Klassikaal
2 dagen1100,-
excl. btw
- Fijne locatie met trainer
- Kleine groepen
- Inspirerend en motiverend
In de huidige maatschappij kun je als bedrijf niet meer zonder goed databeheer. Ook een slimme applicatie om de beschikbare data zo optimaal mogelijk te gebruiken, is voor elk bedrijf een must. Microsoft SQL Server is één van de meest gebruikte databasesystemen vanwege de vele toepassingsmogelijkheden op het gebied van Database Administration (databasebeheer), Database Development (databaseontwikkeling) en Business Intelligence. Voor Microsoft SQL Server is zelfs een uitbreiding gemaakt op de standaard SQL-commando’s: Transact-SQL (T-SQL).
De belangrijkste voordelen van Microsoft SQL Server op een rij:
Snel en slim gegevens opvragen uit Microsoft SQL Server databases? Eenvoudig data bewerken en verrijken, bijvoorbeeld door combineren, invoegen en berekenen? In onze tweedaagse training Microsoft SQL Server - Transact SQL Basis leer je hoe je met T-SQL en Microsoft SQL Server nog meer waar uit je data haalt.
In de training Transact SQL Basis leer je in 2 dagen tijd werken met T-SQL onder leiding van een ervaren databasetrainer. Op dag 1 maak je kennis met Microsoft SQL Server, leer je alles over de achtergrond en basisbeginselen van SQL en oefen je met eenvoudige SQL-queries. Dag 2 staat in het teken van geavanceerde SQL-queries. Door de afwisseling van theorie, voorbeelden uit jouw dagelijkse praktijk, demo’s en vooral veel oefenopdrachten in Microsoft SQL Server Studio, krijg je de belangrijkste functies van SQL snel en goed in de vingers.
De basiscursus Microsoft SQL Server / Transact SQL bestaat uit de volgende onderwerpen:
Dag 1. Introductie SQL, Microsoft SQL Server en eenvoudige SQL-query’s
Dag 2. Geavanceerde SQL-query’s in Microsoft SQL Server
Deze basistraining is bedoeld voor beginnende databasegebruikers die gaan werken met Microsoft SQL Server en het maximale uit de data willen halen met behulp van T-SQL. Bijvoorbeeld database administrators, databasebeheerders, BI-professionals, data-analisten en softwareontwikkelaars.
Voordat de cursus Microsoft SQL Server - Transact SQL Basis start, ontvang je een handig boek met oefeningen en oefencases. Dit boek kun je ook gebruiken als naslagwerk. Tijdens de SQL-training werken we met Microsoft SQL Server. Zowel de software als het trainingsmateriaal zijn Engelstalig.
Na de cursus Transact SQL Basis – Microsoft SQL Server:
Om deel te nemen aan de training Transact SQL Basis – Microsoft SQL Server heb je geen specifieke voorkennis nodig op het gebied van SQL of database management. Wel kennis van de Engelse taal.
Liever een platformonafhankelijke SQL basistraining? Volg dan onze cursus SQL Basis.
Zoek je een basiscursus SQL specifiek gericht op Oracle? Meld je dan aan voor de training SQL Basis Oracle.
De training wordt standaard verzorgd in het Nederlands. De trainer beheerst de Engelse taal. Er kan gebruik gemaakt worden van Engelstalig cursusmateriaal. Bij inschrijving van minimaal 3 deelnemers kan de training ook geheel in het Engels verzorgd worden.
Bij Learnit vind je altijd een training waarmee je verder komt. Van (technische) IT skills tot communicatie of persoonlijk leiderschap. Daarbij kan je kiezen uit de trainingsvorm die jij het prettigst vindt: een klassikale training, een maatwerktraining bij jou op kantoor, een online cursus of een e-learning. Wij hebben voor iedereen de juiste training en trainingsvorm. Want leren op de manier die het best bij jou past, zorgt voor de beste resultaten.
Persoonlijke aandacht en een prettige sfeer. Of je nou een cursus volgt bij ons, op kantoor of op je pc, wij zorgen dat je je genoeg thuisvoelt om je grenzen te verleggen.
Nieuwe mogelijkheden ontstaan als je in beweging komt. Scherp blijft. Steeds nieuwe stappen zet. Wij stimuleren je om de stap te wagen en er echt voor te gaan.
Ontdek iets nieuws. Versterk je kwaliteiten. En kies je eigen weg. Wij helpen je groeien met trainingen en leervormen die echt bij jou passen.
We denken altijd in mogelijkheden en win-win. En we werken elke dag aan nieuwe oplossingen voor morgen. Door opleidingen te bieden waarmee jij goed voorbereid bent op de toekomst.
