E-Learning
Geheel online225,-
excl. btw
- Waar je wilt
- Wanneer je wilt
- Op je eigen tempo
In deze e-learning SQL leer je in je eigen tempo gegevens opvragen uit relationele databases. Je schrijft query's, haalt data uit meerdere tabellen en voert berekeningen uit. Een jaar lang toegang tot video's, oefeningen en quizzen.
In deze e-learning cursus SQL ga je aan de slag met de vraagtaal Structured Query Language, waarmee je gegevens uit een relationele database opvraagt en bewerkt. Je werkt met query's om data te selecteren, te manipuleren en tabelstructuren aan te passen.
De cursus is Engelstalig en bestaat uit video's, lezingen, quizzen en oefeningen. Het doorlopen van alle content kost ongeveer 16 uur. Je bepaalt zelf je tempo en hebt na activering een jaar lang toegang tot het materiaal, zodat je onderwerpen op een later moment kunt teruglezen.
Je leert de basisvariant van SQL, die toepasbaar is op alle gangbare relationele databases. Verschillen met varianten zoals Oracle SQL komen aan bod, waardoor je de opgedane kennis breed kunt inzetten.
Tijdens deze e-learning komen de volgende onderwerpen aan bod:
Na deze e-learning weet je hoe relationele databases werken en kun je zelfstandig SQL-query's schrijven om gegevens uit een database op te halen. Je selecteert en sorteert records, filtert met de WHERE-clause en past Boolean operators toe. Ook voer je berekeningen uit, gebruik je ingebouwde functies voor gegevensmanipulatie en haal je data op uit meerdere tabellen met subqueries, joins en unions. Daarnaast werk je met voorwaardelijke verwerking via CASE. De opgedane kennis pas je toe op alle gangbare relationele databases.
Deze e-learning is bedoeld voor iedereen die met relationele databases werkt of wil gaan werken en data wil opvragen met SQL. Denk aan data-analisten, rapportage-specialisten, ontwikkelaars, testers, functioneel beheerders en studenten die SQL onder de knie willen krijgen. Je hebt geen voorkennis van SQL nodig. Basiskennis van computers en een logische manier van denken zijn voldoende om soepel door de stof te komen.
Deze cursus volg je volledig online als e-learning. Je werkt in je eigen tempo door video's, korte lezingen, quizzen en praktische oefeningen heen. Het complete programma neemt ongeveer 16 uur in beslag, maar je bepaalt zelf wanneer en hoe lang je studeert.
Na activatie heb je een jaar lang toegang tot alle content. Zo kun je onderwerpen op een later moment nog eens rustig terugkijken. De cursus is Engelstalig en je leert direct door te doen: je schrijft zelf query's en past de stof toe op realistische voorbeelden uit de Northwind-database.
Voor deze e-learning heb je geen specifieke voorkennis nodig. Basiservaring met werken op de computer is voldoende. De cursus is Engelstalig, dus een redelijke beheersing van het Engels is handig om de video's en oefeningen goed te kunnen volgen.
Het betreft hier een e-learning cursus in de Engelse taal. De cursussen op eigen tempo zijn ons betaalbare alternatief voor cursisten die de flexibiliteit zoeken om in hun eigen tempo te leren. De inhoud wordt online geleverd met behulp van video's, quizzen en oefeningen. De cursussen zijn geschreven door deskundige instructeurs.
Wil je deze training organiseren voor een hele groep of meerdere groepen? Dit kan voordelig zijn. We kunnen bijvoorbeeld de inhoud geheel op jouw organisatie afstemmen en een hele groep trainen is bovendien voordeliger.
Gaat het om grote aantallen of een complete academy? Daar komt veel bij kijken. Denk bijvoorbeeld aan planning en communicatie, het inventariseren en afstemmen van de doelen en inhoud van de training. Of aan niveauverschillen, feedback mechanismen en borging. Gelukkig heeft Learnit een rijke ervaring op dit gebied (meer dan 25 jaar) en we helpen je graag bij dit proces.
Vraag hier een offerte aan
Bij Learnit vind je altijd een training waarmee je verder komt. Van (technische) IT skills tot communicatie of persoonlijk leiderschap. Daarbij kan je kiezen uit de trainingsvorm die jij het prettigst vindt: een klassikale training, een maatwerktraining bij jou op kantoor, een online cursus of een e-learning. Wij hebben voor iedereen de juiste training en trainingsvorm. Want leren op de manier die het best bij jou past, zorgt voor de beste resultaten.
Persoonlijke aandacht en een prettige sfeer. Of je nou een cursus volgt bij ons, op kantoor of op je pc, wij zorgen dat je je genoeg thuisvoelt om je grenzen te verleggen.
