E-Learning
Geheel online200,-
excl. btw
- Waar je wilt
- Wanneer je wilt
- Op je eigen tempo
Het programma Excel is bij uitstek de tool om uit gegevens de gewenste informatie te halen. Met functies en formules wordt een rekenblad een document met nuttige informatie. Vaak kan het eenvoudiger door het gebruik van draaitabellen en draaigrafieken. Zonder enige kennis van formules is het toch eenvoudig om gegevens om te zetten naar informatie. Eenvoudiger dan je denkt!
Na afloop van de training ben je in staat om zelfstandig draaitabellen en –grafieken te maken waardoor je uit gegevens de gewenste informatie kunt halen.
Deze cursus is geschikt voor de meest recente versie.
Wil je deze training organiseren voor een hele groep of meerdere groepen? Dit kan voordelig zijn. We kunnen bijvoorbeeld de inhoud geheel op jouw organisatie afstemmen en een hele groep trainen is bovendien voordeliger.
Gaat het om grote aantallen of een complete academy? Daar komt veel bij kijken. Denk bijvoorbeeld aan planning en communicatie, het inventariseren en afstemmen van de doelen en inhoud van de training. Of aan niveauverschillen, feedback mechanismen en borging. Gelukkig heeft Learnit een rijke ervaring op dit gebied (meer dan 25 jaar) en we helpen je graag bij dit proces.
Vraag hier een offerte aan
Bij Learnit vind je altijd een training waarmee je verder komt. Van (technische) IT skills tot communicatie of persoonlijk leiderschap. Daarbij kan je kiezen uit de trainingsvorm die jij het prettigst vindt: een klassikale training, een maatwerktraining bij jou op kantoor, een online cursus of een e-learning. Wij hebben voor iedereen de juiste training en trainingsvorm. Want leren op de manier die het best bij jou past, zorgt voor de beste resultaten.
Persoonlijke aandacht en een prettige sfeer. Of je nou een cursus volgt bij ons, op kantoor of op je pc, wij zorgen dat je je genoeg thuisvoelt om je grenzen te verleggen.
Nieuwe mogelijkheden ontstaan als je in beweging komt. Scherp blijft. Steeds nieuwe stappen zet. Wij stimuleren je om de stap te wagen en er echt voor te gaan.
Ontdek iets nieuws. Versterk je kwaliteiten. En kies je eigen weg. Wij helpen je groeien met trainingen en leervormen die echt bij jou passen.
We denken altijd in mogelijkheden en win-win. En we werken elke dag aan nieuwe oplossingen voor morgen. Door opleidingen te bieden waarmee jij goed voorbereid bent op de toekomst.
Aan loze beloftes doen wij niet. Maar wel aan kwaliteit, kennis en ervaring. Een breed cursusaanbod mogelijk gemaakt door onze geïnspireerde medewerkers en trainers.
We luisteren naar wat er bij jou leeft. Waar jij behoefte aan hebt. Want daar begint onze oplossing, ons maatwerk. Elkaar goed begrijpen en helder communiceren, daar geloven wij in.
Een training volgen bij Learnit betekent samen leren. Samen met jouw ervaren trainer, samen met je cursusgroep of samen met je collega’s. En of je de training nou thuis, op jouw kantoor of op één van onze trainingslocaties volgt, wij zijn altijd bereikbaar om je te helpen. Onze kennis met jou te delen op zo’n manier dat jij er echt wat aan hebt. Samen verder komen door persoonlijke aandacht en elkaar goed begrijpen; daar geloven wij in.
Theorie uit een boekje leren waar je vervolgens weinig mee kan in je werk? Niet bij Learnit! Welke training je ook volgt bij ons, je kan er direct mee aan de slag op je werkplek. Door jouw unieke leerdoelen die je aan het begin van de training samen met de trainer bepaalt. Door de afwisseling van theorie en (interactieve) praktijkopdrachten. En door de uitdagingen waar jij tegenaan loopt in je dagelijks werk mee te nemen naar de training.
Wat anderen zeggen over deze training
Cursus Excel Draaitabellen e-learning reviews - Gemiddeld cijfer 8.5
“Het is een hele prettige cursus die je op eigen tempo kan volgen. Bij vragen is er een docent die je meteen verder helpt. Echt een aanrader.”
