E-Learning
Geheel online200,-
excl. btw
- Waar je wilt
- Wanneer je wilt
- Op je eigen tempo
Je beheerst de basishandelingen, maar wilt gevorderde functionaliteiten van Excel leren gebruiken. Dankzij deze e-learning zul je nieuwe functionaliteiten leren kennen en anderen beter gaan benutten. De volgende onderwerpen zullen onder andere aan bod komen: formules en andere reken functionaliteiten, draaitabellen en het beveiligen en delen van uw werkmappen. Je kunt de cursus vanaf elke willekeurige plek volgen, zolang je maar een laptop met internet hebt.
Deze bundel bestaat uit 2 modules. De tweede module is ook een interactieve training, bestaande uit 60 lesvideo’s, 60 opdrachten en 5 dossiers met aanvullende informatie. De derde module is ook een interactieve training, bestaande uit 42 lesvideo’s, 42 opdrachten en 5 dossiers met aanvullende informatie.
Tijdens het volgen van de e-learning doe je opdrachten om je kennisniveau te checken. Hierdoor kun je telkens pas door als je voldoende over het vorige onderwerp beheerst.
Iedereen die de basishandelingen in Excel beheerst en gevorderde functionaliteiten optimaal wilt leren gebruiken.
De gecombineerde (voordelige) bundels:
Deze online cursus is ook zeer geschikt voor grote groepen (migrerende) medewerkers, waarbij we u een kwantumkorting kunnen aanbieden. Neem voor meer informatie contact op voor de mogelijkheden.
Deze cursus is geschikt voor de meest recente versie.
Je hebt na het starten van de e-learning 6 maanden toegang tot het platform. De doorlooptijd per module is ongeveer 7 uur.
Deze online cursus wordt in de cloud aangeboden. Je kunt zowel thuis, op het werk als op een andere gewenste plek inloggen om de cursus te starten. Het betreffende Office-pakket hoeft dus niet op de computer geïnstalleerd te zijn. Je logt in via een website die automatisch toegang geeft tot de online cursus.
Je kunt de cursus op elk gewenst moment onderbreken en er op een later moment weer mee verder gaan. Je vorderingen worden natuurlijk tussentijds opgeslagen.
Ja. De cursus kun je terugkijken en opnieuw volgen zolang de licentie geldig is.
Voor deze online cursus wordt voorkennis op het niveau van de volgende online cursus aanbevolen: Excel Basis
Onze online cursussen kunnen worden gevolgd met alle gangbare browsers zoals Mozilla Firefox, Chrome, Internet Explorer(geen geluid),Safari en Opera. Deze cursus is geschikt voor de meest recente versie.
Wil je deze training organiseren voor een hele groep of meerdere groepen? Dit kan voordelig zijn. We kunnen bijvoorbeeld de inhoud geheel op jouw organisatie afstemmen en een hele groep trainen is bovendien voordeliger.
Gaat het om grote aantallen of een complete academy? Daar komt veel bij kijken. Denk bijvoorbeeld aan planning en communicatie, het inventariseren en afstemmen van de doelen en inhoud van de training. Of aan niveauverschillen, feedback mechanismen en borging. Gelukkig heeft Learnit een rijke ervaring op dit gebied (meer dan 25 jaar) en we helpen je graag bij dit proces.
Vraag hier een offerte aan
Bij Learnit vind je altijd een training waarmee je verder komt. Van (technische) IT skills tot communicatie of persoonlijk leiderschap. Daarbij kan je kiezen uit de trainingsvorm die jij het prettigst vindt: een klassikale training, een maatwerktraining bij jou op kantoor, een online cursus of een e-learning. Wij hebben voor iedereen de juiste training en trainingsvorm. Want leren op de manier die het best bij jou past, zorgt voor de beste resultaten.
Persoonlijke aandacht en een prettige sfeer. Of je nou een cursus volgt bij ons, op kantoor of op je pc, wij zorgen dat je je genoeg thuisvoelt om je grenzen te verleggen.
Nieuwe mogelijkheden ontstaan als je in beweging komt. Scherp blijft. Steeds nieuwe stappen zet. Wij stimuleren je om de stap te wagen en er echt voor te gaan.
Ontdek iets nieuws. Versterk je kwaliteiten. En kies je eigen weg. Wij helpen je groeien met trainingen en leervormen die echt bij jou passen.
We denken altijd in mogelijkheden en win-win. En we werken elke dag aan nieuwe oplossingen voor morgen. Door opleidingen te bieden waarmee jij goed voorbereid bent op de toekomst.
Aan loze beloftes doen wij niet. Maar wel aan kwaliteit, kennis en ervaring. Een breed cursusaanbod mogelijk gemaakt door onze geïnspireerde medewerkers en trainers.