Nieuwe mogelijkheden ontstaan als je in beweging komt. Scherp blijft. Steeds nieuwe stappen zet. Wij stimuleren je om de stap te wagen en er echt voor te gaan.
Ontdek iets nieuws. Versterk je kwaliteiten. En kies je eigen weg. Wij helpen je groeien met trainingen en leervormen die echt bij jou passen.
We denken altijd in mogelijkheden en win-win. En we werken elke dag aan nieuwe oplossingen voor morgen. Door opleidingen te bieden waarmee jij goed voorbereid bent op de toekomst.
Aan loze beloftes doen wij niet. Maar wel aan kwaliteit, kennis en ervaring. Een breed cursusaanbod mogelijk gemaakt door onze geïnspireerde medewerkers en trainers.
We luisteren naar wat er bij jou leeft. Waar jij behoefte aan hebt. Want daar begint onze oplossing, ons maatwerk. Elkaar goed begrijpen en helder communiceren, daar geloven wij in.
Een training volgen bij Learnit betekent samen leren. Samen met jouw ervaren trainer, samen met je cursusgroep of samen met je collega’s. En of je de training nou thuis, op jouw kantoor of op één van onze trainingslocaties volgt, wij zijn altijd bereikbaar om je te helpen. Onze kennis met jou te delen op zo’n manier dat jij er echt wat aan hebt. Samen verder komen door persoonlijke aandacht en elkaar goed begrijpen; daar geloven wij in.
Theorie uit een boekje leren waar je vervolgens weinig mee kan in je werk? Niet bij Learnit! Welke training je ook volgt bij ons, je kan er direct mee aan de slag op je werkplek. Door jouw unieke leerdoelen die je aan het begin van de training samen met de trainer bepaalt. Door de afwisseling van theorie en (interactieve) praktijkopdrachten. En door de uitdagingen waar jij tegenaan loopt in je dagelijks werk mee te nemen naar de training.
Wat anderen zeggen over deze training
Cursus SQL Training E-learning reviews - Gemiddeld cijfer 8.4
“Leuke training waar je veel aan gaat hebben als je met SQL aan de slag wilt.”
R. de Munck, Gemeente Amersfoort- SQL Basis
“Als de voorbereidingen goed zijn en afgestemd op de organisatie(-type/soort) van de klant kan dit een prima cursus zijn voor de meeste essentiële SQL statements.”
John van Enst, Gemeente Groningen- SQL Vervolg
“Ik ben positief. Ik heb nu wat minder het gevoel dat ik in door anderen gemaakte query's verdwaal. Voor mijn functie is het geen vereiste om query's te maken, maar wel om zo nu en dan een kleine aanpassing te doen om output te genereren.”
J. van de Putte, CIBG- SQL Basis
“Training sloot voor een groot deel aan bij de indruk die ik had van de brochure. Uitstekende trainer die helder en duidelijk was; rekening hield met verschillende niveau's binnen de groep en de verhouding theorie/oefeningen prima verdeelde.”
T. Koenraadt, AkzoNobel Decorative Paints- Writing Queries Using Microsoft SQL Server 2008 Transact-SQL
“Voor een goede SQL-basis is dit zeker een training die aan te raden is. Ook de manier van lesgeven en praktijk vind ik heel prettig. Wat je leert voer je direct uit om het beter te begrijpen.”
M. Amasslam, Quby B.V.- SQL Basis
“Gedegen basistraining waarmee je heel goed een start kunt maken in het ontdekken van SQL.”
Maria Sijtsma, Zorggroep Treant- Open Leervorm SQL
“Een mooie leerzame training met een professionele trainer die veel van af weet. Waardoor je boeiend blijft luisteren en je aandacht niet verliest.”
N. Amoruso - Universiteit Twente- Open Leervorm SQL
“Als je geen ervaring hebt met sql en graag de basis wilt weten is deze cursus een goed begin! Nu weet ik wat sql een beetje inhoud.”
J. Ho, Gemeente Rotterdam- SQL Basis
"Prima, korte en toch complete basiuscursus."
- SQL Basis
"Bij Learnit blijven ze leren van hun eigen lessen. Wat een top cursus!"
- SQL Basis
“Good starting point for mastering SQL.”
Gerard Teurlinx, Mapscape B.V.- SQL Basis
“Goede cursus met duidelijke uitleg in een rustig tempo. Ook goed te doen zonder voorkennis.”
