E-Learning
Geheel online225,-
excl. btw
- Waar je wilt
- Wanneer je wilt
- Op je eigen tempo
Wil jij die Oracle-ontwikkelaar zijn die in een bedrijf verantwoordelijk is voor het het beheer en het ontwerp van Oracle-toepassingen? Dan is deze e-learning cursus Oracle geschikt voor jou. In je eigen tempo en in de tijd die jou uitkomt, leer je met Oracle SQL vanaf de basis, hoe Oracle in zijn werk gaat tot aan het schrijven van queries en statements.
Oracle Database is een Amerikaans managementsysteem dat gebruik maakt van de programmeertaal SQL (Structured Query Language) en bestaat uit fysieke bestanden die in (groepen van) blokken zijn opgeslagen met filesystemen op een dataserver. De blokken zijn onderdeel van grotere extends en segmenten. Oracle heeft een eigen set bedrijfsbedrijfstoepassingen om diverse processen in een organisatie te regelen.
Tijdens de online cursus Oracle, die wij in het Engels aanbieden, leer je hoe Oracle werkt. Verder kun je na ongeveer 32 uur studie in je eigen snelheid en op de tijd die jij daarvoor beschikbaar hebt tabellen structureren en gegevens opslaan. Je kunt onder andere rapporten uitvoeren en SQL-functies gebruiken en insert-, update- en delete-statements uitvoeren. Het mooie aan deze online cursus is dat je vanaf het activeren van de training alles terug kunt lezen en bekijken, omdat je nog een jaarlang toegang hebt tot alle video's, lezingen, quizzen en oefeningen.
Na het doorlopen van de online cursus Oracle ben je in staat om Oracle-toepassingen te beheren, toe te passen en uit te bouwen in een bedrijf. Je weet hoe Oracle werkt en je kunt functionele ontwerpen omzetten in technische oplossingen. Je kunt tests en probleemanalyses uitvoeren en anderen ondersteunen in het werken met Oracle. Omdat Oracle breed toepasbaar is, kunnen Oracle-developers op veel gebieden werkzaam zijn.
Voor deze e-learning is geen specifieke voorkennis vereist.
Het betreft hier een e-learning cursus in de Engelse taal. De cursussen op eigen tempo zijn ons betaalbare alternatief voor cursisten die de flexibiliteit zoeken om in hun eigen tempo te leren. De inhoud wordt online geleverd met behulp van video's, quizzen en oefeningen. De cursussen zijn geschreven door deskundige instructeurs.
Wil je deze training organiseren voor een hele groep of meerdere groepen? Dit kan voordelig zijn. We kunnen bijvoorbeeld de inhoud geheel op jouw organisatie afstemmen en een hele groep trainen is bovendien voordeliger.
Gaat het om grote aantallen of een complete academy? Daar komt veel bij kijken. Denk bijvoorbeeld aan planning en communicatie, het inventariseren en afstemmen van de doelen en inhoud van de training. Of aan niveauverschillen, feedback mechanismen en borging. Gelukkig heeft Learnit een rijke ervaring op dit gebied (meer dan 25 jaar) en we helpen je graag bij dit proces.
Vraag hier een offerte aan
Bij Learnit vind je altijd een training waarmee je verder komt. Van (technische) IT skills tot communicatie of persoonlijk leiderschap. Daarbij kan je kiezen uit de trainingsvorm die jij het prettigst vindt: een klassikale training, een maatwerktraining bij jou op kantoor, een online cursus of een e-learning. Wij hebben voor iedereen de juiste training en trainingsvorm. Want leren op de manier die het best bij jou past, zorgt voor de beste resultaten.
Persoonlijke aandacht en een prettige sfeer. Of je nou een cursus volgt bij ons, op kantoor of op je pc, wij zorgen dat je je genoeg thuisvoelt om je grenzen te verleggen.
