E-Learning
Geheel online200,-
excl. btw
- Waar je wilt
- Wanneer je wilt
- Op je eigen tempo
Wil je verder dan de basis van Excel? In deze e-learning duik je in draaitabellen, gevorderde formules, macro's en het delen van werkmappen. Je werkt op je eigen tempo, vanaf elke plek. Optioneel besteed je ook aandacht aan Excel met Copilot.
In deze e-learning bouw je voort op je basiskennis van Excel en werk je toe naar expertniveau. Je leert gevorderde functionaliteiten kennen en gaat dieper in op formules, draaitabellen, voorwaardelijke opmaak, grafieken en het beveiligen en delen van werkmappen. Daarnaast komen onderwerpen als gevorderde functieberekeningen, scenariobeheer, macro's en samenwerken aan werkmappen aan bod.
De cursus besteedt optioneel ook aandacht aan het werken met Microsoft 365 Copilot in Excel, zodat je ervaart hoe AI je ondersteunt bij analyses en berekeningen.
Je volgt de cursus volledig online, op een moment en plek die jou uitkomt. Via lesvideo's, opdrachten en aanvullende dossiers werk je in je eigen tempo door de stof heen. Na het starten heb je zes maanden toegang tot het platform.
Na deze e-learning werk je vlot met gevorderde Excel-functies. Je bouwt formules met voorwaarden, geneste functies en matrixberekeningen. Je maakt draaitabellen, filters en subtotalen om grote hoeveelheden gegevens te analyseren. Je beveiligt werkmappen, deelt ze met collega's en werkt samen aan hetzelfde bestand. Ook gebruik je doelzoeken, scenariobeheer en macro's om je werk efficiënter in te richten. Optioneel weet je hoe je Microsoft 365 Copilot inzet in Excel om sneller analyses en formules op te zetten.
Deze e-learning is bedoeld voor iedereen die de basis van Excel onder de knie heeft en de gevorderde mogelijkheden van het programma optimaal wil leren benutten. Denk aan medewerkers die regelmatig met cijfers, lijsten of rapportages werken en hun werk efficiënter willen aanpakken met formules, draaitabellen en slimme functies. Ook wie nieuwsgierig is naar de optionele inzet van Copilot in Excel, vindt in deze cursus een prima startpunt.
Deze cursus volg je volledig als e-learning. Je werkt zelfstandig door een reeks lesvideo's, opdrachten en aanvullende dossiers. Na elk onderwerp check je je kennis met een opdracht. Pas als je de stof voldoende beheerst, ga je door naar het volgende onderdeel. Zo bouw je stap voor stap je vaardigheden op.
Je logt in via een online platform, dus je hoeft niets te installeren. Je kunt de cursus volgen waar en wanneer het jou uitkomt, zolang je een laptop en internet hebt. Tussendoor stoppen en later verdergaan kan altijd, want je vorderingen worden automatisch opgeslagen.
Je hebt 6 maanden toegang tot het platform en de doorlooptijd per module is ongeveer 7 uur. Binnen die periode kun je de lesstof zo vaak terugkijken als je wilt. Optioneel besteed je tijdens de cursus ook aandacht aan het werken met Copilot in Excel.
Je beheerst de basishandelingen in Excel, zoals het invoeren van gegevens, eenvoudige formules gebruiken en cellen opmaken. Verder is geen specifieke voorkennis nodig. Een laptop met internet is voldoende om aan de slag te gaan.
Je volgt deze e-learning volledig in je eigen tempo. Na de start heb je zes maanden toegang tot het platform, zodat je rustig kunt plannen wanneer je met de stof aan de slag gaat. Optioneel besteed je ook aandacht aan Excel in combinatie met Copilot.
Wil je deze training organiseren voor een hele groep of meerdere groepen? Dit kan voordelig zijn. We kunnen bijvoorbeeld de inhoud geheel op jouw organisatie afstemmen en een hele groep trainen is bovendien voordeliger.
