E-Learning
Geheel online150,-
excl. btw
- Waar je wilt
- Wanneer je wilt
- Op je eigen tempo
Het programma Excel is bij uitstek de tool om uit gegevens de gewenste informatie te halen. Met functies en formules wordt een rekenblad een document met nuttige informatie. Vaak kan het eenvoudiger door het gebruik van draaitabellen en draaigrafieken. Zonder enige kennis van formules is het toch eenvoudig om gegevens om te zetten naar informatie. Eenvoudiger dan je denkt!
Na afloop van de training ben je in staat om zelfstandig draaitabellen en –grafieken te maken waardoor je uit gegevens de gewenste informatie kunt halen.
Deze training kan gevolgd worden in verschillende versies. Geeft u gelieve aan of u Excel 2007, 2010, 2013, 2016 of 2019 gebruikt.
Bij Learnit vind je altijd een training waarmee je verder komt. Van (technische) IT skills tot communicatie of persoonlijk leiderschap. Daarbij kan je kiezen uit de trainingsvorm die jij het prettigst vindt: een klassikale training, een maatwerktraining bij jou op kantoor, een online cursus of een e-learning. Wij hebben voor iedereen de juiste training en trainingsvorm. Want leren op de manier die het best bij jou past, zorgt voor de beste resultaten.
Persoonlijke aandacht en een prettige sfeer. Of je nou een cursus volgt bij ons, op kantoor of op je pc, wij zorgen dat je je genoeg thuisvoelt om je grenzen te verleggen.
Nieuwe mogelijkheden ontstaan als je in beweging komt. Scherp blijft. Steeds nieuwe stappen zet. Wij stimuleren je om de stap te wagen en er echt voor te gaan.
Ontdek iets nieuws. Versterk je kwaliteiten. En kies je eigen weg. Wij helpen je groeien met trainingen en leervormen die echt bij jou passen.
We denken altijd in mogelijkheden en win-win. En we werken elke dag aan nieuwe oplossingen voor morgen. Door opleidingen te bieden waarmee jij goed voorbereid bent op de toekomst.
Aan loze beloftes doen wij niet. Maar wel aan kwaliteit, kennis en ervaring. Een breed cursusaanbod mogelijk gemaakt door onze geïnspireerde medewerkers en trainers.
We luisteren naar wat er bij jou leeft. Waar jij behoefte aan hebt. Want daar begint onze oplossing, ons maatwerk. Elkaar goed begrijpen en helder communiceren, daar geloven wij in.
Een training volgen bij Learnit betekent samen leren. Samen met jouw ervaren trainer, samen met je cursusgroep of samen met je collega’s. En of je de training nou thuis, op jouw kantoor of op één van onze trainingslocaties volgt, wij zijn altijd bereikbaar om je te helpen. Onze kennis met jou te delen op zo’n manier dat jij er echt wat aan hebt. Samen verder komen door persoonlijke aandacht en elkaar goed begrijpen; daar geloven wij in.
Theorie uit een boekje leren waar je vervolgens weinig mee kan in je werk? Niet bij Learnit! Welke training je ook volgt bij ons, je kan er direct mee aan de slag op je werkplek. Door jouw unieke leerdoelen die je aan het begin van de training samen met de trainer bepaalt. Door de afwisseling van theorie en (interactieve) praktijkopdrachten. En door de uitdagingen waar jij tegenaan loopt in je dagelijks werk mee te nemen naar de training.
Wat anderen zeggen over deze training
Cursus Excel Draaitabellen e-learning referenties - Gemiddeld cijfer 8.4
"Prima cursus, open leervorm blijkt voor mij zeer fijn"
- Excel Draaitabellen, formules en functies
“'Is een training die gegeven word door een deskundige trainer.En je kan het op je eigen tempo doen.'”
H. Pel, Scania Production Meppel B.V.- Excel Vervolg
“Training op eigen tempo. Zelfstudie, waardoor je de voor jou belangrijkste onderdelen kunt benaderen.”
Ellie Roxs, Woningstichting Laarbeek- Excel Vervolg
“Zeer fijne en efficiënte manier om je lesstof eigen te maken onder deskundige begeleiding op een super locatie.”
D. Kooi- Excel Basis
“Deze training is laagdrempelig en doeltreffend.”
N. Taylor, Universiteit Utrecht- Excel Basis
“Goede cursus. Wat ik vooral erg op prijs heb gesteld is het feit dat ieder in een eigen tempo dat leert waar de interesse ligt.”
J. Kelmanutu- Excel Basis
“'Prima training om excel vanaf de basis en stap voor stap eigen te maken.'”
P. de Jong, Group of Butchers- Excel Basis
“De zelfstandige manier van werken spreekt me erg aan in dit trainingsconcept. Ook kan je problemen meebrengen vanuit je dagelijkse praktijk waarvoor dan aandacht is.”