J. Peters-van Gent, Kuehne Nagel Logistics B.V.- Excel Basis
“Ik heb 2 dagen de Cursus Office Basis Excel 2003 gevolgd. Ten eerste was de bereikbaarheid erg goed (nog geen 10 minuutjes lopen vanaf station Amsterdam Rai. De cursus verliep goed. er was een gezellige sfeer en de uitleg van de docenten waren super! Het fijne is dat als je vaardigheden hebt die niet in de cursus besproken worden, je deze kan aangeven bij de docent, die vervolgens de opdrachten voor je zal zoeken, zodat je deze ook kan leren. Al met al heb ik een prima ervaring gehad en veel geleerd!”
A. Gelijsteen, Klemko Techniek B.V.- Excel 2003 Basis
“Leuke inspirerende cursus, heb dingen geleerd en ideeën op gedaan waarvan ik niet wist dat dit mogelijk was met Excel en VBA. Terwijl ik normaal gesprokken toch veel Excel gebruik in mijn dagelijkse werk als tool/hulpmiddel.”
L. van Gaalen- Excel VBA
“Goede cursus, gegeven door een professionele organisatie met een hoge praktische toepasbaarheid.”
R. Velthuis, Heupink & Bloemen Tabak B.V.- Excel 2010
“Training op eigen niveau waarbij je ondersteuning krijgt zodra je dit nodig hebt. Hierdoor kan je efficiënt in je eigen tempo leren!”
J. Kramer, Hema- Excel Vervolg
“Goede cursus voor beginners, ook als je helemaal niks met computers hebt. Een kind kan de was doen!”
E. Veldman, MNO Vervat B.V.- Excel Basis
“Een interessante en leerzame training met veel afwisseling”
Tessa Spruijt, Simpel B.V.- Excel Vervolg
“De docent had een prettige wijze van omgaan met cursisten en kan goed uitleggen en inleven. Denkt ook mee in praktijkproblemen van de cursisten en is daarin behulpzaam.”
O. Veenstra, Cunningham Lindsay- Excel 2003 Basis
“De cursus heeft een goede indruk op mij gemaakt. Het materiaal dat ter beschikking wordt gesteld is prima. Omdat ik vooraf niet heb aangegeven over welke kennis ik al beschikte en voor welke doeleinden ik de cursus wilde gaan gebruiken, was de aangeboden stof behoorlijk veel in 2 dagen. Dus volg het advies van Learnit en geef dit van te voren aan.”
Silvia Megens, Meiland Azewijn B.V.- Excel Basis
“Intensieve 2-daagse training waar je veel van opsteekt en doordat er ruimte is om je werkgerelateerde vragen te bespreken bij de docent, sloot het goed aan bij mijn persoonlijke leerdoelen.”
Elise van der Steen, DHL- Excel 2003 Vervolg
“De training van Learnit is een training die je een heel goed beeld geeft van wat je met Excel kunt doen. De professionele trainer geeft je vanaf moment een zelfstandig gevoel. Het is zeer leerzaam en prima te gebruiken.”
B. Baveld, SIG Combibloc- Excel 2003 Basis
“Een complete training met duidelijke oefeningen gegeven door een zeer ervaren en plezierige docent. Zeer aan te bevelen.”
J.Dijkstra, Stam B.V.- Excel 2007
“Prima cursus door goede begeleiding en overzichtelijke opdrachten waarmee de nieuwe verworven kennis direct toegepast kon worden.”
A. van der Gragt, Hamilton Bright- Excel 2013
“Ik vind het heel prettig dat je op je eigen tempo door de lesstof heen kan gaan.”
M. Schaars, Deltascholen- Excel Basis
“Ik voelde me gelukkig geen nitwit dankzij de trainer en de stap-voor-stap methode evenals het regelmatige recapituleren. Mijn 2 dagen zijn omgevlogen en met m'n cursusboek in de buurt voel ik me redelijk Exel-proof; kan nu eens onze jeugd bijstand verlenen.”
Marianne de Graaf, Coty Prestige- Excel 2002 Basis
“Ik voelde me gelukkig geen nitwit dankzij de trainer en de stap-voor-stap methode evenals het regelmatige recapituleren. Mijn 2 dagen zijn omgevlogen en met m'n cursusboek in de buurt voel ik me redelijk Exel-proof; kan nu eens onze jeugd bijstand verlenen.”
Marianne de Graaf, Coty Prestige- Excel 2002 Basis
“Lesstof is duidelijk en geeft je de mogelijkheid om op je eigen tempo de onderwerpen te doorlopen en te oefenen. Er is geen druk van andere deelnemers en niemand houd je op. Dit gecombineerd met de goede instructeur zorgt voor een effectieve training.”
