E-Learning
Geheel online200,-
excl. btw
- Waar je wilt
- Wanneer je wilt
- Op je eigen tempo
Maak kennis met het spreadsheetprogramma Excel en beheers de invoer van gegevens en simpele formules, het opmaken van tabellen en grafieken en de pagina-indeling. Na het volgen van deze opleiding kunt u grote tabellen beheren, gebruik maken van de filter- en sorteeropties en zelfs analyses maken met gebruik van draaitabellen. Je kunt de cursus vanaf elke willekeurige plek volgen, zolang je maar een laptop met internet hebt.
Deze bundel bestaat uit 2 modules. De eerste module is een interactieve training, bestaande uit 45 lesvideo’s, 45 opdrachten en 5 dossiers met aanvullende informatie. De tweede module is ook een interactieve training, bestaande uit 60 lesvideo’s, 60 opdrachten en 5 dossiers met aanvullende informatie.
Tijdens het volgen van de e-learning doe je opdrachten om je kennisniveau te checken. Hierdoor kun je telkens pas door als je voldoende over het vorige onderwerp beheerst.
Beginners met eventueel enige basiskennis die de basisfunctionaliteiten van Excel willen beheersen.
De gecombineerde (voordelige) bundels:
Deze online cursus is ook zeer geschikt voor grote groepen (migrerende) medewerkers, waarbij we u een kwantumkorting kunnen aanbieden. Neem voor meer informatie contact op voor de mogelijkheden.
Deze cursus is geschikt voor de meest recente versie.
Je hebt na het starten van de e-learning 6 maanden toegang tot het platform. De doorlooptijd per module is ongeveer 7 uur.
deze online cursus wordt in de cloud aangeboden. Je kunt zowel thuis, op het werk als op een andere gewenste plek inloggen om de cursus te starten. Het betreffende Office-pakket hoeft dus niet op de computer geïnstalleerd te zijn. Je logt in via een website die automatisch toegang geeft tot de online cursus.
Je kunt de cursus op elk gewenst moment onderbreken en er op een later moment weer mee verder gaan. Je vorderingen worden natuurlijk tussentijds opgeslagen.
Ja. De cursus kun je terugkijken en opnieuw volgen zolang de licentie geldig is.
Voor deze online cursus is geen voorkennis vereist.
Onze online cursussen kunnen worden gevolgd met alle gangbare browsers zoals Mozilla Firefox, Chrome, Internet Explorer(geen geluid),Safari en Opera. Deze cursus is geschikt voor de meest recente versie.
Wil je deze training organiseren voor een hele groep of meerdere groepen? Dit kan voordelig zijn. We kunnen bijvoorbeeld de inhoud geheel op jouw organisatie afstemmen en een hele groep trainen is bovendien voordeliger.
Gaat het om grote aantallen of een complete academy? Daar komt veel bij kijken. Denk bijvoorbeeld aan planning en communicatie, het inventariseren en afstemmen van de doelen en inhoud van de training. Of aan niveauverschillen, feedback mechanismen en borging. Gelukkig heeft Learnit een rijke ervaring op dit gebied (meer dan 25 jaar) en we helpen je graag bij dit proces.
Vraag hier een offerte aan
Bij Learnit vind je altijd een training waarmee je verder komt. Van (technische) IT skills tot communicatie of persoonlijk leiderschap. Daarbij kan je kiezen uit de trainingsvorm die jij het prettigst vindt: een klassikale training, een maatwerktraining bij jou op kantoor, een online cursus of een e-learning. Wij hebben voor iedereen de juiste training en trainingsvorm. Want leren op de manier die het best bij jou past, zorgt voor de beste resultaten.
Persoonlijke aandacht en een prettige sfeer. Of je nou een cursus volgt bij ons, op kantoor of op je pc, wij zorgen dat je je genoeg thuisvoelt om je grenzen te verleggen.
Nieuwe mogelijkheden ontstaan als je in beweging komt. Scherp blijft. Steeds nieuwe stappen zet. Wij stimuleren je om de stap te wagen en er echt voor te gaan.
Ontdek iets nieuws. Versterk je kwaliteiten. En kies je eigen weg. Wij helpen je groeien met trainingen en leervormen die echt bij jou passen.
We denken altijd in mogelijkheden en win-win. En we werken elke dag aan nieuwe oplossingen voor morgen. Door opleidingen te bieden waarmee jij goed voorbereid bent op de toekomst.
Aan loze beloftes doen wij niet. Maar wel aan kwaliteit, kennis en ervaring. Een breed cursusaanbod mogelijk gemaakt door onze geïnspireerde medewerkers en trainers.
