E-Learning
Geheel online225,-
excl. btw
- Waar je wilt
- Wanneer je wilt
- Op je eigen tempo
Wil jij die Oracle-ontwikkelaar zijn die in een bedrijf verantwoordelijk is voor het het beheer en het ontwerp van Oracle-toepassingen? Dan is deze e-learning cursus Oracle geschikt voor jou. In je eigen tempo en in de tijd die jou uitkomt, leer je met Oracle SQL vanaf de basis, hoe Oracle in zijn werk gaat tot aan het schrijven van queries en statements.
Oracle Database is een Amerikaans managementsysteem dat gebruik maakt van de programmeertaal SQL (Structured Query Language) en bestaat uit fysieke bestanden die in (groepen van) blokken zijn opgeslagen met filesystemen op een dataserver. De blokken zijn onderdeel van grotere extends en segmenten. Oracle heeft een eigen set bedrijfsbedrijfstoepassingen om diverse processen in een organisatie te regelen.
Tijdens de online cursus Oracle, die wij in het Engels aanbieden, leer je hoe Oracle werkt. Verder kun je na ongeveer 32 uur studie in je eigen snelheid en op de tijd die jij daarvoor beschikbaar hebt tabellen structureren en gegevens opslaan. Je kunt onder andere rapporten uitvoeren en SQL-functies gebruiken en insert-, update- en delete-statements uitvoeren. Het mooie aan deze online cursus is dat je vanaf het activeren van de training alles terug kunt lezen en bekijken, omdat je nog een jaarlang toegang hebt tot alle video's, lezingen, quizzen en oefeningen.
Na het doorlopen van de online cursus Oracle ben je in staat om Oracle-toepassingen te beheren, toe te passen en uit te bouwen in een bedrijf. Je weet hoe Oracle werkt en je kunt functionele ontwerpen omzetten in technische oplossingen. Je kunt tests en probleemanalyses uitvoeren en anderen ondersteunen in het werken met Oracle. Omdat Oracle breed toepasbaar is, kunnen Oracle-developers op veel gebieden werkzaam zijn.
Voor deze e-learning is geen specifieke voorkennis vereist.
Het betreft hier een e-learning cursus in de Engelse taal. De cursussen op eigen tempo zijn ons betaalbare alternatief voor cursisten die de flexibiliteit zoeken om in hun eigen tempo te leren. De inhoud wordt online geleverd met behulp van video's, quizzen en oefeningen. De cursussen zijn geschreven door deskundige instructeurs.
Wil je deze training organiseren voor een hele groep of meerdere groepen? Dit kan voordelig zijn. We kunnen bijvoorbeeld de inhoud geheel op jouw organisatie afstemmen en een hele groep trainen is bovendien voordeliger.
Gaat het om grote aantallen of een complete academy? Daar komt veel bij kijken. Denk bijvoorbeeld aan planning en communicatie, het inventariseren en afstemmen van de doelen en inhoud van de training. Of aan niveauverschillen, feedback mechanismen en borging. Gelukkig heeft Learnit een rijke ervaring op dit gebied (meer dan 25 jaar) en we helpen je graag bij dit proces.
Vraag hier een offerte aan
Bij Learnit vind je altijd een training waarmee je verder komt. Van (technische) IT skills tot communicatie of persoonlijk leiderschap. Daarbij kan je kiezen uit de trainingsvorm die jij het prettigst vindt: een klassikale training, een maatwerktraining bij jou op kantoor, een online cursus of een e-learning. Wij hebben voor iedereen de juiste training en trainingsvorm. Want leren op de manier die het best bij jou past, zorgt voor de beste resultaten.
Persoonlijke aandacht en een prettige sfeer. Of je nou een cursus volgt bij ons, op kantoor of op je pc, wij zorgen dat je je genoeg thuisvoelt om je grenzen te verleggen.
Nieuwe mogelijkheden ontstaan als je in beweging komt. Scherp blijft. Steeds nieuwe stappen zet. Wij stimuleren je om de stap te wagen en er echt voor te gaan.
Ontdek iets nieuws. Versterk je kwaliteiten. En kies je eigen weg. Wij helpen je groeien met trainingen en leervormen die echt bij jou passen.
We denken altijd in mogelijkheden en win-win. En we werken elke dag aan nieuwe oplossingen voor morgen. Door opleidingen te bieden waarmee jij goed voorbereid bent op de toekomst.
Aan loze beloftes doen wij niet. Maar wel aan kwaliteit, kennis en ervaring. Een breed cursusaanbod mogelijk gemaakt door onze geïnspireerde medewerkers en trainers.
We luisteren naar wat er bij jou leeft. Waar jij behoefte aan hebt. Want daar begint onze oplossing, ons maatwerk. Elkaar goed begrijpen en helder communiceren, daar geloven wij in.
