E-Learning
Geheel online225,-
excl. btw
- Waar je wilt
- Wanneer je wilt
- Op je eigen tempo
In deze e-learning SQL leer je in je eigen tempo gegevens opvragen uit relationele databases. Je schrijft query's, haalt data uit meerdere tabellen en voert berekeningen uit. Een jaar lang toegang tot video's, oefeningen en quizzen.
In deze e-learning cursus SQL ga je aan de slag met de vraagtaal Structured Query Language, waarmee je gegevens uit een relationele database opvraagt en bewerkt. Je werkt met query's om data te selecteren, te manipuleren en tabelstructuren aan te passen.
De cursus is Engelstalig en bestaat uit video's, lezingen, quizzen en oefeningen. Het doorlopen van alle content kost ongeveer 16 uur. Je bepaalt zelf je tempo en hebt na activering een jaar lang toegang tot het materiaal, zodat je onderwerpen op een later moment kunt teruglezen.
Je leert de basisvariant van SQL, die toepasbaar is op alle gangbare relationele databases. Verschillen met varianten zoals Oracle SQL komen aan bod, waardoor je de opgedane kennis breed kunt inzetten.
Tijdens deze e-learning komen de volgende onderwerpen aan bod:
Na deze e-learning weet je hoe relationele databases werken en kun je zelfstandig SQL-query's schrijven om gegevens uit een database op te halen. Je selecteert en sorteert records, filtert met de WHERE-clause en past Boolean operators toe. Ook voer je berekeningen uit, gebruik je ingebouwde functies voor gegevensmanipulatie en haal je data op uit meerdere tabellen met subqueries, joins en unions. Daarnaast werk je met voorwaardelijke verwerking via CASE. De opgedane kennis pas je toe op alle gangbare relationele databases.
Deze e-learning is bedoeld voor iedereen die met relationele databases werkt of wil gaan werken en data wil opvragen met SQL. Denk aan data-analisten, rapportage-specialisten, ontwikkelaars, testers, functioneel beheerders en studenten die SQL onder de knie willen krijgen. Je hebt geen voorkennis van SQL nodig. Basiskennis van computers en een logische manier van denken zijn voldoende om soepel door de stof te komen.
Deze cursus volg je volledig online als e-learning. Je werkt in je eigen tempo door video's, korte lezingen, quizzen en praktische oefeningen heen. Het complete programma neemt ongeveer 16 uur in beslag, maar je bepaalt zelf wanneer en hoe lang je studeert.
Na activatie heb je een jaar lang toegang tot alle content. Zo kun je onderwerpen op een later moment nog eens rustig terugkijken. De cursus is Engelstalig en je leert direct door te doen: je schrijft zelf query's en past de stof toe op realistische voorbeelden uit de Northwind-database.
Voor deze e-learning heb je geen specifieke voorkennis nodig. Basiservaring met werken op de computer is voldoende. De cursus is Engelstalig, dus een redelijke beheersing van het Engels is handig om de video's en oefeningen goed te kunnen volgen.
Deze e-learning is Engelstalig. Je hebt na activatie een jaar lang toegang tot alle content en bepaalt zelf je tempo. Reken op ongeveer 16 uur aan video's, lezingen, quizzen en oefeningen.
Wil je deze training organiseren voor een hele groep of meerdere groepen? Dit kan voordelig zijn. We kunnen bijvoorbeeld de inhoud geheel op jouw organisatie afstemmen en een hele groep trainen is bovendien voordeliger.
Gaat het om grote aantallen of een complete academy? Daar komt veel bij kijken. Denk bijvoorbeeld aan planning en communicatie, het inventariseren en afstemmen van de doelen en inhoud van de training. Of aan niveauverschillen, feedback mechanismen en borging. Gelukkig heeft Learnit een rijke ervaring op dit gebied (meer dan 25 jaar) en we helpen je graag bij dit proces.
Bij Learnit vind je altijd een training waarmee je verder komt. Van (technische) IT skills tot communicatie of persoonlijk leiderschap. Daarbij kan je kiezen uit de trainingsvorm die jij het prettigst vindt: een klassikale training, een maatwerktraining bij jou op kantoor, een online cursus of een e-learning. Wij hebben voor iedereen de juiste training en trainingsvorm. Want leren op de manier die het best bij jou past, zorgt voor de beste resultaten.
Persoonlijke aandacht en een prettige sfeer. Of je nou een cursus volgt bij ons, op kantoor of op je pc, wij zorgen dat je je genoeg thuisvoelt om je grenzen te verleggen.
Nieuwe mogelijkheden ontstaan als je in beweging komt. Scherp blijft. Steeds nieuwe stappen zet. Wij stimuleren je om de stap te wagen en er echt voor te gaan.
