Incompany
MaatwerktrainingOp aanvraag
- 100% voor jouw groep
- Maatwerk
- Bij jou of bij ons
- Neuzen dezelfde kant op
Wil je veelvoorkomende handelingen automatiseren in Excel? Dat kan met macro’s. Gelukkig is dit niet moeilijk en kan iedereen dit leren. Met macro’s kun je een reeks handelingen opnemen en met een druk op de knop herhalen. Tijdens deze training leer je macro’s te maken, te begrijpen en te bewerken. Ook wordt er aandacht besteed aan het leggen van koppelingen met andere Office-programma’s zoals Word, Access en PowerPoint.
Deze training vormt de tweede helft van de training Excel Expert. Tijdens de eerste helft worden formules en functies en draaitabellen behandeld.
Je wordt tijdens de training begeleid door een sociale en vakbekwame trainer. De trainer bespreekt aan het begin van de training wat jouw instapniveau is en wat je uit de training wilt halen, zodat je de focus kunt leggen op onderwerpen en oefeningen die voor jou belangrijk zijn.
Tijdens het inschrijven kun je invullen welke versie jij gebruikt. Onze planners zorgen er dan voor dat je de training kunt volgen in de juiste softwareversie met het materiaal dat voor deze versie is geschreven.
Het is mogelijk om praktijkvoorbeelden van jouw werksituatie mee te nemen zodat je nog doelgerichter aan de slag kunt en duidelijk is wat jouw doel is van deze training. De onderwerpen en oefeningen worden daarop afgestemd.
Na afloop van de training ben je in staat om in macro’s koppelingen te maken met andere programma’s, zoals Access en Powerpoint. Je weet hoe je macro’s kunt toepassen om veel voorkomende handelingen te automatiseren en hoe je macro’s kunt aanpassen in de editor.
Voor deze training wordt voorkennis op het niveau van Excel Basis- niveau aanbevolen. Om vast te stellen hoeveel voorkennis je hebt en welk cursus voor geschikt is voor jou, stellen wij een online cursuswijzer beschikbaar.
Deze training kan gevolgd worden in verschillende versies. Geeft u gelieve aan of u Excel 2007, 2010, 2013 of 2016 gebruikt.
Deze training wordt aangeboden op basis van onze Open Leervorm-lesmethode. Dat betekent dat je onder actieve begeleiding van onze trainer zelfstandig aan het werk gaat om je de stof eigen te maken. Zo kun je in je eigen tempo je leerdoelen halen zonder daarbij gehinderd te worden door een sneller of langzamer tempo van je medecursisten. De trainer ziet erop toe dat je op schema blijft en je leerdoelen haalt. Deze leervorm biedt ruimte aan maatwerk. Je krijgt de gelegenheid om voorbeelden uit je eigen praktijk en IT-omgeving in te brengen waardoor je nog specifieker leert. meer...
De training wordt standaard verzorgd in het Nederlands. De trainer beheerst de Engelse taal. Er kan gebruik gemaakt worden van Engelstalig cursusmateriaal. Bij inschrijving van minimaal 3 deelnemers kan de training ook geheel in het Engels verzorgd worden.
Bij Learnit vind je altijd een training waarmee je verder komt. Van (technische) IT skills tot communicatie of persoonlijk leiderschap. Daarbij kan je kiezen uit de trainingsvorm die jij het prettigst vindt: een klassikale training, een maatwerktraining bij jou op kantoor, een online cursus of een e-learning. Wij hebben voor iedereen de juiste training en trainingsvorm. Want leren op de manier die het best bij jou past, zorgt voor de beste resultaten.
Persoonlijke aandacht en een prettige sfeer. Of je nou een cursus volgt bij ons, op kantoor of op je pc, wij zorgen dat je je genoeg thuisvoelt om je grenzen te verleggen.
Nieuwe mogelijkheden ontstaan als je in beweging komt. Scherp blijft. Steeds nieuwe stappen zet. Wij stimuleren je om de stap te wagen en er echt voor te gaan.
Ontdek iets nieuws. Versterk je kwaliteiten. En kies je eigen weg. Wij helpen je groeien met trainingen en leervormen die echt bij jou passen.
We denken altijd in mogelijkheden en win-win. En we werken elke dag aan nieuwe oplossingen voor morgen. Door opleidingen te bieden waarmee jij goed voorbereid bent op de toekomst.
