E-Learning
Geheel online250,-
excl. btw
- Waar je wilt
- Wanneer je wilt
- Op je eigen tempo
Maak kennis met het spreadsheetprogramma Excel en beheers de basis- tot de gevorderde functionaliteiten. Na het volgen van deze opleiding, kan er volledig gebruik gemaakt worden van Excel. Alle benodigde thema’s komen aan bod zoals: gegevens invoeren en opmaken, eenvoudige tot complexe berekeningen, grafieken, grote tabellen beheren, draaitabellen en gevorderde functionaliteiten. Je kunt de cursus vanaf elke willekeurige plek volgen, zolang je maar een laptop met internet hebt.
Deze bundel bestaat uit 3 modules. De eerste module is een interactieve training, bestaande uit 45 lesvideo’s, 45 opdrachten en 5 dossiers met aanvullende informatie. De tweede module is ook een interactieve training, bestaande uit 60 lesvideo’s, 60 opdrachten en 5 dossiers met aanvullende informatie.De derde module is ook een interactieve training, bestaande uit 42 lesvideo’s, 42 opdrachten en 5 dossiers met aanvullende informatie.
Tijdens het volgen van de e-learning doe je opdrachten om je kennisniveau te checken. Hierdoor kun je telkens pas door als je voldoende over het vorige onderwerp beheerst.
Iedereen die de basishandelingen in Excel (opnieuw) wilt leren gebruiken en de gevorderde functionaliteiten wilt beheersen.
De gecombineerde bundels:
Deze online cursus is ook zeer geschikt voor grote groepen (migrerende) medewerkers, waarbij we je een kwantumkorting kunnen aanbieden.Neem voor meer informatie contact op voor de mogelijkheden.
Deze cursus is geschikt voor de meest recente versie.
Je hebt na het starten van de e-learning 9 maanden toegang tot het platform. De doorlooptijd per module is ongeveer 7 uur.
Deze online cursus wordt in de cloud aangeboden. Je kunt zowel thuis, op het werk als op een andere gewenste plek inloggen om de cursus te starten. Het betreffende Office-pakket hoeft dus niet op de computer geïnstalleerd te zijn. Je logt in via een website die automatisch toegang geeft tot de online cursus.
Je kunt de cursus op elk gewenst moment onderbreken en er op een later moment weer mee verder gaan. Je vorderingen worden natuurlijk tussentijds opgeslagen.
Ja. Je kunt de cursus terugkijken en opnieuw volgen zolang de licentie geldig is.
Voor deze online cursus is geen voorkennis vereist.
Onze online cursussen kunnen worden gevolgd met alle gangbare browsers zoals Mozilla Firefox, Chrome, Internet Explorer(geen geluid),Safari en Opera. Deze cursus is geschikt voor de meest recente versie.
Wil je deze training organiseren voor een hele groep of meerdere groepen? Dit kan voordelig zijn. We kunnen bijvoorbeeld de inhoud geheel op jouw organisatie afstemmen en een hele groep trainen is bovendien voordeliger.
Gaat het om grote aantallen of een complete academy? Daar komt veel bij kijken. Denk bijvoorbeeld aan planning en communicatie, het inventariseren en afstemmen van de doelen en inhoud van de training. Of aan niveauverschillen, feedback mechanismen en borging. Gelukkig heeft Learnit een rijke ervaring op dit gebied (meer dan 25 jaar) en we helpen je graag bij dit proces.
Vraag hier een offerte aan
Bij Learnit vind je altijd een training waarmee je verder komt. Van (technische) IT skills tot communicatie of persoonlijk leiderschap. Daarbij kan je kiezen uit de trainingsvorm die jij het prettigst vindt: een klassikale training, een maatwerktraining bij jou op kantoor, een online cursus of een e-learning. Wij hebben voor iedereen de juiste training en trainingsvorm. Want leren op de manier die het best bij jou past, zorgt voor de beste resultaten.
Persoonlijke aandacht en een prettige sfeer. Of je nou een cursus volgt bij ons, op kantoor of op je pc, wij zorgen dat je je genoeg thuisvoelt om je grenzen te verleggen.
Nieuwe mogelijkheden ontstaan als je in beweging komt. Scherp blijft. Steeds nieuwe stappen zet. Wij stimuleren je om de stap te wagen en er echt voor te gaan.
