E-Learning
Geheel online200,-
excl. btw
- Waar je wilt
- Wanneer je wilt
- Op je eigen tempo
Het programma Excel is bij uitstek de tool om uit gegevens de gewenste informatie te halen. Met functies en formules wordt een rekenblad een document met nuttige informatie. Vaak kan het eenvoudiger door het gebruik van draaitabellen en draaigrafieken. Zonder enige kennis van formules is het toch eenvoudig om gegevens om te zetten naar informatie. Eenvoudiger dan je denkt!
Na afloop van de training ben je in staat om zelfstandig draaitabellen en –grafieken te maken waardoor je uit gegevens de gewenste informatie kunt halen.
Deze cursus is geschikt voor de meest recente versie.
Wil je deze training organiseren voor een hele groep of meerdere groepen? Dit kan voordelig zijn. We kunnen bijvoorbeeld de inhoud geheel op jouw organisatie afstemmen en een hele groep trainen is bovendien voordeliger.
Gaat het om grote aantallen of een complete academy? Daar komt veel bij kijken. Denk bijvoorbeeld aan planning en communicatie, het inventariseren en afstemmen van de doelen en inhoud van de training. Of aan niveauverschillen, feedback mechanismen en borging. Gelukkig heeft Learnit een rijke ervaring op dit gebied (meer dan 25 jaar) en we helpen je graag bij dit proces.
Vraag hier een offerte aan
Bij Learnit vind je altijd een training waarmee je verder komt. Van (technische) IT skills tot communicatie of persoonlijk leiderschap. Daarbij kan je kiezen uit de trainingsvorm die jij het prettigst vindt: een klassikale training, een maatwerktraining bij jou op kantoor, een online cursus of een e-learning. Wij hebben voor iedereen de juiste training en trainingsvorm. Want leren op de manier die het best bij jou past, zorgt voor de beste resultaten.
Persoonlijke aandacht en een prettige sfeer. Of je nou een cursus volgt bij ons, op kantoor of op je pc, wij zorgen dat je je genoeg thuisvoelt om je grenzen te verleggen.
Nieuwe mogelijkheden ontstaan als je in beweging komt. Scherp blijft. Steeds nieuwe stappen zet. Wij stimuleren je om de stap te wagen en er echt voor te gaan.
Ontdek iets nieuws. Versterk je kwaliteiten. En kies je eigen weg. Wij helpen je groeien met trainingen en leervormen die echt bij jou passen.
We denken altijd in mogelijkheden en win-win. En we werken elke dag aan nieuwe oplossingen voor morgen. Door opleidingen te bieden waarmee jij goed voorbereid bent op de toekomst.
Aan loze beloftes doen wij niet. Maar wel aan kwaliteit, kennis en ervaring. Een breed cursusaanbod mogelijk gemaakt door onze geïnspireerde medewerkers en trainers.
We luisteren naar wat er bij jou leeft. Waar jij behoefte aan hebt. Want daar begint onze oplossing, ons maatwerk. Elkaar goed begrijpen en helder communiceren, daar geloven wij in.
Een training volgen bij Learnit betekent samen leren. Samen met jouw ervaren trainer, samen met je cursusgroep of samen met je collega’s. En of je de training nou thuis, op jouw kantoor of op één van onze trainingslocaties volgt, wij zijn altijd bereikbaar om je te helpen. Onze kennis met jou te delen op zo’n manier dat jij er echt wat aan hebt. Samen verder komen door persoonlijke aandacht en elkaar goed begrijpen; daar geloven wij in.
Theorie uit een boekje leren waar je vervolgens weinig mee kan in je werk? Niet bij Learnit! Welke training je ook volgt bij ons, je kan er direct mee aan de slag op je werkplek. Door jouw unieke leerdoelen die je aan het begin van de training samen met de trainer bepaalt. Door de afwisseling van theorie en (interactieve) praktijkopdrachten. En door de uitdagingen waar jij tegenaan loopt in je dagelijks werk mee te nemen naar de training.
Wat anderen zeggen over deze training
Cursus Excel Draaitabellen e-learning reviews - Gemiddeld cijfer 8.4
“Enthousiaste trainer die alles duidelijk en begrijpbaar heeft uitgelegd.”
J.A. Ramesar, CEVA Logistics- Excel Macro's en samenwerken met andere programma's
"A.E. van Wezel - "Een zeer praktijk gerichte training welke opgezet is om vooral de standaard functies te benutten" - Beoordeling: 8.6"
- Excel 2010
“'Is een training die gegeven word door een deskundige trainer.En je kan het op je eigen tempo doen.'”
H. Pel, Scania Production Meppel B.V.- Excel Vervolg
"Inzicht in de mogelijkheden van Excel, waarvan je weet dat ze bestaan, maar zelf nog niet hebt toegepast."
- Excel Vervolg
“Prima training. Werkt op eigen tempo. Begeleiding is erg goed en denkt mee in jouw eigen problematiek. Voor alle niveaus een aanrader.”
