E-Learning
Geheel online225,-
excl. btw
- Waar je wilt
- Wanneer je wilt
- Op je eigen tempo
Tijdens deze e-learning cursus SQL leer je op eenvoudige wijze om gegevens op te vragen uit een relationele database met gebruik van de vraagtaal SQL (Structured Query Language). SQL werd in de jaren '70 ontwikkeld en sindsdien zijn er veel SQL-versies geweest. In de jaren '80 werd SQL gestandaardiseerd. Natuurlijk volgden en volgen er verscheidene renovaties van het programma. Met SQL kun je data aanpassen, manipuleren en tabelstructuren aanpassen. SQL is wijd verspreid en het gebruik is vaak in combinatie met andere programmeertalen, zoals PHP, ASP en VBA. In deze online cursus leer je de basisvariant van SQL en we lichten de mogelijke verschillen met bijvoorbeeld Oracle SQL of een andere relationele database uit.
SQL gebruikt voor de communicatie met het DBMS (Data Base Management Systeem) zogenaamde query's. Een query is een ASCII-tekenreeks en een opdracht die naar het DBMS wordt verzonden. Het DBMS zal de opdracht interpreteren en uitvoeren en stuurt eventueel gegevens terug naar het programma. SQL is niet imperatief maar declaratief en is een vierde-generatie-taal.
De inhoud van de Engelstalige online cursus bestaat uit verschillende video's, lezingen, quizzen en oefeningen. Het duurt ongeveer 16 uur om alles te doorlopen. Mocht je daarna nog op bepaalde onderwerpen willen terugblikken dan is dat mogelijk. Na het activeren van je training heb je namelijk nog een jaar lang toegang tot alle content. Het is mogelijk om deze e-learning op je eigen tempo door te nemen. Je leert te begrijpen hoe relationele databases werken, SQL te gebruiken om rapporten uit te voeren en SQL-query's te schrijven om gegevens uit meerdere tabellen op te halen.
Na het doorlopen van de online SQL-cursus ken je de geschiedenis van SQL, weet je hoe je SQL-query's moet schrijven, tabellen rijen en kolommen moet maken, berekeningen uit moet voeren, records moet selecteren en ken je de ingebouwde functies voor gegevensmanipulatie en kun je rapporten uitvoeren. Alle kennis die je hebt opgedaan en de opdrachten die je hebt uitgevoerd, zijn van toepassing op alle belangrijke databases.
Geen specifieke voorkennis vereist.
Het betreft hier een e-learning cursus in de Engelse taal. De cursussen op eigen tempo zijn ons betaalbare alternatief voor cursisten die de flexibiliteit zoeken om in hun eigen tempo te leren. De inhoud wordt online geleverd met behulp van video's, quizzen en oefeningen. De cursussen zijn geschreven door deskundige instructeurs.
Wil je deze training organiseren voor een hele groep of meerdere groepen? Dit kan voordelig zijn. We kunnen bijvoorbeeld de inhoud geheel op jouw organisatie afstemmen en een hele groep trainen is bovendien voordeliger.
Gaat het om grote aantallen of een complete academy? Daar komt veel bij kijken. Denk bijvoorbeeld aan planning en communicatie, het inventariseren en afstemmen van de doelen en inhoud van de training. Of aan niveauverschillen, feedback mechanismen en borging. Gelukkig heeft Learnit een rijke ervaring op dit gebied (meer dan 25 jaar) en we helpen je graag bij dit proces.
Vraag hier een offerte aan
Bij Learnit vind je altijd een training waarmee je verder komt. Van (technische) IT skills tot communicatie of persoonlijk leiderschap. Daarbij kan je kiezen uit de trainingsvorm die jij het prettigst vindt: een klassikale training, een maatwerktraining bij jou op kantoor, een online cursus of een e-learning. Wij hebben voor iedereen de juiste training en trainingsvorm. Want leren op de manier die het best bij jou past, zorgt voor de beste resultaten.
Persoonlijke aandacht en een prettige sfeer. Of je nou een cursus volgt bij ons, op kantoor of op je pc, wij zorgen dat je je genoeg thuisvoelt om je grenzen te verleggen.
Nieuwe mogelijkheden ontstaan als je in beweging komt. Scherp blijft. Steeds nieuwe stappen zet. Wij stimuleren je om de stap te wagen en er echt voor te gaan.
Ontdek iets nieuws. Versterk je kwaliteiten. En kies je eigen weg. Wij helpen je groeien met trainingen en leervormen die echt bij jou passen.
We denken altijd in mogelijkheden en win-win. En we werken elke dag aan nieuwe oplossingen voor morgen. Door opleidingen te bieden waarmee jij goed voorbereid bent op de toekomst.
