E-Learning
Geheel online225,-
excl. btw
- Waar je wilt
- Wanneer je wilt
- Op je eigen tempo
Tijdens deze e-learning cursus SQL leer je op eenvoudige wijze om gegevens op te vragen uit een relationele database met gebruik van de vraagtaal SQL (Structured Query Language). SQL werd in de jaren '70 ontwikkeld en sindsdien zijn er veel SQL-versies geweest. In de jaren '80 werd SQL gestandaardiseerd. Natuurlijk volgden en volgen er verscheidene renovaties van het programma. Met SQL kun je data aanpassen, manipuleren en tabelstructuren aanpassen. SQL is wijd verspreid en het gebruik is vaak in combinatie met andere programmeertalen, zoals PHP, ASP en VBA. In deze online cursus leer je de basisvariant van SQL en we lichten de mogelijke verschillen met bijvoorbeeld Oracle SQL of een andere relationele database uit.
SQL gebruikt voor de communicatie met het DBMS (Data Base Management Systeem) zogenaamde query's. Een query is een ASCII-tekenreeks en een opdracht die naar het DBMS wordt verzonden. Het DBMS zal de opdracht interpreteren en uitvoeren en stuurt eventueel gegevens terug naar het programma. SQL is niet imperatief maar declaratief en is een vierde-generatie-taal.
De inhoud van de Engelstalige online cursus bestaat uit verschillende video's, lezingen, quizzen en oefeningen. Het duurt ongeveer 16 uur om alles te doorlopen. Mocht je daarna nog op bepaalde onderwerpen willen terugblikken dan is dat mogelijk. Na het activeren van je training heb je namelijk nog een jaar lang toegang tot alle content. Het is mogelijk om deze e-learning op je eigen tempo door te nemen. Je leert te begrijpen hoe relationele databases werken, SQL te gebruiken om rapporten uit te voeren en SQL-query's te schrijven om gegevens uit meerdere tabellen op te halen.
Na het doorlopen van de online SQL-cursus ken je de geschiedenis van SQL, weet je hoe je SQL-query's moet schrijven, tabellen rijen en kolommen moet maken, berekeningen uit moet voeren, records moet selecteren en ken je de ingebouwde functies voor gegevensmanipulatie en kun je rapporten uitvoeren. Alle kennis die je hebt opgedaan en de opdrachten die je hebt uitgevoerd, zijn van toepassing op alle belangrijke databases.
Geen specifieke voorkennis vereist.
Het betreft hier een e-learning cursus in de Engelse taal. De cursussen op eigen tempo zijn ons betaalbare alternatief voor cursisten die de flexibiliteit zoeken om in hun eigen tempo te leren. De inhoud wordt online geleverd met behulp van video's, quizzen en oefeningen. De cursussen zijn geschreven door deskundige instructeurs.
Wil je deze training organiseren voor een hele groep of meerdere groepen? Dit kan voordelig zijn. We kunnen bijvoorbeeld de inhoud geheel op jouw organisatie afstemmen en een hele groep trainen is bovendien voordeliger.
Gaat het om grote aantallen of een complete academy? Daar komt veel bij kijken. Denk bijvoorbeeld aan planning en communicatie, het inventariseren en afstemmen van de doelen en inhoud van de training. Of aan niveauverschillen, feedback mechanismen en borging. Gelukkig heeft Learnit een rijke ervaring op dit gebied (meer dan 25 jaar) en we helpen je graag bij dit proces.
Vraag hier een offerte aan
Bij Learnit vind je altijd een training waarmee je verder komt. Van (technische) IT skills tot communicatie of persoonlijk leiderschap. Daarbij kan je kiezen uit de trainingsvorm die jij het prettigst vindt: een klassikale training, een maatwerktraining bij jou op kantoor, een online cursus of een e-learning. Wij hebben voor iedereen de juiste training en trainingsvorm. Want leren op de manier die het best bij jou past, zorgt voor de beste resultaten.
