E-Learning
Geheel online200,-
excl. btw
- Waar je wilt
- Wanneer je wilt
- Op je eigen tempo
Met deze e-learning Excel Basis + Vervolg word je in eigen tempo vaardig in formules, tabellen, grafieken en draaitabellen. Je werkt thuis of op kantoor, met 6 maanden toegang. Optioneel besteed je aandacht aan Excel met Copilot.
In deze e-learning maak je in je eigen tempo kennis met Excel en bouw je je kennis stap voor stap op naar een vervolgniveau. Je werkt met twee modules vol lesvideo's, opdrachten en aanvullende dossiers, zodat je de stof actief onder de knie krijgt. Optioneel besteedt de cursus ook aandacht aan het werken met Copilot in Excel.
Je start met de basis: gegevens invoeren, formules opbouwen, tabellen opmaken en je werkbladen netjes klaarmaken om af te drukken. Daarna ga je verder met absolute celverwijzingen, voorwaardelijke opmaak, grafieken, filters en draaitabellen. Zo leer je grote hoeveelheden data overzichtelijk maken en analyseren.
Je hebt zes maanden toegang tot het online platform en kunt de cursus op elk moment onderbreken en weer hervatten. Je vorderingen worden automatisch opgeslagen, zodat je altijd verder gaat waar je gebleven was.
In deze e-learning kom je onder andere de volgende onderwerpen tegen:
Na deze e-learning werk je zelfstandig met Excel. Je voert gegevens en formules in, maakt opmaak voor tabellen en grafieken, en regelt de pagina-indeling voor het afdrukken. Je beheert grote tabellen met sorteer- en filteropties, en analyseert gegevens met draaitabellen en subtotalen.
Je werkt met absolute celverwijzingen, voorwaardelijke opmaak en gevorderde functies. Optioneel weet je ook hoe je Microsoft 365 Copilot inzet als AI-assistent in Excel, bijvoorbeeld voor het analyseren van data of het genereren van formules.
Deze cursus is bedoeld voor beginners die de basisfunctionaliteiten van Excel onder de knie willen krijgen. Heb je al wat basiskennis? Dan is dat mooi meegenomen, maar geen vereiste. Je leert in eigen tempo werken met formules, tabellen, grafieken en draaitabellen. Wil je ook ontdekken hoe Copilot je in Excel kan ondersteunen? Dan kun je daar optioneel aandacht aan besteden tijdens de cursus.
Je volgt deze cursus volledig online via een e-learning platform. De stof bestaat uit korte lesvideo's, opdrachten en aanvullende dossiers per onderwerp. Je werkt in je eigen tempo en kijkt zo vaak je wilt een video terug.
Na elk onderwerp maak je opdrachten om je kennis te toetsen. Pas als je een onderdeel voldoende beheerst, ga je door naar het volgende. Zo bouw je stap voor stap een stevige basis op.
Je hebt 6 maanden toegang tot het platform en kunt op elk moment pauzeren en later verder gaan. Je voortgang wordt automatisch opgeslagen. Inloggen kan vanaf elke plek met een laptop en internetverbinding, zonder dat je Excel lokaal hoeft te installeren.
Je hebt geen voorkennis van Excel nodig. Kun je met een computer overweg en weet je hoe je een programma opent? Dan kun je direct aan de slag. We beginnen bij de basis en bouwen het stap voor stap op, zodat je in je eigen tempo verder komt.
Je volgt deze e-learning volledig in eigen tempo. Na de start heb je zes maanden toegang tot het platform, dus je bepaalt zelf wanneer en waar je leert. Een laptop met internet is genoeg.
Wil je deze training organiseren voor een hele groep of meerdere groepen? Dit kan voordelig zijn. We kunnen bijvoorbeeld de inhoud geheel op jouw organisatie afstemmen en een hele groep trainen is bovendien voordeliger.
Gaat het om grote aantallen of een complete academy? Daar komt veel bij kijken. Denk bijvoorbeeld aan planning en communicatie, het inventariseren en afstemmen van de doelen en inhoud van de training. Of aan niveauverschillen, feedback mechanismen en borging. Gelukkig heeft Learnit een rijke ervaring op dit gebied (meer dan 25 jaar) en we helpen je graag bij dit proces.
Bij Learnit vind je altijd een training waarmee je verder komt. Van (technische) IT skills tot communicatie of persoonlijk leiderschap. Daarbij kan je kiezen uit de trainingsvorm die jij het prettigst vindt: een klassikale training, een maatwerktraining bij jou op kantoor, een online cursus of een e-learning. Wij hebben voor iedereen de juiste training en trainingsvorm. Want leren op de manier die het best bij jou past, zorgt voor de beste resultaten.
