E-Learning
Geheel online200,-
excl. btw
- Waar je wilt
- Wanneer je wilt
- Op je eigen tempo
Je beheerst de basishandelingen, maar wilt gevorderde functionaliteiten van Excel leren gebruiken. Dankzij deze e-learning zul je nieuwe functionaliteiten leren kennen en anderen beter gaan benutten. De volgende onderwerpen zullen onder andere aan bod komen: formules en andere reken functionaliteiten, draaitabellen en het beveiligen en delen van uw werkmappen. Je kunt de cursus vanaf elke willekeurige plek volgen, zolang je maar een laptop met internet hebt.
Deze bundel bestaat uit 2 modules. De tweede module is ook een interactieve training, bestaande uit 60 lesvideo’s, 60 opdrachten en 5 dossiers met aanvullende informatie. De derde module is ook een interactieve training, bestaande uit 42 lesvideo’s, 42 opdrachten en 5 dossiers met aanvullende informatie.
Tijdens het volgen van de e-learning doe je opdrachten om je kennisniveau te checken. Hierdoor kun je telkens pas door als je voldoende over het vorige onderwerp beheerst.
Iedereen die de basishandelingen in Excel beheerst en gevorderde functionaliteiten optimaal wilt leren gebruiken.
De gecombineerde (voordelige) bundels:
Deze online cursus is ook zeer geschikt voor grote groepen (migrerende) medewerkers, waarbij we u een kwantumkorting kunnen aanbieden. Neem voor meer informatie contact op voor de mogelijkheden.
Deze cursus is geschikt voor de meest recente versie.
Je hebt na het starten van de e-learning 6 maanden toegang tot het platform. De doorlooptijd per module is ongeveer 7 uur.
Deze online cursus wordt in de cloud aangeboden. Je kunt zowel thuis, op het werk als op een andere gewenste plek inloggen om de cursus te starten. Het betreffende Office-pakket hoeft dus niet op de computer geïnstalleerd te zijn. Je logt in via een website die automatisch toegang geeft tot de online cursus.
Je kunt de cursus op elk gewenst moment onderbreken en er op een later moment weer mee verder gaan. Je vorderingen worden natuurlijk tussentijds opgeslagen.
Ja. De cursus kun je terugkijken en opnieuw volgen zolang de licentie geldig is.
Voor deze online cursus wordt voorkennis op het niveau van de volgende online cursus aanbevolen: Excel Basis
Onze online cursussen kunnen worden gevolgd met alle gangbare browsers zoals Mozilla Firefox, Chrome, Internet Explorer(geen geluid),Safari en Opera. Deze cursus is geschikt voor de meest recente versie.
Wil je deze training organiseren voor een hele groep of meerdere groepen? Dit kan voordelig zijn. We kunnen bijvoorbeeld de inhoud geheel op jouw organisatie afstemmen en een hele groep trainen is bovendien voordeliger.
Gaat het om grote aantallen of een complete academy? Daar komt veel bij kijken. Denk bijvoorbeeld aan planning en communicatie, het inventariseren en afstemmen van de doelen en inhoud van de training. Of aan niveauverschillen, feedback mechanismen en borging. Gelukkig heeft Learnit een rijke ervaring op dit gebied (meer dan 25 jaar) en we helpen je graag bij dit proces.
Vraag hier een offerte aan
Bij Learnit vind je altijd een training waarmee je verder komt. Van (technische) IT skills tot communicatie of persoonlijk leiderschap. Daarbij kan je kiezen uit de trainingsvorm die jij het prettigst vindt: een klassikale training, een maatwerktraining bij jou op kantoor, een online cursus of een e-learning. Wij hebben voor iedereen de juiste training en trainingsvorm. Want leren op de manier die het best bij jou past, zorgt voor de beste resultaten.
Persoonlijke aandacht en een prettige sfeer. Of je nou een cursus volgt bij ons, op kantoor of op je pc, wij zorgen dat je je genoeg thuisvoelt om je grenzen te verleggen.
Nieuwe mogelijkheden ontstaan als je in beweging komt. Scherp blijft. Steeds nieuwe stappen zet. Wij stimuleren je om de stap te wagen en er echt voor te gaan.
Ontdek iets nieuws. Versterk je kwaliteiten. En kies je eigen weg. Wij helpen je groeien met trainingen en leervormen die echt bij jou passen.
We denken altijd in mogelijkheden en win-win. En we werken elke dag aan nieuwe oplossingen voor morgen. Door opleidingen te bieden waarmee jij goed voorbereid bent op de toekomst.
Aan loze beloftes doen wij niet. Maar wel aan kwaliteit, kennis en ervaring. Een breed cursusaanbod mogelijk gemaakt door onze geïnspireerde medewerkers en trainers.
