In deze e-learning Oracle SQL leer je in je eigen tempo hoe Oracle werkt, tabellen structureren, queries en statements schrijven en met SQL-functies, joins en subquery's werken.
In deze e-learning leer je in je eigen tempo werken met Oracle SQL. Je ontdekt hoe je tabellen structureert, queries schrijft en statements uitvoert. Een jaar lang toegang tot alle video's, oefeningen en quizzen, zodat je alles op jouw moment kunt doornemen.
In deze e-learning cursus Oracle SQL werk je in je eigen tempo aan een stevige basis in Oracle Database en de programmeertaal SQL. Je krijgt ongeveer 32 uur studiemateriaal en een jaar lang toegang tot alle video's, lezingen, quizzen en oefeningen, zodat je alles op je eigen moment kunt doorlopen.
Je begint bij de werking van Oracle en bouwt je kennis stap voor stap op richting het schrijven van queries en statements. Je leert tabellen structureren, gegevens opslaan, rapporten uitvoeren en SQL-functies toepassen. Daarnaast werk je met joins, subquery's, SET-operators en voorwaardelijke verwerking met CASE.
De cursus wordt in het Engels aangeboden en is geschikt voor iedereen die met Oracle aan de slag wil zonder vast te zitten aan klassikale lestijden.
Na deze e-learning beheer je Oracle-toepassingen en bouw je ze verder uit binnen je organisatie. Je begrijpt hoe Oracle werkt en zet functionele ontwerpen om in technische oplossingen. Je structureert tabellen, slaat gegevens op en haalt informatie op met queries, joins en subquery's. Ook schrijf je INSERT-, UPDATE- en DELETE-statements, gebruik je SQL-functies en voer je tests en probleemanalyses uit. Daarmee ondersteun je collega's die met Oracle werken en kun je als Oracle-developer in uiteenlopende vakgebieden aan de slag.
Deze e-learning is bedoeld voor (aankomende) ontwikkelaars, databasebeheerders en IT-professionals die met Oracle SQL willen leren werken. Ook als je functioneel ontwerper bent en je technische kennis wilt verbreden, sluit deze cursus goed aan. Basiskennis van databases en SQL is handig, maar geen vereiste. De cursus wordt in het Engels aangeboden, dus een goede beheersing van de Engelse taal is wel belangrijk.
Deze cursus volg je volledig online, in je eigen tempo en op het moment dat jou uitkomt. Je krijgt een jaar lang toegang tot alle video's, lezingen, quizzen en oefeningen, zodat je stof rustig kunt terugkijken en herhalen. Reken op ongeveer 32 uur studietijd. De e-learning is Engelstalig en behandelt Oracle SQL stap voor stap, vanaf de basis tot het schrijven van complexere queries en statements.
Voor deze e-learning heb je geen specifieke voorkennis nodig. Basiskennis van werken met databases is handig, maar geen vereiste. Je begint vanaf de basis en bouwt je kennis stap voor stap op in je eigen tempo.
Geen bijzonderheden.
Wil je deze training organiseren voor een hele groep of meerdere groepen? Dit kan voordelig zijn. We kunnen bijvoorbeeld de inhoud geheel op jouw organisatie afstemmen en een hele groep trainen is bovendien voordeliger.
Gaat het om grote aantallen of een complete academy? Daar komt veel bij kijken. Denk bijvoorbeeld aan planning en communicatie, het inventariseren en afstemmen van de doelen en inhoud van de training. Of aan niveauverschillen, feedback mechanismen en borging. Gelukkig heeft Learnit een rijke ervaring op dit gebied (meer dan 25 jaar) en we helpen je graag bij dit proces.
Plan je eigen groep op een datum die jullie uitkomt, bij jullie op kantoor, bij ons of online. We stemmen de inhoud af op jullie praktijk, en een hele groep trainen is voordeliger dan losse inschrijvingen.
“Training met een goed tempo. Prettige afwisseling tussen plenaire behandeling van de stof en het maken van individuele oefeningen. Prima prijs kwaliteit verhouding als je met sql in de praktijk wil gaan werken.”
“Got refreshed with my sql skils”
“Goed georagniseerd, duidelijke uitleg, deugdelijk lesmateriaal.”
