Klassikaal
2 dagen1100,-
excl. btw
- Fijne locatie met trainer
- Kleine groepen
- Inspirerend en motiverend
In de huidige maatschappij kun je als bedrijf niet meer zonder goed databeheer. Ook een slimme applicatie om de beschikbare data zo optimaal mogelijk te gebruiken, is voor elk bedrijf een must. Microsoft SQL Server is één van de meest gebruikte databasesystemen vanwege de vele toepassingsmogelijkheden op het gebied van Database Administration (databasebeheer), Database Development (databaseontwikkeling) en Business Intelligence. Voor Microsoft SQL Server is zelfs een uitbreiding gemaakt op de standaard SQL-commando’s: Transact-SQL (T-SQL).
De belangrijkste voordelen van Microsoft SQL Server op een rij:
Snel en slim gegevens opvragen uit Microsoft SQL Server databases? Eenvoudig data bewerken en verrijken, bijvoorbeeld door combineren, invoegen en berekenen? In onze tweedaagse training Microsoft SQL Server - Transact SQL Basis leer je hoe je met T-SQL en Microsoft SQL Server nog meer waar uit je data haalt.
In de training Transact SQL Basis leer je in 2 dagen tijd werken met T-SQL onder leiding van een ervaren databasetrainer. Op dag 1 maak je kennis met Microsoft SQL Server, leer je alles over de achtergrond en basisbeginselen van SQL en oefen je met eenvoudige SQL-queries. Dag 2 staat in het teken van geavanceerde SQL-queries. Door de afwisseling van theorie, voorbeelden uit jouw dagelijkse praktijk, demo’s en vooral veel oefenopdrachten in Microsoft SQL Server Studio, krijg je de belangrijkste functies van SQL snel en goed in de vingers.
De basiscursus Microsoft SQL Server / Transact SQL bestaat uit de volgende onderwerpen:
Dag 1. Introductie SQL, Microsoft SQL Server en eenvoudige SQL-query’s
Dag 2. Geavanceerde SQL-query’s in Microsoft SQL Server
Deze basistraining is bedoeld voor beginnende databasegebruikers die gaan werken met Microsoft SQL Server en het maximale uit de data willen halen met behulp van T-SQL. Bijvoorbeeld database administrators, databasebeheerders, BI-professionals, data-analisten en softwareontwikkelaars.
Voordat de cursus Microsoft SQL Server - Transact SQL Basis start, ontvang je een handig boek met oefeningen en oefencases. Dit boek kun je ook gebruiken als naslagwerk. Tijdens de SQL-training werken we met Microsoft SQL Server. Zowel de software als het trainingsmateriaal zijn Engelstalig.
Na de cursus Transact SQL Basis – Microsoft SQL Server:
Om deel te nemen aan de training Transact SQL Basis – Microsoft SQL Server heb je geen specifieke voorkennis nodig op het gebied van SQL of database management. Wel kennis van de Engelse taal.
Liever een platformonafhankelijke SQL basistraining? Volg dan onze cursus SQL Basis.
Zoek je een basiscursus SQL specifiek gericht op Oracle? Meld je dan aan voor de training SQL Basis Oracle.
De training wordt standaard verzorgd in het Nederlands. De trainer beheerst de Engelse taal. Er kan gebruik gemaakt worden van Engelstalig cursusmateriaal. Bij inschrijving van minimaal 3 deelnemers kan de training ook geheel in het Engels verzorgd worden.
Bij Learnit vind je altijd een training waarmee je verder komt. Van (technische) IT skills tot communicatie of persoonlijk leiderschap. Daarbij kan je kiezen uit de trainingsvorm die jij het prettigst vindt: een klassikale training, een maatwerktraining bij jou op kantoor, een online cursus of een e-learning. Wij hebben voor iedereen de juiste training en trainingsvorm. Want leren op de manier die het best bij jou past, zorgt voor de beste resultaten.
Persoonlijke aandacht en een prettige sfeer. Of je nou een cursus volgt bij ons, op kantoor of op je pc, wij zorgen dat je je genoeg thuisvoelt om je grenzen te verleggen.