We luisteren naar wat er bij jou leeft. Waar jij behoefte aan hebt. Want daar begint onze oplossing, ons maatwerk. Elkaar goed begrijpen en helder communiceren, daar geloven wij in.
Een training volgen bij Learnit betekent samen leren. Samen met jouw ervaren trainer, samen met je cursusgroep of samen met je collega’s. En of je de training nou thuis, op jouw kantoor of op één van onze trainingslocaties volgt, wij zijn altijd bereikbaar om je te helpen. Onze kennis met jou te delen op zo’n manier dat jij er echt wat aan hebt. Samen verder komen door persoonlijke aandacht en elkaar goed begrijpen; daar geloven wij in.
Theorie uit een boekje leren waar je vervolgens weinig mee kan in je werk? Niet bij Learnit! Welke training je ook volgt bij ons, je kan er direct mee aan de slag op je werkplek. Door jouw unieke leerdoelen die je aan het begin van de training samen met de trainer bepaalt. Door de afwisseling van theorie en (interactieve) praktijkopdrachten. En door de uitdagingen waar jij tegenaan loopt in je dagelijks werk mee te nemen naar de training.
Wat anderen zeggen over deze training
Cursus Excel Vervolg + Expert e-learning reviews - Gemiddeld cijfer 8.4
"Ik heb het verloop van de training door een hoog tempo en assertiviteit van de trainer als verfrissend en dynamisch ervaren."
- Excel Expert
“Interessante cursus. Om al het materiaal je eigen te maken is het aan te raden om hiervoor voldoende tijd voor te reserveren.”
J. Sijtsma, Gemeente Woerden- Excel Vervolg
"Inzicht in de mogelijkheden van Excel, waarvan je weet dat ze bestaan, maar zelf nog niet hebt toegepast."
- Excel Vervolg
“Locatie waar de training gegeven wordt, is erg goed bereikbaar. Tijden waarop de training plaatsvond, was erg prettig (10:00 - 17:00, dus niet te vroeg en niet al te lang). Training zelf was erg goed. Je had de ruimte om in eigen tempo te leren en eventueel langer stil te staan bij onderdelen waar je meer van wilt weten.”
Mark Krijnen, Cofely Talent BV- Excel 2003 Vervolg
“'In het webinar draaitabellen wordt goed en duidelijk uitgelegd wat je met draaitabellen kunt doen. Als je nog nooit een draaitabel gemaakt hebt, dan heb je veel aan deze webinar. Het is ook fijn dat je rechtstreeks vragen kunt stellen, die vervolgens meteen behandeld worden.'”
N. Albers, Multisol Raambekleding- Gratis webinar Draaitabellen in Excel 2010 en 2013
“Excel 2007 was voor mij een opfriscursus. Even door hebben hoe alles ook alweer werkt. Heb er veel aan gehad en kan weer optimaal gebruik maken van Excel in mijn huidige functie.”
M.J. van Klom-Donge, Ministerie van Defensie- Excel Basis
“De zelfstandige manier van werken spreekt me erg aan in dit trainingsconcept. Ook kan je problemen meebrengen vanuit je dagelijkse praktijk waarvoor dan aandacht is.”
Henk Versteeg, Ministerie van Infrastructuur en Milieu- Excel Vervolg
“Goed georganiseerd teamwork met professionele docent.”
N. Bardijs, Hogeschool Domstad- Excel 2002 Basis
“De training zit goed in elkaar met veel praktijkoefeningetjes. Enthousiaste docent met veel vakkennis. De behandelde stof kan je thuis of op je werk nog eens herhalen dankzij de meegekregen werkmap en schijf, ideaal.”
P.A. Pollen, CBS- Excel 2002 Basis
“Een hele zinvolle training. En bij learnit zeker goed verzorgd! Docent was erg kundig en heeft goed geholpen.”
M. den Ouden-Heemskerk, Zorggroep Rijnmond- Excel 2002 Basis
“Everything was interesting and useful.”
N. Gurgzde - CEVA Logistics- Excel Vervolg
“Professionele training, gegeven door een zeer deskundige docent, die zeer goed in staat was zijn kennis op een prettige en duidelijke manier over te dragen. De inhoud van de training was zeer terdege. Het lesmateriaal begon werkelijk vanaf de basis. Ik vond het heel plezierig dat ik het lestempo zelf kon bepalen. Het lesmateriaal en de opzet waren professioneel en er zat veel variatie in de opdrachten/oefeningen.”
