telkens pas door als je voldoende over het vorige onderwerp beheerst.
Beginners met eventueel enige basiskennis die de basisfunctionaliteiten van Excel willen beheersen.
De gecombineerde (voordelige) bundels:
Deze online cursus is ook zeer geschikt voor grote groepen (migrerende) medewerkers, waarbij we u een kwantumkorting kunnen aanbieden. Neem voor meer informatie contact op voor de mogelijkheden.
Deze cursus is geschikt voor de meest recente versie.
Je hebt na het starten van de e-learning 6 maanden toegang tot het platform. De doorlooptijd per module is ongeveer 7 uur.
deze online cursus wordt in de cloud aangeboden. Je kunt zowel thuis, op het werk als op een andere gewenste plek inloggen om de cursus te starten. Het betreffende Office-pakket hoeft dus niet op de computer geïnstalleerd te zijn. Je logt in via een website die automatisch toegang geeft tot de online cursus.
Je kunt de cursus op elk gewenst moment onderbreken en er op een later moment weer mee verder gaan. Je vorderingen worden natuurlijk tussentijds opgeslagen.
Ja. De cursus kun je terugkijken en opnieuw volgen zolang de licentie geldig is.
Voor deze online cursus is geen voorkennis vereist.
Onze online cursussen kunnen worden gevolgd met alle gangbare browsers zoals Mozilla Firefox, Chrome, Internet Explorer(geen geluid),Safari en Opera. Deze cursus is geschikt voor de meest recente versie.
Wil je deze training organiseren voor een hele groep of meerdere groepen? Dit kan voordelig zijn. We kunnen bijvoorbeeld de inhoud geheel op jouw organisatie afstemmen en een hele groep trainen is bovendien voordeliger.
Gaat het om grote aantallen of een complete academy? Daar komt veel bij kijken. Denk bijvoorbeeld aan planning en communicatie, het inventariseren en afstemmen van de doelen en inhoud van de training. Of aan niveauverschillen, feedback mechanismen en borging. Gelukkig heeft Learnit een rijke ervaring op dit gebied (meer dan 25 jaar) en we helpen je graag bij dit proces.
Vraag hier een offerte aan
Bij Learnit vind je altijd een training waarmee je verder komt. Van (technische) IT skills tot communicatie of persoonlijk leiderschap. Daarbij kan je kiezen uit de trainingsvorm die jij het prettigst vindt: een klassikale training, een maatwerktraining bij jou op kantoor, een online cursus of een e-learning. Wij hebben voor iedereen de juiste training en trainingsvorm. Want leren op de manier die het best bij jou past, zorgt voor de beste resultaten.
Persoonlijke aandacht en een prettige sfeer. Of je nou een cursus volgt bij ons, op kantoor of op je pc, wij zorgen dat je je genoeg thuisvoelt om je grenzen te verleggen.
Nieuwe mogelijkheden ontstaan als je in beweging komt. Scherp blijft. Steeds nieuwe stappen zet. Wij stimuleren je om de stap te wagen en er echt voor te gaan.
Ontdek iets nieuws. Versterk je kwaliteiten. En kies je eigen weg. Wij helpen je groeien met trainingen en leervormen die echt bij jou passen.
We denken altijd in mogelijkheden en win-win. En we werken elke dag aan nieuwe oplossingen voor morgen. Door opleidingen te bieden waarmee jij goed voorbereid bent op de toekomst.
Aan loze beloftes doen wij niet. Maar wel aan kwaliteit, kennis en ervaring. Een breed cursusaanbod mogelijk gemaakt door onze geïnspireerde medewerkers en trainers.
We luisteren naar wat er bij jou leeft. Waar jij behoefte aan hebt. Want daar begint onze oplossing, ons maatwerk. Elkaar goed begrijpen en helder communiceren, daar geloven wij in.
