E-Learning
Geheel online200,-
excl. btw
- Waar je wilt
- Wanneer je wilt
- Op je eigen tempo
Maak kennis met het spreadsheetprogramma Excel en beheers de invoer van gegevens en simpele formules, het opmaken van tabellen en grafieken en de pagina-indeling. Na het volgen van deze opleiding kunt u grote tabellen beheren, gebruik maken van de filter- en sorteeropties en zelfs analyses maken met gebruik van draaitabellen. Je kunt de cursus vanaf elke willekeurige plek volgen, zolang je maar een laptop met internet hebt.
Deze bundel bestaat uit 2 modules. De eerste module is een interactieve training, bestaande uit 45 lesvideo’s, 45 opdrachten en 5 dossiers met aanvullende informatie. De tweede module is ook een interactieve training, bestaande uit 60 lesvideo’s, 60 opdrachten en 5 dossiers met aanvullende informatie.
Tijdens het volgen van de e-learning doe je opdrachten om je kennisniveau te checken. Hierdoor kun je telkens pas door als je voldoende over het vorige onderwerp beheerst.
Beginners met eventueel enige basiskennis die de basisfunctionaliteiten van Excel willen beheersen.
De gecombineerde (voordelige) bundels:
Deze online cursus is ook zeer geschikt voor grote groepen (migrerende) medewerkers, waarbij we u een kwantumkorting kunnen aanbieden. Neem voor meer informatie contact op voor de mogelijkheden.
Deze cursus is geschikt voor de meest recente versie.
Je hebt na het starten van de e-learning 6 maanden toegang tot het platform. De doorlooptijd per module is ongeveer 7 uur.
deze online cursus wordt in de cloud aangeboden. Je kunt zowel thuis, op het werk als op een andere gewenste plek inloggen om de cursus te starten. Het betreffende Office-pakket hoeft dus niet op de computer geïnstalleerd te zijn. Je logt in via een website die automatisch toegang geeft tot de online cursus.
Je kunt de cursus op elk gewenst moment onderbreken en er op een later moment weer mee verder gaan. Je vorderingen worden natuurlijk tussentijds opgeslagen.
Ja. De cursus kun je terugkijken en opnieuw volgen zolang de licentie geldig is.
Voor deze online cursus is geen voorkennis vereist.
Onze online cursussen kunnen worden gevolgd met alle gangbare browsers zoals Mozilla Firefox, Chrome, Internet Explorer(geen geluid),Safari en Opera. Deze cursus is geschikt voor de meest recente versie.
Wil je deze training organiseren voor een hele groep of meerdere groepen? Dit kan voordelig zijn. We kunnen bijvoorbeeld de inhoud geheel op jouw organisatie afstemmen en een hele groep trainen is bovendien voordeliger.
Gaat het om grote aantallen of een complete academy? Daar komt veel bij kijken. Denk bijvoorbeeld aan planning en communicatie, het inventariseren en afstemmen van de doelen en inhoud van de training. Of aan niveauverschillen, feedback mechanismen en borging. Gelukkig heeft Learnit een rijke ervaring op dit gebied (meer dan 25 jaar) en we helpen je graag bij dit proces.
Vraag hier een offerte aan
Bij Learnit vind je altijd een training waarmee je verder komt. Van (technische) IT skills tot communicatie of persoonlijk leiderschap. Daarbij kan je kiezen uit de trainingsvorm die jij het prettigst vindt: een klassikale training, een maatwerktraining bij jou op kantoor, een online cursus of een e-learning. Wij hebben voor iedereen de juiste training en trainingsvorm. Want leren op de manier die het best bij jou past, zorgt voor de beste resultaten.
Persoonlijke aandacht en een prettige sfeer. Of je nou een cursus volgt bij ons, op kantoor of op je pc, wij zorgen dat je je genoeg thuisvoelt om je grenzen te verleggen.
Nieuwe mogelijkheden ontstaan als je in beweging komt. Scherp blijft. Steeds nieuwe stappen zet. Wij stimuleren je om de stap te wagen en er echt voor te gaan.
Ontdek iets nieuws. Versterk je kwaliteiten. En kies je eigen weg. Wij helpen je groeien met trainingen en leervormen die echt bij jou passen.
We denken altijd in mogelijkheden en win-win. En we werken elke dag aan nieuwe oplossingen voor morgen. Door opleidingen te bieden waarmee jij goed voorbereid bent op de toekomst.
Aan loze beloftes doen wij niet. Maar wel aan kwaliteit, kennis en ervaring. Een breed cursusaanbod mogelijk gemaakt door onze geïnspireerde medewerkers en trainers.