Jos van den Broek, Gasunie- Excel 2003 Vervolg
“Erg leerzame training: aanrader voor iedereen die af en toe of regelmatig met Excel werkt!”
Lotte Dijk, BIJ12- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Ik heb tijdens de 2-daagse training de vele mogelijkheden en toepassingen geleerd, zodat het werken met Excel veel aantrekkelijker is geworden.”
T. Ketting, The Royal Bank of Scotland N.V.- Excel 2003 Vervolg
“De cursus wordt gegeven door een docent met veel kennis en passie voor Excell, dit werkt aanstekelijk. De Readers die gebruikt worden zijn heel duidelijk en bevatten opdrachten waarmee je zelf aan de slag kunt. De Readers van de basis- en vervolgcursus zijn samen een overzichtelijk naslagwerk voor op de werkvloer.”
J. Weimar, Troostwijk Waardering en Advies B.V.- Excel Vervolg
“Erg duidelijke cursus in een prettige sfeer gegeven. Zeker aan te raden voor mensen die nog nooit met excel gewerkt hebben, maar ook voor minder ervaren gebruikers een aanrader.”
W. Kievit, Mondo Minerals- Excel 2003 Basis
“De open leervorm is echt een aanrader als je van zelfstandig werken in je eigen tempo houdt. De docent beantwoordt jouw vragen wanneer nodig en geeft je graag advies en extra nuttige informatie passend bij jouw niveau. Het lesmateriaal is duidelijk en laat je meerdere malen oefenen met nieuwe vaardigheden zodat je het goed onder de knie krijgt.”
E.M.M. van Leeuwen, Universiteit Leiden- Excel 2003 Vervolg
“Ik ben uiterst tevreden met deze manier van lesgeven. Je krijgt individueel veel aandacht met goede tips v/d docent. Ook als je werk gerelateerde onderwerpen wilt overleggen. Kortom raad ik deze manier van lesgeven, een ieder aan, als je op je eigen tempo, de lesstof wilt leren beheersen.”
J. B.W.M. van Asperen- Excel Basis
“Een leerzame training om de basis van Excel te begrijpen, en om deze te gaan gebruiken. Ook leerzaam voor mensen die al redelijk veel met Excel werken, want de training is zeer uitgebreid.”
T. Stappershof, Kuehne en Nagel Logistics BV- Excel 2003 Basis
“Goed verzorgde training met een goede trainer op een prima locatie en goede verzorgde lunch.”
A. Stevens, Drillmasters- Excel VBA
“Praktisch cursus die je in vogelvlucht door de mogelijkheden van excel leidt.”
Annemiek Zuyderduin, Unica Installatietechniek B.V.- Excel 2010
“Goed afgestemd op de wensen van de klant”
F. Nuij, BV Steenfabriek Spijk- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Zeer praktisch gericht, eigen documenten meegenomen om mee te oefenen, zodat het geleerde ook gelijk in praktijk kan worden gebracht. Prettige manier van het volgen van een cursus, veel oefenstof.”
A. Copier, Center Parcs- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Een leerzame praktisch toepasbare Excel basis training, die veel inzicht geeft in de mogelijkheden die Excel 2010 allemaal te bieden heeft.”
P. van der Meule, NUON- Excel Basis
“Goede duidelijke uitleg. Docent neemt de tijd ook voor vragen tussendoor.”
M.H. Dijkslag, Veiligheidsregio- Excel Vervolg
“Ik zou deze cursus zeker aanbevelen. Het vergroot niet alleen je kennis in Excel, maar geeft je ook de 'tools' hoe je probleemoplossend hier mee aan de slag kan gaan. Ook sprak mij de persoonlijke manier van lesgeven van de trainer mij aan. Deze had vanuit eigen ervaringen tips voor het werkleven en probeerde iedere cursist op die manier te coachen.”
Johan Bakker, Randstad Nederland B.V. Hoofdkantoor- Financial Excel (bedrijfseconomische vaardigheden)
“De les methode is heel prettig. Je kunt de problemen die je op je werk tegenkomt tijdens de cursus uitgebreid bespreken en met de docent tot een oplosing komen. Learnit heeft mij snel en goed geïnformeerd m.b.t. de cursus. Ik ben heel tevreden. Ik heb jullie ook aanbevolen aan mijn collega's waarvan ook enkele een cursus gaan volgen.”