Een training volgen bij Learnit betekent samen leren. Samen met jouw ervaren trainer, samen met je cursusgroep of samen met je collega’s. En of je de training nou thuis, op jouw kantoor of op één van onze trainingslocaties volgt, wij zijn altijd bereikbaar om je te helpen. Onze kennis met jou te delen op zo’n manier dat jij er echt wat aan hebt. Samen verder komen door persoonlijke aandacht en elkaar goed begrijpen; daar geloven wij in.
Theorie uit een boekje leren waar je vervolgens weinig mee kan in je werk? Niet bij Learnit! Welke training je ook volgt bij ons, je kan er direct mee aan de slag op je werkplek. Door jouw unieke leerdoelen die je aan het begin van de training samen met de trainer bepaalt. Door de afwisseling van theorie en (interactieve) praktijkopdrachten. En door de uitdagingen waar jij tegenaan loopt in je dagelijks werk mee te nemen naar de training.
Wat anderen zeggen over deze training
Cursus Excel Basis + Vervolg e-learning reviews - Gemiddeld cijfer 8.5
“Goede training, veel geleerd, heel bruikbaar in de praktijk!”
José Hoogeboom, RINO Amsterdam- Excel Basis
“De Exceltraining 'het vervolg' is een goede aansluiting op de basis en was voor mij nog goed te doen. Nu nog in praktijk brengen. Fijn dat er een docent aanwezig was om me te helpen bij de vragen waar ik niet uitkwam. Ook kun je vanuit je werk een voorbeeld meenemen die behandeld kan worden in de les. Er zijn in de 2 cursussen die ik nu heb gevolgd een aantal deelnemers geholpen om een complex vraagstuk te behandelen en op te lossen door middel van de hulp van de docent en de benodigde formules die eraan te pas kwamen.”
L. Nuijten, Stichting IZZ- Excel Vervolg
"Goede training. Trainer heeft veel kennis van Excel en geeft rustig en duidelijk uitleg."
- Excel Basis
“Een gewelding introductie om meer uit jezelf en Excel te halen.”
H. Palmer, Promise Technology- Gratis webinar Draaitabellen in Excel 2010 en 2013
"Inzicht in de mogelijkheden van Excel, waarvan je weet dat ze bestaan, maar zelf nog niet hebt toegepast."
- Excel Vervolg
“Het was een leerzame cursus en je kon op je eigen tempo rustig alles leren.”
J. Berends, Spithorst- Excel Basis
“Cursus was prima verzorgd, materiaal in goede staat, en ook erg goede inhoud.”
T. de Vet, Toon de Vet- Excel Vervolg
“Bij twijfel zich zeker laten informeren door Learnit. Deze 2 dagen heb interessant gevonden temeer dat deze cursus op een deskundige manier werd onderwezen.”
H.J.M. van Noorbeek, Cofely Nederland N.V.- Excel Vervolg
“Prima verzorgde en zeer professionele trainingen en zeer toepasbaar in de praktijk.”
F.H. Bartsch- Excel Basis
“Een aanrader voor iedereen die zich de basis van Excel eigen wil maken. Prima lesmateriaal wat thuis en op het werk prima als naslagwerk kan dienen. Door het duidelijke en goed opgebouwde lesmateriaal is dit een prima zelfstudie.”
A. Vermeulen, DMN Machinefabriek Noordwijkerhout BV- Excel Basis
"Een prima training op een mooie locatie. De persoonlijke aanpak van de trainer zorgt ervoor dat het niet verveeld. Ik heb er veel van geleerd."
- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Goede indruk. Trainer deskundig en geduldig”
Toos Wijk, Unica Installatietechniek B.V.- Excel 2010
“Bij de cursus die ik heb gevolgd kon ik mijn eigen lestempo bepalen. Ook bestond daarmee de mogelijk om aan bepaalde hoofdstukken meer aandacht te geven dan aan andere delen van het lesmateriaal, die voor mij minder van toepassing waren. Ik heb deze wijze van cursus volgen als zeer plezierig ervaren.”
P. Sleurink, Prorail- Excel Basis
“Deze training is echt aan te raden, kleine groep mensen, serieuze leerkracht en veel geleerd.”
S. Dubbeld, Ikazia Ziekenhuis- Excel Basis
“Een waardevolle training die je in je eigen tempo eigen kan maken.”