Ontdek iets nieuws. Versterk je kwaliteiten. En kies je eigen weg. Wij helpen je groeien met trainingen en leervormen die echt bij jou passen.
We denken altijd in mogelijkheden en win-win. En we werken elke dag aan nieuwe oplossingen voor morgen. Door opleidingen te bieden waarmee jij goed voorbereid bent op de toekomst.
Aan loze beloftes doen wij niet. Maar wel aan kwaliteit, kennis en ervaring. Een breed cursusaanbod mogelijk gemaakt door onze geïnspireerde medewerkers en trainers.
We luisteren naar wat er bij jou leeft. Waar jij behoefte aan hebt. Want daar begint onze oplossing, ons maatwerk. Elkaar goed begrijpen en helder communiceren, daar geloven wij in.
Een training volgen bij Learnit betekent samen leren. Samen met jouw ervaren trainer, samen met je cursusgroep of samen met je collega’s. En of je de training nou thuis, op jouw kantoor of op één van onze trainingslocaties volgt, wij zijn altijd bereikbaar om je te helpen. Onze kennis met jou te delen op zo’n manier dat jij er echt wat aan hebt. Samen verder komen door persoonlijke aandacht en elkaar goed begrijpen; daar geloven wij in.
Theorie uit een boekje leren waar je vervolgens weinig mee kan in je werk? Niet bij Learnit! Welke training je ook volgt bij ons, je kan er direct mee aan de slag op je werkplek. Door jouw unieke leerdoelen die je aan het begin van de training samen met de trainer bepaalt. Door de afwisseling van theorie en (interactieve) praktijkopdrachten. En door de uitdagingen waar jij tegenaan loopt in je dagelijks werk mee te nemen naar de training.
Wat anderen zeggen over deze training
Cursus Excel Basis + Vervolg + Expert e-learning reviews - Gemiddeld cijfer 8.4
“Efficient voor mensen, die al veel gebruik van databases in Excel maken.”
Janet van Apeldoorn, BIJ12- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Het is fijn om de cursus zelf in je eigen tempo te kunnen doorlopen. Heb je vragen kun je bij de docent terecht.”
M. Brander-de Winkel, OHRA- Excel 2003 Basis
“Een interessante en leerzame training met veel afwisseling”
Tessa Spruijt, Simpel B.V.- Excel Vervolg
“Leerzaam”
A. Saarloos-van Vught - Ceva Logistics- Excel Vervolg
"Goede training. Trainer heeft veel kennis van Excel en geeft rustig en duidelijk uitleg."
- Excel Basis
“Deze organisatie helpt je spelende wijze kennis te krijgen. Dus geen uren theoretischestof die je om je oren krijgt, maar gewoon doen hoe je het in de praktijk ook gaat gebruiken”
R. M. F. van Aalten, Rabobank- Excel Basis
“Prima lesstof, leraar met goede kennis over Excel.”
M. Hutterd, Geas Energiewacht- Excel 2003 Expert
“Prettige training, kleine groep, veel tijd voor individuele aandacht! Neem eigen bestanden mee, om het geleerde gelijk te kunnen toepassen, dat vond ik heel zinvol. Je loopt dan tegen andere vragen aan dan in oefenstof.”
E. van Hartevelt- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Ik heb de training als heel leerzaam ervaren in een rustige prettige omgeving en geleid door een deskundige docent. Bedankt.”
R. Terlouw, Zegro Centrum Rotterdam- Excel 2003 Vervolg
“Ik kan nu veel meer met Excel dan voorheen; databasefuncties, draaitabellen en grafieken tover ik er zo uit.”
P. Kooijmans, Randstad Nederland B.V.- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Prima training met name door de tips en tricks kun je jezelf veel werk besparen. Ook de beperkingen van het pakket komen aan de orde en dat helpt ook”
Thijs Janssens, BIJ12- Excel Draaitabellen, formules en functies
“De basiscursus excel 2007 die ik heb gevolgt bij Learnit in Groningen heeft mij in 2 intensieve dagen veel tools gegeven die ik dagelijks kan gebruiken. Het resultaat is bovenverwachting. De snelkoppeling op mijn bureaublad excel 2007 is in 2 dagen veranderd van abracadabra koppeling, naar een rekenprogramma waar ik naast de normale sommen, ook minimalen, maximalen, grafieken en gemiddelden kan maken en opslaan.”