Aan loze beloftes doen wij niet. Maar wel aan kwaliteit, kennis en ervaring. Een breed cursusaanbod mogelijk gemaakt door onze geïnspireerde medewerkers en trainers.
We luisteren naar wat er bij jou leeft. Waar jij behoefte aan hebt. Want daar begint onze oplossing, ons maatwerk. Elkaar goed begrijpen en helder communiceren, daar geloven wij in.
Een training volgen bij Learnit betekent samen leren. Samen met jouw ervaren trainer, samen met je cursusgroep of samen met je collega’s. En of je de training nou thuis, op jouw kantoor of op één van onze trainingslocaties volgt, wij zijn altijd bereikbaar om je te helpen. Onze kennis met jou te delen op zo’n manier dat jij er echt wat aan hebt. Samen verder komen door persoonlijke aandacht en elkaar goed begrijpen; daar geloven wij in.
Theorie uit een boekje leren waar je vervolgens weinig mee kan in je werk? Niet bij Learnit! Welke training je ook volgt bij ons, je kan er direct mee aan de slag op je werkplek. Door jouw unieke leerdoelen die je aan het begin van de training samen met de trainer bepaalt. Door de afwisseling van theorie en (interactieve) praktijkopdrachten. En door de uitdagingen waar jij tegenaan loopt in je dagelijks werk mee te nemen naar de training.
Geen geschikte startdatum? Stuur ons een datumverzoek. Dan bekijken we samen hoe we toch aan jouw trainingsvraag kunnen voldoen.
Wat anderen zeggen over deze training
Cursus Transact-SQL Basis - MS SQL Server reviews - Gemiddeld cijfer 8.4
“Met deze training leer je in 2 dagen wat SQL is, hoe je het kan gebruiken en wat de bekende gemaakt fouten zijn. De trainer is zeer professioneel en heeft veel kennis van de materie.”
D. Gebroers, Alfa Accountants en Adviseurs- Transact-SQL Basis - MS SQL Server
“SQL Basis was een prima training en direct toepasbaar in de praktijk. De trainer is vriendelijk en geduldig en open. Hij heeft zeker kennis van zaken en vindt het leuk op uitgedaagd te worden door z'n cursisten.”
M. Sybesma, GGZ Rivierduinen,- Transact-SQL Basis - MS SQL Server
“De combinatie van korte uitleg en opdrachten heb ik als zeer aangenaam ervaren. De trainer heeft een prettige manier van overbrengen van de kennis en verwerkt praktijkervaring door de lesstof.”
R. Mouwen, ATEA-Groep- Transact-SQL Basis - MS SQL Server
“Deze basistraining voldeed aan mijn verwachtingen. De docent was kundig en relaxt, met indien nodig voldoende individuele aandacht.”
A. Arkeraats, ANWB- Transact-SQL Basis - MS SQL Server
“Mooie Cursus met veel verdieping op de basis stof door professionele trainer.”
R. Vercouteren - SGS Nederland- SQL Basis - Oracle
“De training SQL geeft inzicht in het maken van query's uit databases. Tijdens de lessen leer je hoe een query wordt opgebouwd. Tijdens de lessen wordt eerst de theorie besproken om het vervolgens met een praktijkopdracht uit te voeren. Dit is erg leuk en leerzaam.”
G.J. Leferink, Elementis Delden- SQL Basis
“Good starting point for mastering SQL.”
Gerard Teurlinx, Mapscape B.V.- SQL Basis
“De training is interactief.. Binnen twee dagen heb je een duidelijk beeld van de mogelijkheden van SQL”
C. de Wolff, De Nederlandsche Bank- Open Leervorm SQL
“Deze training geeft je zonder tijdverspilling een duidelijk totaalbeeld van de basisquery's in SQL-taal. De lesgever is gedreven en to the point, staat open voor input en feedback. Twee dagen nuttig besteed!”
M. Sneyrs - KVRI Vorselaar - OZCS Zuid KEmpen- Open Leervorm SQL
“Zowel voor beginner als gevorderde is dit een leerzame training, die op een interactieve wijze wordt gegeven. Dit is zeer prettig, omdat je het meteen kunt toepassen tijdens het maken van de oefeningen die tijdens de training worden gegeven. Je hebt altijd de mogelijkheid tot het stellen van vragen en de begeleiding is ook goed. Dus al met al een hele goede ervaring bij de SQL-basis training van Learnit Training!”
G. Romkens, CompuGroup Medical (CGM)- SQL Basis
“Goede training wanneer je nog geen kennis hebt van SQL. Met het geleerde kun je meteen aan de slag.”
F. van Nuland, Sevagram- SQL Basis
“Goede training. Heel duidelijk en toepasbaar. Je leert alle facetten van SQL.”