E. P. Timmer- Ambting, Netlaa B.V.- Excel Basis
“Goed georganiseerd teamwork met professionele docent.”
N. Bardijs, Hogeschool Domstad- Excel 2002 Basis
“Praktisch en leerzaam. Een snelle manier om Excel goed onder de knie te krijgen.”
R.S. de Vries, Cmotions Holding B.V.- Excel Basis
“Een simpele basis cursus Excel die je door middel van persoonlijke begeleiding en een cursusmap in korte tijd eigen maak met Excel. Dit gereedschap zal moeten dienen om je naar de toekomst toe steeds vaardiger te maken met Excel.”
H. Berkelder, CTH- Excel 2003 Basis
“De inhoud van de cursus Excell 2003 sloot perfect aan op mijn leerdoelen. De individuele manier van lesgeven nl. zelf aan de gang gaan werkt heel goed. Bij vragen krijg je gericht hulp. De nazorg is ook prima geregeld; je kunt nog altijd terecht bij de docent.”
M. Tjon Lim Sang, Ministerie van BZK- Excel 2003 Draaitabellen, formules en functies
“Cursusboek geeft duidelijk aan wat je moet en kan doen. De docent is gaarne bereid om e.e.a. toe te lichten. Er is veel ruimte om aan de slag te gaan met eigen voorbeelden en bestanden.”
A. Pakkert, De Gezondheidsdienst voor Dieren- Excel Vervolg
“De training Excel 2010 Basis is een geweldige manier om het programma helemaal eigen te maken. Door zelfstandig op je eigen tempo te werken, kan aandacht besteed worden aan alle onderwerpen die voor jou belangrijk zijn. De ervaren trainer geeft hierbij veel voorbeelden en tips. Door met eigen materiaal te werken, weet je aan het einde van de training zeker dat je er in de praktijk concreet mee aan de slag kan. Kortom: zeker aan te bevelen!”
C. Bijsterveld- Excel Basis
“Een prima instroom training voor Excel waarin alles goed uitgelegd staat en goed toepasbaar is.”
Patrick Kwakman- Excel Basis
“Goed verzorgd en duidelijk uitgelegd!”
A. M. Prorokova, Nieuwe Borg B.V.- Excel Basis
“Mijn indruk van deze training is uitstekend! Niets dan lof....”
S. Vlutters, SBO De Windroos- Excel Vervolg
“Intensieve 2-daagse training waar je veel van opsteekt en doordat er ruimte is om je werkgerelateerde vragen te bespreken bij de docent, sloot het goed aan bij mijn persoonlijke leerdoelen.”
Elise van der Steen, DHL- Excel 2003 Vervolg
“Het was een zeer geslaagde training. Veel geleerd op een leuke / onderhoudende wijze.”
H. Langkamp-Sikkelbein- Excel 2007
“Zeer prettige manier van leren zo uit het boek met ondersteuning van de docent en je eigen tempo kunnen bepalen.”
J.E. Buiter, Buiter Beton B.V.- Excel 2003 Basis
“De open leervorm is echt een aanrader als je van zelfstandig werken in je eigen tempo houdt. De docent beantwoordt jouw vragen wanneer nodig en geeft je graag advies en extra nuttige informatie passend bij jouw niveau. Het lesmateriaal is duidelijk en laat je meerdere malen oefenen met nieuwe vaardigheden zodat je het goed onder de knie krijgt.”
E.M.M. van Leeuwen, Universiteit Leiden- Excel 2003 Vervolg
“Goede cursus. Wat ik vooral erg op prijs heb gesteld is het feit dat ieder in een eigen tempo dat leert waar de interesse ligt.”
J. Kelmanutu- Excel Basis
"A. Hannink, Camposol - "Goede basis en of vervolg cursussen met een professionele leraar en goed lesmateriaal." - Beoordeling: 8.3"
- Excel Vervolg
“Deze training is uitstekend en heel uitgebreid, je kunt er ontzettend veel van leren”
Maikel van der Donk- Excel Basis
“Het lesmateriaal is opbouwend, docent weet waar hij het over heeft, ook buiten de boeken om. Het is dus ook mogelijk om vragen te stellen over zaken waar je zelf tegenaan loopt.”