C. Niehaus- van den IJssel- Excel Basis
“De basiscursus Excel 2010 geeft je een prima beeld wat het nieuwe Excel te bieden heeft. Je zult versteld staan van de nieuwe mogelijkheden met grafieken. In 180 pagina's wordt je geen goeroe, maar een stuk handiger wordt je wel.”
P. Kersten, ABN AMRO- Excel Basis
“Veel leuke oefeningen die je direct kunt meedoen en toepassen. Goede duidelijke trainer die aandacht heeft voor iedereen.”
Wendy Dekker, Hamilton Bright- Excel Vervolg
“If you have basic experiance with Excel and you want to learn quick what oppertunity's Excel has, than you really have to contact Learnit for a quick introduction.”
M. Herck, Sorin Group- Excel Vervolg
“Very well prepared training with very easy to follow exercises that will make excel look less of complicated system.”
T. Cardoso Mouco - CEVA Logistics- Excel Vervolg
“Zeer prettig om eens te ervaren dat er vaak alternatieve en gemakkelijkere manieren zijn om iets te doen wat je al deed.”
K. Bahri, Makro Amsterdam- Excel Basis
“De training Excel 2010 vervolg werd door een deskundige trainer gegeven. Het boek met opdrachten die je zelf moest doorlopen was afwisselend. De twee lesdagen vlogen voorbij. Lesboek met opdrachten niet geheel doorlopen dus verder thuis afmaken daar de trainer een link heeft doorgestuurd.”
B.A.J. Bastiaansen, ENGIE services Nederland B.V.- Excel Vervolg
“Prima training met name door de tips en tricks kun je jezelf veel werk besparen. Ook de beperkingen van het pakket komen aan de orde en dat helpt ook”
Thijs Janssens, BIJ12- Excel Draaitabellen, formules en functies
“'Is een training die gegeven word door een deskundige trainer.En je kan het op je eigen tempo doen.'”
H. Pel, Scania Production Meppel B.V.- Excel Vervolg
“Learnit maakt gebruik van jonge, dynamische, gemotiveerde en goed opgeleide docenten. De toegepaste leertechniek, zowel klassikaal als individueel is efficient.”
E. Geelen- Excel Expert
“Een complete training met duidelijke oefeningen gegeven door een zeer ervaren en plezierige docent. Zeer aan te bevelen.”
J.Dijkstra, Stam B.V.- Excel 2007
“Goede opleiding die alle facetten van Excel laat zien voor de meer ervaren gebruiker. Lesstof kan in eigen tempo worden gevolgd waardoor je reeds bekende onderdelen sneller door kunt werken en de overige meer aandacht kan geven.”
T.G. Brouwer, Kuiken N.V.- Excel Expert
“Uitstekende begeleiding waarbij ook ruimte is voor eigen leerdoelen.”
S. van der Heijden, Ministerie van Defensie- Excel Basis
“De training is zeker aan te raden. Ik had geen ervaring met excel,maar de uitleg was zo duidelijk dat ik er zeker mee aan de gang kan. Ook de docent was zeer duidelijk in de uitleg, zeker een aanrader.”
Jan van Tilburg, Z-Group- Excel Basis
“Pluspunt is dat er niet klassikaal les wordt gegeven, het kan dus in je eigen tempo. Twee dagen is precies genoeg.”
R. Frings, Keyrail B.V.- Excel Basis
“Praktisch cursus die je in vogelvlucht door de mogelijkheden van excel leidt.”
Annemiek Zuyderduin, Unica Installatietechniek B.V.- Excel 2010
“Dit is een goede training om in de basis van het pakket Excel te duiken, zonder dat het meteen heel ingewikkeld wordt. Je kunt zonder voorkennis komen tot leuke Excel bladen met een aansprekende opmaak en grafieken.”
Peter Anuels, Praclox BV- Excel Basis
“De cursus Excel 2007 vervolg is prima opgezet; interessante onderwerpen en toepassingen die na oefening gelijk kunnen worden gebruikt bij het werk.”
M. Benschop- Excel Vervolg
“Excel is een mooi programma, maar nog leuker is te ondervinden wat je allemaal nog meer kan doen als je de cursus hebt fgerond.”
J. van Dijk, Ministerie van Defensie- Excel Basis
"Prima cursus, open leervorm blijkt voor mij zeer fijn"
- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Wanneer je een training op maat wil volgen waar alles goed geregeld en verzorgd is, zou ik iedereen learnit aanbevelen. Heb zeer goede ervaring.”
Ralph van Erkel, Wierden en Borgen- Excel Basis
“Training op eigen tempo. Zelfstudie, waardoor je de voor jou belangrijkste onderdelen kunt benaderen.”
