In deze e-learning leer je Excel van basis tot expert: formules, draaitabellen, grafieken, macro's en gevorderde functies. Optioneel is er aandacht voor Excel met Copilot.

Je trainer: Raoul Samen 283 evaluaties, gemiddeld een 8,3. Bekijk de trainers
Met deze complete e-learning beheers je Excel van de basis tot expertniveau. Je werkt in je eigen tempo aan formules, draaitabellen, macro's en gevorderde functies. Optioneel besteed je ook aandacht aan Excel met Copilot.
In deze e-learning werk je in je eigen tempo aan Excel, van de basis tot expert-niveau. Je krijgt drie modules met in totaal 147 lesvideo's, 147 opdrachten en 15 dossiers met aanvullende informatie.
Je begint met het invoeren en opmaken van gegevens, eenvoudige formules en het beheren van werkmappen. Daarna ga je verder met absolute celverwijzingen, voorwaardelijke opmaak, grafieken, filters en draaitabellen. In de laatste module duik je in gevorderde functies, geneste voorwaarden, matrixformules, financiële functies, doelzoeken, scenariobeheer en macro's.
De cursus besteedt optioneel ook aandacht aan het werken met Microsoft 365 Copilot in Excel, zodat je ziet hoe AI je kan ondersteunen bij analyses en formules.
Je volgt de e-learning vanaf elke locatie met een laptop en internet. Na de start heb je negen maanden toegang tot het platform en per module reken je op ongeveer zeven uur doorlooptijd. Tussentijds stoppen en later verder gaan kan altijd, want je voortgang wordt automatisch opgeslagen.
Voor teams en organisaties. In overleg kunnen meerdere medewerkers van jullie afdeling deze e-learning volgen. Een gezamenlijk lesmoment plannen is daarbij niet nodig, want ieder bepaalt zelf wanneer hij aan de slag gaat.
Na deze e-learning werk je zelfstandig met Excel op basis-, vervolg- en expertniveau. Je voert gegevens snel in, bouwt eenvoudige tot complexe formules en past voorwaardelijke opmaak toe. Je beheert grote tabellen met filters, subtotalen en draaitabellen, en maakt heldere grafieken. Ook geneste functies, matrixformules, financiële berekeningen, doelzoeken en scenario's gaan je goed af. Je weet hoe je werkmappen deelt, beveiligt en samen met anderen bewerkt, en je hebt kennisgemaakt met macro's. Heb je gekozen voor het optionele Copilot-onderdeel? Dan zet je ook Microsoft 365 Copilot in om sneller te analyseren en formules te genereren.
Deze e-learning is bedoeld voor iedereen die Excel van A tot Z wil leren beheersen. Of je nu net begint of je kennis wilt uitbreiden naar gevorderd niveau, je werkt in je eigen tempo door de basis, vervolg- en expertstof heen. Handig voor professionals die dagelijks met spreadsheets werken, studenten die hun digitale vaardigheden willen versterken en medewerkers die efficiënter met gegevens, formules en draaitabellen willen omgaan.
De cursus is ook geschikt voor functies waarin je met cijfers rekent en rapporteert, zoals in de financiële administratie, controlling, planning, inkoop en HR. Ook met een volle werkweek leer je Excel op de momenten die jou uitkomen.
Deze cursus volg je volledig als e-learning. Je werkt in je eigen tempo door interactieve lesvideo's heen en maakt na elk onderwerp opdrachten om te checken of je de stof beheerst. Pas als je een onderdeel voldoende beheerst, ga je door naar het volgende. Zo bouw je stap voor stap je kennis op.
Je hebt 9 maanden toegang tot het online platform en kunt op elk moment starten, pauzeren en weer verder gaan. Je vorderingen worden automatisch opgeslagen. Inloggen kan vanaf elke plek met een laptop en internet, want de cursus draait in de cloud. Je hoeft dus niets te installeren.
Optioneel besteden we ook aandacht aan het werken met Microsoft 365 Copilot in Excel, zodat je leert hoe AI je kan helpen bij analyses en formules.
Je hebt geen voorkennis van Excel nodig. Kun je overweg met een computer en heb je een laptop met internet? Dan kun je direct starten. De cursus begint bij de basis en bouwt stap voor stap op naar de gevorderde functies.
Je werkt in je eigen tempo en hebt 9 maanden toegang tot het platform. De doorlooptijd per module is ongeveer 7 uur. Voor grote groepen medewerkers is een kwantumkorting mogelijk, neem hiervoor contact op.
Wil je deze training organiseren voor een hele groep of meerdere groepen? Dit kan voordelig zijn. We kunnen bijvoorbeeld de inhoud geheel op jouw organisatie afstemmen en een hele groep trainen is bovendien voordeliger.
Gaat het om grote aantallen of een complete academy? Daar komt veel bij kijken. Denk bijvoorbeeld aan planning en communicatie, het inventariseren en afstemmen van de doelen en inhoud van de training. Of aan niveauverschillen, feedback mechanismen en borging. Gelukkig heeft Learnit een rijke ervaring op dit gebied (meer dan 25 jaar) en we helpen je graag bij dit proces.
