E-Learning
Geheel online225,-
excl. btw
- Waar je wilt
- Wanneer je wilt
- Op je eigen tempo
Tijdens deze e-learning cursus SQL leer je op eenvoudige wijze om gegevens op te vragen uit een relationele database met gebruik van de vraagtaal SQL (Structured Query Language). SQL werd in de jaren '70 ontwikkeld en sindsdien zijn er veel SQL-versies geweest. In de jaren '80 werd SQL gestandaardiseerd. Natuurlijk volgden en volgen er verscheidene renovaties van het programma. Met SQL kun je data aanpassen, manipuleren en tabelstructuren aanpassen. SQL is wijd verspreid en het gebruik is vaak in combinatie met andere programmeertalen, zoals PHP, ASP en VBA. In deze online cursus leer je de basisvariant van SQL en we lichten de mogelijke verschillen met bijvoorbeeld Oracle SQL of een andere relationele database uit.
SQL gebruikt voor de communicatie met het DBMS (Data Base Management Systeem) zogenaamde query's. Een query is een ASCII-tekenreeks en een opdracht die naar het DBMS wordt verzonden. Het DBMS zal de opdracht interpreteren en uitvoeren en stuurt eventueel gegevens terug naar het programma. SQL is niet imperatief maar declaratief en is een vierde-generatie-taal.
De inhoud van de Engelstalige online cursus bestaat uit verschillende video's, lezingen, quizzen en oefeningen. Het duurt ongeveer 16 uur om alles te doorlopen. Mocht je daarna nog op bepaalde onderwerpen willen terugblikken dan is dat mogelijk. Na het activeren van je training heb je namelijk nog een jaar lang toegang tot alle content. Het is mogelijk om deze e-learning op je eigen tempo door te nemen. Je leert te begrijpen hoe relationele databases werken, SQL te gebruiken om rapporten uit te voeren en SQL-query's te schrijven om gegevens uit meerdere tabellen op te halen.
Na het doorlopen van de online SQL-cursus ken je de geschiedenis van SQL, weet je hoe je SQL-query's moet schrijven, tabellen rijen en kolommen moet maken, berekeningen uit moet voeren, records moet selecteren en ken je de ingebouwde functies voor gegevensmanipulatie en kun je rapporten uitvoeren. Alle kennis die je hebt opgedaan en de opdrachten die je hebt uitgevoerd, zijn van toepassing op alle belangrijke databases.
Geen specifieke voorkennis vereist.
Het betreft hier een e-learning cursus in de Engelse taal. De cursussen op eigen tempo zijn ons betaalbare alternatief voor cursisten die de flexibiliteit zoeken om in hun eigen tempo te leren. De inhoud wordt online geleverd met behulp van video's, quizzen en oefeningen. De cursussen zijn geschreven door deskundige instructeurs.
Wil je deze training organiseren voor een hele groep of meerdere groepen? Dit kan voordelig zijn. We kunnen bijvoorbeeld de inhoud geheel op jouw organisatie afstemmen en een hele groep trainen is bovendien voordeliger.
Gaat het om grote aantallen of een complete academy? Daar komt veel bij kijken. Denk bijvoorbeeld aan planning en communicatie, het inventariseren en afstemmen van de doelen en inhoud van de training. Of aan niveauverschillen, feedback mechanismen en borging. Gelukkig heeft Learnit een rijke ervaring op dit gebied (meer dan 25 jaar) en we helpen je graag bij dit proces.
Vraag hier een offerte aan
Bij Learnit vind je altijd een training waarmee je verder komt. Van (technische) IT skills tot communicatie of persoonlijk leiderschap. Daarbij kan je kiezen uit de trainingsvorm die jij het prettigst vindt: een klassikale training, een maatwerktraining bij jou op kantoor, een online cursus of een e-learning. Wij hebben voor iedereen de juiste training en trainingsvorm. Want leren op de manier die het best bij jou past, zorgt voor de beste resultaten.
Persoonlijke aandacht en een prettige sfeer. Of je nou een cursus volgt bij ons, op kantoor of op je pc, wij zorgen dat je je genoeg thuisvoelt om je grenzen te verleggen.
Nieuwe mogelijkheden ontstaan als je in beweging komt. Scherp blijft. Steeds nieuwe stappen zet. Wij stimuleren je om de stap te wagen en er echt voor te gaan.
Ontdek iets nieuws. Versterk je kwaliteiten. En kies je eigen weg. Wij helpen je groeien met trainingen en leervormen die echt bij jou passen.
We denken altijd in mogelijkheden en win-win. En we werken elke dag aan nieuwe oplossingen voor morgen. Door opleidingen te bieden waarmee jij goed voorbereid bent op de toekomst.