Persoonlijke aandacht en een prettige sfeer. Of je nou een cursus volgt bij ons, op kantoor of op je pc, wij zorgen dat je je genoeg thuisvoelt om je grenzen te verleggen.
Nieuwe mogelijkheden ontstaan als je in beweging komt. Scherp blijft. Steeds nieuwe stappen zet. Wij stimuleren je om de stap te wagen en er echt voor te gaan.
Ontdek iets nieuws. Versterk je kwaliteiten. En kies je eigen weg. Wij helpen je groeien met trainingen en leervormen die echt bij jou passen.
We denken altijd in mogelijkheden en win-win. En we werken elke dag aan nieuwe oplossingen voor morgen. Door opleidingen te bieden waarmee jij goed voorbereid bent op de toekomst.
Aan loze beloftes doen wij niet. Maar wel aan kwaliteit, kennis en ervaring. Een breed cursusaanbod mogelijk gemaakt door onze geïnspireerde medewerkers en trainers.
We luisteren naar wat er bij jou leeft. Waar jij behoefte aan hebt. Want daar begint onze oplossing, ons maatwerk. Elkaar goed begrijpen en helder communiceren, daar geloven wij in.
Een training volgen bij Learnit betekent samen leren. Samen met jouw ervaren trainer, samen met je cursusgroep of samen met je collega’s. En of je de training nou thuis, op jouw kantoor of op één van onze trainingslocaties volgt, wij zijn altijd bereikbaar om je te helpen. Onze kennis met jou te delen op zo’n manier dat jij er echt wat aan hebt. Samen verder komen door persoonlijke aandacht en elkaar goed begrijpen; daar geloven wij in.
Theorie uit een boekje leren waar je vervolgens weinig mee kan in je werk? Niet bij Learnit! Welke training je ook volgt bij ons, je kan er direct mee aan de slag op je werkplek. Door jouw unieke leerdoelen die je aan het begin van de training samen met de trainer bepaalt. Door de afwisseling van theorie en (interactieve) praktijkopdrachten. En door de uitdagingen waar jij tegenaan loopt in je dagelijks werk mee te nemen naar de training.
Wat anderen zeggen over deze training
Cursus SQL Training E-learning reviews - Gemiddeld cijfer 8.4
“Een goede training om de basis van SQL te leren en om dit vervolgens direct toe te passen in de praktijk”
Marianne van Oosten, Grafisch Lyceum Utrecht- SQL Basis
“SQL is een taal. De training leert jou hoe je deze taal kunt lezen en begrijpen en hoe je met deze taal een eenvoudig verhaal kunt vertellen. De locatie (Amsterdam, Muziekgebouw aan het IJ) was geweldig - top locatie, met alle nodige voorzieningen, gastvrijheid, een beetje het thuisgevoel .Learnit Training voldeed aan mijn verwachtingen - benaderbaar, goede dialoog, geen onnodige wachttijd, goede informatievoorzienning, duidelijk.”
K. Gnezda Meijer, Diebold- SQL Basis
“Goede gestructureerde training. Goede training materiaal en naslagwerk. Trainer heeft goede kennis van SQL en kan dit goed uitdragen.”
E. Haan- SQL Vervolg
"Prima, korte en toch complete basiuscursus."
- SQL Basis
“Een fijne interactieve training die ervoor zorgt dat je voldoende hand-outs meekrijgt om op je werk in de praktijk te brengen.”
E. de Gruijl - Skal Biocontrole- Open Leervorm SQL
“SQL Basis is een leuke training, die ik kan aanbevelen. Kundige docent, goede lunch, veel geleerd in 2 dagen! Nu nog toepassen in de praktijk...”
Hetty Mattaar, Het Waterschapshuis (Informatiehuis Water)- Open Leervorm SQL
“Theorie en praktijk (oefeningen zelf doen) in de juiste verdeling. Zeer goede training. Professionele trainer. Tempo van de training is juist.”