Joop van Gogh, Vestigingsmanager Kamphuis Lastechniek Appingedam- Excel Basis
“Een echte aanrader voor een ieder”
J. H. Koppers, Falck Nutec B.V.- Excel Basis
“Ik vond het een leuke leerzame training, met veel handige tips en weetjes over excel,en daarnaast ook veel meer te weten gekomen over functies, draaitabellen en verticaal zoeken.”
J. SLagter, Makro Amsterdam- Excel 2003 Basis
“Goeie interactieve cursus, waar de ruimte is om praktijk situaties te leren oplossen.”
J. van Hal- Excel Expert
“A good course to regain and increase knowledge on valuable Excel skills to make worklife easier and faster”
Bart Verdoorn, Marchon- Excel Expert
“Wil je in korte tijd op de hoogte zijn van de ins and outs, schrijf je dan zeker in!”
A. van der Linde, O3 Consultancy B.V.- Gratis webinar Draaitabellen in Excel 2010 en 2013
“Goede training ter verbreding kennis en kunde van Excel, en mogelijkheden tot goede reflectie van toepasbaarheid op de werkvloer.”
S. van de Ven, Koninklijke Peijnenburg B.V.- Excel PowerPivot
“De Excelcursus voor beginners is een praktische, nuttige en fijne cursus om te volgen. Na afloop mag je het studiemateriaal mee naar huis nemen, zodat je dit als naslagwerk kunt gebruiken. De trainingsgroep is niet te groot, en de trainer heeft erg goede kennis van zaken. Alls ik in de toekomst nog een computertraining ga volgen, kijk ik zeker bij het aanbod van Learnit.”
P. Sikkens, C+ Certificering- Excel Basis
“Goede bruikbare cursus die je op je eigen tempo kan doen. Er is voldoende ruimte om vragen te stellen en toch in je eigen tempo te werken.”
J. van Schaick, NUON- Excel Vervolg
“Prima leerzame cursus.”
F. Hendrickx, ENGIE services Nederland NV- Excel Vervolg
“Training is gericht, goed opgezet en in eigen tempo binnen voldoende gegeven tijd goed te volgen en af te ronden.”
J. Mols, Meulenhoff Boekerij- Excel Macro's en samenwerken met andere programma's
“Although I consider myself a quite advanced user, the course-instructor managed to teach me some new advanced options within excel which will make my life easier in the future.”
F. Kluin, Wintershall- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Zeer goede training! alles is perfect geregeld en het is zeker een aanrader om bij Learnit een cursus te volgen.”
Luciano Felida, New Neopharm- Excel Basis
“Een openbaring, de leeropzet, de begeleiding en natuurlijk daardoor het resultaat. Met een goed verzorgde lunch, een voorbeeld voor cursus gevenden.”
A.E. Meijdam, DB Schenker Rail NL- Excel 2003 Basis
“Ik vond het allemaal prima voor elkaar. Goede locatie en een goede trainer. De lessen zijn makkelijk te volgen en als je vragen hebt kun je prima bij ze terecht. Zelfs nog na de cursus.”
H. van de Berg, Scania Production Meppel B.V.- Excel Basis
“Een duidelijke training die erg makkelijk te volgen is. Een aanrader voor iedereen die in sales werkt.”
Tim Lam, Coty Prestige- Excel 2002 Basis
“Leuke cursus, waarbij je de kneepjes van het macro maken in simpele maar leuke oefenstof kunt aanleren. Zelfs een klein gedeelte visual basic wordt in de cursus meegenomen, waardoor je beetje een indruk krijgt hoe een macro in programmeertaal wordt opgebouwd.”
R.A. Ritsma, Dr. Oetker- Excel Macro's en samenwerken met andere programma's
"K. Algra, Gemeente Nijmegen - "Een prima cursus met goed materiaal en veel oefeningen die bij de praktijk aansluiten." - Beoordeling: 7.0"
- Excel Macro's en samenwerken met andere programma's
“I loved to see the possibilities what you can do with excel. Hope to be able to use everything we have learned.”
B. Volgelzang, CB&I- Excel Vervolg
“Prima training. Werkt op eigen tempo. Begeleiding is erg goed en denkt mee in jouw eigen problematiek. Voor alle niveaus een aanrader.”