We luisteren naar wat er bij jou leeft. Waar jij behoefte aan hebt. Want daar begint onze oplossing, ons maatwerk. Elkaar goed begrijpen en helder communiceren, daar geloven wij in.
Een training volgen bij Learnit betekent samen leren. Samen met jouw ervaren trainer, samen met je cursusgroep of samen met je collega’s. En of je de training nou thuis, op jouw kantoor of op één van onze trainingslocaties volgt, wij zijn altijd bereikbaar om je te helpen. Onze kennis met jou te delen op zo’n manier dat jij er echt wat aan hebt. Samen verder komen door persoonlijke aandacht en elkaar goed begrijpen; daar geloven wij in.
Theorie uit een boekje leren waar je vervolgens weinig mee kan in je werk? Niet bij Learnit! Welke training je ook volgt bij ons, je kan er direct mee aan de slag op je werkplek. Door jouw unieke leerdoelen die je aan het begin van de training samen met de trainer bepaalt. Door de afwisseling van theorie en (interactieve) praktijkopdrachten. En door de uitdagingen waar jij tegenaan loopt in je dagelijks werk mee te nemen naar de training.
Wat anderen zeggen over deze training
Cursus Excel Basis + Vervolg e-learning reviews - Gemiddeld cijfer 8.5
“Fijn om in eigen tempo te kunnen werken. De cursus wordt gegeven in kleine groepen (in mijn cursus 7) dit werkt erg fijn. In Zwolle de locatie erg goed te bereiken, 1 minuut lopen van het station! Docent gaf individueel nog goede tips en keek goed naar jouw leerdoelen.”
Chantal van Doornik, Stichting Merkartikel Bio+- Excel Basis
“Goede training, veel geleerd, heel bruikbaar in de praktijk!”
José Hoogeboom, RINO Amsterdam- Excel Basis
“Goed georganiseerd teamwork met professionele docent.”
N. Bardijs, Hogeschool Domstad- Excel 2002 Basis
“Een leerzame praktisch toepasbare Excel basis training, die veel inzicht geeft in de mogelijkheden die Excel 2010 allemaal te bieden heeft.”
P. van der Meule, NUON- Excel Basis
“De training die ik heb gevolgd is zeer ontspannen en naar eigen tempo te volgen. Het lesmateriaal dat je na de cursus meekrijgt is op het werk of thuis goed te gebruiken voor verdere uitwerking en training.”
R. Roovers, Gemeente Heeze-Leende- Excel 2003 Basis
“Voor een ieder die dit leest en op zijn/haar werk veel te maken heeft met Excel, is dit zeker een aanrader. Ondanks dat je denkt dat je kennis heb van Excel, zitten er zeker nog veel mogelijkheden binnen het programma die je nog niet wist en na de training op je werk kan oefenen/toepassen.”
L. van den Berg, APM Terminals Rotterdam B.V.- Excel 2003 Vervolg
“Ik heb 2 dagen de Cursus Office Basis Excel 2003 gevolgd. Ten eerste was de bereikbaarheid erg goed (nog geen 10 minuutjes lopen vanaf station Amsterdam Rai. De cursus verliep goed. er was een gezellige sfeer en de uitleg van de docenten waren super! Het fijne is dat als je vaardigheden hebt die niet in de cursus besproken worden, je deze kan aangeven bij de docent, die vervolgens de opdrachten voor je zal zoeken, zodat je deze ook kan leren. Al met al heb ik een prima ervaring gehad en veel geleerd!”
A. Gelijsteen, Klemko Techniek B.V.- Excel 2003 Basis
“Wil je in korte tijd op de hoogte zijn van de ins and outs, schrijf je dan zeker in!”
A. van der Linde, O3 Consultancy B.V.- Gratis webinar Draaitabellen in Excel 2010 en 2013
“De basiscursus Excel 2010 geeft je een prima beeld wat het nieuwe Excel te bieden heeft. Je zult versteld staan van de nieuwe mogelijkheden met grafieken. In 180 pagina's wordt je geen goeroe, maar een stuk handiger wordt je wel.”
P. Kersten, ABN AMRO- Excel Basis
“Goede, leerzame, interessante cursus. Heb nieuwe functies ontdekt in excel waar ik het bestaan niet van wist! Dus zeker nieuwe dingen geleerd!”
S. van Dartel, Vesting Finance- Excel 2003 Expert
“Als staalbouw calculator had ik wel veel met excel gewerkt zoals layout, kleuren en lijnen, maar miste de basis van formule maken en functies, voor mijn werk (bestek,tekeningen en offerte) ben ik constant met uren en prijzen en toeslagen aan het rekenen. Ook de meerwerk opstellingen (het optellen) gaat nu automatisch en dus sneller en foutloos. Dus deze cursus was voor mijn zeer leerzaam.”
