Klassikaal
2 dagen1150,-
excl. btw
- Fijne locatie met trainer
- Kleine groepen
- Inspirerend en motiverend
Microsoft SQL Server is één van de meest gebruikte databasesystemen voor professionele SQL-gebruikers. Het werkt sneller en prettiger dan andere DBMS’en, omdat er aanvullende SQL commando’s voor zijn gemaakt in de vorm van Transact-SQL (T-SQL). Hiermee transformeer je data op nog meer manieren tot bruikbare informatie en inzichten, bijvoorbeeld door logische tests. Enkele algemene commando’s hebben binnen T-SQL een ‘upgrade’ gekregen. Bovendien importeer je eenvoudig gegevens uit andere databronnen, zoals Access en Excel.
Wil je aan de slag met de geavanceerde (T-)SQL-functies binnen Microsoft SQL Server? Doe dan mee met de tweedaagse training SQL Vervolg van Learnit.
In de tweedaagse training SQL Vervolg duik je dieper in SQL en T-SQL onder leiding van een ervaren databasetrainer. Op dag 1 herhaal je de basisbegrippen van SQL en ontdek je meer mogelijkheden om gegevens te sorteren en filteren. En je leert berekeningen uitvoeren met behulp van SQL. Op dag 2 ga je aan de slag met SQL-technieken voor gevorderden als samenvoegen, subquery’s gebruiken, query’s combineren, modificeren en programmeren. Door de afwisseling van theorie, voorbeelden uit jouw dagelijkse praktijk, demo’s en veel oefenopdrachten in Microsoft SQL Server, krijg je de geavanceerde functies van (T-)SQL snel en goed in de vingers.
De cursus SQL Vervolg bestaat uit de volgende onderwerpen:
Dag 1. Herhalen basisbegrippen SQL
Dag 2. SQL voor gevorderden
Deze vervolgcursus SQL is bedoeld voor SQL-gebruikers die de basis al beheersen, hun kennis van SQL willen verdiepen en MS SQL Server willen gebruiken. Bijvoorbeeld functioneel beheerders, databasemanagers, data-analisten, BI consultants, information managers, systeembeheerders, databaseontwikkelaars en programmeurs.
Voordat de SQL-vervolgcursus start, ontvang je een handig boek met oefeningen en oefencases. Dit boek kun je ook gebruiken als naslagwerk. Tijdens de SQL-training werken we met Microsoft SQL Server. Zowel de software als het trainingsmateriaal zijn Engelstalig.
Na de cursus SQL Vervolg:
Om deel te nemen aan de training SQL Vervolg, heb je ervaring met SQL nodig en kennis van de Engelse taal.
Nog geen SQL-ervaring? Volg dan eerst onze cursus SQL Basis.
Zoek je een basiscursus SQL specifiek gericht op T-SQL en Microsoft SQL Server? Meld je dan aan voor de training Transact-SQL Basis – Microsoft SQL Server.
Wil je deze training organiseren voor een hele groep of meerdere groepen? Dit kan voordelig zijn. We kunnen bijvoorbeeld de inhoud geheel op jouw organisatie afstemmen en een hele groep trainen is bovendien voordeliger.
Gaat het om grote aantallen of een complete academy? Daar komt veel bij kijken. Denk bijvoorbeeld aan planning en communicatie, het inventariseren en afstemmen van de doelen en inhoud van de training. Of aan niveauverschillen, feedback mechanismen en borging. Gelukkig heeft Learnit een rijke ervaring op dit gebied (meer dan 25 jaar) en we helpen je graag bij dit proces.
Vraag hier een offerte aan
De training wordt standaard verzorgd in het Nederlands. De trainer beheerst de Engelse taal. Er kan gebruik gemaakt worden van Engelstalig cursusmateriaal. Bij inschrijving van minimaal 3 deelnemers kan de training ook geheel in het Engels verzorgd worden.
