In deze e-learning leer je werken met Excel: van gegevensinvoer, formules en opmaak tot grafieken, filters en draaitabellen. Optioneel maak je kennis met Copilot in Excel.

Je trainer: Raoul Samen 283 evaluaties, gemiddeld een 8,3. Bekijk de trainers
Met deze e-learning Excel Basis + Vervolg word je in eigen tempo vaardig in formules, tabellen, grafieken en draaitabellen. Je werkt thuis of op kantoor, met 6 maanden toegang. Optioneel besteed je aandacht aan Excel met Copilot.
In deze e-learning maak je in je eigen tempo kennis met Excel en bouw je je kennis stap voor stap op naar een vervolgniveau. Je werkt met twee modules vol lesvideo's, opdrachten en aanvullende dossiers, zodat je de stof actief onder de knie krijgt. Optioneel besteedt de cursus ook aandacht aan het werken met Copilot in Excel.
Je start met de basis: gegevens invoeren, formules opbouwen, tabellen opmaken en je werkbladen netjes klaarmaken om af te drukken. Daarna ga je verder met absolute celverwijzingen, voorwaardelijke opmaak, grafieken, filters en draaitabellen. Zo leer je grote hoeveelheden data overzichtelijk maken en analyseren.
Je hebt zes maanden toegang tot het online platform en kunt de cursus op elk moment onderbreken en weer hervatten. Je vorderingen worden automatisch opgeslagen, zodat je altijd verder gaat waar je gebleven was.
Voor teams en organisaties. Binnen jullie afdeling kan iedere medewerker deze e-learning in eigen tempo volgen, zonder dat het hele team tegelijk vrij hoeft te zijn. Iedereen doorloopt dan dezelfde stof, van formules tot draaitabellen.
In deze e-learning kom je onder andere de volgende onderwerpen tegen:
Na deze e-learning werk je zelfstandig met Excel. Je voert gegevens en formules in, maakt opmaak voor tabellen en grafieken, en regelt de pagina-indeling voor het afdrukken. Je beheert grote tabellen met sorteer- en filteropties, en analyseert gegevens met draaitabellen en subtotalen.
Je werkt met absolute celverwijzingen, voorwaardelijke opmaak en gevorderde functies. Optioneel weet je ook hoe je Microsoft 365 Copilot inzet als AI-assistent in Excel, bijvoorbeeld voor het analyseren van data of het genereren van formules.
Deze cursus is bedoeld voor beginners die de basisfunctionaliteiten van Excel onder de knie willen krijgen. Heb je al wat basiskennis? Dan is dat mooi meegenomen, maar geen vereiste. Je leert in eigen tempo werken met formules, tabellen, grafieken en draaitabellen. Wil je ook ontdekken hoe Copilot je in Excel kan ondersteunen? Dan kun je daar optioneel aandacht aan besteden tijdens de cursus.
De cursus is ook geschikt voor functies waarin je met lijsten en cijfers werkt, zoals in de administratie, op het secretariaat, bij HR, inkoop of logistiek. Gebruik je Excel al wel maar heb je het nooit echt geleerd, dan sluit de cursus ook aan.
Je volgt deze cursus volledig online via een e-learning platform. De stof bestaat uit korte lesvideo's, opdrachten en aanvullende dossiers per onderwerp. Je werkt in je eigen tempo en kijkt zo vaak je wilt een video terug.
Na elk onderwerp maak je opdrachten om je kennis te toetsen. Pas als je een onderdeel voldoende beheerst, ga je door naar het volgende. Zo bouw je stap voor stap een stevige basis op.
Je hebt 6 maanden toegang tot het platform en kunt op elk moment pauzeren en later verder gaan. Je voortgang wordt automatisch opgeslagen. Inloggen kan vanaf elke plek met een laptop en internetverbinding, zonder dat je Excel lokaal hoeft te installeren.
Je hebt geen voorkennis van Excel nodig. Kun je met een computer overweg en weet je hoe je een programma opent? Dan kun je direct aan de slag. We beginnen bij de basis en bouwen het stap voor stap op, zodat je in je eigen tempo verder komt.
Je volgt deze e-learning volledig in eigen tempo. Na de start heb je zes maanden toegang tot het platform, dus je bepaalt zelf wanneer en waar je leert. Een laptop met internet is genoeg.
Wil je deze training organiseren voor een hele groep of meerdere groepen? Dit kan voordelig zijn. We kunnen bijvoorbeeld de inhoud geheel op jouw organisatie afstemmen en een hele groep trainen is bovendien voordeliger.