Nieuwe mogelijkheden ontstaan als je in beweging komt. Scherp blijft. Steeds nieuwe stappen zet. Wij stimuleren je om de stap te wagen en er echt voor te gaan.
Ontdek iets nieuws. Versterk je kwaliteiten. En kies je eigen weg. Wij helpen je groeien met trainingen en leervormen die echt bij jou passen.
We denken altijd in mogelijkheden en win-win. En we werken elke dag aan nieuwe oplossingen voor morgen. Door opleidingen te bieden waarmee jij goed voorbereid bent op de toekomst.
Aan loze beloftes doen wij niet. Maar wel aan kwaliteit, kennis en ervaring. Een breed cursusaanbod mogelijk gemaakt door onze geïnspireerde medewerkers en trainers.
We luisteren naar wat er bij jou leeft. Waar jij behoefte aan hebt. Want daar begint onze oplossing, ons maatwerk. Elkaar goed begrijpen en helder communiceren, daar geloven wij in.
Een training volgen bij Learnit betekent samen leren. Samen met jouw ervaren trainer, samen met je cursusgroep of samen met je collega’s. En of je de training nou thuis, op jouw kantoor of op één van onze trainingslocaties volgt, wij zijn altijd bereikbaar om je te helpen. Onze kennis met jou te delen op zo’n manier dat jij er echt wat aan hebt. Samen verder komen door persoonlijke aandacht en elkaar goed begrijpen; daar geloven wij in.
Theorie uit een boekje leren waar je vervolgens weinig mee kan in je werk? Niet bij Learnit! Welke training je ook volgt bij ons, je kan er direct mee aan de slag op je werkplek. Door jouw unieke leerdoelen die je aan het begin van de training samen met de trainer bepaalt. Door de afwisseling van theorie en (interactieve) praktijkopdrachten. En door de uitdagingen waar jij tegenaan loopt in je dagelijks werk mee te nemen naar de training.
Geen geschikte startdatum? Stuur ons een datumverzoek. Dan bekijken we samen hoe we toch aan jouw trainingsvraag kunnen voldoen.
Wat anderen zeggen over deze training
Cursus Transact-SQL Basis - MS SQL Server reviews - Gemiddeld cijfer 8.4
“Met deze training leer je in 2 dagen wat SQL is, hoe je het kan gebruiken en wat de bekende gemaakt fouten zijn. De trainer is zeer professioneel en heeft veel kennis van de materie.”
D. Gebroers, Alfa Accountants en Adviseurs- Transact-SQL Basis - MS SQL Server
“De combinatie van korte uitleg en opdrachten heb ik als zeer aangenaam ervaren. De trainer heeft een prettige manier van overbrengen van de kennis en verwerkt praktijkervaring door de lesstof.”
R. Mouwen, ATEA-Groep- Transact-SQL Basis - MS SQL Server
“Deze basistraining voldeed aan mijn verwachtingen. De docent was kundig en relaxt, met indien nodig voldoende individuele aandacht.”
A. Arkeraats, ANWB- Transact-SQL Basis - MS SQL Server
“SQL Basis was een prima training en direct toepasbaar in de praktijk. De trainer is vriendelijk en geduldig en open. Hij heeft zeker kennis van zaken en vindt het leuk op uitgedaagd te worden door z'n cursisten.”
M. Sybesma, GGZ Rivierduinen,- Transact-SQL Basis - MS SQL Server
“Na het doen van deze training kreeg ik een erg goede indruk van SQL en de mogelijkheden. Ik ontwikkelde al gelijk ideeën over toepassingen in mijn eigen werkomgeving en die van anderen. We kennen SQL wel, maar pas nadat de basis duidelijk is leer je begrijpen wat je kan en hoe dat moet. Deze training was daarvoor perfect.”
A. Ruijter, Tommy Hilfiger Europe B.V.- SQL Basis
“Praktische training die goede basis legt voor verder gebruik/begrip van SQL.”