We luisteren naar wat er bij jou leeft. Waar jij behoefte aan hebt. Want daar begint onze oplossing, ons maatwerk. Elkaar goed begrijpen en helder communiceren, daar geloven wij in.
Een training volgen bij Learnit betekent samen leren. Samen met jouw ervaren trainer, samen met je cursusgroep of samen met je collega’s. En of je de training nou thuis, op jouw kantoor of op één van onze trainingslocaties volgt, wij zijn altijd bereikbaar om je te helpen. Onze kennis met jou te delen op zo’n manier dat jij er echt wat aan hebt. Samen verder komen door persoonlijke aandacht en elkaar goed begrijpen; daar geloven wij in.
Theorie uit een boekje leren waar je vervolgens weinig mee kan in je werk? Niet bij Learnit! Welke training je ook volgt bij ons, je kan er direct mee aan de slag op je werkplek. Door jouw unieke leerdoelen die je aan het begin van de training samen met de trainer bepaalt. Door de afwisseling van theorie en (interactieve) praktijkopdrachten. En door de uitdagingen waar jij tegenaan loopt in je dagelijks werk mee te nemen naar de training.
Wat anderen zeggen over deze training
Cursus Excel Vervolg + Expert e-learning reviews - Gemiddeld cijfer 8.5
“Het is leuk en erg leerzaam zeker een aanrader. Ik heb er veel van geleerd en zal er in de toekomst veel aan hebben.”
Youri de Beurs, Excel VBA- Excel VBA
“Een zelfstandige, op de persoon gerichte cursus. Het programma Excel heeft me hierdoor opgeroepen om veel creatiever te denken over de mogelijkheden Excel in te zetten bij mijn werkzaamheden.”
F. Gommes, Beweging van Barmhartigheid- Excel Basis
“Voor mij was Excel niet meer dan een programma met vierkantjes... Maar dat je er zoveel mee zou kunnen ... Er ging een nieuwe (Excel) wereld voor mij open. Dit ga ik zeker toepassen in het vervolg. Het zal een hoop tijd gaan schelen.”
Brenda Molenaar, Coty Prestige- Excel 2002 Basis
“Een simpele basis cursus Excel die je door middel van persoonlijke begeleiding en een cursusmap in korte tijd eigen maak met Excel. Dit gereedschap zal moeten dienen om je naar de toekomst toe steeds vaardiger te maken met Excel.”
H. Berkelder, CTH- Excel 2003 Basis
“Prima verzorgde en zeer professionele trainingen en zeer toepasbaar in de praktijk.”
F.H. Bartsch- Excel Basis
“Les materiaal was zeer duidelijk, werd goed stapsgewijs uitgelegd hoe je een bepaalde handeling moest doen. Opdrachten waren maatschappelijk gerelateerd. Met een open leervorm kan je natuurlijk je eigen tempo bepalen, dat is voor mij prima.”
C. van der Kaaij, Apotheek Haagse Ziekenhuizen- Excel Basis
“Een goede en uitgebreide training met een goede opleider. Kan thuis nog eens alles rustig doornemen. Zeker een aanrader.”
H. Quinten, Oxoid B.V.- Excel Vervolg
“Duidelijke goed te volgen cursus met persoonlijke begeleiding.”
M.H. Kwakernaak, Rexnord Flat Top Europe- Excel Basis
“If you have basic experiance with Excel and you want to learn quick what oppertunity's Excel has, than you really have to contact Learnit for a quick introduction.”
M. Herck, Sorin Group- Excel Vervolg
“Deze cursus is een goede inleiding in VBA/Macro's. Het is een mix van theorie en praktijk.”
A. Bergers - CEVA Logistics- Excel Macro's en samenwerken met andere programma's
“Ook voor deelnemers die geen of weinig ervaring hebben met de materie, is het verrassend hoeveel men kan leren in twee dagen.”
B. Bos, Valspar B.V.- Excel Basis
“Geen druk dat je op hetzelfde tempo moet als medecursisten die misschien sneller zijn, denk hierbij aan klassikale trainingen. Indien nodig is de hulp van een trainer aanwezig en deze komt meteen als je er om vraagt.”
Marjan Lof, Yarden Uitvaartverzekeringen N.V.- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Een aanrader voor iedereen die zich de basis van Excel eigen wil maken. Prima lesmateriaal wat thuis en op het werk prima als naslagwerk kan dienen. Door het duidelijke en goed opgebouwde lesmateriaal is dit een prima zelfstudie.”
A. Vermeulen, DMN Machinefabriek Noordwijkerhout BV- Excel Basis
“Het voordeel vond ik dat je individueel werkt, waardoor ierdereen in zijn of haar eigen tempo kan werken.”
