E-Learning
Geheel online175,-
excl. btw
- Waar je wilt
- Wanneer je wilt
- Op je eigen tempo
Maak kennis met het spreadsheetprogramma Excel en beheers de invoer van gegevens en simpele formules, het opmaken van tabellen en grafieken en de pagina-indeling. Na het volgen van deze opleiding kunt u grote tabellen beheren, gebruik maken van de filter- en sorteeropties en zelfs analyses maken met gebruik van draaitabellen. Je kunt de cursus vanaf elke willekeurige plek volgen, zolang je maar een laptop met internet hebt.
Deze bundel bestaat uit 2 modules. De eerste module is een interactieve training, bestaande uit 45 lesvideo’s, 45 opdrachten en 5 dossiers met aanvullende informatie. De tweede module is ook een interactieve training, bestaande uit 60 lesvideo’s, 60 opdrachten en 5 dossiers met aanvullende informatie.
Tijdens het volgen van de e-learning doe je opdrachten om je kennisniveau te checken. Hierdoor kun je telkens pas door als je voldoende over het vorige onderwerp beheerst.
Beginners met eventueel enige basiskennis die de basisfunctionaliteiten van Excel willen beheersen.
De gecombineerde (voordelige) bundels:
Deze online cursus is ook zeer geschikt voor grote groepen (migrerende) medewerkers, waarbij we u een kwantumkorting kunnen aanbieden. Neem voor meer informatie contact op voor de mogelijkheden.
Deze cursus is geschikt voor de meest recente versie.
Je hebt na het starten van de e-learning 6 maanden toegang tot het platform. De doorlooptijd per module is ongeveer 7 uur.
deze online cursus wordt in de cloud aangeboden. Je kunt zowel thuis, op het werk als op een andere gewenste plek inloggen om de cursus te starten. Het betreffende Office-pakket hoeft dus niet op de computer geïnstalleerd te zijn. Je logt in via een website die automatisch toegang geeft tot de online cursus.
Je kunt de cursus op elk gewenst moment onderbreken en er op een later moment weer mee verder gaan. Je vorderingen worden natuurlijk tussentijds opgeslagen.
Ja. De cursus kun je terugkijken en opnieuw volgen zolang de licentie geldig is.
Voor deze online cursus is geen voorkennis vereist.
Onze online cursussen kunnen worden gevolgd met alle gangbare browsers zoals Mozilla Firefox, Chrome, Internet Explorer(geen geluid),Safari en Opera. Deze cursus is geschikt voor de meest recente versie.
Wil je deze training organiseren voor een hele groep of meerdere groepen? Dit kan voordelig zijn. We kunnen bijvoorbeeld de inhoud geheel op jouw organisatie afstemmen en een hele groep trainen is bovendien voordeliger.
Gaat het om grote aantallen of een complete academy? Daar komt veel bij kijken. Denk bijvoorbeeld aan planning en communicatie, het inventariseren en afstemmen van de doelen en inhoud van de training. Of aan niveauverschillen, feedback mechanismen en borging. Gelukkig heeft Learnit een rijke ervaring op dit gebied (meer dan 25 jaar) en we helpen je graag bij dit proces.
Vraag hier een offerte aan
Bij Learnit vind je altijd een training waarmee je verder komt. Van (technische) IT skills tot communicatie of persoonlijk leiderschap. Daarbij kan je kiezen uit de trainingsvorm die jij het prettigst vindt: een klassikale training, een maatwerktraining bij jou op kantoor, een online cursus of een e-learning. Wij hebben voor iedereen de juiste training en trainingsvorm. Want leren op de manier die het best bij jou past, zorgt voor de beste resultaten.
Persoonlijke aandacht en een prettige sfeer. Of je nou een cursus volgt bij ons, op kantoor of op je pc, wij zorgen dat je je genoeg thuisvoelt om je grenzen te verleggen.
Nieuwe mogelijkheden ontstaan als je in beweging komt. Scherp blijft. Steeds nieuwe stappen zet. Wij stimuleren je om de stap te wagen en er echt voor te gaan.
