E-Learning
Geheel online175,-
excl. btw
- Waar je wilt
- Wanneer je wilt
- Op je eigen tempo
Je beheerst de basishandelingen, maar wilt gevorderde functionaliteiten van Excel leren gebruiken. Dankzij deze e-learning zul je nieuwe functionaliteiten leren kennen en anderen beter gaan benutten. De volgende onderwerpen zullen onder andere aan bod komen: formules en andere reken functionaliteiten, draaitabellen en het beveiligen en delen van uw werkmappen. Je kunt de cursus vanaf elke willekeurige plek volgen, zolang je maar een laptop met internet hebt.
Deze bundel bestaat uit 2 modules. De tweede module is ook een interactieve training, bestaande uit 60 lesvideo’s, 60 opdrachten en 5 dossiers met aanvullende informatie. De derde module is ook een interactieve training, bestaande uit 42 lesvideo’s, 42 opdrachten en 5 dossiers met aanvullende informatie.
Tijdens het volgen van de e-learning doe je opdrachten om je kennisniveau te checken. Hierdoor kun je telkens pas door als je voldoende over het vorige onderwerp beheerst.
Iedereen die de basishandelingen in Excel beheerst en gevorderde functionaliteiten optimaal wilt leren gebruiken.
De gecombineerde (voordelige) bundels:
Deze online cursus is ook zeer geschikt voor grote groepen (migrerende) medewerkers, waarbij we u een kwantumkorting kunnen aanbieden. Neem voor meer informatie contact op voor de mogelijkheden.
Deze cursus is geschikt voor de meest recente versie.
Je hebt na het starten van de e-learning 6 maanden toegang tot het platform. De doorlooptijd per module is ongeveer 7 uur.
Deze online cursus wordt in de cloud aangeboden. Je kunt zowel thuis, op het werk als op een andere gewenste plek inloggen om de cursus te starten. Het betreffende Office-pakket hoeft dus niet op de computer geïnstalleerd te zijn. Je logt in via een website die automatisch toegang geeft tot de online cursus.
Je kunt de cursus op elk gewenst moment onderbreken en er op een later moment weer mee verder gaan. Je vorderingen worden natuurlijk tussentijds opgeslagen.
Ja. De cursus kun je terugkijken en opnieuw volgen zolang de licentie geldig is.
Voor deze online cursus wordt voorkennis op het niveau van de volgende online cursus aanbevolen: Excel Basis
Onze online cursussen kunnen worden gevolgd met alle gangbare browsers zoals Mozilla Firefox, Chrome, Internet Explorer(geen geluid),Safari en Opera. Deze cursus is geschikt voor de meest recente versie.
Wil je deze training organiseren voor een hele groep of meerdere groepen? Dit kan voordelig zijn. We kunnen bijvoorbeeld de inhoud geheel op jouw organisatie afstemmen en een hele groep trainen is bovendien voordeliger.
Gaat het om grote aantallen of een complete academy? Daar komt veel bij kijken. Denk bijvoorbeeld aan planning en communicatie, het inventariseren en afstemmen van de doelen en inhoud van de training. Of aan niveauverschillen, feedback mechanismen en borging. Gelukkig heeft Learnit een rijke ervaring op dit gebied (meer dan 25 jaar) en we helpen je graag bij dit proces.
Vraag hier een offerte aan
Bij Learnit vind je altijd een training waarmee je verder komt. Van (technische) IT skills tot communicatie of persoonlijk leiderschap. Daarbij kan je kiezen uit de trainingsvorm die jij het prettigst vindt: een klassikale training, een maatwerktraining bij jou op kantoor, een online cursus of een e-learning. Wij hebben voor iedereen de juiste training en trainingsvorm. Want leren op de manier die het best bij jou past, zorgt voor de beste resultaten.
Persoonlijke aandacht en een prettige sfeer. Of je nou een cursus volgt bij ons, op kantoor of op je pc, wij zorgen dat je je genoeg thuisvoelt om je grenzen te verleggen.
Nieuwe mogelijkheden ontstaan als je in beweging komt. Scherp blijft. Steeds nieuwe stappen zet. Wij stimuleren je om de stap te wagen en er echt voor te gaan.
Ontdek iets nieuws. Versterk je kwaliteiten. En kies je eigen weg. Wij helpen je groeien met trainingen en leervormen die echt bij jou passen.