A. Bouman, Denkavit Nederland B.V.- Open Leervorm SQL
“Goede gestructureerde training. Goede training materiaal en naslagwerk. Trainer heeft goede kennis van SQL en kan dit goed uitdragen.”
E. Haan- SQL Vervolg
“Goede duidelijke training, echt voor het bouwen van rapporten voor beginners.”
D. Hoekstra, NLO- SQL Report Builder
“Dankzij het vele oefenen en de prettige manier van lesgeven is deze training uitermate geschikt om snel basiskennis SQL op te doen.”
R.C.C.F. Baijens, Kluwer- SQL Basis
“De training is een goede opstap om verder te gaan in SQL. De training zal zeker bijdrage bij het effectiever uitvoeren van werkzaamheden op onze Oracle database.”
R. Speelmans, Enexis- Oracle Database: SQL Fundamenten deel I
“Got refreshed with my sql skils”
Tejasvi Sabale, Mapscape B.V.- SQL Basis
“Een 2-daagse training die aansloot op mijn verwachting en mij instaat stelde om het geleerde succesvol in de dagelijkse praktijk toe te passen. De kundige trainer wist, door theorie en praktijk af te wisselen, de training levendig te houden en ons gemêleerd gezelschap tot het einde te boeien. Dit in een goede locatie met voor deze training prima cursusmateriaal.”
Charles Slierendrecht, Gemeente Maastricht- Open Leervorm SQL
“Na het doen van deze training kreeg ik een erg goede indruk van SQL en de mogelijkheden. Ik ontwikkelde al gelijk ideeën over toepassingen in mijn eigen werkomgeving en die van anderen. We kennen SQL wel, maar pas nadat de basis duidelijk is leer je begrijpen wat je kan en hoe dat moet. Deze training was daarvoor perfect.”
A. Ruijter, Tommy Hilfiger Europe B.V.- SQL Basis
“Na het doen van deze training kreeg ik een erg goede indruk van SQL en de mogelijkheden. Ik ontwikkelde al gelijk ideeën over toepassingen in mijn eigen werkomgeving en die van anderen. We kennen SQL wel, maar pas nadat de basis duidelijk is leer je begrijpen wat je kan en hoe dat moet. Deze training was daarvoor perfect.”
A. Ruijter, Tommy Hilfiger Europe B.V.- SQL Basis
“De training is zeer leerzaam, waarin je in een korte tijd de vaardigheid aanleert om databases te bevragen. De goede sfeer van de training stimuleert de creativiteit, waardoor het leren bijna vanzelf gaat. De training kost geen energie, maar levert juist energie op!”
R. Schoonenberg, Agentschap NL- SQL Basis
“Na deze training heb je een goed beeld hoe SQL werkt. Tevens heb je goed lesmateriaal waarop je kunt terugvallen en later nog naar hartelust mee kunt gaan oefenen in eigen omgeving. Wil je SQL leren dan is dit naar mijn inziens de manier.”
W.Theunissen - Enexis- Open Leervorm SQL
“Inhoud was goed. Wij hadden een training aangevraagd om de nieuwe functies / vernaderingen in SQL server 2012 te leren. De inhoud hadden we dus grotendeels zelf bepaald. De trainer had dit goed opgepakt en per onderdeel duidelijk uitgelegd wat er veranderd / nieuw is en hoe daarmee om te gaan en voorbeelden gegeven per onderdeel.”
M. van Leeuwen- Administering Microsoft SQL Server 2012 Databases
“Inhoud was goed. Wij hadden een training aangevraagd om de nieuwe functies / vernaderingen in SQL server 2012 te leren. De inhoud hadden we dus grotendeels zelf bepaald. De trainer had dit goed opgepakt en per onderdeel duidelijk uitgelegd wat er veranderd / nieuw is en hoe daarmee om te gaan en voorbeelden gegeven per onderdeel.”
M. van Leeuwen- Administering Microsoft SQL Server 2012 Databases
“Een training in een informele sfeer, waar persoonlijk contact voorop staat. Op deze manier kan iedereen in zijn tempo de stof tot zich nemen en is er voldoende ruimte om je doelen te behalen.”