We luisteren naar wat er bij jou leeft. Waar jij behoefte aan hebt. Want daar begint onze oplossing, ons maatwerk. Elkaar goed begrijpen en helder communiceren, daar geloven wij in.
Een training volgen bij Learnit betekent samen leren. Samen met jouw ervaren trainer, samen met je cursusgroep of samen met je collega’s. En of je de training nou thuis, op jouw kantoor of op één van onze trainingslocaties volgt, wij zijn altijd bereikbaar om je te helpen. Onze kennis met jou te delen op zo’n manier dat jij er echt wat aan hebt. Samen verder komen door persoonlijke aandacht en elkaar goed begrijpen; daar geloven wij in.
Theorie uit een boekje leren waar je vervolgens weinig mee kan in je werk? Niet bij Learnit! Welke training je ook volgt bij ons, je kan er direct mee aan de slag op je werkplek. Door jouw unieke leerdoelen die je aan het begin van de training samen met de trainer bepaalt. Door de afwisseling van theorie en (interactieve) praktijkopdrachten. En door de uitdagingen waar jij tegenaan loopt in je dagelijks werk mee te nemen naar de training.
Wat anderen zeggen over deze training
Cursus Excel Basis + Vervolg e-learning reviews - Gemiddeld cijfer 8.5
“Interessante cursus. Om al het materiaal je eigen te maken is het aan te raden om hiervoor voldoende tijd voor te reserveren.”
J. Sijtsma, Gemeente Woerden- Excel Vervolg
“Zorgvuldige training waarbij mijn leerdoelen concrete aandacht hebben gekregen.”
R. Koetje- Excel Vervolg
“Deze training is uitstekend en heel uitgebreid, je kunt er ontzettend veel van leren”
Maikel van der Donk- Excel Basis
“Learnit is een echte goede training organisatie, wat ik goed vind is dat je ook de boek meekrijgt en dan kan je altijd oefenen.”
Abrar Hussain, Haags Werk Bedrijf- Excel Vervolg
“Ik vond het een goede training dat werd aangeboden door Learnit. Je bent lekker zelfstandig bezig met je eigen lesstof. De docent voorzag ons van handige tips en was ook zeer behulpzaam bij vragen.”
P.Meijer, rechtbank Groningen- Excel Basis
“Ik kan nu veel meer met Excel dan voorheen; databasefuncties, draaitabellen en grafieken tover ik er zo uit.”
P. Kooijmans, Randstad Nederland B.V.- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Leuke cursus, waarbij je de kneepjes van het macro maken in simpele maar leuke oefenstof kunt aanleren. Zelfs een klein gedeelte visual basic wordt in de cursus meegenomen, waardoor je beetje een indruk krijgt hoe een macro in programmeertaal wordt opgebouwd.”
R.A. Ritsma, Dr. Oetker- Excel Macro's en samenwerken met andere programma's
"Goede training. Trainer heeft veel kennis van Excel en geeft rustig en duidelijk uitleg."
- Excel Basis
“Zeer prettig om eens te ervaren dat er vaak alternatieve en gemakkelijkere manieren zijn om iets te doen wat je al deed.”
K. Bahri, Makro Amsterdam- Excel Basis
“De Cursus Excel 2010 VBA geeft een goede start over Macro's en het programmeren ervan!”
Tuncay Sahin- Excel VBA
“De moeite waard om te volgen.”
Hans Spaan, Coty Prestige B.V.- Excel 2002 Basis
“Ik kwam als (48jr) monteur uit de buitendienst en werkte al een aantal jaren wat met Excel maar ik had alleen wat kunstjes geleerd van collega's. Deze cursus heeft mij een enorme basis gegeven.”
E.J. Jonker, NV Nederlandse Gasunie- Excel Basis
“Fijn om in eigen tempo te kunnen werken. De cursus wordt gegeven in kleine groepen (in mijn cursus 7) dit werkt erg fijn. In Zwolle de locatie erg goed te bereiken, 1 minuut lopen van het station! Docent gaf individueel nog goede tips en keek goed naar jouw leerdoelen.”
Chantal van Doornik, Stichting Merkartikel Bio+- Excel Basis
“Prettige training, kleine groep, veel tijd voor individuele aandacht! Neem eigen bestanden mee, om het geleerde gelijk te kunnen toepassen, dat vond ik heel zinvol. Je loopt dan tegen andere vragen aan dan in oefenstof.”
