E-Learning
Geheel online250,-
excl. btw
- Waar je wilt
- Wanneer je wilt
- Op je eigen tempo
Maak kennis met het spreadsheetprogramma Excel en beheers de basis- tot de gevorderde functionaliteiten. Na het volgen van deze opleiding, kan er volledig gebruik gemaakt worden van Excel. Alle benodigde thema’s komen aan bod zoals: gegevens invoeren en opmaken, eenvoudige tot complexe berekeningen, grafieken, grote tabellen beheren, draaitabellen en gevorderde functionaliteiten. Je kunt de cursus vanaf elke willekeurige plek volgen, zolang je maar een laptop met internet hebt.
Deze bundel bestaat uit 3 modules. De eerste module is een interactieve training, bestaande uit 45 lesvideo’s, 45 opdrachten en 5 dossiers met aanvullende informatie. De tweede module is ook een interactieve training, bestaande uit 60 lesvideo’s, 60 opdrachten en 5 dossiers met aanvullende informatie.De derde module is ook een interactieve training, bestaande uit 42 lesvideo’s, 42 opdrachten en 5 dossiers met aanvullende informatie.
Tijdens het volgen van de e-learning doe je opdrachten om je kennisniveau te checken. Hierdoor kun je telkens pas door als je voldoende over het vorige onderwerp beheerst.
Iedereen die de basishandelingen in Excel (opnieuw) wilt leren gebruiken en de gevorderde functionaliteiten wilt beheersen.
De gecombineerde bundels:
Deze online cursus is ook zeer geschikt voor grote groepen (migrerende) medewerkers, waarbij we je een kwantumkorting kunnen aanbieden.Neem voor meer informatie contact op voor de mogelijkheden.
Deze cursus is geschikt voor de meest recente versie.
Je hebt na het starten van de e-learning 9 maanden toegang tot het platform. De doorlooptijd per module is ongeveer 7 uur.
Deze online cursus wordt in de cloud aangeboden. Je kunt zowel thuis, op het werk als op een andere gewenste plek inloggen om de cursus te starten. Het betreffende Office-pakket hoeft dus niet op de computer geïnstalleerd te zijn. Je logt in via een website die automatisch toegang geeft tot de online cursus.
Je kunt de cursus op elk gewenst moment onderbreken en er op een later moment weer mee verder gaan. Je vorderingen worden natuurlijk tussentijds opgeslagen.
Ja. Je kunt de cursus terugkijken en opnieuw volgen zolang de licentie geldig is.
Voor deze online cursus is geen voorkennis vereist.
Onze online cursussen kunnen worden gevolgd met alle gangbare browsers zoals Mozilla Firefox, Chrome, Internet Explorer(geen geluid),Safari en Opera. Deze cursus is geschikt voor de meest recente versie.
Wil je deze training organiseren voor een hele groep of meerdere groepen? Dit kan voordelig zijn. We kunnen bijvoorbeeld de inhoud geheel op jouw organisatie afstemmen en een hele groep trainen is bovendien voordeliger.
Gaat het om grote aantallen of een complete academy? Daar komt veel bij kijken. Denk bijvoorbeeld aan planning en communicatie, het inventariseren en afstemmen van de doelen en inhoud van de training. Of aan niveauverschillen, feedback mechanismen en borging. Gelukkig heeft Learnit een rijke ervaring op dit gebied (meer dan 25 jaar) en we helpen je graag bij dit proces.
Vraag hier een offerte aan
Bij Learnit vind je altijd een training waarmee je verder komt. Van (technische) IT skills tot communicatie of persoonlijk leiderschap. Daarbij kan je kiezen uit de trainingsvorm die jij het prettigst vindt: een klassikale training, een maatwerktraining bij jou op kantoor, een online cursus of een e-learning. Wij hebben voor iedereen de juiste training en trainingsvorm. Want leren op de manier die het best bij jou past, zorgt voor de beste resultaten.
Persoonlijke aandacht en een prettige sfeer. Of je nou een cursus volgt bij ons, op kantoor of op je pc, wij zorgen dat je je genoeg thuisvoelt om je grenzen te verleggen.
Nieuwe mogelijkheden ontstaan als je in beweging komt. Scherp blijft. Steeds nieuwe stappen zet. Wij stimuleren je om de stap te wagen en er echt voor te gaan.
Ontdek iets nieuws. Versterk je kwaliteiten. En kies je eigen weg. Wij helpen je groeien met trainingen en leervormen die echt bij jou passen.
