E-Learning
Geheel online225,-
excl. btw
- Waar je wilt
- Wanneer je wilt
- Op je eigen tempo
In deze e-learning SQL leer je in je eigen tempo gegevens opvragen uit relationele databases. Je schrijft query's, haalt data uit meerdere tabellen en voert berekeningen uit. Een jaar lang toegang tot video's, oefeningen en quizzen.
In deze e-learning cursus SQL ga je aan de slag met de vraagtaal Structured Query Language, waarmee je gegevens uit een relationele database opvraagt en bewerkt. Je werkt met query's om data te selecteren, te manipuleren en tabelstructuren aan te passen.
De cursus is Engelstalig en bestaat uit video's, lezingen, quizzen en oefeningen. Het doorlopen van alle content kost ongeveer 16 uur. Je bepaalt zelf je tempo en hebt na activering een jaar lang toegang tot het materiaal, zodat je onderwerpen op een later moment kunt teruglezen.
Je leert de basisvariant van SQL, die toepasbaar is op alle gangbare relationele databases. Verschillen met varianten zoals Oracle SQL komen aan bod, waardoor je de opgedane kennis breed kunt inzetten.
Tijdens deze e-learning komen de volgende onderwerpen aan bod:
Na deze e-learning weet je hoe relationele databases werken en kun je zelfstandig SQL-query's schrijven om gegevens uit een database op te halen. Je selecteert en sorteert records, filtert met de WHERE-clause en past Boolean operators toe. Ook voer je berekeningen uit, gebruik je ingebouwde functies voor gegevensmanipulatie en haal je data op uit meerdere tabellen met subqueries, joins en unions. Daarnaast werk je met voorwaardelijke verwerking via CASE. De opgedane kennis pas je toe op alle gangbare relationele databases.
Deze e-learning is bedoeld voor iedereen die met relationele databases werkt of wil gaan werken en data wil opvragen met SQL. Denk aan data-analisten, rapportage-specialisten, ontwikkelaars, testers, functioneel beheerders en studenten die SQL onder de knie willen krijgen. Je hebt geen voorkennis van SQL nodig. Basiskennis van computers en een logische manier van denken zijn voldoende om soepel door de stof te komen.
Deze cursus volg je volledig online als e-learning. Je werkt in je eigen tempo door video's, korte lezingen, quizzen en praktische oefeningen heen. Het complete programma neemt ongeveer 16 uur in beslag, maar je bepaalt zelf wanneer en hoe lang je studeert.
Na activatie heb je een jaar lang toegang tot alle content. Zo kun je onderwerpen op een later moment nog eens rustig terugkijken. De cursus is Engelstalig en je leert direct door te doen: je schrijft zelf query's en past de stof toe op realistische voorbeelden uit de Northwind-database.
Voor deze e-learning heb je geen specifieke voorkennis nodig. Basiservaring met werken op de computer is voldoende. De cursus is Engelstalig, dus een redelijke beheersing van het Engels is handig om de video's en oefeningen goed te kunnen volgen.
Deze e-learning is Engelstalig. Je hebt na activatie een jaar lang toegang tot alle content en bepaalt zelf je tempo. Reken op ongeveer 16 uur aan video's, lezingen, quizzen en oefeningen.
Wil je deze training organiseren voor een hele groep of meerdere groepen? Dit kan voordelig zijn. We kunnen bijvoorbeeld de inhoud geheel op jouw organisatie afstemmen en een hele groep trainen is bovendien voordeliger.
Gaat het om grote aantallen of een complete academy? Daar komt veel bij kijken. Denk bijvoorbeeld aan planning en communicatie, het inventariseren en afstemmen van de doelen en inhoud van de training. Of aan niveauverschillen, feedback mechanismen en borging. Gelukkig heeft Learnit een rijke ervaring op dit gebied (meer dan 25 jaar) en we helpen je graag bij dit proces.
Vraag hier een offerte aan
Bij Learnit vind je altijd een training waarmee je verder komt. Van (technische) IT skills tot communicatie of persoonlijk leiderschap. Daarbij kan je kiezen uit de trainingsvorm die jij het prettigst vindt: een klassikale training, een maatwerktraining bij jou op kantoor, een online cursus of een e-learning. Wij hebben voor iedereen de juiste training en trainingsvorm. Want leren op de manier die het best bij jou past, zorgt voor de beste resultaten.
