Incompany
MaatwerktrainingOp aanvraag
- 100% voor jouw groep
- Maatwerk
- Bij jou of bij ons
- Neuzen dezelfde kant op
Python is een veelzijdige en toegankelijke programmeertaal die veel gebruikt wordt voor de analyse en bewerking van data. Door de intuïtieve opzet is Python gemakkelijk te begrijpen en te leren door mensen met weinig of geen programmeerkennis. Python is gratis, kan worden gebruikt op elk platform en heeft modules voor iedere toepassing. Spreadsheets worden in veel bedrijven gebruikt om data vast te leggen en te manipuleren. Vaak met behulp van Visual Basic for Applications (VBA). Het gebruik van Python in combinatie met spreadsheets zorgt ervoor dat je overzichtelijk en eenvoudig data kunt bewerken, formules kunt maken, grafieken in spreadsheets kunt zetten en de stijl van een spreadsheet kunt aanpassen.
Om Python te kunnen gebruiken voor spreadsheets moet je enige basiskennis van Python hebben. Een groot gedeelte van de eerste dag wordt besteed om deze basiskennis op te doen maar we zullen al meteen met spreadsheets gaan werken. De tweede en derde dag leren we nog enige aspecten van Python kennen en maken we kennis met modules die gebruikt worden voor spreadsheets zoals pandas, openpyxl. De derde dag gaan we in op een aantal overige modules om Excel te bewerken en op interactie tussen databases en spreadsheets.
In de basis training Excel automatiseren met Python komen de volgende onderwerpen aan de orde:
Deze training is bedoeld voor gebruikers van Excel spreadsheets die Python willen leren programmeren om Excel te automatiseren
Learnit biedt de training Excel automatiseren met Python aan als klassikale training en als online training. De training vindt plaats in kleine groepen en wordt verzorgd door een ervaren trainer. Theorie en oefenopdrachten wisselen elkaar af, waardoor je het geleerde direct in de praktijk kunt brengen. Je kunt de training volgen op je eigen laptop of in geval van een klassikale training, op een oefenlaptop van Learnit Training.
De training wordt standaard verzorgd in het Nederlands. De trainer beheerst de Engelse taal. Er kan gebruik gemaakt worden van Engelstalig trainingmateriaal. Bij inschrijving van minimaal 3 deelnemers kan de training ook geheel in het Engels verzorgd worden.
De training Excel automatiseren met Python is voor personen die veel spreadsheets gebruiken. Om deel te nemen is kennis van en ervaring met programmeren niet vereist.
Na afronding van de training wordt een Learnit-certificaat uitgereikt als bewijs van deelname.
De training wordt standaard verzorgd in het Nederlands. De trainer beheerst de Engelse taal. Er kan gebruik gemaakt worden van Engelstalig cursusmateriaal. Bij inschrijving van minimaal 3 deelnemers kan de training ook geheel in het Engels verzorgd worden.
Bij Learnit vind je altijd een training waarmee je verder komt. Van (technische) IT skills tot communicatie of persoonlijk leiderschap. Daarbij kan je kiezen uit de trainingsvorm die jij het prettigst vindt: een klassikale training, een maatwerktraining bij jou op kantoor, een online cursus of een e-learning. Wij hebben voor iedereen de juiste training en trainingsvorm. Want leren op de manier die het best bij jou past, zorgt voor de beste resultaten.
Persoonlijke aandacht en een prettige sfeer. Of je nou een cursus volgt bij ons, op kantoor of op je pc, wij zorgen dat je je genoeg thuisvoelt om je grenzen te verleggen.
Nieuwe mogelijkheden ontstaan als je in beweging komt. Scherp blijft. Steeds nieuwe stappen zet. Wij stimuleren je om de stap te wagen en er echt voor te gaan.
Ontdek iets nieuws. Versterk je kwaliteiten. En kies je eigen weg. Wij helpen je groeien met trainingen en leervormen die echt bij jou passen.
We denken altijd in mogelijkheden en win-win. En we werken elke dag aan nieuwe oplossingen voor morgen. Door opleidingen te bieden waarmee jij goed voorbereid bent op de toekomst.
Aan loze beloftes doen wij niet. Maar wel aan kwaliteit, kennis en ervaring. Een breed cursusaanbod mogelijk gemaakt door onze geïnspireerde medewerkers en trainers.