Marleen Braam, Oxyma B.V.- Excel 2003 Basis
“Leuke en zeer praktijkgerichte training”
B. Borghuis, Rabobank Twente Oost- Excel Basis
“Iemand die met een computer werk heeft hier echt iets aan.”
N. Baart, ENGIE services Nederland NV- Excel Basis
"Duidelijke training waar ik veel aan heb gehad voor mijn werk. Echte aanrader."
- Excel Basis
“Een organisatie die het goed voorelkaar heeft, snel reageert en met je mee denkt.”
T. Banga, De Friese Wouden- Excel Draaitabellen, formules en functies
“De cursus is prima toegesneden op de wensen en leerdoelen van de deelnemers, door goed contact vooraf met de docent.”
F. van Loon, Afval Energie Bedrijf- Excel Expert
“Een prima instroom training voor Excel waarin alles goed uitgelegd staat en goed toepasbaar is.”
Patrick Kwakman- Excel Basis
“De training is goed opgezet. Je leert wat je graag wilt leren. Wat vooral fijn was is het feit dat we zaken waar wij als team vaak tegenaan lopen op werkgebied werden besproken en dat hier oplossingen voor werden aangedragen. Op deze manier kan je het direct in je werk toepassen en je werk op deze manier vergemakkelijken.”
S. van Doornik- Excel 2010
“Goede opleiding die alle facetten van Excel laat zien voor de meer ervaren gebruiker. Lesstof kan in eigen tempo worden gevolgd waardoor je reeds bekende onderdelen sneller door kunt werken en de overige meer aandacht kan geven.”
T.G. Brouwer, Kuiken N.V.- Excel Expert
“Open leervorm is een goede vorm van training volgen. Je kunt de training in je eigen tempo volgen, met of zonder voorkennis.”
M. Ensel-Boonstra, Ensel Staalkonstrukties- Excel Basis
“Deze training is echt aan te raden, kleine groep mensen, serieuze leerkracht en veel geleerd.”
S. Dubbeld, Ikazia Ziekenhuis- Excel Basis
“De zelfstandige manier van werken spreekt me erg aan in dit trainingsconcept. Ook kan je problemen meebrengen vanuit je dagelijkse praktijk waarvoor dan aandacht is.”
Henk Versteeg, Ministerie van Infrastructuur en Milieu- Excel Vervolg
“Als staalbouw calculator had ik wel veel met excel gewerkt zoals layout, kleuren en lijnen, maar miste de basis van formule maken en functies, voor mijn werk (bestek,tekeningen en offerte) ben ik constant met uren en prijzen en toeslagen aan het rekenen. Ook de meerwerk opstellingen (het optellen) gaat nu automatisch en dus sneller en foutloos. Dus deze cursus was voor mijn zeer leerzaam.”
Walter Dekkers, ASK Romein B.V.- Excel Basis
“De training is goed opgezet. Je leert wat je graag wilt leren. Wat vooral fijn was is het feit dat we zaken waar wij als team vaak tegenaan lopen op werkgebied werden besproken en dat hier oplossingen voor werden aangedragen. Op deze manier kan je het direct in je werk toepassen en je werk op deze manier vergemakkelijken.”
S. van Doornik- Excel 2010
"Ik vond het een goede en zinvolle training. Ik heb hier veel van geleerd. De trainer gaf duidelijke uitleg en heeft veel kennis van Excel."
- Excel Basis
“I am very happy I participated in this training. It was very useful and applicable to my job, I just wish I had this training years ago! I look forward to the WORD and PPoint trainings in the future.”
D. Thomas, CB&I- Excel Vervolg
"F. Van den Berg - "Goede training. Goede lesstof. Aanbevelenswaardig!" - Beoordeling: 8.0"
- Excel Basis
"A.M. Rooyakkers-Smits, Makro Amsterdam - "De training is duidelijk en overzichtelijk. Ieder kan op zijn eigen tempo en niveau aan de slag." Beoordeling: 7.3."
- Excel Basis
“Prima training voor mensen die dagelijks / wekelijks gebruik maken van Excel en praktische toepasbaarheid willen vereenvoudigen.”
T. Horsting, Randstad NL- Excel Vervolg
“De basiscursus Excel 2010 geeft je een prima beeld wat het nieuwe Excel te bieden heeft. Je zult versteld staan van de nieuwe mogelijkheden met grafieken. In 180 pagina's wordt je geen goeroe, maar een stuk handiger wordt je wel.”
P. Kersten, ABN AMRO- Excel Basis
“Het geeft op een simpele manier hoe excel werkt, heel erg open voor mensen die niet bekend zijn met excel.”
