E-Learning
Geheel online200,-
excl. btw
- Waar je wilt
- Wanneer je wilt
- Op je eigen tempo
Het programma Excel is bij uitstek de tool om uit gegevens de gewenste informatie te halen. Met functies en formules wordt een rekenblad een document met nuttige informatie. Vaak kan het eenvoudiger door het gebruik van draaitabellen en draaigrafieken. Zonder enige kennis van formules is het toch eenvoudig om gegevens om te zetten naar informatie. Eenvoudiger dan je denkt!
Na afloop van de training ben je in staat om zelfstandig draaitabellen en –grafieken te maken waardoor je uit gegevens de gewenste informatie kunt halen.
Deze cursus is geschikt voor de meest recente versie.
Wil je deze training organiseren voor een hele groep of meerdere groepen? Dit kan voordelig zijn. We kunnen bijvoorbeeld de inhoud geheel op jouw organisatie afstemmen en een hele groep trainen is bovendien voordeliger.
Gaat het om grote aantallen of een complete academy? Daar komt veel bij kijken. Denk bijvoorbeeld aan planning en communicatie, het inventariseren en afstemmen van de doelen en inhoud van de training. Of aan niveauverschillen, feedback mechanismen en borging. Gelukkig heeft Learnit een rijke ervaring op dit gebied (meer dan 25 jaar) en we helpen je graag bij dit proces.
Vraag hier een offerte aan
Bij Learnit vind je altijd een training waarmee je verder komt. Van (technische) IT skills tot communicatie of persoonlijk leiderschap. Daarbij kan je kiezen uit de trainingsvorm die jij het prettigst vindt: een klassikale training, een maatwerktraining bij jou op kantoor, een online cursus of een e-learning. Wij hebben voor iedereen de juiste training en trainingsvorm. Want leren op de manier die het best bij jou past, zorgt voor de beste resultaten.
Persoonlijke aandacht en een prettige sfeer. Of je nou een cursus volgt bij ons, op kantoor of op je pc, wij zorgen dat je je genoeg thuisvoelt om je grenzen te verleggen.
Nieuwe mogelijkheden ontstaan als je in beweging komt. Scherp blijft. Steeds nieuwe stappen zet. Wij stimuleren je om de stap te wagen en er echt voor te gaan.
Ontdek iets nieuws. Versterk je kwaliteiten. En kies je eigen weg. Wij helpen je groeien met trainingen en leervormen die echt bij jou passen.
We denken altijd in mogelijkheden en win-win. En we werken elke dag aan nieuwe oplossingen voor morgen. Door opleidingen te bieden waarmee jij goed voorbereid bent op de toekomst.
Aan loze beloftes doen wij niet. Maar wel aan kwaliteit, kennis en ervaring. Een breed cursusaanbod mogelijk gemaakt door onze geïnspireerde medewerkers en trainers.
We luisteren naar wat er bij jou leeft. Waar jij behoefte aan hebt. Want daar begint onze oplossing, ons maatwerk. Elkaar goed begrijpen en helder communiceren, daar geloven wij in.
Een training volgen bij Learnit betekent samen leren. Samen met jouw ervaren trainer, samen met je cursusgroep of samen met je collega’s. En of je de training nou thuis, op jouw kantoor of op één van onze trainingslocaties volgt, wij zijn altijd bereikbaar om je te helpen. Onze kennis met jou te delen op zo’n manier dat jij er echt wat aan hebt. Samen verder komen door persoonlijke aandacht en elkaar goed begrijpen; daar geloven wij in.
Theorie uit een boekje leren waar je vervolgens weinig mee kan in je werk? Niet bij Learnit! Welke training je ook volgt bij ons, je kan er direct mee aan de slag op je werkplek. Door jouw unieke leerdoelen die je aan het begin van de training samen met de trainer bepaalt. Door de afwisseling van theorie en (interactieve) praktijkopdrachten. En door de uitdagingen waar jij tegenaan loopt in je dagelijks werk mee te nemen naar de training.
Wat anderen zeggen over deze training
Cursus Excel Draaitabellen e-learning reviews - Gemiddeld cijfer 8.5
“Deze training is uitstekend en heel uitgebreid, je kunt er ontzettend veel van leren”
Maikel van der Donk- Excel Basis
“De training heeft mij een goede tool gegeven om mijn werk beter te doen en het voor mij eenvoudiger te maken.”