We denken altijd in mogelijkheden en win-win. En we werken elke dag aan nieuwe oplossingen voor morgen. Door opleidingen te bieden waarmee jij goed voorbereid bent op de toekomst.
Aan loze beloftes doen wij niet. Maar wel aan kwaliteit, kennis en ervaring. Een breed cursusaanbod mogelijk gemaakt door onze geïnspireerde medewerkers en trainers.
We luisteren naar wat er bij jou leeft. Waar jij behoefte aan hebt. Want daar begint onze oplossing, ons maatwerk. Elkaar goed begrijpen en helder communiceren, daar geloven wij in.
Een training volgen bij Learnit betekent samen leren. Samen met jouw ervaren trainer, samen met je cursusgroep of samen met je collega’s. En of je de training nou thuis, op jouw kantoor of op één van onze trainingslocaties volgt, wij zijn altijd bereikbaar om je te helpen. Onze kennis met jou te delen op zo’n manier dat jij er echt wat aan hebt. Samen verder komen door persoonlijke aandacht en elkaar goed begrijpen; daar geloven wij in.
Theorie uit een boekje leren waar je vervolgens weinig mee kan in je werk? Niet bij Learnit! Welke training je ook volgt bij ons, je kan er direct mee aan de slag op je werkplek. Door jouw unieke leerdoelen die je aan het begin van de training samen met de trainer bepaalt. Door de afwisseling van theorie en (interactieve) praktijkopdrachten. En door de uitdagingen waar jij tegenaan loopt in je dagelijks werk mee te nemen naar de training.
Wat anderen zeggen over deze training
Cursus Excel Vervolg + Expert e-learning reviews - Gemiddeld cijfer 8.5
"Duidelijke training waar ik veel aan heb gehad voor mijn werk. Echte aanrader."
- Excel Basis
“De les methode is heel prettig. Je kunt de problemen die je op je werk tegenkomt tijdens de cursus uitgebreid bespreken en met de docent tot een oplosing komen. Learnit heeft mij snel en goed geïnformeerd m.b.t. de cursus. Ik ben heel tevreden. Ik heb jullie ook aanbevolen aan mijn collega's waarvan ook enkele een cursus gaan volgen.”
G.Wolf, Thalens Nederland B.V.- Excel Vervolg
“Dankzij de training Excel Vervolg kan ik verschillende taken, waarvoor ik voorheen al Excel gebruikte, efficiënter uitvoeren. Waar ik eerst handmatig dingen opzocht en toevoegde, kan ik hier nu formules voor schrijven!”
H. Peters - Erasmus Universiteit Rotterdam- Excel Vervolg
“Het is leuk en erg leerzaam zeker een aanrader. Ik heb er veel van geleerd en zal er in de toekomst veel aan hebben.”
Youri de Beurs, Excel VBA- Excel VBA
“De excel-vervolg cursus voldeed volledig aan onze verwachtingen. De leerdoelen zijn volledig gehaald en zowel door de minder ervaren als de geavanceerdere gebruikers zijn er nieuwe excel-toepassingen geleerd.”
L. Jautze, Universiteit van Amsterdam- Excel Vervolg
"Goede lesmethode, rustige leraar, prima accomodatie en verzorging."
- Excel Vervolg
“Deze training is uitstekend en heel uitgebreid, je kunt er ontzettend veel van leren”
Maikel van der Donk- Excel Basis
“De cursus is prima toegesneden op de wensen en leerdoelen van de deelnemers, door goed contact vooraf met de docent.”
F. van Loon, Afval Energie Bedrijf- Excel Expert
“Ik vond het een leuke leerzame training, met veel handige tips en weetjes over excel,en daarnaast ook veel meer te weten gekomen over functies, draaitabellen en verticaal zoeken.”
J. SLagter, Makro Amsterdam- Excel 2003 Basis
“Een leerzame praktisch toepasbare Excel basis training, die veel inzicht geeft in de mogelijkheden die Excel 2010 allemaal te bieden heeft.”
P. van der Meule, NUON- Excel Basis
“Les materiaal was zeer duidelijk, werd goed stapsgewijs uitgelegd hoe je een bepaalde handeling moest doen. Opdrachten waren maatschappelijk gerelateerd. Met een open leervorm kan je natuurlijk je eigen tempo bepalen, dat is voor mij prima.”