Henk Versteeg, Ministerie van Infrastructuur en Milieu- Excel Vervolg
“De cursus Excel 2003 vervolg die ik gevolgd heb bij Learnit was zeer leerzaam en werd op een leuke wijze gegeven. De opdrachten sloten goed aan op hetgeen waarover ik vragen had. Verder was er voldoende tijd om zelf meegenomen "problemen" en vragen over mogelijkheden te behandelen.”
C. S. Stolk, Cofely Opleidingen- Excel 2003 Vervolg
“Prima verzorgde training gegeven door een professional. Wat mij betreft een aanrader!”
J. Watulingas- Excel Expert
“Goed georganiseerd teamwork met professionele docent.”
N. Bardijs, Hogeschool Domstad- Excel 2002 Basis
“Zeer concrete training welke een goed inzicht geeft in de mogelijkheden van Excel.”
C.H.G.M. Meuwese- Excel 2010
"Ik heb veel geleerd van de Excel basis cursus. Dit kun je volgen in een rustige omgeving, goed bereikbare locatie en door een professionele trainer in je eigen tempo. Lesmateriaal d.m.v. een duidelijk boek met daarnaast aansprekende voorbeelden in Excel waar je mee kon oefenen. Kortom: een aanrader!"
- Excel Basis
“Uitstekende training wanneer je kennis wilt krijgen van de werkwijze en logica achter VBA/Macro's. Zorgt er uiteindelijk voor dat je naast opnemen van Macro's ook in staat bent zelf formules en programma's te schrijven. Bied veel houvast om zelf op onderzoek te gaan naar wat er allemaal mogelijk is met VBA. Ik kende al wat van het opnemen van macro's, maar dit heeft me inzicht gegeven in hoe VBA werkt en waar je op moet letten. Top!”
J. Peters, Estepe- Excel VBA
"Duidelijke training waar ik veel aan heb gehad voor mijn werk. Echte aanrader."
- Excel Basis
“Het geeft op een simpele manier hoe excel werkt, heel erg open voor mensen die niet bekend zijn met excel.”
M. van der Laan, Zwanenberg Food Group- Excel Vervolg
“Lesmateriaal duidelijk en prettig dat dit in eigen tempo kan.”
J. Snelleman, Cofely- Excel Vervolg
“Een leuke ervaring en een leerzaam programma.”
A. Ahmed, Feenstra- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Goede volledige cursus, duidelijk materiaal, aanrader!”
J. Mols, Meulenhoff Boekerij- Excel Draaitabellen, formules en functies
"A. Hannink, Camposol - "Goede basis en of vervolg cursussen met een professionele leraar en goed lesmateriaal." - Beoordeling: 8.3"
- Excel Vervolg
“Doen is leren”
Roelof Pieters, Scania Production Meppel BV- Excel Basis
“Deze training sluit goed aan bij de individuele doelstelling en is toepasbaar bij je werkzaamheden.”
C. Engberink, KOAC-NPC- Excel Basis
“Leuke en zeer praktijkgerichte training”
B. Borghuis, Rabobank Twente Oost- Excel Basis
“Om je voor je werk of prive in een programma te verdiepen, is deze cursus een perfecte oplossing. Het kost misschien een investering, maar de resultaten zijn veel beter dan dat je het even tussendoor moet/mag doen. Je bent uit je werkomgeving, maar wel volledig met de cursus bezig. Voor mij was het helemaal goed!”
H.Hiemstra, Kroon Vleeswaren- Excel Basis
“If you have basic experiance with Excel and you want to learn quick what oppertunity's Excel has, than you really have to contact Learnit for a quick introduction.”
M. Herck, Sorin Group- Excel Vervolg
“De basiscursus Excel 2010 geeft je een prima beeld wat het nieuwe Excel te bieden heeft. Je zult versteld staan van de nieuwe mogelijkheden met grafieken. In 180 pagina's wordt je geen goeroe, maar een stuk handiger wordt je wel.”
P. Kersten, ABN AMRO- Excel Basis
“De basiscursus excel 2007 die ik heb gevolgt bij Learnit in Groningen heeft mij in 2 intensieve dagen veel tools gegeven die ik dagelijks kan gebruiken. Het resultaat is bovenverwachting. De snelkoppeling op mijn bureaublad excel 2007 is in 2 dagen veranderd van abracadabra koppeling, naar een rekenprogramma waar ik naast de normale sommen, ook minimalen, maximalen, grafieken en gemiddelden kan maken en opslaan.”
Joop van Gogh, Vestigingsmanager Kamphuis Lastechniek Appingedam- Excel Basis
"Zelfstudie met toch wel een vleug extra. Goede leraar aanwezig met veel inhoudelijke kennis, die ook echt meedenkt om je doelstellingen toe te passen in je eigen praktijkomgeving."
