E-Learning
Geheel online200,-
excl. btw
- Waar je wilt
- Wanneer je wilt
- Op je eigen tempo
Met deze e-learning Excel Basis + Vervolg word je in eigen tempo vaardig in formules, tabellen, grafieken en draaitabellen. Je werkt thuis of op kantoor, met 6 maanden toegang. Optioneel besteed je aandacht aan Excel met Copilot.
In deze e-learning maak je in je eigen tempo kennis met Excel en bouw je je kennis stap voor stap op naar een vervolgniveau. Je werkt met twee modules vol lesvideo's, opdrachten en aanvullende dossiers, zodat je de stof actief onder de knie krijgt. Optioneel besteedt de cursus ook aandacht aan het werken met Copilot in Excel.
Je start met de basis: gegevens invoeren, formules opbouwen, tabellen opmaken en je werkbladen netjes klaarmaken om af te drukken. Daarna ga je verder met absolute celverwijzingen, voorwaardelijke opmaak, grafieken, filters en draaitabellen. Zo leer je grote hoeveelheden data overzichtelijk maken en analyseren.
Je hebt zes maanden toegang tot het online platform en kunt de cursus op elk moment onderbreken en weer hervatten. Je vorderingen worden automatisch opgeslagen, zodat je altijd verder gaat waar je gebleven was.
In deze e-learning kom je onder andere de volgende onderwerpen tegen:
Na deze e-learning werk je zelfstandig met Excel. Je voert gegevens en formules in, maakt opmaak voor tabellen en grafieken, en regelt de pagina-indeling voor het afdrukken. Je beheert grote tabellen met sorteer- en filteropties, en analyseert gegevens met draaitabellen en subtotalen.
Je werkt met absolute celverwijzingen, voorwaardelijke opmaak en gevorderde functies. Optioneel weet je ook hoe je Microsoft 365 Copilot inzet als AI-assistent in Excel, bijvoorbeeld voor het analyseren van data of het genereren van formules.
Deze cursus is bedoeld voor beginners die de basisfunctionaliteiten van Excel onder de knie willen krijgen. Heb je al wat basiskennis? Dan is dat mooi meegenomen, maar geen vereiste. Je leert in eigen tempo werken met formules, tabellen, grafieken en draaitabellen. Wil je ook ontdekken hoe Copilot je in Excel kan ondersteunen? Dan kun je daar optioneel aandacht aan besteden tijdens de cursus.
Je volgt deze cursus volledig online via een e-learning platform. De stof bestaat uit korte lesvideo's, opdrachten en aanvullende dossiers per onderwerp. Je werkt in je eigen tempo en kijkt zo vaak je wilt een video terug.
Na elk onderwerp maak je opdrachten om je kennis te toetsen. Pas als je een onderdeel voldoende beheerst, ga je door naar het volgende. Zo bouw je stap voor stap een stevige basis op.
Je hebt 6 maanden toegang tot het platform en kunt op elk moment pauzeren en later verder gaan. Je voortgang wordt automatisch opgeslagen. Inloggen kan vanaf elke plek met een laptop en internetverbinding, zonder dat je Excel lokaal hoeft te installeren.
Je hebt geen voorkennis van Excel nodig. Kun je met een computer overweg en weet je hoe je een programma opent? Dan kun je direct aan de slag. We beginnen bij de basis en bouwen het stap voor stap op, zodat je in je eigen tempo verder komt.
Je volgt deze e-learning volledig in eigen tempo. Na de start heb je zes maanden toegang tot het platform, dus je bepaalt zelf wanneer en waar je leert. Een laptop met internet is genoeg.
Wil je deze training organiseren voor een hele groep of meerdere groepen? Dit kan voordelig zijn. We kunnen bijvoorbeeld de inhoud geheel op jouw organisatie afstemmen en een hele groep trainen is bovendien voordeliger.
Gaat het om grote aantallen of een complete academy? Daar komt veel bij kijken. Denk bijvoorbeeld aan planning en communicatie, het inventariseren en afstemmen van de doelen en inhoud van de training. Of aan niveauverschillen, feedback mechanismen en borging. Gelukkig heeft Learnit een rijke ervaring op dit gebied (meer dan 25 jaar) en we helpen je graag bij dit proces.
