E-Learning
Geheel online250,-
excl. btw
- Waar je wilt
- Wanneer je wilt
- Op je eigen tempo
Maak kennis met het spreadsheetprogramma Excel en beheers de basis- tot de gevorderde functionaliteiten. Na het volgen van deze opleiding, kan er volledig gebruik gemaakt worden van Excel. Alle benodigde thema’s komen aan bod zoals: gegevens invoeren en opmaken, eenvoudige tot complexe berekeningen, grafieken, grote tabellen beheren, draaitabellen en gevorderde functionaliteiten. Je kunt de cursus vanaf elke willekeurige plek volgen, zolang je maar een laptop met internet hebt.
Deze bundel bestaat uit 3 modules. De eerste module is een interactieve training, bestaande uit 45 lesvideo’s, 45 opdrachten en 5 dossiers met aanvullende informatie. De tweede module is ook een interactieve training, bestaande uit 60 lesvideo’s, 60 opdrachten en 5 dossiers met aanvullende informatie.De derde module is ook een interactieve training, bestaande uit 42 lesvideo’s, 42 opdrachten en 5 dossiers met aanvullende informatie.
Tijdens het volgen van de e-learning doe je opdrachten om je kennisniveau te checken. Hierdoor kun je telkens pas door als je voldoende over het vorige onderwerp beheerst.
Iedereen die de basishandelingen in Excel (opnieuw) wilt leren gebruiken en de gevorderde functionaliteiten wilt beheersen.
De gecombineerde bundels:
Deze online cursus is ook zeer geschikt voor grote groepen (migrerende) medewerkers, waarbij we je een kwantumkorting kunnen aanbieden.Neem voor meer informatie contact op voor de mogelijkheden.
Deze cursus is geschikt voor de meest recente versie.
Je hebt na het starten van de e-learning 9 maanden toegang tot het platform. De doorlooptijd per module is ongeveer 7 uur.
Deze online cursus wordt in de cloud aangeboden. Je kunt zowel thuis, op het werk als op een andere gewenste plek inloggen om de cursus te starten. Het betreffende Office-pakket hoeft dus niet op de computer geïnstalleerd te zijn. Je logt in via een website die automatisch toegang geeft tot de online cursus.
Je kunt de cursus op elk gewenst moment onderbreken en er op een later moment weer mee verder gaan. Je vorderingen worden natuurlijk tussentijds opgeslagen.
Ja. Je kunt de cursus terugkijken en opnieuw volgen zolang de licentie geldig is.
Voor deze online cursus is geen voorkennis vereist.
Onze online cursussen kunnen worden gevolgd met alle gangbare browsers zoals Mozilla Firefox, Chrome, Internet Explorer(geen geluid),Safari en Opera. Deze cursus is geschikt voor de meest recente versie.
Wil je deze training organiseren voor een hele groep of meerdere groepen? Dit kan voordelig zijn. We kunnen bijvoorbeeld de inhoud geheel op jouw organisatie afstemmen en een hele groep trainen is bovendien voordeliger.
Gaat het om grote aantallen of een complete academy? Daar komt veel bij kijken. Denk bijvoorbeeld aan planning en communicatie, het inventariseren en afstemmen van de doelen en inhoud van de training. Of aan niveauverschillen, feedback mechanismen en borging. Gelukkig heeft Learnit een rijke ervaring op dit gebied (meer dan 25 jaar) en we helpen je graag bij dit proces.
Vraag hier een offerte aan
Bij Learnit vind je altijd een training waarmee je verder komt. Van (technische) IT skills tot communicatie of persoonlijk leiderschap. Daarbij kan je kiezen uit de trainingsvorm die jij het prettigst vindt: een klassikale training, een maatwerktraining bij jou op kantoor, een online cursus of een e-learning. Wij hebben voor iedereen de juiste training en trainingsvorm. Want leren op de manier die het best bij jou past, zorgt voor de beste resultaten.