A. Koomen - Gemeente Rotterdam- SQL Basis
“Mijn voornaamste leerdoel was om queries/scripts beter te kunnen lezen en begrijpen. Door zelf scripts te schrijven en kennis te maken met een aantal mogelijkheden van SQL is dit leerdoel zeker gehaald. Je krijgt door zelf wat scripts te oefenen al wat inzicht en een beginsel. Je moet er zelf wel wat mee doen en op je werk of thuis gaan oefenen. Dan komt de handigheid zeker ook wel.”
Han Bennink, AFAS Software B.V.- Open Leervorm SQL
“Zeker aan te raden als je met SQL werkt. Handigheden die eerder bij mij niet bekend was heb ik bij deze training geleerd.”
A. Puijn, DSV Venlo- SQL Basis
“SQL Basis was een prima training en direct toepasbaar in de praktijk. De trainer is vriendelijk en geduldig en open. Hij heeft zeker kennis van zaken en vindt het leuk op uitgedaagd te worden door z'n cursisten.”
M. Sybesma, GGZ Rivierduinen,- Transact-SQL Basis - MS SQL Server
“Nuttige en praktische training voor iedereen die de SQL fundamentals onder de knie wil krijgen.”
Daniel van der Krans, Mobilee Management & Advies- Open Leervorm SQL
“Je leert bij deze training op een eenvoudige manier de basis van SQL. De oefening sluiten goed aan op de lesstof.”
Wouter Louet, Gemeente Utrecht- Open Leervorm SQL
“ik heb totaal geen ervaring met SQL. Maar de cursus werd op z'n tempo uitgelegd, waardoor je de stof kon beheren. Ik raad het aan voor de beginners.”
Y. Karaca, Gemeente Amstelveen- Open Leervorm SQL
“Leuke en interessante training waarin je direct aan de slag gaat met het toepassen van de lesstof dmv het maken van gerelateerde opdrachten die na afloop klassikaal besproken worden.”
D. Krom- Open Leervorm SQL
“Zeer goed georganiseerde training met de ruimte voor eigen input.”
Jordy de Groot, Advanced Programs- SQL Vervolg
“Erg fijne training. Trainer weet erg veel van dit onderwerp, maar heeft ook veel algemene kennis wat het geven van duidelijke praktijkvoorbeelden mogelijk maakt. Elke vraag wordt met belangstelling beantwoord door de trainer.”
A. de Bruijne - xxllnc- Open Leervorm SQL
"Prima basistraining. Stapsgewijs worden onderwerpen uitgelegd, waarna de cursist zelf oefent aan de hand van een aantal korte opdrachtjes. Omdat de trainer rondloopt en meekijkt, krijg je direct feedback."
- SQL Basis - Oracle
“Het was een pittige training, waar in twee dagen enorm veel behandeld werd. Het was een enorm leuke training!”
P. Janssen, Ministerie van Defensie- SQL Basis
“Praktische training die goede basis legt voor verder gebruik/begrip van SQL.”
A. Bouman, Denkavit Nederland B.V.- Open Leervorm SQL
“De SQL-Vervolg training was erg goed en toepasbaar in de praktijk. Deze cursus is een goede aanvulling als je al wat meer weet van T-SQL. Waardoor je enkele manieren leert die je normaal anders zou gebruiken. Tevens de eerste dag is ook goed om weer even op de frissen van je kennis.”
C. Kessenich - Optimizers- SQL Vervolg
“Het is een goed opgebouwde cursus, die goed is te volgen zelfs voor de absolute beginner.De docent is gepassioneerd, duidelijk en goed in het beantwoorden van vragen.”
N. de Korte, Q-TC Nederland B.V.- SQL Basis
“Training is zeer praktijk gericht. Duidelijke uitleg en veel relevante oefeningen.”
Jan Rensen, Shell Pensioenbureau Nederland B.V.- Open Leervorm SQL
“Leuke en interessante training waarin je direct aan de slag gaat met het toepassen van de lesstof dmv het maken van gerelateerde opdrachten die na afloop klassikaal besproken worden.”
D. Krom- Open Leervorm SQL
"Training wordt per onderwerp gegeven. Aantal oefeningen wordt doorgesproken, daarna ga je zelf aan de slag en spreekt het door. Methode sprak mij aan door de overzichtelijkheid."
- Open Leervorm SQL
“Heb je affiniteit met ICT, maar nog geen ervaring met SQL dan is deze cursus perfect om dit te leren.”
J. Witvoet, S.R.S. B.V.- SQL Basis
"Deze training is bevat een fijne opfrisser voor de SQL basiskennis, maar tevens een fijn vervolg met veel nuttige technieken. Het tempo is prettig. Ik heb veel mee kunnen nemen wat ik kan toepassen in mijn werk."