Ontdek iets nieuws. Versterk je kwaliteiten. En kies je eigen weg. Wij helpen je groeien met trainingen en leervormen die echt bij jou passen.
We denken altijd in mogelijkheden en win-win. En we werken elke dag aan nieuwe oplossingen voor morgen. Door opleidingen te bieden waarmee jij goed voorbereid bent op de toekomst.
Aan loze beloftes doen wij niet. Maar wel aan kwaliteit, kennis en ervaring. Een breed cursusaanbod mogelijk gemaakt door onze geïnspireerde medewerkers en trainers.
We luisteren naar wat er bij jou leeft. Waar jij behoefte aan hebt. Want daar begint onze oplossing, ons maatwerk. Elkaar goed begrijpen en helder communiceren, daar geloven wij in.
Een training volgen bij Learnit betekent samen leren. Samen met jouw ervaren trainer, samen met je cursusgroep of samen met je collega’s. En of je de training nou thuis, op jouw kantoor of op één van onze trainingslocaties volgt, wij zijn altijd bereikbaar om je te helpen. Onze kennis met jou te delen op zo’n manier dat jij er echt wat aan hebt. Samen verder komen door persoonlijke aandacht en elkaar goed begrijpen; daar geloven wij in.
Theorie uit een boekje leren waar je vervolgens weinig mee kan in je werk? Niet bij Learnit! Welke training je ook volgt bij ons, je kan er direct mee aan de slag op je werkplek. Door jouw unieke leerdoelen die je aan het begin van de training samen met de trainer bepaalt. Door de afwisseling van theorie en (interactieve) praktijkopdrachten. En door de uitdagingen waar jij tegenaan loopt in je dagelijks werk mee te nemen naar de training.
Wat anderen zeggen over deze training
Cursus Excel Basis + Vervolg e-learning reviews - Gemiddeld cijfer 8.5
“Een prima manier om je excel-kennis uit te breiden. Jouw leervraag en excel-problemen staan centraal. Als je eigen materiaal meeneemt, los je tijdens de training je eigen vraagstukken op.”
E. Niessen, Stichting Philadelphia Zorg- Excel Expert
“Interessante cursus. Om al het materiaal je eigen te maken is het aan te raden om hiervoor voldoende tijd voor te reserveren.”
J. Sijtsma, Gemeente Woerden- Excel Vervolg
“Nuttige tijdsbesteding, je kunt in je eigen tempo bezig en krijgt voor alle belangrijke onderwerpen oefeningen.”
A. Leeuwendal- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Ik vind het heel prettig dat je op je eigen tempo door de lesstof heen kan gaan.”
M. Schaars, Deltascholen- Excel Basis
“Van het begin tot het eind nieuwe toepassingen ontdekken. Er gaat een wereld voor je open binnen excel.”
C. Westhof, Alrijne Zorggroep- Excel 2010
“Prima lesstof, leraar met goede kennis over Excel.”
M. Hutterd, Geas Energiewacht- Excel 2003 Expert
“Goede training. Lesstof sluit goed aan bij Excel vervolgcursus. Het instructieboek is duidelijk van opzet. Rustige sfeer waarin zelf werken goed te realiseren valt.”
L. Fokker, GGD Kennemerland- Excel 2003 Vervolg
“Het lesmateriaal is opbouwend, docent weet waar hij het over heeft, ook buiten de boeken om. Het is dus ook mogelijk om vragen te stellen over zaken waar je zelf tegenaan loopt.”
J.R. de Jong, Unica- Excel VBA
“Prima leerzame cursus.”
F. Hendrickx, ENGIE services Nederland NV- Excel Vervolg
“Veel oefenen tijdens de training dat is erg prettig. Je leert het door te doen. Kundige trainer die je graag wil helpen.”
Sandra de Haas, Euler Hermes Kredietverzekeringen- Excel 2002 Basis
“Open leervorm is een goede vorm van training volgen. Je kunt de training in je eigen tempo volgen, met of zonder voorkennis.”