Een training volgen bij Learnit betekent samen leren. Samen met jouw ervaren trainer, samen met je cursusgroep of samen met je collega’s. En of je de training nou thuis, op jouw kantoor of op één van onze trainingslocaties volgt, wij zijn altijd bereikbaar om je te helpen. Onze kennis met jou te delen op zo’n manier dat jij er echt wat aan hebt. Samen verder komen door persoonlijke aandacht en elkaar goed begrijpen; daar geloven wij in.
Theorie uit een boekje leren waar je vervolgens weinig mee kan in je werk? Niet bij Learnit! Welke training je ook volgt bij ons, je kan er direct mee aan de slag op je werkplek. Door jouw unieke leerdoelen die je aan het begin van de training samen met de trainer bepaalt. Door de afwisseling van theorie en (interactieve) praktijkopdrachten. En door de uitdagingen waar jij tegenaan loopt in je dagelijks werk mee te nemen naar de training.
Wat anderen zeggen over deze training
Cursus Oracle SQL E-learning reviews - Gemiddeld cijfer 8.4
“Prima overzicht van de mogelijkheden van SQL.”
A. Heijmans, Gemeente Rotterdam- SQL Basis
"Deze training is bevat een fijne opfrisser voor de SQL basiskennis, maar tevens een fijn vervolg met veel nuttige technieken. Het tempo is prettig. Ik heb veel mee kunnen nemen wat ik kan toepassen in mijn werk."
- SQL Vervolg
“De training is interactief.. Binnen twee dagen heb je een duidelijk beeld van de mogelijkheden van SQL”
C. de Wolff, De Nederlandsche Bank- Open Leervorm SQL
“Ik zou deze traning aanbevelen aan mensen die nog nooit met SQL gewerkt hebben, hiervoor is deze prima.”
Ron Derks, Office Depot Europe BV- Open Leervorm SQL
“Goede training waarbij de basis hands-on wordt behandeld. je gaat dus direct met het geleerde aan de slag. Enige voorkennis is wel handig”
Daniëlle van Dijk, TimeTell B.V.- SQL Basis
“Het was een pittige training, waar in twee dagen enorm veel behandeld werd. Het was een enorm leuke training!”
P. Janssen, Ministerie van Defensie- SQL Basis
“Praktisch toepasbaar in mijn eigen werkorganisatie.”
S. Groenen, Zuidzorg- SQL Basis
“Goede balans tussen luisteren en oefenen. Na deze cursus heb je een goede basis om zelf aan de slag te gaan.”
Peter Berkhout, Klantexpertise UWV- Querying Microsoft SQL Server (MOC20461)
“Prima training voor een basis queries maken. Duidelijk boek met goede voorbeelden en goede opbouw.De trainer is zeer kundig. Wist door zijn wijze van uitleg de aandacht vast te houden. Verhelderende uitleg.”
Anoniem- Writing Queries Using Microsoft SQL Server 2008 Transact-SQL
“Mooie Cursus met veel verdieping op de basis stof door professionele trainer.”
R. Vercouteren - SGS Nederland- SQL Basis - Oracle
“Goede trainer, genoeg trainingsmateriaal. Ik heb mijn initiële doelstellingen bereikt.”
H. Vranac-Arapovic, Gemeente Breda- SQL Basis
“SQL Basis is een leuke training, die ik kan aanbevelen. Kundige docent, goede lunch, veel geleerd in 2 dagen! Nu nog toepassen in de praktijk...”
Hetty Mattaar, Het Waterschapshuis (Informatiehuis Water)- Open Leervorm SQL
“Na deze training heb je een goed beeld hoe SQL werkt. Tevens heb je goed lesmateriaal waarop je kunt terugvallen en later nog naar hartelust mee kunt gaan oefenen in eigen omgeving. Wil je SQL leren dan is dit naar mijn inziens de manier.”
W.Theunissen - Enexis- Open Leervorm SQL
“De SQL-Vervolg training was erg goed en toepasbaar in de praktijk. Deze cursus is een goede aanvulling als je al wat meer weet van T-SQL. Waardoor je enkele manieren leert die je normaal anders zou gebruiken. Tevens de eerste dag is ook goed om weer even op de frissen van je kennis.”
C. Kessenich - Optimizers- SQL Vervolg
“Goede training met een goed verloop van de basis tot wat meer complexere inhoud verspreid over twee trainingsdagen. Ik vond het een hele nuttige training en het is fijn dat we ook naslagwerk hebben in de vorm van een trainingsboek en toegang tot de website met de materie uit het boek en praktijkoefeningen inclusief antwoorden.”