“Een fijne interactieve training die ervoor zorgt dat je voldoende hand-outs meekrijgt om op je werk in de praktijk te brengen.”
"Prima, korte en toch complete basiuscursus."
“Praktisch toepasbaar in mijn eigen werkorganisatie.”
“Excellent training with a lot of information realized by experienced and professional teachers. I wish it lasted longer, so I could learn even more that I did. I recommend it without any hesitation. Learnit Training is a professional company, they are doing what they promise. Their teachers are profesionals who know what they are talking about.”
“Prima training. Je krijgt echt de basis mee! De trainer was erg enthousias en gaf op een leuke manier de training.”
“Door in de breedte basiskennis op te doen van SQL, helpt het mij in de praktijk om eenvoudige queries te kunnen maken en uitgebreidere queries te kunnen lezen en aan te passen. Dat was precies waar ik naar op zoek was. Wat zeker ook het verschil maakt is dat er door de kleinschaligheid op de deelnemers afgestemd wordt.”
“Handige cursus om snel SQL te leren.”
“Een training die je binnen twee dagen op het een niveau brengt, waarmee je vervolgens zelf in de praktijk aan de slag kan. De inhoud van de training sloot heel goed aan op mijn verwachtingen. Ik heb nu de basis van de SQL-taal onder de knie.”
“Learnit heeft goed meegedacht met de invulling van de SQL Basis training op lokatie. Dit was voor een kleine groep met verschillende achtergronden en basiskennis. Voor de training en de trainer was dit geen enkel probleem. De opbouw is prettig en de training loopt lekker door. Er is ruimte voor verdieping en een groot voordeel is dat je veel zelf doet en naderhand bespreekt.”
“Ik zou deze traning aanbevelen aan mensen die nog nooit met SQL gewerkt hebben, hiervoor is deze prima.”
“Goede duidelijke SQL basis training. Genoeg methodes geleerd die ik direct kan toepassen en die de basis leggen om er goed (zelf) verder mee te gaan.”
“De training is interactief.. Binnen twee dagen heb je een duidelijk beeld van de mogelijkheden van SQL”
“De cursus maakt de inhoud waar en leert je in korte tijd de basisvaardigheden voor SQL.”
“ik heb totaal geen ervaring met SQL. Maar de cursus werd op z'n tempo uitgelegd, waardoor je de stof kon beheren. Ik raad het aan voor de beginners.”
“Goede duidelijke training, echt voor het bouwen van rapporten voor beginners.”
“De training is zeer leerzaam, waarin je in een korte tijd de vaardigheid aanleert om databases te bevragen. De goede sfeer van de training stimuleert de creativiteit, waardoor het leren bijna vanzelf gaat. De training kost geen energie, maar levert juist energie op!”
"De training werd gegeven in een goed tempo, waarbij de cursisten goed konden meekomen. Het was geen grote groep, waardoor er genoeg ruimte was voor het individu. De stof was in een logische volgorde, waardoor je door verder te gaan in de training de basis goed bleef herhalen, waardoor deze bij blijft."
“De training over SQL was een welkome cursus.Door deze cursus kan ik verder met meer begrip van ORACLE SQL. De twee lesdagen die wij hebben genoten waren echt heel leerzaam.”
“Alles top geregeld, heel veel van geleerd!”
“De trainer is uitermate deskundig en weet de vaak droge stof ook nog eens onderhoudend te brengen. Vooral zo laten, dus! Alles was prettig en snel geregeld door Learnit Training!”
“Hele fijne training en organisatie, zeer tevreden!”
“Goede training met een goed verloop van de basis tot wat meer complexere inhoud verspreid over twee trainingsdagen. Ik vond het een hele nuttige training en het is fijn dat we ook naslagwerk hebben in de vorm van een trainingsboek en toegang tot de website met de materie uit het boek en praktijkoefeningen inclusief antwoorden.”
“Prima training. Uitstekende docent”
“Duidelijke uitleg over SQL met veel bruikbare voorbeelden en goede oefeningen. Het was allemaal goed te doen en na het volgen van deze basistraining heb ik ruimschoots voldoende kennis opgedaan om alle benodigde queries uit te voeren op onze database. En dat heeft veel nuttige informatie opgeleverd. Kortom: Prima training!”