C. van der Kaaij, Apotheek Haagse Ziekenhuizen- Excel Basis
“De dagcursus Excel draaitabellen formules en functies is geschikt voor degene die in korte tijd de anatomie van de draaitabel wil leren kennen en zich de basiskennis eigen wil maken.”
C. A. Busser, van der Meulen Sneek BV- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Wil je meer uit Excel halen in je dagelijks werk? Dan is dit een goede stap in de richting!”
J. van Hal, EPR-Technopower- Excel Vervolg
“Het is een hele prettige cursus die je op eigen tempo kan volgen. Bij vragen is er een docent die je meteen verder helpt. Echt een aanrader.”
J. Peters-van Gent, Kuehne Nagel Logistics B.V.- Excel Basis
“Leuke inspirerende cursus, heb dingen geleerd en ideeën op gedaan waarvan ik niet wist dat dit mogelijk was met Excel en VBA. Terwijl ik normaal gesprokken toch veel Excel gebruik in mijn dagelijkse werk als tool/hulpmiddel.”
L. van Gaalen- Excel VBA
“Leuke training, veel geleerd en alles in eigen werktempo.”
W. Wever, Scania Production Meppel B.V.- Excel Vervolg
“De bevlogenheid van de trainster was aanstekelijk! Het was voor haar geen enkele moeite om te schakelen tussen de verschillende niveaus van de cursisten en/of tussen de verschillende toepassingen.”
J. Vermeer- Boer, Kuehne Logistics- Excel 2003 Basis
“Wat ons aansprak aan de leer methode van learnit; Ieder van de groep kan op geheel eigen wijze de lesstof doornemen, bij vragen en/of opmerkingen geeft de docent de juiste werkwijze aan. Zo heeft iedereen op zijn eigen niveau en/of tempo het lesmateriaal doorlopen.”
M. Chaudron, Leo de Groot- Excel 2010
“Praktische training met goede persoonlijke begeleiding in een optimale omgeving.”
M. van Moorst- Excel 2003 Vervolg
“Ik heb tijdens de 2-daagse training de vele mogelijkheden en toepassingen geleerd, zodat het werken met Excel veel aantrekkelijker is geworden.”
T. Ketting, The Royal Bank of Scotland N.V.- Excel 2003 Vervolg
“Goeie indruk, leuke twee dagen gehad. Veel geleerd!”
A. van Achterberg, Novatech Heerenveen- Excel Basis
“Gewoon waardevolle training. Professioneel, up-to-date, hoog niveau docenten. Alles bij elkaar: Zo'n een training kun je niet missen”
T. Bartha- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Locatie waar de training gegeven wordt, is erg goed bereikbaar. Tijden waarop de training plaatsvond, was erg prettig (10:00 - 17:00, dus niet te vroeg en niet al te lang). Training zelf was erg goed. Je had de ruimte om in eigen tempo te leren en eventueel langer stil te staan bij onderdelen waar je meer van wilt weten.”
Mark Krijnen, Cofely Talent BV- Excel 2003 Vervolg
“Prettig om in je eigen tempo te kunnen werken en gerichte vragen te kunnen stellen als je vast loopt.”
P. Raven, Gemeente Almere- Excel 2003 Vervolg
“Praktische training met goede persoonlijke begeleiding in een optimale omgeving.”
M. van Moorst- Excel 2003 Vervolg
“Een prima instroom training voor Excel waarin alles goed uitgelegd staat en goed toepasbaar is.”
Patrick Kwakman- Excel Basis
“Locatie van de training is perfect. Het lesmateriaal is duidelijk weergegeven waardoor je makkelijk door de stof loopt.”
Karin van der Laan, TU Delft- Excel Basis
"Inhoudelijk goede cursus waarbij middels goed lesmateriaal op effectieve/efficiënte wijze nieuwe dingen aangeleerd worden."
- Excel Vervolg
“Training op eigen tempo. Zelfstudie, waardoor je de voor jou belangrijkste onderdelen kunt benaderen.”
Ellie Roxs, Woningstichting Laarbeek- Excel Vervolg
“Ik vind het heel prettig dat je op je eigen tempo door de lesstof heen kan gaan.”