Bij Learnit vind je altijd een training waarmee je verder komt. Van (technische) IT skills tot communicatie of persoonlijk leiderschap. Daarbij kan je kiezen uit de trainingsvorm die jij het prettigst vindt: een klassikale training, een maatwerktraining bij jou op kantoor, een online cursus of een e-learning. Wij hebben voor iedereen de juiste training en trainingsvorm. Want leren op de manier die het best bij jou past, zorgt voor de beste resultaten.
Persoonlijke aandacht en een prettige sfeer. Of je nou een cursus volgt bij ons, op kantoor of op je pc, wij zorgen dat je je genoeg thuisvoelt om je grenzen te verleggen.
Nieuwe mogelijkheden ontstaan als je in beweging komt. Scherp blijft. Steeds nieuwe stappen zet. Wij stimuleren je om de stap te wagen en er echt voor te gaan.
Ontdek iets nieuws. Versterk je kwaliteiten. En kies je eigen weg. Wij helpen je groeien met trainingen en leervormen die echt bij jou passen.
We denken altijd in mogelijkheden en win-win. En we werken elke dag aan nieuwe oplossingen voor morgen. Door opleidingen te bieden waarmee jij goed voorbereid bent op de toekomst.
Aan loze beloftes doen wij niet. Maar wel aan kwaliteit, kennis en ervaring. Een breed cursusaanbod mogelijk gemaakt door onze geïnspireerde medewerkers en trainers.
We luisteren naar wat er bij jou leeft. Waar jij behoefte aan hebt. Want daar begint onze oplossing, ons maatwerk. Elkaar goed begrijpen en helder communiceren, daar geloven wij in.
Een training volgen bij Learnit betekent samen leren. Samen met jouw ervaren trainer, samen met je cursusgroep of samen met je collega’s. En of je de training nou thuis, op jouw kantoor of op één van onze trainingslocaties volgt, wij zijn altijd bereikbaar om je te helpen. Onze kennis met jou te delen op zo’n manier dat jij er echt wat aan hebt. Samen verder komen door persoonlijke aandacht en elkaar goed begrijpen; daar geloven wij in.
Theorie uit een boekje leren waar je vervolgens weinig mee kan in je werk? Niet bij Learnit! Welke training je ook volgt bij ons, je kan er direct mee aan de slag op je werkplek. Door jouw unieke leerdoelen die je aan het begin van de training samen met de trainer bepaalt. Door de afwisseling van theorie en (interactieve) praktijkopdrachten. En door de uitdagingen waar jij tegenaan loopt in je dagelijks werk mee te nemen naar de training.
Geen geschikte startdatum? Stuur ons een datumverzoek. Dan bekijken we samen hoe we toch aan jouw trainingsvraag kunnen voldoen.
Wat anderen zeggen over deze training
Cursus SQL Vervolg reviews - Gemiddeld cijfer 8.4
“Deze training geeft je een nog beter beeld, wat je met SQL kan en hoe je het geleerde toe kunt passen. Aanrader.”
Jurgen Koopmans, Roba Metals BV- SQL Vervolg
“Fijne opzet, goede structuur, aanrader.”
P. Geomini - Gemeente Rotterdam- SQL Vervolg
“De SQL-Vervolg training was erg goed en toepasbaar in de praktijk. Deze cursus is een goede aanvulling als je al wat meer weet van T-SQL. Waardoor je enkele manieren leert die je normaal anders zou gebruiken. Tevens de eerste dag is ook goed om weer even op de frissen van je kennis.”
C. Kessenich - Optimizers- SQL Vervolg
“Als de voorbereidingen goed zijn en afgestemd op de organisatie(-type/soort) van de klant kan dit een prima cursus zijn voor de meeste essentiële SQL statements.”
John van Enst, Gemeente Groningen- SQL Vervolg
“Interessante en praktische training. Trainer schakelde snel naar gegeven feedback waardoor het nog meer een training op maat werd!”