A. Mangal - Ayvens Nederland- SQL Basis - Oracle
“Als de voorbereidingen goed zijn en afgestemd op de organisatie(-type/soort) van de klant kan dit een prima cursus zijn voor de meeste essentiële SQL statements.”
John van Enst, Gemeente Groningen- SQL Vervolg
“Gedegen basistraining waarmee je heel goed een start kunt maken in het ontdekken van SQL.”
Maria Sijtsma, Zorggroep Treant- Open Leervorm SQL
“Alles top geregeld, heel veel van geleerd!”
M. Lemmens- Open Leervorm SQL
“Effectieve training van een ervaren trainer met ruim voldoende kennis. De trainer kon snel schakelen tussen mensen en focuste zich ook op de mensen die het nodig hadden zonder de anderen te vergeten.”
J. Heijmink, Norbert Dentressangle- SQL Basis
"Een aanrader! Leuke informele manier om je kennis te verbreden."
- Open Leervorm SQL
“Training sloot voor een groot deel aan bij de indruk die ik had van de brochure. Uitstekende trainer die helder en duidelijk was; rekening hield met verschillende niveau's binnen de groep en de verhouding theorie/oefeningen prima verdeelde.”
T. Koenraadt, AkzoNobel Decorative Paints- Writing Queries Using Microsoft SQL Server 2008 Transact-SQL
“Learnit heeft goed meegedacht met de invulling van de SQL Basis training op lokatie. Dit was voor een kleine groep met verschillende achtergronden en basiskennis. Voor de training en de trainer was dit geen enkel probleem. De opbouw is prettig en de training loopt lekker door. Er is ruimte voor verdieping en een groot voordeel is dat je veel zelf doet en naderhand bespreekt.”
Timo van Limbeek, Universiteit Twente- SQL Basis
“Prima cursus waar de volledige basis wordt uitgelegd, trainer kan tevens zaken bespreken die niet binnen het bereik van de cursus vallen.”
A. Reuijl, Grant Thornton- SQL Basis
“Heldere uitleg en goede opdrachten gaven een goed beeld van de mogelijkheden van SQL.”
M. Bessem, Regiopolitie Amsterdam Amstelland- SQL Basis
“Goede training met een goede trainer! Ik heb de basis nu onder de knie en kan door het meegegeven materiaal blijven oefenen.”
J. Salhuteru - PinkRoccade Healthcare- Open Leervorm SQL
“Je krijgt waar voor je geld. En gaat weg met de kennis om eigen SQL-statements te schrijven.”
D. Knijnsberg, Gemeente Purmerend- SQL Basis
“Door in de breedte basiskennis op te doen van SQL, helpt het mij in de praktijk om eenvoudige queries te kunnen maken en uitgebreidere queries te kunnen lezen en aan te passen. Dat was precies waar ik naar op zoek was. Wat zeker ook het verschil maakt is dat er door de kleinschaligheid op de deelnemers afgestemd wordt.”
J. Burgers, Gemeente Haarlemmermeer- SQL Basis
“Uitdagend, vooral omdat er ter plaatse afgestemd kon worden op het niveau van de cursisten.”
M. Veerkamp, Magna Carta- SQL Basis
“Excellent training with a lot of information realized by experienced and professional teachers. I wish it lasted longer, so I could learn even more that I did. I recommend it without any hesitation. Learnit Training is a professional company, they are doing what they promise. Their teachers are profesionals who know what they are talking about.”
D. Szalobryt, Syncreon Netherlands N.V.- SQL Basis
“Interessante training met een uitstekende docent die interactie heeft met de cursist en ook open staat voor vragen en opmerkingen.”
L. Rams- Open Leervorm SQL
“Prima cursus om als leek mee te beginnen. Je maakt eerst kennis met het softwarepakket waarna je direct aan de slag gaat met kleine opdrachtjes. Waardoor ik nu in staat ben kleine databases en reports te maken.”
J. Kramer, HC Groep- SQL Report Builder
“Leuke en interessante training waarin je direct aan de slag gaat met het toepassen van de lesstof dmv het maken van gerelateerde opdrachten die na afloop klassikaal besproken worden.”
D. Krom- Open Leervorm SQL
“Goede verhouding tussen presentatie en zelf opdrachten doen. Goede afwisseling in de moeilijkheidsgraad van de opdrachten, er zaten een paar leuke uitdagende bij. De trainer had veel kennis en legde goed uit hoe je een probleem op een gestructureerde manier aan kunt pakken.”
S. Rodewijk, NUON- Oracle Database: SQL Fundamenten deel I
“Goede training gehad met goed materiaal. Heb de basics van SQL in twee dagen goed onder de knie gekregen kan het wel aanraden om iets aan voorbereiding te doen vooraf om de onderwerpen beter en sneller op te pakken. De trainer stond open voor vragen en gaf hierop een goede uitleg.”