P. Coert, Cofely- Excel Basis
“Geen druk dat je op hetzelfde tempo moet als medecursisten die misschien sneller zijn, denk hierbij aan klassikale trainingen. Indien nodig is de hulp van een trainer aanwezig en deze komt meteen als je er om vraagt.”
Marjan Lof, Yarden Uitvaartverzekeringen N.V.- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Sjoerd Jellema heeft de training persoonlijk gemaakt, door de materie uit te leggen met oefeningen, die ik vervolgens zelf heb toegepast. Sjoerd is een prettige cursusleider, die de materie goed beheerst, maar ook de groep mee krijgt in de te behandelen stof. Ik heb de cursus als zeer praktisch ervaren, waarin ook zelf meegenomen casussen behandeld zijn. Hierdoor is de theorie in de praktijk tot uiting gebracht.”
L. Poortman, Laurentius- Excel Vervolg
“Wil je in korte tijd op de hoogte zijn van de ins and outs, schrijf je dan zeker in!”
A. van der Linde, O3 Consultancy B.V.- Gratis webinar Draaitabellen in Excel 2010 en 2013
"Nuttige en interessante training!"
- Excel Vervolg
“De Excelcursus voor beginners is een praktische, nuttige en fijne cursus om te volgen. Na afloop mag je het studiemateriaal mee naar huis nemen, zodat je dit als naslagwerk kunt gebruiken. De trainingsgroep is niet te groot, en de trainer heeft erg goede kennis van zaken. Alls ik in de toekomst nog een computertraining ga volgen, kijk ik zeker bij het aanbod van Learnit.”
P. Sikkens, C+ Certificering- Excel Basis
“Een aanrader voor iedereen die zich de basis van Excel eigen wil maken. Prima lesmateriaal wat thuis en op het werk prima als naslagwerk kan dienen. Door het duidelijke en goed opgebouwde lesmateriaal is dit een prima zelfstudie.”
A. Vermeulen, DMN Machinefabriek Noordwijkerhout BV- Excel Basis
“Een praktische cursus waar je daadwerkelijk wat mee kan en een cursus die niet te lang duurt.”
C. Van der Werff, Stichting de Blauwe Loper- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Erg duidelijke cursus in een prettige sfeer gegeven. Zeker aan te raden voor mensen die nog nooit met excel gewerkt hebben, maar ook voor minder ervaren gebruikers een aanrader.”
W. Kievit, Mondo Minerals- Excel 2003 Basis
“Zeker als je met lijsten werkt is dit een zeer zinvolle vervolg/expert cursus”
S. Doormink, Albeda College- Excel Expert
“Hele interessante training die veel nieuwe inzichten geeft en mij uiteindelijk veel tijd zal gaan sparen!”
E. Nijenhuis, Hamilton Bright- Excel 2013
“Prettig om in je eigen tempo te kunnen werken en gerichte vragen te kunnen stellen als je vast loopt.”
P. Raven, Gemeente Almere- Excel 2003 Vervolg
"Top cursus en veel aan gehad!"
- Excel Basis / Vervolg
“Als staalbouw calculator had ik wel veel met excel gewerkt zoals layout, kleuren en lijnen, maar miste de basis van formule maken en functies, voor mijn werk (bestek,tekeningen en offerte) ben ik constant met uren en prijzen en toeslagen aan het rekenen. Ook de meerwerk opstellingen (het optellen) gaat nu automatisch en dus sneller en foutloos. Dus deze cursus was voor mijn zeer leerzaam.”
Walter Dekkers, ASK Romein B.V.- Excel Basis
“Een duidelijke training die erg makkelijk te volgen is. Een aanrader voor iedereen die in sales werkt.”
Tim Lam, Coty Prestige- Excel 2002 Basis
“Het geeft op een simpele manier hoe excel werkt, heel erg open voor mensen die niet bekend zijn met excel.”
M. van der Laan, Zwanenberg Food Group- Excel Vervolg
“De opdrachten zijn zeer duidelijk en goed te volgen. Ook is er alle ruimte om eigen inbreng vanuit je eigen werksituatie aan de docent voor te leggen, zodat je de punten waar je dagelijks tegenaan loopt, ook kunt behandelen.”