C. Bogaards, T-Mobile- SQL Basis
“Dik tevreden over de inhoud, prima toelichting gekregen op de verschillen tussen SQLSERVER 2008 en 2012. De trainer kon zich prima inleven in onze problemen/vragen. Hij weet waar hij over praat en weet de verschillen en voor- en nadelen goed aan te geven.”
J. Kok, Medisch Centrum Haaglanden- Administering Microsoft SQL Server 2012 Databases
“SQL Basis Oracle is een training die ik met een gerust hart kan aanbevelen. De praktische toepasbaarheid is erg groot!”
N. Meijer. Rijksdienst voor Ondernemend Nederland- SQL Basis - Oracle
“Gedegen basistraining waarmee je heel goed een start kunt maken in het ontdekken van SQL.”
Maria Sijtsma, Zorggroep Treant- Open Leervorm SQL
“Met deze training leer je in 2 dagen wat SQL is, hoe je het kan gebruiken en wat de bekende gemaakt fouten zijn. De trainer is zeer professioneel en heeft veel kennis van de materie.”
D. Gebroers, Alfa Accountants en Adviseurs- Transact-SQL Basis - MS SQL Server
“Zeer praktische training waarbij je direct leert werken met SQL. Geen lange, droge sessies, maar gewoon direct aan de slag na een korte inleiding. Dat gecombineerd met een trainer die weet waar hij over praat, maakt dat je binnen no-time de eerste queries weet uit te typen.”
Erik Mol, Scania Production Zwolle B.V.- Open Leervorm SQL
“Goede balans tussen luisteren en oefenen. Na deze cursus heb je een goede basis om zelf aan de slag te gaan.”
Peter Berkhout, Klantexpertise UWV- Querying Microsoft SQL Server (MOC20461)
“De training SQL geeft inzicht in het maken van query's uit databases. Tijdens de lessen leer je hoe een query wordt opgebouwd. Tijdens de lessen wordt eerst de theorie besproken om het vervolgens met een praktijkopdracht uit te voeren. Dit is erg leuk en leerzaam.”
G.J. Leferink, Elementis Delden- SQL Basis
“Zeker aan te raden als je met SQL werkt. Handigheden die eerder bij mij niet bekend was heb ik bij deze training geleerd.”
A. Puijn, DSV Venlo- SQL Basis
“Goede training. Heel duidelijk en toepasbaar. Je leert alle facetten van SQL.”
K. Sijne, AB Vakwerk- SQL Basis
“De training heeft mij genoeg handvatten gegeven om aan de slag te kunnen met SQL. De ervaring doe je op in de praktijk, maar deze training geeft je voldoende vaste grond onder de voeten.”
B. Engelhart, Achmea IM&IT- SQL Basis
“Zonder veel ervaring op het gebied van programmeren heb ik deze twee dagen veel geleerd van SQL. Als je dan kijkt wat voor query je aan het eind van de tweede dag kunt maken, dan zie je ook echt de vordering die je tijdens die twee dagen hebt gemaakt. De trainer had aandacht voor iedereen en hij nam daar ook ruim de tijd voor.”
J. Blaas, A.S.R. Verzekeringen- SQL Basis
“het is een hele goede basis, om daarna meteen aan de slag te gaan met SQL.”
T. Kraan- SQL Basis
“Goede training met een prima trainer die op al onze vragen een duidelijk antwoord kon geven. Niet alleen theoretische kennis, maar veel praktijkopdrachten.”
R. Uters, Efteling- SQL Basis
“Een mooie leerzame training met een professionele trainer die veel van af weet. Waardoor je boeiend blijft luisteren en je aandacht niet verliest.”
N. Amoruso - Universiteit Twente- Open Leervorm SQL
“Uitstekende training in SQL Server met duidelijke opbouw.”
L. Wong - Gemeente Rotterdam- SQL Basis
“Een goede basis cursus waarbij mijn kennis 100% is vooruitgegaan. Goede leerfstof, rustig tempo en uitstekende opdrachten. Een aanrader als basis-cursus SQL.”