Persoonlijke aandacht en een prettige sfeer. Of je nou een cursus volgt bij ons, op kantoor of op je pc, wij zorgen dat je je genoeg thuisvoelt om je grenzen te verleggen.
Nieuwe mogelijkheden ontstaan als je in beweging komt. Scherp blijft. Steeds nieuwe stappen zet. Wij stimuleren je om de stap te wagen en er echt voor te gaan.
Ontdek iets nieuws. Versterk je kwaliteiten. En kies je eigen weg. Wij helpen je groeien met trainingen en leervormen die echt bij jou passen.
We denken altijd in mogelijkheden en win-win. En we werken elke dag aan nieuwe oplossingen voor morgen. Door opleidingen te bieden waarmee jij goed voorbereid bent op de toekomst.
Aan loze beloftes doen wij niet. Maar wel aan kwaliteit, kennis en ervaring. Een breed cursusaanbod mogelijk gemaakt door onze geïnspireerde medewerkers en trainers.
We luisteren naar wat er bij jou leeft. Waar jij behoefte aan hebt. Want daar begint onze oplossing, ons maatwerk. Elkaar goed begrijpen en helder communiceren, daar geloven wij in.
Een training volgen bij Learnit betekent samen leren. Samen met jouw ervaren trainer, samen met je cursusgroep of samen met je collega’s. En of je de training nou thuis, op jouw kantoor of op één van onze trainingslocaties volgt, wij zijn altijd bereikbaar om je te helpen. Onze kennis met jou te delen op zo’n manier dat jij er echt wat aan hebt. Samen verder komen door persoonlijke aandacht en elkaar goed begrijpen; daar geloven wij in.
Theorie uit een boekje leren waar je vervolgens weinig mee kan in je werk? Niet bij Learnit! Welke training je ook volgt bij ons, je kan er direct mee aan de slag op je werkplek. Door jouw unieke leerdoelen die je aan het begin van de training samen met de trainer bepaalt. Door de afwisseling van theorie en (interactieve) praktijkopdrachten. En door de uitdagingen waar jij tegenaan loopt in je dagelijks werk mee te nemen naar de training.
Wat anderen zeggen over deze training
Cursus Excel Basis + Vervolg e-learning reviews - Gemiddeld cijfer 8.5
“Deskundige docent de zich snel kan verplaatsen in praktijksituaties.”
I. Beuving- Excel Basis
“Goede training gebaseerd op de individuele wensen van de klant”
Bud Pronk, Brandweer Amsterdam - Amstelland:- Excel Vervolg
“Leuke training, veel geleerd en alles in eigen werktempo.”
W. Wever, Scania Production Meppel B.V.- Excel Vervolg
“Een organisatie die het goed voorelkaar heeft, snel reageert en met je mee denkt.”
T. Banga, De Friese Wouden- Excel Draaitabellen, formules en functies
"Goede training, waarbij je veel zelfstandig werkt. Goede lesstof en leuke trainer, die direct helpt bij vragen en deze erg duidelijk uitlegt."
- Excel Basis / Vervolg
“Ik vind het heel prettig dat je op je eigen tempo door de lesstof heen kan gaan.”
M. Schaars, Deltascholen- Excel Basis
“Excel 2007 was voor mij een opfriscursus. Even door hebben hoe alles ook alweer werkt. Heb er veel aan gehad en kan weer optimaal gebruik maken van Excel in mijn huidige functie.”
M.J. van Klom-Donge, Ministerie van Defensie- Excel Basis
“Deze training sluit goed aan bij de individuele doelstelling en is toepasbaar bij je werkzaamheden.”
C. Engberink, KOAC-NPC- Excel Basis
“Zoek je een opleiding om je kansen op de arbeidsmarkt te vergroten, zal ik zeker één van de cursussen aanbevelen, al is het maar om je kennis op te frissen!”
J. Blaauw- Excel Macro's en samenwerken met andere programma's
“Je leert in twee dagen de basis vaardigheden van Excel goed toe te passen”
R. in 't Groen, Cofely- Excel Basis
“Op mijn werk heb ik veel met Excel gedaan maar nooit een cursus voor gevolgd. De ervaring om vanaf het begin te beginnen met alle functionele betekenissen vond ik zeer leerzaam, ook het leersysteem heb ik als prettig ervaren.”
J. Nieraeth, Rabobank- Excel Basis
“Korte duidelijke training voor iemand die niet of nauwlijks met draaitabellen gewerkt heeft maar dit graag wil leren.”
C. Clark-Stalenhoef, Optiver Holding B.V.- Gratis webinar Draaitabellen in Excel 2010 en 2013
“Kan Learnit bij iedereen aanbevelen. Alle cursisten werken op eigen niveau zelfstandig opdrachten uit. Daarbij geeft een deskundige docent goede uitleg, individueel en in groepsverband. Handig dat je het werkboek mag houden als naslagwerk.”