S. van den Brink, Beter Wonen- Excel Basis
"Heb deze training als zeer prettig en leerzaam ervaren. Dit was in overleg exact afgestemd op de behoeftes."
- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Deze training behandelt op een duidelijke manier de Excel mogelijkheden m.b.t. draaitabellen en legt daarnaast verschillende beschikbare functies goed uit aan de hand van praktische voorbeelden.”
J. van den Nouwland, CG Drives & Automation- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Zeer concrete training welke een goed inzicht geeft in de mogelijkheden van Excel.”
C.H.G.M. Meuwese- Excel 2010
“Van het begin tot het eind nieuwe toepassingen ontdekken. Er gaat een wereld voor je open binnen excel.”
C. Westhof, Alrijne Zorggroep- Excel 2010
“Voor mensen die weinig met computers hebben gedaan is dit een prima training.”
René Fiere, CTH- Excel 2003 Basis
“Het is een prima cursus met duidelijk lesmateriaal. Ik heb er veel van opgestoken.”
K. Stolk, Cofely- Excel Vervolg
“Het was een enerverende, duidelijke training welke gegeven werd door een jonge doch ervaren docent die alles duidelijk en simpel te begrijpen uit kon leggen aan iemand die vanaf 0 begint. Kort gezegd, een goede training op een goede locatie met een goede docent.”
W. Prins- Excel Basis
“Deze training is echt aan te raden, kleine groep mensen, serieuze leerkracht en veel geleerd.”
S. Dubbeld, Ikazia Ziekenhuis- Excel Basis
“Een prima cursus om uitgebreider kennis te maken met de mogelijkheden van excel als je de basis al kent. Door het individuele aspect kun je het voor jezelf het maximale uit de cursus halen. En als alle trainers zo enthousiast zijn en zoveel kennis hebben als degene die ik gehad heb, dan kun je nog meer uit de cursus halen dan alleen wat het cursusmateriaal biedt.”
M. Arends, Combiwel Welzijnszorg- Excel Vervolg
“Zorgvuldige training waarbij mijn leerdoelen concrete aandacht hebben gekregen.”
R. Koetje- Excel Vervolg
"Ik vond alles goed! Perfect"
- Excel Vervolg
“Nuttige tijdsbesteding, je kunt in je eigen tempo bezig en krijgt voor alle belangrijke onderwerpen oefeningen.”
A. Leeuwendal- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Training op eigen niveau waarbij je ondersteuning krijgt zodra je dit nodig hebt. Hierdoor kan je efficiënt in je eigen tempo leren!”
J. Kramer, Hema- Excel Vervolg
“Kan Learnit bij iedereen aanbevelen. Alle cursisten werken op eigen niveau zelfstandig opdrachten uit. Daarbij geeft een deskundige docent goede uitleg, individueel en in groepsverband. Handig dat je het werkboek mag houden als naslagwerk.”
Hilda de Vries, Gemeente Zeewolde- Excel 2003 Basis
“De docent neemt de tijd en legt goed uit.”
I. Bojovich, Robert Walters- Excel Basis
“Veel oefenen tijdens de training dat is erg prettig. Je leert het door te doen. Kundige trainer die je graag wil helpen.”
Sandra de Haas, Euler Hermes Kredietverzekeringen- Excel 2002 Basis
“Deze training is uitstekend en heel uitgebreid, je kunt er ontzettend veel van leren”
Maikel van der Donk- Excel Basis
“Duidelijk en eenvoudig leerboekje, niveau is goed, prettige trainster die duidelijk uitleg geeft en op de juiste momenten anticipeert. Lestempo is goed, zeer professionele trainster. Leerzaam dus!”
Ilonka Hadzikadunic, Besam- Excel Basis
“'Prima training om excel vanaf de basis en stap voor stap eigen te maken.'”
P. de Jong, Group of Butchers- Excel Basis
“Deze training is laagdrempelig en doeltreffend.”
N. Taylor, Universiteit Utrecht- Excel Basis
“Voor mij is dit een erg fijne manier van leren aangezien je in je eigen tempo kunt werken. Tevens was er extra lesmateriaal aanwezig bovenop de curcus die er gevolgd werd. Zeer prettige georganisseerd.”
R. de Busser, Ariens Zorgpalet- Excel Vervolg
“goede indruk. Je begrijpt de structuur en opbouw van VBA veel beter. Voor alle editors een aanrader, je snapt nu hoe het echt werkt!”
A. de Blieck, Randstad Nederland B.V.- Excel VBA
“Excel 2007 was voor mij een opfriscursus. Even door hebben hoe alles ook alweer werkt. Heb er veel aan gehad en kan weer optimaal gebruik maken van Excel in mijn huidige functie.”
M.J. van Klom-Donge, Ministerie van Defensie- Excel Basis
“De opdrachten zijn zeer duidelijk en goed te volgen. Ook is er alle ruimte om eigen inbreng vanuit je eigen werksituatie aan de docent voor te leggen, zodat je de punten waar je dagelijks tegenaan loopt, ook kunt behandelen.”
