E-Learning
Geheel online200,-
excl. btw
- Waar je wilt
- Wanneer je wilt
- Op je eigen tempo
Het programma Excel is bij uitstek de tool om uit gegevens de gewenste informatie te halen. Met functies en formules wordt een rekenblad een document met nuttige informatie. Vaak kan het eenvoudiger door het gebruik van draaitabellen en draaigrafieken. Zonder enige kennis van formules is het toch eenvoudig om gegevens om te zetten naar informatie. Eenvoudiger dan je denkt!
Na afloop van de training ben je in staat om zelfstandig draaitabellen en –grafieken te maken waardoor je uit gegevens de gewenste informatie kunt halen.
Deze cursus is geschikt voor de meest recente versie.
Wil je deze training organiseren voor een hele groep of meerdere groepen? Dit kan voordelig zijn. We kunnen bijvoorbeeld de inhoud geheel op jouw organisatie afstemmen en een hele groep trainen is bovendien voordeliger.
Gaat het om grote aantallen of een complete academy? Daar komt veel bij kijken. Denk bijvoorbeeld aan planning en communicatie, het inventariseren en afstemmen van de doelen en inhoud van de training. Of aan niveauverschillen, feedback mechanismen en borging. Gelukkig heeft Learnit een rijke ervaring op dit gebied (meer dan 25 jaar) en we helpen je graag bij dit proces.
Vraag hier een offerte aan
Bij Learnit vind je altijd een training waarmee je verder komt. Van (technische) IT skills tot communicatie of persoonlijk leiderschap. Daarbij kan je kiezen uit de trainingsvorm die jij het prettigst vindt: een klassikale training, een maatwerktraining bij jou op kantoor, een online cursus of een e-learning. Wij hebben voor iedereen de juiste training en trainingsvorm. Want leren op de manier die het best bij jou past, zorgt voor de beste resultaten.
Persoonlijke aandacht en een prettige sfeer. Of je nou een cursus volgt bij ons, op kantoor of op je pc, wij zorgen dat je je genoeg thuisvoelt om je grenzen te verleggen.
Nieuwe mogelijkheden ontstaan als je in beweging komt. Scherp blijft. Steeds nieuwe stappen zet. Wij stimuleren je om de stap te wagen en er echt voor te gaan.
Ontdek iets nieuws. Versterk je kwaliteiten. En kies je eigen weg. Wij helpen je groeien met trainingen en leervormen die echt bij jou passen.
We denken altijd in mogelijkheden en win-win. En we werken elke dag aan nieuwe oplossingen voor morgen. Door opleidingen te bieden waarmee jij goed voorbereid bent op de toekomst.
Aan loze beloftes doen wij niet. Maar wel aan kwaliteit, kennis en ervaring. Een breed cursusaanbod mogelijk gemaakt door onze geïnspireerde medewerkers en trainers.
We luisteren naar wat er bij jou leeft. Waar jij behoefte aan hebt. Want daar begint onze oplossing, ons maatwerk. Elkaar goed begrijpen en helder communiceren, daar geloven wij in.
Een training volgen bij Learnit betekent samen leren. Samen met jouw ervaren trainer, samen met je cursusgroep of samen met je collega’s. En of je de training nou thuis, op jouw kantoor of op één van onze trainingslocaties volgt, wij zijn altijd bereikbaar om je te helpen. Onze kennis met jou te delen op zo’n manier dat jij er echt wat aan hebt. Samen verder komen door persoonlijke aandacht en elkaar goed begrijpen; daar geloven wij in.
Theorie uit een boekje leren waar je vervolgens weinig mee kan in je werk? Niet bij Learnit! Welke training je ook volgt bij ons, je kan er direct mee aan de slag op je werkplek. Door jouw unieke leerdoelen die je aan het begin van de training samen met de trainer bepaalt. Door de afwisseling van theorie en (interactieve) praktijkopdrachten. En door de uitdagingen waar jij tegenaan loopt in je dagelijks werk mee te nemen naar de training.