Hilda de Vries, Gemeente Zeewolde- Excel 2003 Basis
“Het is een hele prettige cursus die je op eigen tempo kan volgen. Bij vragen is er een docent die je meteen verder helpt. Echt een aanrader.”
J. Peters-van Gent, Kuehne Nagel Logistics B.V.- Excel Basis
“Goede cursus voor beginners, ook als je helemaal niks met computers hebt. Een kind kan de was doen!”
E. Veldman, MNO Vervat B.V.- Excel Basis
“Zeer prettige manier van leren zo uit het boek met ondersteuning van de docent en je eigen tempo kunnen bepalen.”
J.E. Buiter, Buiter Beton B.V.- Excel 2003 Basis
“Cursus was prima verzorgd, materiaal in goede staat, en ook erg goede inhoud.”
T. de Vet, Toon de Vet- Excel Vervolg
“Ook als je bezit over alleen maar basis kennis en ervaring kun je veel leren van deze training. Het leren van handigheidjes die je werk kunnen vergemakkelijken en kunnen zorgen voor een beter overzicht.”
Aafke Odink, Nederlandse Obesitas Kliniek- Excel Vervolg
“Top, je gaat inzien dat het hard nodig is excel cursussen te volgen.”
Dhr. R. Kunis, De Kas- Excel Basis
“Top training! Dacht excel wel te kennen, maar toch weer leuke nieuwe dingen geleerd die dagelijks toepasbaar zijn.”
S. Versloot, Media Markt Saturn Holding Nederland B.V.- Excel Expert
“Twee dagen training gehad in Excel Basic 2013. De leuke opdrachten uit het lesmateriaal hebben meer gebracht dan jaren zelf ploeteren en proberen. Zeker de moeite waard!”
J. Spoelder, BOAL B.V.- Excel Basis
“De Exceltraining 'het vervolg' is een goede aansluiting op de basis en was voor mij nog goed te doen. Nu nog in praktijk brengen. Fijn dat er een docent aanwezig was om me te helpen bij de vragen waar ik niet uitkwam. Ook kun je vanuit je werk een voorbeeld meenemen die behandeld kan worden in de les. Er zijn in de 2 cursussen die ik nu heb gevolgd een aantal deelnemers geholpen om een complex vraagstuk te behandelen en op te lossen door middel van de hulp van de docent en de benodigde formules die eraan te pas kwamen.”
L. Nuijten, Stichting IZZ- Excel Vervolg
“LearnIt is een juiste plek om een opleiding te volgen. Alles is tot in de puntjes geregeld en allerlei vragen kunnen de revue passeren en er is altijd een passend antwoord op. Super ervaring!”
W. van den Heuvel, Van Luyt taxateurs.nl- Word en Excel 2013
“Very well prepared training with very easy to follow exercises that will make excel look less of complicated system.”
T. Cardoso Mouco - CEVA Logistics- Excel Vervolg
“Efficient voor mensen, die al veel gebruik van databases in Excel maken.”
Janet van Apeldoorn, BIJ12- Excel Draaitabellen, formules en functies
"Zelfstudie met toch wel een vleug extra. Goede leraar aanwezig met veel inhoudelijke kennis, die ook echt meedenkt om je doelstellingen toe te passen in je eigen praktijkomgeving."
- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Duidelijke en heldere leermethode, waaraan je in de praktijk zeer zeker wat hebt. Het is geen training die nutteloos is en nooit meer gebruikt zal worden.”
Arjan Krechting, CTH- Excel 2003 Basis
“Macro's zijn heel goed toepasbaar op je eigen werksituatie. Heel goede cursus die goed aansluit bij je persoonlijke wensen.”
P.C.H Geerts- van Tilburg, Laater- Excel 2003 Macro's en samenwerken met andere programma's
“Prettig om in eigen tempo aan de cursus deel te nemen met toch voldoende ruimte voor vragen en opmerkingen!”
H.G.G. Houx, Rabobank Nederland- Excel Vervolg
“Goede duidelijke uitleg. Docent neemt de tijd ook voor vragen tussendoor.”
M.H. Dijkslag, Veiligheidsregio- Excel Vervolg
“Het lesmateriaal en de docenten van de verschillende trainingen die ik heb gevolgd waren erg goed. Ik heb 3 cursussen gevolgd in de laatste 2 maanden en ik ben erg tevreden met het resultaat!”
S. Verhaert, NKM Noell Special Cranes GmbH- Excel Vervolg incompany
“Wil je meer uit Excel halen in je dagelijks werk? Dan is dit een goede stap in de richting!”