We denken altijd in mogelijkheden en win-win. En we werken elke dag aan nieuwe oplossingen voor morgen. Door opleidingen te bieden waarmee jij goed voorbereid bent op de toekomst.
Aan loze beloftes doen wij niet. Maar wel aan kwaliteit, kennis en ervaring. Een breed cursusaanbod mogelijk gemaakt door onze geïnspireerde medewerkers en trainers.
We luisteren naar wat er bij jou leeft. Waar jij behoefte aan hebt. Want daar begint onze oplossing, ons maatwerk. Elkaar goed begrijpen en helder communiceren, daar geloven wij in.
Een training volgen bij Learnit betekent samen leren. Samen met jouw ervaren trainer, samen met je cursusgroep of samen met je collega’s. En of je de training nou thuis, op jouw kantoor of op één van onze trainingslocaties volgt, wij zijn altijd bereikbaar om je te helpen. Onze kennis met jou te delen op zo’n manier dat jij er echt wat aan hebt. Samen verder komen door persoonlijke aandacht en elkaar goed begrijpen; daar geloven wij in.
Theorie uit een boekje leren waar je vervolgens weinig mee kan in je werk? Niet bij Learnit! Welke training je ook volgt bij ons, je kan er direct mee aan de slag op je werkplek. Door jouw unieke leerdoelen die je aan het begin van de training samen met de trainer bepaalt. Door de afwisseling van theorie en (interactieve) praktijkopdrachten. En door de uitdagingen waar jij tegenaan loopt in je dagelijks werk mee te nemen naar de training.
Wat anderen zeggen over deze training
Cursus Excel Basis + Vervolg + Expert e-learning reviews - Gemiddeld cijfer 8.4
“Ik vond de training zeer duidelijk, een geduldige docent, prettige werksfeer en werkomgeving.”
S. Heygelen, ASML Netherlands B.V.- Excel Basis
“Gewoon waardevolle training. Professioneel, up-to-date, hoog niveau docenten. Alles bij elkaar: Zo'n een training kun je niet missen”
T. Bartha- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Deze training is uitstekend en heel uitgebreid, je kunt er ontzettend veel van leren”
Maikel van der Donk- Excel Basis
“Intensieve 2-daagse training waar je veel van opsteekt en doordat er ruimte is om je werkgerelateerde vragen te bespreken bij de docent, sloot het goed aan bij mijn persoonlijke leerdoelen.”
Elise van der Steen, DHL- Excel 2003 Vervolg
"Erg praktische Excel training waarbij je op alle niveaus kunt instappen. Trainer brengt je kennis bij over Excel. Met name de praktische handige trucjes tijdens de training zorgen ervoor dat je na afloop alles praktisch kan toepassen."
- Excel Basis
“Nuttige tijdsbesteding, je kunt in je eigen tempo bezig en krijgt voor alle belangrijke onderwerpen oefeningen.”
A. Leeuwendal- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Nuttige tijdsbesteding, je kunt in je eigen tempo bezig en krijgt voor alle belangrijke onderwerpen oefeningen.”
A. Leeuwendal- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Wanneer je een training op maat wil volgen waar alles goed geregeld en verzorgd is, zou ik iedereen learnit aanbevelen. Heb zeer goede ervaring.”
Ralph van Erkel, Wierden en Borgen- Excel Basis
“Een training die ik iedereen die met Excel werkt en daarbij wat meer moet doen dan de basishandelingen echt kan aanbevelen. De kwaliteit van het lesmateriaal en de deskundigheid van de trainer zijn uitstekend. Elk onderdeel wordt voldoende behandeld. De lesmethode van het zelfstandig werken in een prettige omgeving met goede sfeer en de opstelling van de trainer draagt er toe bij dat het geleerde goed wordt onthouden.”
R. Groeneveld. Ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap- Excel Vervolg
“Ik heb de training als heel leerzaam ervaren in een rustige prettige omgeving en geleid door een deskundige docent. Bedankt.”
R. Terlouw, Zegro Centrum Rotterdam- Excel 2003 Vervolg
“Van het begin tot het eind nieuwe toepassingen ontdekken. Er gaat een wereld voor je open binnen excel.”
C. Westhof, Alrijne Zorggroep- Excel 2010
“Duidelijke en heldere leermethode, waaraan je in de praktijk zeer zeker wat hebt. Het is geen training die nutteloos is en nooit meer gebruikt zal worden.”
Arjan Krechting, CTH- Excel 2003 Basis
“Fijne cursus, erg fijn dat je zelf met het boek mag werken en de docent rondloopt om je te helpen wanneer je dat nodig hebt.”