1 trainingsdag. Op volgorde van datum.
Geen geschikte startdatum? Stuur ons een datumverzoek, dan kijken we samen wat er kan.
Plan je eigen groep op een datum die jullie uitkomt, bij jullie op kantoor, bij ons of online. We stemmen de inhoud af op jullie praktijk, en een hele groep trainen is voordeliger dan losse inschrijvingen.
Cijfers van cursisten na afloop van hun training, over alle cursussen van deze trainer.
“Les materiaal was zeer duidelijk, werd goed stapsgewijs uitgelegd hoe je een bepaalde handeling moest doen. Opdrachten waren maatschappelijk gerelateerd. Met een open leervorm kan je natuurlijk je eigen tempo bepalen, dat is voor mij prima.”
“Zeer goede training! alles is perfect geregeld en het is zeker een aanrader om bij Learnit een cursus te volgen.”
“Locatie van de training is perfect. Het lesmateriaal is duidelijk weergegeven waardoor je makkelijk door de stof loopt.”
“Professionele, no-nonsense, praktijkgerichte training”
“Learnit maakt gebruik van jonge, dynamische, gemotiveerde en goed opgeleide docenten. De toegepaste leertechniek, zowel klassikaal als individueel is efficient.”
“Goeie interactieve cursus, waar de ruimte is om praktijk situaties te leren oplossen.”
“De training van Learnit is een training die je een heel goed beeld geeft van wat je met Excel kunt doen. De professionele trainer geeft je vanaf moment een zelfstandig gevoel. Het is zeer leerzaam en prima te gebruiken.”
“Duidelijke goed te volgen cursus met persoonlijke begeleiding.”
“Leuke en zeer praktijkgerichte training”
"A. Effendi, Plan-it by Praxis B.V. - "Voor een ieder die een training op maat zoekt is dit de juiste oplossing. De groepen zijn niet groot en de trainer is voldoende gekwalificeerd. Je kunt vantevoren je leerdoelen aangeven en er wordt vrij nauwkeurig geadviseerd welke cursus het beste bij je past. Het lesmateriaal is to the point en wordt afgesloten met een case die je moet oplossen om te zien of hetgeen je geleerd hebt ook kunt toepassen. Ik heb in elk geval geleerd wat ik wilde weten en dat is tenslotte waar het om gaat." Beoordeling: 8.0."
“Efficient voor mensen, die al veel gebruik van databases in Excel maken.”
“Een duidelijke training die erg makkelijk te volgen is. Een aanrader voor iedereen die in sales werkt.”
“Een fijne en duidelijke training die goed te volgen is voor beginnende "Excellers"".”
“De open leervorm is echt een aanrader als je van zelfstandig werken in je eigen tempo houdt. De docent beantwoordt jouw vragen wanneer nodig en geeft je graag advies en extra nuttige informatie passend bij jouw niveau. Het lesmateriaal is duidelijk en laat je meerdere malen oefenen met nieuwe vaardigheden zodat je het goed onder de knie krijgt.”
"Ik heb veel geleerd van de Excel basis cursus. Dit kun je volgen in een rustige omgeving, goed bereikbare locatie en door een professionele trainer in je eigen tempo. Lesmateriaal d.m.v. een duidelijk boek met daarnaast aansprekende voorbeelden in Excel waar je mee kon oefenen. Kortom: een aanrader!"
“Een leuke interactieve training, waar zowel ingegaan wordt op theorie als praktijk.”
“Ik vond het een goede training dat werd aangeboden door Learnit. Je bent lekker zelfstandig bezig met je eigen lesstof. De docent voorzag ons van handige tips en was ook zeer behulpzaam bij vragen.”
“Gewoon waardevolle training. Professioneel, up-to-date, hoog niveau docenten. Alles bij elkaar: Zo'n een training kun je niet missen”
“Als ik deze mogelijkheden van Excel eerder had geweten, had me dat veel tijd en moeite bespaard!”
“Goede training, veel geleerd, heel bruikbaar in de praktijk!”
“Ik heb de training als heel leerzaam ervaren in een rustige prettige omgeving en geleid door een deskundige docent. Bedankt.”
“Prettig om in je eigen tempo te kunnen werken en gerichte vragen te kunnen stellen als je vast loopt.”
“Dankzij de training Excel Vervolg kan ik verschillende taken, waarvoor ik voorheen al Excel gebruikte, efficiënter uitvoeren. Waar ik eerst handmatig dingen opzocht en toevoegde, kan ik hier nu formules voor schrijven!”
“Training sluit zeer goed aan bij werkzaamheden. Door het meenemen van eigen materiaal ben je doelgericht bezig en leer je datgene wat je wil leren. Daarnaast is er veel ruimte en ervaring aanwezig om de kennis verder uit te breiden.”