N. Hartman, Priva- Excel Vervolg
“Learnit, heeft voor mij mijn kennis met de cursus EXCEL, weer een breder beeld gegeven. Kennis was verslapt en hierbij weer up to date! Daarnaast wordt alles goed en duidelijk uitgelegd en is het materiaal prima verzorgd, trainer neemt de tijd voor je.”
M. Roem- Excel Basis
“De Excel training was goed. Wij hebben ook goede materialen gekregen om verder zelf te oefenen. De leraar heeft op een interesssante manier zijn kennis aan ons overgedragen.”
M. Polderman, Randstad Nederland B.V. Hoofdkantoor- Financial Excel (bedrijfseconomische vaardigheden)
“Het was een leerzame cursus en je kon op je eigen tempo rustig alles leren.”
J. Berends, Spithorst- Excel Basis
“Ik kwam als (48jr) monteur uit de buitendienst en werkte al een aantal jaren wat met Excel maar ik had alleen wat kunstjes geleerd van collega's. Deze cursus heeft mij een enorme basis gegeven.”
E.J. Jonker, NV Nederlandse Gasunie- Excel Basis
“I loved to see the possibilities what you can do with excel. Hope to be able to use everything we have learned.”
B. Volgelzang, CB&I- Excel Vervolg
“Betrokken, enthousiaste en ervaren trainer waardoor de cursus voor een ieder toegankelijk is.”
Niels Krol, Eduvier Onderwijsgroep- Excel Basis
"A. Effendi, Plan-it by Praxis B.V. - "Voor een ieder die een training op maat zoekt is dit de juiste oplossing. De groepen zijn niet groot en de trainer is voldoende gekwalificeerd. Je kunt vantevoren je leerdoelen aangeven en er wordt vrij nauwkeurig geadviseerd welke cursus het beste bij je past. Het lesmateriaal is to the point en wordt afgesloten met een case die je moet oplossen om te zien of hetgeen je geleerd hebt ook kunt toepassen. Ik heb in elk geval geleerd wat ik wilde weten en dat is tenslotte waar het om gaat." Beoordeling: 8.0."
- Excel Expert
"Duidelijke training waar ik veel aan heb gehad voor mijn werk. Echte aanrader."
- Excel Basis
“Deze training is laagdrempelig en doeltreffend.”
N. Taylor, Universiteit Utrecht- Excel Basis
“Goede afwisseling van uitleg met voorbeelden en daarna zelf aan de slag met oefeningen.”
Manja Tijssens, RINO Amsterdam- Excel Vervolg
“Zeker als je met lijsten werkt is dit een zeer zinvolle vervolg/expert cursus”
S. Doormink, Albeda College- Excel Expert
“Een prima cursus om uitgebreider kennis te maken met de mogelijkheden van excel als je de basis al kent. Door het individuele aspect kun je het voor jezelf het maximale uit de cursus halen. En als alle trainers zo enthousiast zijn en zoveel kennis hebben als degene die ik gehad heb, dan kun je nog meer uit de cursus halen dan alleen wat het cursusmateriaal biedt.”
M. Arends, Combiwel Welzijnszorg- Excel Vervolg
“De inhoud van de cursus Excell 2003 sloot perfect aan op mijn leerdoelen. De individuele manier van lesgeven nl. zelf aan de gang gaan werkt heel goed. Bij vragen krijg je gericht hulp. De nazorg is ook prima geregeld; je kunt nog altijd terecht bij de docent.”
M. Tjon Lim Sang, Ministerie van BZK- Excel 2003 Draaitabellen, formules en functies
“Een complete training met duidelijke oefeningen gegeven door een zeer ervaren en plezierige docent. Zeer aan te bevelen.”
J.Dijkstra, Stam B.V.- Excel 2007
“'webinars zijn erg handig om snel kennis op te doen van specifieke onderdelen binnen een bepaald programma als Excel, Crystal Reports enz enz'”
R. Klinge, SAHZ- Gratis webinar Draaitabellen in Excel 2010 en 2013
“Ook als je bezit over alleen maar basis kennis en ervaring kun je veel leren van deze training. Het leren van handigheidjes die je werk kunnen vergemakkelijken en kunnen zorgen voor een beter overzicht.”
