E-Learning
Geheel online200,-
excl. btw
- Waar je wilt
- Wanneer je wilt
- Op je eigen tempo
Het programma Excel is bij uitstek de tool om uit gegevens de gewenste informatie te halen. Met functies en formules wordt een rekenblad een document met nuttige informatie. Vaak kan het eenvoudiger door het gebruik van draaitabellen en draaigrafieken. Zonder enige kennis van formules is het toch eenvoudig om gegevens om te zetten naar informatie. Eenvoudiger dan je denkt!
Na afloop van de training ben je in staat om zelfstandig draaitabellen en –grafieken te maken waardoor je uit gegevens de gewenste informatie kunt halen.
Deze cursus is geschikt voor de meest recente versie.
Wil je deze training organiseren voor een hele groep of meerdere groepen? Dit kan voordelig zijn. We kunnen bijvoorbeeld de inhoud geheel op jouw organisatie afstemmen en een hele groep trainen is bovendien voordeliger.
Gaat het om grote aantallen of een complete academy? Daar komt veel bij kijken. Denk bijvoorbeeld aan planning en communicatie, het inventariseren en afstemmen van de doelen en inhoud van de training. Of aan niveauverschillen, feedback mechanismen en borging. Gelukkig heeft Learnit een rijke ervaring op dit gebied (meer dan 25 jaar) en we helpen je graag bij dit proces.
Vraag hier een offerte aan
Bij Learnit vind je altijd een training waarmee je verder komt. Van (technische) IT skills tot communicatie of persoonlijk leiderschap. Daarbij kan je kiezen uit de trainingsvorm die jij het prettigst vindt: een klassikale training, een maatwerktraining bij jou op kantoor, een online cursus of een e-learning. Wij hebben voor iedereen de juiste training en trainingsvorm. Want leren op de manier die het best bij jou past, zorgt voor de beste resultaten.
Persoonlijke aandacht en een prettige sfeer. Of je nou een cursus volgt bij ons, op kantoor of op je pc, wij zorgen dat je je genoeg thuisvoelt om je grenzen te verleggen.
Nieuwe mogelijkheden ontstaan als je in beweging komt. Scherp blijft. Steeds nieuwe stappen zet. Wij stimuleren je om de stap te wagen en er echt voor te gaan.
Ontdek iets nieuws. Versterk je kwaliteiten. En kies je eigen weg. Wij helpen je groeien met trainingen en leervormen die echt bij jou passen.
We denken altijd in mogelijkheden en win-win. En we werken elke dag aan nieuwe oplossingen voor morgen. Door opleidingen te bieden waarmee jij goed voorbereid bent op de toekomst.
Aan loze beloftes doen wij niet. Maar wel aan kwaliteit, kennis en ervaring. Een breed cursusaanbod mogelijk gemaakt door onze geïnspireerde medewerkers en trainers.
We luisteren naar wat er bij jou leeft. Waar jij behoefte aan hebt. Want daar begint onze oplossing, ons maatwerk. Elkaar goed begrijpen en helder communiceren, daar geloven wij in.
Een training volgen bij Learnit betekent samen leren. Samen met jouw ervaren trainer, samen met je cursusgroep of samen met je collega’s. En of je de training nou thuis, op jouw kantoor of op één van onze trainingslocaties volgt, wij zijn altijd bereikbaar om je te helpen. Onze kennis met jou te delen op zo’n manier dat jij er echt wat aan hebt. Samen verder komen door persoonlijke aandacht en elkaar goed begrijpen; daar geloven wij in.
Theorie uit een boekje leren waar je vervolgens weinig mee kan in je werk? Niet bij Learnit! Welke training je ook volgt bij ons, je kan er direct mee aan de slag op je werkplek. Door jouw unieke leerdoelen die je aan het begin van de training samen met de trainer bepaalt. Door de afwisseling van theorie en (interactieve) praktijkopdrachten. En door de uitdagingen waar jij tegenaan loopt in je dagelijks werk mee te nemen naar de training.
Wat anderen zeggen over deze training
Cursus Excel Draaitabellen e-learning reviews - Gemiddeld cijfer 8.4
“Zeer professioneel, goede uitleg, gemakkelijk vanaf je werkplek te volgen via internet.”
R. Ritsma, Dr. Oetker- Gratis webinar Draaitabellen in Excel 2010 en 2013
"Top cursus en veel aan gehad!"
- Excel Basis / Vervolg
“Deze training is uitstekend en heel uitgebreid, je kunt er ontzettend veel van leren”
Maikel van der Donk- Excel Basis
“Ik heb de training als heel leerzaam ervaren in een rustige prettige omgeving en geleid door een deskundige docent. Bedankt.”
R. Terlouw, Zegro Centrum Rotterdam- Excel 2003 Vervolg
“Goede basistraining, ik gebruik het programma zelf regelmatig, maar heb veel handige tips&tricks geleerd die het in het dagelijk gebruik zeker makkelijker gaan maken.”
