Klassikaal
2 dagen1150,-
excl. btw
- Fijne locatie met trainer
- Kleine groepen
- Inspirerend en motiverend
Microsoft SQL Server is één van de meest gebruikte databasesystemen voor professionele SQL-gebruikers. Het werkt sneller en prettiger dan andere DBMS’en, omdat er aanvullende SQL commando’s voor zijn gemaakt in de vorm van Transact-SQL (T-SQL). Hiermee transformeer je data op nog meer manieren tot bruikbare informatie en inzichten, bijvoorbeeld door logische tests. Enkele algemene commando’s hebben binnen T-SQL een ‘upgrade’ gekregen. Bovendien importeer je eenvoudig gegevens uit andere databronnen, zoals Access en Excel.
Wil je aan de slag met de geavanceerde (T-)SQL-functies binnen Microsoft SQL Server? Doe dan mee met de tweedaagse training SQL Vervolg van Learnit.
In de tweedaagse training SQL Vervolg duik je dieper in SQL en T-SQL onder leiding van een ervaren databasetrainer. Op dag 1 herhaal je de basisbegrippen van SQL en ontdek je meer mogelijkheden om gegevens te sorteren en filteren. En je leert berekeningen uitvoeren met behulp van SQL. Op dag 2 ga je aan de slag met SQL-technieken voor gevorderden als samenvoegen, subquery’s gebruiken, query’s combineren, modificeren en programmeren. Door de afwisseling van theorie, voorbeelden uit jouw dagelijkse praktijk, demo’s en veel oefenopdrachten in Microsoft SQL Server, krijg je de geavanceerde functies van (T-)SQL snel en goed in de vingers.
De cursus SQL Vervolg bestaat uit de volgende onderwerpen:
Dag 1. Herhalen basisbegrippen SQL
Dag 2. SQL voor gevorderden
Deze vervolgcursus SQL is bedoeld voor SQL-gebruikers die de basis al beheersen, hun kennis van SQL willen verdiepen en MS SQL Server willen gebruiken. Bijvoorbeeld functioneel beheerders, databasemanagers, data-analisten, BI consultants, information managers, systeembeheerders, databaseontwikkelaars en programmeurs.
Voordat de SQL-vervolgcursus start, ontvang je een handig boek met oefeningen en oefencases. Dit boek kun je ook gebruiken als naslagwerk. Tijdens de SQL-training werken we met Microsoft SQL Server. Zowel de software als het trainingsmateriaal zijn Engelstalig.
Na de cursus SQL Vervolg:
Om deel te nemen aan de training SQL Vervolg, heb je ervaring met SQL nodig en kennis van de Engelse taal.
Nog geen SQL-ervaring? Volg dan eerst onze cursus SQL Basis.
Zoek je een basiscursus SQL specifiek gericht op T-SQL en Microsoft SQL Server? Meld je dan aan voor de training Transact-SQL Basis – Microsoft SQL Server.
Wil je deze training organiseren voor een hele groep of meerdere groepen? Dit kan voordelig zijn. We kunnen bijvoorbeeld de inhoud geheel op jouw organisatie afstemmen en een hele groep trainen is bovendien voordeliger.
Gaat het om grote aantallen of een complete academy? Daar komt veel bij kijken. Denk bijvoorbeeld aan planning en communicatie, het inventariseren en afstemmen van de doelen en inhoud van de training. Of aan niveauverschillen, feedback mechanismen en borging. Gelukkig heeft Learnit een rijke ervaring op dit gebied (meer dan 25 jaar) en we helpen je graag bij dit proces.
Vraag hier een offerte aan
De training wordt standaard verzorgd in het Nederlands. De trainer beheerst de Engelse taal. Er kan gebruik gemaakt worden van Engelstalig cursusmateriaal. Bij inschrijving van minimaal 3 deelnemers kan de training ook geheel in het Engels verzorgd worden.