Nieuwe mogelijkheden ontstaan als je in beweging komt. Scherp blijft. Steeds nieuwe stappen zet. Wij stimuleren je om de stap te wagen en er echt voor te gaan.
Ontdek iets nieuws. Versterk je kwaliteiten. En kies je eigen weg. Wij helpen je groeien met trainingen en leervormen die echt bij jou passen.
We denken altijd in mogelijkheden en win-win. En we werken elke dag aan nieuwe oplossingen voor morgen. Door opleidingen te bieden waarmee jij goed voorbereid bent op de toekomst.
Aan loze beloftes doen wij niet. Maar wel aan kwaliteit, kennis en ervaring. Een breed cursusaanbod mogelijk gemaakt door onze geïnspireerde medewerkers en trainers.
We luisteren naar wat er bij jou leeft. Waar jij behoefte aan hebt. Want daar begint onze oplossing, ons maatwerk. Elkaar goed begrijpen en helder communiceren, daar geloven wij in.
Een training volgen bij Learnit betekent samen leren. Samen met jouw ervaren trainer, samen met je cursusgroep of samen met je collega’s. En of je de training nou thuis, op jouw kantoor of op één van onze trainingslocaties volgt, wij zijn altijd bereikbaar om je te helpen. Onze kennis met jou te delen op zo’n manier dat jij er echt wat aan hebt. Samen verder komen door persoonlijke aandacht en elkaar goed begrijpen; daar geloven wij in.
Theorie uit een boekje leren waar je vervolgens weinig mee kan in je werk? Niet bij Learnit! Welke training je ook volgt bij ons, je kan er direct mee aan de slag op je werkplek. Door jouw unieke leerdoelen die je aan het begin van de training samen met de trainer bepaalt. Door de afwisseling van theorie en (interactieve) praktijkopdrachten. En door de uitdagingen waar jij tegenaan loopt in je dagelijks werk mee te nemen naar de training.
Wat anderen zeggen over deze training
Cursus Oracle SQL E-learning reviews - Gemiddeld cijfer 8.4
“SQL Basis was een prima training en direct toepasbaar in de praktijk. De trainer is vriendelijk en geduldig en open. Hij heeft zeker kennis van zaken en vindt het leuk op uitgedaagd te worden door z'n cursisten.”
M. Sybesma, GGZ Rivierduinen,- Transact-SQL Basis - MS SQL Server
“Leuke en zeer goed toepasbare training, je hebt er echt wat aan en je kunt het meteen in de pratijk brengen. Echte aanrader.”
N.J.G. Cairo-Pol, Diabetes Zorgsysteem WF- SQL Basis
“Een fijne cursus waarin je veel te weten komt over SQL en goed te volgen als je een beginner bent.”
S. Sivananthan - Erasmus MC- Open Leervorm SQL
“Handige cursus om snel SQL te leren.”
Eveline Horbach, Sorgente- Open Leervorm SQL
“SQL Basis Oracle is een training die ik met een gerust hart kan aanbevelen. De praktische toepasbaarheid is erg groot!”
N. Meijer. Rijksdienst voor Ondernemend Nederland- SQL Basis - Oracle
“Interessante en praktische training. Trainer schakelde snel naar gegeven feedback waardoor het nog meer een training op maat werd!”
Marjolein Smits, Advanced Programs- SQL Vervolg
“Gedegen basistraining waarmee je heel goed een start kunt maken in het ontdekken van SQL.”
Maria Sijtsma, Zorggroep Treant- Open Leervorm SQL
"Bij Learnit blijven ze leren van hun eigen lessen. Wat een top cursus!"
- SQL Basis
“Zonder veel ervaring op het gebied van programmeren heb ik deze twee dagen veel geleerd van SQL. Als je dan kijkt wat voor query je aan het eind van de tweede dag kunt maken, dan zie je ook echt de vordering die je tijdens die twee dagen hebt gemaakt. De trainer had aandacht voor iedereen en hij nam daar ook ruim de tijd voor.”