Gaat het om grote aantallen of een complete academy? Daar komt veel bij kijken. Denk bijvoorbeeld aan planning en communicatie, het inventariseren en afstemmen van de doelen en inhoud van de training. Of aan niveauverschillen, feedback mechanismen en borging. Gelukkig heeft Learnit een rijke ervaring op dit gebied (meer dan 25 jaar) en we helpen je graag bij dit proces.
Plan je eigen groep op een datum die jullie uitkomt, bij jullie op kantoor, bij ons of online. We stemmen de inhoud af op jullie praktijk, en een hele groep trainen is voordeliger dan losse inschrijvingen.
Cijfers van cursisten na afloop van hun training, over alle cursussen van deze trainer.
“Deze training is uitstekend en heel uitgebreid, je kunt er ontzettend veel van leren”
“Iemand die met een computer werk heeft hier echt iets aan.”
“Voor mensen die weinig met computers hebben gedaan is dit een prima training.”
“Macro's zijn heel goed toepasbaar op je eigen werksituatie. Heel goede cursus die goed aansluit bij je persoonlijke wensen.”
"A. Hannink, Camposol - "Goede basis en of vervolg cursussen met een professionele leraar en goed lesmateriaal." - Beoordeling: 8.3"
“Een duidelijke en complete training, gegeven door een zeer bekwame trainer, die het lesmateriaal op een duidelijke en gestructureerde wijze weet over te brengen.”
“A good course to regain and increase knowledge on valuable Excel skills to make worklife easier and faster”
“De training heeft mij een goede tool gegeven om mijn werk beter te doen en het voor mij eenvoudiger te maken.”
“Locatie waar de training gegeven wordt, is erg goed bereikbaar. Tijden waarop de training plaatsvond, was erg prettig (10:00 - 17:00, dus niet te vroeg en niet al te lang). Training zelf was erg goed. Je had de ruimte om in eigen tempo te leren en eventueel langer stil te staan bij onderdelen waar je meer van wilt weten.”
“Zeer prettige manier van leren zo uit het boek met ondersteuning van de docent en je eigen tempo kunnen bepalen.”
“Goede afwisseling van uitleg met voorbeelden en daarna zelf aan de slag met oefeningen.”
“Ik werk al een geruime tijd met excel. Echter wist ik niks van wat je hier allemaal mee kan doen. Deze cursus kan ik bij iedere leek als ik aanraden! Doen!!”
“Zeer nuttig om in eigen tempo eigen onderwerpen beter onder de knie te krijgen. Begeleiding perfect.”
“Les materiaal was zeer duidelijk, werd goed stapsgewijs uitgelegd hoe je een bepaalde handeling moest doen. Opdrachten waren maatschappelijk gerelateerd. Met een open leervorm kan je natuurlijk je eigen tempo bepalen, dat is voor mij prima.”
“Dit is een zeer goede cursus voor de beginnende excelgebruiker. Het cursusmateriaal is voldoende om alle beginselen onder de knie te krijgen op een eenvoudig uitgelegde manier. Zeker in samenwerking met de docent, die duidelijk enthousiast en kundig is en dat goed weet over te brengen.”
“Ik heb de training als heel leerzaam ervaren in een rustige prettige omgeving en geleid door een deskundige docent. Bedankt.”
“De docent neemt de tijd en legt goed uit.”
“De Cursus Excel 2010 VBA geeft een goede start over Macro's en het programmeren ervan!”
“Prima training. Werkt op eigen tempo. Begeleiding is erg goed en denkt mee in jouw eigen problematiek. Voor alle niveaus een aanrader.”
“Nuttige tijdsbesteding, je kunt in je eigen tempo bezig en krijgt voor alle belangrijke onderwerpen oefeningen.”
“Geen druk dat je op hetzelfde tempo moet als medecursisten die misschien sneller zijn, denk hierbij aan klassikale trainingen. Indien nodig is de hulp van een trainer aanwezig en deze komt meteen als je er om vraagt.”
“Het lesmateriaal sloot goed aan bij mijn niveau (basis).Het feit dat een ieder met zijn eigen opdrachten bezig kon maakte dat het lestempo door je zelf bepaald kon worden dit heb ik als prettig ervaren, zo kon ik aandacht geven aan datgene wat voor mij van belang is. De groep was niet te groot waardoor er voldoende tijd was voor de individuele vragen aan de docent.”
“This training will save a lot of time in future because of all the tips and trix we learned.”
“De cursus is prima toegesneden op de wensen en leerdoelen van de deelnemers, door goed contact vooraf met de docent.”
“Voor mensen die weinig met computers hebben gedaan is dit een prima training.”