Aan loze beloftes doen wij niet. Maar wel aan kwaliteit, kennis en ervaring. Een breed cursusaanbod mogelijk gemaakt door onze geïnspireerde medewerkers en trainers.
We luisteren naar wat er bij jou leeft. Waar jij behoefte aan hebt. Want daar begint onze oplossing, ons maatwerk. Elkaar goed begrijpen en helder communiceren, daar geloven wij in.
Een training volgen bij Learnit betekent samen leren. Samen met jouw ervaren trainer, samen met je cursusgroep of samen met je collega’s. En of je de training nou thuis, op jouw kantoor of op één van onze trainingslocaties volgt, wij zijn altijd bereikbaar om je te helpen. Onze kennis met jou te delen op zo’n manier dat jij er echt wat aan hebt. Samen verder komen door persoonlijke aandacht en elkaar goed begrijpen; daar geloven wij in.
Theorie uit een boekje leren waar je vervolgens weinig mee kan in je werk? Niet bij Learnit! Welke training je ook volgt bij ons, je kan er direct mee aan de slag op je werkplek. Door jouw unieke leerdoelen die je aan het begin van de training samen met de trainer bepaalt. Door de afwisseling van theorie en (interactieve) praktijkopdrachten. En door de uitdagingen waar jij tegenaan loopt in je dagelijks werk mee te nemen naar de training.
Wat anderen zeggen over deze training
Cursus SQL Training E-learning reviews - Gemiddeld cijfer 8.4
“Goede cursus met duidelijke uitleg in een rustig tempo. Ook goed te doen zonder voorkennis.”
A. Koomen - Gemeente Rotterdam- SQL Basis
“Prima training voor een basis queries maken. Duidelijk boek met goede voorbeelden en goede opbouw.De trainer is zeer kundig. Wist door zijn wijze van uitleg de aandacht vast te houden. Verhelderende uitleg.”
Anoniem- Writing Queries Using Microsoft SQL Server 2008 Transact-SQL
“Goede verhouding tussen presentatie en zelf opdrachten doen. Goede afwisseling in de moeilijkheidsgraad van de opdrachten, er zaten een paar leuke uitdagende bij. De trainer had veel kennis en legde goed uit hoe je een probleem op een gestructureerde manier aan kunt pakken.”
S. Rodewijk, NUON- Oracle Database: SQL Fundamenten deel I
“Leuke training waar je veel aan gaat hebben als je met SQL aan de slag wilt.”
R. de Munck, Gemeente Amersfoort- SQL Basis
“Leuke basistraining, perfecte locatie (Amsterdam, Muziekgebouw aan 't IJ).”
S. Buster, De Nederlandsche Bank- SQL Basis
"De training overtrof mijn verwachtingen, zeer aan te raden. De trainer had zeer veel kennis."
- SQL Report Builder
"Prima basistraining. Stapsgewijs worden onderwerpen uitgelegd, waarna de cursist zelf oefent aan de hand van een aantal korte opdrachtjes. Omdat de trainer rondloopt en meekijkt, krijg je direct feedback."
- SQL Basis - Oracle
“Training met een goed tempo. Prettige afwisseling tussen plenaire behandeling van de stof en het maken van individuele oefeningen. Prima prijs kwaliteit verhouding als je met sql in de praktijk wil gaan werken.”
B. Willemse. Capter- SQL Basis
“Heb je affiniteit met ICT, maar nog geen ervaring met SQL dan is deze cursus perfect om dit te leren.”
J. Witvoet, S.R.S. B.V.- SQL Basis
“Interessante training met een uitstekende docent die interactie heeft met de cursist en ook open staat voor vragen en opmerkingen.”
L. Rams- Open Leervorm SQL
“Interessante en praktische training. Trainer schakelde snel naar gegeven feedback waardoor het nog meer een training op maat werd!”
Marjolein Smits, Advanced Programs- SQL Vervolg
“Mooie uitleg gekregen van alle basis principes binnen SQL en de diverse dialecten ervan. Ook als opfris cursus erg aan te raden!”
Erwin Vos, OFGV- Open Leervorm SQL
“Good starting point for mastering SQL.”
Gerard Teurlinx, Mapscape B.V.- SQL Basis
“Een training die je binnen twee dagen op het een niveau brengt, waarmee je vervolgens zelf in de praktijk aan de slag kan. De inhoud van de training sloot heel goed aan op mijn verwachtingen. Ik heb nu de basis van de SQL-taal onder de knie.”