J. Blaas, A.S.R. Verzekeringen- SQL Basis
“Goede training voor diegene die in 2 dagen toch het gevoel wil hebben sql te begrijpen en met vertrouwen er mee aan de slag te kunnen gaan.”
T. de Haan, XPO Mijdrecht- Open Leervorm SQL
“Je krijgt waar voor je geld. En gaat weg met de kennis om eigen SQL-statements te schrijven.”
D. Knijnsberg, Gemeente Purmerend- SQL Basis
“Training met een goed tempo. Prettige afwisseling tussen plenaire behandeling van de stof en het maken van individuele oefeningen. Prima prijs kwaliteit verhouding als je met sql in de praktijk wil gaan werken.”
B. Willemse. Capter- SQL Basis
"De training overtrof mijn verwachtingen, zeer aan te raden. De trainer had zeer veel kennis."
- SQL Report Builder
“Sluit heel goed aan bij de opstap naar het kunnen inzien en het gebruik van SQL. Voor mijn werk gaan we meer te maken krijgen met SQL. Hiervoor had ik vanuit de functie van functioneel beheerder meer inzicht nodig t.a.v. SQL. En dit is goed gelukt met de professionele training van Learnit Training. Dit is reeds mijn tweede Learnit-training. Gezien het zeer brede aanbod van trainingen zal het denk ik niet de laatste geweest zijn.”
H. van den Driesche, Evides- SQL Basis
“Na het doen van deze training kreeg ik een erg goede indruk van SQL en de mogelijkheden. Ik ontwikkelde al gelijk ideeën over toepassingen in mijn eigen werkomgeving en die van anderen. We kennen SQL wel, maar pas nadat de basis duidelijk is leer je begrijpen wat je kan en hoe dat moet. Deze training was daarvoor perfect.”
A. Ruijter, Tommy Hilfiger Europe B.V.- SQL Basis
“Fijne opzet, goede structuur, aanrader.”
P. Geomini - Gemeente Rotterdam- SQL Vervolg
“Leuke en interessante training. Duidelijke uitleg, voorbeelden en opdrachten. Ook fijn dat de opdrachten zo gesteld zijn als een collega ze aan je zou stellen, zodat je zelf moet nadenken hoe je het gaat aanpakken. Veel functies geleerd in korte tijd.”
Helene Hallebeek, Transavia- Open Leervorm SQL
“Nog niet eerder op cursus/training geweest en de training met alles eromheen was eigenlijk boven mijn verwachtingen.”
M. Goedhart, Duynie Holding B.V.- SQL Basis
“Deze training heeft een duidelijke structuur en opbouw. Naast de theorie is er veel ruimte om te oefenen en praktijksituaties voor te leggen aan de trainer. Rustige, gekwalificeerde en duidelijke trainer. Wist waar hij het over had en hoe de training in elkaar zit. Al met al een goede manier om een start te maken met SQL.”
R. Kemmenaar, Triage-IT- SQL Basis
“Een training in een informele sfeer, waar persoonlijk contact voorop staat. Op deze manier kan iedereen in zijn tempo de stof tot zich nemen en is er voldoende ruimte om je doelen te behalen.”
J. Koopmans, Roba Mentals B.V.- SQL Basis
“Prima training. Uitstekende docent”
Ernst Lesterhuis, Global Knowledge- SQL Basis - Oracle
“Een goede training om de basisbeginselen van SQL te leren. Veel praktijkoefeningen, waardoor je SQL snel onder de vingers krijgt. Het was onder begeleiding van een goede trainer die de tijd nam om dingen uit te leggen. Geeft enthousiast les. Een sociaal en vriendelijk persoon. Learnit Training is een professionele organisatie, klantgericht en heeft een goede en snelle service.”
C. Verkleij, Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS)- SQL Basis
“Goede training waarbij de basis hands-on wordt behandeld. je gaat dus direct met het geleerde aan de slag. Enige voorkennis is wel handig”
Daniëlle van Dijk, TimeTell B.V.- SQL Basis
“Hele goede cursus voor beginnets, maar zeker ook een opfrisser voor de iets meer ervaren personen.”
