E-Learning
Geheel online225,-
excl. btw
- Waar je wilt
- Wanneer je wilt
- Op je eigen tempo
Wil jij die Oracle-ontwikkelaar zijn die in een bedrijf verantwoordelijk is voor het het beheer en het ontwerp van Oracle-toepassingen? Dan is deze e-learning cursus Oracle geschikt voor jou. In je eigen tempo en in de tijd die jou uitkomt, leer je met Oracle SQL vanaf de basis, hoe Oracle in zijn werk gaat tot aan het schrijven van queries en statements.
Oracle Database is een Amerikaans managementsysteem dat gebruik maakt van de programmeertaal SQL (Structured Query Language) en bestaat uit fysieke bestanden die in (groepen van) blokken zijn opgeslagen met filesystemen op een dataserver. De blokken zijn onderdeel van grotere extends en segmenten. Oracle heeft een eigen set bedrijfsbedrijfstoepassingen om diverse processen in een organisatie te regelen.
Tijdens de online cursus Oracle, die wij in het Engels aanbieden, leer je hoe Oracle werkt. Verder kun je na ongeveer 32 uur studie in je eigen snelheid en op de tijd die jij daarvoor beschikbaar hebt tabellen structureren en gegevens opslaan. Je kunt onder andere rapporten uitvoeren en SQL-functies gebruiken en insert-, update- en delete-statements uitvoeren. Het mooie aan deze online cursus is dat je vanaf het activeren van de training alles terug kunt lezen en bekijken, omdat je nog een jaarlang toegang hebt tot alle video's, lezingen, quizzen en oefeningen.
Na het doorlopen van de online cursus Oracle ben je in staat om Oracle-toepassingen te beheren, toe te passen en uit te bouwen in een bedrijf. Je weet hoe Oracle werkt en je kunt functionele ontwerpen omzetten in technische oplossingen. Je kunt tests en probleemanalyses uitvoeren en anderen ondersteunen in het werken met Oracle. Omdat Oracle breed toepasbaar is, kunnen Oracle-developers op veel gebieden werkzaam zijn.
Voor deze e-learning is geen specifieke voorkennis vereist.
Het betreft hier een e-learning cursus in de Engelse taal. De cursussen op eigen tempo zijn ons betaalbare alternatief voor cursisten die de flexibiliteit zoeken om in hun eigen tempo te leren. De inhoud wordt online geleverd met behulp van video's, quizzen en oefeningen. De cursussen zijn geschreven door deskundige instructeurs.
Wil je deze training organiseren voor een hele groep of meerdere groepen? Dit kan voordelig zijn. We kunnen bijvoorbeeld de inhoud geheel op jouw organisatie afstemmen en een hele groep trainen is bovendien voordeliger.
Gaat het om grote aantallen of een complete academy? Daar komt veel bij kijken. Denk bijvoorbeeld aan planning en communicatie, het inventariseren en afstemmen van de doelen en inhoud van de training. Of aan niveauverschillen, feedback mechanismen en borging. Gelukkig heeft Learnit een rijke ervaring op dit gebied (meer dan 25 jaar) en we helpen je graag bij dit proces.
Vraag hier een offerte aan
Bij Learnit vind je altijd een training waarmee je verder komt. Van (technische) IT skills tot communicatie of persoonlijk leiderschap. Daarbij kan je kiezen uit de trainingsvorm die jij het prettigst vindt: een klassikale training, een maatwerktraining bij jou op kantoor, een online cursus of een e-learning. Wij hebben voor iedereen de juiste training en trainingsvorm. Want leren op de manier die het best bij jou past, zorgt voor de beste resultaten.
Persoonlijke aandacht en een prettige sfeer. Of je nou een cursus volgt bij ons, op kantoor of op je pc, wij zorgen dat je je genoeg thuisvoelt om je grenzen te verleggen.
Nieuwe mogelijkheden ontstaan als je in beweging komt. Scherp blijft. Steeds nieuwe stappen zet. Wij stimuleren je om de stap te wagen en er echt voor te gaan.
Ontdek iets nieuws. Versterk je kwaliteiten. En kies je eigen weg. Wij helpen je groeien met trainingen en leervormen die echt bij jou passen.
We denken altijd in mogelijkheden en win-win. En we werken elke dag aan nieuwe oplossingen voor morgen. Door opleidingen te bieden waarmee jij goed voorbereid bent op de toekomst.
Aan loze beloftes doen wij niet. Maar wel aan kwaliteit, kennis en ervaring. Een breed cursusaanbod mogelijk gemaakt door onze geïnspireerde medewerkers en trainers.
We luisteren naar wat er bij jou leeft. Waar jij behoefte aan hebt. Want daar begint onze oplossing, ons maatwerk. Elkaar goed begrijpen en helder communiceren, daar geloven wij in.