R. Wolters, DSV Venlo- SQL Basis
“Inhoud was goed. Wij hadden een training aangevraagd om de nieuwe functies / vernaderingen in SQL server 2012 te leren. De inhoud hadden we dus grotendeels zelf bepaald. De trainer had dit goed opgepakt en per onderdeel duidelijk uitgelegd wat er veranderd / nieuw is en hoe daarmee om te gaan en voorbeelden gegeven per onderdeel.”
M. van Leeuwen- Administering Microsoft SQL Server 2012 Databases
“Effectieve training van een ervaren trainer met ruim voldoende kennis. De trainer kon snel schakelen tussen mensen en focuste zich ook op de mensen die het nodig hadden zonder de anderen te vergeten.”
J. Heijmink, Norbert Dentressangle- SQL Basis
“Prima training als je SQL degelijk en gestructureerd wilt leren. Met veel praktijkoefeningen. De inhoud van de training was prima: duidelijk ingedeeld, goed lesmateriaal inclusief oefenopdrachten, goede afwisseling tussen theorie en praktisch oefenen. De kennis van de trainer is goed, evenals de wijze van uitleggen en overbrengen. Hij legt een goede nadruk op gestructureerd en degelijk kennis opbouwen, liever dan snelle resultaten. Ging goed op de vragen in.”
P. Soemers- SQL Basis
“Leuke en interessante training. Duidelijke uitleg, voorbeelden en opdrachten. Ook fijn dat de opdrachten zo gesteld zijn als een collega ze aan je zou stellen, zodat je zelf moet nadenken hoe je het gaat aanpakken. Veel functies geleerd in korte tijd.”
Helene Hallebeek, Transavia- Open Leervorm SQL
“Goede cursus met duidelijke uitleg in een rustig tempo. Ook goed te doen zonder voorkennis.”
A. Koomen - Gemeente Rotterdam- SQL Basis
"Inhoud van de cursus is prima, je krijgt een duidelijk beeld over de toepasbaarheid van de stof binnen de eigen organisatie. Leuke oefeningen en prima docent die inspirerend weet les te geven."
- SQL Basis - Oracle
“De training is interactief.. Binnen twee dagen heb je een duidelijk beeld van de mogelijkheden van SQL”
C. de Wolff, De Nederlandsche Bank- Open Leervorm SQL
“Leuke basistraining, perfecte locatie (Amsterdam, Muziekgebouw aan 't IJ).”
S. Buster, De Nederlandsche Bank- SQL Basis
“Learnit is een professionele organisatie met een persoonlijke insteek. De SQL cursus werd goed afgestemd op het instapniveau en de docent leidde ons kundig en met veel plezier door de stof heen. Klasse!”
Shanna Wielinga, Klantexpertise UWV- Querying Microsoft SQL Server (MOC20461)
“Een 2-daagse training die aansloot op mijn verwachting en mij instaat stelde om het geleerde succesvol in de dagelijkse praktijk toe te passen. De kundige trainer wist, door theorie en praktijk af te wisselen, de training levendig te houden en ons gemêleerd gezelschap tot het einde te boeien. Dit in een goede locatie met voor deze training prima cursusmateriaal.”
Charles Slierendrecht, Gemeente Maastricht- Open Leervorm SQL
“Zeer goed georganiseerde training met de ruimte voor eigen input.”
Jordy de Groot, Advanced Programs- SQL Vervolg
“Na het doen van deze training kreeg ik een erg goede indruk van SQL en de mogelijkheden. Ik ontwikkelde al gelijk ideeën over toepassingen in mijn eigen werkomgeving en die van anderen. We kennen SQL wel, maar pas nadat de basis duidelijk is leer je begrijpen wat je kan en hoe dat moet. Deze training was daarvoor perfect.”
A. Ruijter, Tommy Hilfiger Europe B.V.- SQL Basis
“Een fijne cursus waarin je veel te weten komt over SQL en goed te volgen als je een beginner bent.”