Persoonlijke aandacht en een prettige sfeer. Of je nou een cursus volgt bij ons, op kantoor of op je pc, wij zorgen dat je je genoeg thuisvoelt om je grenzen te verleggen.
Nieuwe mogelijkheden ontstaan als je in beweging komt. Scherp blijft. Steeds nieuwe stappen zet. Wij stimuleren je om de stap te wagen en er echt voor te gaan.
Ontdek iets nieuws. Versterk je kwaliteiten. En kies je eigen weg. Wij helpen je groeien met trainingen en leervormen die echt bij jou passen.
We denken altijd in mogelijkheden en win-win. En we werken elke dag aan nieuwe oplossingen voor morgen. Door opleidingen te bieden waarmee jij goed voorbereid bent op de toekomst.
Aan loze beloftes doen wij niet. Maar wel aan kwaliteit, kennis en ervaring. Een breed cursusaanbod mogelijk gemaakt door onze geïnspireerde medewerkers en trainers.
We luisteren naar wat er bij jou leeft. Waar jij behoefte aan hebt. Want daar begint onze oplossing, ons maatwerk. Elkaar goed begrijpen en helder communiceren, daar geloven wij in.
Een training volgen bij Learnit betekent samen leren. Samen met jouw ervaren trainer, samen met je cursusgroep of samen met je collega’s. En of je de training nou thuis, op jouw kantoor of op één van onze trainingslocaties volgt, wij zijn altijd bereikbaar om je te helpen. Onze kennis met jou te delen op zo’n manier dat jij er echt wat aan hebt. Samen verder komen door persoonlijke aandacht en elkaar goed begrijpen; daar geloven wij in.
Theorie uit een boekje leren waar je vervolgens weinig mee kan in je werk? Niet bij Learnit! Welke training je ook volgt bij ons, je kan er direct mee aan de slag op je werkplek. Door jouw unieke leerdoelen die je aan het begin van de training samen met de trainer bepaalt. Door de afwisseling van theorie en (interactieve) praktijkopdrachten. En door de uitdagingen waar jij tegenaan loopt in je dagelijks werk mee te nemen naar de training.
Wat anderen zeggen over deze training
Cursus Excel Basis + Vervolg + Expert e-learning reviews - Gemiddeld cijfer 8.4
“Veel leuke oefeningen die je direct kunt meedoen en toepassen. Goede duidelijke trainer die aandacht heeft voor iedereen.”
Wendy Dekker, Hamilton Bright- Excel Vervolg
“Prettig om in je eigen tempo te kunnen werken en gerichte vragen te kunnen stellen als je vast loopt.”
P. Raven, Gemeente Almere- Excel 2003 Vervolg
“Goede, leerzame, interessante cursus. Heb nieuwe functies ontdekt in excel waar ik het bestaan niet van wist! Dus zeker nieuwe dingen geleerd!”
S. van Dartel, Vesting Finance- Excel 2003 Expert
“De bevlogenheid van de trainster was aanstekelijk! Het was voor haar geen enkele moeite om te schakelen tussen de verschillende niveaus van de cursisten en/of tussen de verschillende toepassingen.”
J. Vermeer- Boer, Kuehne Logistics- Excel 2003 Basis
“Ook voor deelnemers die geen of weinig ervaring hebben met de materie, is het verrassend hoeveel men kan leren in twee dagen.”
B. Bos, Valspar B.V.- Excel Basis
“Ik zou deze cursus zeker aanbevelen. Het vergroot niet alleen je kennis in Excel, maar geeft je ook de 'tools' hoe je probleemoplossend hier mee aan de slag kan gaan. Ook sprak mij de persoonlijke manier van lesgeven van de trainer mij aan. Deze had vanuit eigen ervaringen tips voor het werkleven en probeerde iedere cursist op die manier te coachen.”
Johan Bakker, Randstad Nederland B.V. Hoofdkantoor- Financial Excel (bedrijfseconomische vaardigheden)
“Een fijne lesmethode waardoor iedereen op zijn/ haar eigen tempo te werk kan gaan. Erg leerzaam en een aanrader voor iedereen die nog twijfelt.”