“De training heeft mij genoeg handvatten gegeven om aan de slag te kunnen met SQL. De ervaring doe je op in de praktijk, maar deze training geeft je voldoende vaste grond onder de voeten.”
“Ik was zeer twevreden met de opzet en uitvoerin van deze cursus. Er werd een goede balans gezocht in het verschil in tempo van de cursisten. Er werd duidelijk uitgelegd met een goede balans tussen het samen maken van oefeningen als het zelf aan de slag gaan met oefeningen.”
“Prima, veel kennis bij de trainer. Goede voorbeelden. Ruimte voor vragen.”
“Goede training waarbij de basis hands-on wordt behandeld. je gaat dus direct met het geleerde aan de slag. Enige voorkennis is wel handig”
“Goede praktijk gerichte opleiding, een aanrader voor het groeiende populaire Big Data.”
“Deze training geeft je een nog beter beeld, wat je met SQL kan en hoe je het geleerde toe kunt passen. Aanrader.”
“Leuke en leerzame training met een goede mix van theorie en praktijk. De trainer bracht het op een ontspannen manier met humor, wat het extra prettig maakte. Alles was goed geregeld en ik kon de opgedane kennis direct toepassen!”
“De inhoud voldeed aan mijn verwachting. Opdoen van basiskennis SQL. De trainer had veel kennis van zaken en gaf ook veel goede tips.”
“Leuke en interessante training. Duidelijke uitleg, voorbeelden en opdrachten. Ook fijn dat de opdrachten zo gesteld zijn als een collega ze aan je zou stellen, zodat je zelf moet nadenken hoe je het gaat aanpakken. Veel functies geleerd in korte tijd.”
“Interessante en praktische training. Trainer schakelde snel naar gegeven feedback waardoor het nog meer een training op maat werd!”
“Dik tevreden over de inhoud, prima toelichting gekregen op de verschillen tussen SQLSERVER 2008 en 2012. De trainer kon zich prima inleven in onze problemen/vragen. Hij weet waar hij over praat en weet de verschillen en voor- en nadelen goed aan te geven.”
"Een aanrader! Leuke informele manier om je kennis te verbreden."
“Na het doen van deze training kreeg ik een erg goede indruk van SQL en de mogelijkheden. Ik ontwikkelde al gelijk ideeën over toepassingen in mijn eigen werkomgeving en die van anderen. We kennen SQL wel, maar pas nadat de basis duidelijk is leer je begrijpen wat je kan en hoe dat moet. Deze training was daarvoor perfect.”
“Good course to bet the basics of SQL!”
“De trainer had veel ervaring en gedegen inhoudelijke kennis. Prima training!”
“Hele goede cursus voor beginnets, maar zeker ook een opfrisser voor de iets meer ervaren personen.”
“Na deze training heb je een goed beeld hoe SQL werkt. Tevens heb je goed lesmateriaal waarop je kunt terugvallen en later nog naar hartelust mee kunt gaan oefenen in eigen omgeving. Wil je SQL leren dan is dit naar mijn inziens de manier.”
“Als je graag de basis wilt leren van SQL dan is deze cursus echt een aanrader.”
“Bruikbaar in mijn organisatie waar ik werk”
“Nog niet eerder op cursus/training geweest en de training met alles eromheen was eigenlijk boven mijn verwachtingen.”
“Je leert de basiscommando's om een database te bevragen en tabellen te combineren. Dit sloot geweldig aan op de vraagstukken die ik in de dagelijkse praktijk tegen kom. Ik had het geluk een klas te treffen die met dezelfde doelen aan de training deel nam. Hierdoor lag het tempo hoog en hoefde je niet op andere cursisten te wachten. Het is wel een vereiste om enige kennis te hebben van applicatiebeheer en bevragen databases te hebben, zodat je de inhoud ook direct kan vertalen naar de dagelijkse praktijk.”
“Deze basistraining voldeed aan mijn verwachtingen. De docent was kundig en relaxt, met indien nodig voldoende individuele aandacht.”
“Voor een goede SQL-basis is dit zeker een training die aan te raden is. Ook de manier van lesgeven en praktijk vind ik heel prettig. Wat je leert voer je direct uit om het beter te begrijpen.”