E-Learning
Geheel online225,-
excl. btw
- Waar je wilt
- Wanneer je wilt
- Op je eigen tempo
Maak kennis met het spreadsheetprogramma Excel en beheers de basis- tot de gevorderde functionaliteiten. Na het volgen van deze opleiding, kan er volledig gebruik gemaakt worden van Excel. Alle benodigde thema’s komen aan bod zoals: gegevens invoeren en opmaken, eenvoudige tot complexe berekeningen, grafieken, grote tabellen beheren, draaitabellen en gevorderde functionaliteiten. Je kunt de cursus vanaf elke willekeurige plek volgen, zolang je maar een laptop met internet hebt.
Deze bundel bestaat uit 3 modules. De eerste module is een interactieve training, bestaande uit 45 lesvideo’s, 45 opdrachten en 5 dossiers met aanvullende informatie. De tweede module is ook een interactieve training, bestaande uit 60 lesvideo’s, 60 opdrachten en 5 dossiers met aanvullende informatie.De derde module is ook een interactieve training, bestaande uit 42 lesvideo’s, 42 opdrachten en 5 dossiers met aanvullende informatie.
Tijdens het volgen van de e-learning doe je opdrachten om je kennisniveau te checken. Hierdoor kun je telkens pas door als je voldoende over het vorige onderwerp beheerst.
Iedereen die de basishandelingen in Excel (opnieuw) wilt leren gebruiken en de gevorderde functionaliteiten wilt beheersen.
De gecombineerde bundels:
Deze online cursus is ook zeer geschikt voor grote groepen (migrerende) medewerkers, waarbij we je een kwantumkorting kunnen aanbieden.Neem voor meer informatie contact op voor de mogelijkheden.
Deze cursus is geschikt voor de meest recente versie.
Je hebt na het starten van de e-learning 9 maanden toegang tot het platform. De doorlooptijd per module is ongeveer 7 uur.
Deze online cursus wordt in de cloud aangeboden. Je kunt zowel thuis, op het werk als op een andere gewenste plek inloggen om de cursus te starten. Het betreffende Office-pakket hoeft dus niet op de computer geïnstalleerd te zijn. Je logt in via een website die automatisch toegang geeft tot de online cursus.
Je kunt de cursus op elk gewenst moment onderbreken en er op een later moment weer mee verder gaan. Je vorderingen worden natuurlijk tussentijds opgeslagen.
Ja. Je kunt de cursus terugkijken en opnieuw volgen zolang de licentie geldig is.
Voor deze online cursus is geen voorkennis vereist.
Onze online cursussen kunnen worden gevolgd met alle gangbare browsers zoals Mozilla Firefox, Chrome, Internet Explorer(geen geluid),Safari en Opera. Deze cursus is geschikt voor de meest recente versie.
Wil je deze training organiseren voor een hele groep of meerdere groepen? Dit kan voordelig zijn. We kunnen bijvoorbeeld de inhoud geheel op jouw organisatie afstemmen en een hele groep trainen is bovendien voordeliger.
Gaat het om grote aantallen of een complete academy? Daar komt veel bij kijken. Denk bijvoorbeeld aan planning en communicatie, het inventariseren en afstemmen van de doelen en inhoud van de training. Of aan niveauverschillen, feedback mechanismen en borging. Gelukkig heeft Learnit een rijke ervaring op dit gebied (meer dan 25 jaar) en we helpen je graag bij dit proces.
Vraag hier een offerte aan
Bij Learnit vind je altijd een training waarmee je verder komt. Van (technische) IT skills tot communicatie of persoonlijk leiderschap. Daarbij kan je kiezen uit de trainingsvorm die jij het prettigst vindt: een klassikale training, een maatwerktraining bij jou op kantoor, een online cursus of een e-learning. Wij hebben voor iedereen de juiste training en trainingsvorm. Want leren op de manier die het best bij jou past, zorgt voor de beste resultaten.
Persoonlijke aandacht en een prettige sfeer. Of je nou een cursus volgt bij ons, op kantoor of op je pc, wij zorgen dat je je genoeg thuisvoelt om je grenzen te verleggen.
Nieuwe mogelijkheden ontstaan als je in beweging komt. Scherp blijft. Steeds nieuwe stappen zet. Wij stimuleren je om de stap te wagen en er echt voor te gaan.
Ontdek iets nieuws. Versterk je kwaliteiten. En kies je eigen weg. Wij helpen je groeien met trainingen en leervormen die echt bij jou passen.
We denken altijd in mogelijkheden en win-win. En we werken elke dag aan nieuwe oplossingen voor morgen. Door opleidingen te bieden waarmee jij goed voorbereid bent op de toekomst.