Aan loze beloftes doen wij niet. Maar wel aan kwaliteit, kennis en ervaring. Een breed cursusaanbod mogelijk gemaakt door onze geïnspireerde medewerkers en trainers.
We luisteren naar wat er bij jou leeft. Waar jij behoefte aan hebt. Want daar begint onze oplossing, ons maatwerk. Elkaar goed begrijpen en helder communiceren, daar geloven wij in.
Een training volgen bij Learnit betekent samen leren. Samen met jouw ervaren trainer, samen met je cursusgroep of samen met je collega’s. En of je de training nou thuis, op jouw kantoor of op één van onze trainingslocaties volgt, wij zijn altijd bereikbaar om je te helpen. Onze kennis met jou te delen op zo’n manier dat jij er echt wat aan hebt. Samen verder komen door persoonlijke aandacht en elkaar goed begrijpen; daar geloven wij in.
Theorie uit een boekje leren waar je vervolgens weinig mee kan in je werk? Niet bij Learnit! Welke training je ook volgt bij ons, je kan er direct mee aan de slag op je werkplek. Door jouw unieke leerdoelen die je aan het begin van de training samen met de trainer bepaalt. Door de afwisseling van theorie en (interactieve) praktijkopdrachten. En door de uitdagingen waar jij tegenaan loopt in je dagelijks werk mee te nemen naar de training.
Wat anderen zeggen over deze training
Cursus SQL Training E-learning reviews - Gemiddeld cijfer 8.4
“Zonder veel ervaring op het gebied van programmeren heb ik deze twee dagen veel geleerd van SQL. Als je dan kijkt wat voor query je aan het eind van de tweede dag kunt maken, dan zie je ook echt de vordering die je tijdens die twee dagen hebt gemaakt. De trainer had aandacht voor iedereen en hij nam daar ook ruim de tijd voor.”
J. Blaas, A.S.R. Verzekeringen- SQL Basis
“Prima cursus waar de volledige basis wordt uitgelegd, trainer kan tevens zaken bespreken die niet binnen het bereik van de cursus vallen.”
A. Reuijl, Grant Thornton- SQL Basis
“Dankzij het vele oefenen en de prettige manier van lesgeven is deze training uitermate geschikt om snel basiskennis SQL op te doen.”
R.C.C.F. Baijens, Kluwer- SQL Basis
“Training sloot voor een groot deel aan bij de indruk die ik had van de brochure. Uitstekende trainer die helder en duidelijk was; rekening hield met verschillende niveau's binnen de groep en de verhouding theorie/oefeningen prima verdeelde.”
T. Koenraadt, AkzoNobel Decorative Paints- Writing Queries Using Microsoft SQL Server 2008 Transact-SQL
“Een SQL cursus die voor een ieder zonder enige programmeer ervaring te volgen is door middel van een stuk theorie met opvolgend opdrachten. In kleine groepen waardoor persoonlijke interactie met de trainer mogelijk is.”
S. Grootendorst, PSfm B.V.- SQL Basis
“Learnit heeft goed meegedacht met de invulling van de SQL Basis training op lokatie. Dit was voor een kleine groep met verschillende achtergronden en basiskennis. Voor de training en de trainer was dit geen enkel probleem. De opbouw is prettig en de training loopt lekker door. Er is ruimte voor verdieping en een groot voordeel is dat je veel zelf doet en naderhand bespreekt.”
Timo van Limbeek, Universiteit Twente- SQL Basis
“It's a good training for filling in the gaps if you have patchy knowledge, due to on the job learning, like I did.”
Laszlo Iliasics, Mapscape B.V.- SQL Basis
“De trainer had veel ervaring en gedegen inhoudelijke kennis. Prima training!”
J. Groen, Politie Kennemerland- SQL Basis
“De SQL-Vervolg training was erg goed en toepasbaar in de praktijk. Deze cursus is een goede aanvulling als je al wat meer weet van T-SQL. Waardoor je enkele manieren leert die je normaal anders zou gebruiken. Tevens de eerste dag is ook goed om weer even op de frissen van je kennis.”
C. Kessenich - Optimizers- SQL Vervolg
“Alles top geregeld, heel veel van geleerd!”
M. Lemmens- Open Leervorm SQL
"Deze basistraining geeft een goede overview wat SQL is en wat je ermee kunt. Aan de hand van een logisch opgebouwde structuur ga je in twee dagen van een heel simpele query naar een flink geavanceerde diepgaande query."
- SQL Basis
“Het is een goed opgebouwde cursus, die goed is te volgen zelfs voor de absolute beginner.De docent is gepassioneerd, duidelijk en goed in het beantwoorden van vragen.”