Bij Learnit vind je altijd een training waarmee je verder komt. Van (technische) IT skills tot communicatie of persoonlijk leiderschap. Daarbij kan je kiezen uit de trainingsvorm die jij het prettigst vindt: een klassikale training, een maatwerktraining bij jou op kantoor, een online cursus of een e-learning. Wij hebben voor iedereen de juiste training en trainingsvorm. Want leren op de manier die het best bij jou past, zorgt voor de beste resultaten.
Persoonlijke aandacht en een prettige sfeer. Of je nou een cursus volgt bij ons, op kantoor of op je pc, wij zorgen dat je je genoeg thuisvoelt om je grenzen te verleggen.
Nieuwe mogelijkheden ontstaan als je in beweging komt. Scherp blijft. Steeds nieuwe stappen zet. Wij stimuleren je om de stap te wagen en er echt voor te gaan.
Ontdek iets nieuws. Versterk je kwaliteiten. En kies je eigen weg. Wij helpen je groeien met trainingen en leervormen die echt bij jou passen.
We denken altijd in mogelijkheden en win-win. En we werken elke dag aan nieuwe oplossingen voor morgen. Door opleidingen te bieden waarmee jij goed voorbereid bent op de toekomst.
Aan loze beloftes doen wij niet. Maar wel aan kwaliteit, kennis en ervaring. Een breed cursusaanbod mogelijk gemaakt door onze geïnspireerde medewerkers en trainers.
We luisteren naar wat er bij jou leeft. Waar jij behoefte aan hebt. Want daar begint onze oplossing, ons maatwerk. Elkaar goed begrijpen en helder communiceren, daar geloven wij in.
Een training volgen bij Learnit betekent samen leren. Samen met jouw ervaren trainer, samen met je cursusgroep of samen met je collega’s. En of je de training nou thuis, op jouw kantoor of op één van onze trainingslocaties volgt, wij zijn altijd bereikbaar om je te helpen. Onze kennis met jou te delen op zo’n manier dat jij er echt wat aan hebt. Samen verder komen door persoonlijke aandacht en elkaar goed begrijpen; daar geloven wij in.
Theorie uit een boekje leren waar je vervolgens weinig mee kan in je werk? Niet bij Learnit! Welke training je ook volgt bij ons, je kan er direct mee aan de slag op je werkplek. Door jouw unieke leerdoelen die je aan het begin van de training samen met de trainer bepaalt. Door de afwisseling van theorie en (interactieve) praktijkopdrachten. En door de uitdagingen waar jij tegenaan loopt in je dagelijks werk mee te nemen naar de training.
Wat anderen zeggen over deze training
“Duidelijke en heldere leermethode, waaraan je in de praktijk zeer zeker wat hebt. Het is geen training die nutteloos is en nooit meer gebruikt zal worden.”
Arjan Krechting, CTH- Excel 2003 Basis
“Prima training met name door de tips en tricks kun je jezelf veel werk besparen. Ook de beperkingen van het pakket komen aan de orde en dat helpt ook”
Thijs Janssens, BIJ12- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Korte duidelijke training voor iemand die niet of nauwlijks met draaitabellen gewerkt heeft maar dit graag wil leren.”
C. Clark-Stalenhoef, Optiver Holding B.V.- Gratis webinar Draaitabellen in Excel 2010 en 2013
“Prima medium. Geen reistijd. Goed te volgen. Goed en to the point. Aanrader.”
P. Gret, Hogeschool Rotterdam- Gratis webinar Draaitabellen in Excel 2010 en 2013
"Heb deze training als zeer prettig en leerzaam ervaren. Dit was in overleg exact afgestemd op de behoeftes."
- Excel Draaitabellen, formules en functies
"De training Excel Draaitabellen, functies en formules heeft mij veel inspiratie voor toepasbaarheid in mijn werk gegeven. Echt een aanrader. Ik ging aan het einde van de dag enthousiast met een hoofd vol nieuwe ideeën en met veel energie naar huis. Zo hoort het!"
