E-Learning
Geheel online200,-
excl. btw
- Waar je wilt
- Wanneer je wilt
- Op je eigen tempo
Het programma Excel is bij uitstek de tool om uit gegevens de gewenste informatie te halen. Met functies en formules wordt een rekenblad een document met nuttige informatie. Vaak kan het eenvoudiger door het gebruik van draaitabellen en draaigrafieken. Zonder enige kennis van formules is het toch eenvoudig om gegevens om te zetten naar informatie. Eenvoudiger dan je denkt!
Na afloop van de training ben je in staat om zelfstandig draaitabellen en –grafieken te maken waardoor je uit gegevens de gewenste informatie kunt halen.
Deze cursus is geschikt voor de meest recente versie.
Wil je deze training organiseren voor een hele groep of meerdere groepen? Dit kan voordelig zijn. We kunnen bijvoorbeeld de inhoud geheel op jouw organisatie afstemmen en een hele groep trainen is bovendien voordeliger.
Gaat het om grote aantallen of een complete academy? Daar komt veel bij kijken. Denk bijvoorbeeld aan planning en communicatie, het inventariseren en afstemmen van de doelen en inhoud van de training. Of aan niveauverschillen, feedback mechanismen en borging. Gelukkig heeft Learnit een rijke ervaring op dit gebied (meer dan 25 jaar) en we helpen je graag bij dit proces.
Vraag hier een offerte aan
Bij Learnit vind je altijd een training waarmee je verder komt. Van (technische) IT skills tot communicatie of persoonlijk leiderschap. Daarbij kan je kiezen uit de trainingsvorm die jij het prettigst vindt: een klassikale training, een maatwerktraining bij jou op kantoor, een online cursus of een e-learning. Wij hebben voor iedereen de juiste training en trainingsvorm. Want leren op de manier die het best bij jou past, zorgt voor de beste resultaten.
Persoonlijke aandacht en een prettige sfeer. Of je nou een cursus volgt bij ons, op kantoor of op je pc, wij zorgen dat je je genoeg thuisvoelt om je grenzen te verleggen.
Nieuwe mogelijkheden ontstaan als je in beweging komt. Scherp blijft. Steeds nieuwe stappen zet. Wij stimuleren je om de stap te wagen en er echt voor te gaan.
Ontdek iets nieuws. Versterk je kwaliteiten. En kies je eigen weg. Wij helpen je groeien met trainingen en leervormen die echt bij jou passen.
We denken altijd in mogelijkheden en win-win. En we werken elke dag aan nieuwe oplossingen voor morgen. Door opleidingen te bieden waarmee jij goed voorbereid bent op de toekomst.
Aan loze beloftes doen wij niet. Maar wel aan kwaliteit, kennis en ervaring. Een breed cursusaanbod mogelijk gemaakt door onze geïnspireerde medewerkers en trainers.
We luisteren naar wat er bij jou leeft. Waar jij behoefte aan hebt. Want daar begint onze oplossing, ons maatwerk. Elkaar goed begrijpen en helder communiceren, daar geloven wij in.
Een training volgen bij Learnit betekent samen leren. Samen met jouw ervaren trainer, samen met je cursusgroep of samen met je collega’s. En of je de training nou thuis, op jouw kantoor of op één van onze trainingslocaties volgt, wij zijn altijd bereikbaar om je te helpen. Onze kennis met jou te delen op zo’n manier dat jij er echt wat aan hebt. Samen verder komen door persoonlijke aandacht en elkaar goed begrijpen; daar geloven wij in.
Theorie uit een boekje leren waar je vervolgens weinig mee kan in je werk? Niet bij Learnit! Welke training je ook volgt bij ons, je kan er direct mee aan de slag op je werkplek. Door jouw unieke leerdoelen die je aan het begin van de training samen met de trainer bepaalt. Door de afwisseling van theorie en (interactieve) praktijkopdrachten. En door de uitdagingen waar jij tegenaan loopt in je dagelijks werk mee te nemen naar de training.
Wat anderen zeggen over deze training
Cursus Excel Draaitabellen e-learning reviews - Gemiddeld cijfer 8.5
“Het gevolde webinair was een mooie aanvulling. Zonder reistijd even excel weer extra opgefrist. Aantal bekende items aangevuld met nieuwe of handige dingen.”