Aan loze beloftes doen wij niet. Maar wel aan kwaliteit, kennis en ervaring. Een breed cursusaanbod mogelijk gemaakt door onze geïnspireerde medewerkers en trainers.
We luisteren naar wat er bij jou leeft. Waar jij behoefte aan hebt. Want daar begint onze oplossing, ons maatwerk. Elkaar goed begrijpen en helder communiceren, daar geloven wij in.
Een training volgen bij Learnit betekent samen leren. Samen met jouw ervaren trainer, samen met je cursusgroep of samen met je collega’s. En of je de training nou thuis, op jouw kantoor of op één van onze trainingslocaties volgt, wij zijn altijd bereikbaar om je te helpen. Onze kennis met jou te delen op zo’n manier dat jij er echt wat aan hebt. Samen verder komen door persoonlijke aandacht en elkaar goed begrijpen; daar geloven wij in.
Theorie uit een boekje leren waar je vervolgens weinig mee kan in je werk? Niet bij Learnit! Welke training je ook volgt bij ons, je kan er direct mee aan de slag op je werkplek. Door jouw unieke leerdoelen die je aan het begin van de training samen met de trainer bepaalt. Door de afwisseling van theorie en (interactieve) praktijkopdrachten. En door de uitdagingen waar jij tegenaan loopt in je dagelijks werk mee te nemen naar de training.
Wat anderen zeggen over deze training
Cursus Excel Basis + Vervolg + Expert e-learning reviews - Gemiddeld cijfer 8.5
"Excel kun je veel mee, maar kan je het ook? Bij Learnit kun je met eigen voorbeeld en vragen je kennis vergroten. Geen onnodige lesstof maar dingen die er toe doen en direct in de praktijk kunnen worden toegepast. De 2-daagse cursus was de tijd dubbel en dwars waard."
- Excel Basis
"Ik vond alles goed! Perfect"
- Excel Vervolg
“De basiscursus Excel 2010 geeft je een prima beeld wat het nieuwe Excel te bieden heeft. Je zult versteld staan van de nieuwe mogelijkheden met grafieken. In 180 pagina's wordt je geen goeroe, maar een stuk handiger wordt je wel.”
P. Kersten, ABN AMRO- Excel Basis
“Excel 2007 was voor mij een opfriscursus. Even door hebben hoe alles ook alweer werkt. Heb er veel aan gehad en kan weer optimaal gebruik maken van Excel in mijn huidige functie.”
M.J. van Klom-Donge, Ministerie van Defensie- Excel Basis
“Het is fijn om de cursus zelf in je eigen tempo te kunnen doorlopen. Heb je vragen kun je bij de docent terecht.”
M. Brander-de Winkel, OHRA- Excel 2003 Basis
“Hele interessante training die veel nieuwe inzichten geeft en mij uiteindelijk veel tijd zal gaan sparen!”
E. Nijenhuis, Hamilton Bright- Excel 2013
“De cursus is erg duidelijk, je werkt op eigen tempo en krijgt meteen begeleiding bij vragen. Ik denk dat het voor iedereen zeer toegankelijk is, ook voor mensen met een examenvrees omdat er niet wordt aangegeven hoeveel stof je behandeld moet hebben. Natuurlijk is het wel de bedoeling dat je zoveel mogelijk leerstof doorneemt maar de druk is er niet terwijl je wel alle stof tot je neemt.”
V. Edens, Gasunie- Excel Basis
“Lesstof is duidelijk en geeft je de mogelijkheid om op je eigen tempo de onderwerpen te doorlopen en te oefenen. Er is geen druk van andere deelnemers en niemand houd je op. Dit gecombineerd met de goede instructeur zorgt voor een effectieve training.”
Jos van den Broek, Gasunie- Excel 2003 Vervolg
"Uitstekende proffesionele Training met veel "tips & tricks" voor ieder startniveau."
- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Het geeft op een simpele manier hoe excel werkt, heel erg open voor mensen die niet bekend zijn met excel.”
M. van der Laan, Zwanenberg Food Group- Excel Vervolg
“Prima zelfstudie cursus, zodat je ook echt zelf ermee bezig bent....zo leer het toch het beste !!”
M. Verheij, Meco Equipment Engineers B.V.- Excel Basis
“Voldeed volkomen aan mijn verwachting , er ging een wereld voor me open. Een hele rustige docent , die alle tijd voor je nam en alles ook duidelijk uitlegde waardoor je het ook begrijpt wat je doet.”
Dhr. van de Greijn, Besam Nederland B.V.- Excel Basis
“Alle cursisten waren stuk voor stuk enhousiast. Hebben er allemaal wat van opgestoken. Prettig dat de cursus op kantoor gegeven kan worden.”