Walter Dekkers, ASK Romein B.V.- Excel Basis
“De Excel training was goed. Wij hebben ook goede materialen gekregen om verder zelf te oefenen. De leraar heeft op een interesssante manier zijn kennis aan ons overgedragen.”
M. Polderman, Randstad Nederland B.V. Hoofdkantoor- Financial Excel (bedrijfseconomische vaardigheden)
“Goede lesmethode. Veel leerstof. Zeer tevreden over Learnit.”
R. Tolhoek, Topa Verpakking BV- Excel Basis
“Ik kan nu veel meer met Excel dan voorheen; databasefuncties, draaitabellen en grafieken tover ik er zo uit.”
P. Kooijmans, Randstad Nederland B.V.- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Leuke cursus, waarbij je de kneepjes van het macro maken in simpele maar leuke oefenstof kunt aanleren. Zelfs een klein gedeelte visual basic wordt in de cursus meegenomen, waardoor je beetje een indruk krijgt hoe een macro in programmeertaal wordt opgebouwd.”
R.A. Ritsma, Dr. Oetker- Excel Macro's en samenwerken met andere programma's
“Ik volgde MS Excel 2010 basis: een tweedaagse cursus die alle basistechnieken bevat die je nodig hebt om goed met Excel uit de voeten te kunnen. Heel veel geleerd in 2 dagen en goede persoonlijke begeleiding. Alles wordt rustig uitgelegd en er wordt echt de tijd voor je genomen.”
M. van den Outenaar, Landelijk Examenbureau B.V.- Excel Basis
“Deskundige docent de zich snel kan verplaatsen in praktijksituaties.”
I. Beuving- Excel Basis
“Goede training ter verbreding kennis en kunde van Excel, en mogelijkheden tot goede reflectie van toepasbaarheid op de werkvloer.”
S. van de Ven, Koninklijke Peijnenburg B.V.- Excel PowerPivot
“Ik heb de training als heel leerzaam ervaren in een rustige prettige omgeving en geleid door een deskundige docent. Bedankt.”
R. Terlouw, Zegro Centrum Rotterdam- Excel 2003 Vervolg
“De cursus Excel 2007 vervolg is prima opgezet; interessante onderwerpen en toepassingen die na oefening gelijk kunnen worden gebruikt bij het werk.”
M. Benschop- Excel Vervolg
“Docent was zeer gedreven en gemotiveerd. Prima uitleg en goede interactie met mij als kennis-ontvanger. Voldoende diepgang, prima training.”
H.J.A. de Win, DSM- Excel 2003 Expert
“Excel is een mooi programma, maar nog leuker is te ondervinden wat je allemaal nog meer kan doen als je de cursus hebt fgerond.”
J. van Dijk, Ministerie van Defensie- Excel Basis
“Leerzaam, prettig, heldere lesstof, stap-voor-stap methode.”
I. Gehring, Gemeente Woerden- Excel Basis
“Efficient voor mensen, die al veel gebruik van databases in Excel maken.”
Janet van Apeldoorn, BIJ12- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Pluspunt is dat er niet klassikaal les wordt gegeven, het kan dus in je eigen tempo. Twee dagen is precies genoeg.”
R. Frings, Keyrail B.V.- Excel Basis
“de training was nuttig, ik heb ervan genoten, de trainer was geweldig en ik raad het zeker aan.”
R. Abdullah - CEVA Logistics- Excel Vervolg
“Leuke inspirerende cursus, heb dingen geleerd en ideeën op gedaan waarvan ik niet wist dat dit mogelijk was met Excel en VBA. Terwijl ik normaal gesprokken toch veel Excel gebruik in mijn dagelijkse werk als tool/hulpmiddel.”
L. van Gaalen- Excel VBA
“Ik vond het voor een beginner zoals ik een zeer fijne en beknopte training. Waar ik met mijn lage instap veel vertrouwen heb gekregen en dus daadwerkelijk aan de slag kan gaan met het geleerde.”
S. Dijkstra, Verslavingszorg Noord Nederland- Excel 2003 Basis
“Ik voelde me gelukkig geen nitwit dankzij de trainer en de stap-voor-stap methode evenals het regelmatige recapituleren. Mijn 2 dagen zijn omgevlogen en met m'n cursusboek in de buurt voel ik me redelijk Exel-proof; kan nu eens onze jeugd bijstand verlenen.”
Marianne de Graaf, Coty Prestige- Excel 2002 Basis
“Goed verzorgde training met een goede trainer op een prima locatie en goede verzorgde lunch.”