M.J.C. den Otter, Phas Beheer- Excel Basis
“Een goede training die iedereen naar eigen snelheid en inzicht laat werken. Ik deed de Excel 2007 Basis en Vervolg training bij Learnit en er ging een wereld voor mij open. Ik zou Learnit aan iedereen willen aanbevelen; goede leerstof, professionele trainers en een heerlijke lunch. Het lesmateriaal mag je mee naar huis nemen, dus kun je er thuis ook prima mee oefenen.”
T. Danieli, Het Behouden Huys- Excel Vervolg
“Praktische training met goede persoonlijke begeleiding in een optimale omgeving.”
M. van Moorst- Excel 2003 Vervolg
“De Excel training was goed. Wij hebben ook goede materialen gekregen om verder zelf te oefenen. De leraar heeft op een interesssante manier zijn kennis aan ons overgedragen.”
M. Polderman, Randstad Nederland B.V. Hoofdkantoor- Financial Excel (bedrijfseconomische vaardigheden)
“Heel erg duidelijke uitleg. Zeker een aanrader voor een ieder die met Excel werkt, en nooit bij de basis is gestart. Je leert veel over de toepasbaarheid van Excel als programma en de mogelijkheden hiervan.”
J.R. Smith, ALFEN BV- Excel Basis
“Leerzaam, prettig, heldere lesstof, stap-voor-stap methode.”
I. Gehring, Gemeente Woerden- Excel Basis
“Goede afwisseling van uitleg met voorbeelden en daarna zelf aan de slag met oefeningen.”
Manja Tijssens, RINO Amsterdam- Excel Vervolg
“Het was een leerzame cursus en je kon op je eigen tempo rustig alles leren.”
J. Berends, Spithorst- Excel Basis
“Goede betrokken docent die probeert kennis aan te bieden die aansluit bij het niveau en de vraag van de cursisten”
J. Spruyt, Juvans Maatschappelijk Werk en Dienstverlening- Excel Expert
“Korte duidelijke training voor iemand die niet of nauwlijks met draaitabellen gewerkt heeft maar dit graag wil leren.”
C. Clark-Stalenhoef, Optiver Holding B.V.- Gratis webinar Draaitabellen in Excel 2010 en 2013
"Prima cursus, open leervorm blijkt voor mij zeer fijn"
- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Enthousiaste trainer die alles duidelijk en begrijpbaar heeft uitgelegd.”
J.A. Ramesar, CEVA Logistics- Excel Macro's en samenwerken met andere programma's
“Training sluit zeer goed aan bij werkzaamheden. Door het meenemen van eigen materiaal ben je doelgericht bezig en leer je datgene wat je wil leren. Daarnaast is er veel ruimte en ervaring aanwezig om de kennis verder uit te breiden.”
M. van Seters, IMT- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Goede cursus, gegeven door een professionele organisatie met een hoge praktische toepasbaarheid.”
R. Velthuis, Heupink & Bloemen Tabak B.V.- Excel 2010
"Ik heb veel geleerd van de Excel basis cursus. Dit kun je volgen in een rustige omgeving, goed bereikbare locatie en door een professionele trainer in je eigen tempo. Lesmateriaal d.m.v. een duidelijk boek met daarnaast aansprekende voorbeelden in Excel waar je mee kon oefenen. Kortom: een aanrader!"
- Excel Basis
“Leerzaam, prettig, heldere lesstof, stap-voor-stap methode.”
I. Gehring, Gemeente Woerden- Excel Basis
“Het lesmateriaal sloot goed aan bij mijn niveau (basis).Het feit dat een ieder met zijn eigen opdrachten bezig kon maakte dat het lestempo door je zelf bepaald kon worden dit heb ik als prettig ervaren, zo kon ik aandacht geven aan datgene wat voor mij van belang is. De groep was niet te groot waardoor er voldoende tijd was voor de individuele vragen aan de docent.”
I. Kooistra, Verslavingszorg Noord Nederland- Excel 2003 Basis
“goede indruk. Je begrijpt de structuur en opbouw van VBA veel beter. Voor alle editors een aanrader, je snapt nu hoe het echt werkt!”
A. de Blieck, Randstad Nederland B.V.- Excel VBA
“Door de Open Leervorm training kun je de onderdelen oefenen en perfectioneren waar je dagelijks mee bezig bent. Daarnaast kun je je kennis vergroten door de modules uit het cursusboek te maken.”