Aan loze beloftes doen wij niet. Maar wel aan kwaliteit, kennis en ervaring. Een breed cursusaanbod mogelijk gemaakt door onze geïnspireerde medewerkers en trainers.
We luisteren naar wat er bij jou leeft. Waar jij behoefte aan hebt. Want daar begint onze oplossing, ons maatwerk. Elkaar goed begrijpen en helder communiceren, daar geloven wij in.
Een training volgen bij Learnit betekent samen leren. Samen met jouw ervaren trainer, samen met je cursusgroep of samen met je collega’s. En of je de training nou thuis, op jouw kantoor of op één van onze trainingslocaties volgt, wij zijn altijd bereikbaar om je te helpen. Onze kennis met jou te delen op zo’n manier dat jij er echt wat aan hebt. Samen verder komen door persoonlijke aandacht en elkaar goed begrijpen; daar geloven wij in.
Theorie uit een boekje leren waar je vervolgens weinig mee kan in je werk? Niet bij Learnit! Welke training je ook volgt bij ons, je kan er direct mee aan de slag op je werkplek. Door jouw unieke leerdoelen die je aan het begin van de training samen met de trainer bepaalt. Door de afwisseling van theorie en (interactieve) praktijkopdrachten. En door de uitdagingen waar jij tegenaan loopt in je dagelijks werk mee te nemen naar de training.
Wat anderen zeggen over deze training
Cursus Excel Macro's en samenwerken met andere programma's reviews - Gemiddeld cijfer 8.4
“Ik kan deze training aan elke officegebruiker aanbevelen. De lesstof en het werktempo kan worden aangepast aan de eigen situatie en er is alle gelegenheid om vragen te stellen, waar dan ook goede antwoorden op komen.”
M. Oostdijk, ROC Mondriaan- Excel Macro's en samenwerken met andere programma's
“Deze cursus is een logisch vervolg op de basiscursus. Het is zo opgezet dat ook mensen met wat minder ervaring met Excel het goed kunnen volgen. Met wat oefening kan je zo allerlei taken automatiseren in Excel.”
Peter Anuels, Praclox BV- Excel Macro's en samenwerken met andere programma's
“Deze cursus is een goede inleiding in VBA/Macro's. Het is een mix van theorie en praktijk.”
A. Bergers - CEVA Logistics- Excel Macro's en samenwerken met andere programma's
“Enthousiaste trainer die alles duidelijk en begrijpbaar heeft uitgelegd.”
J.A. Ramesar, CEVA Logistics- Excel Macro's en samenwerken met andere programma's
"K. Algra, Gemeente Nijmegen - "Een prima cursus met goed materiaal en veel oefeningen die bij de praktijk aansluiten." - Beoordeling: 7.0"
- Excel Macro's en samenwerken met andere programma's
“Training is gericht, goed opgezet en in eigen tempo binnen voldoende gegeven tijd goed te volgen en af te ronden.”
J. Mols, Meulenhoff Boekerij- Excel Macro's en samenwerken met andere programma's
“Zoek je een opleiding om je kansen op de arbeidsmarkt te vergroten, zal ik zeker één van de cursussen aanbevelen, al is het maar om je kennis op te frissen!”
J. Blaauw- Excel Macro's en samenwerken met andere programma's
“Leuke cursus, waarbij je de kneepjes van het macro maken in simpele maar leuke oefenstof kunt aanleren. Zelfs een klein gedeelte visual basic wordt in de cursus meegenomen, waardoor je beetje een indruk krijgt hoe een macro in programmeertaal wordt opgebouwd.”
R.A. Ritsma, Dr. Oetker- Excel Macro's en samenwerken met andere programma's
“Was goed geregeld, en de les was duidelijk.”
M. Kanis, Detailresult Services- Excel 2003 Basis
“Een leuke interactieve training, waar zowel ingegaan wordt op theorie als praktijk.”
E. van Holland- Excel 2010
“Prettige training waarbij je in je eigen tempo veel kan leren in korte tijd.”
L. Kolsteeg, Ymere- Excel 2003 Vervolg
“Excel is een mooi programma, maar nog leuker is te ondervinden wat je allemaal nog meer kan doen als je de cursus hebt fgerond.”
J. van Dijk, Ministerie van Defensie- Excel Basis
“Training is gericht, goed opgezet en in eigen tempo binnen voldoende gegeven tijd goed te volgen en af te ronden.”