A. Stevens, Drillmasters- Excel VBA
“De training Excel 2010 vervolg werd door een deskundige trainer gegeven. Het boek met opdrachten die je zelf moest doorlopen was afwisselend. De twee lesdagen vlogen voorbij. Lesboek met opdrachten niet geheel doorlopen dus verder thuis afmaken daar de trainer een link heeft doorgestuurd.”
B.A.J. Bastiaansen, ENGIE services Nederland B.V.- Excel Vervolg
“Goed georganiseerd teamwork met professionele docent.”
N. Bardijs, Hogeschool Domstad- Excel 2002 Basis
“Zeer concrete training welke een goed inzicht geeft in de mogelijkheden van Excel.”
C.H.G.M. Meuwese- Excel 2010
“Eerste indruk/kennismaking was/is goed te noemen.”
H. de Thomis, ABN Amro Bank- Excel Basis
“Lesstof is duidelijk en geeft je de mogelijkheid om op je eigen tempo de onderwerpen te doorlopen en te oefenen. Er is geen druk van andere deelnemers en niemand houd je op. Dit gecombineerd met de goede instructeur zorgt voor een effectieve training.”
Jos van den Broek, Gasunie- Excel 2003 Vervolg
“Goede indruk. Trainer deskundig en geduldig”
Toos Wijk, Unica Installatietechniek B.V.- Excel 2010
“Interessante cursus. Om al het materiaal je eigen te maken is het aan te raden om hiervoor voldoende tijd voor te reserveren.”
J. Sijtsma, Gemeente Woerden- Excel Vervolg
“Een goede en uitgebreide training met een goede opleider. Kan thuis nog eens alles rustig doornemen. Zeker een aanrader.”
H. Quinten, Oxoid B.V.- Excel Vervolg
“Ook voor deelnemers die geen of weinig ervaring hebben met de materie, is het verrassend hoeveel men kan leren in twee dagen.”
B. Bos, Valspar B.V.- Excel Basis
“De cursus is prima toegesneden op de wensen en leerdoelen van de deelnemers, door goed contact vooraf met de docent.”
F. van Loon, Afval Energie Bedrijf- Excel Expert
“Deze organisatie helpt je spelende wijze kennis te krijgen. Dus geen uren theoretischestof die je om je oren krijgt, maar gewoon doen hoe je het in de praktijk ook gaat gebruiken”
R. M. F. van Aalten, Rabobank- Excel Basis
“Een praktische cursus waar je daadwerkelijk wat mee kan en een cursus die niet te lang duurt.”
C. Van der Werff, Stichting de Blauwe Loper- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Ik heb de cursus draaitabellen Excel 2007 voor gevorderden gedaan en ik vond het een goede training, met een zeer capabele docent. Vragen worden goed beantwoord, kennis van de docent is zeer goed te noemen. Een aanrader!”
L.W. Mooi, Betonindustrie B.V. Concrelit- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Goede lesmethode. Veel leerstof. Zeer tevreden over Learnit.”
R. Tolhoek, Topa Verpakking BV- Excel Basis
“Excel training is definitely useful in case you work every day with this program. Workbook is very professional and easy for understanding. Trainer helps in case you need and there is possibility to have this course in English.”
N. Sennikova, Kuehne & Nagel- Excel Expert
“Les materiaal was zeer duidelijk, werd goed stapsgewijs uitgelegd hoe je een bepaalde handeling moest doen. Opdrachten waren maatschappelijk gerelateerd. Met een open leervorm kan je natuurlijk je eigen tempo bepalen, dat is voor mij prima.”
C. van der Kaaij, Apotheek Haagse Ziekenhuizen- Excel Basis
“De Excelcursus voor beginners is een praktische, nuttige en fijne cursus om te volgen. Na afloop mag je het studiemateriaal mee naar huis nemen, zodat je dit als naslagwerk kunt gebruiken. De trainingsgroep is niet te groot, en de trainer heeft erg goede kennis van zaken. Alls ik in de toekomst nog een computertraining ga volgen, kijk ik zeker bij het aanbod van Learnit.”
P. Sikkens, C+ Certificering- Excel Basis
“Door de Open Leervorm training kun je de onderdelen oefenen en perfectioneren waar je dagelijks mee bezig bent. Daarnaast kun je je kennis vergroten door de modules uit het cursusboek te maken.”
Leo Louwers, VUmc- Excel Vervolg
“Praktijk gericht, sluit naadloos aan bij je werkzaamheden.”
B. Derks, JHV Exploitatie BV- Excel Basis
“Het is fijn om de cursus zelf in je eigen tempo te kunnen doorlopen. Heb je vragen kun je bij de docent terecht.”
M. Brander-de Winkel, OHRA- Excel 2003 Basis
Learnit reviews