S. Sivananthan - Erasmus MC- Open Leervorm SQL
“Een training in een informele sfeer, waar persoonlijk contact voorop staat. Op deze manier kan iedereen in zijn tempo de stof tot zich nemen en is er voldoende ruimte om je doelen te behalen.”
J. Koopmans, Roba Mentals B.V.- SQL Basis
"Prima basistraining. Stapsgewijs worden onderwerpen uitgelegd, waarna de cursist zelf oefent aan de hand van een aantal korte opdrachtjes. Omdat de trainer rondloopt en meekijkt, krijg je direct feedback."
- SQL Basis - Oracle
“Deze training heeft een duidelijke structuur en opbouw. Naast de theorie is er veel ruimte om te oefenen en praktijksituaties voor te leggen aan de trainer. Rustige, gekwalificeerde en duidelijke trainer. Wist waar hij het over had en hoe de training in elkaar zit. Al met al een goede manier om een start te maken met SQL.”
R. Kemmenaar, Triage-IT- SQL Basis
“De trainer heeft veel kennis van de materie. Hij liet eigen gemaakte voorbeelden zien, die erg interessant waren. Deze voorbeelden ging hij helemaal uitleggen. Hier heb ik veel van opgestoken en werd gemotiveerd.”
Anoniem- Writing queries using Microsoft SQL server 2008 Transact-SQL
“Een SQL cursus die voor een ieder zonder enige programmeer ervaring te volgen is door middel van een stuk theorie met opvolgend opdrachten. In kleine groepen waardoor persoonlijke interactie met de trainer mogelijk is.”
S. Grootendorst, PSfm B.V.- SQL Basis
“Goede training wanneer je nog geen kennis hebt van SQL. Met het geleerde kun je meteen aan de slag.”
F. van Nuland, Sevagram- SQL Basis
“Je leert de basiscommando's om een database te bevragen en tabellen te combineren. Dit sloot geweldig aan op de vraagstukken die ik in de dagelijkse praktijk tegen kom. Ik had het geluk een klas te treffen die met dezelfde doelen aan de training deel nam. Hierdoor lag het tempo hoog en hoefde je niet op andere cursisten te wachten. Het is wel een vereiste om enige kennis te hebben van applicatiebeheer en bevragen databases te hebben, zodat je de inhoud ook direct kan vertalen naar de dagelijkse praktijk.”
P. de Best, Gemeente Westland- SQL Basis - Oracle
"Super leerzaam, stapsgewijs opgebouwd en goed te begrijpen voor mensen die hier nog geen kennis van hebben."
- SQL Basis
“Prima training voor beginners die al een klein beetje ervaring hebben met SQL, er wordt redelijk rekening gehouden met het type SQL dat je zelf gebruikt (van tevoren evt aangeven bij de organisatie, dan kan je mogelijk een ander tekstboek ontvangen). In de training blijft het echt bij de basis dingen.”
Kelly de Kuyper, Pluriplus / Pluripharm- SQL Basis
“Handige cursus om snel SQL te leren.”
Eveline Horbach, Sorgente- Open Leervorm SQL
“Goede verhouding tussen presentatie en zelf opdrachten doen. Goede afwisseling in de moeilijkheidsgraad van de opdrachten, er zaten een paar leuke uitdagende bij. De trainer had veel kennis en legde goed uit hoe je een probleem op een gestructureerde manier aan kunt pakken.”
S. Rodewijk, NUON- Oracle Database: SQL Fundamenten deel I
“Goede training waarbij de basis hands-on wordt behandeld. je gaat dus direct met het geleerde aan de slag. Enige voorkennis is wel handig”
Daniëlle van Dijk, TimeTell B.V.- SQL Basis
"De training overtrof mijn verwachtingen, zeer aan te raden. De trainer had zeer veel kennis."
- SQL Report Builder
“Deze training geeft je een nog beter beeld, wat je met SQL kan en hoe je het geleerde toe kunt passen. Aanrader.”
Jurgen Koopmans, Roba Metals BV- SQL Vervolg
Learnit reviews