K. Sijne, AB Vakwerk- SQL Basis
“Goed georagniseerd, duidelijke uitleg, deugdelijk lesmateriaal.”
E. van Loon, Amarant Groep- SQL Basis
"Deze training is bevat een fijne opfrisser voor de SQL basiskennis, maar tevens een fijn vervolg met veel nuttige technieken. Het tempo is prettig. Ik heb veel mee kunnen nemen wat ik kan toepassen in mijn werk."
- SQL Vervolg
“De cursus maakt de inhoud waar en leert je in korte tijd de basisvaardigheden voor SQL.”
Arnaud Milder, Radboud Universitair Medisch Centrum- Open Leervorm SQL
“Goede cursus met duidelijke uitleg in een rustig tempo. Ook goed te doen zonder voorkennis.”
A. Koomen - Gemeente Rotterdam- SQL Basis
“Ik was zeer twevreden met de opzet en uitvoerin van deze cursus. Er werd een goede balans gezocht in het verschil in tempo van de cursisten. Er werd duidelijk uitgelegd met een goede balans tussen het samen maken van oefeningen als het zelf aan de slag gaan met oefeningen.”
J. Esseling, Zorgon B.V.- SQL Basis
“De trainer is uitermate deskundig en weet de vaak droge stof ook nog eens onderhoudend te brengen. Vooral zo laten, dus! Alles was prettig en snel geregeld door Learnit Training!”
H. Kalsbeek, Synovate- Writing Queries Using Microsoft SQL Server 2008 Transact-SQL
“Zeer goed georganiseerde training met de ruimte voor eigen input.”
Jordy de Groot, Advanced Programs- SQL Vervolg
“Heb je affiniteit met ICT, maar nog geen ervaring met SQL dan is deze cursus perfect om dit te leren.”
J. Witvoet, S.R.S. B.V.- SQL Basis
“De SQL Basis cursus bij Learnit is zeer aan te bevelen. Persoonlijke aandacht, verzorging van het lesmateriaal en training zijn in één woord geweldig. Ik heb veel mogen leren in 2 dagen. Het biedt een geweldige basis aan om verder te kunnen groeien tot een professionele super gebruiker als je naar een hogere niveau wilt gaan.”
Tim Engelhart, Centraal Beheer Achmea- Open Leervorm SQL
“Leuke en interessante training. Duidelijke uitleg, voorbeelden en opdrachten. Ook fijn dat de opdrachten zo gesteld zijn als een collega ze aan je zou stellen, zodat je zelf moet nadenken hoe je het gaat aanpakken. Veel functies geleerd in korte tijd.”
Helene Hallebeek, Transavia- Open Leervorm SQL
“SQL Basis was een prima training en direct toepasbaar in de praktijk. De trainer is vriendelijk en geduldig en open. Hij heeft zeker kennis van zaken en vindt het leuk op uitgedaagd te worden door z'n cursisten.”
M. Sybesma, GGZ Rivierduinen,- Transact-SQL Basis - MS SQL Server
“Goed georagniseerd, duidelijke uitleg, deugdelijk lesmateriaal.”
E. van Loon, Amarant Groep- SQL Basis
"Training wordt per onderwerp gegeven. Aantal oefeningen wordt doorgesproken, daarna ga je zelf aan de slag en spreekt het door. Methode sprak mij aan door de overzichtelijkheid."
- Open Leervorm SQL
“Training Report Builder gevolgd. Enthousiaste docent, die zijn vakkennis op een prettige manier met ons kon delen. Tijdens de lesdag gebruik kunnen maken van goede oefenstof, met prima lesopbouw. Veel van geleerd, optimaal rendement met bruikbare presentatie als naslagwerk.”
M. Sanders. GGD Brabant-Zuidoost- SQL Report Builder
“Voldeed naar mijn verwachtingen. ik kan minimaal al een SQL scripts lezen. zelf aanmaken gaat voor eenvoudige dingen ook goed.”
Thata van Meerwijk, Albeda College- Open Leervorm SQL
"Goede duidelijke training waar de basis van SQL wordt uitgelegd."
- SQL Basis
“SQL Basis was een prima training en direct toepasbaar in de praktijk. De trainer is vriendelijk en geduldig en open. Hij heeft zeker kennis van zaken en vindt het leuk op uitgedaagd te worden door z'n cursisten.”
M. Sybesma, GGZ Rivierduinen,- Transact-SQL Basis - MS SQL Server
“De SQL cursus was erg leerzaam. De cursus werd op een leuke manier gebracht door een trainer die veel kennis heeft. Alle basis functies van SQL zijn stap voor stap aanbod gekomen waardoor ik hier zeker verder mee kan binnen mijn bedrijf.”