Persoonlijke aandacht en een prettige sfeer. Of je nou een cursus volgt bij ons, op kantoor of op je pc, wij zorgen dat je je genoeg thuisvoelt om je grenzen te verleggen.
Nieuwe mogelijkheden ontstaan als je in beweging komt. Scherp blijft. Steeds nieuwe stappen zet. Wij stimuleren je om de stap te wagen en er echt voor te gaan.
Ontdek iets nieuws. Versterk je kwaliteiten. En kies je eigen weg. Wij helpen je groeien met trainingen en leervormen die echt bij jou passen.
We denken altijd in mogelijkheden en win-win. En we werken elke dag aan nieuwe oplossingen voor morgen. Door opleidingen te bieden waarmee jij goed voorbereid bent op de toekomst.
Aan loze beloftes doen wij niet. Maar wel aan kwaliteit, kennis en ervaring. Een breed cursusaanbod mogelijk gemaakt door onze geïnspireerde medewerkers en trainers.
We luisteren naar wat er bij jou leeft. Waar jij behoefte aan hebt. Want daar begint onze oplossing, ons maatwerk. Elkaar goed begrijpen en helder communiceren, daar geloven wij in.
Een training volgen bij Learnit betekent samen leren. Samen met jouw ervaren trainer, samen met je cursusgroep of samen met je collega’s. En of je de training nou thuis, op jouw kantoor of op één van onze trainingslocaties volgt, wij zijn altijd bereikbaar om je te helpen. Onze kennis met jou te delen op zo’n manier dat jij er echt wat aan hebt. Samen verder komen door persoonlijke aandacht en elkaar goed begrijpen; daar geloven wij in.
Theorie uit een boekje leren waar je vervolgens weinig mee kan in je werk? Niet bij Learnit! Welke training je ook volgt bij ons, je kan er direct mee aan de slag op je werkplek. Door jouw unieke leerdoelen die je aan het begin van de training samen met de trainer bepaalt. Door de afwisseling van theorie en (interactieve) praktijkopdrachten. En door de uitdagingen waar jij tegenaan loopt in je dagelijks werk mee te nemen naar de training.
Wat anderen zeggen over deze training
Cursus SQL Training E-learning reviews - Gemiddeld cijfer 8.4
“It's a good training for filling in the gaps if you have patchy knowledge, due to on the job learning, like I did.”
Laszlo Iliasics, Mapscape B.V.- SQL Basis
“Goede trainer, genoeg trainingsmateriaal. Ik heb mijn initiële doelstellingen bereikt.”
H. Vranac-Arapovic, Gemeente Breda- SQL Basis
“De inhoud voldeed aan mijn verwachting. Opdoen van basiskennis SQL. De trainer had veel kennis van zaken en gaf ook veel goede tips.”
W. Kok, Rolec- Oracle Database 10g: SQL fundamenten deel I
“Een mooie leerzame training met een professionele trainer die veel van af weet. Waardoor je boeiend blijft luisteren en je aandacht niet verliest.”
N. Amoruso - Universiteit Twente- Open Leervorm SQL
“Prima training, goed te volgen. De inhoud voldeed aan mijn verwachtingen. De kennisoverdracht verliep op een zeer prettige wijze.”
Ton van der Velden, Rijkswaterstaat (RWS)- SQL Basis
“Leuke basistraining, perfecte locatie (Amsterdam, Muziekgebouw aan 't IJ).”
S. Buster, De Nederlandsche Bank- SQL Basis
"E. van Herwijnen - "Positieve indruk. Goede locatie, training, oefenstof en toepasbaarheid in de praktijk." - Beoordeling: 7.2"
- SQL Basis
“Goede training met een prima trainer die op al onze vragen een duidelijk antwoord kon geven. Niet alleen theoretische kennis, maar veel praktijkopdrachten.”
R. Uters, Efteling- SQL Basis
“Good course to bet the basics of SQL!”
Paul Bakker, Randstad Nederland B.V. Hoofdkantoor- SQL Basis
“Zeer goed te volgen vooral voor mensen die willen beginnen met SQL. Zowel geschikt voor IT'ers als non-IT'ers. Zeker een aanrader!”
M. Thakoer, NN Group N.V.- SQL Basis
“Duidelijke training met veel bruikbare tips.”
R. Dekker - Elvy- SQL Vervolg
“het is een hele goede basis, om daarna meteen aan de slag te gaan met SQL.”