Bij Learnit vind je altijd een training waarmee je verder komt. Van (technische) IT skills tot communicatie of persoonlijk leiderschap. Daarbij kan je kiezen uit de trainingsvorm die jij het prettigst vindt: een klassikale training, een maatwerktraining bij jou op kantoor, een online cursus of een e-learning. Wij hebben voor iedereen de juiste training en trainingsvorm. Want leren op de manier die het best bij jou past, zorgt voor de beste resultaten.
Persoonlijke aandacht en een prettige sfeer. Of je nou een cursus volgt bij ons, op kantoor of op je pc, wij zorgen dat je je genoeg thuisvoelt om je grenzen te verleggen.
Nieuwe mogelijkheden ontstaan als je in beweging komt. Scherp blijft. Steeds nieuwe stappen zet. Wij stimuleren je om de stap te wagen en er echt voor te gaan.
Ontdek iets nieuws. Versterk je kwaliteiten. En kies je eigen weg. Wij helpen je groeien met trainingen en leervormen die echt bij jou passen.
We denken altijd in mogelijkheden en win-win. En we werken elke dag aan nieuwe oplossingen voor morgen. Door opleidingen te bieden waarmee jij goed voorbereid bent op de toekomst.
Aan loze beloftes doen wij niet. Maar wel aan kwaliteit, kennis en ervaring. Een breed cursusaanbod mogelijk gemaakt door onze geïnspireerde medewerkers en trainers.
We luisteren naar wat er bij jou leeft. Waar jij behoefte aan hebt. Want daar begint onze oplossing, ons maatwerk. Elkaar goed begrijpen en helder communiceren, daar geloven wij in.
Een training volgen bij Learnit betekent samen leren. Samen met jouw ervaren trainer, samen met je cursusgroep of samen met je collega’s. En of je de training nou thuis, op jouw kantoor of op één van onze trainingslocaties volgt, wij zijn altijd bereikbaar om je te helpen. Onze kennis met jou te delen op zo’n manier dat jij er echt wat aan hebt. Samen verder komen door persoonlijke aandacht en elkaar goed begrijpen; daar geloven wij in.
Theorie uit een boekje leren waar je vervolgens weinig mee kan in je werk? Niet bij Learnit! Welke training je ook volgt bij ons, je kan er direct mee aan de slag op je werkplek. Door jouw unieke leerdoelen die je aan het begin van de training samen met de trainer bepaalt. Door de afwisseling van theorie en (interactieve) praktijkopdrachten. En door de uitdagingen waar jij tegenaan loopt in je dagelijks werk mee te nemen naar de training.
Geen geschikte startdatum? Stuur ons een datumverzoek. Dan bekijken we samen hoe we toch aan jouw trainingsvraag kunnen voldoen.
Wat anderen zeggen over deze training
Cursus SQL Vervolg reviews - Gemiddeld cijfer 8.4
“Fijne opzet, goede structuur, aanrader.”
P. Geomini - Gemeente Rotterdam- SQL Vervolg
“De SQL-Vervolg training was erg goed en toepasbaar in de praktijk. Deze cursus is een goede aanvulling als je al wat meer weet van T-SQL. Waardoor je enkele manieren leert die je normaal anders zou gebruiken. Tevens de eerste dag is ook goed om weer even op de frissen van je kennis.”
C. Kessenich - Optimizers- SQL Vervolg
“Zeer goed georganiseerde training met de ruimte voor eigen input.”
Jordy de Groot, Advanced Programs- SQL Vervolg
“Interessante en praktische training. Trainer schakelde snel naar gegeven feedback waardoor het nog meer een training op maat werd!”
Marjolein Smits, Advanced Programs- SQL Vervolg
"Deze training is bevat een fijne opfrisser voor de SQL basiskennis, maar tevens een fijn vervolg met veel nuttige technieken. Het tempo is prettig. Ik heb veel mee kunnen nemen wat ik kan toepassen in mijn werk."