W. Veldhuizen, Stichting UnieNzv- Gratis webinar Draaitabellen in Excel 2010 en 2013
“Sjoerd Jellema heeft de training persoonlijk gemaakt, door de materie uit te leggen met oefeningen, die ik vervolgens zelf heb toegepast. Sjoerd is een prettige cursusleider, die de materie goed beheerst, maar ook de groep mee krijgt in de te behandelen stof. Ik heb de cursus als zeer praktisch ervaren, waarin ook zelf meegenomen casussen behandeld zijn. Hierdoor is de theorie in de praktijk tot uiting gebracht.”
L. Poortman, Laurentius- Excel Vervolg
“Everything was interesting and useful.”
N. Gurgzde - CEVA Logistics- Excel Vervolg
“Alle cursisten waren stuk voor stuk enhousiast. Hebben er allemaal wat van opgestoken. Prettig dat de cursus op kantoor gegeven kan worden.”
Yvette Sierhuis, RLG Europe- Excel 2003 Basis
“Zeer praktisch gericht, eigen documenten meegenomen om mee te oefenen, zodat het geleerde ook gelijk in praktijk kan worden gebracht. Prettige manier van het volgen van een cursus, veel oefenstof.”
A. Copier, Center Parcs- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Duidelijke en heldere leermethode, waaraan je in de praktijk zeer zeker wat hebt. Het is geen training die nutteloos is en nooit meer gebruikt zal worden.”
Arjan Krechting, CTH- Excel 2003 Basis
“De cursus heeft een goede indruk op mij gemaakt. Het materiaal dat ter beschikking wordt gesteld is prima. Omdat ik vooraf niet heb aangegeven over welke kennis ik al beschikte en voor welke doeleinden ik de cursus wilde gaan gebruiken, was de aangeboden stof behoorlijk veel in 2 dagen. Dus volg het advies van Learnit en geef dit van te voren aan.”
Silvia Megens, Meiland Azewijn B.V.- Excel Basis
“Het gevolde webinair was een mooie aanvulling. Zonder reistijd even excel weer extra opgefrist. Aantal bekende items aangevuld met nieuwe of handige dingen.”
W. Veldhuizen, Stichting UnieNzv- Gratis webinar Draaitabellen in Excel 2010 en 2013
“Een goede aanvulling op een Excel gebruiker's kennis, ook al heb je het al jaren op je pc in gebruik. Er zijn veel meer mogelijkheden, die goed aangeduid worden door de docent.”
C. J. van Veldhuizen- Excel 2010
“Het was een zeer geslaagde training. Veel geleerd op een leuke / onderhoudende wijze.”
H. Langkamp-Sikkelbein- Excel 2007
“Intensieve 2-daagse training waar je veel van opsteekt en doordat er ruimte is om je werkgerelateerde vragen te bespreken bij de docent, sloot het goed aan bij mijn persoonlijke leerdoelen.”
Elise van der Steen, DHL- Excel 2003 Vervolg
“Interessante training,ondanks dat ik al kennis heb van Excel heb ik geleerd hoe je sneller en efficiënter kunt werken. Iedereen krijgt de aandacht, die hij of zij nodig had. Er hangt een ongedwongen sfeer, waarin goed gewerkt en veel geleerd wordt.”
Richard Kemna, Coty Prestige- Excel 2002 Basis
“Om je voor je werk of prive in een programma te verdiepen, is deze cursus een perfecte oplossing. Het kost misschien een investering, maar de resultaten zijn veel beter dan dat je het even tussendoor moet/mag doen. Je bent uit je werkomgeving, maar wel volledig met de cursus bezig. Voor mij was het helemaal goed!”
H.Hiemstra, Kroon Vleeswaren- Excel Basis
"Zelfstudie met toch wel een vleug extra. Goede leraar aanwezig met veel inhoudelijke kennis, die ook echt meedenkt om je doelstellingen toe te passen in je eigen praktijkomgeving."
- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Op mijn werk heb ik veel met Excel gedaan maar nooit een cursus voor gevolgd. De ervaring om vanaf het begin te beginnen met alle functionele betekenissen vond ik zeer leerzaam, ook het leersysteem heb ik als prettig ervaren.”