N. de Korte, Q-TC Nederland B.V.- SQL Basis
“Prima training voor beginners die al een klein beetje ervaring hebben met SQL, er wordt redelijk rekening gehouden met het type SQL dat je zelf gebruikt (van tevoren evt aangeven bij de organisatie, dan kan je mogelijk een ander tekstboek ontvangen). In de training blijft het echt bij de basis dingen.”
Kelly de Kuyper, Pluriplus / Pluripharm- SQL Basis
“Goede training voor diegene die in 2 dagen toch het gevoel wil hebben sql te begrijpen en met vertrouwen er mee aan de slag te kunnen gaan.”
T. de Haan, XPO Mijdrecht- Open Leervorm SQL
“Aanrader voor mensen met weinig SQL-kennis, in 2 dagen de basis prima op orde!”
W. de Rijke, Delta Energy B.V.- SQL Basis
“Deze training heeft een duidelijke structuur en opbouw. Naast de theorie is er veel ruimte om te oefenen en praktijksituaties voor te leggen aan de trainer. Rustige, gekwalificeerde en duidelijke trainer. Wist waar hij het over had en hoe de training in elkaar zit. Al met al een goede manier om een start te maken met SQL.”
R. Kemmenaar, Triage-IT- SQL Basis
“Je leert bij deze training op een eenvoudige manier de basis van SQL. De oefening sluiten goed aan op de lesstof.”
Wouter Louet, Gemeente Utrecht- Open Leervorm SQL
"De training overtrof mijn verwachtingen, zeer aan te raden. De trainer had zeer veel kennis."
- SQL Report Builder
“Prima cursus waar de volledige basis wordt uitgelegd, trainer kan tevens zaken bespreken die niet binnen het bereik van de cursus vallen.”
A. Reuijl, Grant Thornton- SQL Basis
“Leuke training waar je veel aan gaat hebben als je met SQL aan de slag wilt.”
R. de Munck, Gemeente Amersfoort- SQL Basis
“Praktijkgerichte cursus waarbij een gebruiker/informatie analist snel leert hoe hij of zij met behulp van de basisprincipes van SQL (relationele) databases kan ontsluiten.”
Arthur Wagenaar- Open Leervorm SQL
“SQL is een taal. De training leert jou hoe je deze taal kunt lezen en begrijpen en hoe je met deze taal een eenvoudig verhaal kunt vertellen. De locatie (Amsterdam, Muziekgebouw aan het IJ) was geweldig - top locatie, met alle nodige voorzieningen, gastvrijheid, een beetje het thuisgevoel .Learnit Training voldeed aan mijn verwachtingen - benaderbaar, goede dialoog, geen onnodige wachttijd, goede informatievoorzienning, duidelijk.”
K. Gnezda Meijer, Diebold- SQL Basis
“Interessante training met een uitstekende docent die interactie heeft met de cursist en ook open staat voor vragen en opmerkingen.”
L. Rams- Open Leervorm SQL
“Good course to bet the basics of SQL!”
Paul Bakker, Randstad Nederland B.V. Hoofdkantoor- SQL Basis
“Na deze training heb je een goed beeld hoe SQL werkt. Tevens heb je goed lesmateriaal waarop je kunt terugvallen en later nog naar hartelust mee kunt gaan oefenen in eigen omgeving. Wil je SQL leren dan is dit naar mijn inziens de manier.”
W.Theunissen - Enexis- Open Leervorm SQL
“Deze training geeft je zonder tijdverspilling een duidelijk totaalbeeld van de basisquery's in SQL-taal. De lesgever is gedreven en to the point, staat open voor input en feedback. Twee dagen nuttig besteed!”
M. Sneyrs - KVRI Vorselaar - OZCS Zuid KEmpen- Open Leervorm SQL
“Uitdagend, vooral omdat er ter plaatse afgestemd kon worden op het niveau van de cursisten.”
M. Veerkamp, Magna Carta- SQL Basis
“Een goede training om de basisbeginselen van SQL te leren. Veel praktijkoefeningen, waardoor je SQL snel onder de vingers krijgt. Het was onder begeleiding van een goede trainer die de tijd nam om dingen uit te leggen. Geeft enthousiast les. Een sociaal en vriendelijk persoon. Learnit Training is een professionele organisatie, klantgericht en heeft een goede en snelle service.”
C. Verkleij, Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS)- SQL Basis
“Prima training. Je krijgt echt de basis mee! De trainer was erg enthousias en gaf op een leuke manier de training.”
H. Wennink, Provincie Overijssel- SQL Basis
“Nuttige en praktische training voor iedereen die de SQL fundamentals onder de knie wil krijgen.”