R. Richtering Blenke, ProQuro Services- SQL Basis
"De training overtrof mijn verwachtingen, zeer aan te raden. De trainer had zeer veel kennis."
- SQL Report Builder
“De training over SQL was een welkome cursus.Door deze cursus kan ik verder met meer begrip van ORACLE SQL. De twee lesdagen die wij hebben genoten waren echt heel leerzaam.”
H. Rijnsburger - Gemeente Zaanstad- SQL Basis - Oracle
“Een goede basis cursus waarbij mijn kennis 100% is vooruitgegaan. Goede leerfstof, rustig tempo en uitstekende opdrachten. Een aanrader als basis-cursus SQL.”
R. Wolters, DSV Venlo- SQL Basis
“Nog niet eerder op cursus/training geweest en de training met alles eromheen was eigenlijk boven mijn verwachtingen.”
M. Goedhart, Duynie Holding B.V.- SQL Basis
“Ik wil graag een functie in de ICT gaan betrekken, waarbij het werken met databases de voorkeur heeft.Voor mij was deze trainer, als onderhoudsmonteur met bovengemiddelde MS Access interesse, redelijk te volgen. De inhoud was duidelijk, met praktische oefeningen. Goed uitgebalanceerd.”
J.W.M. Pompe, AkzoNobel- Writing Queries Using Microsoft SQL Server 2008 Transact-SQL
"Prima basistraining. Stapsgewijs worden onderwerpen uitgelegd, waarna de cursist zelf oefent aan de hand van een aantal korte opdrachtjes. Omdat de trainer rondloopt en meekijkt, krijg je direct feedback."
- SQL Basis - Oracle
“Learnit is een professionele organisatie met een persoonlijke insteek. De SQL cursus werd goed afgestemd op het instapniveau en de docent leidde ons kundig en met veel plezier door de stof heen. Klasse!”
Shanna Wielinga, Klantexpertise UWV- Querying Microsoft SQL Server (MOC20461)
“Ik was zeer twevreden met de opzet en uitvoerin van deze cursus. Er werd een goede balans gezocht in het verschil in tempo van de cursisten. Er werd duidelijk uitgelegd met een goede balans tussen het samen maken van oefeningen als het zelf aan de slag gaan met oefeningen.”
J. Esseling, Zorgon B.V.- SQL Basis
“Een training die je binnen twee dagen op het een niveau brengt, waarmee je vervolgens zelf in de praktijk aan de slag kan. De inhoud van de training sloot heel goed aan op mijn verwachtingen. Ik heb nu de basis van de SQL-taal onder de knie.”
P. Willems, Zorgon B.V.- SQL Basis
“SQL is een taal. De training leert jou hoe je deze taal kunt lezen en begrijpen en hoe je met deze taal een eenvoudig verhaal kunt vertellen. De locatie (Amsterdam, Muziekgebouw aan het IJ) was geweldig - top locatie, met alle nodige voorzieningen, gastvrijheid, een beetje het thuisgevoel .Learnit Training voldeed aan mijn verwachtingen - benaderbaar, goede dialoog, geen onnodige wachttijd, goede informatievoorzienning, duidelijk.”
K. Gnezda Meijer, Diebold- SQL Basis
“Het werd allemaal wel duidelijk en enthousiast uitgelegd. De trainer kwam deskundig over. We kregen voldoende aandacht, maar we waren ook met een klein clubje. Voldeed aan de verwachtingen. Ik heb mijn leerdoelen behaald. Het was ook een mooie locatie (Amsterdam, Muziekgebouw aan 't IJ).”
J. Hensbroek, IDS- SQL Basis
“Zeker aan te raden als je met SQL werkt. Handigheden die eerder bij mij niet bekend was heb ik bij deze training geleerd.”
A. Puijn, DSV Venlo- SQL Basis
“SQL Basis Oracle is een training die ik met een gerust hart kan aanbevelen. De praktische toepasbaarheid is erg groot!”
N. Meijer. Rijksdienst voor Ondernemend Nederland- SQL Basis - Oracle
“Deze training heeft een duidelijke structuur en opbouw. Naast de theorie is er veel ruimte om te oefenen en praktijksituaties voor te leggen aan de trainer. Rustige, gekwalificeerde en duidelijke trainer. Wist waar hij het over had en hoe de training in elkaar zit. Al met al een goede manier om een start te maken met SQL.”
R. Kemmenaar, Triage-IT- SQL Basis
“Heb je affiniteit met ICT, maar nog geen ervaring met SQL dan is deze cursus perfect om dit te leren.”
J. Witvoet, S.R.S. B.V.- SQL Basis
“Goede basistraining om je op weg te helpen met SQL”
Ed Riemens, APG- Open Leervorm SQL
Learnit reviews