Ontdek iets nieuws. Versterk je kwaliteiten. En kies je eigen weg. Wij helpen je groeien met trainingen en leervormen die echt bij jou passen.
We denken altijd in mogelijkheden en win-win. En we werken elke dag aan nieuwe oplossingen voor morgen. Door opleidingen te bieden waarmee jij goed voorbereid bent op de toekomst.
Aan loze beloftes doen wij niet. Maar wel aan kwaliteit, kennis en ervaring. Een breed cursusaanbod mogelijk gemaakt door onze geïnspireerde medewerkers en trainers.
We luisteren naar wat er bij jou leeft. Waar jij behoefte aan hebt. Want daar begint onze oplossing, ons maatwerk. Elkaar goed begrijpen en helder communiceren, daar geloven wij in.
Een training volgen bij Learnit betekent samen leren. Samen met jouw ervaren trainer, samen met je cursusgroep of samen met je collega’s. En of je de training nou thuis, op jouw kantoor of op één van onze trainingslocaties volgt, wij zijn altijd bereikbaar om je te helpen. Onze kennis met jou te delen op zo’n manier dat jij er echt wat aan hebt. Samen verder komen door persoonlijke aandacht en elkaar goed begrijpen; daar geloven wij in.
Theorie uit een boekje leren waar je vervolgens weinig mee kan in je werk? Niet bij Learnit! Welke training je ook volgt bij ons, je kan er direct mee aan de slag op je werkplek. Door jouw unieke leerdoelen die je aan het begin van de training samen met de trainer bepaalt. Door de afwisseling van theorie en (interactieve) praktijkopdrachten. En door de uitdagingen waar jij tegenaan loopt in je dagelijks werk mee te nemen naar de training.
Wat anderen zeggen over deze training
“Je leert de basiscommando's om een database te bevragen en tabellen te combineren. Dit sloot geweldig aan op de vraagstukken die ik in de dagelijkse praktijk tegen kom. Ik had het geluk een klas te treffen die met dezelfde doelen aan de training deel nam. Hierdoor lag het tempo hoog en hoefde je niet op andere cursisten te wachten. Het is wel een vereiste om enige kennis te hebben van applicatiebeheer en bevragen databases te hebben, zodat je de inhoud ook direct kan vertalen naar de dagelijkse praktijk.”
P. de Best, Gemeente Westland- SQL Basis - Oracle
“Een fijne interactieve training die ervoor zorgt dat je voldoende hand-outs meekrijgt om op je werk in de praktijk te brengen.”
E. de Gruijl - Skal Biocontrole- Open Leervorm SQL
“Inhoud was goed. Wij hadden een training aangevraagd om de nieuwe functies / vernaderingen in SQL server 2012 te leren. De inhoud hadden we dus grotendeels zelf bepaald. De trainer had dit goed opgepakt en per onderdeel duidelijk uitgelegd wat er veranderd / nieuw is en hoe daarmee om te gaan en voorbeelden gegeven per onderdeel.”
M. van Leeuwen- Administering Microsoft SQL Server 2012 Databases
“Een goede training om de basis van SQL te leren en om dit vervolgens direct toe te passen in de praktijk”
Marianne van Oosten, Grafisch Lyceum Utrecht- SQL Basis
“Was helemaal top, fijne deskundige docent. Goed tempo, veel afwisseling tussen inhoud en oefeningen. Cursus is een echte aanrader!”
A. Rebergen - CBS Academy- SQL Basis
“Excellent training with a lot of information realized by experienced and professional teachers. I wish it lasted longer, so I could learn even more that I did. I recommend it without any hesitation. Learnit Training is a professional company, they are doing what they promise. Their teachers are profesionals who know what they are talking about.”
D. Szalobryt, Syncreon Netherlands N.V.- SQL Basis
“Alles top geregeld, heel veel van geleerd!”
M. Lemmens- Open Leervorm SQL
“Goede cursus met duidelijke uitleg in een rustig tempo. Ook goed te doen zonder voorkennis.”
A. Koomen - Gemeente Rotterdam- SQL Basis
“Zonder veel ervaring op het gebied van programmeren heb ik deze twee dagen veel geleerd van SQL. Als je dan kijkt wat voor query je aan het eind van de tweede dag kunt maken, dan zie je ook echt de vordering die je tijdens die twee dagen hebt gemaakt. De trainer had aandacht voor iedereen en hij nam daar ook ruim de tijd voor.”
J. Blaas, A.S.R. Verzekeringen- SQL Basis
“Door in de breedte basiskennis op te doen van SQL, helpt het mij in de praktijk om eenvoudige queries te kunnen maken en uitgebreidere queries te kunnen lezen en aan te passen. Dat was precies waar ik naar op zoek was. Wat zeker ook het verschil maakt is dat er door de kleinschaligheid op de deelnemers afgestemd wordt.”