M. Ensel-Boonstra, Ensel Staalkonstrukties- Excel Basis
“De inhoud is verrassend en je kunt veel in de praktijk met de leerstof doen.”
I. Teunissen- Excel Vervolg
"Nuttige en interessante training!"
- Excel Vervolg
“Ook voor niet-computer specialisten een fijne training waar je zeker veel van op kunt steken.”
W. Brandt, Besam Nederland B.V.- Excel Basis
“Eerste indruk/kennismaking was/is goed te noemen.”
H. de Thomis, ABN Amro Bank- Excel Basis
“Docent was zeer gedreven en gemotiveerd. Prima uitleg en goede interactie met mij als kennis-ontvanger. Voldoende diepgang, prima training.”
H.J.A. de Win, DSM- Excel 2003 Expert
“Op een fijne manier veel geleerd in een korte tijd”
D. Corbel, Nuon- Excel Vervolg
“Dit is een goede training om in de basis van het pakket Excel te duiken, zonder dat het meteen heel ingewikkeld wordt. Je kunt zonder voorkennis komen tot leuke Excel bladen met een aansprekende opmaak en grafieken.”
Peter Anuels, Praclox BV- Excel Basis
“Een hele zinvolle training. En bij learnit zeker goed verzorgd! Docent was erg kundig en heeft goed geholpen.”
M. den Ouden-Heemskerk, Zorggroep Rijnmond- Excel 2002 Basis
“Zorgvuldige training waarbij mijn leerdoelen concrete aandacht hebben gekregen.”
R. Koetje- Excel Vervolg
"Inzicht in de mogelijkheden van Excel, waarvan je weet dat ze bestaan, maar zelf nog niet hebt toegepast."
- Excel Vervolg
"Prima cursus, open leervorm blijkt voor mij zeer fijn"
- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Prima training voor mensen die in hun eigen tempo hun eigen leerdoelen willen bereiken.”
G.E. Verweij- Excel Basis
“Het was een enerverende, duidelijke training welke gegeven werd door een jonge doch ervaren docent die alles duidelijk en simpel te begrijpen uit kon leggen aan iemand die vanaf 0 begint. Kort gezegd, een goede training op een goede locatie met een goede docent.”
W. Prins- Excel Basis
“'Prima training om excel vanaf de basis en stap voor stap eigen te maken.'”
P. de Jong, Group of Butchers- Excel Basis
“Was goed geregeld, en de les was duidelijk.”
M. Kanis, Detailresult Services- Excel 2003 Basis
“Hans geeft je als cursist het gevoel dat je prima Excel kunt leren, ook als je meer visueel ingesteld bent of meer alfa dan beta, dat is enorm fijn.”
M. Poelmann, TU Delft- Excel Basis
“In je eigen tempo meer begrip en verstand krijgen van excel. De groep is redelijk klein, waardoor de verstoring minimaal is. De organisatie en leraar zijn een verademing, en ik ben niet zo snel tevreden gesteld.”
R.M van Weelden, Sew Eurodrive B.V.- Excel Vervolg
“Bij twijfel zich zeker laten informeren door Learnit. Deze 2 dagen heb interessant gevonden temeer dat deze cursus op een deskundige manier werd onderwezen.”
H.J.M. van Noorbeek, Cofely Nederland N.V.- Excel Vervolg
“Een aangename manier om uit het totale pakket aan lesmateriaal alleen die onderwerpen te lichten waarin je geinteresseerd bent en niet te worden vermoeid met zaken waarvoor je geen belangstelling hebt”
A. Stiebolt, Post & Co- Excel Vervolg
"Ik heb zelf van te voren nooit een excel training gehad, maar wel al een redelijke beheersing van de basis door de dagelijkse werkzaamheden die ik doe. Door deze excel training te volgen is het voor mij makkelijk om mijn dagelijkse werkzaamheden op een makkelijkere manier uit te voeren door alle nieuwe kennnis die ik heb opgedaan."