- Excel Draaitabellen, formules en functies
“De Excelcursus voor beginners is een praktische, nuttige en fijne cursus om te volgen. Na afloop mag je het studiemateriaal mee naar huis nemen, zodat je dit als naslagwerk kunt gebruiken. De trainingsgroep is niet te groot, en de trainer heeft erg goede kennis van zaken. Alls ik in de toekomst nog een computertraining ga volgen, kijk ik zeker bij het aanbod van Learnit.”
P. Sikkens, C+ Certificering- Excel Basis
“Een korte cursus waarin je duidelijk kunt aangeven wat voor jou de aandachtpunten zijn, waardoor daar wat meer op in kan worden gegaan. Duidelijk lesmateriaal en de oefeningen worden simpel en duidelijk weergegeven.”
T. Stickelbroeck, DB Schenker Rail Nederland N.V.- Excel 2003 Draaitabellen, formules en functies
“Hans geeft je als cursist het gevoel dat je prima Excel kunt leren, ook als je meer visueel ingesteld bent of meer alfa dan beta, dat is enorm fijn.”
M. Poelmann, TU Delft- Excel Basis
“This training will save a lot of time in future because of all the tips and trix we learned.”
P. van Hulten, Crucell Holland B.V.- Excel 2010 Intermediate and Pivot tables
“Deze cursus is een logisch vervolg op de basiscursus. Het is zo opgezet dat ook mensen met wat minder ervaring met Excel het goed kunnen volgen. Met wat oefening kan je zo allerlei taken automatiseren in Excel.”
Peter Anuels, Praclox BV- Excel Macro's en samenwerken met andere programma's
“Learnit, heeft voor mij mijn kennis met de cursus EXCEL, weer een breder beeld gegeven. Kennis was verslapt en hierbij weer up to date! Daarnaast wordt alles goed en duidelijk uitgelegd en is het materiaal prima verzorgd, trainer neemt de tijd voor je.”
M. Roem- Excel Basis
“Goede manier om de basis van Excel onder de knie te krijgen.”
R. Seelt, PC Hooft Groep- Excel Basis
“Ik kan de training echt aanbevelen. Na twee cursusdagen heb je zoveel geleerd dat je goed met excel kunt werken. Bovendien is het cursusmateriaal goed als naslagwerk te gebruiken.”
Janine de Jong- Excel Basis
“Duidelijk en voor iedereen. boek is erg duidelijk omschreven met veel voorbeelden en opdrachten. fijn dat je zowel boek als cdrom meekrijgt met alle oefeningen zodat je zelf na de cursus ook nog kunt oefenen en de kennis kan bijhouden.”
S.Smolders, Kolibri Horeca Payrolling- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Les materiaal was zeer duidelijk, werd goed stapsgewijs uitgelegd hoe je een bepaalde handeling moest doen. Opdrachten waren maatschappelijk gerelateerd. Met een open leervorm kan je natuurlijk je eigen tempo bepalen, dat is voor mij prima.”
C. van der Kaaij, Apotheek Haagse Ziekenhuizen- Excel Basis
“De training is duidelijk en voor ieder niveau goed te volgen.”
Saskia Benit, Afval Energie Bedrijf- Excel Basis
“Enthousiaste trainer die alles duidelijk en begrijpbaar heeft uitgelegd.”
J.A. Ramesar, CEVA Logistics- Excel Macro's en samenwerken met andere programma's
“Ik ben uiterst tevreden met deze manier van lesgeven. Je krijgt individueel veel aandacht met goede tips v/d docent. Ook als je werk gerelateerde onderwerpen wilt overleggen. Kortom raad ik deze manier van lesgeven, een ieder aan, als je op je eigen tempo, de lesstof wilt leren beheersen.”
J. B.W.M. van Asperen- Excel Basis
“Voor het eerst gebruik gemaakt van Learnit en was blij verrast met het concept. Kleine groep en veel individuele aandacht. Er waren genoeg training methodes via het uitgebreide lesmateriaal.”