Monique van de Wetering, Greenspans B.V.- Open Leervorm SQL
"Training wordt per onderwerp gegeven. Aantal oefeningen wordt doorgesproken, daarna ga je zelf aan de slag en spreekt het door. Methode sprak mij aan door de overzichtelijkheid."
- Open Leervorm SQL
“Voor een goede SQL-basis is dit zeker een training die aan te raden is. Ook de manier van lesgeven en praktijk vind ik heel prettig. Wat je leert voer je direct uit om het beter te begrijpen.”
M. Amasslam, Quby B.V.- SQL Basis
"Goede duidelijke training waar de basis van SQL wordt uitgelegd."
- SQL Basis
“Zeer praktische training waarbij je direct leert werken met SQL. Geen lange, droge sessies, maar gewoon direct aan de slag na een korte inleiding. Dat gecombineerd met een trainer die weet waar hij over praat, maakt dat je binnen no-time de eerste queries weet uit te typen.”
Erik Mol, Scania Production Zwolle B.V.- Open Leervorm SQL
“Erg fijne training. Trainer weet erg veel van dit onderwerp, maar heeft ook veel algemene kennis wat het geven van duidelijke praktijkvoorbeelden mogelijk maakt. Elke vraag wordt met belangstelling beantwoord door de trainer.”
A. de Bruijne - xxllnc- Open Leervorm SQL
“De training is een goede opstap om verder te gaan in SQL. De training zal zeker bijdrage bij het effectiever uitvoeren van werkzaamheden op onze Oracle database.”
R. Speelmans, Enexis- Oracle Database: SQL Fundamenten deel I
“Prima cursus waar de volledige basis wordt uitgelegd, trainer kan tevens zaken bespreken die niet binnen het bereik van de cursus vallen.”
A. Reuijl, Grant Thornton- SQL Basis
“Goede gestructureerde training. Goede training materiaal en naslagwerk. Trainer heeft goede kennis van SQL en kan dit goed uitdragen.”
E. Haan- SQL Vervolg
“De SQL-Vervolg training was erg goed en toepasbaar in de praktijk. Deze cursus is een goede aanvulling als je al wat meer weet van T-SQL. Waardoor je enkele manieren leert die je normaal anders zou gebruiken. Tevens de eerste dag is ook goed om weer even op de frissen van je kennis.”
C. Kessenich - Optimizers- SQL Vervolg
“De trainer zorgt voor een goed tempo voor beginners, blijft je aandacht vasthouden en is super helder en duidelijk in de communicatie overdracht, hierdoor onthoudt je alles beter en blijf je gemotiveerd!”
I. Sang-Ajang - T-mobile Netherlands B.V.- Open Leervorm SQL
“Prima training als je SQL degelijk en gestructureerd wilt leren. Met veel praktijkoefeningen. De inhoud van de training was prima: duidelijk ingedeeld, goed lesmateriaal inclusief oefenopdrachten, goede afwisseling tussen theorie en praktisch oefenen. De kennis van de trainer is goed, evenals de wijze van uitleggen en overbrengen. Hij legt een goede nadruk op gestructureerd en degelijk kennis opbouwen, liever dan snelle resultaten. Ging goed op de vragen in.”
P. Soemers- SQL Basis
“Prima, veel kennis bij de trainer. Goede voorbeelden. Ruimte voor vragen.”
W.F. de Winter- Administering Microsoft SQL Server 2012 Databases
“Learnit is een professionele organisatie met een persoonlijke insteek. De SQL cursus werd goed afgestemd op het instapniveau en de docent leidde ons kundig en met veel plezier door de stof heen. Klasse!”
Shanna Wielinga, Klantexpertise UWV- Querying Microsoft SQL Server (MOC20461)
“Good starting point for mastering SQL.”