We luisteren naar wat er bij jou leeft. Waar jij behoefte aan hebt. Want daar begint onze oplossing, ons maatwerk. Elkaar goed begrijpen en helder communiceren, daar geloven wij in.
Een training volgen bij Learnit betekent samen leren. Samen met jouw ervaren trainer, samen met je cursusgroep of samen met je collega’s. En of je de training nou thuis, op jouw kantoor of op één van onze trainingslocaties volgt, wij zijn altijd bereikbaar om je te helpen. Onze kennis met jou te delen op zo’n manier dat jij er echt wat aan hebt. Samen verder komen door persoonlijke aandacht en elkaar goed begrijpen; daar geloven wij in.
Theorie uit een boekje leren waar je vervolgens weinig mee kan in je werk? Niet bij Learnit! Welke training je ook volgt bij ons, je kan er direct mee aan de slag op je werkplek. Door jouw unieke leerdoelen die je aan het begin van de training samen met de trainer bepaalt. Door de afwisseling van theorie en (interactieve) praktijkopdrachten. En door de uitdagingen waar jij tegenaan loopt in je dagelijks werk mee te nemen naar de training.
Wat anderen zeggen over deze training
Cursus Excel automatiseren met Python reviews - Gemiddeld cijfer 8.9
“Goede lesmethode. Veel leerstof. Zeer tevreden over Learnit.”
R. Tolhoek, Topa Verpakking BV- Excel Basis
“Goed verzorgde training met een goede trainer op een prima locatie en goede verzorgde lunch.”
A. Stevens, Drillmasters- Excel VBA
“'Voor het eerst een webinar gevolgd. Is zeker voor herhaling vatbaar. Duidelijke uitleg. Heldere presentatie.'”
C. Leenders, Academisch Ziekenhuis Maastricht- Gratis webinar Draaitabellen in Excel 2010 en 2013
“Ik vind het een goede training met voldoende praktische uitleg. Er gaat een wereld aan wetenswaardigheden open voor iemand met matige Excel ervaring.”
L. Offergelt-Holthuizen, Sociale Verzekeringsbank- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Training is van goede kwaliteit en goed geënt op praktisch gebruik.”
J.A. de Geus, ENGIE services Nederland NV- Excel Vervolg
“Training is gericht, goed opgezet en in eigen tempo binnen voldoende gegeven tijd goed te volgen en af te ronden.”
J. Mols, Meulenhoff Boekerij- Excel Macro's en samenwerken met andere programma's
“Ik vond het een leuke leerzame training, met veel handige tips en weetjes over excel,en daarnaast ook veel meer te weten gekomen over functies, draaitabellen en verticaal zoeken.”
J. SLagter, Makro Amsterdam- Excel 2003 Basis
“Deze training is uitstekend en heel uitgebreid, je kunt er ontzettend veel van leren”
Maikel van der Donk- Excel Basis
“Ik vind het een goede training met voldoende praktische uitleg. Er gaat een wereld aan wetenswaardigheden open voor iemand met matige Excel ervaring.”
L. Offergelt-Holthuizen, Sociale Verzekeringsbank- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Prettige training, kleine groep, veel tijd voor individuele aandacht! Neem eigen bestanden mee, om het geleerde gelijk te kunnen toepassen, dat vond ik heel zinvol. Je loopt dan tegen andere vragen aan dan in oefenstof.”
E. van Hartevelt- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Learnit, heeft voor mij mijn kennis met de cursus EXCEL, weer een breder beeld gegeven. Kennis was verslapt en hierbij weer up to date! Daarnaast wordt alles goed en duidelijk uitgelegd en is het materiaal prima verzorgd, trainer neemt de tijd voor je.”
M. Roem- Excel Basis
“Fijn om in eigen tempo te kunnen werken. De cursus wordt gegeven in kleine groepen (in mijn cursus 7) dit werkt erg fijn. In Zwolle de locatie erg goed te bereiken, 1 minuut lopen van het station! Docent gaf individueel nog goede tips en keek goed naar jouw leerdoelen.”
Chantal van Doornik, Stichting Merkartikel Bio+- Excel Basis
“Very well prepared training with very easy to follow exercises that will make excel look less of complicated system.”
