In deze vervolgcursus MS Project verdiep je je in de geavanceerde mogelijkheden. Je werkt met resource-pools, formules, sub-projecten en visuele rapporten richting Excel en Visio.
Gratis annuleren tot vier weken voor de start. Schrijf je dus gerust nu al in.
In het kort. MS Project Vervolg is een klassikale cursus van 2 dagen. Je volgt hem in Amsterdam, Rotterdam en Eindhoven of online, in een groep van maximaal 8 deelnemers. De prijs is € 1190,- excl. btw per deelnemer, inclusief cursusmateriaal, lunch op locatie en een certificaat van deelname. Voor een team of afdeling geven we deze training ook incompany.



Je trainer: Frank, Hans of Hugo Samen 513 evaluaties, gemiddeld een 8,4. Bekijk de trainers
Je kent de basis van MS Project, maar er zit veel meer in dan je nu gebruikt. In deze vervolgtraining ga je aan de slag met de geavanceerde functies: van resource-pools en eigen rapportages tot macro's en sub-projecten. Zo haal je echt alles uit MS Project.
Je werkt al met MS Project en de basis zit goed: taken plannen, resources toekennen, kosten bijhouden en rapporteren gaan je vlot af. Toch heb je het gevoel dat er meer in zit. In deze vervolgcursus duik je in de geavanceerde mogelijkheden van MS Project en leer je je werk slimmer en sneller in te richten.
Na een korte opfrissing van de basis ga je stap voor stap door functionaliteiten zoals het optimaal instellen van opties, werken met meerdere kalenders, een Work Breakdown Structure opbouwen en afhankelijkheden beheren. Je gaat aan de slag met filters, groepen en markeringen, met formules, opzoeklijsten en grafische indicatoren, en met meerdere tijdlijnen in één projectweergave.
Ook het aanpassen van de GANTT-weergave, het werken met een resource-pool en resourcemanagement komen aan bod. Je verdiept je in standaardrapportages en eigen rapportontwerpen, exporteert visuele rapporten naar Excel en Visio, en maakt kennis met macro's en het werken met sub-projecten.
De training is klassikaal en wordt gegeven in kleine groepen, zodat de trainer goed kan inspelen op jouw situatie. Een eigen praktijkvoorbeeld meenemen mag en maakt het nog concreter.
Voor teams en organisaties. Werkt een projectbureau of afdeling met MS Project, dan kan deze vervolgcursus ook incompany. In overleg werken we met voorbeelden uit jullie eigen praktijk, zoals het opzetten van een resource-pool of het koppelen van subprojecten.
Na deze training weet je hoe je de geavanceerde mogelijkheden van MS Project optimaal inzet om je projecten te beheren. Je werkt sneller en handiger met taken, resources en rapportages, en je benut functies als formules, resource-pools, sub-projecten en visuele rapporten naar Excel en Visio.
Deze vervolgtraining is bedoeld voor projectmanagers, planners en projectmedewerkers die al met MS Project werken en de basis goed beheersen. Je plant taken, kent resources toe en maakt rapportages, maar je wilt meer uit het programma halen. Tijdens de training ontdek je de geavanceerde functionaliteiten en leer je sneller en handiger werken.
De cursus is ook geschikt voor PMO-medewerkers en resourcemanagers die capaciteit over meerdere projecten verdelen, bijvoorbeeld in de bouw, engineering of ICT.
Je volgt deze vervolgtraining klassikaal in een kleine groep onder begeleiding van een ervaren trainer. Na een korte opfrissing van de basis ga je stap voor stap met de geavanceerde functionaliteiten van MS Project aan de slag. De trainer stemt het tempo en de inhoud af op jouw instapniveau en leerdoelen, zodat je gericht werkt aan wat voor jou relevant is.
Theorie en praktijk wisselen elkaar voortdurend af. Je oefent direct met opdrachten in MS Project, waardoor je het geleerde meteen toepast. Loop je in je eigen werk tegen een vraagstuk aan? Neem het gerust mee naar de training, dan kun je er samen met de trainer aan werken.
Je werkt regelmatig met MS Project en kunt zelfstandig taken plannen, resources toekennen en eenvoudige rapportages maken. Verder is geen specifieke voorkennis nodig. Aan het begin van de training halen we de basis kort met je op.
Geen bijzonderheden.
De training wordt standaard verzorgd in het Nederlands. De trainer beheerst de Engelse taal. Er kan gebruik gemaakt worden van Engelstalig cursusmateriaal. Bij inschrijving van minimaal 3 deelnemers kan de training ook geheel in het Engels verzorgd worden.
Wil je deze training organiseren voor een hele groep of meerdere groepen? Dit kan voordelig zijn. We kunnen bijvoorbeeld de inhoud geheel op jouw organisatie afstemmen en een hele groep trainen is bovendien voordeliger.
Gaat het om grote aantallen of een complete academy? Daar komt veel bij kijken. Denk bijvoorbeeld aan planning en communicatie, het inventariseren en afstemmen van de doelen en inhoud van de training. Of aan niveauverschillen, feedback mechanismen en borging. Gelukkig heeft Learnit een rijke ervaring op dit gebied (meer dan 25 jaar) en we helpen je graag bij dit proces.