Ellie Roxs, Woningstichting Laarbeek- Excel Vervolg
“Voor een ieder die dit leest en op zijn/haar werk veel te maken heeft met Excel, is dit zeker een aanrader. Ondanks dat je denkt dat je kennis heb van Excel, zitten er zeker nog veel mogelijkheden binnen het programma die je nog niet wist en na de training op je werk kan oefenen/toepassen.”
L. van den Berg, APM Terminals Rotterdam B.V.- Excel 2003 Vervolg
"Inhoudelijk goede cursus waarbij middels goed lesmateriaal op effectieve/efficiënte wijze nieuwe dingen aangeleerd worden."
- Excel Vervolg
“Een fijne lesmethode waardoor iedereen op zijn/ haar eigen tempo te werk kan gaan. Erg leerzaam en een aanrader voor iedereen die nog twijfelt.”
S. Elmensdorp, TNT Post- Excel 2003 Basis
“De les methode is heel prettig. Je kunt de problemen die je op je werk tegenkomt tijdens de cursus uitgebreid bespreken en met de docent tot een oplosing komen. Learnit heeft mij snel en goed geïnformeerd m.b.t. de cursus. Ik ben heel tevreden. Ik heb jullie ook aanbevolen aan mijn collega's waarvan ook enkele een cursus gaan volgen.”
G.Wolf, Thalens Nederland B.V.- Excel Vervolg
“De Excelcursus voor beginners is een praktische, nuttige en fijne cursus om te volgen. Na afloop mag je het studiemateriaal mee naar huis nemen, zodat je dit als naslagwerk kunt gebruiken. De trainingsgroep is niet te groot, en de trainer heeft erg goede kennis van zaken. Alls ik in de toekomst nog een computertraining ga volgen, kijk ik zeker bij het aanbod van Learnit.”
P. Sikkens, C+ Certificering- Excel Basis
“Was goed geregeld, en de les was duidelijk.”
M. Kanis, Detailresult Services- Excel 2003 Basis
“De training is goed toegespitst op gebruik in de praktijk, wordt op een heldere manier gepresenteerd en is zo opgezet dat het voor alle niveau's goed is te volgen.”
Willem Klamer, Nederlandse Gasunie- Excel 2003 Basis
“Hans geeft je als cursist het gevoel dat je prima Excel kunt leren, ook als je meer visueel ingesteld bent of meer alfa dan beta, dat is enorm fijn.”
M. Poelmann, TU Delft- Excel Basis
“Ik vond het een goede training dat werd aangeboden door Learnit. Je bent lekker zelfstandig bezig met je eigen lesstof. De docent voorzag ons van handige tips en was ook zeer behulpzaam bij vragen.”
P.Meijer, rechtbank Groningen- Excel Basis
“Hands on training die je helpt in je day-to-day werk”
Dave van Lierop, Hamilton Bright- Excel Vervolg
"Ik heb zelf van te voren nooit een excel training gehad, maar wel al een redelijke beheersing van de basis door de dagelijkse werkzaamheden die ik doe. Door deze excel training te volgen is het voor mij makkelijk om mijn dagelijkse werkzaamheden op een makkelijkere manier uit te voeren door alle nieuwe kennnis die ik heb opgedaan."
- Excel Vervolg
“Ik was erg tevreden met mijn cursus excel, en heb het geluk gehad om ook nog eens een vriendelijke en behulpzame trainer te hebben (Albert Keupink) die ik gerust aan anderen zou kunnen aanbevelen!”
R. Eberson, Randstad Nederland B.V. Hoofdkantoor- Financial Excel (bedrijfseconomische vaardigheden)
“Prima leerzame cursus.”
F. Hendrickx, ENGIE services Nederland NV- Excel Vervolg
“De cursus is prima toegesneden op de wensen en leerdoelen van de deelnemers, door goed contact vooraf met de docent.”
F. van Loon, Afval Energie Bedrijf- Excel Expert
“Het lesmateriaal sloot goed aan bij mijn niveau (basis).Het feit dat een ieder met zijn eigen opdrachten bezig kon maakte dat het lestempo door je zelf bepaald kon worden dit heb ik als prettig ervaren, zo kon ik aandacht geven aan datgene wat voor mij van belang is. De groep was niet te groot waardoor er voldoende tijd was voor de individuele vragen aan de docent.”
I. Kooistra, Verslavingszorg Noord Nederland- Excel 2003 Basis
“Een goede cursus om een gestructureerde basis te leggen voor werken met/ programmeren in VBA.”
D.J.H. Berens, Detailresult Services- Excel VBA
“De inhoud is verrassend en je kunt veel in de praktijk met de leerstof doen.”
I. Teunissen- Excel Vervolg
Learnit reviews