S. Elmensdorp, TNT Post- Excel 2003 Basis
“Lesstof is duidelijk en geeft je de mogelijkheid om op je eigen tempo de onderwerpen te doorlopen en te oefenen. Er is geen druk van andere deelnemers en niemand houd je op. Dit gecombineerd met de goede instructeur zorgt voor een effectieve training.”
Jos van den Broek, Gasunie- Excel 2003 Vervolg
“De open leervorm is echt een aanrader als je van zelfstandig werken in je eigen tempo houdt. De docent beantwoordt jouw vragen wanneer nodig en geeft je graag advies en extra nuttige informatie passend bij jouw niveau. Het lesmateriaal is duidelijk en laat je meerdere malen oefenen met nieuwe vaardigheden zodat je het goed onder de knie krijgt.”
E.M.M. van Leeuwen, Universiteit Leiden- Excel 2003 Vervolg
“Het voordeel vond ik dat je individueel werkt, waardoor ierdereen in zijn of haar eigen tempo kan werken.”
Marleen Braam, Oxyma B.V.- Excel 2003 Basis
“Ik werk al een geruime tijd met excel. Echter wist ik niks van wat je hier allemaal mee kan doen. Deze cursus kan ik bij iedere leek als ik aanraden! Doen!!”
S. Hulshof, CEVA Logistics- Excel Basis
"Uitstekende proffesionele Training met veel "tips & tricks" voor ieder startniveau."
- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Een goede training die iedereen naar eigen snelheid en inzicht laat werken. Ik deed de Excel 2007 Basis en Vervolg training bij Learnit en er ging een wereld voor mij open. Ik zou Learnit aan iedereen willen aanbevelen; goede leerstof, professionele trainers en een heerlijke lunch. Het lesmateriaal mag je mee naar huis nemen, dus kun je er thuis ook prima mee oefenen.”
T. Danieli, Het Behouden Huys- Excel Vervolg
“Van het begin tot het eind nieuwe toepassingen ontdekken. Er gaat een wereld voor je open binnen excel.”
C. Westhof, Alrijne Zorggroep- Excel 2010
“Zoek je een opleiding om je kansen op de arbeidsmarkt te vergroten, zal ik zeker één van de cursussen aanbevelen, al is het maar om je kennis op te frissen!”
J. Blaauw- Excel Macro's en samenwerken met andere programma's
“Ik heb de training als heel leerzaam ervaren in een rustige prettige omgeving en geleid door een deskundige docent. Bedankt.”
R. Terlouw, Zegro Centrum Rotterdam- Excel 2003 Vervolg
“Erg duidelijke cursus in een prettige sfeer gegeven. Zeker aan te raden voor mensen die nog nooit met excel gewerkt hebben, maar ook voor minder ervaren gebruikers een aanrader.”
W. Kievit, Mondo Minerals- Excel 2003 Basis
“Zeer nuttig om in eigen tempo eigen onderwerpen beter onder de knie te krijgen. Begeleiding perfect.”
G. Rozeboom, Centraal Bureau voor de Statistiek- Excel Expert
“Als staalbouw calculator had ik wel veel met excel gewerkt zoals layout, kleuren en lijnen, maar miste de basis van formule maken en functies, voor mijn werk (bestek,tekeningen en offerte) ben ik constant met uren en prijzen en toeslagen aan het rekenen. Ook de meerwerk opstellingen (het optellen) gaat nu automatisch en dus sneller en foutloos. Dus deze cursus was voor mijn zeer leerzaam.”
Walter Dekkers, ASK Romein B.V.- Excel Basis
“Ik heb de training zeer zeker als leerzaam ervaren. Zelf aan de slag en klassikaal opdrachten behandelen is een goede mix om de kennis goed te kunnen toepassen. Daarnaast staat de trainer ook open voor het inbrengen van eigen cases, zodat je op die manier ook direct op werkvlak geholpen wordt. Heel erg prettig! Kortom; ik vond het een geslaagde training waarbij ik mezelf weer verder heb kunnen ontwikkelen in een gezellige en sfeervolle setting!”