S. van den Brink, Beter Wonen- Excel Basis
“Fijne cursus, erg fijn dat je zelf met het boek mag werken en de docent rondloopt om je te helpen wanneer je dat nodig hebt.”
M.J.C. den Otter, Phas Beheer- Excel Basis
“Een waardevolle training die je in je eigen tempo eigen kan maken.”
E. P. Timmer- Ambting, Netlaa B.V.- Excel Basis
“De inhoud is verrassend en je kunt veel in de praktijk met de leerstof doen.”
I. Teunissen- Excel Vervolg
“Heb de excelcursus gedaan om mijn algehele kennis te verbreden, en daar is deze cursus erg geschikt voor vond ik.”
Pierre Vugts, Mettler Toledo Product Inspection B.V.- Excel Vervolg
"A.E. van Wezel - "Een zeer praktijk gerichte training welke opgezet is om vooral de standaard functies te benutten" - Beoordeling: 8.6"
- Excel 2010
“Een prima manier om je excel-kennis uit te breiden. Jouw leervraag en excel-problemen staan centraal. Als je eigen materiaal meeneemt, los je tijdens de training je eigen vraagstukken op.”
E. Niessen, Stichting Philadelphia Zorg- Excel Expert
“Een simpele basis cursus Excel die je door middel van persoonlijke begeleiding en een cursusmap in korte tijd eigen maak met Excel. Dit gereedschap zal moeten dienen om je naar de toekomst toe steeds vaardiger te maken met Excel.”
H. Berkelder, CTH- Excel 2003 Basis
“Zeer prettige manier van leren zo uit het boek met ondersteuning van de docent en je eigen tempo kunnen bepalen.”
J.E. Buiter, Buiter Beton B.V.- Excel 2003 Basis
“Een goede aanvulling op een Excel gebruiker's kennis, ook al heb je het al jaren op je pc in gebruik. Er zijn veel meer mogelijkheden, die goed aangeduid worden door de docent.”
C. J. van Veldhuizen- Excel 2010
“Een zelfstandige, op de persoon gerichte cursus. Het programma Excel heeft me hierdoor opgeroepen om veel creatiever te denken over de mogelijkheden Excel in te zetten bij mijn werkzaamheden.”
F. Gommes, Beweging van Barmhartigheid- Excel Basis
“Een leuke interactieve training, waar zowel ingegaan wordt op theorie als praktijk.”
E. van Holland- Excel 2010
“Voor mensen die weinig met computers hebben gedaan is dit een prima training.”
René Fiere, CTH- Excel 2003 Basis
“Zeer fijne en efficiënte manier om je lesstof eigen te maken onder deskundige begeleiding op een super locatie.”
D. Kooi- Excel Basis
“Was goed geregeld, en de les was duidelijk.”
M. Kanis, Detailresult Services- Excel 2003 Basis
“Ik vond het een goede training dat werd aangeboden door Learnit. Je bent lekker zelfstandig bezig met je eigen lesstof. De docent voorzag ons van handige tips en was ook zeer behulpzaam bij vragen.”
P.Meijer, rechtbank Groningen- Excel Basis
“Er wordt op een leuke manier training gegeven. Je mag zelf aan de slag en als je vragen hebt wordt er ook de tijd voor je genomen.”
Ragonda Helderman, Yarden Uitvaartorganisatie N.V.- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Zeer geschikt voor iedereen die wel al eens met Excel heeft gewerkt, maar toch eens de grondbeginselen van het pakket een keer wil doornemen om zo een solide basiskennis op te doen.”
Marco Massen, Mosadex- Excel 2003 Basis
“Een training die ik iedereen die met Excel werkt en daarbij wat meer moet doen dan de basishandelingen echt kan aanbevelen. De kwaliteit van het lesmateriaal en de deskundigheid van de trainer zijn uitstekend. Elk onderdeel wordt voldoende behandeld. De lesmethode van het zelfstandig werken in een prettige omgeving met goede sfeer en de opstelling van de trainer draagt er toe bij dat het geleerde goed wordt onthouden.”
R. Groeneveld. Ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap- Excel Vervolg
“Zeer prettig om eens te ervaren dat er vaak alternatieve en gemakkelijkere manieren zijn om iets te doen wat je al deed.”
K. Bahri, Makro Amsterdam- Excel Basis
Learnit reviews