E-Learning
Geheel online200,-
excl. btw
- Waar je wilt
- Wanneer je wilt
- Op je eigen tempo
Wil je verder dan de basis van Excel? In deze e-learning duik je in draaitabellen, gevorderde formules, macro's en het delen van werkmappen. Je werkt op je eigen tempo, vanaf elke plek. Optioneel besteed je ook aandacht aan Excel met Copilot.
In deze e-learning bouw je voort op je basiskennis van Excel en werk je toe naar expertniveau. Je leert gevorderde functionaliteiten kennen en gaat dieper in op formules, draaitabellen, voorwaardelijke opmaak, grafieken en het beveiligen en delen van werkmappen. Daarnaast komen onderwerpen als gevorderde functieberekeningen, scenariobeheer, macro's en samenwerken aan werkmappen aan bod.
De cursus besteedt optioneel ook aandacht aan het werken met Microsoft 365 Copilot in Excel, zodat je ervaart hoe AI je ondersteunt bij analyses en berekeningen.
Je volgt de cursus volledig online, op een moment en plek die jou uitkomt. Via lesvideo's, opdrachten en aanvullende dossiers werk je in je eigen tempo door de stof heen. Na het starten heb je zes maanden toegang tot het platform.
Na deze e-learning werk je vlot met gevorderde Excel-functies. Je bouwt formules met voorwaarden, geneste functies en matrixberekeningen. Je maakt draaitabellen, filters en subtotalen om grote hoeveelheden gegevens te analyseren. Je beveiligt werkmappen, deelt ze met collega's en werkt samen aan hetzelfde bestand. Ook gebruik je doelzoeken, scenariobeheer en macro's om je werk efficiënter in te richten. Optioneel weet je hoe je Microsoft 365 Copilot inzet in Excel om sneller analyses en formules op te zetten.
Deze e-learning is bedoeld voor iedereen die de basis van Excel onder de knie heeft en de gevorderde mogelijkheden van het programma optimaal wil leren benutten. Denk aan medewerkers die regelmatig met cijfers, lijsten of rapportages werken en hun werk efficiënter willen aanpakken met formules, draaitabellen en slimme functies. Ook wie nieuwsgierig is naar de optionele inzet van Copilot in Excel, vindt in deze cursus een prima startpunt.
Deze cursus volg je volledig als e-learning. Je werkt zelfstandig door een reeks lesvideo's, opdrachten en aanvullende dossiers. Na elk onderwerp check je je kennis met een opdracht. Pas als je de stof voldoende beheerst, ga je door naar het volgende onderdeel. Zo bouw je stap voor stap je vaardigheden op.
Je logt in via een online platform, dus je hoeft niets te installeren. Je kunt de cursus volgen waar en wanneer het jou uitkomt, zolang je een laptop en internet hebt. Tussendoor stoppen en later verdergaan kan altijd, want je vorderingen worden automatisch opgeslagen.
Je hebt 6 maanden toegang tot het platform en de doorlooptijd per module is ongeveer 7 uur. Binnen die periode kun je de lesstof zo vaak terugkijken als je wilt. Optioneel besteed je tijdens de cursus ook aandacht aan het werken met Copilot in Excel.
Je beheerst de basishandelingen in Excel, zoals het invoeren van gegevens, eenvoudige formules gebruiken en cellen opmaken. Verder is geen specifieke voorkennis nodig. Een laptop met internet is voldoende om aan de slag te gaan.
Onze online cursussen kunnen worden gevolgd met alle gangbare browsers zoals Mozilla Firefox, Chrome, Internet Explorer(geen geluid),Safari en Opera. Deze cursus is geschikt voor de meest recente versie.
Wil je deze training organiseren voor een hele groep of meerdere groepen? Dit kan voordelig zijn. We kunnen bijvoorbeeld de inhoud geheel op jouw organisatie afstemmen en een hele groep trainen is bovendien voordeliger.
Gaat het om grote aantallen of een complete academy? Daar komt veel bij kijken. Denk bijvoorbeeld aan planning en communicatie, het inventariseren en afstemmen van de doelen en inhoud van de training. Of aan niveauverschillen, feedback mechanismen en borging. Gelukkig heeft Learnit een rijke ervaring op dit gebied (meer dan 25 jaar) en we helpen je graag bij dit proces.
Vraag hier een offerte aan
Bij Learnit vind je altijd een training waarmee je verder komt. Van (technische) IT skills tot communicatie of persoonlijk leiderschap. Daarbij kan je kiezen uit de trainingsvorm die jij het prettigst vindt: een klassikale training, een maatwerktraining bij jou op kantoor, een online cursus of een e-learning. Wij hebben voor iedereen de juiste training en trainingsvorm. Want leren op de manier die het best bij jou past, zorgt voor de beste resultaten.