Marjolein Smits, Advanced Programs- SQL Vervolg
“Goede gestructureerde training. Goede training materiaal en naslagwerk. Trainer heeft goede kennis van SQL en kan dit goed uitdragen.”
E. Haan- SQL Vervolg
“Duidelijke training met veel bruikbare tips.”
R. Dekker - Elvy- SQL Vervolg
“Zeer goed georganiseerde training met de ruimte voor eigen input.”
Jordy de Groot, Advanced Programs- SQL Vervolg
“Voor mij was deze cursus enerzijds een goede herhaling van de SQL Basis cursus die ik ook gevolgd heb, anderzijds zijn aanvullende onderdelen behandeld die ik nog niet kende. Door de inhoud van de cursus heb ik, zoals de trainer dit mooi verwoord heeft, weer een aantal nieuwe middelen in mijn gereedschapskist die ik kan inzetten als ik ze nodig zou hebben in mijn werk.”
S. de Zeeuw - CBS Academy- SQL Vervolg
"Deze training is bevat een fijne opfrisser voor de SQL basiskennis, maar tevens een fijn vervolg met veel nuttige technieken. Het tempo is prettig. Ik heb veel mee kunnen nemen wat ik kan toepassen in mijn werk."
- SQL Vervolg
"Goede duidelijke training waar de basis van SQL wordt uitgelegd."
- SQL Basis
“Goede duidelijke training, echt voor het bouwen van rapporten voor beginners.”
D. Hoekstra, NLO- SQL Report Builder
“Hele fijne training en organisatie, zeer tevreden!”
N. Claessens, UWV- SQL Basis
“Praktijkgerichte cursus waarbij een gebruiker/informatie analist snel leert hoe hij of zij met behulp van de basisprincipes van SQL (relationele) databases kan ontsluiten.”
Arthur Wagenaar- Open Leervorm SQL
“Leuke en zeer goed toepasbare training, je hebt er echt wat aan en je kunt het meteen in de pratijk brengen. Echte aanrader.”
N.J.G. Cairo-Pol, Diabetes Zorgsysteem WF- SQL Basis
“Goede training met een prima trainer die op al onze vragen een duidelijk antwoord kon geven. Niet alleen theoretische kennis, maar veel praktijkopdrachten.”
R. Uters, Efteling- SQL Basis
“Praktische training die goede basis legt voor verder gebruik/begrip van SQL.”
A. Bouman, Denkavit Nederland B.V.- Open Leervorm SQL
“Hele goede cursus voor beginnets, maar zeker ook een opfrisser voor de iets meer ervaren personen.”
Monique van de Wetering, Greenspans B.V.- Open Leervorm SQL
“Inhoud was goed. Wij hadden een training aangevraagd om de nieuwe functies / vernaderingen in SQL server 2012 te leren. De inhoud hadden we dus grotendeels zelf bepaald. De trainer had dit goed opgepakt en per onderdeel duidelijk uitgelegd wat er veranderd / nieuw is en hoe daarmee om te gaan en voorbeelden gegeven per onderdeel.”
M. van Leeuwen- Administering Microsoft SQL Server 2012 Databases
“Goede training gehad met goed materiaal. Heb de basics van SQL in twee dagen goed onder de knie gekregen kan het wel aanraden om iets aan voorbereiding te doen vooraf om de onderwerpen beter en sneller op te pakken. De trainer stond open voor vragen en gaf hierop een goede uitleg.”
R. Richtering Blenke, ProQuro Services- SQL Basis
“Goede training waarbij de basis hands-on wordt behandeld. je gaat dus direct met het geleerde aan de slag. Enige voorkennis is wel handig”
Daniëlle van Dijk, TimeTell B.V.- SQL Basis
“Prima training. Uitstekende docent”
Ernst Lesterhuis, Global Knowledge- SQL Basis - Oracle
“De combinatie van korte uitleg en opdrachten heb ik als zeer aangenaam ervaren. De trainer heeft een prettige manier van overbrengen van de kennis en verwerkt praktijkervaring door de lesstof.”