M. van der Laan, Zwanenberg Food Group- Excel Vervolg
“Ik vond het een erg fijne manier van leren. Op je eigen tempo met een cursusboek met een docent die vragen kan beantwoorden.”
L. van den Berg-van Heusden, Meyra Holding BV- Excel 2003 Vervolg
“Een complete training met duidelijke oefeningen gegeven door een zeer ervaren en plezierige docent. Zeer aan te bevelen.”
J.Dijkstra, Stam B.V.- Excel 2007
“Ik kwam als (48jr) monteur uit de buitendienst en werkte al een aantal jaren wat met Excel maar ik had alleen wat kunstjes geleerd van collega's. Deze cursus heeft mij een enorme basis gegeven.”
E.J. Jonker, NV Nederlandse Gasunie- Excel Basis
“Veel leuke oefeningen die je direct kunt meedoen en toepassen. Goede duidelijke trainer die aandacht heeft voor iedereen.”
Wendy Dekker, Hamilton Bright- Excel Vervolg
“Excel wordt in het algemeen voor < 20% in mogelijkheden gebruikt hetgeen het kan gezien de kosten van het pakket is het aan te bevelen wat de 100% mogelijkheden zijn.”
Paul Sangen, Unica Installatiegroep B.V.- Excel 2010
“De les methode is heel prettig. Je kunt de problemen die je op je werk tegenkomt tijdens de cursus uitgebreid bespreken en met de docent tot een oplosing komen. Learnit heeft mij snel en goed geïnformeerd m.b.t. de cursus. Ik ben heel tevreden. Ik heb jullie ook aanbevolen aan mijn collega's waarvan ook enkele een cursus gaan volgen.”
G.Wolf, Thalens Nederland B.V.- Excel Vervolg
"Heb deze training als zeer prettig en leerzaam ervaren. Dit was in overleg exact afgestemd op de behoeftes."
- Excel Draaitabellen, formules en functies
“De dagcursus Excel draaitabellen formules en functies is geschikt voor degene die in korte tijd de anatomie van de draaitabel wil leren kennen en zich de basiskennis eigen wil maken.”
C. A. Busser, van der Meulen Sneek BV- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Training sluit zeer goed aan bij werkzaamheden. Door het meenemen van eigen materiaal ben je doelgericht bezig en leer je datgene wat je wil leren. Daarnaast is er veel ruimte en ervaring aanwezig om de kennis verder uit te breiden.”
M. van Seters, IMT- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Ik heb veel van geleerd en op een leuke manier. Bedankt Dirk.”
L. di Sipio, ENGIE services Nederland NV- Excel Basis
“Deze Excel-training was zeer waardevol en goed gestructureerd. De trainer legde de basisprincipes helder uit en zorgde ervoor dat iedereen de stof goed begreep, ongeacht het niveau. De combinatie van enthousiasme en deskundigheid van de trainer maakte het leren zowel effectief als inspirerend. Het tempo was goed, en de praktijkoefeningen hielpen om de opgedane kennis direct toe te passen. Een uitstekende training voor zowel beginners als degenen die hun vaardigheden willen uitbreiden!”
S. Eeuwe - Catom OK- Excel Basis
“Uitstekende begeleiding waarbij ook ruimte is voor eigen leerdoelen.”
S. van der Heijden, Ministerie van Defensie- Excel Basis
“Een prima cursus om uitgebreider kennis te maken met de mogelijkheden van excel als je de basis al kent. Door het individuele aspect kun je het voor jezelf het maximale uit de cursus halen. En als alle trainers zo enthousiast zijn en zoveel kennis hebben als degene die ik gehad heb, dan kun je nog meer uit de cursus halen dan alleen wat het cursusmateriaal biedt.”
M. Arends, Combiwel Welzijnszorg- Excel Vervolg
“Sjoerd Jellema heeft de training persoonlijk gemaakt, door de materie uit te leggen met oefeningen, die ik vervolgens zelf heb toegepast. Sjoerd is een prettige cursusleider, die de materie goed beheerst, maar ook de groep mee krijgt in de te behandelen stof. Ik heb de cursus als zeer praktisch ervaren, waarin ook zelf meegenomen casussen behandeld zijn. Hierdoor is de theorie in de praktijk tot uiting gebracht.”
L. Poortman, Laurentius- Excel Vervolg
“Goede training. Lesstof sluit goed aan bij Excel vervolgcursus. Het instructieboek is duidelijk van opzet. Rustige sfeer waarin zelf werken goed te realiseren valt.”
L. Fokker, GGD Kennemerland- Excel 2003 Vervolg
“Veel leuke oefeningen die je direct kunt meedoen en toepassen. Goede duidelijke trainer die aandacht heeft voor iedereen.”
Wendy Dekker, Hamilton Bright- Excel Vervolg
Learnit reviews