M. Dikken, Ministerie van Defensie- Excel Vervolg
"Als je kennis wilt maken met het gebruik van Macro's en dan is dit een uitstekend startpunt. Je kan Macro's opnemen en programmeren. Deze cursus is uitsluitend voor het opnemen van macro's. Het programmeren leer je tijdens de VBA cursus. Na het afronden van deze cursus heb je een totaal beeld van hoe het opnemen van een Macro werkt."
- Excel Macro's en samenwerken met andere programma's
“De training heeft mij een goede tool gegeven om mijn werk beter te doen en het voor mij eenvoudiger te maken.”
P. Coert, Cofely- Excel Basis
“Leuke en zeer praktijkgerichte training”
B. Borghuis, Rabobank Twente Oost- Excel Basis
"Ik heb zelf van te voren nooit een excel training gehad, maar wel al een redelijke beheersing van de basis door de dagelijkse werkzaamheden die ik doe. Door deze excel training te volgen is het voor mij makkelijk om mijn dagelijkse werkzaamheden op een makkelijkere manier uit te voeren door alle nieuwe kennnis die ik heb opgedaan."
- Excel Vervolg
“Een aangename manier om uit het totale pakket aan lesmateriaal alleen die onderwerpen te lichten waarin je geinteresseerd bent en niet te worden vermoeid met zaken waarvoor je geen belangstelling hebt”
A. Stiebolt, Post & Co- Excel Vervolg
“De cursus wordt gegeven door een docent met veel kennis en passie voor Excell, dit werkt aanstekelijk. De Readers die gebruikt worden zijn heel duidelijk en bevatten opdrachten waarmee je zelf aan de slag kunt. De Readers van de basis- en vervolgcursus zijn samen een overzichtelijk naslagwerk voor op de werkvloer.”
J. Weimar, Troostwijk Waardering en Advies B.V.- Excel Vervolg
“Learnit maakt gebruik van jonge, dynamische, gemotiveerde en goed opgeleide docenten. De toegepaste leertechniek, zowel klassikaal als individueel is efficient.”
E. Geelen- Excel Expert
“Heel erg duidelijke uitleg. Zeker een aanrader voor een ieder die met Excel werkt, en nooit bij de basis is gestart. Je leert veel over de toepasbaarheid van Excel als programma en de mogelijkheden hiervan.”
J.R. Smith, ALFEN BV- Excel Basis
“Dit is een zeer goede cursus voor de beginnende excelgebruiker. Het cursusmateriaal is voldoende om alle beginselen onder de knie te krijgen op een eenvoudig uitgelegde manier. Zeker in samenwerking met de docent, die duidelijk enthousiast en kundig is en dat goed weet over te brengen.”
D. van Akkeren, Besam Nederland B.V.- Excel Basis
“de training was nuttig, ik heb ervan genoten, de trainer was geweldig en ik raad het zeker aan.”
R. Abdullah - CEVA Logistics- Excel Vervolg
“De instructie/uitleg is heel duidelijk, je kunt direct zelf aan de slag met het gemak van ondersteuning waar gewenst.”
Kitty Jansen, Meyra Holding BV- Excel 2003 Vervolg
“Zeker als je met lijsten werkt is dit een zeer zinvolle vervolg/expert cursus”
S. Doormink, Albeda College- Excel Expert
“De algemene indruk over de totale cursus is goed. Je hebt duidelijk wat aan deze cursus en het is ook direct inzetbaar op je werk. De docent heeft genoeg vakkennis en luistert goed naar de cursisten.”
R. Spelt- Excel Basis
“Cursus was prima verzorgd, materiaal in goede staat, en ook erg goede inhoud.”
T. de Vet, Toon de Vet- Excel Vervolg
“Ik vond het een goede training dat werd aangeboden door Learnit. Je bent lekker zelfstandig bezig met je eigen lesstof. De docent voorzag ons van handige tips en was ook zeer behulpzaam bij vragen.”
P.Meijer, rechtbank Groningen- Excel Basis
“Veel leuke oefeningen die je direct kunt meedoen en toepassen. Goede duidelijke trainer die aandacht heeft voor iedereen.”