- SQL Vervolg
“Goede duidelijke training, echt voor het bouwen van rapporten voor beginners.”
D. Hoekstra, NLO- SQL Report Builder
“Dit is een goede training om de basis van SQL te leren. Het is voor het begrip wel handig als al iets weet van databases/bestanden. In een aantal programmeertalen is SQL-kennis al onmisbaar.”
P. Anuels, Praclox- SQL Basis
“Zeer praktische training waarbij je direct leert werken met SQL. Geen lange, droge sessies, maar gewoon direct aan de slag na een korte inleiding. Dat gecombineerd met een trainer die weet waar hij over praat, maakt dat je binnen no-time de eerste queries weet uit te typen.”
Erik Mol, Scania Production Zwolle B.V.- Open Leervorm SQL
“SQL Basis is een leuke training, die ik kan aanbevelen. Kundige docent, goede lunch, veel geleerd in 2 dagen! Nu nog toepassen in de praktijk...”
Hetty Mattaar, Het Waterschapshuis (Informatiehuis Water)- Open Leervorm SQL
“Goede training met een prima trainer die op al onze vragen een duidelijk antwoord kon geven. Niet alleen theoretische kennis, maar veel praktijkopdrachten.”
R. Uters, Efteling- SQL Basis
“Erg fijne training. Trainer weet erg veel van dit onderwerp, maar heeft ook veel algemene kennis wat het geven van duidelijke praktijkvoorbeelden mogelijk maakt. Elke vraag wordt met belangstelling beantwoord door de trainer.”
A. de Bruijne - xxllnc- Open Leervorm SQL
“Deze training is ideaal voor mensen die gaan werken met SQL database's. Er word veel uitgelegd, tempo is nooit te laag. Allerlei soorten query's komen aan bod en ook het kruisgebruik van type's door elkaar heen. Aanrader!”
J. de Groot, Kemira- SQL Basis
“Handige cursus om snel SQL te leren.”
Eveline Horbach, Sorgente- Open Leervorm SQL
“Duidelijke training met veel bruikbare tips.”
R. Dekker - Elvy- SQL Vervolg
“Leuke basistraining, perfecte locatie (Amsterdam, Muziekgebouw aan 't IJ).”
S. Buster, De Nederlandsche Bank- SQL Basis
“Door in de breedte basiskennis op te doen van SQL, helpt het mij in de praktijk om eenvoudige queries te kunnen maken en uitgebreidere queries te kunnen lezen en aan te passen. Dat was precies waar ik naar op zoek was. Wat zeker ook het verschil maakt is dat er door de kleinschaligheid op de deelnemers afgestemd wordt.”
J. Burgers, Gemeente Haarlemmermeer- SQL Basis
"Prima, korte en toch complete basiuscursus."
- SQL Basis
“Goede trainer, genoeg trainingsmateriaal. Ik heb mijn initiële doelstellingen bereikt.”
H. Vranac-Arapovic, Gemeente Breda- SQL Basis
“Good course to bet the basics of SQL!”
Paul Bakker, Randstad Nederland B.V. Hoofdkantoor- SQL Basis
“Leuke en zeer goed toepasbare training, je hebt er echt wat aan en je kunt het meteen in de pratijk brengen. Echte aanrader.”
N.J.G. Cairo-Pol, Diabetes Zorgsysteem WF- SQL Basis
“Training Report Builder gevolgd. Enthousiaste docent, die zijn vakkennis op een prettige manier met ons kon delen. Tijdens de lesdag gebruik kunnen maken van goede oefenstof, met prima lesopbouw. Veel van geleerd, optimaal rendement met bruikbare presentatie als naslagwerk.”
M. Sanders. GGD Brabant-Zuidoost- SQL Report Builder
“Effectieve training van een ervaren trainer met ruim voldoende kennis. De trainer kon snel schakelen tussen mensen en focuste zich ook op de mensen die het nodig hadden zonder de anderen te vergeten.”
J. Heijmink, Norbert Dentressangle- SQL Basis
“De trainingis uitermate geschikt voor mensen die niet eerder in aanraking zijn geweest met SQL. Er wordt goed en duidelijk uitgelegd wat de mogelijkheden zijn van SQL. Dit is een goede basistraining. Wanneer je SQL al regelmatig toepast, raad ik een gevorderde training aan.”
R. Arentsen, I-Real- SQL Basis
“Goed georagniseerd, duidelijke uitleg, deugdelijk lesmateriaal.”
E. van Loon, Amarant Groep- SQL Basis
Learnit reviews