“Training op eigen tempo. Zelfstudie, waardoor je de voor jou belangrijkste onderdelen kunt benaderen.”
“Prima verzorgde en zeer professionele trainingen en zeer toepasbaar in de praktijk.”
“Professionele training, gegeven door een zeer deskundige docent, die zeer goed in staat was zijn kennis op een prettige en duidelijke manier over te dragen. De inhoud van de training was zeer terdege. Het lesmateriaal begon werkelijk vanaf de basis. Ik vond het heel plezierig dat ik het lestempo zelf kon bepalen. Het lesmateriaal en de opzet waren professioneel en er zat veel variatie in de opdrachten/oefeningen.”
“Goede cursus voor beginners, ook als je helemaal niks met computers hebt. Een kind kan de was doen!”
“Zeer fijne en efficiënte manier om je lesstof eigen te maken onder deskundige begeleiding op een super locatie.”
“Zeer prettige manier van leren zo uit het boek met ondersteuning van de docent en je eigen tempo kunnen bepalen.”
“Ik volgde MS Excel 2010 basis: een tweedaagse cursus die alle basistechnieken bevat die je nodig hebt om goed met Excel uit de voeten te kunnen. Heel veel geleerd in 2 dagen en goede persoonlijke begeleiding. Alles wordt rustig uitgelegd en er wordt echt de tijd voor je genomen.”
“Training op eigen niveau waarbij je ondersteuning krijgt zodra je dit nodig hebt. Hierdoor kan je efficiënt in je eigen tempo leren!”
“De inhoud is verrassend en je kunt veel in de praktijk met de leerstof doen.”
“Het is een hele prettige cursus die je op eigen tempo kan volgen. Bij vragen is er een docent die je meteen verder helpt. Echt een aanrader.”
“Goede cursus, gegeven door een professionele organisatie met een hoge praktische toepasbaarheid.”
“Goede training. Lesstof sluit goed aan bij Excel vervolgcursus. Het instructieboek is duidelijk van opzet. Rustige sfeer waarin zelf werken goed te realiseren valt.”
“Locatie waar de training gegeven wordt, is erg goed bereikbaar. Tijden waarop de training plaatsvond, was erg prettig (10:00 - 17:00, dus niet te vroeg en niet al te lang). Training zelf was erg goed. Je had de ruimte om in eigen tempo te leren en eventueel langer stil te staan bij onderdelen waar je meer van wilt weten.”
“Prima training met name door de tips en tricks kun je jezelf veel werk besparen. Ook de beperkingen van het pakket komen aan de orde en dat helpt ook”
“Deze cursus is een logisch vervolg op de basiscursus. Het is zo opgezet dat ook mensen met wat minder ervaring met Excel het goed kunnen volgen. Met wat oefening kan je zo allerlei taken automatiseren in Excel.”
“Deze training is echt aan te raden, kleine groep mensen, serieuze leerkracht en veel geleerd.”
“'Erg fijn dat op deze manier trainingen aangeboden worden! Nuttige uitleg van draaitabellen in Excel om er zo snel mogelijk zelf mee aan de slag te gaan! '”
“De cursus Excel 2007 vervolg is prima opgezet; interessante onderwerpen en toepassingen die na oefening gelijk kunnen worden gebruikt bij het werk.”
“Ik heb tijdens de 2-daagse training de vele mogelijkheden en toepassingen geleerd, zodat het werken met Excel veel aantrekkelijker is geworden.”
"Ik vond het een goede en zinvolle training. Ik heb hier veel van geleerd. De trainer gaf duidelijke uitleg en heeft veel kennis van Excel."
“De basiscursus excel 2007 die ik heb gevolgt bij Learnit in Groningen heeft mij in 2 intensieve dagen veel tools gegeven die ik dagelijks kan gebruiken. Het resultaat is bovenverwachting. De snelkoppeling op mijn bureaublad excel 2007 is in 2 dagen veranderd van abracadabra koppeling, naar een rekenprogramma waar ik naast de normale sommen, ook minimalen, maximalen, grafieken en gemiddelden kan maken en opslaan.”
“'Zeer leerzaam. Direct toepasbaar in de praktijk. Enthousiaste trainer met een duidelijke en persoonlijke uitleg.'”
“Een simpele basis cursus Excel die je door middel van persoonlijke begeleiding en een cursusmap in korte tijd eigen maak met Excel. Dit gereedschap zal moeten dienen om je naar de toekomst toe steeds vaardiger te maken met Excel.”
"F. Van den Berg - "Goede training. Goede lesstof. Aanbevelenswaardig!" - Beoordeling: 8.0"
“Nogmaals een goede training met veel inhoud die goed in de praktijk te brengen is , tevens extra oefeningen gehad van de prima trainer Sjoerd Jellema.”
“Deze cursus is een goede inleiding in VBA/Macro's. Het is een mix van theorie en praktijk.”
Gratis annuleren tot vier weken voor de start, dus je kunt nu al een plek vastleggen.