Wat anderen zeggen over deze training
Cursus Excel Draaitabellen e-learning reviews - Gemiddeld cijfer 8.4
“De training is goed toegespitst op gebruik in de praktijk, wordt op een heldere manier gepresenteerd en is zo opgezet dat het voor alle niveau's goed is te volgen.”
Willem Klamer, Nederlandse Gasunie- Excel 2003 Basis
“Prima zelfstudie cursus, zodat je ook echt zelf ermee bezig bent....zo leer het toch het beste !!”
M. Verheij, Meco Equipment Engineers B.V.- Excel Basis
“Het is fijn om de cursus zelf in je eigen tempo te kunnen doorlopen. Heb je vragen kun je bij de docent terecht.”
M. Brander-de Winkel, OHRA- Excel 2003 Basis
“Veel leuke oefeningen die je direct kunt meedoen en toepassen. Goede duidelijke trainer die aandacht heeft voor iedereen.”
Wendy Dekker, Hamilton Bright- Excel Vervolg
“De cursus Excel 2003 vervolg die ik gevolgd heb bij Learnit was zeer leerzaam en werd op een leuke wijze gegeven. De opdrachten sloten goed aan op hetgeen waarover ik vragen had. Verder was er voldoende tijd om zelf meegenomen "problemen" en vragen over mogelijkheden te behandelen.”
C. S. Stolk, Cofely Opleidingen- Excel 2003 Vervolg
“De cursus Excel 2007 voor gevorderden welke ik heb gevolgd bij Learnit, werd op een heldere wijze door een erg ter zakenkundig en goed gemotiveerde docent gegeven.”
Willy Nanlohij, Stadsbank Oost Nederland- Excel Vervolg
“Een goede cursus om een gestructureerde basis te leggen voor werken met/ programmeren in VBA.”
D.J.H. Berens, Detailresult Services- Excel VBA
“Goede volledige cursus, duidelijk materiaal, aanrader!”
J. Mols, Meulenhoff Boekerij- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Prima cursus door goede begeleiding en overzichtelijke opdrachten waarmee de nieuwe verworven kennis direct toegepast kon worden.”
A. van der Gragt, Hamilton Bright- Excel 2013
“De zelfstandige manier van werken spreekt me erg aan in dit trainingsconcept. Ook kan je problemen meebrengen vanuit je dagelijkse praktijk waarvoor dan aandacht is.”
Henk Versteeg, Ministerie van Infrastructuur en Milieu- Excel Vervolg
“Goed leerboek met oefeningen waarmee je met je eigen tempo aan de slag kunt. De docent kan je te allen tijden om hulp vragen.”
W. Huiberts, Teleplan- Excel Vervolg
“Ik vind het een goede training met voldoende praktische uitleg. Er gaat een wereld aan wetenswaardigheden open voor iemand met matige Excel ervaring.”
L. Offergelt-Holthuizen, Sociale Verzekeringsbank- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Goed leerboek met oefeningen waarmee je met je eigen tempo aan de slag kunt. De docent kan je te allen tijden om hulp vragen.”
W. Huiberts, Teleplan- Excel Vervolg
“Goeie indruk, leuke twee dagen gehad. Veel geleerd!”
A. van Achterberg, Novatech Heerenveen- Excel Basis
“De moeite waard om te volgen.”
Hans Spaan, Coty Prestige B.V.- Excel 2002 Basis
“De open leervorm is echt een aanrader als je van zelfstandig werken in je eigen tempo houdt. De docent beantwoordt jouw vragen wanneer nodig en geeft je graag advies en extra nuttige informatie passend bij jouw niveau. Het lesmateriaal is duidelijk en laat je meerdere malen oefenen met nieuwe vaardigheden zodat je het goed onder de knie krijgt.”
E.M.M. van Leeuwen, Universiteit Leiden- Excel 2003 Vervolg
“'webinars zijn erg handig om snel kennis op te doen van specifieke onderdelen binnen een bepaald programma als Excel, Crystal Reports enz enz'”
R. Klinge, SAHZ- Gratis webinar Draaitabellen in Excel 2010 en 2013
"Top cursus en veel aan gehad!"