Persoonlijke aandacht en een prettige sfeer. Of je nou een cursus volgt bij ons, op kantoor of op je pc, wij zorgen dat je je genoeg thuisvoelt om je grenzen te verleggen.
Nieuwe mogelijkheden ontstaan als je in beweging komt. Scherp blijft. Steeds nieuwe stappen zet. Wij stimuleren je om de stap te wagen en er echt voor te gaan.
Ontdek iets nieuws. Versterk je kwaliteiten. En kies je eigen weg. Wij helpen je groeien met trainingen en leervormen die echt bij jou passen.
We denken altijd in mogelijkheden en win-win. En we werken elke dag aan nieuwe oplossingen voor morgen. Door opleidingen te bieden waarmee jij goed voorbereid bent op de toekomst.
Aan loze beloftes doen wij niet. Maar wel aan kwaliteit, kennis en ervaring. Een breed cursusaanbod mogelijk gemaakt door onze geïnspireerde medewerkers en trainers.
We luisteren naar wat er bij jou leeft. Waar jij behoefte aan hebt. Want daar begint onze oplossing, ons maatwerk. Elkaar goed begrijpen en helder communiceren, daar geloven wij in.
Een training volgen bij Learnit betekent samen leren. Samen met jouw ervaren trainer, samen met je cursusgroep of samen met je collega’s. En of je de training nou thuis, op jouw kantoor of op één van onze trainingslocaties volgt, wij zijn altijd bereikbaar om je te helpen. Onze kennis met jou te delen op zo’n manier dat jij er echt wat aan hebt. Samen verder komen door persoonlijke aandacht en elkaar goed begrijpen; daar geloven wij in.
Theorie uit een boekje leren waar je vervolgens weinig mee kan in je werk? Niet bij Learnit! Welke training je ook volgt bij ons, je kan er direct mee aan de slag op je werkplek. Door jouw unieke leerdoelen die je aan het begin van de training samen met de trainer bepaalt. Door de afwisseling van theorie en (interactieve) praktijkopdrachten. En door de uitdagingen waar jij tegenaan loopt in je dagelijks werk mee te nemen naar de training.
Wat anderen zeggen over deze training
Cursus Excel Vervolg + Expert e-learning reviews - Gemiddeld cijfer 8.4
“De Excelcursus voor beginners is een praktische, nuttige en fijne cursus om te volgen. Na afloop mag je het studiemateriaal mee naar huis nemen, zodat je dit als naslagwerk kunt gebruiken. De trainingsgroep is niet te groot, en de trainer heeft erg goede kennis van zaken. Alls ik in de toekomst nog een computertraining ga volgen, kijk ik zeker bij het aanbod van Learnit.”
P. Sikkens, C+ Certificering- Excel Basis
“De training die ik heb gevolgd is zeer ontspannen en naar eigen tempo te volgen. Het lesmateriaal dat je na de cursus meekrijgt is op het werk of thuis goed te gebruiken voor verdere uitwerking en training.”
R. Roovers, Gemeente Heeze-Leende- Excel 2003 Basis
“Hans geeft je als cursist het gevoel dat je prima Excel kunt leren, ook als je meer visueel ingesteld bent of meer alfa dan beta, dat is enorm fijn.”
M. Poelmann, TU Delft- Excel Basis
“Wat ons aansprak aan de leer methode van learnit; Ieder van de groep kan op geheel eigen wijze de lesstof doornemen, bij vragen en/of opmerkingen geeft de docent de juiste werkwijze aan. Zo heeft iedereen op zijn eigen niveau en/of tempo het lesmateriaal doorlopen.”
M. Chaudron, Leo de Groot- Excel 2010
“Goede basistraining, ik gebruik het programma zelf regelmatig, maar heb veel handige tips&tricks geleerd die het in het dagelijk gebruik zeker makkelijker gaan maken.”
M. van de Berg, Besam- Excel Basis
“Goede opleiding die alle facetten van Excel laat zien voor de meer ervaren gebruiker. Lesstof kan in eigen tempo worden gevolgd waardoor je reeds bekende onderdelen sneller door kunt werken en de overige meer aandacht kan geven.”
T.G. Brouwer, Kuiken N.V.- Excel Expert
“Zeer fijne en efficiënte manier om je lesstof eigen te maken onder deskundige begeleiding op een super locatie.”
D. Kooi- Excel Basis
“Alle cursisten waren stuk voor stuk enhousiast. Hebben er allemaal wat van opgestoken. Prettig dat de cursus op kantoor gegeven kan worden.”