J. Nieraeth, Rabobank- Excel Basis
“Goede cursus, gegeven door een professionele organisatie met een hoge praktische toepasbaarheid.”
R. Velthuis, Heupink & Bloemen Tabak B.V.- Excel 2010
“Professionele, no-nonsense, praktijkgerichte training”
M. Lieuw- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Je leert in twee dagen de basis vaardigheden van Excel goed toe te passen”
R. in 't Groen, Cofely- Excel Basis
“De Excel training was goed. Wij hebben ook goede materialen gekregen om verder zelf te oefenen. De leraar heeft op een interesssante manier zijn kennis aan ons overgedragen.”
M. Polderman, Randstad Nederland B.V. Hoofdkantoor- Financial Excel (bedrijfseconomische vaardigheden)
“Prettige training, kleine groep, veel tijd voor individuele aandacht! Neem eigen bestanden mee, om het geleerde gelijk te kunnen toepassen, dat vond ik heel zinvol. Je loopt dan tegen andere vragen aan dan in oefenstof.”
E. van Hartevelt- Excel Draaitabellen, formules en functies
“De docent had een prettige wijze van omgaan met cursisten en kan goed uitleggen en inleven. Denkt ook mee in praktijkproblemen van de cursisten en is daarin behulpzaam.”
O. Veenstra, Cunningham Lindsay- Excel 2003 Basis
“Although I consider myself a quite advanced user, the course-instructor managed to teach me some new advanced options within excel which will make my life easier in the future.”
F. Kluin, Wintershall- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Fijne cursus, erg fijn dat je zelf met het boek mag werken en de docent rondloopt om je te helpen wanneer je dat nodig hebt.”
M.J.C. den Otter, Phas Beheer- Excel Basis
“Top, je gaat inzien dat het hard nodig is excel cursussen te volgen.”
Dhr. R. Kunis, De Kas- Excel Basis
“Alles aan deze cursus was goed. Goed geregeld vooraf, goede locatie, goede lunch en vooral goed en duidelijk cursusmateriaal en een deskundige trainer. Ik ben erg enthousiast en zou dit zeker aan anderen aanbevelen.”
D. Bakker, TNO- Excel VBA
“Cursusboek geeft duidelijk aan wat je moet en kan doen. De docent is gaarne bereid om e.e.a. toe te lichten. Er is veel ruimte om aan de slag te gaan met eigen voorbeelden en bestanden.”
A. Pakkert, De Gezondheidsdienst voor Dieren- Excel Vervolg
“Les materiaal was zeer duidelijk, werd goed stapsgewijs uitgelegd hoe je een bepaalde handeling moest doen. Opdrachten waren maatschappelijk gerelateerd. Met een open leervorm kan je natuurlijk je eigen tempo bepalen, dat is voor mij prima.”
C. van der Kaaij, Apotheek Haagse Ziekenhuizen- Excel Basis
“Leuke inspirerende cursus, heb dingen geleerd en ideeën op gedaan waarvan ik niet wist dat dit mogelijk was met Excel en VBA. Terwijl ik normaal gesprokken toch veel Excel gebruik in mijn dagelijkse werk als tool/hulpmiddel.”
L. van Gaalen- Excel VBA
“Zeer geschikt voor iedereen die wel al eens met Excel heeft gewerkt, maar toch eens de grondbeginselen van het pakket een keer wil doornemen om zo een solide basiskennis op te doen.”
Marco Massen, Mosadex- Excel 2003 Basis
“'Aan de hand van beelden en het zelf werken met de stof was het een leuke interactieve training toegespitst op de vragen die door ons gesteld werden. Kortom een heel toepasbare cursus.”
G. Gubbels, Koninklijke Smals N.V.- Excel Basis
“De basiscursus Excel 2010 geeft je een prima beeld wat het nieuwe Excel te bieden heeft. Je zult versteld staan van de nieuwe mogelijkheden met grafieken. In 180 pagina's wordt je geen goeroe, maar een stuk handiger wordt je wel.”