Gaat het om grote aantallen of een complete academy? Daar komt veel bij kijken. Denk bijvoorbeeld aan planning en communicatie, het inventariseren en afstemmen van de doelen en inhoud van de training. Of aan niveauverschillen, feedback mechanismen en borging. Gelukkig heeft Learnit een rijke ervaring op dit gebied (meer dan 25 jaar) en we helpen je graag bij dit proces.
Vraag hier een offerte aan
Bij Learnit vind je altijd een training waarmee je verder komt. Van (technische) IT skills tot communicatie of persoonlijk leiderschap. Daarbij kan je kiezen uit de trainingsvorm die jij het prettigst vindt: een klassikale training, een maatwerktraining bij jou op kantoor, een online cursus of een e-learning. Wij hebben voor iedereen de juiste training en trainingsvorm. Want leren op de manier die het best bij jou past, zorgt voor de beste resultaten.
Persoonlijke aandacht en een prettige sfeer. Of je nou een cursus volgt bij ons, op kantoor of op je pc, wij zorgen dat je je genoeg thuisvoelt om je grenzen te verleggen.
Nieuwe mogelijkheden ontstaan als je in beweging komt. Scherp blijft. Steeds nieuwe stappen zet. Wij stimuleren je om de stap te wagen en er echt voor te gaan.
Ontdek iets nieuws. Versterk je kwaliteiten. En kies je eigen weg. Wij helpen je groeien met trainingen en leervormen die echt bij jou passen.
We denken altijd in mogelijkheden en win-win. En we werken elke dag aan nieuwe oplossingen voor morgen. Door opleidingen te bieden waarmee jij goed voorbereid bent op de toekomst.
Aan loze beloftes doen wij niet. Maar wel aan kwaliteit, kennis en ervaring. Een breed cursusaanbod mogelijk gemaakt door onze geïnspireerde medewerkers en trainers.
We luisteren naar wat er bij jou leeft. Waar jij behoefte aan hebt. Want daar begint onze oplossing, ons maatwerk. Elkaar goed begrijpen en helder communiceren, daar geloven wij in.
Een training volgen bij Learnit betekent samen leren. Samen met jouw ervaren trainer, samen met je cursusgroep of samen met je collega’s. En of je de training nou thuis, op jouw kantoor of op één van onze trainingslocaties volgt, wij zijn altijd bereikbaar om je te helpen. Onze kennis met jou te delen op zo’n manier dat jij er echt wat aan hebt. Samen verder komen door persoonlijke aandacht en elkaar goed begrijpen; daar geloven wij in.
Theorie uit een boekje leren waar je vervolgens weinig mee kan in je werk? Niet bij Learnit! Welke training je ook volgt bij ons, je kan er direct mee aan de slag op je werkplek. Door jouw unieke leerdoelen die je aan het begin van de training samen met de trainer bepaalt. Door de afwisseling van theorie en (interactieve) praktijkopdrachten. En door de uitdagingen waar jij tegenaan loopt in je dagelijks werk mee te nemen naar de training.
Wat anderen zeggen over deze training
Cursus Excel Vervolg + Expert e-learning reviews - Gemiddeld cijfer 8.5
“Very well prepared training with very easy to follow exercises that will make excel look less of complicated system.”
T. Cardoso Mouco - CEVA Logistics- Excel Vervolg
“De zelfstandige manier van werken spreekt me erg aan in dit trainingsconcept. Ook kan je problemen meebrengen vanuit je dagelijkse praktijk waarvoor dan aandacht is.”
Henk Versteeg, Ministerie van Infrastructuur en Milieu- Excel Vervolg
“Ik kan deze training aan elke officegebruiker aanbevelen. De lesstof en het werktempo kan worden aangepast aan de eigen situatie en er is alle gelegenheid om vragen te stellen, waar dan ook goede antwoorden op komen.”
M. Oostdijk, ROC Mondriaan- Excel Macro's en samenwerken met andere programma's
“De cursus is erg duidelijk, je werkt op eigen tempo en krijgt meteen begeleiding bij vragen. Ik denk dat het voor iedereen zeer toegankelijk is, ook voor mensen met een examenvrees omdat er niet wordt aangegeven hoeveel stof je behandeld moet hebben. Natuurlijk is het wel de bedoeling dat je zoveel mogelijk leerstof doorneemt maar de druk is er niet terwijl je wel alle stof tot je neemt.”