P. Willems, Zorgon B.V.- SQL Basis
“Leuke training waar je veel aan gaat hebben als je met SQL aan de slag wilt.”
R. de Munck, Gemeente Amersfoort- SQL Basis
“Goede training voor diegene die in 2 dagen toch het gevoel wil hebben sql te begrijpen en met vertrouwen er mee aan de slag te kunnen gaan.”
T. de Haan, XPO Mijdrecht- Open Leervorm SQL
“Fijne opzet, goede structuur, aanrader.”
P. Geomini - Gemeente Rotterdam- SQL Vervolg
“Alles top geregeld, heel veel van geleerd!”
M. Lemmens- Open Leervorm SQL
“Ik was zeer twevreden met de opzet en uitvoerin van deze cursus. Er werd een goede balans gezocht in het verschil in tempo van de cursisten. Er werd duidelijk uitgelegd met een goede balans tussen het samen maken van oefeningen als het zelf aan de slag gaan met oefeningen.”
J. Esseling, Zorgon B.V.- SQL Basis
“Hele fijne training en organisatie, zeer tevreden!”
N. Claessens, UWV- SQL Basis
"Mijn eerste kennismaking met SQL in deze SQL-basis training. Goede, duidelijke uitleg van de stof. Veel oefeningen om meteen de stof in praktijk te brengen en een bevlogen trainer maken deze training tot een aanrader voor een ieder die meer wil weten van SQL."
- SQL Basis
“Mijn voornaamste leerdoel was om queries/scripts beter te kunnen lezen en begrijpen. Door zelf scripts te schrijven en kennis te maken met een aantal mogelijkheden van SQL is dit leerdoel zeker gehaald. Je krijgt door zelf wat scripts te oefenen al wat inzicht en een beginsel. Je moet er zelf wel wat mee doen en op je werk of thuis gaan oefenen. Dan komt de handigheid zeker ook wel.”
Han Bennink, AFAS Software B.V.- Open Leervorm SQL
“Goede training met een goed verloop van de basis tot wat meer complexere inhoud verspreid over twee trainingsdagen. Ik vond het een hele nuttige training en het is fijn dat we ook naslagwerk hebben in de vorm van een trainingsboek en toegang tot de website met de materie uit het boek en praktijkoefeningen inclusief antwoorden.”
A. Mangal - Ayvens Nederland- SQL Basis - Oracle
“Goede training met een goed verloop van de basis tot wat meer complexere inhoud verspreid over twee trainingsdagen. Ik vond het een hele nuttige training en het is fijn dat we ook naslagwerk hebben in de vorm van een trainingsboek en toegang tot de website met de materie uit het boek en praktijkoefeningen inclusief antwoorden.”
A. Mangal - Ayvens Nederland- SQL Basis - Oracle
"E. van Herwijnen - "Positieve indruk. Goede locatie, training, oefenstof en toepasbaarheid in de praktijk." - Beoordeling: 7.2"
- SQL Basis
“Je krijgt waar voor je geld. En gaat weg met de kennis om eigen SQL-statements te schrijven.”
D. Knijnsberg, Gemeente Purmerend- SQL Basis
“Handige cursus om snel SQL te leren.”
Eveline Horbach, Sorgente- Open Leervorm SQL
“De training over SQL was een welkome cursus.Door deze cursus kan ik verder met meer begrip van ORACLE SQL. De twee lesdagen die wij hebben genoten waren echt heel leerzaam.”
H. Rijnsburger - Gemeente Zaanstad- SQL Basis - Oracle
“Praktische training die goede basis legt voor verder gebruik/begrip van SQL.”
A. Bouman, Denkavit Nederland B.V.- Open Leervorm SQL
"Training wordt per onderwerp gegeven. Aantal oefeningen wordt doorgesproken, daarna ga je zelf aan de slag en spreekt het door. Methode sprak mij aan door de overzichtelijkheid."
- Open Leervorm SQL
“De SQL Basis cursus bij Learnit is zeer aan te bevelen. Persoonlijke aandacht, verzorging van het lesmateriaal en training zijn in één woord geweldig. Ik heb veel mogen leren in 2 dagen. Het biedt een geweldige basis aan om verder te kunnen groeien tot een professionele super gebruiker als je naar een hogere niveau wilt gaan.”
Tim Engelhart, Centraal Beheer Achmea- Open Leervorm SQL
“Prima cursus om als leek mee te beginnen. Je maakt eerst kennis met het softwarepakket waarna je direct aan de slag gaat met kleine opdrachtjes. Waardoor ik nu in staat ben kleine databases en reports te maken.”
J. Kramer, HC Groep- SQL Report Builder
“Nog niet eerder op cursus/training geweest en de training met alles eromheen was eigenlijk boven mijn verwachtingen.”