Leo Louwers, VUmc- Excel Vervolg
“Ik volgde MS Excel 2010 basis: een tweedaagse cursus die alle basistechnieken bevat die je nodig hebt om goed met Excel uit de voeten te kunnen. Heel veel geleerd in 2 dagen en goede persoonlijke begeleiding. Alles wordt rustig uitgelegd en er wordt echt de tijd voor je genomen.”
M. van den Outenaar, Landelijk Examenbureau B.V.- Excel Basis
“Top training! Dacht excel wel te kennen, maar toch weer leuke nieuwe dingen geleerd die dagelijks toepasbaar zijn.”
S. Versloot, Media Markt Saturn Holding Nederland B.V.- Excel Expert
“Uitstekende begeleiding waarbij ook ruimte is voor eigen leerdoelen.”
S. van der Heijden, Ministerie van Defensie- Excel Basis
“Ik heb tijdens de 2-daagse training de vele mogelijkheden en toepassingen geleerd, zodat het werken met Excel veel aantrekkelijker is geworden.”
T. Ketting, The Royal Bank of Scotland N.V.- Excel 2003 Vervolg
“Goede training, veel geleerd, heel bruikbaar in de praktijk!”
José Hoogeboom, RINO Amsterdam- Excel Basis
“In een korte tijd leer je de beginselen van VBA/Excel onder de knie te krijgen, waarbij de mogelijkheid wordt geboden om je eigen praktijkvoorbeelden te gebruiken.”
A. van der Spreng, OneSolution Informatisering B.V.- Excel VBA
"Ik heb zelf van te voren nooit een excel training gehad, maar wel al een redelijke beheersing van de basis door de dagelijkse werkzaamheden die ik doe. Door deze excel training te volgen is het voor mij makkelijk om mijn dagelijkse werkzaamheden op een makkelijkere manier uit te voeren door alle nieuwe kennnis die ik heb opgedaan."
- Excel Vervolg
“Voor mensen die weinig met computers hebben gedaan is dit een prima training.”
René Fiere, CTH- Excel 2003 Basis
“Een prima instroom training voor Excel waarin alles goed uitgelegd staat en goed toepasbaar is.”
Patrick Kwakman- Excel Basis
“Veel leuke oefeningen die je direct kunt meedoen en toepassen. Goede duidelijke trainer die aandacht heeft voor iedereen.”
Wendy Dekker, Hamilton Bright- Excel Vervolg
“Je leert in twee dagen de basis vaardigheden van Excel goed toe te passen”
R. in 't Groen, Cofely- Excel Basis
"I have very good impression of the content of the training and specially of the trainer"
- Excel Expert
“I loved to see the possibilities what you can do with excel. Hope to be able to use everything we have learned.”
B. Volgelzang, CB&I- Excel Vervolg
“Ik vond het voor een beginner zoals ik een zeer fijne en beknopte training. Waar ik met mijn lage instap veel vertrouwen heb gekregen en dus daadwerkelijk aan de slag kan gaan met het geleerde.”
S. Dijkstra, Verslavingszorg Noord Nederland- Excel 2003 Basis
“De docent had een prettige wijze van omgaan met cursisten en kan goed uitleggen en inleven. Denkt ook mee in praktijkproblemen van de cursisten en is daarin behulpzaam.”
O. Veenstra, Cunningham Lindsay- Excel 2003 Basis
“Veel oefenen tijdens de training dat is erg prettig. Je leert het door te doen. Kundige trainer die je graag wil helpen.”
Sandra de Haas, Euler Hermes Kredietverzekeringen- Excel 2002 Basis
"Prima cursus, open leervorm blijkt voor mij zeer fijn"
- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Alle cursisten waren stuk voor stuk enhousiast. Hebben er allemaal wat van opgestoken. Prettig dat de cursus op kantoor gegeven kan worden.”
Yvette Sierhuis, RLG Europe- Excel 2003 Basis
“De basiscursus excel 2007 die ik heb gevolgt bij Learnit in Groningen heeft mij in 2 intensieve dagen veel tools gegeven die ik dagelijks kan gebruiken. Het resultaat is bovenverwachting. De snelkoppeling op mijn bureaublad excel 2007 is in 2 dagen veranderd van abracadabra koppeling, naar een rekenprogramma waar ik naast de normale sommen, ook minimalen, maximalen, grafieken en gemiddelden kan maken en opslaan.”
Joop van Gogh, Vestigingsmanager Kamphuis Lastechniek Appingedam- Excel Basis
Learnit reviews