- Excel Basis / Vervolg
“Zoek je een opleiding om je kansen op de arbeidsmarkt te vergroten, zal ik zeker één van de cursussen aanbevelen, al is het maar om je kennis op te frissen!”
J. Blaauw- Excel Macro's en samenwerken met andere programma's
“Een duidelijke training die erg makkelijk te volgen is. Een aanrader voor iedereen die in sales werkt.”
Tim Lam, Coty Prestige- Excel 2002 Basis
"Ik heb zelf van te voren nooit een excel training gehad, maar wel al een redelijke beheersing van de basis door de dagelijkse werkzaamheden die ik doe. Door deze excel training te volgen is het voor mij makkelijk om mijn dagelijkse werkzaamheden op een makkelijkere manier uit te voeren door alle nieuwe kennnis die ik heb opgedaan."
- Excel Vervolg
“Ik was erg tevreden met mijn cursus excel, en heb het geluk gehad om ook nog eens een vriendelijke en behulpzame trainer te hebben (Albert Keupink) die ik gerust aan anderen zou kunnen aanbevelen!”
R. Eberson, Randstad Nederland B.V. Hoofdkantoor- Financial Excel (bedrijfseconomische vaardigheden)
“Prima medium. Geen reistijd. Goed te volgen. Goed en to the point. Aanrader.”
P. Gret, Hogeschool Rotterdam- Gratis webinar Draaitabellen in Excel 2010 en 2013
“Eerste indruk/kennismaking was/is goed te noemen.”
H. de Thomis, ABN Amro Bank- Excel Basis
“Wat ons aansprak aan de leer methode van learnit; Ieder van de groep kan op geheel eigen wijze de lesstof doornemen, bij vragen en/of opmerkingen geeft de docent de juiste werkwijze aan. Zo heeft iedereen op zijn eigen niveau en/of tempo het lesmateriaal doorlopen.”
M. Chaudron, Leo de Groot- Excel 2010
“De bevlogenheid van de trainster was aanstekelijk! Het was voor haar geen enkele moeite om te schakelen tussen de verschillende niveaus van de cursisten en/of tussen de verschillende toepassingen.”
J. Vermeer- Boer, Kuehne Logistics- Excel 2003 Basis
“Ik kan de curus Excel bij Learnit een ieder aanbevelen. Uitstekende begeleiding van de docent, duidelijk leerboek en cd met allerlei oefeningen die volledig aansluiten op het leerboek (deze mogen na de cursus meegenomen worden als oefen-en naslagwerk). Door deze curus kwam ik erachter dat ik al jaren veel efficienter had kunnen werken. Dank aan Learnit.”
D. Schellenberg, Hogeschool Utrecht- Excel Basis
“Goede lesmethode. Veel leerstof. Zeer tevreden over Learnit.”
R. Tolhoek, Topa Verpakking BV- Excel Basis
“Praktisch en leerzaam. Een snelle manier om Excel goed onder de knie te krijgen.”
R.S. de Vries, Cmotions Holding B.V.- Excel Basis
“Een leerzame training om de basis van Excel te begrijpen, en om deze te gaan gebruiken. Ook leerzaam voor mensen die al redelijk veel met Excel werken, want de training is zeer uitgebreid.”
T. Stappershof, Kuehne en Nagel Logistics BV- Excel 2003 Basis
“Lesmateriaal duidelijk en prettig dat dit in eigen tempo kan.”
J. Snelleman, Cofely- Excel Vervolg
“'Zeer leerzaam. Direct toepasbaar in de praktijk. Enthousiaste trainer met een duidelijke en persoonlijke uitleg.'”
A. van der Grond, Hamliton Bright- Excel 2013
“De algemene indruk over de totale cursus is goed. Je hebt duidelijk wat aan deze cursus en het is ook direct inzetbaar op je werk. De docent heeft genoeg vakkennis en luistert goed naar de cursisten.”
R. Spelt- Excel Basis
“Interessante cursus. Om al het materiaal je eigen te maken is het aan te raden om hiervoor voldoende tijd voor te reserveren.”