P. Kersten, ABN AMRO- Excel Basis
“Goed afgestemd op de wensen van de klant”
F. Nuij, BV Steenfabriek Spijk- Excel Draaitabellen, formules en functies
“goede indruk. Je begrijpt de structuur en opbouw van VBA veel beter. Voor alle editors een aanrader, je snapt nu hoe het echt werkt!”
A. de Blieck, Randstad Nederland B.V.- Excel VBA
“'Ik dacht dat ik al aardig handig was met Excel, maar heb in dit webinar toch wat nieuwe dingen geleerd.'”
E. Hijstek, Zig Websoftware- Gratis webinar Draaitabellen in Excel 2010 en 2013
“Goede cursus. Wat ik vooral erg op prijs heb gesteld is het feit dat ieder in een eigen tempo dat leert waar de interesse ligt.”
J. Kelmanutu- Excel Basis
“Deze cursus is een logisch vervolg op de basiscursus. Het is zo opgezet dat ook mensen met wat minder ervaring met Excel het goed kunnen volgen. Met wat oefening kan je zo allerlei taken automatiseren in Excel.”
Peter Anuels, Praclox BV- Excel Macro's en samenwerken met andere programma's
“De training zit goed in elkaar met veel praktijkoefeningetjes. Enthousiaste docent met veel vakkennis. De behandelde stof kan je thuis of op je werk nog eens herhalen dankzij de meegekregen werkmap en schijf, ideaal.”
P.A. Pollen, CBS- Excel 2002 Basis
“Leuke training, veel geleerd en alles in eigen werktempo.”
W. Wever, Scania Production Meppel B.V.- Excel Vervolg
“De training Excel 2010 Basis is een geweldige manier om het programma helemaal eigen te maken. Door zelfstandig op je eigen tempo te werken, kan aandacht besteed worden aan alle onderwerpen die voor jou belangrijk zijn. De ervaren trainer geeft hierbij veel voorbeelden en tips. Door met eigen materiaal te werken, weet je aan het einde van de training zeker dat je er in de praktijk concreet mee aan de slag kan. Kortom: zeker aan te bevelen!”
C. Bijsterveld- Excel Basis
“Ik heb de afgelopen 2 dagen de cursus excel bassis gevolgd en ik ben door deze cursus een stuk handiger geworden met excel.”
Nicole Dekkers, Scania- Excel Basis
“Ik heb zeer plezierig de cursus Excel 2010 gevolgd en een mooi naslagwerk meegekregen, zodat ik thuis sommige onderwerpen opnieuw kan oefenenen.”
P. van Hall, PostNL- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Een fijne lesmethode waardoor iedereen op zijn/ haar eigen tempo te werk kan gaan. Erg leerzaam en een aanrader voor iedereen die nog twijfelt.”
S. Elmensdorp, TNT Post- Excel 2003 Basis
“Goede cursus, gegeven door een professionele organisatie met een hoge praktische toepasbaarheid.”
R. Velthuis, Heupink & Bloemen Tabak B.V.- Excel 2010
“Zorgvuldige training waarbij mijn leerdoelen concrete aandacht hebben gekregen.”
R. Koetje- Excel Vervolg
“Zeer goede training! alles is perfect geregeld en het is zeker een aanrader om bij Learnit een cursus te volgen.”
Luciano Felida, New Neopharm- Excel Basis
“Prima lesstof, leraar met goede kennis over Excel.”
M. Hutterd, Geas Energiewacht- Excel 2003 Expert
“Prima docent, heel geduldig en bereidwillig. Je kunt ook je eigen praktijkvoorbeelden meenemen naar de les, om er samen met de docent naar te kijken en te oefenen hoe in te passen. Is zelfs na de training ook bereid om via de mail je vragen te beantwoorden. Fijne service!”
Caroline van Trigt, GDF Suez- Excel Basis
“Goede cursus voor beginners, ook als je helemaal niks met computers hebt. Een kind kan de was doen!”
E. Veldman, MNO Vervat B.V.- Excel Basis
“Duidelijke en heldere leermethode, waaraan je in de praktijk zeer zeker wat hebt. Het is geen training die nutteloos is en nooit meer gebruikt zal worden.”
Arjan Krechting, CTH- Excel 2003 Basis
“Leerzaam”
A. Saarloos-van Vught - Ceva Logistics- Excel Vervolg
Learnit reviews