R. Mouwen, ATEA-Groep- Transact-SQL Basis - MS SQL Server
“Goede praktijk gerichte opleiding, een aanrader voor het groeiende populaire Big Data.”
R. Oogink - Vivera B.V. Holten- Open Leervorm SQL
“Ik wil graag een functie in de ICT gaan betrekken, waarbij het werken met databases de voorkeur heeft.Voor mij was deze trainer, als onderhoudsmonteur met bovengemiddelde MS Access interesse, redelijk te volgen. De inhoud was duidelijk, met praktische oefeningen. Goed uitgebalanceerd.”
J.W.M. Pompe, AkzoNobel- Writing Queries Using Microsoft SQL Server 2008 Transact-SQL
“SQL Basis Oracle is een training die ik met een gerust hart kan aanbevelen. De praktische toepasbaarheid is erg groot!”
N. Meijer. Rijksdienst voor Ondernemend Nederland- SQL Basis - Oracle
“Je krijgt waar voor je geld. En gaat weg met de kennis om eigen SQL-statements te schrijven.”
D. Knijnsberg, Gemeente Purmerend- SQL Basis
“Dit is een goede training om de basis van SQL te leren. Het is voor het begrip wel handig als al iets weet van databases/bestanden. In een aantal programmeertalen is SQL-kennis al onmisbaar.”
P. Anuels, Praclox- SQL Basis
“Waardevolle training met zeer kundige trainers, op een prettige locatie.”
J.J.M. Sanders, Provincie Limburg- Oracle Database 10g: SQL fundamenten deel I
“Een 2-daagse training die aansloot op mijn verwachting en mij instaat stelde om het geleerde succesvol in de dagelijkse praktijk toe te passen. De kundige trainer wist, door theorie en praktijk af te wisselen, de training levendig te houden en ons gemêleerd gezelschap tot het einde te boeien. Dit in een goede locatie met voor deze training prima cursusmateriaal.”
Charles Slierendrecht, Gemeente Maastricht- Open Leervorm SQL
“Goede verhouding tussen presentatie en zelf opdrachten doen. Goede afwisseling in de moeilijkheidsgraad van de opdrachten, er zaten een paar leuke uitdagende bij. De trainer had veel kennis en legde goed uit hoe je een probleem op een gestructureerde manier aan kunt pakken.”
S. Rodewijk, NUON- Oracle Database: SQL Fundamenten deel I
“Erg goede training. In twee dagen wordt er veel behandeld, maar dit gaat toch in een prettig tempo. Goede afwisseling van theorie en zelf oefeningen maken. Prima trainer, heeft veel kennis van de materie en kan dit ook duidelijk en op een prettige manier overbrengen.”
T. Wolfs, NUON- SQL Basis
“Door in de breedte basiskennis op te doen van SQL, helpt het mij in de praktijk om eenvoudige queries te kunnen maken en uitgebreidere queries te kunnen lezen en aan te passen. Dat was precies waar ik naar op zoek was. Wat zeker ook het verschil maakt is dat er door de kleinschaligheid op de deelnemers afgestemd wordt.”
J. Burgers, Gemeente Haarlemmermeer- SQL Basis
“Kort samengevat en duidelijk. Lestempo goed en te volgen. Praktijkgerichte oefeningen i.p.v. theoretische opdrachten. De trainer had aandacht voor iedereen. Persoonlijk en steeds vragend of de stof nog te begrijpen is. Deskundig genoeg en eerlijk over eigen kennis. Learnit Training is professioneel en servicegericht.”
T.M. Mingoen, Kobalt- MS SQL Server 2005 Querying
“Zonder veel ervaring op het gebied van programmeren heb ik deze twee dagen veel geleerd van SQL. Als je dan kijkt wat voor query je aan het eind van de tweede dag kunt maken, dan zie je ook echt de vordering die je tijdens die twee dagen hebt gemaakt. De trainer had aandacht voor iedereen en hij nam daar ook ruim de tijd voor.”