Een training volgen bij Learnit betekent samen leren. Samen met jouw ervaren trainer, samen met je cursusgroep of samen met je collega’s. En of je de training nou thuis, op jouw kantoor of op één van onze trainingslocaties volgt, wij zijn altijd bereikbaar om je te helpen. Onze kennis met jou te delen op zo’n manier dat jij er echt wat aan hebt. Samen verder komen door persoonlijke aandacht en elkaar goed begrijpen; daar geloven wij in.
Theorie uit een boekje leren waar je vervolgens weinig mee kan in je werk? Niet bij Learnit! Welke training je ook volgt bij ons, je kan er direct mee aan de slag op je werkplek. Door jouw unieke leerdoelen die je aan het begin van de training samen met de trainer bepaalt. Door de afwisseling van theorie en (interactieve) praktijkopdrachten. En door de uitdagingen waar jij tegenaan loopt in je dagelijks werk mee te nemen naar de training.
Wat anderen zeggen over deze training
Cursus Oracle SQL E-learning reviews - Gemiddeld cijfer 8.4
“Ik wil graag een functie in de ICT gaan betrekken, waarbij het werken met databases de voorkeur heeft.Voor mij was deze trainer, als onderhoudsmonteur met bovengemiddelde MS Access interesse, redelijk te volgen. De inhoud was duidelijk, met praktische oefeningen. Goed uitgebalanceerd.”
J.W.M. Pompe, AkzoNobel- Writing Queries Using Microsoft SQL Server 2008 Transact-SQL
“Je leert de basiscommando's om een database te bevragen en tabellen te combineren. Dit sloot geweldig aan op de vraagstukken die ik in de dagelijkse praktijk tegen kom. Ik had het geluk een klas te treffen die met dezelfde doelen aan de training deel nam. Hierdoor lag het tempo hoog en hoefde je niet op andere cursisten te wachten. Het is wel een vereiste om enige kennis te hebben van applicatiebeheer en bevragen databases te hebben, zodat je de inhoud ook direct kan vertalen naar de dagelijkse praktijk.”
P. de Best, Gemeente Westland- SQL Basis - Oracle
“Zeer goed te volgen vooral voor mensen die willen beginnen met SQL. Zowel geschikt voor IT'ers als non-IT'ers. Zeker een aanrader!”
M. Thakoer, NN Group N.V.- SQL Basis
“De trainer zorgt voor een goed tempo voor beginners, blijft je aandacht vasthouden en is super helder en duidelijk in de communicatie overdracht, hierdoor onthoudt je alles beter en blijf je gemotiveerd!”
I. Sang-Ajang - T-mobile Netherlands B.V.- Open Leervorm SQL
“De training is zeer leerzaam, waarin je in een korte tijd de vaardigheid aanleert om databases te bevragen. De goede sfeer van de training stimuleert de creativiteit, waardoor het leren bijna vanzelf gaat. De training kost geen energie, maar levert juist energie op!”
R. Schoonenberg, Agentschap NL- SQL Basis
“De SQL cursus was erg leerzaam. De cursus werd op een leuke manier gebracht door een trainer die veel kennis heeft. Alle basis functies van SQL zijn stap voor stap aanbod gekomen waardoor ik hier zeker verder mee kan binnen mijn bedrijf.”
Nicky Tulp, ENOT bv- Open Leervorm SQL
“Goede gestructureerde training. Goede training materiaal en naslagwerk. Trainer heeft goede kennis van SQL en kan dit goed uitdragen.”
E. Haan- SQL Vervolg
“De training is interactief.. Binnen twee dagen heb je een duidelijk beeld van de mogelijkheden van SQL”
C. de Wolff, De Nederlandsche Bank- Open Leervorm SQL
“Zeer goed georganiseerde training met de ruimte voor eigen input.”
Jordy de Groot, Advanced Programs- SQL Vervolg
"De training overtrof mijn verwachtingen, zeer aan te raden. De trainer had zeer veel kennis."
- SQL Report Builder
“Zeer praktische training waarbij je direct leert werken met SQL. Geen lange, droge sessies, maar gewoon direct aan de slag na een korte inleiding. Dat gecombineerd met een trainer die weet waar hij over praat, maakt dat je binnen no-time de eerste queries weet uit te typen.”
Erik Mol, Scania Production Zwolle B.V.- Open Leervorm SQL
“Je leert bij deze training op een eenvoudige manier de basis van SQL. De oefening sluiten goed aan op de lesstof.”
Wouter Louet, Gemeente Utrecht- Open Leervorm SQL
“De training heeft mij genoeg handvatten gegeven om aan de slag te kunnen met SQL. De ervaring doe je op in de praktijk, maar deze training geeft je voldoende vaste grond onder de voeten.”
