E-Learning
Geheel online225,-
excl. btw
- Waar je wilt
- Wanneer je wilt
- Op je eigen tempo
In deze e-learning leer je in je eigen tempo werken met Oracle SQL. Je ontdekt hoe je tabellen structureert, queries schrijft en statements uitvoert. Een jaar lang toegang tot alle video's, oefeningen en quizzen, zodat je alles op jouw moment kunt doornemen.
In deze e-learning cursus Oracle SQL werk je in je eigen tempo aan een stevige basis in Oracle Database en de programmeertaal SQL. Je krijgt ongeveer 32 uur studiemateriaal en een jaar lang toegang tot alle video's, lezingen, quizzen en oefeningen, zodat je alles op je eigen moment kunt doorlopen.
Je begint bij de werking van Oracle en bouwt je kennis stap voor stap op richting het schrijven van queries en statements. Je leert tabellen structureren, gegevens opslaan, rapporten uitvoeren en SQL-functies toepassen. Daarnaast werk je met joins, subquery's, SET-operators en voorwaardelijke verwerking met CASE.
De cursus wordt in het Engels aangeboden en is geschikt voor iedereen die met Oracle aan de slag wil zonder vast te zitten aan klassikale lestijden.
Na deze e-learning beheer je Oracle-toepassingen en bouw je ze verder uit binnen je organisatie. Je begrijpt hoe Oracle werkt en zet functionele ontwerpen om in technische oplossingen. Je structureert tabellen, slaat gegevens op en haalt informatie op met queries, joins en subquery's. Ook schrijf je INSERT-, UPDATE- en DELETE-statements, gebruik je SQL-functies en voer je tests en probleemanalyses uit. Daarmee ondersteun je collega's die met Oracle werken en kun je als Oracle-developer in uiteenlopende vakgebieden aan de slag.
Deze e-learning is bedoeld voor (aankomende) ontwikkelaars, databasebeheerders en IT-professionals die met Oracle SQL willen leren werken. Ook als je functioneel ontwerper bent en je technische kennis wilt verbreden, sluit deze cursus goed aan. Basiskennis van databases en SQL is handig, maar geen vereiste. De cursus wordt in het Engels aangeboden, dus een goede beheersing van de Engelse taal is wel belangrijk.
Deze cursus volg je volledig online, in je eigen tempo en op het moment dat jou uitkomt. Je krijgt een jaar lang toegang tot alle video's, lezingen, quizzen en oefeningen, zodat je stof rustig kunt terugkijken en herhalen. Reken op ongeveer 32 uur studietijd. De e-learning is Engelstalig en behandelt Oracle SQL stap voor stap, vanaf de basis tot het schrijven van complexere queries en statements.
Voor deze e-learning heb je geen specifieke voorkennis nodig. Basiskennis van werken met databases is handig, maar geen vereiste. Je begint vanaf de basis en bouwt je kennis stap voor stap op in je eigen tempo.
Geen bijzonderheden.
Wil je deze training organiseren voor een hele groep of meerdere groepen? Dit kan voordelig zijn. We kunnen bijvoorbeeld de inhoud geheel op jouw organisatie afstemmen en een hele groep trainen is bovendien voordeliger.
Gaat het om grote aantallen of een complete academy? Daar komt veel bij kijken. Denk bijvoorbeeld aan planning en communicatie, het inventariseren en afstemmen van de doelen en inhoud van de training. Of aan niveauverschillen, feedback mechanismen en borging. Gelukkig heeft Learnit een rijke ervaring op dit gebied (meer dan 25 jaar) en we helpen je graag bij dit proces.
Vraag hier een offerte aan
Bij Learnit vind je altijd een training waarmee je verder komt. Van (technische) IT skills tot communicatie of persoonlijk leiderschap. Daarbij kan je kiezen uit de trainingsvorm die jij het prettigst vindt: een klassikale training, een maatwerktraining bij jou op kantoor, een online cursus of een e-learning. Wij hebben voor iedereen de juiste training en trainingsvorm. Want leren op de manier die het best bij jou past, zorgt voor de beste resultaten.
Persoonlijke aandacht en een prettige sfeer. Of je nou een cursus volgt bij ons, op kantoor of op je pc, wij zorgen dat je je genoeg thuisvoelt om je grenzen te verleggen.