V. Edens, Gasunie- Excel Basis
“Hele concrete tips over de toepasbaarheid van het systeem, waardoor je leert hoe je het systeem in jouw voordeel kan gebruiken.”
D. Oostendorp, Randstad Nederland- Excel Draaitabellen, formules en functies
“De training die ik heb gevolgd is zeer ontspannen en naar eigen tempo te volgen. Het lesmateriaal dat je na de cursus meekrijgt is op het werk of thuis goed te gebruiken voor verdere uitwerking en training.”
R. Roovers, Gemeente Heeze-Leende- Excel 2003 Basis
“Duidelijke, persoonlijke training gericht op eigen praktijksituatie, daardoor goed toe te passen in de praktijk.Training is in kleine groepen, daardoor voldoende aandacht voor iedere cursist. Dat alles in een gemoedelijke sfeer, een aanrader!”
M. Luursema, Astrimex- Excel Vervolg
“Bij de cursus die ik heb gevolgd kon ik mijn eigen lestempo bepalen. Ook bestond daarmee de mogelijk om aan bepaalde hoofdstukken meer aandacht te geven dan aan andere delen van het lesmateriaal, die voor mij minder van toepassing waren. Ik heb deze wijze van cursus volgen als zeer plezierig ervaren.”
P. Sleurink, Prorail- Excel Basis
“Prima medium. Geen reistijd. Goed te volgen. Goed en to the point. Aanrader.”
P. Gret, Hogeschool Rotterdam- Gratis webinar Draaitabellen in Excel 2010 en 2013
“Zeer nuttige training! Je krijgt een mooi naslagwerk mee waarin je dingen kunt terugzoeken. Trainer heeft veel kennis en legt goed uit. Aanrader!”
S. Akkabi, De Haagse Hogeschool- Excel Vervolg
“Een complete training met duidelijke oefeningen gegeven door een zeer ervaren en plezierige docent. Zeer aan te bevelen.”
J.Dijkstra, Stam B.V.- Excel 2007
“Prima training! Op je eigen tempo en met antwoord op je gestelde vragen de training Excel onder de knie krijgen. Heel verhelderend. Ik dacht dat ik veel wist van Excel...”
H. Warnier, Servatius Wonen & Vastgoed- Excel 2003 Vervolg
“Intensieve 2-daagse training waar je veel van opsteekt en doordat er ruimte is om je werkgerelateerde vragen te bespreken bij de docent, sloot het goed aan bij mijn persoonlijke leerdoelen.”
Elise van der Steen, DHL- Excel 2003 Vervolg
"A.E. van Wezel - "Een zeer praktijk gerichte training welke opgezet is om vooral de standaard functies te benutten" - Beoordeling: 8.6"
- Excel 2010
"A. Effendi, Plan-it by Praxis B.V. - "Voor een ieder die een training op maat zoekt is dit de juiste oplossing. De groepen zijn niet groot en de trainer is voldoende gekwalificeerd. Je kunt vantevoren je leerdoelen aangeven en er wordt vrij nauwkeurig geadviseerd welke cursus het beste bij je past. Het lesmateriaal is to the point en wordt afgesloten met een case die je moet oplossen om te zien of hetgeen je geleerd hebt ook kunt toepassen. Ik heb in elk geval geleerd wat ik wilde weten en dat is tenslotte waar het om gaat." Beoordeling: 8.0."
- Excel Expert
“In korte tijd veel geleerd op een heel duidelijke en toegankelijke manier. Heel efficiënte methode voor mij!”
E. Jongbloed, Randstad- Gratis webinar Draaitabellen in Excel 2010 en 2013
“'Het volgen van trainingen via Learnit is een echte aanrader!'”
