E-Learning
Geheel online200,-
excl. btw
- Waar je wilt
- Wanneer je wilt
- Op je eigen tempo
Het programma Excel is bij uitstek de tool om uit gegevens de gewenste informatie te halen. Met functies en formules wordt een rekenblad een document met nuttige informatie. Vaak kan het eenvoudiger door het gebruik van draaitabellen en draaigrafieken. Zonder enige kennis van formules is het toch eenvoudig om gegevens om te zetten naar informatie. Eenvoudiger dan je denkt!
Na afloop van de training ben je in staat om zelfstandig draaitabellen en –grafieken te maken waardoor je uit gegevens de gewenste informatie kunt halen.
Deze cursus is geschikt voor de meest recente versie.
Wil je deze training organiseren voor een hele groep of meerdere groepen? Dit kan voordelig zijn. We kunnen bijvoorbeeld de inhoud geheel op jouw organisatie afstemmen en een hele groep trainen is bovendien voordeliger.
Gaat het om grote aantallen of een complete academy? Daar komt veel bij kijken. Denk bijvoorbeeld aan planning en communicatie, het inventariseren en afstemmen van de doelen en inhoud van de training. Of aan niveauverschillen, feedback mechanismen en borging. Gelukkig heeft Learnit een rijke ervaring op dit gebied (meer dan 25 jaar) en we helpen je graag bij dit proces.
Vraag hier een offerte aan
Bij Learnit vind je altijd een training waarmee je verder komt. Van (technische) IT skills tot communicatie of persoonlijk leiderschap. Daarbij kan je kiezen uit de trainingsvorm die jij het prettigst vindt: een klassikale training, een maatwerktraining bij jou op kantoor, een online cursus of een e-learning. Wij hebben voor iedereen de juiste training en trainingsvorm. Want leren op de manier die het best bij jou past, zorgt voor de beste resultaten.
Persoonlijke aandacht en een prettige sfeer. Of je nou een cursus volgt bij ons, op kantoor of op je pc, wij zorgen dat je je genoeg thuisvoelt om je grenzen te verleggen.
Nieuwe mogelijkheden ontstaan als je in beweging komt. Scherp blijft. Steeds nieuwe stappen zet. Wij stimuleren je om de stap te wagen en er echt voor te gaan.
Ontdek iets nieuws. Versterk je kwaliteiten. En kies je eigen weg. Wij helpen je groeien met trainingen en leervormen die echt bij jou passen.
We denken altijd in mogelijkheden en win-win. En we werken elke dag aan nieuwe oplossingen voor morgen. Door opleidingen te bieden waarmee jij goed voorbereid bent op de toekomst.
Aan loze beloftes doen wij niet. Maar wel aan kwaliteit, kennis en ervaring. Een breed cursusaanbod mogelijk gemaakt door onze geïnspireerde medewerkers en trainers.
We luisteren naar wat er bij jou leeft. Waar jij behoefte aan hebt. Want daar begint onze oplossing, ons maatwerk. Elkaar goed begrijpen en helder communiceren, daar geloven wij in.
Een training volgen bij Learnit betekent samen leren. Samen met jouw ervaren trainer, samen met je cursusgroep of samen met je collega’s. En of je de training nou thuis, op jouw kantoor of op één van onze trainingslocaties volgt, wij zijn altijd bereikbaar om je te helpen. Onze kennis met jou te delen op zo’n manier dat jij er echt wat aan hebt. Samen verder komen door persoonlijke aandacht en elkaar goed begrijpen; daar geloven wij in.
Theorie uit een boekje leren waar je vervolgens weinig mee kan in je werk? Niet bij Learnit! Welke training je ook volgt bij ons, je kan er direct mee aan de slag op je werkplek. Door jouw unieke leerdoelen die je aan het begin van de training samen met de trainer bepaalt. Door de afwisseling van theorie en (interactieve) praktijkopdrachten. En door de uitdagingen waar jij tegenaan loopt in je dagelijks werk mee te nemen naar de training.