Nieuwe mogelijkheden ontstaan als je in beweging komt. Scherp blijft. Steeds nieuwe stappen zet. Wij stimuleren je om de stap te wagen en er echt voor te gaan.
Ontdek iets nieuws. Versterk je kwaliteiten. En kies je eigen weg. Wij helpen je groeien met trainingen en leervormen die echt bij jou passen.
We denken altijd in mogelijkheden en win-win. En we werken elke dag aan nieuwe oplossingen voor morgen. Door opleidingen te bieden waarmee jij goed voorbereid bent op de toekomst.
Aan loze beloftes doen wij niet. Maar wel aan kwaliteit, kennis en ervaring. Een breed cursusaanbod mogelijk gemaakt door onze geïnspireerde medewerkers en trainers.
We luisteren naar wat er bij jou leeft. Waar jij behoefte aan hebt. Want daar begint onze oplossing, ons maatwerk. Elkaar goed begrijpen en helder communiceren, daar geloven wij in.
Een training volgen bij Learnit betekent samen leren. Samen met jouw ervaren trainer, samen met je cursusgroep of samen met je collega’s. En of je de training nou thuis, op jouw kantoor of op één van onze trainingslocaties volgt, wij zijn altijd bereikbaar om je te helpen. Onze kennis met jou te delen op zo’n manier dat jij er echt wat aan hebt. Samen verder komen door persoonlijke aandacht en elkaar goed begrijpen; daar geloven wij in.
Theorie uit een boekje leren waar je vervolgens weinig mee kan in je werk? Niet bij Learnit! Welke training je ook volgt bij ons, je kan er direct mee aan de slag op je werkplek. Door jouw unieke leerdoelen die je aan het begin van de training samen met de trainer bepaalt. Door de afwisseling van theorie en (interactieve) praktijkopdrachten. En door de uitdagingen waar jij tegenaan loopt in je dagelijks werk mee te nemen naar de training.
Wat anderen zeggen over deze training
Cursus Oracle SQL E-learning reviews - Gemiddeld cijfer 8.4
“Dankzij het vele oefenen en de prettige manier van lesgeven is deze training uitermate geschikt om snel basiskennis SQL op te doen.”
R.C.C.F. Baijens, Kluwer- SQL Basis
“Training sloot voor een groot deel aan bij de indruk die ik had van de brochure. Uitstekende trainer die helder en duidelijk was; rekening hield met verschillende niveau's binnen de groep en de verhouding theorie/oefeningen prima verdeelde.”
T. Koenraadt, AkzoNobel Decorative Paints- Writing Queries Using Microsoft SQL Server 2008 Transact-SQL
“SQL Basis is een leuke training, die ik kan aanbevelen. Kundige docent, goede lunch, veel geleerd in 2 dagen! Nu nog toepassen in de praktijk...”
Hetty Mattaar, Het Waterschapshuis (Informatiehuis Water)- Open Leervorm SQL
“Learnit heeft goed meegedacht met de invulling van de SQL Basis training op lokatie. Dit was voor een kleine groep met verschillende achtergronden en basiskennis. Voor de training en de trainer was dit geen enkel probleem. De opbouw is prettig en de training loopt lekker door. Er is ruimte voor verdieping en een groot voordeel is dat je veel zelf doet en naderhand bespreekt.”
Timo van Limbeek, Universiteit Twente- SQL Basis
“Zeer praktische training waarbij je direct leert werken met SQL. Geen lange, droge sessies, maar gewoon direct aan de slag na een korte inleiding. Dat gecombineerd met een trainer die weet waar hij over praat, maakt dat je binnen no-time de eerste queries weet uit te typen.”
Erik Mol, Scania Production Zwolle B.V.- Open Leervorm SQL
“Na het doen van deze training kreeg ik een erg goede indruk van SQL en de mogelijkheden. Ik ontwikkelde al gelijk ideeën over toepassingen in mijn eigen werkomgeving en die van anderen. We kennen SQL wel, maar pas nadat de basis duidelijk is leer je begrijpen wat je kan en hoe dat moet. Deze training was daarvoor perfect.”
A. Ruijter, Tommy Hilfiger Europe B.V.- SQL Basis
“De cursus maakt de inhoud waar en leert je in korte tijd de basisvaardigheden voor SQL.”
