Incompany
MaatwerktrainingOp aanvraag
- 100% voor jouw groep
- Maatwerk
- Bij jou of bij ons
Ken je jezelf goed genoeg om effectief te communiceren met heel verschillende mensen? Sommige gesprekken lopen vanzelf, andere lopen vast omdat je gewoon niet op dezelfde golflengte zit. DISC laat zien waarom dat gebeurt en wat je eraan kunt doen.
In deze cursus leer je je eigen DISC-profiel kennen en herken je de gedragsstijlen van anderen. Je krijgt inzicht in wat jouw stijl kenmerkt, welke communicatie natuurlijk voor je is, en waar je collega's of klanten misschien anders in staan.
Vooraf vul je online de DISC-vragenlijst in. Op de training zelf lees je je persoonlijke profielrapport, oefen je met het herkennen van stijlen bij anderen, en werk je aan concrete gesprekken uit je eigen praktijk. Je gaat naar huis met inzicht in je sterke en ontwikkelpunten, een set gespreksmiddelen om beter aan te sluiten bij andere stijlen, en een persoonlijk actieplan.
Na deze training ken je je eigen DISC-profiel en weet je wat je natuurlijke stijl kenmerkt. Je herkent de vier gedragsstijlen bij collega's, klanten en leidinggevenden aan hun taalgebruik, tempo en manier van beslissen.
Je weet welke stijlen makkelijk aansluiten bij die van jou en waar de wrijving zit. Je kunt bewust je communicatie afstemmen op andere stijlen, of dat nu een snelle beslisser is die weinig geduld heeft of een grondige denker die eerst alle informatie wil. Je hebt een persoonlijk actieplan waarmee je de komende weken direct aan de slag kunt in je werk.
Wil je jezelf beter begrijpen en effectiever communiceren met de mensen om je heen? Dan zit je goed bij deze training.
De cursus is bedoeld voor:
medewerkers die in gesprekken met collega's, klanten of leidinggevenden willen groeien;
projectleiders en adviseurs die met veel verschillende mensen werken en willen leren aansluiten;
verkopers en accountmanagers die klanten beter willen begrijpen en overtuigen;
HR-professionals die met stijl-inzicht willen werken in gesprekken en teams;
iedereen die zelfinzicht wil vergroten en meer flexibiliteit in communicatie wil ontwikkelen.
Voor teams die er samen mee aan de slag willen is er de training DISC voor teams.
Je werkt een hele dag praktisch onder begeleiding van een ervaren trainer. Vooraf vul je de DISC-vragenlijst in en ontvang je je persoonlijke profielrapport. Op de training zelf wisselen we korte uitleg af met veel oefening: je leest je rapport, reflecteert op wat je herkent, oefent stijl-herkenning met korte cases en werkt in rollenspel aan situaties uit je eigen werk.
De trainer koppelt DISC steeds terug naar concrete gespreksmomenten uit jouw praktijk. Aan het einde van de dag stel je een persoonlijk actieplan op.
Voor deze training heb je geen specifieke voorkennis nodig. Iedereen kan meedoen, van medewerker tot leidinggevende. Voorafgaand aan de training vul je online de DISC-vragenlijst in. Neem gerust een lastige gesprekssituatie uit je eigen werk mee, die gebruik je in de oefeningen.
Wil je deze training organiseren voor een hele groep of meerdere groepen? Dit kan voordelig zijn. We kunnen bijvoorbeeld de inhoud geheel op jouw organisatie afstemmen en een hele groep trainen is bovendien voordeliger.
Gaat het om grote aantallen of een complete academy? Daar komt veel bij kijken. Denk bijvoorbeeld aan planning en communicatie, het inventariseren en afstemmen van de doelen en inhoud van de training. Of aan niveauverschillen, feedback mechanismen en borging. Gelukkig heeft Learnit een rijke ervaring op dit gebied (meer dan 25 jaar) en we helpen je graag bij dit proces.