E. van Hartevelt- Excel Draaitabellen, formules en functies
“De Exceltraining 'het vervolg' is een goede aansluiting op de basis en was voor mij nog goed te doen. Nu nog in praktijk brengen. Fijn dat er een docent aanwezig was om me te helpen bij de vragen waar ik niet uitkwam. Ook kun je vanuit je werk een voorbeeld meenemen die behandeld kan worden in de les. Er zijn in de 2 cursussen die ik nu heb gevolgd een aantal deelnemers geholpen om een complex vraagstuk te behandelen en op te lossen door middel van de hulp van de docent en de benodigde formules die eraan te pas kwamen.”
L. Nuijten, Stichting IZZ- Excel Vervolg
“Intensieve 2-daagse training waar je veel van opsteekt en doordat er ruimte is om je werkgerelateerde vragen te bespreken bij de docent, sloot het goed aan bij mijn persoonlijke leerdoelen.”
Elise van der Steen, DHL- Excel 2003 Vervolg
“De zelfstandige manier van werken spreekt me erg aan in dit trainingsconcept. Ook kan je problemen meebrengen vanuit je dagelijkse praktijk waarvoor dan aandacht is.”
Henk Versteeg, Ministerie van Infrastructuur en Milieu- Excel Vervolg
“Excel 2010 Basis is een zeer goede cursus als je nog niet veel ervaring hebt met Excel.”
Marina Dannis- Excel Basis
“Praktisch cursus die je in vogelvlucht door de mogelijkheden van excel leidt.”
Annemiek Zuyderduin, Unica Installatietechniek B.V.- Excel 2010
“Een training die ik iedereen die met Excel werkt en daarbij wat meer moet doen dan de basishandelingen echt kan aanbevelen. De kwaliteit van het lesmateriaal en de deskundigheid van de trainer zijn uitstekend. Elk onderdeel wordt voldoende behandeld. De lesmethode van het zelfstandig werken in een prettige omgeving met goede sfeer en de opstelling van de trainer draagt er toe bij dat het geleerde goed wordt onthouden.”
R. Groeneveld. Ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap- Excel Vervolg
“Duidelijke en overzichtelijke Excel training! Je gaat naar huis met veel meer kennis en toepassingsmogelijkheden”
Ruud Klessens, Coty Prestige- Excel 2002 Basis
"A. Hannink, Camposol - "Goede basis en of vervolg cursussen met een professionele leraar en goed lesmateriaal." - Beoordeling: 8.3"
- Excel Vervolg
"Inhoudelijk goede cursus waarbij middels goed lesmateriaal op effectieve/efficiënte wijze nieuwe dingen aangeleerd worden."
- Excel Vervolg
“'Aan de hand van beelden en het zelf werken met de stof was het een leuke interactieve training toegespitst op de vragen die door ons gesteld werden. Kortom een heel toepasbare cursus.”
G. Gubbels, Koninklijke Smals N.V.- Excel Basis
“Gewoon waardevolle training. Professioneel, up-to-date, hoog niveau docenten. Alles bij elkaar: Zo'n een training kun je niet missen”
T. Bartha- Excel Draaitabellen, formules en functies
“De dagcursus Excel draaitabellen formules en functies is geschikt voor degene die in korte tijd de anatomie van de draaitabel wil leren kennen en zich de basiskennis eigen wil maken.”
C. A. Busser, van der Meulen Sneek BV- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Learnit is een echte goede training organisatie, wat ik goed vind is dat je ook de boek meekrijgt en dan kan je altijd oefenen.”
Abrar Hussain, Haags Werk Bedrijf- Excel Vervolg
“Excel 2007 was voor mij een opfriscursus. Even door hebben hoe alles ook alweer werkt. Heb er veel aan gehad en kan weer optimaal gebruik maken van Excel in mijn huidige functie.”
M.J. van Klom-Donge, Ministerie van Defensie- Excel Basis
"A. Hannink, Camposol - "Goede basis en of vervolg cursussen met een professionele leraar en goed lesmateriaal." - Beoordeling: 8.3"
- Excel Vervolg
“Een zelfstandige, op de persoon gerichte cursus. Het programma Excel heeft me hierdoor opgeroepen om veel creatiever te denken over de mogelijkheden Excel in te zetten bij mijn werkzaamheden.”
F. Gommes, Beweging van Barmhartigheid- Excel Basis
"Goede training, waarbij je veel zelfstandig werkt. Goede lesstof en leuke trainer, die direct helpt bij vragen en deze erg duidelijk uitlegt."
- Excel Basis / Vervolg
“Dit is een zeer goede cursus voor de beginnende excelgebruiker. Het cursusmateriaal is voldoende om alle beginselen onder de knie te krijgen op een eenvoudig uitgelegde manier. Zeker in samenwerking met de docent, die duidelijk enthousiast en kundig is en dat goed weet over te brengen.”
