Incompany
MaatwerktrainingOp aanvraag
- 100% voor jouw groep
- Maatwerk
- Bij jou of bij ons
- Neuzen dezelfde kant op
Als bedrijfskundige werk je met grote hoeveelheden data. Het is belangrijk om deze gegevens vlot en efficiënt te verwerken, zodat jij altijd de juiste beslissing neemt. Je werkt al met Excel, maar je wilt graag de fijne kneepjes van het programma leren kennen zodat je sneller en gemakkelijker met het programma uit de voeten kunt. Met Excel kun je in korte tijd een brij aan gegevens overzichtelijk verwerken en duidelijk rapporteren. Vaak benutten mensen maar een deel van het programma, waardoor veel potentieel onbenut blijft. Leer in deze training alles wat een financieel expert over Excel moet weten, met als resultaat: een fikse tijdwinst.
Deze training is bij uitstek geschikt voor iedereen die veel met cijfers werkt.
Van de cursisten wordt verwacht dat zij bekend zijn met de basisfuncties van Excel, zoals het gebruik van formules. Om deze training te doen ben je ook bekend met termen die gebruikt worden in de bedrijfseconomie.
De training wordt standaard verzorgd in het Nederlands. De trainer beheerst de Engelse taal. Er kan gebruik gemaakt worden van Engelstalig cursusmateriaal. Bij inschrijving van minimaal 3 deelnemers kan de training ook geheel in het Engels verzorgd worden.
Bij Learnit vind je altijd een training waarmee je verder komt. Van (technische) IT skills tot communicatie of persoonlijk leiderschap. Daarbij kan je kiezen uit de trainingsvorm die jij het prettigst vindt: een klassikale training, een maatwerktraining bij jou op kantoor, een online cursus of een e-learning. Wij hebben voor iedereen de juiste training en trainingsvorm. Want leren op de manier die het best bij jou past, zorgt voor de beste resultaten.
Persoonlijke aandacht en een prettige sfeer. Of je nou een cursus volgt bij ons, op kantoor of op je pc, wij zorgen dat je je genoeg thuisvoelt om je grenzen te verleggen.
Nieuwe mogelijkheden ontstaan als je in beweging komt. Scherp blijft. Steeds nieuwe stappen zet. Wij stimuleren je om de stap te wagen en er echt voor te gaan.
Ontdek iets nieuws. Versterk je kwaliteiten. En kies je eigen weg. Wij helpen je groeien met trainingen en leervormen die echt bij jou passen.
We denken altijd in mogelijkheden en win-win. En we werken elke dag aan nieuwe oplossingen voor morgen. Door opleidingen te bieden waarmee jij goed voorbereid bent op de toekomst.
Aan loze beloftes doen wij niet. Maar wel aan kwaliteit, kennis en ervaring. Een breed cursusaanbod mogelijk gemaakt door onze geïnspireerde medewerkers en trainers.
We luisteren naar wat er bij jou leeft. Waar jij behoefte aan hebt. Want daar begint onze oplossing, ons maatwerk. Elkaar goed begrijpen en helder communiceren, daar geloven wij in.
Een training volgen bij Learnit betekent samen leren. Samen met jouw ervaren trainer, samen met je cursusgroep of samen met je collega’s. En of je de training nou thuis, op jouw kantoor of op één van onze trainingslocaties volgt, wij zijn altijd bereikbaar om je te helpen. Onze kennis met jou te delen op zo’n manier dat jij er echt wat aan hebt. Samen verder komen door persoonlijke aandacht en elkaar goed begrijpen; daar geloven wij in.
Theorie uit een boekje leren waar je vervolgens weinig mee kan in je werk? Niet bij Learnit! Welke training je ook volgt bij ons, je kan er direct mee aan de slag op je werkplek. Door jouw unieke leerdoelen die je aan het begin van de training samen met de trainer bepaalt. Door de afwisseling van theorie en (interactieve) praktijkopdrachten. En door de uitdagingen waar jij tegenaan loopt in je dagelijks werk mee te nemen naar de training.