T. Cardoso Mouco - CEVA Logistics- Excel Vervolg
“Op eigen locatie onder leiding van een deskundige trainer werden we bijgeschoold in het gebruik van Excel op een hele prettige manier.”
E.J. Koerhuis, Veiligheidsregio Noord- en Oost Gelderland- Excel Vervolg
“Fijne cursus, erg fijn dat je zelf met het boek mag werken en de docent rondloopt om je te helpen wanneer je dat nodig hebt.”
M.J.C. den Otter, Phas Beheer- Excel Basis
“de training was nuttig, ik heb ervan genoten, de trainer was geweldig en ik raad het zeker aan.”
R. Abdullah - CEVA Logistics- Excel Vervolg
“Ik heb een leerzaam en tegelijk tijd ontspan training gehad. De docent geeft goed uitleg als je een vraag heeft en zorgt dat je zo makkelijk thuis voelt. Hij gaat mee in de pauzes om over andere dingen te kletsen of mee te wandelen. Learnit geeft goed training en zorgt dat jke niet met een barstend hoofd thuis komt. Super!”
J. Ndabacekure- Excel Basis
“Prima zelfstudie cursus, zodat je ook echt zelf ermee bezig bent....zo leer het toch het beste !!”
M. Verheij, Meco Equipment Engineers B.V.- Excel Basis
“Ik vond het voor een beginner zoals ik een zeer fijne en beknopte training. Waar ik met mijn lage instap veel vertrouwen heb gekregen en dus daadwerkelijk aan de slag kan gaan met het geleerde.”
S. Dijkstra, Verslavingszorg Noord Nederland- Excel 2003 Basis
“Een openbaring, de leeropzet, de begeleiding en natuurlijk daardoor het resultaat. Met een goed verzorgde lunch, een voorbeeld voor cursus gevenden.”
A.E. Meijdam, DB Schenker Rail NL- Excel 2003 Basis
"F. Van den Berg - "Goede training. Goede lesstof. Aanbevelenswaardig!" - Beoordeling: 8.0"
- Excel Basis
“Geen druk dat je op hetzelfde tempo moet als medecursisten die misschien sneller zijn, denk hierbij aan klassikale trainingen. Indien nodig is de hulp van een trainer aanwezig en deze komt meteen als je er om vraagt.”
Marjan Lof, Yarden Uitvaartverzekeringen N.V.- Excel Draaitabellen, formules en functies
“De Cursus Excel 2010 VBA geeft een goede start over Macro's en het programmeren ervan!”
Tuncay Sahin- Excel VBA
“Goed, veel dingen geleerd die ik op mijn werk kan gebruiken.”
R. in 't Groen - CEVA logistics- Excel Vervolg
“Een prima manier om je excel-kennis uit te breiden. Jouw leervraag en excel-problemen staan centraal. Als je eigen materiaal meeneemt, los je tijdens de training je eigen vraagstukken op.”
E. Niessen, Stichting Philadelphia Zorg- Excel Expert
“De excel-vervolg cursus voldeed volledig aan onze verwachtingen. De leerdoelen zijn volledig gehaald en zowel door de minder ervaren als de geavanceerdere gebruikers zijn er nieuwe excel-toepassingen geleerd.”
L. Jautze, Universiteit van Amsterdam- Excel Vervolg
"Ik heb veel geleerd van de Excel basis cursus. Dit kun je volgen in een rustige omgeving, goed bereikbare locatie en door een professionele trainer in je eigen tempo. Lesmateriaal d.m.v. een duidelijk boek met daarnaast aansprekende voorbeelden in Excel waar je mee kon oefenen. Kortom: een aanrader!"
- Excel Basis
“Een fijne lesmethode waardoor iedereen op zijn/ haar eigen tempo te werk kan gaan. Erg leerzaam en een aanrader voor iedereen die nog twijfelt.”
S. Elmensdorp, TNT Post- Excel 2003 Basis
“Prettige manier van werken, eigen tempo, eigen onderwerpkeuze, goede, recente laptops en een plezierige locatie.”
J. Peerdeman- Excel Vervolg
“Goede training, heb er veel van geleerd en zal er met het werk zeker veel plezier van hebben.”
Y. van Bijnen-Hermans, Shoeby- Excel 2003 Vervolg
“de training was nuttig, ik heb ervan genoten, de trainer was geweldig en ik raad het zeker aan.”