J. Blaas, A.S.R. Verzekeringen- SQL Basis
“Leuke training waar je veel aan gaat hebben als je met SQL aan de slag wilt.”
R. de Munck, Gemeente Amersfoort- SQL Basis
"Prima cursus voor als je echt kennis maakt met deze stof. Er is helder en duidelijk lesmateriaal met voldoende oefeningen om SQL te leren."
- Open Leervorm SQL
“Bruikbaar in mijn organisatie waar ik werk”
Louis Kamphuis, Beaphar B.V.- Open Leervorm SQL
“Ik wil graag een functie in de ICT gaan betrekken, waarbij het werken met databases de voorkeur heeft.Voor mij was deze trainer, als onderhoudsmonteur met bovengemiddelde MS Access interesse, redelijk te volgen. De inhoud was duidelijk, met praktische oefeningen. Goed uitgebalanceerd.”
J.W.M. Pompe, AkzoNobel- Writing Queries Using Microsoft SQL Server 2008 Transact-SQL
“Deze training geeft je zonder tijdverspilling een duidelijk totaalbeeld van de basisquery's in SQL-taal. De lesgever is gedreven en to the point, staat open voor input en feedback. Twee dagen nuttig besteed!”
M. Sneyrs - KVRI Vorselaar - OZCS Zuid KEmpen- Open Leervorm SQL
“Een mooie leerzame training met een professionele trainer die veel van af weet. Waardoor je boeiend blijft luisteren en je aandacht niet verliest.”
N. Amoruso - Universiteit Twente- Open Leervorm SQL
“Goede training wanneer je nog geen kennis hebt van SQL. Met het geleerde kun je meteen aan de slag.”
F. van Nuland, Sevagram- SQL Basis
“Prima training voor een basis queries maken. Duidelijk boek met goede voorbeelden en goede opbouw.De trainer is zeer kundig. Wist door zijn wijze van uitleg de aandacht vast te houden. Verhelderende uitleg.”
Anoniem- Writing Queries Using Microsoft SQL Server 2008 Transact-SQL
“Als je graag de basis wilt leren van SQL dan is deze cursus echt een aanrader.”
R. Mees - CAK- Open Leervorm SQL
“De SQL-Vervolg training was erg goed en toepasbaar in de praktijk. Deze cursus is een goede aanvulling als je al wat meer weet van T-SQL. Waardoor je enkele manieren leert die je normaal anders zou gebruiken. Tevens de eerste dag is ook goed om weer even op de frissen van je kennis.”
C. Kessenich - Optimizers- SQL Vervolg
“Door in de breedte basiskennis op te doen van SQL, helpt het mij in de praktijk om eenvoudige queries te kunnen maken en uitgebreidere queries te kunnen lezen en aan te passen. Dat was precies waar ik naar op zoek was. Wat zeker ook het verschil maakt is dat er door de kleinschaligheid op de deelnemers afgestemd wordt.”
J. Burgers, Gemeente Haarlemmermeer- SQL Basis
“Goede training gehad met goed materiaal. Heb de basics van SQL in twee dagen goed onder de knie gekregen kan het wel aanraden om iets aan voorbereiding te doen vooraf om de onderwerpen beter en sneller op te pakken. De trainer stond open voor vragen en gaf hierop een goede uitleg.”
R. Richtering Blenke, ProQuro Services- SQL Basis
“Deze training geeft je een nog beter beeld, wat je met SQL kan en hoe je het geleerde toe kunt passen. Aanrader.”
Jurgen Koopmans, Roba Metals BV- SQL Vervolg
“Training is zeer praktijk gericht. Duidelijke uitleg en veel relevante oefeningen.”
Jan Rensen, Shell Pensioenbureau Nederland B.V.- Open Leervorm SQL
“Leuke basistraining, perfecte locatie (Amsterdam, Muziekgebouw aan 't IJ).”
S. Buster, De Nederlandsche Bank- SQL Basis
Learnit reviews