Wat anderen zeggen over deze training
Cursus Financial Excel (bedrijfseconomische vaardigheden) reviews - Gemiddeld cijfer 8.5
“Ik was erg tevreden met mijn cursus excel, en heb het geluk gehad om ook nog eens een vriendelijke en behulpzame trainer te hebben (Albert Keupink) die ik gerust aan anderen zou kunnen aanbevelen!”
R. Eberson, Randstad Nederland B.V. Hoofdkantoor- Financial Excel (bedrijfseconomische vaardigheden)
“Ik zou deze cursus zeker aanbevelen. Het vergroot niet alleen je kennis in Excel, maar geeft je ook de 'tools' hoe je probleemoplossend hier mee aan de slag kan gaan. Ook sprak mij de persoonlijke manier van lesgeven van de trainer mij aan. Deze had vanuit eigen ervaringen tips voor het werkleven en probeerde iedere cursist op die manier te coachen.”
Johan Bakker, Randstad Nederland B.V. Hoofdkantoor- Financial Excel (bedrijfseconomische vaardigheden)
“De Excel training was goed. Wij hebben ook goede materialen gekregen om verder zelf te oefenen. De leraar heeft op een interesssante manier zijn kennis aan ons overgedragen.”
M. Polderman, Randstad Nederland B.V. Hoofdkantoor- Financial Excel (bedrijfseconomische vaardigheden)
“Zeer goede training, uitleg duidelijk. Sfeer is goed door niet te grote groepen. De trainer is zeer deskundig en neemt alle tijd, als er vragen zijn.Voor de praktijk, zeer handig en bruikbaar. Veel geleerd, waar ik iets aan heb.”
R. Ekkelboom, Heupink & Bloemen Tabak B.V.- Excel Vervolg
“Een korte cursus waarin je duidelijk kunt aangeven wat voor jou de aandachtpunten zijn, waardoor daar wat meer op in kan worden gegaan. Duidelijk lesmateriaal en de oefeningen worden simpel en duidelijk weergegeven.”
T. Stickelbroeck, DB Schenker Rail Nederland N.V.- Excel 2003 Draaitabellen, formules en functies
“Prettig om in eigen tempo aan de cursus deel te nemen met toch voldoende ruimte voor vragen en opmerkingen!”
H.G.G. Houx, Rabobank Nederland- Excel Vervolg
“Nuttige tijdsbesteding, je kunt in je eigen tempo bezig en krijgt voor alle belangrijke onderwerpen oefeningen.”
A. Leeuwendal- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Een zelfstandige, op de persoon gerichte cursus. Het programma Excel heeft me hierdoor opgeroepen om veel creatiever te denken over de mogelijkheden Excel in te zetten bij mijn werkzaamheden.”
F. Gommes, Beweging van Barmhartigheid- Excel Basis
“Wil je meer uit Excel halen in je dagelijks werk? Dan is dit een goede stap in de richting!”
J. van Hal, EPR-Technopower- Excel Vervolg
“Zeer goede training, uitleg duidelijk. Sfeer is goed door niet te grote groepen. De trainer is zeer deskundig en neemt alle tijd, als er vragen zijn.Voor de praktijk, zeer handig en bruikbaar. Veel geleerd, waar ik iets aan heb.”
R. Ekkelboom, Heupink & Bloemen Tabak B.V.- Excel Vervolg
“Prima cursus door goede begeleiding en overzichtelijke opdrachten waarmee de nieuwe verworven kennis direct toegepast kon worden.”
A. van der Gragt, Hamilton Bright- Excel 2013
“Wat ons aansprak aan de leer methode van learnit; Ieder van de groep kan op geheel eigen wijze de lesstof doornemen, bij vragen en/of opmerkingen geeft de docent de juiste werkwijze aan. Zo heeft iedereen op zijn eigen niveau en/of tempo het lesmateriaal doorlopen.”
M. Chaudron, Leo de Groot- Excel 2010
“Top, je gaat inzien dat het hard nodig is excel cursussen te volgen.”