G.Wolf, Thalens Nederland B.V.- Excel Vervolg
“Prettig om in je eigen tempo te kunnen werken en gerichte vragen te kunnen stellen als je vast loopt.”
P. Raven, Gemeente Almere- Excel 2003 Vervolg
“Een goede training die iedereen naar eigen snelheid en inzicht laat werken. Ik deed de Excel 2007 Basis en Vervolg training bij Learnit en er ging een wereld voor mij open. Ik zou Learnit aan iedereen willen aanbevelen; goede leerstof, professionele trainers en een heerlijke lunch. Het lesmateriaal mag je mee naar huis nemen, dus kun je er thuis ook prima mee oefenen.”
T. Danieli, Het Behouden Huys- Excel Vervolg
“De training was goed te doen binnen de gestelde tijd. Heb dat geleerd waar ik voor gekomen ben.”
Ton Bollebakker, Veronica Publishing- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Het geeft op een simpele manier hoe excel werkt, heel erg open voor mensen die niet bekend zijn met excel.”
M. van der Laan, Zwanenberg Food Group- Excel Vervolg
“'Prima training om excel vanaf de basis en stap voor stap eigen te maken.'”
P. de Jong, Group of Butchers- Excel Basis
“Deze cursus is een goede inleiding in VBA/Macro's. Het is een mix van theorie en praktijk.”
A. Bergers - CEVA Logistics- Excel Macro's en samenwerken met andere programma's
“Zeer praktisch gericht, eigen documenten meegenomen om mee te oefenen, zodat het geleerde ook gelijk in praktijk kan worden gebracht. Prettige manier van het volgen van een cursus, veel oefenstof.”
A. Copier, Center Parcs- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Kwaliteit van het lesmateriaal, opdrachten en professionaliteit van trainer een dikke voldoende!!”
A. Nieuwenhuis, ETI BV- Excel Basis
“Interessante cursus. Om al het materiaal je eigen te maken is het aan te raden om hiervoor voldoende tijd voor te reserveren.”
J. Sijtsma, Gemeente Woerden- Excel Vervolg
“Het is een hele prettige cursus die je op eigen tempo kan volgen. Bij vragen is er een docent die je meteen verder helpt. Echt een aanrader.”
J. Peters-van Gent, Kuehne Nagel Logistics B.V.- Excel Basis
“De training is zeker aan te raden. Ik had geen ervaring met excel,maar de uitleg was zo duidelijk dat ik er zeker mee aan de gang kan. Ook de docent was zeer duidelijk in de uitleg, zeker een aanrader.”
Jan van Tilburg, Z-Group- Excel Basis
“Het voordeel vond ik dat je individueel werkt, waardoor ierdereen in zijn of haar eigen tempo kan werken.”
Marleen Braam, Oxyma B.V.- Excel 2003 Basis
“Op mijn werk heb ik veel met Excel gedaan maar nooit een cursus voor gevolgd. De ervaring om vanaf het begin te beginnen met alle functionele betekenissen vond ik zeer leerzaam, ook het leersysteem heb ik als prettig ervaren.”
J. Nieraeth, Rabobank- Excel Basis
“Prima training voor mensen die dagelijks / wekelijks gebruik maken van Excel en praktische toepasbaarheid willen vereenvoudigen.”
T. Horsting, Randstad NL- Excel Vervolg
“De Cursus Excel 2010 VBA geeft een goede start over Macro's en het programmeren ervan!”
Tuncay Sahin- Excel VBA
"Zelfstudie met toch wel een vleug extra. Goede leraar aanwezig met veel inhoudelijke kennis, die ook echt meedenkt om je doelstellingen toe te passen in je eigen praktijkomgeving."
- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Deze Excel-training was zeer waardevol en goed gestructureerd. De trainer legde de basisprincipes helder uit en zorgde ervoor dat iedereen de stof goed begreep, ongeacht het niveau. De combinatie van enthousiasme en deskundigheid van de trainer maakte het leren zowel effectief als inspirerend. Het tempo was goed, en de praktijkoefeningen hielpen om de opgedane kennis direct toe te passen. Een uitstekende training voor zowel beginners als degenen die hun vaardigheden willen uitbreiden!”
S. Eeuwe - Catom OK- Excel Basis
"Duidelijke training waar ik veel aan heb gehad voor mijn werk. Echte aanrader."
- Excel Basis
Learnit reviews