J. van Hal, EPR-Technopower- Excel Vervolg
“Wat ik als prettig heb ervaren is dat je met meerdere mensen in dezelfde ruimte aanwezig bent met één docent en waarbij iedereen toch zijn eigen cursus volgt. Waarom? - je kunt informatie met elkaar delen; - in deze tijd van multimedia waarbij iedereen alleen maar met zichzelf bezig is krijg je contact met anderen over o.a. waarom zij deze cursus volgen én - omdat er maar één docent aanwezig is, kan de cursus financieel aantrekkelijk worden aangeboden (LEAN gedachte).”
C. van der Heijden, SNL Systems B.V.- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Ik kan deze training aan elke officegebruiker aanbevelen. De lesstof en het werktempo kan worden aangepast aan de eigen situatie en er is alle gelegenheid om vragen te stellen, waar dan ook goede antwoorden op komen.”
M. Oostdijk, ROC Mondriaan- Excel Macro's en samenwerken met andere programma's
“Leuke cursus, waarbij je de kneepjes van het macro maken in simpele maar leuke oefenstof kunt aanleren. Zelfs een klein gedeelte visual basic wordt in de cursus meegenomen, waardoor je beetje een indruk krijgt hoe een macro in programmeertaal wordt opgebouwd.”
R.A. Ritsma, Dr. Oetker- Excel Macro's en samenwerken met andere programma's
“Zeer professioneel, goede uitleg, gemakkelijk vanaf je werkplek te volgen via internet.”
R. Ritsma, Dr. Oetker- Gratis webinar Draaitabellen in Excel 2010 en 2013
“Prima training! Op je eigen tempo en met antwoord op je gestelde vragen de training Excel onder de knie krijgen. Heel verhelderend. Ik dacht dat ik veel wist van Excel...”
H. Warnier, Servatius Wonen & Vastgoed- Excel 2003 Vervolg
"Inzicht in de mogelijkheden van Excel, waarvan je weet dat ze bestaan, maar zelf nog niet hebt toegepast."
- Excel Vervolg
“Learnit maakt gebruik van jonge, dynamische, gemotiveerde en goed opgeleide docenten. De toegepaste leertechniek, zowel klassikaal als individueel is efficient.”
E. Geelen- Excel Expert
“Goede cursus, gegeven door een professionele organisatie met een hoge praktische toepasbaarheid.”
R. Velthuis, Heupink & Bloemen Tabak B.V.- Excel 2010
“Voor mij was Excel niet meer dan een programma met vierkantjes... Maar dat je er zoveel mee zou kunnen ... Er ging een nieuwe (Excel) wereld voor mij open. Dit ga ik zeker toepassen in het vervolg. Het zal een hoop tijd gaan schelen.”
Brenda Molenaar, Coty Prestige- Excel 2002 Basis
“Goede afwisseling van uitleg met voorbeelden en daarna zelf aan de slag met oefeningen.”
Manja Tijssens, RINO Amsterdam- Excel Vervolg
“Een fijne en duidelijke training die goed te volgen is voor beginnende "Excellers"".”
L. Hoogendoorn, Media Markt Saturn Holding Nederland B.V.- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Duidelijke lesstof met voldoende oefeningen en persoonlijke begeleiding van een docent(e) die veel kennis heeft van MS Excel. Fijn om eventueel met eigen data aan de slag te kunnen en in eigen tempo. Zeer aan te bevelen.”
T.G. Brouwer, Kuiken N.V.- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Prettig om in je eigen tempo te kunnen werken en gerichte vragen te kunnen stellen als je vast loopt.”
P. Raven, Gemeente Almere- Excel 2003 Vervolg
“Interessante training,ondanks dat ik al kennis heb van Excel heb ik geleerd hoe je sneller en efficiënter kunt werken. Iedereen krijgt de aandacht, die hij of zij nodig had. Er hangt een ongedwongen sfeer, waarin goed gewerkt en veel geleerd wordt.”
Richard Kemna, Coty Prestige- Excel 2002 Basis
“Ik kan nu veel meer met Excel dan voorheen; databasefuncties, draaitabellen en grafieken tover ik er zo uit.”
P. Kooijmans, Randstad Nederland B.V.- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Een complete training met duidelijke oefeningen gegeven door een zeer ervaren en plezierige docent. Zeer aan te bevelen.”
J.Dijkstra, Stam B.V.- Excel 2007
“Learnit is een echte goede training organisatie, wat ik goed vind is dat je ook de boek meekrijgt en dan kan je altijd oefenen.”
Abrar Hussain, Haags Werk Bedrijf- Excel Vervolg
“Een praktische cursus waar je daadwerkelijk wat mee kan en een cursus die niet te lang duurt.”
C. Van der Werff, Stichting de Blauwe Loper- Excel Draaitabellen, formules en functies
Learnit reviews