J. Mols, Meulenhoff Boekerij- Excel Macro's en samenwerken met andere programma's
“De cursus heeft een goede indruk op mij gemaakt. Het materiaal dat ter beschikking wordt gesteld is prima. Omdat ik vooraf niet heb aangegeven over welke kennis ik al beschikte en voor welke doeleinden ik de cursus wilde gaan gebruiken, was de aangeboden stof behoorlijk veel in 2 dagen. Dus volg het advies van Learnit en geef dit van te voren aan.”
Silvia Megens, Meiland Azewijn B.V.- Excel Basis
“Everything was interesting and useful.”
N. Gurgzde - CEVA Logistics- Excel Vervolg
“Een zeer professionele traing, uitstekend toepasbaar en goed te volgen.”
A. Hannink, Camposol- Excel Basis
“Goede betrokken docent die probeert kennis aan te bieden die aansluit bij het niveau en de vraag van de cursisten”
J. Spruyt, Juvans Maatschappelijk Werk en Dienstverlening- Excel Expert
“Een organisatie die het goed voorelkaar heeft, snel reageert en met je mee denkt.”
T. Banga, De Friese Wouden- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Prima training - prettig om mijn eigen tempo te kunen bepalen - goede ondersteuning - heldere lesstof - direct toepasbaar in de praktijk.”
G.J.E. Stomp, Rabobank- Excel Basis
“Leuke training omdat je zelf opdrachten maakt in je eigen tempo. Het is geen probleem om dingen die je al kan over te slaan.”
Richard Hübbers- Excel Vervolg
“Goede training. Lesstof sluit goed aan bij Excel vervolgcursus. Het instructieboek is duidelijk van opzet. Rustige sfeer waarin zelf werken goed te realiseren valt.”
L. Fokker, GGD Kennemerland- Excel 2003 Vervolg
“De training laat ieder op zijn eigen tempo zijn leerdoelen bereiken.”
J.van Wolfswinkel, Cofely- Excel Vervolg
“Fijne cursus, erg fijn dat je zelf met het boek mag werken en de docent rondloopt om je te helpen wanneer je dat nodig hebt.”
M.J.C. den Otter, Phas Beheer- Excel Basis
“Although I consider myself a quite advanced user, the course-instructor managed to teach me some new advanced options within excel which will make my life easier in the future.”
F. Kluin, Wintershall- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Deze training behandelt op een duidelijke manier de Excel mogelijkheden m.b.t. draaitabellen en legt daarnaast verschillende beschikbare functies goed uit aan de hand van praktische voorbeelden.”
J. van den Nouwland, CG Drives & Automation- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Hans geeft je als cursist het gevoel dat je prima Excel kunt leren, ook als je meer visueel ingesteld bent of meer alfa dan beta, dat is enorm fijn.”
M. Poelmann, TU Delft- Excel Basis
“Excel 2010 Basis is een zeer goede cursus als je nog niet veel ervaring hebt met Excel.”
Marina Dannis- Excel Basis
“Alles aan deze cursus was goed. Goed geregeld vooraf, goede locatie, goede lunch en vooral goed en duidelijk cursusmateriaal en een deskundige trainer. Ik ben erg enthousiast en zou dit zeker aan anderen aanbevelen.”
D. Bakker, TNO- Excel VBA
“Wat ik als prettig heb ervaren is dat je met meerdere mensen in dezelfde ruimte aanwezig bent met één docent en waarbij iedereen toch zijn eigen cursus volgt. Waarom? - je kunt informatie met elkaar delen; - in deze tijd van multimedia waarbij iedereen alleen maar met zichzelf bezig is krijg je contact met anderen over o.a. waarom zij deze cursus volgen én - omdat er maar één docent aanwezig is, kan de cursus financieel aantrekkelijk worden aangeboden (LEAN gedachte).”
C. van der Heijden, SNL Systems B.V.- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Uitstekende training wanneer je kennis wilt krijgen van de werkwijze en logica achter VBA/Macro's. Zorgt er uiteindelijk voor dat je naast opnemen van Macro's ook in staat bent zelf formules en programma's te schrijven. Bied veel houvast om zelf op onderzoek te gaan naar wat er allemaal mogelijk is met VBA. Ik kende al wat van het opnemen van macro's, maar dit heeft me inzicht gegeven in hoe VBA werkt en waar je op moet letten. Top!”