T. Kraan- SQL Basis
“Bruikbaar in mijn organisatie waar ik werk”
Louis Kamphuis, Beaphar B.V.- Open Leervorm SQL
“Duidelijke training met veel bruikbare tips.”
R. Dekker - Elvy- SQL Vervolg
“Learnit heeft goed meegedacht met de invulling van de SQL Basis training op lokatie. Dit was voor een kleine groep met verschillende achtergronden en basiskennis. Voor de training en de trainer was dit geen enkel probleem. De opbouw is prettig en de training loopt lekker door. Er is ruimte voor verdieping en een groot voordeel is dat je veel zelf doet en naderhand bespreekt.”
Timo van Limbeek, Universiteit Twente- SQL Basis
“Leuke en zeer goed toepasbare training, je hebt er echt wat aan en je kunt het meteen in de pratijk brengen. Echte aanrader.”
N.J.G. Cairo-Pol, Diabetes Zorgsysteem WF- SQL Basis
“Deze training heeft een duidelijke structuur en opbouw. Naast de theorie is er veel ruimte om te oefenen en praktijksituaties voor te leggen aan de trainer. Rustige, gekwalificeerde en duidelijke trainer. Wist waar hij het over had en hoe de training in elkaar zit. Al met al een goede manier om een start te maken met SQL.”
R. Kemmenaar, Triage-IT- SQL Basis
“Gedegen basistraining waarmee je heel goed een start kunt maken in het ontdekken van SQL.”
Maria Sijtsma, Zorggroep Treant- Open Leervorm SQL
“Theorie en praktijk (oefeningen zelf doen) in de juiste verdeling. Zeer goede training. Professionele trainer. Tempo van de training is juist.”
C. Bogaards, T-Mobile- SQL Basis
“Mijn voornaamste leerdoel was om queries/scripts beter te kunnen lezen en begrijpen. Door zelf scripts te schrijven en kennis te maken met een aantal mogelijkheden van SQL is dit leerdoel zeker gehaald. Je krijgt door zelf wat scripts te oefenen al wat inzicht en een beginsel. Je moet er zelf wel wat mee doen en op je werk of thuis gaan oefenen. Dan komt de handigheid zeker ook wel.”
Han Bennink, AFAS Software B.V.- Open Leervorm SQL
“Ik was zeer twevreden met de opzet en uitvoerin van deze cursus. Er werd een goede balans gezocht in het verschil in tempo van de cursisten. Er werd duidelijk uitgelegd met een goede balans tussen het samen maken van oefeningen als het zelf aan de slag gaan met oefeningen.”
J. Esseling, Zorgon B.V.- SQL Basis
“Een fijne cursus waarin je veel te weten komt over SQL en goed te volgen als je een beginner bent.”
S. Sivananthan - Erasmus MC- Open Leervorm SQL
“Het lesmateriaal is duidelijk en van goed niveau. De opdrachten zijn duidelijk met voldoende en opbouwende diepgang en de trainer is rustig en bekwaam.”
Anoniem- SQL Report Builder
"E. van Herwijnen - "Positieve indruk. Goede locatie, training, oefenstof en toepasbaarheid in de praktijk." - Beoordeling: 7.2"
- SQL Basis
"Prima cursus voor als je echt kennis maakt met deze stof. Er is helder en duidelijk lesmateriaal met voldoende oefeningen om SQL te leren."
- Open Leervorm SQL
“Good course to bet the basics of SQL!”
Paul Bakker, Randstad Nederland B.V. Hoofdkantoor- SQL Basis
"Prima, korte en toch complete basiuscursus."
- SQL Basis
“Nog niet eerder op cursus/training geweest en de training met alles eromheen was eigenlijk boven mijn verwachtingen.”
M. Goedhart, Duynie Holding B.V.- SQL Basis
“De training is een goede opstap om verder te gaan in SQL. De training zal zeker bijdrage bij het effectiever uitvoeren van werkzaamheden op onze Oracle database.”
R. Speelmans, Enexis- Oracle Database: SQL Fundamenten deel I
“Prima cursus om als leek mee te beginnen. Je maakt eerst kennis met het softwarepakket waarna je direct aan de slag gaat met kleine opdrachtjes. Waardoor ik nu in staat ben kleine databases en reports te maken.”
J. Kramer, HC Groep- SQL Report Builder
“De training is interactief.. Binnen twee dagen heb je een duidelijk beeld van de mogelijkheden van SQL”
C. de Wolff, De Nederlandsche Bank- Open Leervorm SQL
“Voldeed naar mijn verwachtingen. ik kan minimaal al een SQL scripts lezen. zelf aanmaken gaat voor eenvoudige dingen ook goed.”