- Excel Vervolg
“Ik werk al een geruime tijd met excel. Echter wist ik niks van wat je hier allemaal mee kan doen. Deze cursus kan ik bij iedere leek als ik aanraden! Doen!!”
S. Hulshof, CEVA Logistics- Excel Basis
"F. Van den Berg - "Goede training. Goede lesstof. Aanbevelenswaardig!" - Beoordeling: 8.0"
- Excel Basis
“Ik vond de training zeer duidelijk, een geduldige docent, prettige werksfeer en werkomgeving.”
S. Heygelen, ASML Netherlands B.V.- Excel Basis
“Excel 2007 was voor mij een opfriscursus. Even door hebben hoe alles ook alweer werkt. Heb er veel aan gehad en kan weer optimaal gebruik maken van Excel in mijn huidige functie.”
M.J. van Klom-Donge, Ministerie van Defensie- Excel Basis
“Was goed geregeld, en de les was duidelijk.”
M. Kanis, Detailresult Services- Excel 2003 Basis
“Prima training - prettig om mijn eigen tempo te kunen bepalen - goede ondersteuning - heldere lesstof - direct toepasbaar in de praktijk.”
G.J.E. Stomp, Rabobank- Excel Basis
“' Inhoudelijk degelijk en vlot gegeven cursus waarbij met veel voorbeelden uit de zakelijke praktijk de cursisten snel stappen maken in de wereld van Excel.'”
M. Peters, Media Markt Saturn Holding Nederland B.V- Excel Expert
“Een training die ik iedereen die met Excel werkt en daarbij wat meer moet doen dan de basishandelingen echt kan aanbevelen. De kwaliteit van het lesmateriaal en de deskundigheid van de trainer zijn uitstekend. Elk onderdeel wordt voldoende behandeld. De lesmethode van het zelfstandig werken in een prettige omgeving met goede sfeer en de opstelling van de trainer draagt er toe bij dat het geleerde goed wordt onthouden.”
R. Groeneveld. Ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap- Excel Vervolg
“Het geeft op een simpele manier hoe excel werkt, heel erg open voor mensen die niet bekend zijn met excel.”
M. van der Laan, Zwanenberg Food Group- Excel Vervolg
"I have very good impression of the content of the training and specially of the trainer"
- Excel Expert
“Voor mensen die weinig met computers hebben gedaan is dit een prima training.”
René Fiere, CTH- Excel 2003 Basis
“Prima verzorgde en zeer professionele trainingen en zeer toepasbaar in de praktijk.”
F.H. Bartsch- Excel Basis
“Een complete training met duidelijke oefeningen gegeven door een zeer ervaren en plezierige docent. Zeer aan te bevelen.”
J.Dijkstra, Stam B.V.- Excel 2007
“Goede training, je krijgt veel praktische informatie waar je goed mee uit de voeten kan.”
Wil Hakkaart, NBD Biblion- Excel Basis
“Goed leerboek met oefeningen waarmee je met je eigen tempo aan de slag kunt. De docent kan je te allen tijden om hulp vragen.”
W. Huiberts, Teleplan- Excel Vervolg
“Zorgvuldige training waarbij mijn leerdoelen concrete aandacht hebben gekregen.”
R. Koetje- Excel Vervolg
"Uitstekende proffesionele Training met veel "tips & tricks" voor ieder startniveau."
- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Top training! Dacht excel wel te kennen, maar toch weer leuke nieuwe dingen geleerd die dagelijks toepasbaar zijn.”
S. Versloot, Media Markt Saturn Holding Nederland B.V.- Excel Expert
“Dit is een goede training om in de basis van het pakket Excel te duiken, zonder dat het meteen heel ingewikkeld wordt. Je kunt zonder voorkennis komen tot leuke Excel bladen met een aansprekende opmaak en grafieken.”
Peter Anuels, Praclox BV- Excel Basis
Learnit reviews