Arnaud Milder, Radboud Universitair Medisch Centrum- Open Leervorm SQL
“Heldere uitleg en goede opdrachten gaven een goed beeld van de mogelijkheden van SQL.”
M. Bessem, Regiopolitie Amsterdam Amstelland- SQL Basis
“De combinatie van korte uitleg en opdrachten heb ik als zeer aangenaam ervaren. De trainer heeft een prettige manier van overbrengen van de kennis en verwerkt praktijkervaring door de lesstof.”
R. Mouwen, ATEA-Groep- Transact-SQL Basis - MS SQL Server
“Heb je affiniteit met ICT, maar nog geen ervaring met SQL dan is deze cursus perfect om dit te leren.”
J. Witvoet, S.R.S. B.V.- SQL Basis
“Prima training als je SQL degelijk en gestructureerd wilt leren. Met veel praktijkoefeningen. De inhoud van de training was prima: duidelijk ingedeeld, goed lesmateriaal inclusief oefenopdrachten, goede afwisseling tussen theorie en praktisch oefenen. De kennis van de trainer is goed, evenals de wijze van uitleggen en overbrengen. Hij legt een goede nadruk op gestructureerd en degelijk kennis opbouwen, liever dan snelle resultaten. Ging goed op de vragen in.”
P. Soemers- SQL Basis
“Heldere uitleg en goede opdrachten gaven een goed beeld van de mogelijkheden van SQL.”
M. Bessem, Regiopolitie Amsterdam Amstelland- SQL Basis
“Aanrader voor mensen met weinig SQL-kennis, in 2 dagen de basis prima op orde!”
W. de Rijke, Delta Energy B.V.- SQL Basis
“Goede duidelijke training, echt voor het bouwen van rapporten voor beginners.”
D. Hoekstra, NLO- SQL Report Builder
“Hele goede cursus voor beginnets, maar zeker ook een opfrisser voor de iets meer ervaren personen.”
Monique van de Wetering, Greenspans B.V.- Open Leervorm SQL
“Deze training geeft je zonder tijdverspilling een duidelijk totaalbeeld van de basisquery's in SQL-taal. De lesgever is gedreven en to the point, staat open voor input en feedback. Twee dagen nuttig besteed!”
M. Sneyrs - KVRI Vorselaar - OZCS Zuid KEmpen- Open Leervorm SQL
“Deze training geeft je een nog beter beeld, wat je met SQL kan en hoe je het geleerde toe kunt passen. Aanrader.”
Jurgen Koopmans, Roba Metals BV- SQL Vervolg
“Goede training waarbij de basis hands-on wordt behandeld. je gaat dus direct met het geleerde aan de slag. Enige voorkennis is wel handig”
Daniëlle van Dijk, TimeTell B.V.- SQL Basis
“Nuttige en praktische training voor iedereen die de SQL fundamentals onder de knie wil krijgen.”
Daniel van der Krans, Mobilee Management & Advies- Open Leervorm SQL
“Het werd allemaal wel duidelijk en enthousiast uitgelegd. De trainer kwam deskundig over. We kregen voldoende aandacht, maar we waren ook met een klein clubje. Voldeed aan de verwachtingen. Ik heb mijn leerdoelen behaald. Het was ook een mooie locatie (Amsterdam, Muziekgebouw aan 't IJ).”
J. Hensbroek, IDS- SQL Basis
“De trainer bracht zijn kennis goed en duidelijk over. De combinatie theorie-praktijk was zeer prettig!”
P. Biermans, CompuGroup Medical (CGM)- SQL Basis
“Aanrader voor mensen met weinig SQL-kennis, in 2 dagen de basis prima op orde!”
W. de Rijke, Delta Energy B.V.- SQL Basis
“ik heb totaal geen ervaring met SQL. Maar de cursus werd op z'n tempo uitgelegd, waardoor je de stof kon beheren. Ik raad het aan voor de beginners.”
Y. Karaca, Gemeente Amstelveen- Open Leervorm SQL
“Ik verwachtte een basis training die het schrijven van queries 'from scratch' van A tot Z behandelde. De training deed precies dat. Een perfecte match dus.”
