E-Learning
Geheel online200,-
excl. btw
- Waar je wilt
- Wanneer je wilt
- Op je eigen tempo
Het programma Excel is bij uitstek de tool om uit gegevens de gewenste informatie te halen. Met functies en formules wordt een rekenblad een document met nuttige informatie. Vaak kan het eenvoudiger door het gebruik van draaitabellen en draaigrafieken. Zonder enige kennis van formules is het toch eenvoudig om gegevens om te zetten naar informatie. Eenvoudiger dan je denkt!
Na afloop van de training ben je in staat om zelfstandig draaitabellen en –grafieken te maken waardoor je uit gegevens de gewenste informatie kunt halen.
Deze cursus is geschikt voor de meest recente versie.
Wil je deze training organiseren voor een hele groep of meerdere groepen? Dit kan voordelig zijn. We kunnen bijvoorbeeld de inhoud geheel op jouw organisatie afstemmen en een hele groep trainen is bovendien voordeliger.
Gaat het om grote aantallen of een complete academy? Daar komt veel bij kijken. Denk bijvoorbeeld aan planning en communicatie, het inventariseren en afstemmen van de doelen en inhoud van de training. Of aan niveauverschillen, feedback mechanismen en borging. Gelukkig heeft Learnit een rijke ervaring op dit gebied (meer dan 25 jaar) en we helpen je graag bij dit proces.
Vraag hier een offerte aan
Bij Learnit vind je altijd een training waarmee je verder komt. Van (technische) IT skills tot communicatie of persoonlijk leiderschap. Daarbij kan je kiezen uit de trainingsvorm die jij het prettigst vindt: een klassikale training, een maatwerktraining bij jou op kantoor, een online cursus of een e-learning. Wij hebben voor iedereen de juiste training en trainingsvorm. Want leren op de manier die het best bij jou past, zorgt voor de beste resultaten.
Persoonlijke aandacht en een prettige sfeer. Of je nou een cursus volgt bij ons, op kantoor of op je pc, wij zorgen dat je je genoeg thuisvoelt om je grenzen te verleggen.
Nieuwe mogelijkheden ontstaan als je in beweging komt. Scherp blijft. Steeds nieuwe stappen zet. Wij stimuleren je om de stap te wagen en er echt voor te gaan.
Ontdek iets nieuws. Versterk je kwaliteiten. En kies je eigen weg. Wij helpen je groeien met trainingen en leervormen die echt bij jou passen.
We denken altijd in mogelijkheden en win-win. En we werken elke dag aan nieuwe oplossingen voor morgen. Door opleidingen te bieden waarmee jij goed voorbereid bent op de toekomst.
Aan loze beloftes doen wij niet. Maar wel aan kwaliteit, kennis en ervaring. Een breed cursusaanbod mogelijk gemaakt door onze geïnspireerde medewerkers en trainers.
We luisteren naar wat er bij jou leeft. Waar jij behoefte aan hebt. Want daar begint onze oplossing, ons maatwerk. Elkaar goed begrijpen en helder communiceren, daar geloven wij in.
Een training volgen bij Learnit betekent samen leren. Samen met jouw ervaren trainer, samen met je cursusgroep of samen met je collega’s. En of je de training nou thuis, op jouw kantoor of op één van onze trainingslocaties volgt, wij zijn altijd bereikbaar om je te helpen. Onze kennis met jou te delen op zo’n manier dat jij er echt wat aan hebt. Samen verder komen door persoonlijke aandacht en elkaar goed begrijpen; daar geloven wij in.
Theorie uit een boekje leren waar je vervolgens weinig mee kan in je werk? Niet bij Learnit! Welke training je ook volgt bij ons, je kan er direct mee aan de slag op je werkplek. Door jouw unieke leerdoelen die je aan het begin van de training samen met de trainer bepaalt. Door de afwisseling van theorie en (interactieve) praktijkopdrachten. En door de uitdagingen waar jij tegenaan loopt in je dagelijks werk mee te nemen naar de training.