Yvette Sierhuis, RLG Europe- Excel 2003 Basis
“Goede cursus, gegeven door een professionele organisatie met een hoge praktische toepasbaarheid.”
R. Velthuis, Heupink & Bloemen Tabak B.V.- Excel 2010
“De cursus heeft een goede indruk op mij gemaakt. Het materiaal dat ter beschikking wordt gesteld is prima. Omdat ik vooraf niet heb aangegeven over welke kennis ik al beschikte en voor welke doeleinden ik de cursus wilde gaan gebruiken, was de aangeboden stof behoorlijk veel in 2 dagen. Dus volg het advies van Learnit en geef dit van te voren aan.”
Silvia Megens, Meiland Azewijn B.V.- Excel Basis
“Ik heb de training als heel leerzaam ervaren in een rustige prettige omgeving en geleid door een deskundige docent. Bedankt.”
R. Terlouw, Zegro Centrum Rotterdam- Excel 2003 Vervolg
“Effectieve training aan de hand van helder cursusmateriaal.”
A.J. Zwarts, EDventure- Excel Basis
“Een uitstekende training waarbij je alle vragen kunt stellen en heel goed geholpen wordt.”
L. Koppelaar-den Boef, IHC Offshore & Marine- Excel 2003 Macro's en samenwerken met andere programma's
“Het is een prima cursus met duidelijk lesmateriaal. Ik heb er veel van opgestoken.”
K. Stolk, Cofely- Excel Vervolg
“Iemand die met een computer werk heeft hier echt iets aan.”
N. Baart, ENGIE services Nederland NV- Excel Basis
“Ik heb veel van geleerd en op een leuke manier. Bedankt Dirk.”
L. di Sipio, ENGIE services Nederland NV- Excel Basis
“Een zelfstandige, op de persoon gerichte cursus. Het programma Excel heeft me hierdoor opgeroepen om veel creatiever te denken over de mogelijkheden Excel in te zetten bij mijn werkzaamheden.”
F. Gommes, Beweging van Barmhartigheid- Excel Basis
“Goede opleiding die alle facetten van Excel laat zien voor de meer ervaren gebruiker. Lesstof kan in eigen tempo worden gevolgd waardoor je reeds bekende onderdelen sneller door kunt werken en de overige meer aandacht kan geven.”
T.G. Brouwer, Kuiken N.V.- Excel Expert
“Ik volgde MS Excel 2010 basis: een tweedaagse cursus die alle basistechnieken bevat die je nodig hebt om goed met Excel uit de voeten te kunnen. Heel veel geleerd in 2 dagen en goede persoonlijke begeleiding. Alles wordt rustig uitgelegd en er wordt echt de tijd voor je genomen.”
M. van den Outenaar, Landelijk Examenbureau B.V.- Excel Basis
“Hele concrete tips over de toepasbaarheid van het systeem, waardoor je leert hoe je het systeem in jouw voordeel kan gebruiken.”
D. Oostendorp, Randstad Nederland- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Ik volgde MS Excel 2010 basis: een tweedaagse cursus die alle basistechnieken bevat die je nodig hebt om goed met Excel uit de voeten te kunnen. Heel veel geleerd in 2 dagen en goede persoonlijke begeleiding. Alles wordt rustig uitgelegd en er wordt echt de tijd voor je genomen.”
M. van den Outenaar, Landelijk Examenbureau B.V.- Excel Basis
“Kwaliteit van het lesmateriaal, opdrachten en professionaliteit van trainer een dikke voldoende!!”
A. Nieuwenhuis, ETI BV- Excel Basis
“De basiscursus excel 2007 die ik heb gevolgt bij Learnit in Groningen heeft mij in 2 intensieve dagen veel tools gegeven die ik dagelijks kan gebruiken. Het resultaat is bovenverwachting. De snelkoppeling op mijn bureaublad excel 2007 is in 2 dagen veranderd van abracadabra koppeling, naar een rekenprogramma waar ik naast de normale sommen, ook minimalen, maximalen, grafieken en gemiddelden kan maken en opslaan.”
Joop van Gogh, Vestigingsmanager Kamphuis Lastechniek Appingedam- Excel Basis
“Prima training met name door de tips en tricks kun je jezelf veel werk besparen. Ook de beperkingen van het pakket komen aan de orde en dat helpt ook”
Thijs Janssens, BIJ12- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Deze cursus is een goede inleiding in VBA/Macro's. Het is een mix van theorie en praktijk.”
A. Bergers - CEVA Logistics- Excel Macro's en samenwerken met andere programma's
“Ook als je bezit over alleen maar basis kennis en ervaring kun je veel leren van deze training. Het leren van handigheidjes die je werk kunnen vergemakkelijken en kunnen zorgen voor een beter overzicht.”