C. van Lumig. Woonpunt- SQL Basis
"Deze basistraining geeft een goede overview wat SQL is en wat je ermee kunt. Aan de hand van een logisch opgebouwde structuur ga je in twee dagen van een heel simpele query naar een flink geavanceerde diepgaande query."
- SQL Basis
“Leuke en interessante training. Duidelijke uitleg, voorbeelden en opdrachten. Ook fijn dat de opdrachten zo gesteld zijn als een collega ze aan je zou stellen, zodat je zelf moet nadenken hoe je het gaat aanpakken. Veel functies geleerd in korte tijd.”
Helene Hallebeek, Transavia- Open Leervorm SQL
“Ik ben positief. Ik heb nu wat minder het gevoel dat ik in door anderen gemaakte query's verdwaal. Voor mijn functie is het geen vereiste om query's te maken, maar wel om zo nu en dan een kleine aanpassing te doen om output te genereren.”
J. van de Putte, CIBG- SQL Basis
“Training sloot voor een groot deel aan bij de indruk die ik had van de brochure. Uitstekende trainer die helder en duidelijk was; rekening hield met verschillende niveau's binnen de groep en de verhouding theorie/oefeningen prima verdeelde.”
T. Koenraadt, AkzoNobel Decorative Paints- Writing Queries Using Microsoft SQL Server 2008 Transact-SQL
“De training over SQL was een welkome cursus.Door deze cursus kan ik verder met meer begrip van ORACLE SQL. De twee lesdagen die wij hebben genoten waren echt heel leerzaam.”
H. Rijnsburger - Gemeente Zaanstad- SQL Basis - Oracle
“Interessante training met een uitstekende docent die interactie heeft met de cursist en ook open staat voor vragen en opmerkingen.”
L. Rams- Open Leervorm SQL
“Voor mij was deze cursus enerzijds een goede herhaling van de SQL Basis cursus die ik ook gevolgd heb, anderzijds zijn aanvullende onderdelen behandeld die ik nog niet kende. Door de inhoud van de cursus heb ik, zoals de trainer dit mooi verwoord heeft, weer een aantal nieuwe middelen in mijn gereedschapskist die ik kan inzetten als ik ze nodig zou hebben in mijn werk.”
S. de Zeeuw - CBS Academy- SQL Vervolg
“De training is interactief.. Binnen twee dagen heb je een duidelijk beeld van de mogelijkheden van SQL”
C. de Wolff, De Nederlandsche Bank- Open Leervorm SQL
“Goede cursus met duidelijke uitleg in een rustig tempo. Ook goed te doen zonder voorkennis.”
A. Koomen - Gemeente Rotterdam- SQL Basis
“Dit is een prima opleiding om basis van SQL te leren!”
M. Serrano Bascunan - Gemeente Rotterdam- SQL Basis
“Een training die je binnen twee dagen op het een niveau brengt, waarmee je vervolgens zelf in de praktijk aan de slag kan. De inhoud van de training sloot heel goed aan op mijn verwachtingen. Ik heb nu de basis van de SQL-taal onder de knie.”
P. Willems, Zorgon B.V.- SQL Basis
“De combinatie van korte uitleg en opdrachten heb ik als zeer aangenaam ervaren. De trainer heeft een prettige manier van overbrengen van de kennis en verwerkt praktijkervaring door de lesstof.”
R. Mouwen, ATEA-Groep- Transact-SQL Basis - MS SQL Server
"De training overtrof mijn verwachtingen, zeer aan te raden. De trainer had zeer veel kennis."
- SQL Report Builder
“Inhoud was goed. Wij hadden een training aangevraagd om de nieuwe functies / vernaderingen in SQL server 2012 te leren. De inhoud hadden we dus grotendeels zelf bepaald. De trainer had dit goed opgepakt en per onderdeel duidelijk uitgelegd wat er veranderd / nieuw is en hoe daarmee om te gaan en voorbeelden gegeven per onderdeel.”
M. van Leeuwen- Administering Microsoft SQL Server 2012 Databases
“Goede training met een prima trainer die op al onze vragen een duidelijk antwoord kon geven. Niet alleen theoretische kennis, maar veel praktijkopdrachten.”
R. Uters, Efteling- SQL Basis
“De combinatie van korte uitleg en opdrachten heb ik als zeer aangenaam ervaren. De trainer heeft een prettige manier van overbrengen van de kennis en verwerkt praktijkervaring door de lesstof.”