- SQL Vervolg
“Als de voorbereidingen goed zijn en afgestemd op de organisatie(-type/soort) van de klant kan dit een prima cursus zijn voor de meeste essentiële SQL statements.”
John van Enst, Gemeente Groningen- SQL Vervolg
“Deze training geeft je een nog beter beeld, wat je met SQL kan en hoe je het geleerde toe kunt passen. Aanrader.”
Jurgen Koopmans, Roba Metals BV- SQL Vervolg
“Goede gestructureerde training. Goede training materiaal en naslagwerk. Trainer heeft goede kennis van SQL en kan dit goed uitdragen.”
E. Haan- SQL Vervolg
“Voor mij was deze cursus enerzijds een goede herhaling van de SQL Basis cursus die ik ook gevolgd heb, anderzijds zijn aanvullende onderdelen behandeld die ik nog niet kende. Door de inhoud van de cursus heb ik, zoals de trainer dit mooi verwoord heeft, weer een aantal nieuwe middelen in mijn gereedschapskist die ik kan inzetten als ik ze nodig zou hebben in mijn werk.”
S. de Zeeuw - CBS Academy- SQL Vervolg
“Duidelijke training met veel bruikbare tips.”
R. Dekker - Elvy- SQL Vervolg
“Je krijgt waar voor je geld. En gaat weg met de kennis om eigen SQL-statements te schrijven.”
D. Knijnsberg, Gemeente Purmerend- SQL Basis
“Een 2-daagse training die aansloot op mijn verwachting en mij instaat stelde om het geleerde succesvol in de dagelijkse praktijk toe te passen. De kundige trainer wist, door theorie en praktijk af te wisselen, de training levendig te houden en ons gemêleerd gezelschap tot het einde te boeien. Dit in een goede locatie met voor deze training prima cursusmateriaal.”
Charles Slierendrecht, Gemeente Maastricht- Open Leervorm SQL
“SQL Basis Oracle is een training die ik met een gerust hart kan aanbevelen. De praktische toepasbaarheid is erg groot!”
N. Meijer. Rijksdienst voor Ondernemend Nederland- SQL Basis - Oracle
"De training werd gegeven in een goed tempo, waarbij de cursisten goed konden meekomen. Het was geen grote groep, waardoor er genoeg ruimte was voor het individu. De stof was in een logische volgorde, waardoor je door verder te gaan in de training de basis goed bleef herhalen, waardoor deze bij blijft."
- SQL Basis
“Deze basistraining voldeed aan mijn verwachtingen. De docent was kundig en relaxt, met indien nodig voldoende individuele aandacht.”
A. Arkeraats, ANWB- Transact-SQL Basis - MS SQL Server
“De trainer bracht zijn kennis goed en duidelijk over. De combinatie theorie-praktijk was zeer prettig!”
P. Biermans, CompuGroup Medical (CGM)- SQL Basis
“Goede training met een goed verloop van de basis tot wat meer complexere inhoud verspreid over twee trainingsdagen. Ik vond het een hele nuttige training en het is fijn dat we ook naslagwerk hebben in de vorm van een trainingsboek en toegang tot de website met de materie uit het boek en praktijkoefeningen inclusief antwoorden.”
A. Mangal - Ayvens Nederland- SQL Basis - Oracle
“Een SQL cursus die voor een ieder zonder enige programmeer ervaring te volgen is door middel van een stuk theorie met opvolgend opdrachten. In kleine groepen waardoor persoonlijke interactie met de trainer mogelijk is.”
S. Grootendorst, PSfm B.V.- SQL Basis
“Na deze training heb je een goed beeld hoe SQL werkt. Tevens heb je goed lesmateriaal waarop je kunt terugvallen en later nog naar hartelust mee kunt gaan oefenen in eigen omgeving. Wil je SQL leren dan is dit naar mijn inziens de manier.”