Wat anderen zeggen over deze training
Cursus Excel Draaitabellen e-learning reviews - Gemiddeld cijfer 8.4
“Nogmaals een goede training met veel inhoud die goed in de praktijk te brengen is , tevens extra oefeningen gehad van de prima trainer Sjoerd Jellema.”
Eddie Ederveen, Vion Scherpenzeel B.V.- Excel Vervolg
“Mijn indruk van deze training is uitstekend! Niets dan lof....”
S. Vlutters, SBO De Windroos- Excel Vervolg
“Prima zelfstudie cursus, zodat je ook echt zelf ermee bezig bent....zo leer het toch het beste !!”
M. Verheij, Meco Equipment Engineers B.V.- Excel Basis
“Ik kan de training echt aanbevelen. Na twee cursusdagen heb je zoveel geleerd dat je goed met excel kunt werken. Bovendien is het cursusmateriaal goed als naslagwerk te gebruiken.”
Janine de Jong- Excel Basis
“Zoek je een opleiding om je kansen op de arbeidsmarkt te vergroten, zal ik zeker één van de cursussen aanbevelen, al is het maar om je kennis op te frissen!”
J. Blaauw- Excel Macro's en samenwerken met andere programma's
“Een goede cursus, een prettige docent, een veel onderwerpen waar ik persoonlijk in mijn werk iets aan heb.”
P. De Vries - Nederlandse Gasunie N.V.- Excel Vervolg
“Goede cursus, gegeven door een professionele organisatie met een hoge praktische toepasbaarheid.”
R. Velthuis, Heupink & Bloemen Tabak B.V.- Excel 2010
“Zeer professioneel, goede uitleg, gemakkelijk vanaf je werkplek te volgen via internet.”
R. Ritsma, Dr. Oetker- Gratis webinar Draaitabellen in Excel 2010 en 2013
“Prima training! Op je eigen tempo en met antwoord op je gestelde vragen de training Excel onder de knie krijgen. Heel verhelderend. Ik dacht dat ik veel wist van Excel...”
H. Warnier, Servatius Wonen & Vastgoed- Excel 2003 Vervolg
“Duidelijke en overzichtelijke Excel training! Je gaat naar huis met veel meer kennis en toepassingsmogelijkheden”
Ruud Klessens, Coty Prestige- Excel 2002 Basis
“Training sluit zeer goed aan bij werkzaamheden. Door het meenemen van eigen materiaal ben je doelgericht bezig en leer je datgene wat je wil leren. Daarnaast is er veel ruimte en ervaring aanwezig om de kennis verder uit te breiden.”
M. van Seters, IMT- Excel Draaitabellen, formules en functies
“De docent had een prettige wijze van omgaan met cursisten en kan goed uitleggen en inleven. Denkt ook mee in praktijkproblemen van de cursisten en is daarin behulpzaam.”
O. Veenstra, Cunningham Lindsay- Excel 2003 Basis
“Top training! Dacht excel wel te kennen, maar toch weer leuke nieuwe dingen geleerd die dagelijks toepasbaar zijn.”
S. Versloot, Media Markt Saturn Holding Nederland B.V.- Excel Expert
“Ik heb een leerzaam en tegelijk tijd ontspan training gehad. De docent geeft goed uitleg als je een vraag heeft en zorgt dat je zo makkelijk thuis voelt. Hij gaat mee in de pauzes om over andere dingen te kletsen of mee te wandelen. Learnit geeft goed training en zorgt dat jke niet met een barstend hoofd thuis komt. Super!”
J. Ndabacekure- Excel Basis
“Praktijk gericht, sluit naadloos aan bij je werkzaamheden.”
B. Derks, JHV Exploitatie BV- Excel Basis
“De instructie/uitleg is heel duidelijk, je kunt direct zelf aan de slag met het gemak van ondersteuning waar gewenst.”