M. Schaars, Deltascholen- Excel Basis
“De cursus is erg duidelijk, je werkt op eigen tempo en krijgt meteen begeleiding bij vragen. Ik denk dat het voor iedereen zeer toegankelijk is, ook voor mensen met een examenvrees omdat er niet wordt aangegeven hoeveel stof je behandeld moet hebben. Natuurlijk is het wel de bedoeling dat je zoveel mogelijk leerstof doorneemt maar de druk is er niet terwijl je wel alle stof tot je neemt.”
V. Edens, Gasunie- Excel Basis
“Prima training. Werkt op eigen tempo. Begeleiding is erg goed en denkt mee in jouw eigen problematiek. Voor alle niveaus een aanrader.”
S. van den Brink, Beter Wonen- Excel Basis
“Het is een hele prettige cursus die je op eigen tempo kan volgen. Bij vragen is er een docent die je meteen verder helpt. Echt een aanrader.”
J. Peters-van Gent, Kuehne Nagel Logistics B.V.- Excel Basis
"M. van Es, Kales - "Geen klassikale instructie, maar werken in je eigen tempo aan de onderwerpen die voor jou van belang zijn." - Beoordeling: 7.6"
- Excel Vervolg
“Prima verzorgde en zeer professionele trainingen en zeer toepasbaar in de praktijk.”
F.H. Bartsch- Excel Basis
“Het was een zeer geslaagde training. Veel geleerd op een leuke / onderhoudende wijze.”
H. Langkamp-Sikkelbein- Excel 2007
“De training van Learnit is een training die je een heel goed beeld geeft van wat je met Excel kunt doen. De professionele trainer geeft je vanaf moment een zelfstandig gevoel. Het is zeer leerzaam en prima te gebruiken.”
B. Baveld, SIG Combibloc- Excel 2003 Basis
“De algemene indruk over de totale cursus is goed. Je hebt duidelijk wat aan deze cursus en het is ook direct inzetbaar op je werk. De docent heeft genoeg vakkennis en luistert goed naar de cursisten.”
R. Spelt- Excel Basis
"Goede training, waarbij je veel zelfstandig werkt. Goede lesstof en leuke trainer, die direct helpt bij vragen en deze erg duidelijk uitlegt."
- Excel Basis / Vervolg
“De bevlogenheid van de trainster was aanstekelijk! Het was voor haar geen enkele moeite om te schakelen tussen de verschillende niveaus van de cursisten en/of tussen de verschillende toepassingen.”
J. Vermeer- Boer, Kuehne Logistics- Excel 2003 Basis
“Het geeft op een simpele manier hoe excel werkt, heel erg open voor mensen die niet bekend zijn met excel.”
M. van der Laan, Zwanenberg Food Group- Excel Vervolg
“Deze cursus is een goede inleiding in VBA/Macro's. Het is een mix van theorie en praktijk.”
A. Bergers - CEVA Logistics- Excel Macro's en samenwerken met andere programma's
“Een organisatie die het goed voorelkaar heeft, snel reageert en met je mee denkt.”
T. Banga, De Friese Wouden- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Heb de excelcursus gedaan om mijn algehele kennis te verbreden, en daar is deze cursus erg geschikt voor vond ik.”
Pierre Vugts, Mettler Toledo Product Inspection B.V.- Excel Vervolg
“'Is een training die gegeven word door een deskundige trainer.En je kan het op je eigen tempo doen.'”
H. Pel, Scania Production Meppel B.V.- Excel Vervolg
“Goede training gebaseerd op de individuele wensen van de klant”
Bud Pronk, Brandweer Amsterdam - Amstelland:- Excel Vervolg
“Hands on training die je helpt in je day-to-day werk”
Dave van Lierop, Hamilton Bright- Excel Vervolg
“Deskundige docent de zich snel kan verplaatsen in praktijksituaties.”
I. Beuving- Excel Basis
"M. Koeken, Continu B.V. - i> Goed opgezette training met een kundige trainer. - Beoordeling: 8.8"
- Excel Expert
“goede indruk. Je begrijpt de structuur en opbouw van VBA veel beter. Voor alle editors een aanrader, je snapt nu hoe het echt werkt!”
A. de Blieck, Randstad Nederland B.V.- Excel VBA
Learnit reviews