W.Theunissen - Enexis- Open Leervorm SQL
“Je krijgt waar voor je geld. En gaat weg met de kennis om eigen SQL-statements te schrijven.”
D. Knijnsberg, Gemeente Purmerend- SQL Basis
“Leuke en zeer goed toepasbare training, je hebt er echt wat aan en je kunt het meteen in de pratijk brengen. Echte aanrader.”
N.J.G. Cairo-Pol, Diabetes Zorgsysteem WF- SQL Basis
“Goede training om de eerste stap te zetten richting SQL-kenner.”
Geert Jansen, Van Mossel Leasing- Open Leervorm SQL
“Goede balans tussen luisteren en oefenen. Na deze cursus heb je een goede basis om zelf aan de slag te gaan.”
Peter Berkhout, Klantexpertise UWV- Querying Microsoft SQL Server (MOC20461)
“SQL is een taal. De training leert jou hoe je deze taal kunt lezen en begrijpen en hoe je met deze taal een eenvoudig verhaal kunt vertellen. De locatie (Amsterdam, Muziekgebouw aan het IJ) was geweldig - top locatie, met alle nodige voorzieningen, gastvrijheid, een beetje het thuisgevoel .Learnit Training voldeed aan mijn verwachtingen - benaderbaar, goede dialoog, geen onnodige wachttijd, goede informatievoorzienning, duidelijk.”
K. Gnezda Meijer, Diebold- SQL Basis
“Excellent training with a lot of information realized by experienced and professional teachers. I wish it lasted longer, so I could learn even more that I did. I recommend it without any hesitation. Learnit Training is a professional company, they are doing what they promise. Their teachers are profesionals who know what they are talking about.”
D. Szalobryt, Syncreon Netherlands N.V.- SQL Basis
“De SQL Basis cursus bij Learnit is zeer aan te bevelen. Persoonlijke aandacht, verzorging van het lesmateriaal en training zijn in één woord geweldig. Ik heb veel mogen leren in 2 dagen. Het biedt een geweldige basis aan om verder te kunnen groeien tot een professionele super gebruiker als je naar een hogere niveau wilt gaan.”
Tim Engelhart, Centraal Beheer Achmea- Open Leervorm SQL
“Prima, veel kennis bij de trainer. Goede voorbeelden. Ruimte voor vragen.”
W.F. de Winter- Administering Microsoft SQL Server 2012 Databases
“Je leert bij deze training op een eenvoudige manier de basis van SQL. De oefening sluiten goed aan op de lesstof.”
Wouter Louet, Gemeente Utrecht- Open Leervorm SQL
"De trainer was erg goed en het lesmateriaal duidelijk. Het tempo van de training was goed te doen en de opdrachten boden precies voldoende uitdaging."
- Open Leervorm SQL
“De trainer heeft veel kennis van de materie. Hij liet eigen gemaakte voorbeelden zien, die erg interessant waren. Deze voorbeelden ging hij helemaal uitleggen. Hier heb ik veel van opgestoken en werd gemotiveerd.”
Anoniem- Writing queries using Microsoft SQL server 2008 Transact-SQL
“Het is een goed opgebouwde cursus, die goed is te volgen zelfs voor de absolute beginner.De docent is gepassioneerd, duidelijk en goed in het beantwoorden van vragen.”
N. de Korte, Q-TC Nederland B.V.- SQL Basis
“Gedegen basistraining waarmee je heel goed een start kunt maken in het ontdekken van SQL.”
Maria Sijtsma, Zorggroep Treant- Open Leervorm SQL
“Fijne opzet, goede structuur, aanrader.”
P. Geomini - Gemeente Rotterdam- SQL Vervolg
“Goede praktijk gerichte opleiding, een aanrader voor het groeiende populaire Big Data.”
R. Oogink - Vivera B.V. Holten- Open Leervorm SQL
“Goed georagniseerd, duidelijke uitleg, deugdelijk lesmateriaal.”