Wat anderen zeggen over deze training
Cursus Excel Draaitabellen e-learning reviews - Gemiddeld cijfer 8.5
“Goede lesmethode. Veel leerstof. Zeer tevreden over Learnit.”
R. Tolhoek, Topa Verpakking BV- Excel Basis
“Leuke inspirerende cursus, heb dingen geleerd en ideeën op gedaan waarvan ik niet wist dat dit mogelijk was met Excel en VBA. Terwijl ik normaal gesprokken toch veel Excel gebruik in mijn dagelijkse werk als tool/hulpmiddel.”
L. van Gaalen- Excel VBA
“Interessante cursus. Om al het materiaal je eigen te maken is het aan te raden om hiervoor voldoende tijd voor te reserveren.”
J. Sijtsma, Gemeente Woerden- Excel Vervolg
“Prima training. Werkt op eigen tempo. Begeleiding is erg goed en denkt mee in jouw eigen problematiek. Voor alle niveaus een aanrader.”
S. van den Brink, Beter Wonen- Excel Basis
“Goed afgestemd op de wensen van de klant”
F. Nuij, BV Steenfabriek Spijk- Excel Draaitabellen, formules en functies
“De training laat ieder op zijn eigen tempo zijn leerdoelen bereiken.”
J.van Wolfswinkel, Cofely- Excel Vervolg
“De Cursus Excel 2010 VBA geeft een goede start over Macro's en het programmeren ervan!”
Tuncay Sahin- Excel VBA
“De open leervorm is echt een aanrader als je van zelfstandig werken in je eigen tempo houdt. De docent beantwoordt jouw vragen wanneer nodig en geeft je graag advies en extra nuttige informatie passend bij jouw niveau. Het lesmateriaal is duidelijk en laat je meerdere malen oefenen met nieuwe vaardigheden zodat je het goed onder de knie krijgt.”
E.M.M. van Leeuwen, Universiteit Leiden- Excel 2003 Vervolg
“De algemene indruk over de totale cursus is goed. Je hebt duidelijk wat aan deze cursus en het is ook direct inzetbaar op je werk. De docent heeft genoeg vakkennis en luistert goed naar de cursisten.”
R. Spelt- Excel Basis
“Goede bruikbare cursus die je op je eigen tempo kan doen. Er is voldoende ruimte om vragen te stellen en toch in je eigen tempo te werken.”
J. van Schaick, NUON- Excel Vervolg
"Prima cursus, open leervorm blijkt voor mij zeer fijn"
- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Een duidelijke training die erg makkelijk te volgen is. Een aanrader voor iedereen die in sales werkt.”
Tim Lam, Coty Prestige- Excel 2002 Basis
“Deze cursus is een logisch vervolg op de basiscursus. Het is zo opgezet dat ook mensen met wat minder ervaring met Excel het goed kunnen volgen. Met wat oefening kan je zo allerlei taken automatiseren in Excel.”
Peter Anuels, Praclox BV- Excel Macro's en samenwerken met andere programma's
“'Zeer leerzaam. Direct toepasbaar in de praktijk. Enthousiaste trainer met een duidelijke en persoonlijke uitleg.'”
A. van der Grond, Hamliton Bright- Excel 2013
“Deze training is laagdrempelig en doeltreffend.”
N. Taylor, Universiteit Utrecht- Excel Basis
“Wil je meer uit Excel halen in je dagelijks werk? Dan is dit een goede stap in de richting!”
J. van Hal, EPR-Technopower- Excel Vervolg
"Een prima training op een mooie locatie. De persoonlijke aanpak van de trainer zorgt ervoor dat het niet verveeld. Ik heb er veel van geleerd."
- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Het is een hele prettige cursus die je op eigen tempo kan volgen. Bij vragen is er een docent die je meteen verder helpt. Echt een aanrader.”