J. Koopmans, Roba Mentals B.V.- SQL Basis
"Training wordt per onderwerp gegeven. Aantal oefeningen wordt doorgesproken, daarna ga je zelf aan de slag en spreekt het door. Methode sprak mij aan door de overzichtelijkheid."
- Open Leervorm SQL
“De SQL-Vervolg training was erg goed en toepasbaar in de praktijk. Deze cursus is een goede aanvulling als je al wat meer weet van T-SQL. Waardoor je enkele manieren leert die je normaal anders zou gebruiken. Tevens de eerste dag is ook goed om weer even op de frissen van je kennis.”
C. Kessenich - Optimizers- SQL Vervolg
“Prima training. Uitstekende docent”
Ernst Lesterhuis, Global Knowledge- SQL Basis - Oracle
“Deze training heeft een duidelijke structuur en opbouw. Naast de theorie is er veel ruimte om te oefenen en praktijksituaties voor te leggen aan de trainer. Rustige, gekwalificeerde en duidelijke trainer. Wist waar hij het over had en hoe de training in elkaar zit. Al met al een goede manier om een start te maken met SQL.”
R. Kemmenaar, Triage-IT- SQL Basis
“Voor een goede SQL-basis is dit zeker een training die aan te raden is. Ook de manier van lesgeven en praktijk vind ik heel prettig. Wat je leert voer je direct uit om het beter te begrijpen.”
M. Amasslam, Quby B.V.- SQL Basis
“Fijne opzet, goede structuur, aanrader.”
P. Geomini - Gemeente Rotterdam- SQL Vervolg
“Gedegen basistraining waarmee je heel goed een start kunt maken in het ontdekken van SQL.”
Maria Sijtsma, Zorggroep Treant- Open Leervorm SQL
“De trainer bracht zijn kennis goed en duidelijk over. De combinatie theorie-praktijk was zeer prettig!”
P. Biermans, CompuGroup Medical (CGM)- SQL Basis
“Hele goede cursus voor beginnets, maar zeker ook een opfrisser voor de iets meer ervaren personen.”
Monique van de Wetering, Greenspans B.V.- Open Leervorm SQL
"Super leerzaam, stapsgewijs opgebouwd en goed te begrijpen voor mensen die hier nog geen kennis van hebben."
- SQL Basis
“Zeer goed georganiseerde training met de ruimte voor eigen input.”
Jordy de Groot, Advanced Programs- SQL Vervolg
“Alles top geregeld, heel veel van geleerd!”
M. Lemmens- Open Leervorm SQL
“Zonder veel ervaring op het gebied van programmeren heb ik deze twee dagen veel geleerd van SQL. Als je dan kijkt wat voor query je aan het eind van de tweede dag kunt maken, dan zie je ook echt de vordering die je tijdens die twee dagen hebt gemaakt. De trainer had aandacht voor iedereen en hij nam daar ook ruim de tijd voor.”
J. Blaas, A.S.R. Verzekeringen- SQL Basis
“De training over SQL was een welkome cursus.Door deze cursus kan ik verder met meer begrip van ORACLE SQL. De twee lesdagen die wij hebben genoten waren echt heel leerzaam.”
H. Rijnsburger - Gemeente Zaanstad- SQL Basis - Oracle
“De trainer bracht zijn kennis goed en duidelijk over. De combinatie theorie-praktijk was zeer prettig!”
P. Biermans, CompuGroup Medical (CGM)- SQL Basis
“Duidelijke uitleg over SQL met veel bruikbare voorbeelden en goede oefeningen. Het was allemaal goed te doen en na het volgen van deze basistraining heb ik ruimschoots voldoende kennis opgedaan om alle benodigde queries uit te voeren op onze database. En dat heeft veel nuttige informatie opgeleverd. Kortom: Prima training!”
V. Jong, Kyocera Document Solutions Nederland B.V.- SQL Basis
“het is een hele goede basis, om daarna meteen aan de slag te gaan met SQL.”