Dhr. R. Kunis, De Kas- Excel Basis
“Een training die ik iedereen die met Excel werkt en daarbij wat meer moet doen dan de basishandelingen echt kan aanbevelen. De kwaliteit van het lesmateriaal en de deskundigheid van de trainer zijn uitstekend. Elk onderdeel wordt voldoende behandeld. De lesmethode van het zelfstandig werken in een prettige omgeving met goede sfeer en de opstelling van de trainer draagt er toe bij dat het geleerde goed wordt onthouden.”
R. Groeneveld. Ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap- Excel Vervolg
“Een aangename manier om uit het totale pakket aan lesmateriaal alleen die onderwerpen te lichten waarin je geinteresseerd bent en niet te worden vermoeid met zaken waarvoor je geen belangstelling hebt”
A. Stiebolt, Post & Co- Excel Vervolg
“Een prima manier om je excel-kennis uit te breiden. Jouw leervraag en excel-problemen staan centraal. Als je eigen materiaal meeneemt, los je tijdens de training je eigen vraagstukken op.”
E. Niessen, Stichting Philadelphia Zorg- Excel Expert
“Prima medium. Geen reistijd. Goed te volgen. Goed en to the point. Aanrader.”
P. Gret, Hogeschool Rotterdam- Gratis webinar Draaitabellen in Excel 2010 en 2013
“Zeer educatieve training met goede indivuele aanpak die aansluit bij de cursist.”
Inge Leerintveld, Roma Servicebioscopen- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Goed verzorgde training met een goede trainer op een prima locatie en goede verzorgde lunch.”
A. Stevens, Drillmasters- Excel VBA
“Goeie interactieve cursus, waar de ruimte is om praktijk situaties te leren oplossen.”
J. van Hal- Excel Expert
“Goede bruikbare cursus die je op je eigen tempo kan doen. Er is voldoende ruimte om vragen te stellen en toch in je eigen tempo te werken.”
J. van Schaick, NUON- Excel Vervolg
“Zeer prettig om eens te ervaren dat er vaak alternatieve en gemakkelijkere manieren zijn om iets te doen wat je al deed.”
K. Bahri, Makro Amsterdam- Excel Basis
"Goede lesmethode, rustige leraar, prima accomodatie en verzorging."
- Excel Vervolg
“Voor mensen die weinig met computers hebben gedaan is dit een prima training.”
René Fiere, CTH- Excel 2003 Basis
“Prettig om in eigen tempo aan de cursus deel te nemen met toch voldoende ruimte voor vragen en opmerkingen!”
H.G.G. Houx, Rabobank Nederland- Excel Vervolg
“Prima cursus door goede begeleiding en overzichtelijke opdrachten waarmee de nieuwe verworven kennis direct toegepast kon worden.”
A. van der Gragt, Hamilton Bright- Excel 2013
“Een leuke ervaring en een leerzaam programma.”
A. Ahmed, Feenstra- Excel Draaitabellen, formules en functies
“De training van Learnit is een training die je een heel goed beeld geeft van wat je met Excel kunt doen. De professionele trainer geeft je vanaf moment een zelfstandig gevoel. Het is zeer leerzaam en prima te gebruiken.”
B. Baveld, SIG Combibloc- Excel 2003 Basis
“Duidelijke en overzichtelijke Excel training! Je gaat naar huis met veel meer kennis en toepassingsmogelijkheden”
Ruud Klessens, Coty Prestige- Excel 2002 Basis
“Prima medium. Geen reistijd. Goed te volgen. Goed en to the point. Aanrader.”
P. Gret, Hogeschool Rotterdam- Gratis webinar Draaitabellen in Excel 2010 en 2013
“Learnit is een echte goede training organisatie, wat ik goed vind is dat je ook de boek meekrijgt en dan kan je altijd oefenen.”
Abrar Hussain, Haags Werk Bedrijf- Excel Vervolg
“De moeite waard om te volgen.”
Hans Spaan, Coty Prestige B.V.- Excel 2002 Basis
“Betrokken, enthousiaste en ervaren trainer waardoor de cursus voor een ieder toegankelijk is.”