Vraag een offerte aan Meer over MS Project Vervolg incompany
2 trainingsdagen. Op volgorde van datum.
Geen geschikte startdatum? Stuur ons een datumverzoek, dan kijken we samen wat er kan.
Plan je eigen groep op een datum die jullie uitkomt, bij jullie op kantoor, bij ons of online. We stemmen de inhoud af op jullie praktijk, en een hele groep trainen is voordeliger dan losse inschrijvingen.
Cijfers van cursisten na afloop van hun training, over alle cursussen van deze trainer.
“Leuke training die goed weergeeft wat er allemaal met mpp mogelijk is voor het plannen van resources aan taken en het maken van rapportages is het een waardevolle training.”
“MS Projects vervolg is inderdaad een prima opvolging op de MS Projects basistraining. De "knoppen" training is geskipt en meer de diepte in, handige functionaliteiten zoals rapportages, weergaves en import functies.”
“Goede training, compleet en voldoende diepgang.”
“Heel leerzaam en zeker te gebruiken in de dagelijkse werkzaamheden.”
“Prima training gehad, veel van opgestoken. Vlotte en enthousiaste trainer!”
“Deze docent nam de tijd. Dit was mogelijk omdat er maar weinig cursisten waren. Dit is wel essentieel als de stof relatief nieuw is.”
“Zeker de moeite waard om deze training te volgen, ook als je al een beetje werkervaring met MS Project hebt opgedaan.”
“Na deze training kunt u zich prima redden met MS projects. Het is niet een heel lastig programma, maar een training om eruit te halen wat je wil halen is wel aan te raden.”
“Ik had een zeer deskundige docent die goed de lesstof op de verschillende disciplines in zijn lesgroep wist af te stemmen. Het lesmateriaal was goed te lezen en zeer prettig om mee te werken. Veel opdrachten wat het geheel ook visueel duidelijk maakt.”
"Deze training vormt een goede basis om van start te kunnen gaan met MS Project."
“MS Project is uitermate geschikt voor een organisatie die veel met projecten werkt. Om het programma goed te leren begrijpen en je projecten in goede banen te leiden, is een training (basis of gevorderd) onontbeerlijk. De train(st)er legt duidelijk uit welke vinkjes wel (of niet) belangrijk zijn en de koppeling van de diverse taken in een project is in een keer overzichtelijk.”
“Ik heb een 2 daagse cursus MS-Project gevolgd. Een zeer professionele, duidelijk en leerzame cursus. Een ieder die voor zijn werk moet plannen raad ik deze cursus aan.”
“De inhoud van de training was heel nuttig, zelfs voor iemand die al bekend was met MS Project en al jaren werkzaam is als planner.”
“De cursus zit goed in elkaar en wij hebben er veel aan gehad. Omdat de trainer het programma goed kent, kon er vaak snel even een schakeling gemaakt worden naar het gebruik van MS project voor de cursisten zoals zij het op het werk gaan of al gebruiken. Doordat er ook opdrachten gemaakt moesten worden, kon het geleerde gelijk in de praktijk geoefend worden.”
“Om een goede basis te vormen is het een goede training.”
“Dankzij een gemotiveerde en ervaren trainer zijn mijn verwachtingen ten aanzien van de training MS Project 2013 Basis uitgekomen. Ik had het al veel eerder moeten doen om het zo te kunnen toepassen in mijn werk.”
“Het MS projectprogramma kan ondersteuning bieden aan complexe projecten en het kan op maat toegepast worden, erg handig in de dagelijkse praktijk.”
“De cursus MS Project was een zeer waardevolle training voor onze organisatie, het gaf praktische inzichten in hoe we met dit programma onze workflow en projecten nog professioneler inzichtelijk kunnen maken.”
“Training is zeer nuttig om de basis technieken van MS project te leren.”
"Een zeer leerzame training met ruimte voor eigen inbreng en ervaringen."
“De docent is duidelijk helemaal thuis in MS Project. Zelf oefenen onder begeleiding van de docent zorgt er voor dat de kennis beter blijft hangen.”
"Een goede cursus die je niet alleen leert hoe het programma werkt, maar er ook voor zorgt dat je na de cursus er zelf echt mee aan de slag kan."
"Ik heb op een mooie locatie met goede verzorging in 2 dagen tijd leren werken met een programma dat ik nauwelijks kende. Het enige dat ik nu moet doen is aan de slag er mee!"
"'Prima training. Ook luxe om deze maar met twee personen te volgen. Frank is zeer ervaren in het pakket en weet op alle vragen een antwoord. Plezierige opbouw van de training.'"
“Volledige en correcte manier van werken. Professioneel.”
“Goede verzorgde training, erg nuttig en praktijk gericht!”
“Een professionele organisatie die mijns inziens op alle fronten goed op elkaar is afgestemd. De cursus werd verzorgd door een zeer kundige en sympathieke trainer, die rekening houdt met alle kennisniveau's binnen de groep.”