Kitty Jansen, Meyra Holding BV- Excel 2003 Vervolg
“Prima verzorgde training gegeven door een professional. Wat mij betreft een aanrader!”
J. Watulingas- Excel Expert
“Deze training behandelt op een duidelijke manier de Excel mogelijkheden m.b.t. draaitabellen en legt daarnaast verschillende beschikbare functies goed uit aan de hand van praktische voorbeelden.”
J. van den Nouwland, CG Drives & Automation- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Zoek je een opleiding om je kansen op de arbeidsmarkt te vergroten, zal ik zeker één van de cursussen aanbevelen, al is het maar om je kennis op te frissen!”
J. Blaauw- Excel Macro's en samenwerken met andere programma's
“Een openbaring, de leeropzet, de begeleiding en natuurlijk daardoor het resultaat. Met een goed verzorgde lunch, een voorbeeld voor cursus gevenden.”
A.E. Meijdam, DB Schenker Rail NL- Excel 2003 Basis
“Duidelijke lesstof met voldoende oefeningen en persoonlijke begeleiding van een docent(e) die veel kennis heeft van MS Excel. Fijn om eventueel met eigen data aan de slag te kunnen en in eigen tempo. Zeer aan te bevelen.”
T.G. Brouwer, Kuiken N.V.- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Deze cursus is een logisch vervolg op de basiscursus. Het is zo opgezet dat ook mensen met wat minder ervaring met Excel het goed kunnen volgen. Met wat oefening kan je zo allerlei taken automatiseren in Excel.”
Peter Anuels, Praclox BV- Excel Macro's en samenwerken met andere programma's
“De Cursus Excel 2010 VBA geeft een goede start over Macro's en het programmeren ervan!”
Tuncay Sahin- Excel VBA
“Op een fijne manier veel geleerd in een korte tijd”
D. Corbel, Nuon- Excel Vervolg
“Van het begin tot het eind nieuwe toepassingen ontdekken. Er gaat een wereld voor je open binnen excel.”
C. Westhof, Alrijne Zorggroep- Excel 2010
“Lesstof is duidelijk en geeft je de mogelijkheid om op je eigen tempo de onderwerpen te doorlopen en te oefenen. Er is geen druk van andere deelnemers en niemand houd je op. Dit gecombineerd met de goede instructeur zorgt voor een effectieve training.”
Jos van den Broek, Gasunie- Excel 2003 Vervolg
“Goeie interactieve cursus, waar de ruimte is om praktijk situaties te leren oplossen.”
J. van Hal- Excel Expert
“De bevlogenheid van de trainster was aanstekelijk! Het was voor haar geen enkele moeite om te schakelen tussen de verschillende niveaus van de cursisten en/of tussen de verschillende toepassingen.”
J. Vermeer- Boer, Kuehne Logistics- Excel 2003 Basis
“Leuke training waarin alles duidelijk uitgelegd wordt, maar waarin je ook zelf na moet denken. Iedereen kan in zijn/haar eigen tempo werken.”
K. Villalba Weber- Excel 2003 Basis
“Een goede aanvulling op een Excel gebruiker's kennis, ook al heb je het al jaren op je pc in gebruik. Er zijn veel meer mogelijkheden, die goed aangeduid worden door de docent.”
C. J. van Veldhuizen- Excel 2010
“Prima docent, heel geduldig en bereidwillig. Je kunt ook je eigen praktijkvoorbeelden meenemen naar de les, om er samen met de docent naar te kijken en te oefenen hoe in te passen. Is zelfs na de training ook bereid om via de mail je vragen te beantwoorden. Fijne service!”
Caroline van Trigt, GDF Suez- Excel Basis
“Het is een hele prettige cursus die je op eigen tempo kan volgen. Bij vragen is er een docent die je meteen verder helpt. Echt een aanrader.”