M. Englesman. Gemeente Bloemendaal- Excel Basis
“Ik heb tijdens de 2-daagse training de vele mogelijkheden en toepassingen geleerd, zodat het werken met Excel veel aantrekkelijker is geworden.”
T. Ketting, The Royal Bank of Scotland N.V.- Excel 2003 Vervolg
“Betrokken, enthousiaste en ervaren trainer waardoor de cursus voor een ieder toegankelijk is.”
Niels Krol, Eduvier Onderwijsgroep- Excel Basis
“'Erg fijn dat op deze manier trainingen aangeboden worden! Nuttige uitleg van draaitabellen in Excel om er zo snel mogelijk zelf mee aan de slag te gaan! '”
N. Meeuwis, Gemeente Moerdijk- Gratis webinar Draaitabellen in Excel 2010 en 2013
“Ik was erg tevreden met mijn cursus excel, en heb het geluk gehad om ook nog eens een vriendelijke en behulpzame trainer te hebben (Albert Keupink) die ik gerust aan anderen zou kunnen aanbevelen!”
R. Eberson, Randstad Nederland B.V. Hoofdkantoor- Financial Excel (bedrijfseconomische vaardigheden)
“Goed georganiseerd teamwork met professionele docent.”
N. Bardijs, Hogeschool Domstad- Excel 2002 Basis
“De cursus Excel 2007 voor gevorderden welke ik heb gevolgd bij Learnit, werd op een heldere wijze door een erg ter zakenkundig en goed gemotiveerde docent gegeven.”
Willy Nanlohij, Stadsbank Oost Nederland- Excel Vervolg
“Interessante cursus. Om al het materiaal je eigen te maken is het aan te raden om hiervoor voldoende tijd voor te reserveren.”
J. Sijtsma, Gemeente Woerden- Excel Vervolg
“Het lesmateriaal en de docenten van de verschillende trainingen die ik heb gevolgd waren erg goed. Ik heb 3 cursussen gevolgd in de laatste 2 maanden en ik ben erg tevreden met het resultaat!”
S. Verhaert, NKM Noell Special Cranes GmbH- Excel Vervolg incompany
“Goeie interactieve cursus, waar de ruimte is om praktijk situaties te leren oplossen.”
J. van Hal- Excel Expert
“De basiscursus excel 2007 die ik heb gevolgt bij Learnit in Groningen heeft mij in 2 intensieve dagen veel tools gegeven die ik dagelijks kan gebruiken. Het resultaat is bovenverwachting. De snelkoppeling op mijn bureaublad excel 2007 is in 2 dagen veranderd van abracadabra koppeling, naar een rekenprogramma waar ik naast de normale sommen, ook minimalen, maximalen, grafieken en gemiddelden kan maken en opslaan.”
Joop van Gogh, Vestigingsmanager Kamphuis Lastechniek Appingedam- Excel Basis
“Professionele training, gegeven door een zeer deskundige docent, die zeer goed in staat was zijn kennis op een prettige en duidelijke manier over te dragen. De inhoud van de training was zeer terdege. Het lesmateriaal begon werkelijk vanaf de basis. Ik vond het heel plezierig dat ik het lestempo zelf kon bepalen. Het lesmateriaal en de opzet waren professioneel en er zat veel variatie in de opdrachten/oefeningen.”
C. Niehaus- van den IJssel- Excel Basis
“De inhoud van de cursus Excell 2003 sloot perfect aan op mijn leerdoelen. De individuele manier van lesgeven nl. zelf aan de gang gaan werkt heel goed. Bij vragen krijg je gericht hulp. De nazorg is ook prima geregeld; je kunt nog altijd terecht bij de docent.”
M. Tjon Lim Sang, Ministerie van BZK- Excel 2003 Draaitabellen, formules en functies
“Duidelijk en voor iedereen. boek is erg duidelijk omschreven met veel voorbeelden en opdrachten. fijn dat je zowel boek als cdrom meekrijgt met alle oefeningen zodat je zelf na de cursus ook nog kunt oefenen en de kennis kan bijhouden.”