Wendy Dekker, Hamilton Bright- Excel Vervolg
“Ik heb tijdens de 2-daagse training de vele mogelijkheden en toepassingen geleerd, zodat het werken met Excel veel aantrekkelijker is geworden.”
T. Ketting, The Royal Bank of Scotland N.V.- Excel 2003 Vervolg
"A. Effendi, Plan-it by Praxis B.V. - "Voor een ieder die een training op maat zoekt is dit de juiste oplossing. De groepen zijn niet groot en de trainer is voldoende gekwalificeerd. Je kunt vantevoren je leerdoelen aangeven en er wordt vrij nauwkeurig geadviseerd welke cursus het beste bij je past. Het lesmateriaal is to the point en wordt afgesloten met een case die je moet oplossen om te zien of hetgeen je geleerd hebt ook kunt toepassen. Ik heb in elk geval geleerd wat ik wilde weten en dat is tenslotte waar het om gaat." Beoordeling: 8.0."
- Excel Expert
“Goede lesmethode. Veel leerstof. Zeer tevreden over Learnit.”
R. Tolhoek, Topa Verpakking BV- Excel Basis
“goede indruk. Je begrijpt de structuur en opbouw van VBA veel beter. Voor alle editors een aanrader, je snapt nu hoe het echt werkt!”
A. de Blieck, Randstad Nederland B.V.- Excel VBA
“Bij twijfel zich zeker laten informeren door Learnit. Deze 2 dagen heb interessant gevonden temeer dat deze cursus op een deskundige manier werd onderwezen.”
H.J.M. van Noorbeek, Cofely Nederland N.V.- Excel Vervolg
“Ik was erg tevreden met mijn cursus excel, en heb het geluk gehad om ook nog eens een vriendelijke en behulpzame trainer te hebben (Albert Keupink) die ik gerust aan anderen zou kunnen aanbevelen!”
R. Eberson, Randstad Nederland B.V. Hoofdkantoor- Financial Excel (bedrijfseconomische vaardigheden)
“Een goede en uitgebreide training met een goede opleider. Kan thuis nog eens alles rustig doornemen. Zeker een aanrader.”
H. Quinten, Oxoid B.V.- Excel Vervolg
“Ik heb veel van geleerd en op een leuke manier. Bedankt Dirk.”
L. di Sipio, ENGIE services Nederland NV- Excel Basis
"Deze training geeft je inzicht in de mogelijkheden van VBA, leert je bestaande macro's te begrijpen, en geeft de kandidaat een basis om 'from scratch' modules te bouwen."
- Excel 2010 VBA
“Prima verzorgde en zeer professionele trainingen en zeer toepasbaar in de praktijk.”
F.H. Bartsch- Excel Basis
“Voor mij was Excel niet meer dan een programma met vierkantjes... Maar dat je er zoveel mee zou kunnen ... Er ging een nieuwe (Excel) wereld voor mij open. Dit ga ik zeker toepassen in het vervolg. Het zal een hoop tijd gaan schelen.”
Brenda Molenaar, Coty Prestige- Excel 2002 Basis
“Macro's zijn heel goed toepasbaar op je eigen werksituatie. Heel goede cursus die goed aansluit bij je persoonlijke wensen.”
P.C.H Geerts- van Tilburg, Laater- Excel 2003 Macro's en samenwerken met andere programma's
“Goede bruikbare cursus die je op je eigen tempo kan doen. Er is voldoende ruimte om vragen te stellen en toch in je eigen tempo te werken.”
J. van Schaick, NUON- Excel Vervolg
“Als staalbouw calculator had ik wel veel met excel gewerkt zoals layout, kleuren en lijnen, maar miste de basis van formule maken en functies, voor mijn werk (bestek,tekeningen en offerte) ben ik constant met uren en prijzen en toeslagen aan het rekenen. Ook de meerwerk opstellingen (het optellen) gaat nu automatisch en dus sneller en foutloos. Dus deze cursus was voor mijn zeer leerzaam.”
Walter Dekkers, ASK Romein B.V.- Excel Basis
De trainers van deze cursus
Learnit als geheel