J. Burgers, Gemeente Haarlemmermeer- SQL Basis
“Erg fijne training. Trainer weet erg veel van dit onderwerp, maar heeft ook veel algemene kennis wat het geven van duidelijke praktijkvoorbeelden mogelijk maakt. Elke vraag wordt met belangstelling beantwoord door de trainer.”
A. de Bruijne - xxllnc- Open Leervorm SQL
“De trainer had veel ervaring en gedegen inhoudelijke kennis. Prima training!”
J. Groen, Politie Kennemerland- SQL Basis
"Zeer goede training die in de praktijk is toe te passen."
- SQL Basis
“Een goede basis cursus waarbij mijn kennis 100% is vooruitgegaan. Goede leerfstof, rustig tempo en uitstekende opdrachten. Een aanrader als basis-cursus SQL.”
R. Wolters, DSV Venlo- SQL Basis
“Dik tevreden over de inhoud, prima toelichting gekregen op de verschillen tussen SQLSERVER 2008 en 2012. De trainer kon zich prima inleven in onze problemen/vragen. Hij weet waar hij over praat en weet de verschillen en voor- en nadelen goed aan te geven.”
J. Kok, Medisch Centrum Haaglanden- Administering Microsoft SQL Server 2012 Databases
“Dit is een prima opleiding om basis van SQL te leren!”
M. Serrano Bascunan - Gemeente Rotterdam- SQL Basis
“Goede training om de eerste stap te zetten richting SQL-kenner.”
Geert Jansen, Van Mossel Leasing- Open Leervorm SQL
"Prima basistraining. Stapsgewijs worden onderwerpen uitgelegd, waarna de cursist zelf oefent aan de hand van een aantal korte opdrachtjes. Omdat de trainer rondloopt en meekijkt, krijg je direct feedback."
- SQL Basis - Oracle
“Aanrader voor mensen met weinig SQL-kennis, in 2 dagen de basis prima op orde!”
W. de Rijke, Delta Energy B.V.- SQL Basis
"Super leerzaam, stapsgewijs opgebouwd en goed te begrijpen voor mensen die hier nog geen kennis van hebben."
- SQL Basis
“Gedegen basistraining waarmee je heel goed een start kunt maken in het ontdekken van SQL.”
Maria Sijtsma, Zorggroep Treant- Open Leervorm SQL
“Een mooie leerzame training met een professionele trainer die veel van af weet. Waardoor je boeiend blijft luisteren en je aandacht niet verliest.”
N. Amoruso - Universiteit Twente- Open Leervorm SQL
"Prima, korte en toch complete basiuscursus."
- SQL Basis
“Dankzij het vele oefenen en de prettige manier van lesgeven is deze training uitermate geschikt om snel basiskennis SQL op te doen.”
R.C.C.F. Baijens, Kluwer- SQL Basis
“De training over SQL was een welkome cursus.Door deze cursus kan ik verder met meer begrip van ORACLE SQL. De twee lesdagen die wij hebben genoten waren echt heel leerzaam.”
H. Rijnsburger - Gemeente Zaanstad- SQL Basis - Oracle
"Goede duidelijke training waar de basis van SQL wordt uitgelegd."
- SQL Basis
"Prima cursus voor als je echt kennis maakt met deze stof. Er is helder en duidelijk lesmateriaal met voldoende oefeningen om SQL te leren."
- Open Leervorm SQL
“Goede balans tussen luisteren en oefenen. Na deze cursus heb je een goede basis om zelf aan de slag te gaan.”
Peter Berkhout, Klantexpertise UWV- Querying Microsoft SQL Server (MOC20461)
"Bij Learnit blijven ze leren van hun eigen lessen. Wat een top cursus!"
- SQL Basis
“Mooie uitleg gekregen van alle basis principes binnen SQL en de diverse dialecten ervan. Ook als opfris cursus erg aan te raden!”
Erwin Vos, OFGV- Open Leervorm SQL
“Goede training. Heel duidelijk en toepasbaar. Je leert alle facetten van SQL.”
K. Sijne, AB Vakwerk- SQL Basis
“Zeer praktische training waarbij je direct leert werken met SQL. Geen lange, droge sessies, maar gewoon direct aan de slag na een korte inleiding. Dat gecombineerd met een trainer die weet waar hij over praat, maakt dat je binnen no-time de eerste queries weet uit te typen.”