D. Nieuwenhuis- Excel Vervolg
“Een aanrader voor iedereen die zich de basis van Excel eigen wil maken. Prima lesmateriaal wat thuis en op het werk prima als naslagwerk kan dienen. Door het duidelijke en goed opgebouwde lesmateriaal is dit een prima zelfstudie.”
A. Vermeulen, DMN Machinefabriek Noordwijkerhout BV- Excel Basis
“Duidelijke en heldere leermethode, waaraan je in de praktijk zeer zeker wat hebt. Het is geen training die nutteloos is en nooit meer gebruikt zal worden.”
Arjan Krechting, CTH- Excel 2003 Basis
“Learnit heeft de juiste trainer aan ons gekoppeld. Onze opleidingsbehoefte betrof geen standaard-training en dit werd goed begrepen door Nick. Iedereen die wij van Learnit hebben gesproken, was prettig. We zijn erg blij met jullie professionaliteit en flexibiteit.”
L. van Eekelen, VU Amsterdam- Excel Draaitabellen, formules en functies
“De cursus Excel 2007 vervolg is prima opgezet; interessante onderwerpen en toepassingen die na oefening gelijk kunnen worden gebruikt bij het werk.”
M. Benschop- Excel Vervolg
“De Exceltraining 'het vervolg' is een goede aansluiting op de basis en was voor mij nog goed te doen. Nu nog in praktijk brengen. Fijn dat er een docent aanwezig was om me te helpen bij de vragen waar ik niet uitkwam. Ook kun je vanuit je werk een voorbeeld meenemen die behandeld kan worden in de les. Er zijn in de 2 cursussen die ik nu heb gevolgd een aantal deelnemers geholpen om een complex vraagstuk te behandelen en op te lossen door middel van de hulp van de docent en de benodigde formules die eraan te pas kwamen.”
L. Nuijten, Stichting IZZ- Excel Vervolg
"Gelijk te gebruiken in de praktijk, enorme tijdswinst en voorkomt nieuwe frustraties."
- Excel Vervolg
“Prima docent, heel geduldig en bereidwillig. Je kunt ook je eigen praktijkvoorbeelden meenemen naar de les, om er samen met de docent naar te kijken en te oefenen hoe in te passen. Is zelfs na de training ook bereid om via de mail je vragen te beantwoorden. Fijne service!”
Caroline van Trigt, GDF Suez- Excel Basis
“Was goed geregeld, en de les was duidelijk.”
M. Kanis, Detailresult Services- Excel 2003 Basis
“Een leuke interactieve training, waar zowel ingegaan wordt op theorie als praktijk.”
E. van Holland- Excel 2010
"M. Koeken, Continu B.V. - i> Goed opgezette training met een kundige trainer. - Beoordeling: 8.8"
- Excel Expert
“Goed georganiseerd teamwork met professionele docent.”
N. Bardijs, Hogeschool Domstad- Excel 2002 Basis
“Ik heb veel van geleerd en op een leuke manier. Bedankt Dirk.”
L. di Sipio, ENGIE services Nederland NV- Excel Basis
“Een goede aanvulling op een Excel gebruiker's kennis, ook al heb je het al jaren op je pc in gebruik. Er zijn veel meer mogelijkheden, die goed aangeduid worden door de docent.”
C. J. van Veldhuizen- Excel 2010
“Twee dagen training gehad in Excel Basic 2013. De leuke opdrachten uit het lesmateriaal hebben meer gebracht dan jaren zelf ploeteren en proberen. Zeker de moeite waard!”
J. Spoelder, BOAL B.V.- Excel Basis
“Een goede cursus om een gestructureerde basis te leggen voor werken met/ programmeren in VBA.”
D.J.H. Berens, Detailresult Services- Excel VBA
"Inzicht in de mogelijkheden van Excel, waarvan je weet dat ze bestaan, maar zelf nog niet hebt toegepast."