B. Engelhart, Achmea IM&IT- SQL Basis
“Training Report Builder gevolgd. Enthousiaste docent, die zijn vakkennis op een prettige manier met ons kon delen. Tijdens de lesdag gebruik kunnen maken van goede oefenstof, met prima lesopbouw. Veel van geleerd, optimaal rendement met bruikbare presentatie als naslagwerk.”
M. Sanders. GGD Brabant-Zuidoost- SQL Report Builder
“Effectieve training van een ervaren trainer met ruim voldoende kennis. De trainer kon snel schakelen tussen mensen en focuste zich ook op de mensen die het nodig hadden zonder de anderen te vergeten.”
J. Heijmink, Norbert Dentressangle- SQL Basis
“Aanrader voor mensen met weinig SQL-kennis, in 2 dagen de basis prima op orde!”
W. de Rijke, Delta Energy B.V.- SQL Basis
“Een training in een informele sfeer, waar persoonlijk contact voorop staat. Op deze manier kan iedereen in zijn tempo de stof tot zich nemen en is er voldoende ruimte om je doelen te behalen.”
J. Koopmans, Roba Mentals B.V.- SQL Basis
“Ik ben positief. Ik heb nu wat minder het gevoel dat ik in door anderen gemaakte query's verdwaal. Voor mijn functie is het geen vereiste om query's te maken, maar wel om zo nu en dan een kleine aanpassing te doen om output te genereren.”
J. van de Putte, CIBG- SQL Basis
“Training is zeer praktijk gericht. Duidelijke uitleg en veel relevante oefeningen.”
Jan Rensen, Shell Pensioenbureau Nederland B.V.- Open Leervorm SQL
“Het is een goed opgebouwde cursus, die goed is te volgen zelfs voor de absolute beginner.De docent is gepassioneerd, duidelijk en goed in het beantwoorden van vragen.”
N. de Korte, Q-TC Nederland B.V.- SQL Basis
“It's a good training for filling in the gaps if you have patchy knowledge, due to on the job learning, like I did.”
Laszlo Iliasics, Mapscape B.V.- SQL Basis
“Prima training, goed te volgen. De inhoud voldeed aan mijn verwachtingen. De kennisoverdracht verliep op een zeer prettige wijze.”
Ton van der Velden, Rijkswaterstaat (RWS)- SQL Basis
"Deze training is bevat een fijne opfrisser voor de SQL basiskennis, maar tevens een fijn vervolg met veel nuttige technieken. Het tempo is prettig. Ik heb veel mee kunnen nemen wat ik kan toepassen in mijn werk."
- SQL Vervolg
“Goede cursus met duidelijke uitleg in een rustig tempo. Ook goed te doen zonder voorkennis.”
A. Koomen - Gemeente Rotterdam- SQL Basis
“SQL Basis is een leuke training, die ik kan aanbevelen. Kundige docent, goede lunch, veel geleerd in 2 dagen! Nu nog toepassen in de praktijk...”
Hetty Mattaar, Het Waterschapshuis (Informatiehuis Water)- Open Leervorm SQL
“Prima training voor beginners die al een klein beetje ervaring hebben met SQL, er wordt redelijk rekening gehouden met het type SQL dat je zelf gebruikt (van tevoren evt aangeven bij de organisatie, dan kan je mogelijk een ander tekstboek ontvangen). In de training blijft het echt bij de basis dingen.”
Kelly de Kuyper, Pluriplus / Pluripharm- SQL Basis
“Ik zou deze traning aanbevelen aan mensen die nog nooit met SQL gewerkt hebben, hiervoor is deze prima.”
Ron Derks, Office Depot Europe BV- Open Leervorm SQL
“Een mooie leerzame training met een professionele trainer die veel van af weet. Waardoor je boeiend blijft luisteren en je aandacht niet verliest.”
N. Amoruso - Universiteit Twente- Open Leervorm SQL
“De trainingis uitermate geschikt voor mensen die niet eerder in aanraking zijn geweest met SQL. Er wordt goed en duidelijk uitgelegd wat de mogelijkheden zijn van SQL. Dit is een goede basistraining. Wanneer je SQL al regelmatig toepast, raad ik een gevorderde training aan.”
R. Arentsen, I-Real- SQL Basis
“Zeker aan te raden als je met SQL werkt. Handigheden die eerder bij mij niet bekend was heb ik bij deze training geleerd.”
A. Puijn, DSV Venlo- SQL Basis
“Een SQL cursus die voor een ieder zonder enige programmeer ervaring te volgen is door middel van een stuk theorie met opvolgend opdrachten. In kleine groepen waardoor persoonlijke interactie met de trainer mogelijk is.”
S. Grootendorst, PSfm B.V.- SQL Basis
“Good course to bet the basics of SQL!”