J. Peters-van Gent, Kuehne Nagel Logistics B.V.- Excel Basis
“Zeer fijne en efficiënte manier om je lesstof eigen te maken onder deskundige begeleiding op een super locatie.”
D. Kooi- Excel Basis
“This training will save a lot of time in future because of all the tips and trix we learned.”
P. van Hulten, Crucell Holland B.V.- Excel 2010 Intermediate and Pivot tables
“Leuke en zeer praktijkgerichte training”
B. Borghuis, Rabobank Twente Oost- Excel Basis
“Veel leuke oefeningen die je direct kunt meedoen en toepassen. Goede duidelijke trainer die aandacht heeft voor iedereen.”
Wendy Dekker, Hamilton Bright- Excel Vervolg
“Ook voor niet-computer specialisten een fijne training waar je zeker veel van op kunt steken.”
W. Brandt, Besam Nederland B.V.- Excel Basis
“Cursusboek geeft duidelijk aan wat je moet en kan doen. De docent is gaarne bereid om e.e.a. toe te lichten. Er is veel ruimte om aan de slag te gaan met eigen voorbeelden en bestanden.”
A. Pakkert, De Gezondheidsdienst voor Dieren- Excel Vervolg
“Een leerzame praktisch toepasbare Excel basis training, die veel inzicht geeft in de mogelijkheden die Excel 2010 allemaal te bieden heeft.”
P. van der Meule, NUON- Excel Basis
“De training zit goed in elkaar met veel praktijkoefeningetjes. Enthousiaste docent met veel vakkennis. De behandelde stof kan je thuis of op je werk nog eens herhalen dankzij de meegekregen werkmap en schijf, ideaal.”
P.A. Pollen, CBS- Excel 2002 Basis
“If you have basic experiance with Excel and you want to learn quick what oppertunity's Excel has, than you really have to contact Learnit for a quick introduction.”
M. Herck, Sorin Group- Excel Vervolg
“Het was een leerzame cursus en je kon op je eigen tempo rustig alles leren.”
J. Berends, Spithorst- Excel Basis
“Goede training, je krijgt veel praktische informatie waar je goed mee uit de voeten kan.”
Wil Hakkaart, NBD Biblion- Excel Basis
“Learnit is een echte goede training organisatie, wat ik goed vind is dat je ook de boek meekrijgt en dan kan je altijd oefenen.”
Abrar Hussain, Haags Werk Bedrijf- Excel Vervolg
“Deze training is uitstekend geschikt voor hen die een goede basis heeft voor Excel en verder wil verbeteren. Docent was heel professioneel en behulpzaam.Juiste manier om dit soort cursus uit te voeren.”
T. Ghosh, Northern Petroleum Nederland BV- Excel Vervolg
“Prima medium. Geen reistijd. Goed te volgen. Goed en to the point. Aanrader.”
P. Gret, Hogeschool Rotterdam- Gratis webinar Draaitabellen in Excel 2010 en 2013
“Bij twijfel zich zeker laten informeren door Learnit. Deze 2 dagen heb interessant gevonden temeer dat deze cursus op een deskundige manier werd onderwezen.”
H.J.M. van Noorbeek, Cofely Nederland N.V.- Excel Vervolg
“Training is gericht, goed opgezet en in eigen tempo binnen voldoende gegeven tijd goed te volgen en af te ronden.”
J. Mols, Meulenhoff Boekerij- Excel Macro's en samenwerken met andere programma's
“De cursus is prima toegesneden op de wensen en leerdoelen van de deelnemers, door goed contact vooraf met de docent.”
F. van Loon, Afval Energie Bedrijf- Excel Expert
“De training is goed toegespitst op gebruik in de praktijk, wordt op een heldere manier gepresenteerd en is zo opgezet dat het voor alle niveau's goed is te volgen.”
Willem Klamer, Nederlandse Gasunie- Excel 2003 Basis
Learnit reviews