M. van de Berg, Besam- Excel Basis
“Goede training om een indruk te geven van de vele mogelijkheden die Excel biedt.”
Emmely Sieler, APG- Excel Expert
“Het voordeel vond ik dat je individueel werkt, waardoor ierdereen in zijn of haar eigen tempo kan werken.”
Marleen Braam, Oxyma B.V.- Excel 2003 Basis
“Goede opleiding die alle facetten van Excel laat zien voor de meer ervaren gebruiker. Lesstof kan in eigen tempo worden gevolgd waardoor je reeds bekende onderdelen sneller door kunt werken en de overige meer aandacht kan geven.”
T.G. Brouwer, Kuiken N.V.- Excel Expert
“Een leerzame praktisch toepasbare Excel basis training, die veel inzicht geeft in de mogelijkheden die Excel 2010 allemaal te bieden heeft.”
P. van der Meule, NUON- Excel Basis
“Top, je gaat inzien dat het hard nodig is excel cursussen te volgen.”
Dhr. R. Kunis, De Kas- Excel Basis
“Goeie interactieve cursus, waar de ruimte is om praktijk situaties te leren oplossen.”
J. van Hal- Excel Expert
“Ik werk al een geruime tijd met excel. Echter wist ik niks van wat je hier allemaal mee kan doen. Deze cursus kan ik bij iedere leek als ik aanraden! Doen!!”
S. Hulshof, CEVA Logistics- Excel Basis
“Professioneel en op alle vragen een duidelijk antwoord.”
R. Bertram, VION Enschede- Excel 2010
“Het is leuk en erg leerzaam zeker een aanrader. Ik heb er veel van geleerd en zal er in de toekomst veel aan hebben.”
Youri de Beurs, Excel VBA- Excel VBA
"M. Koeken, Continu B.V. - i> Goed opgezette training met een kundige trainer. - Beoordeling: 8.8"
- Excel Expert
“Ik ben uiterst tevreden met deze manier van lesgeven. Je krijgt individueel veel aandacht met goede tips v/d docent. Ook als je werk gerelateerde onderwerpen wilt overleggen. Kortom raad ik deze manier van lesgeven, een ieder aan, als je op je eigen tempo, de lesstof wilt leren beheersen.”
J. B.W.M. van Asperen- Excel Basis
“Deze cursus is een logisch vervolg op de basiscursus. Het is zo opgezet dat ook mensen met wat minder ervaring met Excel het goed kunnen volgen. Met wat oefening kan je zo allerlei taken automatiseren in Excel.”
Peter Anuels, Praclox BV- Excel Macro's en samenwerken met andere programma's
“Training op eigen niveau waarbij je ondersteuning krijgt zodra je dit nodig hebt. Hierdoor kan je efficiënt in je eigen tempo leren!”
J. Kramer, Hema- Excel Vervolg
“Kwaliteit van het lesmateriaal, opdrachten en professionaliteit van trainer een dikke voldoende!!”
A. Nieuwenhuis, ETI BV- Excel Basis
“Cursus was prima verzorgd, materiaal in goede staat, en ook erg goede inhoud.”
T. de Vet, Toon de Vet- Excel Vervolg
“Een echte aanrader voor een ieder”
J. H. Koppers, Falck Nutec B.V.- Excel Basis
“De cursus is prima toegesneden op de wensen en leerdoelen van de deelnemers, door goed contact vooraf met de docent.”
F. van Loon, Afval Energie Bedrijf- Excel Expert
“Ik kwam als (48jr) monteur uit de buitendienst en werkte al een aantal jaren wat met Excel maar ik had alleen wat kunstjes geleerd van collega's. Deze cursus heeft mij een enorme basis gegeven.”
E.J. Jonker, NV Nederlandse Gasunie- Excel Basis
“Leuke training, veel geleerd en alles in eigen werktempo.”
W. Wever, Scania Production Meppel B.V.- Excel Vervolg
“Ik ben zeer tevreden over de gevolgde cusrsus en zeker ook de praktische toepasbaarheid van het lesmateriaal.”
W. Raghoenath, Ministerie van Financiën- Excel Draaitabellen, formules en functies
"Goede training. Trainer heeft veel kennis van Excel en geeft rustig en duidelijk uitleg."
- Excel Basis
“Cursus is mij goed bevallen. Op mijn eigen tempo de stof tot mij nemen en als ik het even niet begreep een leraar die het mij direct en adequaat kon uitleggen. Van de twee dagen is ieder moment dan ook effectief gebruikt. Top!”
Heleen Halbe, Vestia- Excel Basis
“de training was nuttig, ik heb ervan genoten, de trainer was geweldig en ik raad het zeker aan.”
R. Abdullah - CEVA Logistics- Excel Vervolg
“Een fijne lesmethode waardoor iedereen op zijn/ haar eigen tempo te werk kan gaan. Erg leerzaam en een aanrader voor iedereen die nog twijfelt.”