Niels Krol, Eduvier Onderwijsgroep- Excel Basis
"Ik vond het een goede en zinvolle training. Ik heb hier veel van geleerd. De trainer gaf duidelijke uitleg en heeft veel kennis van Excel."
- Excel Basis
“Prima lesstof, leraar met goede kennis over Excel.”
M. Hutterd, Geas Energiewacht- Excel 2003 Expert
“Het is leuk en erg leerzaam zeker een aanrader. Ik heb er veel van geleerd en zal er in de toekomst veel aan hebben.”
Youri de Beurs, Excel VBA- Excel VBA
“Cursus was prima verzorgd, materiaal in goede staat, en ook erg goede inhoud.”
T. de Vet, Toon de Vet- Excel Vervolg
“Het is een hele prettige cursus die je op eigen tempo kan volgen. Bij vragen is er een docent die je meteen verder helpt. Echt een aanrader.”
J. Peters-van Gent, Kuehne Nagel Logistics B.V.- Excel Basis
“Een fijne lesmethode waardoor iedereen op zijn/ haar eigen tempo te werk kan gaan. Erg leerzaam en een aanrader voor iedereen die nog twijfelt.”
S. Elmensdorp, TNT Post- Excel 2003 Basis
“Zeer professioneel, goede uitleg, gemakkelijk vanaf je werkplek te volgen via internet.”
R. Ritsma, Dr. Oetker- Gratis webinar Draaitabellen in Excel 2010 en 2013
“Prima training voor mensen die in hun eigen tempo hun eigen leerdoelen willen bereiken.”
G.E. Verweij- Excel Basis
“Goed leerboek met oefeningen waarmee je met je eigen tempo aan de slag kunt. De docent kan je te allen tijden om hulp vragen.”
W. Huiberts, Teleplan- Excel Vervolg
"Zeer deskundige trainer, goed lesmateriaal, goede duidelijke opdrachten en cases waardoor je uitgedaagd wordt en gemotiveerd bent om tot de oplossingen te komen. Ruimte voor vraagstukken uit eigen organisatie! Super leuke leerzame training, daardoor moeite om te stoppen aan het einde van de trainingsdagen! Bedankt!"
- Excel Basis / Expert
“Van het begin tot het eind nieuwe toepassingen ontdekken. Er gaat een wereld voor je open binnen excel.”
C. Westhof, Alrijne Zorggroep- Excel 2010
“Nooit gedacht dat ik nog zo veel kon leren over deze programma,s. Ik ben ook heel erg blij dat ik ze gevolgt heb.”
P. Sahl, NUON- Excel Basis
“De training Excel is prima, goed lesmateriaal. Prima docent, zeker enthousiast, en het is ook op de praktijk gericht.”
Gunther van der Horst, Stadsbank Oost Nederland.nl- Excel Basis
“Ook voor deelnemers die geen of weinig ervaring hebben met de materie, is het verrassend hoeveel men kan leren in twee dagen.”
B. Bos, Valspar B.V.- Excel Basis
“Training op eigen tempo. Zelfstudie, waardoor je de voor jou belangrijkste onderdelen kunt benaderen.”
Ellie Roxs, Woningstichting Laarbeek- Excel Vervolg
“De cursus wordt gegeven door een docent met veel kennis en passie voor Excell, dit werkt aanstekelijk. De Readers die gebruikt worden zijn heel duidelijk en bevatten opdrachten waarmee je zelf aan de slag kunt. De Readers van de basis- en vervolgcursus zijn samen een overzichtelijk naslagwerk voor op de werkvloer.”
J. Weimar, Troostwijk Waardering en Advies B.V.- Excel Vervolg
“Duidelijke lesstof met voldoende oefeningen en persoonlijke begeleiding van een docent(e) die veel kennis heeft van MS Excel. Fijn om eventueel met eigen data aan de slag te kunnen en in eigen tempo. Zeer aan te bevelen.”
T.G. Brouwer, Kuiken N.V.- Excel Draaitabellen, formules en functies
Learnit reviews