R. Mouwen, ATEA-Groep- Transact-SQL Basis - MS SQL Server
“Een SQL cursus die voor een ieder zonder enige programmeer ervaring te volgen is door middel van een stuk theorie met opvolgend opdrachten. In kleine groepen waardoor persoonlijke interactie met de trainer mogelijk is.”
S. Grootendorst, PSfm B.V.- SQL Basis
“Mijn voornaamste leerdoel was om queries/scripts beter te kunnen lezen en begrijpen. Door zelf scripts te schrijven en kennis te maken met een aantal mogelijkheden van SQL is dit leerdoel zeker gehaald. Je krijgt door zelf wat scripts te oefenen al wat inzicht en een beginsel. Je moet er zelf wel wat mee doen en op je werk of thuis gaan oefenen. Dan komt de handigheid zeker ook wel.”
Han Bennink, AFAS Software B.V.- Open Leervorm SQL
“Een 2-daagse training die aansloot op mijn verwachting en mij instaat stelde om het geleerde succesvol in de dagelijkse praktijk toe te passen. De kundige trainer wist, door theorie en praktijk af te wisselen, de training levendig te houden en ons gemêleerd gezelschap tot het einde te boeien. Dit in een goede locatie met voor deze training prima cursusmateriaal.”
Charles Slierendrecht, Gemeente Maastricht- Open Leervorm SQL
“Dik tevreden over de inhoud, prima toelichting gekregen op de verschillen tussen SQLSERVER 2008 en 2012. De trainer kon zich prima inleven in onze problemen/vragen. Hij weet waar hij over praat en weet de verschillen en voor- en nadelen goed aan te geven.”
J. Kok, Medisch Centrum Haaglanden- Administering Microsoft SQL Server 2012 Databases
“Zonder veel ervaring op het gebied van programmeren heb ik deze twee dagen veel geleerd van SQL. Als je dan kijkt wat voor query je aan het eind van de tweede dag kunt maken, dan zie je ook echt de vordering die je tijdens die twee dagen hebt gemaakt. De trainer had aandacht voor iedereen en hij nam daar ook ruim de tijd voor.”
J. Blaas, A.S.R. Verzekeringen- SQL Basis
“Learnit is een professionele organisatie met een persoonlijke insteek. De SQL cursus werd goed afgestemd op het instapniveau en de docent leidde ons kundig en met veel plezier door de stof heen. Klasse!”
Shanna Wielinga, Klantexpertise UWV- Querying Microsoft SQL Server (MOC20461)
“Een 2-daagse training die aansloot op mijn verwachting en mij instaat stelde om het geleerde succesvol in de dagelijkse praktijk toe te passen. De kundige trainer wist, door theorie en praktijk af te wisselen, de training levendig te houden en ons gemêleerd gezelschap tot het einde te boeien. Dit in een goede locatie met voor deze training prima cursusmateriaal.”
Charles Slierendrecht, Gemeente Maastricht- Open Leervorm SQL
“De trainingis uitermate geschikt voor mensen die niet eerder in aanraking zijn geweest met SQL. Er wordt goed en duidelijk uitgelegd wat de mogelijkheden zijn van SQL. Dit is een goede basistraining. Wanneer je SQL al regelmatig toepast, raad ik een gevorderde training aan.”
R. Arentsen, I-Real- SQL Basis
“Dit is een goede training om de basis van SQL te leren. Het is voor het begrip wel handig als al iets weet van databases/bestanden. In een aantal programmeertalen is SQL-kennis al onmisbaar.”
P. Anuels, Praclox- SQL Basis
“Je leert de basiscommando's om een database te bevragen en tabellen te combineren. Dit sloot geweldig aan op de vraagstukken die ik in de dagelijkse praktijk tegen kom. Ik had het geluk een klas te treffen die met dezelfde doelen aan de training deel nam. Hierdoor lag het tempo hoog en hoefde je niet op andere cursisten te wachten. Het is wel een vereiste om enige kennis te hebben van applicatiebeheer en bevragen databases te hebben, zodat je de inhoud ook direct kan vertalen naar de dagelijkse praktijk.”
P. de Best, Gemeente Westland- SQL Basis - Oracle
Learnit reviews