S. Elmensdorp, TNT Post- Excel 2003 Basis
“Ik kan nu veel meer met Excel dan voorheen; databasefuncties, draaitabellen en grafieken tover ik er zo uit.”
P. Kooijmans, Randstad Nederland B.V.- Excel Draaitabellen, formules en functies
“De les methode is heel prettig. Je kunt de problemen die je op je werk tegenkomt tijdens de cursus uitgebreid bespreken en met de docent tot een oplosing komen. Learnit heeft mij snel en goed geïnformeerd m.b.t. de cursus. Ik ben heel tevreden. Ik heb jullie ook aanbevolen aan mijn collega's waarvan ook enkele een cursus gaan volgen.”
G.Wolf, Thalens Nederland B.V.- Excel Vervolg
“Goede manier om de basis van Excel onder de knie te krijgen.”
R. Seelt, PC Hooft Groep- Excel Basis
“Training op eigen tempo. Zelfstudie, waardoor je de voor jou belangrijkste onderdelen kunt benaderen.”
Ellie Roxs, Woningstichting Laarbeek- Excel Vervolg
“Ook voor niet-computer specialisten een fijne training waar je zeker veel van op kunt steken.”
W. Brandt, Besam Nederland B.V.- Excel Basis
“de training was nuttig, ik heb ervan genoten, de trainer was geweldig en ik raad het zeker aan.”
R. Abdullah - CEVA Logistics- Excel Vervolg
“Excel wordt in het algemeen voor < 20% in mogelijkheden gebruikt hetgeen het kan gezien de kosten van het pakket is het aan te bevelen wat de 100% mogelijkheden zijn.”
Paul Sangen, Unica Installatiegroep B.V.- Excel 2010
“Wanneer je een training op maat wil volgen waar alles goed geregeld en verzorgd is, zou ik iedereen learnit aanbevelen. Heb zeer goede ervaring.”
Ralph van Erkel, Wierden en Borgen- Excel Basis
“Een duidelijke training die erg makkelijk te volgen is. Een aanrader voor iedereen die in sales werkt.”
Tim Lam, Coty Prestige- Excel 2002 Basis
“Learnit maakt gebruik van jonge, dynamische, gemotiveerde en goed opgeleide docenten. De toegepaste leertechniek, zowel klassikaal als individueel is efficient.”
E. Geelen- Excel Expert
“Een prima manier om je excel-kennis uit te breiden. Jouw leervraag en excel-problemen staan centraal. Als je eigen materiaal meeneemt, los je tijdens de training je eigen vraagstukken op.”
E. Niessen, Stichting Philadelphia Zorg- Excel Expert
"Inhoudelijk goede cursus waarbij middels goed lesmateriaal op effectieve/efficiënte wijze nieuwe dingen aangeleerd worden."
- Excel Vervolg
“Leerzaam”
A. Saarloos-van Vught - Ceva Logistics- Excel Vervolg
“Prima training voor mensen die dagelijks / wekelijks gebruik maken van Excel en praktische toepasbaarheid willen vereenvoudigen.”
T. Horsting, Randstad NL- Excel Vervolg
“I loved to see the possibilities what you can do with excel. Hope to be able to use everything we have learned.”
B. Volgelzang, CB&I- Excel Vervolg
“Learnit is een echte goede training organisatie, wat ik goed vind is dat je ook de boek meekrijgt en dan kan je altijd oefenen.”
Abrar Hussain, Haags Werk Bedrijf- Excel Vervolg
“Praktisch cursus die je in vogelvlucht door de mogelijkheden van excel leidt.”
Annemiek Zuyderduin, Unica Installatietechniek B.V.- Excel 2010
“Korte duidelijke training voor iemand die niet of nauwlijks met draaitabellen gewerkt heeft maar dit graag wil leren.”
C. Clark-Stalenhoef, Optiver Holding B.V.- Gratis webinar Draaitabellen in Excel 2010 en 2013
"Excel kun je veel mee, maar kan je het ook? Bij Learnit kun je met eigen voorbeeld en vragen je kennis vergroten. Geen onnodige lesstof maar dingen die er toe doen en direct in de praktijk kunnen worden toegepast. De 2-daagse cursus was de tijd dubbel en dwars waard."
- Excel Basis
“Prima zelfstudie cursus, zodat je ook echt zelf ermee bezig bent....zo leer het toch het beste !!”
M. Verheij, Meco Equipment Engineers B.V.- Excel Basis
“Interessante training,ondanks dat ik al kennis heb van Excel heb ik geleerd hoe je sneller en efficiënter kunt werken. Iedereen krijgt de aandacht, die hij of zij nodig had. Er hangt een ongedwongen sfeer, waarin goed gewerkt en veel geleerd wordt.”
Richard Kemna, Coty Prestige- Excel 2002 Basis
Learnit reviews