M. Goedhart, Duynie Holding B.V.- SQL Basis
“Bruikbaar in mijn organisatie waar ik werk”
Louis Kamphuis, Beaphar B.V.- Open Leervorm SQL
“Hele goede cursus voor beginnets, maar zeker ook een opfrisser voor de iets meer ervaren personen.”
Monique van de Wetering, Greenspans B.V.- Open Leervorm SQL
"Inhoud van de cursus is prima, je krijgt een duidelijk beeld over de toepasbaarheid van de stof binnen de eigen organisatie. Leuke oefeningen en prima docent die inspirerend weet les te geven."
- SQL Basis - Oracle
“Door in de breedte basiskennis op te doen van SQL, helpt het mij in de praktijk om eenvoudige queries te kunnen maken en uitgebreidere queries te kunnen lezen en aan te passen. Dat was precies waar ik naar op zoek was. Wat zeker ook het verschil maakt is dat er door de kleinschaligheid op de deelnemers afgestemd wordt.”
J. Burgers, Gemeente Haarlemmermeer- SQL Basis
“Goede duidelijke training, echt voor het bouwen van rapporten voor beginners.”
D. Hoekstra, NLO- SQL Report Builder
“Leuke en zeer goed toepasbare training, je hebt er echt wat aan en je kunt het meteen in de pratijk brengen. Echte aanrader.”
N.J.G. Cairo-Pol, Diabetes Zorgsysteem WF- SQL Basis
“Prima training. Uitstekende docent”
Ernst Lesterhuis, Global Knowledge- SQL Basis - Oracle
“Zeker aan te raden als je met SQL werkt. Handigheden die eerder bij mij niet bekend was heb ik bij deze training geleerd.”
A. Puijn, DSV Venlo- SQL Basis
“It's a good training for filling in the gaps if you have patchy knowledge, due to on the job learning, like I did.”
Laszlo Iliasics, Mapscape B.V.- SQL Basis
“Door in de breedte basiskennis op te doen van SQL, helpt het mij in de praktijk om eenvoudige queries te kunnen maken en uitgebreidere queries te kunnen lezen en aan te passen. Dat was precies waar ik naar op zoek was. Wat zeker ook het verschil maakt is dat er door de kleinschaligheid op de deelnemers afgestemd wordt.”
J. Burgers, Gemeente Haarlemmermeer- SQL Basis
“De trainingis uitermate geschikt voor mensen die niet eerder in aanraking zijn geweest met SQL. Er wordt goed en duidelijk uitgelegd wat de mogelijkheden zijn van SQL. Dit is een goede basistraining. Wanneer je SQL al regelmatig toepast, raad ik een gevorderde training aan.”
R. Arentsen, I-Real- SQL Basis
“SQL Basis Oracle is een training die ik met een gerust hart kan aanbevelen. De praktische toepasbaarheid is erg groot!”
N. Meijer. Rijksdienst voor Ondernemend Nederland- SQL Basis - Oracle
“De trainingis uitermate geschikt voor mensen die niet eerder in aanraking zijn geweest met SQL. Er wordt goed en duidelijk uitgelegd wat de mogelijkheden zijn van SQL. Dit is een goede basistraining. Wanneer je SQL al regelmatig toepast, raad ik een gevorderde training aan.”
R. Arentsen, I-Real- SQL Basis
“ik heb totaal geen ervaring met SQL. Maar de cursus werd op z'n tempo uitgelegd, waardoor je de stof kon beheren. Ik raad het aan voor de beginners.”
Y. Karaca, Gemeente Amstelveen- Open Leervorm SQL
“De SQL cursus was erg leerzaam. De cursus werd op een leuke manier gebracht door een trainer die veel kennis heeft. Alle basis functies van SQL zijn stap voor stap aanbod gekomen waardoor ik hier zeker verder mee kan binnen mijn bedrijf.”
Nicky Tulp, ENOT bv- Open Leervorm SQL
“Met deze training leer je in 2 dagen wat SQL is, hoe je het kan gebruiken en wat de bekende gemaakt fouten zijn. De trainer is zeer professioneel en heeft veel kennis van de materie.”
D. Gebroers, Alfa Accountants en Adviseurs- Transact-SQL Basis - MS SQL Server
“Deze training is ideaal voor mensen die gaan werken met SQL database's. Er word veel uitgelegd, tempo is nooit te laag. Allerlei soorten query's komen aan bod en ook het kruisgebruik van type's door elkaar heen. Aanrader!”
J. de Groot, Kemira- SQL Basis
Learnit reviews