Yvette Sierhuis, RLG Europe- Excel 2003 Basis
“Ik heb een leerzaam en tegelijk tijd ontspan training gehad. De docent geeft goed uitleg als je een vraag heeft en zorgt dat je zo makkelijk thuis voelt. Hij gaat mee in de pauzes om over andere dingen te kletsen of mee te wandelen. Learnit geeft goed training en zorgt dat jke niet met een barstend hoofd thuis komt. Super!”
J. Ndabacekure- Excel Basis
“Dankzij de training Excel Vervolg kan ik verschillende taken, waarvoor ik voorheen al Excel gebruikte, efficiënter uitvoeren. Waar ik eerst handmatig dingen opzocht en toevoegde, kan ik hier nu formules voor schrijven!”
H. Peters - Erasmus Universiteit Rotterdam- Excel Vervolg
"Zeer deskundige trainer, goed lesmateriaal, goede duidelijke opdrachten en cases waardoor je uitgedaagd wordt en gemotiveerd bent om tot de oplossingen te komen. Ruimte voor vraagstukken uit eigen organisatie! Super leuke leerzame training, daardoor moeite om te stoppen aan het einde van de trainingsdagen! Bedankt!"
- Excel Basis / Expert
“Ik vond de training zeer duidelijk, een geduldige docent, prettige werksfeer en werkomgeving.”
S. Heygelen, ASML Netherlands B.V.- Excel Basis
"Gelijk te gebruiken in de praktijk, enorme tijdswinst en voorkomt nieuwe frustraties."
- Excel Vervolg
“In een korte tijd leer je de beginselen van VBA/Excel onder de knie te krijgen, waarbij de mogelijkheid wordt geboden om je eigen praktijkvoorbeelden te gebruiken.”
A. van der Spreng, OneSolution Informatisering B.V.- Excel VBA
"Gelijk te gebruiken in de praktijk, enorme tijdswinst en voorkomt nieuwe frustraties."
- Excel Vervolg
“Prima training voor mensen die in hun eigen tempo hun eigen leerdoelen willen bereiken.”
G.E. Verweij- Excel Basis
“Hele concrete tips over de toepasbaarheid van het systeem, waardoor je leert hoe je het systeem in jouw voordeel kan gebruiken.”
D. Oostendorp, Randstad Nederland- Excel Draaitabellen, formules en functies
"Ik vond het een goede en zinvolle training. Ik heb hier veel van geleerd. De trainer gaf duidelijke uitleg en heeft veel kennis van Excel."
- Excel Basis
“Duidelijk en eenvoudig leerboekje, niveau is goed, prettige trainster die duidelijk uitleg geeft en op de juiste momenten anticipeert. Lestempo is goed, zeer professionele trainster. Leerzaam dus!”
Ilonka Hadzikadunic, Besam- Excel Basis
“Het was een leerzame cursus en je kon op je eigen tempo rustig alles leren.”
J. Berends, Spithorst- Excel Basis
“Macro's zijn heel goed toepasbaar op je eigen werksituatie. Heel goede cursus die goed aansluit bij je persoonlijke wensen.”
P.C.H Geerts- van Tilburg, Laater- Excel 2003 Macro's en samenwerken met andere programma's
“De instructie/uitleg is heel duidelijk, je kunt direct zelf aan de slag met het gemak van ondersteuning waar gewenst.”
Kitty Jansen, Meyra Holding BV- Excel 2003 Vervolg
“Zeer fijne en efficiënte manier om je lesstof eigen te maken onder deskundige begeleiding op een super locatie.”
D. Kooi- Excel Basis
“Ik heb 2 dagen de Cursus Office Basis Excel 2003 gevolgd. Ten eerste was de bereikbaarheid erg goed (nog geen 10 minuutjes lopen vanaf station Amsterdam Rai. De cursus verliep goed. er was een gezellige sfeer en de uitleg van de docenten waren super! Het fijne is dat als je vaardigheden hebt die niet in de cursus besproken worden, je deze kan aangeven bij de docent, die vervolgens de opdrachten voor je zal zoeken, zodat je deze ook kan leren. Al met al heb ik een prima ervaring gehad en veel geleerd!”
A. Gelijsteen, Klemko Techniek B.V.- Excel 2003 Basis
"Uitstekende proffesionele Training met veel "tips & tricks" voor ieder startniveau."
- Excel Draaitabellen, formules en functies
“De cursus is erg duidelijk, je werkt op eigen tempo en krijgt meteen begeleiding bij vragen. Ik denk dat het voor iedereen zeer toegankelijk is, ook voor mensen met een examenvrees omdat er niet wordt aangegeven hoeveel stof je behandeld moet hebben. Natuurlijk is het wel de bedoeling dat je zoveel mogelijk leerstof doorneemt maar de druk is er niet terwijl je wel alle stof tot je neemt.”
V. Edens, Gasunie- Excel Basis
“Prima leerzame cursus.”