R. Abdullah - CEVA Logistics- Excel Vervolg
“Excel 2007 was voor mij een opfriscursus. Even door hebben hoe alles ook alweer werkt. Heb er veel aan gehad en kan weer optimaal gebruik maken van Excel in mijn huidige functie.”
M.J. van Klom-Donge, Ministerie van Defensie- Excel Basis
“Goede volledige cursus, duidelijk materiaal, aanrader!”
J. Mols, Meulenhoff Boekerij- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Cursus was prima verzorgd, materiaal in goede staat, en ook erg goede inhoud.”
T. de Vet, Toon de Vet- Excel Vervolg
“Prima verzorgde en zeer professionele trainingen en zeer toepasbaar in de praktijk.”
F.H. Bartsch- Excel Basis
“' Inhoudelijk degelijk en vlot gegeven cursus waarbij met veel voorbeelden uit de zakelijke praktijk de cursisten snel stappen maken in de wereld van Excel.'”
M. Peters, Media Markt Saturn Holding Nederland B.V- Excel Expert
“Duidelijk en eenvoudig leerboekje, niveau is goed, prettige trainster die duidelijk uitleg geeft en op de juiste momenten anticipeert. Lestempo is goed, zeer professionele trainster. Leerzaam dus!”
Ilonka Hadzikadunic, Besam- Excel Basis
“Een aangename manier om uit het totale pakket aan lesmateriaal alleen die onderwerpen te lichten waarin je geinteresseerd bent en niet te worden vermoeid met zaken waarvoor je geen belangstelling hebt”
A. Stiebolt, Post & Co- Excel Vervolg
“Goede cursus voor beginners, ook als je helemaal niks met computers hebt. Een kind kan de was doen!”
E. Veldman, MNO Vervat B.V.- Excel Basis
“De Excelcursus voor beginners is een praktische, nuttige en fijne cursus om te volgen. Na afloop mag je het studiemateriaal mee naar huis nemen, zodat je dit als naslagwerk kunt gebruiken. De trainingsgroep is niet te groot, en de trainer heeft erg goede kennis van zaken. Alls ik in de toekomst nog een computertraining ga volgen, kijk ik zeker bij het aanbod van Learnit.”
P. Sikkens, C+ Certificering- Excel Basis
“Professionele, no-nonsense, praktijkgerichte training”
M. Lieuw- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Everything was interesting and useful.”
N. Gurgzde - CEVA Logistics- Excel Vervolg
“Goede, op praktijk georiënteerde cursus waardoor men snel zelf aan de slag kan en de dagelijkse werkmethodes kan verbeteren en efficienter maken.”
Jos van den Nouwland, CG Drives & Automation- Excel Vervolg
“Dit is een zeer goede cursus voor de beginnende excelgebruiker. Het cursusmateriaal is voldoende om alle beginselen onder de knie te krijgen op een eenvoudig uitgelegde manier. Zeker in samenwerking met de docent, die duidelijk enthousiast en kundig is en dat goed weet over te brengen.”
D. van Akkeren, Besam Nederland B.V.- Excel Basis
“Locatie van de training is perfect. Het lesmateriaal is duidelijk weergegeven waardoor je makkelijk door de stof loopt.”
Karin van der Laan, TU Delft- Excel Basis
“Zorgvuldige training waarbij mijn leerdoelen concrete aandacht hebben gekregen.”
R. Koetje- Excel Vervolg
“De training van Learnit is een training die je een heel goed beeld geeft van wat je met Excel kunt doen. De professionele trainer geeft je vanaf moment een zelfstandig gevoel. Het is zeer leerzaam en prima te gebruiken.”
B. Baveld, SIG Combibloc- Excel 2003 Basis
“Voor een snelle kennismaking met macro's is dit een prima training om de basis ervan aan te leren.”
J. Barnhoorn, ITDS Groep B.V.- Workshop Excel 2013 Macro's maken
“Goeie interactieve cursus, waar de ruimte is om praktijk situaties te leren oplossen.”
J. van Hal- Excel Expert
“Ik heb tijdens de 2-daagse training de vele mogelijkheden en toepassingen geleerd, zodat het werken met Excel veel aantrekkelijker is geworden.”
T. Ketting, The Royal Bank of Scotland N.V.- Excel 2003 Vervolg
Learnit reviews