Aafke Odink, Nederlandse Obesitas Kliniek- Excel Vervolg
“Learnit is een echte goede training organisatie, wat ik goed vind is dat je ook de boek meekrijgt en dan kan je altijd oefenen.”
Abrar Hussain, Haags Werk Bedrijf- Excel Vervolg
“Het voordeel vond ik dat je individueel werkt, waardoor ierdereen in zijn of haar eigen tempo kan werken.”
Marleen Braam, Oxyma B.V.- Excel 2003 Basis
"K. Algra, Gemeente Nijmegen - "Een prima cursus met goed materiaal en veel oefeningen die bij de praktijk aansluiten." - Beoordeling: 7.0"
- Excel Macro's en samenwerken met andere programma's
“Interessante cursus. Om al het materiaal je eigen te maken is het aan te raden om hiervoor voldoende tijd voor te reserveren.”
J. Sijtsma, Gemeente Woerden- Excel Vervolg
“Professionele, no-nonsense, praktijkgerichte training”
M. Lieuw- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Wat ons aansprak aan de leer methode van learnit; Ieder van de groep kan op geheel eigen wijze de lesstof doornemen, bij vragen en/of opmerkingen geeft de docent de juiste werkwijze aan. Zo heeft iedereen op zijn eigen niveau en/of tempo het lesmateriaal doorlopen.”
M. Chaudron, Leo de Groot- Excel 2010
“Prima training. Werkt op eigen tempo. Begeleiding is erg goed en denkt mee in jouw eigen problematiek. Voor alle niveaus een aanrader.”
S. van den Brink, Beter Wonen- Excel Basis
“Twee dagen training gehad in Excel Basic 2013. De leuke opdrachten uit het lesmateriaal hebben meer gebracht dan jaren zelf ploeteren en proberen. Zeker de moeite waard!”
J. Spoelder, BOAL B.V.- Excel Basis
“Ik heb de training zeer zeker als leerzaam ervaren. Zelf aan de slag en klassikaal opdrachten behandelen is een goede mix om de kennis goed te kunnen toepassen. Daarnaast staat de trainer ook open voor het inbrengen van eigen cases, zodat je op die manier ook direct op werkvlak geholpen wordt. Heel erg prettig! Kortom; ik vond het een geslaagde training waarbij ik mezelf weer verder heb kunnen ontwikkelen in een gezellige en sfeervolle setting!”
D. Nieuwenhuis- Excel Vervolg
“Op een praktische manier is hier in 2 dagen een goede cursus Excel vervolg training gegeven met een uitstekende docent, op een prima locatie.”
Peter Schwillend- Excel Vervolg
“De training laat ieder op zijn eigen tempo zijn leerdoelen bereiken.”
J.van Wolfswinkel, Cofely- Excel Vervolg
“Het is een prima cursus met duidelijk lesmateriaal. Ik heb er veel van opgestoken.”
K. Stolk, Cofely- Excel Vervolg
“Een training die ik iedereen die met Excel werkt en daarbij wat meer moet doen dan de basishandelingen echt kan aanbevelen. De kwaliteit van het lesmateriaal en de deskundigheid van de trainer zijn uitstekend. Elk onderdeel wordt voldoende behandeld. De lesmethode van het zelfstandig werken in een prettige omgeving met goede sfeer en de opstelling van de trainer draagt er toe bij dat het geleerde goed wordt onthouden.”
R. Groeneveld. Ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap- Excel Vervolg
“Wil je in korte tijd op de hoogte zijn van de ins and outs, schrijf je dan zeker in!”
A. van der Linde, O3 Consultancy B.V.- Gratis webinar Draaitabellen in Excel 2010 en 2013
“De inhoud is verrassend en je kunt veel in de praktijk met de leerstof doen.”
I. Teunissen- Excel Vervolg
“In een korte tijd leer je de beginselen van VBA/Excel onder de knie te krijgen, waarbij de mogelijkheid wordt geboden om je eigen praktijkvoorbeelden te gebruiken.”
A. van der Spreng, OneSolution Informatisering B.V.- Excel VBA
Learnit reviews