J. Peters-van Gent, Kuehne Nagel Logistics B.V.- Excel Basis
“Although I consider myself a quite advanced user, the course-instructor managed to teach me some new advanced options within excel which will make my life easier in the future.”
F. Kluin, Wintershall- Excel Draaitabellen, formules en functies
“De cursus Excel 2007 vervolg is prima opgezet; interessante onderwerpen en toepassingen die na oefening gelijk kunnen worden gebruikt bij het werk.”
M. Benschop- Excel Vervolg
“Deskundige docent de zich snel kan verplaatsen in praktijksituaties.”
I. Beuving- Excel Basis
“De training Excel 2010 Basis is een geweldige manier om het programma helemaal eigen te maken. Door zelfstandig op je eigen tempo te werken, kan aandacht besteed worden aan alle onderwerpen die voor jou belangrijk zijn. De ervaren trainer geeft hierbij veel voorbeelden en tips. Door met eigen materiaal te werken, weet je aan het einde van de training zeker dat je er in de praktijk concreet mee aan de slag kan. Kortom: zeker aan te bevelen!”
C. Bijsterveld- Excel Basis
“Everything was interesting and useful.”
N. Gurgzde - CEVA Logistics- Excel Vervolg
“Ik kwam als (48jr) monteur uit de buitendienst en werkte al een aantal jaren wat met Excel maar ik had alleen wat kunstjes geleerd van collega's. Deze cursus heeft mij een enorme basis gegeven.”
E.J. Jonker, NV Nederlandse Gasunie- Excel Basis
“If you have basic experiance with Excel and you want to learn quick what oppertunity's Excel has, than you really have to contact Learnit for a quick introduction.”
M. Herck, Sorin Group- Excel Vervolg
“Ik ben zeer tevreden over de gevolgde cusrsus en zeker ook de praktische toepasbaarheid van het lesmateriaal.”
W. Raghoenath, Ministerie van Financiën- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Een fijne lesmethode waardoor iedereen op zijn/ haar eigen tempo te werk kan gaan. Erg leerzaam en een aanrader voor iedereen die nog twijfelt.”
S. Elmensdorp, TNT Post- Excel 2003 Basis
“Duidelijke goed te volgen cursus met persoonlijke begeleiding.”
M.H. Kwakernaak, Rexnord Flat Top Europe- Excel Basis
“Deskundige docent de zich snel kan verplaatsen in praktijksituaties.”
I. Beuving- Excel Basis
“Zeer prettig om eens te ervaren dat er vaak alternatieve en gemakkelijkere manieren zijn om iets te doen wat je al deed.”
K. Bahri, Makro Amsterdam- Excel Basis
“Als ik deze mogelijkheden van Excel eerder had geweten, had me dat veel tijd en moeite bespaard!”
L. Wijnvoord, Movir- Excel Basis
“Uitstekende begeleiding waarbij ook ruimte is voor eigen leerdoelen.”
S. van der Heijden, Ministerie van Defensie- Excel Basis
“Duidelijke, persoonlijke training gericht op eigen praktijksituatie, daardoor goed toe te passen in de praktijk.Training is in kleine groepen, daardoor voldoende aandacht voor iedere cursist. Dat alles in een gemoedelijke sfeer, een aanrader!”
M. Luursema, Astrimex- Excel Vervolg
“Een goede cursus, een prettige docent, een veel onderwerpen waar ik persoonlijk in mijn werk iets aan heb.”
P. De Vries - Nederlandse Gasunie N.V.- Excel Vervolg
“De instructie/uitleg is heel duidelijk, je kunt direct zelf aan de slag met het gemak van ondersteuning waar gewenst.”
Kitty Jansen, Meyra Holding BV- Excel 2003 Vervolg
“De opdrachten zijn zeer duidelijk en goed te volgen. Ook is er alle ruimte om eigen inbreng vanuit je eigen werksituatie aan de docent voor te leggen, zodat je de punten waar je dagelijks tegenaan loopt, ook kunt behandelen.”