Paul Bakker, Randstad Nederland B.V. Hoofdkantoor- SQL Basis
“Mijn voornaamste leerdoel was om queries/scripts beter te kunnen lezen en begrijpen. Door zelf scripts te schrijven en kennis te maken met een aantal mogelijkheden van SQL is dit leerdoel zeker gehaald. Je krijgt door zelf wat scripts te oefenen al wat inzicht en een beginsel. Je moet er zelf wel wat mee doen en op je werk of thuis gaan oefenen. Dan komt de handigheid zeker ook wel.”
Han Bennink, AFAS Software B.V.- Open Leervorm SQL
"Super leerzaam, stapsgewijs opgebouwd en goed te begrijpen voor mensen die hier nog geen kennis van hebben."
- SQL Basis
"Deze trainer is een zeer deskundig persoon die op een rustige, overwogen en gedegen wijze de stof van de training overbrengt aan de deelnemers."
- SQL Basis
“Het werd allemaal wel duidelijk en enthousiast uitgelegd. De trainer kwam deskundig over. We kregen voldoende aandacht, maar we waren ook met een klein clubje. Voldeed aan de verwachtingen. Ik heb mijn leerdoelen behaald. Het was ook een mooie locatie (Amsterdam, Muziekgebouw aan 't IJ).”
J. Hensbroek, IDS- SQL Basis
“Goede training waar je in de praktijk heel veel mee kan.”
R. Arts, AM-Groep- SQL Basis
"Mijn eerste kennismaking met SQL in deze SQL-basis training. Goede, duidelijke uitleg van de stof. Veel oefeningen om meteen de stof in praktijk te brengen en een bevlogen trainer maken deze training tot een aanrader voor een ieder die meer wil weten van SQL."
- SQL Basis
“Leuke en zeer goed toepasbare training, je hebt er echt wat aan en je kunt het meteen in de pratijk brengen. Echte aanrader.”
N.J.G. Cairo-Pol, Diabetes Zorgsysteem WF- SQL Basis
“Waardevolle training met zeer kundige trainers, op een prettige locatie.”
J.J.M. Sanders, Provincie Limburg- Oracle Database 10g: SQL fundamenten deel I
“Een 2-daagse training die aansloot op mijn verwachting en mij instaat stelde om het geleerde succesvol in de dagelijkse praktijk toe te passen. De kundige trainer wist, door theorie en praktijk af te wisselen, de training levendig te houden en ons gemêleerd gezelschap tot het einde te boeien. Dit in een goede locatie met voor deze training prima cursusmateriaal.”
Charles Slierendrecht, Gemeente Maastricht- Open Leervorm SQL
“De training over SQL was een welkome cursus.Door deze cursus kan ik verder met meer begrip van ORACLE SQL. De twee lesdagen die wij hebben genoten waren echt heel leerzaam.”
H. Rijnsburger - Gemeente Zaanstad- SQL Basis - Oracle
“De training is een goede opstap om verder te gaan in SQL. De training zal zeker bijdrage bij het effectiever uitvoeren van werkzaamheden op onze Oracle database.”
R. Speelmans, Enexis- Oracle Database: SQL Fundamenten deel I
“Leuke training waar je veel aan gaat hebben als je met SQL aan de slag wilt.”
R. de Munck, Gemeente Amersfoort- SQL Basis
“Na het doen van deze training kreeg ik een erg goede indruk van SQL en de mogelijkheden. Ik ontwikkelde al gelijk ideeën over toepassingen in mijn eigen werkomgeving en die van anderen. We kennen SQL wel, maar pas nadat de basis duidelijk is leer je begrijpen wat je kan en hoe dat moet. Deze training was daarvoor perfect.”
A. Ruijter, Tommy Hilfiger Europe B.V.- SQL Basis
“Zowel voor beginner als gevorderde is dit een leerzame training, die op een interactieve wijze wordt gegeven. Dit is zeer prettig, omdat je het meteen kunt toepassen tijdens het maken van de oefeningen die tijdens de training worden gegeven. Je hebt altijd de mogelijkheid tot het stellen van vragen en de begeleiding is ook goed. Dus al met al een hele goede ervaring bij de SQL-basis training van Learnit Training!”
G. Romkens, CompuGroup Medical (CGM)- SQL Basis
“Prima training. Je krijgt echt de basis mee! De trainer was erg enthousias en gaf op een leuke manier de training.”
H. Wennink, Provincie Overijssel- SQL Basis
"Prima, korte en toch complete basiuscursus."
- SQL Basis
"Training wordt per onderwerp gegeven. Aantal oefeningen wordt doorgesproken, daarna ga je zelf aan de slag en spreekt het door. Methode sprak mij aan door de overzichtelijkheid."
- Open Leervorm SQL
“Hele fijne training en organisatie, zeer tevreden!”
N. Claessens, UWV- SQL Basis
Learnit reviews