- Excel Draaitabellen, formules en functies
"Een prima training op een mooie locatie. De persoonlijke aanpak van de trainer zorgt ervoor dat het niet verveeld. Ik heb er veel van geleerd."
- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Learnit maakt gebruik van jonge, dynamische, gemotiveerde en goed opgeleide docenten. De toegepaste leertechniek, zowel klassikaal als individueel is efficient.”
E. Geelen- Excel Expert
“De docent neemt de tijd en legt goed uit.”
I. Bojovich, Robert Walters- Excel Basis
“Het is leuk en erg leerzaam zeker een aanrader. Ik heb er veel van geleerd en zal er in de toekomst veel aan hebben.”
Youri de Beurs, Excel VBA- Excel VBA
“Op een fijne manier veel geleerd in een korte tijd”
D. Corbel, Nuon- Excel Vervolg
“Prettig om in je eigen tempo te kunnen werken en gerichte vragen te kunnen stellen als je vast loopt.”
P. Raven, Gemeente Almere- Excel 2003 Vervolg
"Heb deze training als zeer prettig en leerzaam ervaren. Dit was in overleg exact afgestemd op de behoeftes."
- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Een fijne lesmethode waardoor iedereen op zijn/ haar eigen tempo te werk kan gaan. Erg leerzaam en een aanrader voor iedereen die nog twijfelt.”
S. Elmensdorp, TNT Post- Excel 2003 Basis
“Goed afgestemd op de wensen van de klant”
F. Nuij, BV Steenfabriek Spijk- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Goede training, heb er veel van geleerd en zal er met het werk zeker veel plezier van hebben.”
Y. van Bijnen-Hermans, Shoeby- Excel 2003 Vervolg
“Sjoerd Jellema heeft de training persoonlijk gemaakt, door de materie uit te leggen met oefeningen, die ik vervolgens zelf heb toegepast. Sjoerd is een prettige cursusleider, die de materie goed beheerst, maar ook de groep mee krijgt in de te behandelen stof. Ik heb de cursus als zeer praktisch ervaren, waarin ook zelf meegenomen casussen behandeld zijn. Hierdoor is de theorie in de praktijk tot uiting gebracht.”
L. Poortman, Laurentius- Excel Vervolg
“Een korte cursus waarin je duidelijk kunt aangeven wat voor jou de aandachtpunten zijn, waardoor daar wat meer op in kan worden gegaan. Duidelijk lesmateriaal en de oefeningen worden simpel en duidelijk weergegeven.”
T. Stickelbroeck, DB Schenker Rail Nederland N.V.- Excel 2003 Draaitabellen, formules en functies
“Efficient voor mensen, die al veel gebruik van databases in Excel maken.”
Janet van Apeldoorn, BIJ12- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Een hele zinvolle training. En bij learnit zeker goed verzorgd! Docent was erg kundig en heeft goed geholpen.”
M. den Ouden-Heemskerk, Zorggroep Rijnmond- Excel 2002 Basis
“Goede training gebaseerd op de individuele wensen van de klant”
Bud Pronk, Brandweer Amsterdam - Amstelland:- Excel Vervolg
“Wat ik als prettig heb ervaren is dat je met meerdere mensen in dezelfde ruimte aanwezig bent met één docent en waarbij iedereen toch zijn eigen cursus volgt. Waarom? - je kunt informatie met elkaar delen; - in deze tijd van multimedia waarbij iedereen alleen maar met zichzelf bezig is krijg je contact met anderen over o.a. waarom zij deze cursus volgen én - omdat er maar één docent aanwezig is, kan de cursus financieel aantrekkelijk worden aangeboden (LEAN gedachte).”
C. van der Heijden, SNL Systems B.V.- Excel Draaitabellen, formules en functies
“goede indruk. Je begrijpt de structuur en opbouw van VBA veel beter. Voor alle editors een aanrader, je snapt nu hoe het echt werkt!”
A. de Blieck, Randstad Nederland B.V.- Excel VBA
“Doen is leren”
Roelof Pieters, Scania Production Meppel BV- Excel Basis
“Prima training met name door de tips en tricks kun je jezelf veel werk besparen. Ook de beperkingen van het pakket komen aan de orde en dat helpt ook”
Thijs Janssens, BIJ12- Excel Draaitabellen, formules en functies
"Uitstekende proffesionele Training met veel "tips & tricks" voor ieder startniveau."
- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Veel leuke oefeningen die je direct kunt meedoen en toepassen. Goede duidelijke trainer die aandacht heeft voor iedereen.”
Wendy Dekker, Hamilton Bright- Excel Vervolg
“De cursus Excel 2007 vervolg is prima opgezet; interessante onderwerpen en toepassingen die na oefening gelijk kunnen worden gebruikt bij het werk.”
M. Benschop- Excel Vervolg
Learnit referenties