N. Hartman, Priva- Excel Vervolg
“Ik zou deze cursus zeker aanbevelen. Het vergroot niet alleen je kennis in Excel, maar geeft je ook de 'tools' hoe je probleemoplossend hier mee aan de slag kan gaan. Ook sprak mij de persoonlijke manier van lesgeven van de trainer mij aan. Deze had vanuit eigen ervaringen tips voor het werkleven en probeerde iedere cursist op die manier te coachen.”
Johan Bakker, Randstad Nederland B.V. Hoofdkantoor- Financial Excel (bedrijfseconomische vaardigheden)
“De opdrachten zijn zeer duidelijk en goed te volgen. Ook is er alle ruimte om eigen inbreng vanuit je eigen werksituatie aan de docent voor te leggen, zodat je de punten waar je dagelijks tegenaan loopt, ook kunt behandelen.”
N. Hartman, Priva- Excel Vervolg
“Leuke inspirerende cursus, heb dingen geleerd en ideeën op gedaan waarvan ik niet wist dat dit mogelijk was met Excel en VBA. Terwijl ik normaal gesprokken toch veel Excel gebruik in mijn dagelijkse werk als tool/hulpmiddel.”
L. van Gaalen- Excel VBA
“If you have basic experiance with Excel and you want to learn quick what oppertunity's Excel has, than you really have to contact Learnit for a quick introduction.”
M. Herck, Sorin Group- Excel Vervolg
“De instructie/uitleg is heel duidelijk, je kunt direct zelf aan de slag met het gemak van ondersteuning waar gewenst.”
Kitty Jansen, Meyra Holding BV- Excel 2003 Vervolg
“Twee dagen training gehad in Excel Basic 2013. De leuke opdrachten uit het lesmateriaal hebben meer gebracht dan jaren zelf ploeteren en proberen. Zeker de moeite waard!”
J. Spoelder, BOAL B.V.- Excel Basis
"Ik vond het een goede en zinvolle training. Ik heb hier veel van geleerd. De trainer gaf duidelijke uitleg en heeft veel kennis van Excel."
- Excel Basis
“Deze organisatie helpt je spelende wijze kennis te krijgen. Dus geen uren theoretischestof die je om je oren krijgt, maar gewoon doen hoe je het in de praktijk ook gaat gebruiken”
R. M. F. van Aalten, Rabobank- Excel Basis
“Dit is een zeer goede cursus voor de beginnende excelgebruiker. Het cursusmateriaal is voldoende om alle beginselen onder de knie te krijgen op een eenvoudig uitgelegde manier. Zeker in samenwerking met de docent, die duidelijk enthousiast en kundig is en dat goed weet over te brengen.”
D. van Akkeren, Besam Nederland B.V.- Excel Basis
"Zelfstudie met toch wel een vleug extra. Goede leraar aanwezig met veel inhoudelijke kennis, die ook echt meedenkt om je doelstellingen toe te passen in je eigen praktijkomgeving."
- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Op een fijne manier veel geleerd in een korte tijd”
D. Corbel, Nuon- Excel Vervolg
“Van het begin tot het eind nieuwe toepassingen ontdekken. Er gaat een wereld voor je open binnen excel.”
C. Westhof, Alrijne Zorggroep- Excel 2010
“Excel wordt in het algemeen voor < 20% in mogelijkheden gebruikt hetgeen het kan gezien de kosten van het pakket is het aan te bevelen wat de 100% mogelijkheden zijn.”
Paul Sangen, Unica Installatiegroep B.V.- Excel 2010
“Macro's zijn heel goed toepasbaar op je eigen werksituatie. Heel goede cursus die goed aansluit bij je persoonlijke wensen.”
P.C.H Geerts- van Tilburg, Laater- Excel 2003 Macro's en samenwerken met andere programma's
Learnit reviews