- Excel Vervolg
“Duidelijke, persoonlijke training gericht op eigen praktijksituatie, daardoor goed toe te passen in de praktijk.Training is in kleine groepen, daardoor voldoende aandacht voor iedere cursist. Dat alles in een gemoedelijke sfeer, een aanrader!”
M. Luursema, Astrimex- Excel Vervolg
“Voor mensen die weinig met computers hebben gedaan is dit een prima training.”
René Fiere, CTH- Excel 2003 Basis
“De training is zeker aan te raden. Ik had geen ervaring met excel,maar de uitleg was zo duidelijk dat ik er zeker mee aan de gang kan. Ook de docent was zeer duidelijk in de uitleg, zeker een aanrader.”
Jan van Tilburg, Z-Group- Excel Basis
“De inhoud van de cursus Excell 2003 sloot perfect aan op mijn leerdoelen. De individuele manier van lesgeven nl. zelf aan de gang gaan werkt heel goed. Bij vragen krijg je gericht hulp. De nazorg is ook prima geregeld; je kunt nog altijd terecht bij de docent.”
M. Tjon Lim Sang, Ministerie van BZK- Excel 2003 Draaitabellen, formules en functies
“Alles aan deze cursus was goed. Goed geregeld vooraf, goede locatie, goede lunch en vooral goed en duidelijk cursusmateriaal en een deskundige trainer. Ik ben erg enthousiast en zou dit zeker aan anderen aanbevelen.”
D. Bakker, TNO- Excel VBA
“Wil je meer uit Excel halen in je dagelijks werk? Dan is dit een goede stap in de richting!”
J. van Hal, EPR-Technopower- Excel Vervolg
“Het was een zeer geslaagde training. Veel geleerd op een leuke / onderhoudende wijze.”
H. Langkamp-Sikkelbein- Excel 2007
“Training is van goede kwaliteit en goed geënt op praktisch gebruik.”
J.A. de Geus, ENGIE services Nederland NV- Excel Vervolg
“Ik ben uiterst tevreden met deze manier van lesgeven. Je krijgt individueel veel aandacht met goede tips v/d docent. Ook als je werk gerelateerde onderwerpen wilt overleggen. Kortom raad ik deze manier van lesgeven, een ieder aan, als je op je eigen tempo, de lesstof wilt leren beheersen.”
J. B.W.M. van Asperen- Excel Basis
“Ik was erg tevreden met mijn cursus excel, en heb het geluk gehad om ook nog eens een vriendelijke en behulpzame trainer te hebben (Albert Keupink) die ik gerust aan anderen zou kunnen aanbevelen!”
R. Eberson, Randstad Nederland B.V. Hoofdkantoor- Financial Excel (bedrijfseconomische vaardigheden)
“Docent was zeer gedreven en gemotiveerd. Prima uitleg en goede interactie met mij als kennis-ontvanger. Voldoende diepgang, prima training.”
H.J.A. de Win, DSM- Excel 2003 Expert
“Om je voor je werk of prive in een programma te verdiepen, is deze cursus een perfecte oplossing. Het kost misschien een investering, maar de resultaten zijn veel beter dan dat je het even tussendoor moet/mag doen. Je bent uit je werkomgeving, maar wel volledig met de cursus bezig. Voor mij was het helemaal goed!”
H.Hiemstra, Kroon Vleeswaren- Excel Basis
“Een aangename manier om uit het totale pakket aan lesmateriaal alleen die onderwerpen te lichten waarin je geinteresseerd bent en niet te worden vermoeid met zaken waarvoor je geen belangstelling hebt”
A. Stiebolt, Post & Co- Excel Vervolg
“Een prima manier om je excel-kennis uit te breiden. Jouw leervraag en excel-problemen staan centraal. Als je eigen materiaal meeneemt, los je tijdens de training je eigen vraagstukken op.”
E. Niessen, Stichting Philadelphia Zorg- Excel Expert
Learnit reviews