Vraag hier een offerte aan
De training wordt standaard verzorgd in het Nederlands. De trainer beheerst de Engelse taal. Er kan gebruik gemaakt worden van Engelstalig cursusmateriaal. Bij inschrijving van minimaal 3 deelnemers kan de training ook geheel in het Engels verzorgd worden.
Bij Learnit vind je altijd een training waarmee je verder komt. Van (technische) IT skills tot communicatie of persoonlijk leiderschap. Daarbij kan je kiezen uit de trainingsvorm die jij het prettigst vindt: een klassikale training, een maatwerktraining bij jou op kantoor, een online cursus of een e-learning. Wij hebben voor iedereen de juiste training en trainingsvorm. Want leren op de manier die het best bij jou past, zorgt voor de beste resultaten.
Persoonlijke aandacht en een prettige sfeer. Of je nou een cursus volgt bij ons, op kantoor of op je pc, wij zorgen dat je je genoeg thuisvoelt om je grenzen te verleggen.
Nieuwe mogelijkheden ontstaan als je in beweging komt. Scherp blijft. Steeds nieuwe stappen zet. Wij stimuleren je om de stap te wagen en er echt voor te gaan.
Ontdek iets nieuws. Versterk je kwaliteiten. En kies je eigen weg. Wij helpen je groeien met trainingen en leervormen die echt bij jou passen.
We denken altijd in mogelijkheden en win-win. En we werken elke dag aan nieuwe oplossingen voor morgen. Door opleidingen te bieden waarmee jij goed voorbereid bent op de toekomst.
Aan loze beloftes doen wij niet. Maar wel aan kwaliteit, kennis en ervaring. Een breed cursusaanbod mogelijk gemaakt door onze geïnspireerde medewerkers en trainers.
We luisteren naar wat er bij jou leeft. Waar jij behoefte aan hebt. Want daar begint onze oplossing, ons maatwerk. Elkaar goed begrijpen en helder communiceren, daar geloven wij in.
Een training volgen bij Learnit betekent samen leren. Samen met jouw ervaren trainer, samen met je cursusgroep of samen met je collega’s. En of je de training nou thuis, op jouw kantoor of op één van onze trainingslocaties volgt, wij zijn altijd bereikbaar om je te helpen. Onze kennis met jou te delen op zo’n manier dat jij er echt wat aan hebt. Samen verder komen door persoonlijke aandacht en elkaar goed begrijpen; daar geloven wij in.
Theorie uit een boekje leren waar je vervolgens weinig mee kan in je werk? Niet bij Learnit! Welke training je ook volgt bij ons, je kan er direct mee aan de slag op je werkplek. Door jouw unieke leerdoelen die je aan het begin van de training samen met de trainer bepaalt. Door de afwisseling van theorie en (interactieve) praktijkopdrachten. En door de uitdagingen waar jij tegenaan loopt in je dagelijks werk mee te nemen naar de training.
Wat anderen zeggen over deze training
Cursus DISC voor jezelf reviews - Gemiddeld cijfer 8.6
"Ik vond het een erg goede training en denk dat ik er veel van geleerd heb. En ook tips heb gehad waar je echt iets mee kan."
"Super leerzaam, stapsgewijs opgebouwd en goed te begrijpen voor mensen die hier nog geen kennis van hebben."
"De training was zeer leerzaam. De theorie en de praktijk werden zeer goed met elkaar gecombineerd. Het was erg fijn om in een klein groepje les te krijgen, hierdoor kreeg ik nog meer de kans om mijn leerdoelen te behalen."
“Learnit is een professionele organisatie. De informatie wordt met enthousiasme overgebracht.”
M. Maas, Van Neynsel
"Fijne leerzame training. Goede verhouding tussen kennis overdracht en praktijkoefeningen. Heel praktisch toepasbaar in mijn eigen werk."
Learnit reviews