Thata van Meerwijk, Albeda College- Open Leervorm SQL
“Prima training voor beginners die al een klein beetje ervaring hebben met SQL, er wordt redelijk rekening gehouden met het type SQL dat je zelf gebruikt (van tevoren evt aangeven bij de organisatie, dan kan je mogelijk een ander tekstboek ontvangen). In de training blijft het echt bij de basis dingen.”
Kelly de Kuyper, Pluriplus / Pluripharm- SQL Basis
"Deze training is bevat een fijne opfrisser voor de SQL basiskennis, maar tevens een fijn vervolg met veel nuttige technieken. Het tempo is prettig. Ik heb veel mee kunnen nemen wat ik kan toepassen in mijn werk."
- SQL Vervolg
“Goede gestructureerde training. Goede training materiaal en naslagwerk. Trainer heeft goede kennis van SQL en kan dit goed uitdragen.”
E. Haan- SQL Vervolg
“Prima cursus om als leek mee te beginnen. Je maakt eerst kennis met het softwarepakket waarna je direct aan de slag gaat met kleine opdrachtjes. Waardoor ik nu in staat ben kleine databases en reports te maken.”
J. Kramer, HC Groep- SQL Report Builder
“Hele goede cursus voor beginnets, maar zeker ook een opfrisser voor de iets meer ervaren personen.”
Monique van de Wetering, Greenspans B.V.- Open Leervorm SQL
"Een aanrader! Leuke informele manier om je kennis te verbreden."
- Open Leervorm SQL
“Goede training met een goede trainer! Ik heb de basis nu onder de knie en kan door het meegegeven materiaal blijven oefenen.”
J. Salhuteru - PinkRoccade Healthcare- Open Leervorm SQL
“Waardevolle training met zeer kundige trainers, op een prettige locatie.”
J.J.M. Sanders, Provincie Limburg- Oracle Database 10g: SQL fundamenten deel I
“Aanrader voor mensen met weinig SQL-kennis, in 2 dagen de basis prima op orde!”
W. de Rijke, Delta Energy B.V.- SQL Basis
“Deze basistraining voldeed aan mijn verwachtingen. De docent was kundig en relaxt, met indien nodig voldoende individuele aandacht.”
A. Arkeraats, ANWB- Transact-SQL Basis - MS SQL Server
“Prima training. Je krijgt echt de basis mee! De trainer was erg enthousias en gaf op een leuke manier de training.”
H. Wennink, Provincie Overijssel- SQL Basis
“Uitstekende training in SQL Server met duidelijke opbouw.”
L. Wong - Gemeente Rotterdam- SQL Basis
“Praktisch toepasbaar in mijn eigen werkorganisatie.”
S. Groenen, Zuidzorg- SQL Basis
"Deze training is bevat een fijne opfrisser voor de SQL basiskennis, maar tevens een fijn vervolg met veel nuttige technieken. Het tempo is prettig. Ik heb veel mee kunnen nemen wat ik kan toepassen in mijn werk."
- SQL Vervolg
"Bij Learnit blijven ze leren van hun eigen lessen. Wat een top cursus!"
- SQL Basis
“Een goede training om de basisbeginselen van SQL te leren. Veel praktijkoefeningen, waardoor je SQL snel onder de vingers krijgt. Het was onder begeleiding van een goede trainer die de tijd nam om dingen uit te leggen. Geeft enthousiast les. Een sociaal en vriendelijk persoon. Learnit Training is een professionele organisatie, klantgericht en heeft een goede en snelle service.”
C. Verkleij, Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS)- SQL Basis
“Een mooie leerzame training met een professionele trainer die veel van af weet. Waardoor je boeiend blijft luisteren en je aandacht niet verliest.”
N. Amoruso - Universiteit Twente- Open Leervorm SQL
“Duidelijke uitleg over SQL met veel bruikbare voorbeelden en goede oefeningen. Het was allemaal goed te doen en na het volgen van deze basistraining heb ik ruimschoots voldoende kennis opgedaan om alle benodigde queries uit te voeren op onze database. En dat heeft veel nuttige informatie opgeleverd. Kortom: Prima training!”
V. Jong, Kyocera Document Solutions Nederland B.V.- SQL Basis
Learnit reviews