J. Sijtsma, Gemeente Woerden- Excel Vervolg
“Deskundige docent de zich snel kan verplaatsen in praktijksituaties.”
I. Beuving- Excel Basis
“Prima cursus door goede begeleiding en overzichtelijke opdrachten waarmee de nieuwe verworven kennis direct toegepast kon worden.”
A. van der Gragt, Hamilton Bright- Excel 2013
“De training Excel 2010 Basis is een geweldige manier om het programma helemaal eigen te maken. Door zelfstandig op je eigen tempo te werken, kan aandacht besteed worden aan alle onderwerpen die voor jou belangrijk zijn. De ervaren trainer geeft hierbij veel voorbeelden en tips. Door met eigen materiaal te werken, weet je aan het einde van de training zeker dat je er in de praktijk concreet mee aan de slag kan. Kortom: zeker aan te bevelen!”
C. Bijsterveld- Excel Basis
“Een fijne lesmethode waardoor iedereen op zijn/ haar eigen tempo te werk kan gaan. Erg leerzaam en een aanrader voor iedereen die nog twijfelt.”
S. Elmensdorp, TNT Post- Excel 2003 Basis
“Alles aan deze cursus was goed. Goed geregeld vooraf, goede locatie, goede lunch en vooral goed en duidelijk cursusmateriaal en een deskundige trainer. Ik ben erg enthousiast en zou dit zeker aan anderen aanbevelen.”
D. Bakker, TNO- Excel VBA
“Praktisch cursus die je in vogelvlucht door de mogelijkheden van excel leidt.”
Annemiek Zuyderduin, Unica Installatietechniek B.V.- Excel 2010
“Ik kan de curus Excel bij Learnit een ieder aanbevelen. Uitstekende begeleiding van de docent, duidelijk leerboek en cd met allerlei oefeningen die volledig aansluiten op het leerboek (deze mogen na de cursus meegenomen worden als oefen-en naslagwerk). Door deze curus kwam ik erachter dat ik al jaren veel efficienter had kunnen werken. Dank aan Learnit.”
D. Schellenberg, Hogeschool Utrecht- Excel Basis
“Duidelijke en overzichtelijke Excel training! Je gaat naar huis met veel meer kennis en toepassingsmogelijkheden”
Ruud Klessens, Coty Prestige- Excel 2002 Basis
“Duidelijke lesstof met voldoende oefeningen en persoonlijke begeleiding van een docent(e) die veel kennis heeft van MS Excel. Fijn om eventueel met eigen data aan de slag te kunnen en in eigen tempo. Zeer aan te bevelen.”
T.G. Brouwer, Kuiken N.V.- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Van het begin tot het eind nieuwe toepassingen ontdekken. Er gaat een wereld voor je open binnen excel.”
C. Westhof, Alrijne Zorggroep- Excel 2010
“Ik kan nu veel meer met Excel dan voorheen; databasefuncties, draaitabellen en grafieken tover ik er zo uit.”
P. Kooijmans, Randstad Nederland B.V.- Excel Draaitabellen, formules en functies
"De PowerPivot training heeft onze groep veel inzichten gegeven. Gaandeweg pik je veel tips en tricks op die je werk veel efficiënter maken. Voor mensen die veel data verwerken of analyseren, is deze training zeker een aanrader."
- Excel PowerPivot
“Nooit gedacht dat ik nog zo veel kon leren over deze programma,s. Ik ben ook heel erg blij dat ik ze gevolgt heb.”
P. Sahl, NUON- Excel Basis
“Leerzaam”
A. Saarloos-van Vught - Ceva Logistics- Excel Vervolg
“Deze training is uitstekend geschikt voor hen die een goede basis heeft voor Excel en verder wil verbeteren. Docent was heel professioneel en behulpzaam.Juiste manier om dit soort cursus uit te voeren.”
T. Ghosh, Northern Petroleum Nederland BV- Excel Vervolg
“Zeer concrete training welke een goed inzicht geeft in de mogelijkheden van Excel.”
C.H.G.M. Meuwese- Excel 2010
Learnit reviews