Aafke Odink, Nederlandse Obesitas Kliniek- Excel Vervolg
“Goede training gebaseerd op de individuele wensen van de klant”
Bud Pronk, Brandweer Amsterdam - Amstelland:- Excel Vervolg
“Goeie indruk, leuke twee dagen gehad. Veel geleerd!”
A. van Achterberg, Novatech Heerenveen- Excel Basis
“Het geeft op een simpele manier hoe excel werkt, heel erg open voor mensen die niet bekend zijn met excel.”
M. van der Laan, Zwanenberg Food Group- Excel Vervolg
“Het gevolde webinair was een mooie aanvulling. Zonder reistijd even excel weer extra opgefrist. Aantal bekende items aangevuld met nieuwe of handige dingen.”
W. Veldhuizen, Stichting UnieNzv- Gratis webinar Draaitabellen in Excel 2010 en 2013
“Een fijne lesmethode waardoor iedereen op zijn/ haar eigen tempo te werk kan gaan. Erg leerzaam en een aanrader voor iedereen die nog twijfelt.”
S. Elmensdorp, TNT Post- Excel 2003 Basis
“Deze training is laagdrempelig en doeltreffend.”
N. Taylor, Universiteit Utrecht- Excel Basis
“De training Excel is prima, goed lesmateriaal. Prima docent, zeker enthousiast, en het is ook op de praktijk gericht.”
Gunther van der Horst, Stadsbank Oost Nederland.nl- Excel Basis
“Zeer geschikt voor iedereen die wel al eens met Excel heeft gewerkt, maar toch eens de grondbeginselen van het pakket een keer wil doornemen om zo een solide basiskennis op te doen.”
Marco Massen, Mosadex- Excel 2003 Basis
“Was goed geregeld, en de les was duidelijk.”
M. Kanis, Detailresult Services- Excel 2003 Basis
“Wanneer je een training op maat wil volgen waar alles goed geregeld en verzorgd is, zou ik iedereen learnit aanbevelen. Heb zeer goede ervaring.”
Ralph van Erkel, Wierden en Borgen- Excel Basis
“Interessante training,ondanks dat ik al kennis heb van Excel heb ik geleerd hoe je sneller en efficiënter kunt werken. Iedereen krijgt de aandacht, die hij of zij nodig had. Er hangt een ongedwongen sfeer, waarin goed gewerkt en veel geleerd wordt.”
Richard Kemna, Coty Prestige- Excel 2002 Basis
“Als staalbouw calculator had ik wel veel met excel gewerkt zoals layout, kleuren en lijnen, maar miste de basis van formule maken en functies, voor mijn werk (bestek,tekeningen en offerte) ben ik constant met uren en prijzen en toeslagen aan het rekenen. Ook de meerwerk opstellingen (het optellen) gaat nu automatisch en dus sneller en foutloos. Dus deze cursus was voor mijn zeer leerzaam.”
Walter Dekkers, ASK Romein B.V.- Excel Basis
“Heel erg duidelijke uitleg. Zeker een aanrader voor een ieder die met Excel werkt, en nooit bij de basis is gestart. Je leert veel over de toepasbaarheid van Excel als programma en de mogelijkheden hiervan.”
J.R. Smith, ALFEN BV- Excel Basis
“Er wordt op een leuke manier training gegeven. Je mag zelf aan de slag en als je vragen hebt wordt er ook de tijd voor je genomen.”
Ragonda Helderman, Yarden Uitvaartorganisatie N.V.- Excel Draaitabellen, formules en functies
“De cursus Excel 2007 voor gevorderden welke ik heb gevolgd bij Learnit, werd op een heldere wijze door een erg ter zakenkundig en goed gemotiveerde docent gegeven.”
Willy Nanlohij, Stadsbank Oost Nederland- Excel Vervolg
"A. Hannink, Camposol - "Goede basis en of vervolg cursussen met een professionele leraar en goed lesmateriaal." - Beoordeling: 8.3"
- Excel Vervolg
“Deze training is laagdrempelig en doeltreffend.”
N. Taylor, Universiteit Utrecht- Excel Basis
“De zelfstandige manier van werken spreekt me erg aan in dit trainingsconcept. Ook kan je problemen meebrengen vanuit je dagelijkse praktijk waarvoor dan aandacht is.”
Henk Versteeg, Ministerie van Infrastructuur en Milieu- Excel Vervolg
“Voor mensen die weinig met computers hebben gedaan is dit een prima training.”
René Fiere, CTH- Excel 2003 Basis
Learnit reviews