S.Smolders, Kolibri Horeca Payrolling- Excel Draaitabellen, formules en functies
“De training Excel is prima, goed lesmateriaal. Prima docent, zeker enthousiast, en het is ook op de praktijk gericht.”
Gunther van der Horst, Stadsbank Oost Nederland.nl- Excel Basis
“Een simpele basis cursus Excel die je door middel van persoonlijke begeleiding en een cursusmap in korte tijd eigen maak met Excel. Dit gereedschap zal moeten dienen om je naar de toekomst toe steeds vaardiger te maken met Excel.”
H. Berkelder, CTH- Excel 2003 Basis
“Op een fijne manier veel geleerd in een korte tijd”
D. Corbel, Nuon- Excel Vervolg
“Goede, leerzame, interessante cursus. Heb nieuwe functies ontdekt in excel waar ik het bestaan niet van wist! Dus zeker nieuwe dingen geleerd!”
S. van Dartel, Vesting Finance- Excel 2003 Expert
“Het is fijn om de cursus zelf in je eigen tempo te kunnen doorlopen. Heb je vragen kun je bij de docent terecht.”
M. Brander-de Winkel, OHRA- Excel 2003 Basis
“Veel oefenen tijdens de training dat is erg prettig. Je leert het door te doen. Kundige trainer die je graag wil helpen.”
Sandra de Haas, Euler Hermes Kredietverzekeringen- Excel 2002 Basis
“Prima verzorgde en zeer professionele trainingen en zeer toepasbaar in de praktijk.”
F.H. Bartsch- Excel Basis
“Deze organisatie helpt je spelende wijze kennis te krijgen. Dus geen uren theoretischestof die je om je oren krijgt, maar gewoon doen hoe je het in de praktijk ook gaat gebruiken”
R. M. F. van Aalten, Rabobank- Excel Basis
“Goede cursus, gegeven door een professionele organisatie met een hoge praktische toepasbaarheid.”
R. Velthuis, Heupink & Bloemen Tabak B.V.- Excel 2010
“Hele interessante training die veel nieuwe inzichten geeft en mij uiteindelijk veel tijd zal gaan sparen!”
E. Nijenhuis, Hamilton Bright- Excel 2013
“Although I consider myself a quite advanced user, the course-instructor managed to teach me some new advanced options within excel which will make my life easier in the future.”
F. Kluin, Wintershall- Excel Draaitabellen, formules en functies
"Ik vond alles goed! Perfect"
- Excel Vervolg
“Totaal weer bij met Excel dankzij Learnit traningen.”
K. Ettalhaoui, FNV KIEM- Excel Basis
"Nuttige en interessante training!"
- Excel Vervolg
“Voor het eerst gebruik gemaakt van Learnit en was blij verrast met het concept. Kleine groep en veel individuele aandacht. Er waren genoeg training methodes via het uitgebreide lesmateriaal.”
M. Dikken, Ministerie van Defensie- Excel Vervolg
“Prima zelfstudie cursus, zodat je ook echt zelf ermee bezig bent....zo leer het toch het beste !!”
M. Verheij, Meco Equipment Engineers B.V.- Excel Basis
“De training heeft mij een goede tool gegeven om mijn werk beter te doen en het voor mij eenvoudiger te maken.”
P. Coert, Cofely- Excel Basis
“De cursus Excel 2003 vervolg die ik gevolgd heb bij Learnit was zeer leerzaam en werd op een leuke wijze gegeven. De opdrachten sloten goed aan op hetgeen waarover ik vragen had. Verder was er voldoende tijd om zelf meegenomen "problemen" en vragen over mogelijkheden te behandelen.”
C. S. Stolk, Cofely Opleidingen- Excel 2003 Vervolg
“Goede afwisseling van uitleg met voorbeelden en daarna zelf aan de slag met oefeningen.”
Manja Tijssens, RINO Amsterdam- Excel Vervolg
“Goede training, heb er veel van geleerd en zal er met het werk zeker veel plezier van hebben.”
Y. van Bijnen-Hermans, Shoeby- Excel 2003 Vervolg
Learnit reviews