Erik Mol, Scania Production Zwolle B.V.- Open Leervorm SQL
“Een goede training om de basisbeginselen van SQL te leren. Veel praktijkoefeningen, waardoor je SQL snel onder de vingers krijgt. Het was onder begeleiding van een goede trainer die de tijd nam om dingen uit te leggen. Geeft enthousiast les. Een sociaal en vriendelijk persoon. Learnit Training is een professionele organisatie, klantgericht en heeft een goede en snelle service.”
C. Verkleij, Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS)- SQL Basis
“De trainingis uitermate geschikt voor mensen die niet eerder in aanraking zijn geweest met SQL. Er wordt goed en duidelijk uitgelegd wat de mogelijkheden zijn van SQL. Dit is een goede basistraining. Wanneer je SQL al regelmatig toepast, raad ik een gevorderde training aan.”
R. Arentsen, I-Real- SQL Basis
“Uitdagend, vooral omdat er ter plaatse afgestemd kon worden op het niveau van de cursisten.”
M. Veerkamp, Magna Carta- SQL Basis
“Het was een pittige training, waar in twee dagen enorm veel behandeld werd. Het was een enorm leuke training!”
P. Janssen, Ministerie van Defensie- SQL Basis
“Learnit heeft goed meegedacht met de invulling van de SQL Basis training op lokatie. Dit was voor een kleine groep met verschillende achtergronden en basiskennis. Voor de training en de trainer was dit geen enkel probleem. De opbouw is prettig en de training loopt lekker door. Er is ruimte voor verdieping en een groot voordeel is dat je veel zelf doet en naderhand bespreekt.”
Timo van Limbeek, Universiteit Twente- SQL Basis
“Goede training wanneer je nog geen kennis hebt van SQL. Met het geleerde kun je meteen aan de slag.”
F. van Nuland, Sevagram- SQL Basis
“Good course to bet the basics of SQL!”
Paul Bakker, Randstad Nederland B.V. Hoofdkantoor- SQL Basis
“Prima cursus om als leek mee te beginnen. Je maakt eerst kennis met het softwarepakket waarna je direct aan de slag gaat met kleine opdrachtjes. Waardoor ik nu in staat ben kleine databases en reports te maken.”
J. Kramer, HC Groep- SQL Report Builder
“Goede verhouding tussen presentatie en zelf opdrachten doen. Goede afwisseling in de moeilijkheidsgraad van de opdrachten, er zaten een paar leuke uitdagende bij. De trainer had veel kennis en legde goed uit hoe je een probleem op een gestructureerde manier aan kunt pakken.”
S. Rodewijk, NUON- Oracle Database: SQL Fundamenten deel I
“Prima, veel kennis bij de trainer. Goede voorbeelden. Ruimte voor vragen.”
W.F. de Winter- Administering Microsoft SQL Server 2012 Databases
“De inhoud voldeed aan mijn verwachting. Opdoen van basiskennis SQL. De trainer had veel kennis van zaken en gaf ook veel goede tips.”
W. Kok, Rolec- Oracle Database 10g: SQL fundamenten deel I
"De trainer was erg goed en het lesmateriaal duidelijk. Het tempo van de training was goed te doen en de opdrachten boden precies voldoende uitdaging."
- Open Leervorm SQL
“Leuke training waar je veel aan gaat hebben als je met SQL aan de slag wilt.”
R. de Munck, Gemeente Amersfoort- SQL Basis
“Als je graag de basis wilt leren van SQL dan is deze cursus echt een aanrader.”
R. Mees - CAK- Open Leervorm SQL
“It's a good training for filling in the gaps if you have patchy knowledge, due to on the job learning, like I did.”
Laszlo Iliasics, Mapscape B.V.- SQL Basis
“Prima training voor een basis queries maken. Duidelijk boek met goede voorbeelden en goede opbouw.De trainer is zeer kundig. Wist door zijn wijze van uitleg de aandacht vast te houden. Verhelderende uitleg.”
Anoniem- Writing Queries Using Microsoft SQL Server 2008 Transact-SQL
“Het werd allemaal wel duidelijk en enthousiast uitgelegd. De trainer kwam deskundig over. We kregen voldoende aandacht, maar we waren ook met een klein clubje. Voldeed aan de verwachtingen. Ik heb mijn leerdoelen behaald. Het was ook een mooie locatie (Amsterdam, Muziekgebouw aan 't IJ).”
J. Hensbroek, IDS- SQL Basis
“Goede training met een goed verloop van de basis tot wat meer complexere inhoud verspreid over twee trainingsdagen. Ik vond het een hele nuttige training en het is fijn dat we ook naslagwerk hebben in de vorm van een trainingsboek en toegang tot de website met de materie uit het boek en praktijkoefeningen inclusief antwoorden.”
A. Mangal - Ayvens Nederland- SQL Basis - Oracle
Learnit als geheel