J.R. de Jong, Unica- Excel VBA
“De Cursus Excel 2010 VBA geeft een goede start over Macro's en het programmeren ervan!”
Tuncay Sahin- Excel VBA
“Leuke cursus, waarbij je de kneepjes van het macro maken in simpele maar leuke oefenstof kunt aanleren. Zelfs een klein gedeelte visual basic wordt in de cursus meegenomen, waardoor je beetje een indruk krijgt hoe een macro in programmeertaal wordt opgebouwd.”
R.A. Ritsma, Dr. Oetker- Excel Macro's en samenwerken met andere programma's
"Zeer deskundige trainer, goed lesmateriaal, goede duidelijke opdrachten en cases waardoor je uitgedaagd wordt en gemotiveerd bent om tot de oplossingen te komen. Ruimte voor vraagstukken uit eigen organisatie! Super leuke leerzame training, daardoor moeite om te stoppen aan het einde van de trainingsdagen! Bedankt!"
- Excel Basis / Expert
“Training op eigen niveau waarbij je ondersteuning krijgt zodra je dit nodig hebt. Hierdoor kan je efficiënt in je eigen tempo leren!”
J. Kramer, Hema- Excel Vervolg
“De docent neemt de tijd en legt goed uit.”
I. Bojovich, Robert Walters- Excel Basis
“Ik vond het allemaal prima voor elkaar. Goede locatie en een goede trainer. De lessen zijn makkelijk te volgen en als je vragen hebt kun je prima bij ze terecht. Zelfs nog na de cursus.”
H. van de Berg, Scania Production Meppel B.V.- Excel Basis
“Duidelijke en overzichtelijke Excel training! Je gaat naar huis met veel meer kennis en toepassingsmogelijkheden”
Ruud Klessens, Coty Prestige- Excel 2002 Basis
“Professioneel en op alle vragen een duidelijk antwoord.”
R. Bertram, VION Enschede- Excel 2010
“Goede bruikbare cursus die je op je eigen tempo kan doen. Er is voldoende ruimte om vragen te stellen en toch in je eigen tempo te werken.”
J. van Schaick, NUON- Excel Vervolg
“Wil je meer uit Excel halen in je dagelijks werk? Dan is dit een goede stap in de richting!”
J. van Hal, EPR-Technopower- Excel Vervolg
“Een zeer professionele traing, uitstekend toepasbaar en goed te volgen.”
A. Hannink, Camposol- Excel Basis
“I sincerely recommend it, training at a good level with very carefully prepared materials.”
K. janik - CEVA Logistics- Excel Vervolg
“Although I consider myself a quite advanced user, the course-instructor managed to teach me some new advanced options within excel which will make my life easier in the future.”
F. Kluin, Wintershall- Excel Draaitabellen, formules en functies
"Duidelijke training waar ik veel aan heb gehad voor mijn werk. Echte aanrader."
- Excel Basis
“Prima medium. Geen reistijd. Goed te volgen. Goed en to the point. Aanrader.”
P. Gret, Hogeschool Rotterdam- Gratis webinar Draaitabellen in Excel 2010 en 2013
“Ik kan de training echt aanbevelen. Na twee cursusdagen heb je zoveel geleerd dat je goed met excel kunt werken. Bovendien is het cursusmateriaal goed als naslagwerk te gebruiken.”
Janine de Jong- Excel Basis
“Ik vond het een erg fijne manier van leren. Op je eigen tempo met een cursusboek met een docent die vragen kan beantwoorden.”
L. van den Berg-van Heusden, Meyra Holding BV- Excel 2003 Vervolg
“Docent was zeer gedreven en gemotiveerd. Prima uitleg en goede interactie met mij als kennis-ontvanger. Voldoende diepgang, prima training.”
H.J.A. de Win, DSM- Excel 2003 Expert
Learnit reviews