Gerard Teurlinx, Mapscape B.V.- SQL Basis
“Je leert de basiscommando's om een database te bevragen en tabellen te combineren. Dit sloot geweldig aan op de vraagstukken die ik in de dagelijkse praktijk tegen kom. Ik had het geluk een klas te treffen die met dezelfde doelen aan de training deel nam. Hierdoor lag het tempo hoog en hoefde je niet op andere cursisten te wachten. Het is wel een vereiste om enige kennis te hebben van applicatiebeheer en bevragen databases te hebben, zodat je de inhoud ook direct kan vertalen naar de dagelijkse praktijk.”
P. de Best, Gemeente Westland- SQL Basis - Oracle
“SQL is een taal. De training leert jou hoe je deze taal kunt lezen en begrijpen en hoe je met deze taal een eenvoudig verhaal kunt vertellen. De locatie (Amsterdam, Muziekgebouw aan het IJ) was geweldig - top locatie, met alle nodige voorzieningen, gastvrijheid, een beetje het thuisgevoel .Learnit Training voldeed aan mijn verwachtingen - benaderbaar, goede dialoog, geen onnodige wachttijd, goede informatievoorzienning, duidelijk.”
K. Gnezda Meijer, Diebold- SQL Basis
“Training sloot voor een groot deel aan bij de indruk die ik had van de brochure. Uitstekende trainer die helder en duidelijk was; rekening hield met verschillende niveau's binnen de groep en de verhouding theorie/oefeningen prima verdeelde.”
T. Koenraadt, AkzoNobel Decorative Paints- Writing Queries Using Microsoft SQL Server 2008 Transact-SQL
“Een mooie leerzame training met een professionele trainer die veel van af weet. Waardoor je boeiend blijft luisteren en je aandacht niet verliest.”
N. Amoruso - Universiteit Twente- Open Leervorm SQL
“Goede verhouding tussen presentatie en zelf opdrachten doen. Goede afwisseling in de moeilijkheidsgraad van de opdrachten, er zaten een paar leuke uitdagende bij. De trainer had veel kennis en legde goed uit hoe je een probleem op een gestructureerde manier aan kunt pakken.”
S. Rodewijk, NUON- Oracle Database: SQL Fundamenten deel I
“De cursus maakt de inhoud waar en leert je in korte tijd de basisvaardigheden voor SQL.”
Arnaud Milder, Radboud Universitair Medisch Centrum- Open Leervorm SQL
“De trainer had veel ervaring en gedegen inhoudelijke kennis. Prima training!”
J. Groen, Politie Kennemerland- SQL Basis
“Als je graag de basis wilt leren van SQL dan is deze cursus echt een aanrader.”
R. Mees - CAK- Open Leervorm SQL
“Erg fijne training. Trainer weet erg veel van dit onderwerp, maar heeft ook veel algemene kennis wat het geven van duidelijke praktijkvoorbeelden mogelijk maakt. Elke vraag wordt met belangstelling beantwoord door de trainer.”
A. de Bruijne - xxllnc- Open Leervorm SQL
“Bruikbaar in mijn organisatie waar ik werk”
Louis Kamphuis, Beaphar B.V.- Open Leervorm SQL
“De combinatie van korte uitleg en opdrachten heb ik als zeer aangenaam ervaren. De trainer heeft een prettige manier van overbrengen van de kennis en verwerkt praktijkervaring door de lesstof.”
R. Mouwen, ATEA-Groep- Transact-SQL Basis - MS SQL Server
“Zonder veel ervaring op het gebied van programmeren heb ik deze twee dagen veel geleerd van SQL. Als je dan kijkt wat voor query je aan het eind van de tweede dag kunt maken, dan zie je ook echt de vordering die je tijdens die twee dagen hebt gemaakt. De trainer had aandacht voor iedereen en hij nam daar ook ruim de tijd voor.”
J. Blaas, A.S.R. Verzekeringen- SQL Basis
Learnit reviews