D. van Akkeren, Besam Nederland B.V.- Excel Basis
“Ik volgde MS Excel 2010 basis: een tweedaagse cursus die alle basistechnieken bevat die je nodig hebt om goed met Excel uit de voeten te kunnen. Heel veel geleerd in 2 dagen en goede persoonlijke begeleiding. Alles wordt rustig uitgelegd en er wordt echt de tijd voor je genomen.”
M. van den Outenaar, Landelijk Examenbureau B.V.- Excel Basis
"A.E. van Wezel - "Een zeer praktijk gerichte training welke opgezet is om vooral de standaard functies te benutten" - Beoordeling: 8.6"
- Excel 2010
“Deze training sluit goed aan bij de individuele doelstelling en is toepasbaar bij je werkzaamheden.”
C. Engberink, KOAC-NPC- Excel Basis
“Duidelijke en nuttige training met praktijkgerichte onderwerpen. Trainer is enthousiast en motiveert.”
R. Bezemer, Tax Consultants International B.V.- Excel Vervolg
“Goede training, je krijgt veel praktische informatie waar je goed mee uit de voeten kan.”
Wil Hakkaart, NBD Biblion- Excel Basis
“Excel wordt in het algemeen voor < 20% in mogelijkheden gebruikt hetgeen het kan gezien de kosten van het pakket is het aan te bevelen wat de 100% mogelijkheden zijn.”
Paul Sangen, Unica Installatiegroep B.V.- Excel 2010
“Een training die ik iedereen die met Excel werkt en daarbij wat meer moet doen dan de basishandelingen echt kan aanbevelen. De kwaliteit van het lesmateriaal en de deskundigheid van de trainer zijn uitstekend. Elk onderdeel wordt voldoende behandeld. De lesmethode van het zelfstandig werken in een prettige omgeving met goede sfeer en de opstelling van de trainer draagt er toe bij dat het geleerde goed wordt onthouden.”
R. Groeneveld. Ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap- Excel Vervolg
"Ik heb zelf van te voren nooit een excel training gehad, maar wel al een redelijke beheersing van de basis door de dagelijkse werkzaamheden die ik doe. Door deze excel training te volgen is het voor mij makkelijk om mijn dagelijkse werkzaamheden op een makkelijkere manier uit te voeren door alle nieuwe kennnis die ik heb opgedaan."
- Excel Vervolg
“Ik kan de curus Excel bij Learnit een ieder aanbevelen. Uitstekende begeleiding van de docent, duidelijk leerboek en cd met allerlei oefeningen die volledig aansluiten op het leerboek (deze mogen na de cursus meegenomen worden als oefen-en naslagwerk). Door deze curus kwam ik erachter dat ik al jaren veel efficienter had kunnen werken. Dank aan Learnit.”
D. Schellenberg, Hogeschool Utrecht- Excel Basis
“Goed verzorgd, duidelijk en doelgericht. Fijn om in je eigen tempo het lesmateriaal door te werken.”
R. Hoogkamer, Denit Hosting Solutions- Excel Vervolg
“Prima verzorgde en zeer professionele trainingen en zeer toepasbaar in de praktijk.”
F.H. Bartsch- Excel Basis
“Een openbaring, de leeropzet, de begeleiding en natuurlijk daardoor het resultaat. Met een goed verzorgde lunch, een voorbeeld voor cursus gevenden.”
A.E. Meijdam, DB Schenker Rail NL- Excel 2003 Basis
“Goed, veel dingen geleerd die ik op mijn werk kan gebruiken.”
R. in 't Groen - CEVA logistics- Excel Vervolg
“Een goede cursus om een gestructureerde basis te leggen voor werken met/ programmeren in VBA.”
D.J.H. Berens, Detailresult Services- Excel VBA
“Heb de excelcursus gedaan om mijn algehele kennis te verbreden, en daar is deze cursus erg geschikt voor vond ik.”
Pierre Vugts, Mettler Toledo Product Inspection B.V.- Excel Vervolg
“Het is leuk en erg leerzaam zeker een aanrader. Ik heb er veel van geleerd en zal er in de toekomst veel aan hebben.”
Youri de Beurs, Excel VBA- Excel VBA
“Goed afgestemd op de wensen van de klant”
F. Nuij, BV Steenfabriek Spijk- Excel Draaitabellen, formules en functies
"De PowerPivot training heeft onze groep veel inzichten gegeven. Gaandeweg pik je veel tips en tricks op die je werk veel efficiënter maken. Voor mensen die veel data verwerken of analyseren, is deze training zeker een aanrader."
- Excel PowerPivot
Learnit reviews