F. Hendrickx, ENGIE services Nederland NV- Excel Vervolg
“Alle cursisten waren stuk voor stuk enhousiast. Hebben er allemaal wat van opgestoken. Prettig dat de cursus op kantoor gegeven kan worden.”
Yvette Sierhuis, RLG Europe- Excel 2003 Basis
“Ik heb de afgelopen 2 dagen de cursus excel bassis gevolgd en ik ben door deze cursus een stuk handiger geworden met excel.”
Nicole Dekkers, Scania- Excel Basis
“Een leerzame praktisch toepasbare Excel basis training, die veel inzicht geeft in de mogelijkheden die Excel 2010 allemaal te bieden heeft.”
P. van der Meule, NUON- Excel Basis
“Professionele, no-nonsense, praktijkgerichte training”
M. Lieuw- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Prima training! Op je eigen tempo en met antwoord op je gestelde vragen de training Excel onder de knie krijgen. Heel verhelderend. Ik dacht dat ik veel wist van Excel...”
H. Warnier, Servatius Wonen & Vastgoed- Excel 2003 Vervolg
“Een interessante en leerzame training met veel afwisseling”
Tessa Spruijt, Simpel B.V.- Excel Vervolg
“Ook voor niet-computer specialisten een fijne training waar je zeker veel van op kunt steken.”
W. Brandt, Besam Nederland B.V.- Excel Basis
“Goed verzorgd, duidelijk en doelgericht. Fijn om in je eigen tempo het lesmateriaal door te werken.”
R. Hoogkamer, Denit Hosting Solutions- Excel Vervolg
“Efficient voor mensen, die al veel gebruik van databases in Excel maken.”
Janet van Apeldoorn, BIJ12- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Training is gericht, goed opgezet en in eigen tempo binnen voldoende gegeven tijd goed te volgen en af te ronden.”
J. Mols, Meulenhoff Boekerij- Excel Macro's en samenwerken met andere programma's
“Op een praktische manier is hier in 2 dagen een goede cursus Excel vervolg training gegeven met een uitstekende docent, op een prima locatie.”
Peter Schwillend- Excel Vervolg
“Totaal weer bij met Excel dankzij Learnit traningen.”
K. Ettalhaoui, FNV KIEM- Excel Basis
“Bij de cursus die ik heb gevolgd kon ik mijn eigen lestempo bepalen. Ook bestond daarmee de mogelijk om aan bepaalde hoofdstukken meer aandacht te geven dan aan andere delen van het lesmateriaal, die voor mij minder van toepassing waren. Ik heb deze wijze van cursus volgen als zeer plezierig ervaren.”
P. Sleurink, Prorail- Excel Basis
“Ook voor deelnemers die geen of weinig ervaring hebben met de materie, is het verrassend hoeveel men kan leren in twee dagen.”
B. Bos, Valspar B.V.- Excel Basis
“Je leert in twee dagen de basis vaardigheden van Excel goed toe te passen”
R. in 't Groen, Cofely- Excel Basis
“'In het webinar draaitabellen wordt goed en duidelijk uitgelegd wat je met draaitabellen kunt doen. Als je nog nooit een draaitabel gemaakt hebt, dan heb je veel aan deze webinar. Het is ook fijn dat je rechtstreeks vragen kunt stellen, die vervolgens meteen behandeld worden.'”
N. Albers, Multisol Raambekleding- Gratis webinar Draaitabellen in Excel 2010 en 2013
“De inhoud is verrassend en je kunt veel in de praktijk met de leerstof doen.”
I. Teunissen- Excel Vervolg
“Een fijne en duidelijke training die goed te volgen is voor beginnende "Excellers"".”
L. Hoogendoorn, Media Markt Saturn Holding Nederland B.V.- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Een leuke ervaring en een leerzaam programma.”
A. Ahmed, Feenstra- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Ik vond het allemaal prima voor elkaar. Goede locatie en een goede trainer. De lessen zijn makkelijk te volgen en als je vragen hebt kun je prima bij ze terecht. Zelfs nog na de cursus.”
H. van de Berg, Scania Production Meppel B.V.- Excel Basis
“Learnit, heeft voor mij mijn kennis met de cursus EXCEL, weer een breder beeld gegeven. Kennis was verslapt en hierbij weer up to date! Daarnaast wordt alles goed en duidelijk uitgelegd en is het materiaal prima verzorgd, trainer neemt de tijd voor je.”
M. Roem- Excel Basis
“De training is duidelijk en voor ieder niveau goed te volgen.”
Saskia Benit, Afval Energie Bedrijf- Excel Basis
“Voor een snelle kennismaking met macro's is dit een prima training om de basis ervan aan te leren.”
J. Barnhoorn, ITDS Groep B.V.- Workshop Excel 2013 Macro's maken
Learnit reviews