Daniel van der Krans, Mobilee Management & Advies- Open Leervorm SQL
“Voor een goede SQL-basis is dit zeker een training die aan te raden is. Ook de manier van lesgeven en praktijk vind ik heel prettig. Wat je leert voer je direct uit om het beter te begrijpen.”
M. Amasslam, Quby B.V.- SQL Basis
“Een goede basis cursus waarbij mijn kennis 100% is vooruitgegaan. Goede leerfstof, rustig tempo en uitstekende opdrachten. Een aanrader als basis-cursus SQL.”
R. Wolters, DSV Venlo- SQL Basis
"De trainer was erg goed en het lesmateriaal duidelijk. Het tempo van de training was goed te doen en de opdrachten boden precies voldoende uitdaging."
- Open Leervorm SQL
“Na het doen van deze training kreeg ik een erg goede indruk van SQL en de mogelijkheden. Ik ontwikkelde al gelijk ideeën over toepassingen in mijn eigen werkomgeving en die van anderen. We kennen SQL wel, maar pas nadat de basis duidelijk is leer je begrijpen wat je kan en hoe dat moet. Deze training was daarvoor perfect.”
A. Ruijter, Tommy Hilfiger Europe B.V.- SQL Basis
“Praktijkgerichte cursus waarbij een gebruiker/informatie analist snel leert hoe hij of zij met behulp van de basisprincipes van SQL (relationele) databases kan ontsluiten.”
Arthur Wagenaar- Open Leervorm SQL
“Uitstekende training in SQL Server met duidelijke opbouw.”
L. Wong - Gemeente Rotterdam- SQL Basis
“De training SQL geeft inzicht in het maken van query's uit databases. Tijdens de lessen leer je hoe een query wordt opgebouwd. Tijdens de lessen wordt eerst de theorie besproken om het vervolgens met een praktijkopdracht uit te voeren. Dit is erg leuk en leerzaam.”
G.J. Leferink, Elementis Delden- SQL Basis
“Deze training geeft je een nog beter beeld, wat je met SQL kan en hoe je het geleerde toe kunt passen. Aanrader.”
Jurgen Koopmans, Roba Metals BV- SQL Vervolg
"Prima, korte en toch complete basiuscursus."
- SQL Basis
“het is een hele goede basis, om daarna meteen aan de slag te gaan met SQL.”
T. Kraan- SQL Basis
“Goede duidelijke training, echt voor het bouwen van rapporten voor beginners.”
D. Hoekstra, NLO- SQL Report Builder
“Ik verwachtte een basis training die het schrijven van queries 'from scratch' van A tot Z behandelde. De training deed precies dat. Een perfecte match dus.”
C. van Lumig. Woonpunt- SQL Basis
“SQL Basis is een leuke training, die ik kan aanbevelen. Kundige docent, goede lunch, veel geleerd in 2 dagen! Nu nog toepassen in de praktijk...”
Hetty Mattaar, Het Waterschapshuis (Informatiehuis Water)- Open Leervorm SQL
“Het lesmateriaal is duidelijk en van goed niveau. De opdrachten zijn duidelijk met voldoende en opbouwende diepgang en de trainer is rustig en bekwaam.”
Anoniem- SQL Report Builder
“Training Report Builder gevolgd. Enthousiaste docent, die zijn vakkennis op een prettige manier met ons kon delen. Tijdens de lesdag gebruik kunnen maken van goede oefenstof, met prima lesopbouw. Veel van geleerd, optimaal rendement met bruikbare presentatie als naslagwerk.”
M. Sanders. GGD Brabant-Zuidoost- SQL Report Builder
"E. van Herwijnen - "Positieve indruk. Goede locatie, training, oefenstof en toepasbaarheid in de praktijk." - Beoordeling: 7.2"
- SQL Basis
“Erg fijne training. Trainer weet erg veel van dit onderwerp, maar heeft ook veel algemene kennis wat het geven van duidelijke praktijkvoorbeelden mogelijk maakt. Elke vraag wordt met belangstelling beantwoord door de trainer.”
A. de Bruijne - xxllnc- Open Leervorm SQL
“Voldeed naar mijn verwachtingen. ik kan minimaal al een SQL scripts lezen. zelf aanmaken gaat voor eenvoudige dingen ook goed.”
Thata van Meerwijk, Albeda College- Open Leervorm SQL
“Training Report Builder gevolgd. Enthousiaste docent, die zijn vakkennis op een prettige manier met ons kon delen. Tijdens de lesdag gebruik kunnen maken van goede oefenstof, met prima lesopbouw. Veel van geleerd, optimaal rendement met bruikbare presentatie als naslagwerk.”
M. Sanders. GGD Brabant-Zuidoost- SQL Report Builder
“Duidelijke training met veel bruikbare tips.”
R. Dekker - Elvy- SQL Vervolg
Learnit reviews