J. Peters, Estepe- Excel VBA
“Het was een enerverende, duidelijke training welke gegeven werd door een jonge doch ervaren docent die alles duidelijk en simpel te begrijpen uit kon leggen aan iemand die vanaf 0 begint. Kort gezegd, een goede training op een goede locatie met een goede docent.”
W. Prins- Excel Basis
“De moeite waard om te volgen.”
Hans Spaan, Coty Prestige B.V.- Excel 2002 Basis
“Ik kan de training echt aanbevelen. Na twee cursusdagen heb je zoveel geleerd dat je goed met excel kunt werken. Bovendien is het cursusmateriaal goed als naslagwerk te gebruiken.”
Janine de Jong- Excel Basis
“Prima training voor mensen die in hun eigen tempo hun eigen leerdoelen willen bereiken.”
G.E. Verweij- Excel Basis
“Voor een snelle kennismaking met macro's is dit een prima training om de basis ervan aan te leren.”
J. Barnhoorn, ITDS Groep B.V.- Workshop Excel 2013 Macro's maken
“Goede training om een indruk te geven van de vele mogelijkheden die Excel biedt.”
Emmely Sieler, APG- Excel Expert
"Excel kun je veel mee, maar kan je het ook? Bij Learnit kun je met eigen voorbeeld en vragen je kennis vergroten. Geen onnodige lesstof maar dingen die er toe doen en direct in de praktijk kunnen worden toegepast. De 2-daagse cursus was de tijd dubbel en dwars waard."
- Excel Basis
“Goeie indruk, leuke twee dagen gehad. Veel geleerd!”
A. van Achterberg, Novatech Heerenveen- Excel Basis
“Als staalbouw calculator had ik wel veel met excel gewerkt zoals layout, kleuren en lijnen, maar miste de basis van formule maken en functies, voor mijn werk (bestek,tekeningen en offerte) ben ik constant met uren en prijzen en toeslagen aan het rekenen. Ook de meerwerk opstellingen (het optellen) gaat nu automatisch en dus sneller en foutloos. Dus deze cursus was voor mijn zeer leerzaam.”
Walter Dekkers, ASK Romein B.V.- Excel Basis
“goede indruk. Je begrijpt de structuur en opbouw van VBA veel beter. Voor alle editors een aanrader, je snapt nu hoe het echt werkt!”
A. de Blieck, Randstad Nederland B.V.- Excel VBA
“Goede, leerzame, interessante cursus. Heb nieuwe functies ontdekt in excel waar ik het bestaan niet van wist! Dus zeker nieuwe dingen geleerd!”
S. van Dartel, Vesting Finance- Excel 2003 Expert
“Als ik deze mogelijkheden van Excel eerder had geweten, had me dat veel tijd en moeite bespaard!”
L. Wijnvoord, Movir- Excel Basis
“De cursus is prima toegesneden op de wensen en leerdoelen van de deelnemers, door goed contact vooraf met de docent.”
F. van Loon, Afval Energie Bedrijf- Excel Expert
“Top, je gaat inzien dat het hard nodig is excel cursussen te volgen.”
Dhr. R. Kunis, De Kas- Excel Basis
“De algemene indruk over de totale cursus is goed. Je hebt duidelijk wat aan deze cursus en het is ook direct inzetbaar op je werk. De docent heeft genoeg vakkennis en luistert goed naar de cursisten.”
R. Spelt- Excel Basis
“Wil je meer uit Excel halen in je dagelijks werk? Dan is dit een goede stap in de richting!”
J. van Hal, EPR-Technopower- Excel Vervolg
“I am very happy I participated in this training. It was very useful and applicable to my job, I just wish I had this training years ago! I look forward to the WORD and PPoint trainings in the future.”
D. Thomas, CB&I- Excel Vervolg
"Goede lesmethode, rustige leraar, prima accomodatie en verzorging."
- Excel Vervolg
"I have very good impression of the content of the training and specially of the trainer"
- Excel Expert
“Zeer geschikt voor iedereen die wel al eens met Excel heeft gewerkt, maar toch eens de grondbeginselen van het pakket een keer wil doornemen om zo een solide basiskennis op te doen.”
Marco Massen, Mosadex- Excel 2003 Basis
Learnit reviews