N. Hartman, Priva- Excel Vervolg
“De training Excel is prima, goed lesmateriaal. Prima docent, zeker enthousiast, en het is ook op de praktijk gericht.”
Gunther van der Horst, Stadsbank Oost Nederland.nl- Excel Basis
"Goede training, waarbij je veel zelfstandig werkt. Goede lesstof en leuke trainer, die direct helpt bij vragen en deze erg duidelijk uitlegt."
- Excel Basis / Vervolg
“Dit is een zeer goede cursus voor de beginnende excelgebruiker. Het cursusmateriaal is voldoende om alle beginselen onder de knie te krijgen op een eenvoudig uitgelegde manier. Zeker in samenwerking met de docent, die duidelijk enthousiast en kundig is en dat goed weet over te brengen.”
D. van Akkeren, Besam Nederland B.V.- Excel Basis
“'Het volgen van trainingen via Learnit is een echte aanrader!'”
M. Englesman. Gemeente Bloemendaal- Excel Basis
“Goede basistraining, ik gebruik het programma zelf regelmatig, maar heb veel handige tips&tricks geleerd die het in het dagelijk gebruik zeker makkelijker gaan maken.”
M. van de Berg, Besam- Excel Basis
“De docent had een prettige wijze van omgaan met cursisten en kan goed uitleggen en inleven. Denkt ook mee in praktijkproblemen van de cursisten en is daarin behulpzaam.”
O. Veenstra, Cunningham Lindsay- Excel 2003 Basis
“Een goede cursus waar veel onderwerpen van Excel aan bod komen. Je maakt hier op een goede manier kennis met het gebruik van diverse formules en eigenschappen van Excel.”
K.J. van der Vinne- Excel Vervolg
“De inhoud van de cursus Excell 2003 sloot perfect aan op mijn leerdoelen. De individuele manier van lesgeven nl. zelf aan de gang gaan werkt heel goed. Bij vragen krijg je gericht hulp. De nazorg is ook prima geregeld; je kunt nog altijd terecht bij de docent.”
M. Tjon Lim Sang, Ministerie van BZK- Excel 2003 Draaitabellen, formules en functies
“Ik vond het voor een beginner zoals ik een zeer fijne en beknopte training. Waar ik met mijn lage instap veel vertrouwen heb gekregen en dus daadwerkelijk aan de slag kan gaan met het geleerde.”
S. Dijkstra, Verslavingszorg Noord Nederland- Excel 2003 Basis
“Duidelijke lesstof met voldoende oefeningen en persoonlijke begeleiding van een docent(e) die veel kennis heeft van MS Excel. Fijn om eventueel met eigen data aan de slag te kunnen en in eigen tempo. Zeer aan te bevelen.”
T.G. Brouwer, Kuiken N.V.- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Duidelijke en overzichtelijke Excel training! Je gaat naar huis met veel meer kennis en toepassingsmogelijkheden”
Ruud Klessens, Coty Prestige- Excel 2002 Basis
“Prima training met name door de tips en tricks kun je jezelf veel werk besparen. Ook de beperkingen van het pakket komen aan de orde en dat helpt ook”
Thijs Janssens, BIJ12- Excel Draaitabellen, formules en functies
“De inhoud is verrassend en je kunt veel in de praktijk met de leerstof doen.”
I. Teunissen- Excel Vervolg
“Zeer goede training! alles is perfect geregeld en het is zeker een aanrader om bij Learnit een cursus te volgen.”
Luciano Felida, New Neopharm- Excel Basis
"A. Hannink, Camposol - "Goede basis en of vervolg cursussen met een professionele leraar en goed lesmateriaal." - Beoordeling: 8.3"
- Excel Vervolg
“Totaal weer bij met Excel dankzij Learnit traningen.”
K. Ettalhaoui, FNV KIEM- Excel Basis
“Zeer geschikt voor iedereen die wel al eens met Excel heeft gewerkt, maar toch eens de grondbeginselen van het pakket een keer wil doornemen om zo een solide basiskennis op te doen.”
Marco Massen, Mosadex- Excel 2003 Basis
“Goede, op praktijk georiënteerde cursus waardoor men snel zelf aan de slag kan en de dagelijkse werkmethodes kan verbeteren en efficienter maken.”
Jos van den Nouwland, CG Drives & Automation- Excel Vervolg
“Een zeer professionele traing, uitstekend toepasbaar en goed te volgen.”
A. Hannink, Camposol- Excel Basis
“Leuke training, veel geleerd en alles in eigen werktempo.”
W. Wever, Scania Production Meppel B.V.- Excel Vervolg
“Uitstekende training wanneer je kennis wilt krijgen van de werkwijze en logica achter VBA/Macro's. Zorgt er uiteindelijk voor dat je naast opnemen van Macro's ook in staat bent zelf formules en programma's te schrijven. Bied veel houvast om zelf op onderzoek te gaan naar wat er allemaal mogelijk is met VBA. Ik kende al wat van het opnemen van macro's, maar dit heeft me inzicht gegeven in hoe VBA werkt en waar je op moet letten. Top!”
J. Peters, Estepe- Excel VBA
Learnit reviews