E. van Loon, Amarant Groep- SQL Basis
“Goede training wanneer je nog geen kennis hebt van SQL. Met het geleerde kun je meteen aan de slag.”
F. van Nuland, Sevagram- SQL Basis
“Goede training. Heel duidelijk en toepasbaar. Je leert alle facetten van SQL.”
K. Sijne, AB Vakwerk- SQL Basis
“De SQL-Vervolg training was erg goed en toepasbaar in de praktijk. Deze cursus is een goede aanvulling als je al wat meer weet van T-SQL. Waardoor je enkele manieren leert die je normaal anders zou gebruiken. Tevens de eerste dag is ook goed om weer even op de frissen van je kennis.”
C. Kessenich - Optimizers- SQL Vervolg
“Goede verhouding tussen presentatie en zelf opdrachten doen. Goede afwisseling in de moeilijkheidsgraad van de opdrachten, er zaten een paar leuke uitdagende bij. De trainer had veel kennis en legde goed uit hoe je een probleem op een gestructureerde manier aan kunt pakken.”
S. Rodewijk, NUON- Oracle Database: SQL Fundamenten deel I
“Als je geen ervaring hebt met sql en graag de basis wilt weten is deze cursus een goed begin! Nu weet ik wat sql een beetje inhoud.”
J. Ho, Gemeente Rotterdam- SQL Basis
“De combinatie van korte uitleg en opdrachten heb ik als zeer aangenaam ervaren. De trainer heeft een prettige manier van overbrengen van de kennis en verwerkt praktijkervaring door de lesstof.”
R. Mouwen, ATEA-Groep- Transact-SQL Basis - MS SQL Server
“Prima, veel kennis bij de trainer. Goede voorbeelden. Ruimte voor vragen.”
W.F. de Winter- Administering Microsoft SQL Server 2012 Databases
“Het lesmateriaal is duidelijk en van goed niveau. De opdrachten zijn duidelijk met voldoende en opbouwende diepgang en de trainer is rustig en bekwaam.”
Anoniem- SQL Report Builder
“Een mooie leerzame training met een professionele trainer die veel van af weet. Waardoor je boeiend blijft luisteren en je aandacht niet verliest.”
N. Amoruso - Universiteit Twente- Open Leervorm SQL
“Prima training voor beginners die al een klein beetje ervaring hebben met SQL, er wordt redelijk rekening gehouden met het type SQL dat je zelf gebruikt (van tevoren evt aangeven bij de organisatie, dan kan je mogelijk een ander tekstboek ontvangen). In de training blijft het echt bij de basis dingen.”
Kelly de Kuyper, Pluriplus / Pluripharm- SQL Basis
“Dankzij het vele oefenen en de prettige manier van lesgeven is deze training uitermate geschikt om snel basiskennis SQL op te doen.”
R.C.C.F. Baijens, Kluwer- SQL Basis
“Goede training om de eerste stap te zetten richting SQL-kenner.”
Geert Jansen, Van Mossel Leasing- Open Leervorm SQL
“De training heeft mij genoeg handvatten gegeven om aan de slag te kunnen met SQL. De ervaring doe je op in de praktijk, maar deze training geeft je voldoende vaste grond onder de voeten.”
B. Engelhart, Achmea IM&IT- SQL Basis
“Goede training waarbij de basis hands-on wordt behandeld. je gaat dus direct met het geleerde aan de slag. Enige voorkennis is wel handig”
Daniëlle van Dijk, TimeTell B.V.- SQL Basis
“Goede training gehad met goed materiaal. Heb de basics van SQL in twee dagen goed onder de knie gekregen kan het wel aanraden om iets aan voorbereiding te doen vooraf om de onderwerpen beter en sneller op te pakken. De trainer stond open voor vragen en gaf hierop een goede uitleg.”
R. Richtering Blenke, ProQuro Services- SQL Basis
Learnit reviews