T. Kraan- SQL Basis
“De training SQL geeft inzicht in het maken van query's uit databases. Tijdens de lessen leer je hoe een query wordt opgebouwd. Tijdens de lessen wordt eerst de theorie besproken om het vervolgens met een praktijkopdracht uit te voeren. Dit is erg leuk en leerzaam.”
G.J. Leferink, Elementis Delden- SQL Basis
“ik heb totaal geen ervaring met SQL. Maar de cursus werd op z'n tempo uitgelegd, waardoor je de stof kon beheren. Ik raad het aan voor de beginners.”
Y. Karaca, Gemeente Amstelveen- Open Leervorm SQL
“Erg goede training. In twee dagen wordt er veel behandeld, maar dit gaat toch in een prettig tempo. Goede afwisseling van theorie en zelf oefeningen maken. Prima trainer, heeft veel kennis van de materie en kan dit ook duidelijk en op een prettige manier overbrengen.”
T. Wolfs, NUON- SQL Basis
“Aanrader voor mensen met weinig SQL-kennis, in 2 dagen de basis prima op orde!”
W. de Rijke, Delta Energy B.V.- SQL Basis
“Leuke en interessante training. Duidelijke uitleg, voorbeelden en opdrachten. Ook fijn dat de opdrachten zo gesteld zijn als een collega ze aan je zou stellen, zodat je zelf moet nadenken hoe je het gaat aanpakken. Veel functies geleerd in korte tijd.”
Helene Hallebeek, Transavia- Open Leervorm SQL
"Zeer goede training die in de praktijk is toe te passen."
- SQL Basis
“Ik wil graag een functie in de ICT gaan betrekken, waarbij het werken met databases de voorkeur heeft.Voor mij was deze trainer, als onderhoudsmonteur met bovengemiddelde MS Access interesse, redelijk te volgen. De inhoud was duidelijk, met praktische oefeningen. Goed uitgebalanceerd.”
J.W.M. Pompe, AkzoNobel- Writing Queries Using Microsoft SQL Server 2008 Transact-SQL
“Met deze training leer je in 2 dagen wat SQL is, hoe je het kan gebruiken en wat de bekende gemaakt fouten zijn. De trainer is zeer professioneel en heeft veel kennis van de materie.”
D. Gebroers, Alfa Accountants en Adviseurs- Transact-SQL Basis - MS SQL Server
“De training SQL geeft inzicht in het maken van query's uit databases. Tijdens de lessen leer je hoe een query wordt opgebouwd. Tijdens de lessen wordt eerst de theorie besproken om het vervolgens met een praktijkopdracht uit te voeren. Dit is erg leuk en leerzaam.”
G.J. Leferink, Elementis Delden- SQL Basis
“Aanrader voor mensen met weinig SQL-kennis, in 2 dagen de basis prima op orde!”
W. de Rijke, Delta Energy B.V.- SQL Basis
“Mijn voornaamste leerdoel was om queries/scripts beter te kunnen lezen en begrijpen. Door zelf scripts te schrijven en kennis te maken met een aantal mogelijkheden van SQL is dit leerdoel zeker gehaald. Je krijgt door zelf wat scripts te oefenen al wat inzicht en een beginsel. Je moet er zelf wel wat mee doen en op je werk of thuis gaan oefenen. Dan komt de handigheid zeker ook wel.”
Han Bennink, AFAS Software B.V.- Open Leervorm SQL
“Zonder veel ervaring op het gebied van programmeren heb ik deze twee dagen veel geleerd van SQL. Als je dan kijkt wat voor query je aan het eind van de tweede dag kunt maken, dan zie je ook echt de vordering die je tijdens die twee dagen hebt gemaakt. De trainer had aandacht voor iedereen en hij nam daar ook ruim de tijd voor.”
J. Blaas, A.S.R. Verzekeringen- SQL Basis
“Aanrader voor mensen met weinig SQL-kennis, in 2 dagen de basis prima op orde!”
W. de Rijke, Delta Energy B.V.- SQL Basis
“Prima overzicht van de mogelijkheden van SQL.”
A. Heijmans, Gemeente Rotterdam- SQL Basis
Learnit reviews