“Door de professionele houding van de docent en de grote hoeveelheid kennis van theorie en praktijk is deze training zeer aan te bevelen. Learnit heeft ons op alle fronten prima geholpen en ons goed gevolgd in de vragen en specifieke wensen.”
“De cursus wordt geleid door een vakbekwame en praktische trainer die een goede verbinding maakt tussen theorie en projectmatig werken. De organisatie van Learnit levert daarbij in facilitaire zin een uitstekende prestatie die een leersituatie optimaal ondersteunt.”
“Ik was onbekend met het pakket maar wil het graag gaan gebruiken in mijn werk. Tijdens de 2-daagse cursus heb ik veel geleerd.”
"Alles wat je wilt weten over MS Project inclusief onbekende mogelijkheden. Een aanrader!"
“Trainer had veel kennis en was deskundig. Hij kon de training en trainingsonderwerpen bijna geheel uit zijn hoofd doen. Verder kon hij gemotiveerd lesgeven met veel praktijkvoorbeelden. Goede opbouw van de training. Wellicht gaat het hier en daar wat snel door de stof. Opbouw en oefeningen waren in evenwicht. Locatie is uitstekend bereikbaar met openbaar vervoer en mooi gelegen aan het IJ. Sfeer op de locatie was goed en de aanwezige mensen erg behulpzaam.”
“Praktische benadering van je leerdoelen. Je krijgt voldoende informatie mee waarmee je handvaten hebt om zelf ermee verder te gaan.”
"Prima training en daarna in staat om een goede planning te maken."
"Zeker een goede training om te beginnen met Microsoft Project. Je leert alle basisfunctionaliteiten en mogelijkheden om je project uitstekend te managen; zeker een aanrader!"
"Mijn doel was om meer inzichten te krijgen in de mogelijkheden van MS projects. Dit doel is ruim bereikt"
“Professionele training gegeven door een trainer met gedegen (praktijk) kennis van de applicatie.”
“Goed, educatief en veel (inhoudelijk)”
“Een duidelijke uitleg over MS-project waarna iedereen aan de slag moet kunnen met het programma.”
“Prima! Alle info aanwezig, Lestempo goed, Opdrachten compleet en goed af te ronden, Goede en juiste toelichting bij vragen/opdrachten.”
"Twee hele leuke en leerzame trainingsdagen gehad. Hele prettige trainer die veel kennis over het onderwerp heeft en iedereen wil helpen het ook onder de knie te krijgen. Fijne kleine groepen en een perfecte locatie met veel voorzieningen en een heerlijke lunch."
“Deze training legt in 2 dagen een goede basis voor het werken met MS Project. Het delen van tips en valkuilen t.a.v. het werken met het programma heeft toegevoegde waarde.”
“Zeer doelgericht. Docent geeft niet les uit een boek maar gebruikt dit als leidraad. Het zelf proberen en uitvinden is prettig en leuk. Heb je vragen wordt dit per direct uitgezocht/uitgelegt. Leuke en interresante cursus om aan deel te nemen. De opdrachten die je tijdens de cursus maakt zijn kort en krachtig en geven een duidelijk beeld wat je met het programma kunt gaan doen en wat de mogelijkheden zijn.”
“Interessante cursus die op een leuke en enthousiaste manier wordt gepresenteerd. Gezien de vrij droge stof is dat heel prettig. Na de twee cursusdagen kun je zelfstandig (met naslagwerk die je ontvangt) aan de slag met het opzetten van een projectplanning!”
“Leuke training die goed weergeeft wat er allemaal met mpp mogelijk is voor het plannen van resources aan taken en het maken van rapportages is het een waardevolle training.”
“Wij hadden de maatwerktraining, omdat we al met project bekend waren. Training was een zeer goede aanvulling op de basis waar over we reeds beschikten.”
“Prima cursus en goed toepasbaar in de praktijk”
“Het is een goede keuze geweest om met Learnit deze training te volgen. Zeer inspirerende trainer, die om beeldende wijze inzicht geeft wat ms project is en kan betekenen voor je organisatie. Er is volop ruimte om de training naar eigen inzicht vorm te geven. Learnit zelf is goed georganiseerd”
“Interessante training, waarbij ruimte is om praktijk problemen te behandelen.”
"Frank weet de van zichzelf niet bijster spannende materie toch voldoende boeiend te brengen waardoor de twee dagen voorbij vlogen. Met name de mogelijkheden i.r.t. de valkuilen is erg zinnige informatie."
Ja. Tot vier weken voor de eerste lesdag annuleer je kosteloos, zonder opgaaf van reden. Je krijgt dan een creditfactuur of, als je al betaald hebt, het bedrag terug. Annuleer je later, dan betaal je een deel van de cursusprijs: 25% tussen vier en twee weken voor de start, 75% in de twee weken ervoor en 100% in de laatste week. Verplaatsen naar een andere startdatum is kosteloos tot twee weken voor de start, daarna 50%. Een collega in jouw plaats laten deelnemen kan altijd. Lees de annuleringsvoorwaarden.
Gratis annuleren tot vier weken voor de start, dus je kunt nu al een plek vastleggen.