"Excel kun je veel mee, maar kan je het ook? Bij Learnit kun je met eigen voorbeeld en vragen je kennis vergroten. Geen onnodige lesstof maar dingen die er toe doen en direct in de praktijk kunnen worden toegepast. De 2-daagse cursus was de tijd dubbel en dwars waard."
“Een praktische cursus waar je daadwerkelijk wat mee kan en een cursus die niet te lang duurt.”
“De Excelcursus voor beginners is een praktische, nuttige en fijne cursus om te volgen. Na afloop mag je het studiemateriaal mee naar huis nemen, zodat je dit als naslagwerk kunt gebruiken. De trainingsgroep is niet te groot, en de trainer heeft erg goede kennis van zaken. Alls ik in de toekomst nog een computertraining ga volgen, kijk ik zeker bij het aanbod van Learnit.”
“De Cursus Excel 2010 VBA geeft een goede start over Macro's en het programmeren ervan!”
"Gelijk te gebruiken in de praktijk, enorme tijdswinst en voorkomt nieuwe frustraties."
“Zeer geschikt voor iedereen die wel al eens met Excel heeft gewerkt, maar toch eens de grondbeginselen van het pakket een keer wil doornemen om zo een solide basiskennis op te doen.”
“Aanrader; goed niveau, professionele begeleiding en goed materiaal. Ik heb vooral plezier van de sneltoetsen en kennis van nieuwe snelle oplossingen.”
"Nuttige en interessante training!"
“Ik vond het een erg fijne manier van leren. Op je eigen tempo met een cursusboek met een docent die vragen kan beantwoorden.”
“Ik kan de curus Excel bij Learnit een ieder aanbevelen. Uitstekende begeleiding van de docent, duidelijk leerboek en cd met allerlei oefeningen die volledig aansluiten op het leerboek (deze mogen na de cursus meegenomen worden als oefen-en naslagwerk). Door deze curus kwam ik erachter dat ik al jaren veel efficienter had kunnen werken. Dank aan Learnit.”
"A.E. van Wezel - "Een zeer praktijk gerichte training welke opgezet is om vooral de standaard functies te benutten" - Beoordeling: 8.6"
“Learnit heeft de juiste trainer aan ons gekoppeld. Onze opleidingsbehoefte betrof geen standaard-training en dit werd goed begrepen door Nick. Iedereen die wij van Learnit hebben gesproken, was prettig. We zijn erg blij met jullie professionaliteit en flexibiteit.”
“Prima training voor mensen die in hun eigen tempo hun eigen leerdoelen willen bereiken.”
“Een openbaring, de leeropzet, de begeleiding en natuurlijk daardoor het resultaat. Met een goed verzorgde lunch, een voorbeeld voor cursus gevenden.”
“Zeer praktisch gericht, eigen documenten meegenomen om mee te oefenen, zodat het geleerde ook gelijk in praktijk kan worden gebracht. Prettige manier van het volgen van een cursus, veel oefenstof.”
"Inhoudelijk goede cursus waarbij middels goed lesmateriaal op effectieve/efficiënte wijze nieuwe dingen aangeleerd worden."
“' Inhoudelijk degelijk en vlot gegeven cursus waarbij met veel voorbeelden uit de zakelijke praktijk de cursisten snel stappen maken in de wereld van Excel.'”
“'Deskundig maatwerk, aanrader !!”
“De training heeft mij een goede tool gegeven om mijn werk beter te doen en het voor mij eenvoudiger te maken.”
“Goede training, je krijgt veel praktische informatie waar je goed mee uit de voeten kan.”
"A.E. van Wezel - "Een zeer praktijk gerichte training welke opgezet is om vooral de standaard functies te benutten" - Beoordeling: 8.6"
“Prima training, past goed bij mijn functie, zeker als je geen ervaring hebt met Excel. Ook de begeleiding is uitstekend.”
“De inhoud is verrassend en je kunt veel in de praktijk met de leerstof doen.”
"Ik heb veel geleerd van de Excel basis cursus. Dit kun je volgen in een rustige omgeving, goed bereikbare locatie en door een professionele trainer in je eigen tempo. Lesmateriaal d.m.v. een duidelijk boek met daarnaast aansprekende voorbeelden in Excel waar je mee kon oefenen. Kortom: een aanrader!"
“Prettige training, kleine groep, veel tijd voor individuele aandacht! Neem eigen bestanden mee, om het geleerde gelijk te kunnen toepassen, dat vond ik heel zinvol. Je loopt dan tegen andere vragen aan dan in oefenstof.”