Nicky Tulp, ENOT bv- Open Leervorm SQL
"Prima, korte en toch complete basiuscursus."
- SQL Basis
“Als je geen ervaring hebt met sql en graag de basis wilt weten is deze cursus een goed begin! Nu weet ik wat sql een beetje inhoud.”
J. Ho, Gemeente Rotterdam- SQL Basis
“De trainer is uitermate deskundig en weet de vaak droge stof ook nog eens onderhoudend te brengen. Vooral zo laten, dus! Alles was prettig en snel geregeld door Learnit Training!”
H. Kalsbeek, Synovate- Writing Queries Using Microsoft SQL Server 2008 Transact-SQL
“Deze training geeft je een nog beter beeld, wat je met SQL kan en hoe je het geleerde toe kunt passen. Aanrader.”
Jurgen Koopmans, Roba Metals BV- SQL Vervolg
“Training met een goed tempo. Prettige afwisseling tussen plenaire behandeling van de stof en het maken van individuele oefeningen. Prima prijs kwaliteit verhouding als je met sql in de praktijk wil gaan werken.”
B. Willemse. Capter- SQL Basis
“Effectieve training van een ervaren trainer met ruim voldoende kennis. De trainer kon snel schakelen tussen mensen en focuste zich ook op de mensen die het nodig hadden zonder de anderen te vergeten.”
J. Heijmink, Norbert Dentressangle- SQL Basis
“Een goede training om de basisbeginselen van SQL te leren. Veel praktijkoefeningen, waardoor je SQL snel onder de vingers krijgt. Het was onder begeleiding van een goede trainer die de tijd nam om dingen uit te leggen. Geeft enthousiast les. Een sociaal en vriendelijk persoon. Learnit Training is een professionele organisatie, klantgericht en heeft een goede en snelle service.”
C. Verkleij, Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS)- SQL Basis
“De SQL-Vervolg training was erg goed en toepasbaar in de praktijk. Deze cursus is een goede aanvulling als je al wat meer weet van T-SQL. Waardoor je enkele manieren leert die je normaal anders zou gebruiken. Tevens de eerste dag is ook goed om weer even op de frissen van je kennis.”
C. Kessenich - Optimizers- SQL Vervolg
"Deze basistraining geeft een goede overview wat SQL is en wat je ermee kunt. Aan de hand van een logisch opgebouwde structuur ga je in twee dagen van een heel simpele query naar een flink geavanceerde diepgaande query."
- SQL Basis
“Goede training met een goede trainer! Ik heb de basis nu onder de knie en kan door het meegegeven materiaal blijven oefenen.”
J. Salhuteru - PinkRoccade Healthcare- Open Leervorm SQL
“Prima overzicht van de mogelijkheden van SQL.”
A. Heijmans, Gemeente Rotterdam- SQL Basis
“Training is zeer praktijk gericht. Duidelijke uitleg en veel relevante oefeningen.”
Jan Rensen, Shell Pensioenbureau Nederland B.V.- Open Leervorm SQL
“Het is een goed opgebouwde cursus, die goed is te volgen zelfs voor de absolute beginner.De docent is gepassioneerd, duidelijk en goed in het beantwoorden van vragen.”
N. de Korte, Q-TC Nederland B.V.- SQL Basis
“Uitdagend, vooral omdat er ter plaatse afgestemd kon worden op het niveau van de cursisten.”
M. Veerkamp, Magna Carta- SQL Basis
“Heb je affiniteit met ICT, maar nog geen ervaring met SQL dan is deze cursus perfect om dit te leren.”
J. Witvoet, S.R.S. B.V.- SQL Basis
"Prima basistraining. Stapsgewijs worden onderwerpen uitgelegd, waarna de cursist zelf oefent aan de hand van een aantal korte opdrachtjes. Omdat de trainer rondloopt en meekijkt, krijg je direct feedback."
- SQL Basis - Oracle
“Zeer goed georganiseerde training met de ruimte voor eigen input.”
Jordy de Groot, Advanced Programs- SQL Vervolg
“Gedegen basistraining waarmee je heel goed een start kunt maken in het ontdekken van SQL.”
Maria Sijtsma, Zorggroep Treant- Open Leervorm SQL
“Een training die je binnen twee dagen op het een niveau brengt, waarmee je vervolgens zelf in de praktijk aan de slag kan. De inhoud van de training sloot heel goed aan op mijn verwachtingen. Ik heb nu de basis van de SQL-taal onder de knie.”
P. Willems, Zorgon B.V.- SQL Basis
“Uitdagend, vooral omdat er ter plaatse afgestemd kon worden op het niveau van de cursisten.”
M. Veerkamp, Magna Carta- SQL Basis
Learnit reviews