Klassikaal
1 dag525,-
excl. btw
- Fijne locatie met trainer
- Kleine groepen
- Inspirerend en motiverend
Wil je leren werken met Excel PowerPivot? Excel PowerPivot is bedoeld om gegevens uit andere bronnen dan het Excel-werkblad in draaitabellen weer te geven. In deze eendaagse training leer je hoe je gegevens uit externe databases kunt weergeven via Excel in draaitabellen. Tijdens de training leer je hoe je de koppeling legt en natuurlijk hoe je de gegevens optimaal rangschikt voor een overzichtelijke presentatie in draaitabellen.
Naast het opzetten van een datamodel en het creëren van een PowerPivot wordt ook aandacht besteed aan DAX (Data Analysis Expressions). Dit zijn speciale Excel-functies die het maken van analyses op grote groepen gegevens mogelijk maken.
Je wordt in deze training begeleid door een zeer ervaren trainer. De trainer bespreekt aan het begin van de training wat jouw instapniveau is en wat je uit de training wilt halen, zodat je de focus kunt leggen op onderwerpen en oefeningen die voor jou belangrijk zijn..
Tijdens het inschrijven kun je invullen welke versie jij gebruikt. Onze planners zorgen er dan voor dat je de training kunt volgen in de juiste softwareversie met het materiaal dat voor deze versie is geschreven.
Als je zelf tegen problemen bent aangelopen of bepaalde handelingen efficiënter zou willen uitvoeren, kan het verhelderend zijn een voorbeeld uit je werkomgeving mee te nemen naar de training. Je kunt dan nog praktijkgerichter aan de slag.
Na afloop van de training ben je in staat een koppeling te leggen met een externe bron zoals een database en kun je de gegevens analyseren met de DAZ-functies van Excel. Je kunt de gegevens via PowerPivot weergeven in een overzichtelijke draaitabel.
Voorkennis op het gebied van het maken van draaitabellen en -grafieken in Excel is aangeraden.
Deze training wordt aangeboden op basis van onze Open Leervorm-lesmethode. Dat betekent dat je onder actieve begeleiding van onze trainer zelfstandig aan het werk gaat om je de stof eigen te maken. Zo kun je in je eigen tempo je leerdoelen halen zonder daarbij gehinderd te worden door een sneller of langzamer tempo van je medecursisten. De trainer ziet erop toe dat je op schema blijft en je leerdoelen haalt. Deze leervorm biedt ruimte aan maatwerk. Je krijgt de gelegenheid om voorbeelden uit je eigen praktijk en IT-omgeving in te brengen waardoor je nog specifieker leert. meer...
Wil je deze training organiseren voor een hele groep of meerdere groepen? Dit kan voordelig zijn. We kunnen bijvoorbeeld de inhoud geheel op jouw organisatie afstemmen en een hele groep trainen is bovendien voordeliger.
Gaat het om grote aantallen of een complete academy? Daar komt veel bij kijken. Denk bijvoorbeeld aan planning en communicatie, het inventariseren en afstemmen van de doelen en inhoud van de training. Of aan niveauverschillen, feedback mechanismen en borging. Gelukkig heeft Learnit een rijke ervaring op dit gebied (meer dan 25 jaar) en we helpen je graag bij dit proces.
Vraag hier een offerte aan
De training wordt standaard verzorgd in het Nederlands. De trainer beheerst de Engelse taal. Er kan gebruik gemaakt worden van Engelstalig cursusmateriaal. Bij inschrijving van minimaal 3 deelnemers kan de training ook geheel in het Engels verzorgd worden.
Bij Learnit vind je altijd een training waarmee je verder komt. Van (technische) IT skills tot communicatie of persoonlijk leiderschap. Daarbij kan je kiezen uit de trainingsvorm die jij het prettigst vindt: een klassikale training, een maatwerktraining bij jou op kantoor, een online cursus of een e-learning. Wij hebben voor iedereen de juiste training en trainingsvorm. Want leren op de manier die het best bij jou past, zorgt voor de beste resultaten.
Persoonlijke aandacht en een prettige sfeer. Of je nou een cursus volgt bij ons, op kantoor of op je pc, wij zorgen dat je je genoeg thuisvoelt om je grenzen te verleggen.
Nieuwe mogelijkheden ontstaan als je in beweging komt. Scherp blijft. Steeds nieuwe stappen zet. Wij stimuleren je om de stap te wagen en er echt voor te gaan.
Ontdek iets nieuws. Versterk je kwaliteiten. En kies je eigen weg. Wij helpen je groeien met trainingen en leervormen die echt bij jou passen.
We denken altijd in mogelijkheden en win-win. En we werken elke dag aan nieuwe oplossingen voor morgen. Door opleidingen te bieden waarmee jij goed voorbereid bent op de toekomst.
Aan loze beloftes doen wij niet. Maar wel aan kwaliteit, kennis en ervaring. Een breed cursusaanbod mogelijk gemaakt door onze geïnspireerde medewerkers en trainers.
We luisteren naar wat er bij jou leeft. Waar jij behoefte aan hebt. Want daar begint onze oplossing, ons maatwerk. Elkaar goed begrijpen en helder communiceren, daar geloven wij in.
Een training volgen bij Learnit betekent samen leren. Samen met jouw ervaren trainer, samen met je cursusgroep of samen met je collega’s. En of je de training nou thuis, op jouw kantoor of op één van onze trainingslocaties volgt, wij zijn altijd bereikbaar om je te helpen. Onze kennis met jou te delen op zo’n manier dat jij er echt wat aan hebt. Samen verder komen door persoonlijke aandacht en elkaar goed begrijpen; daar geloven wij in.
Theorie uit een boekje leren waar je vervolgens weinig mee kan in je werk? Niet bij Learnit! Welke training je ook volgt bij ons, je kan er direct mee aan de slag op je werkplek. Door jouw unieke leerdoelen die je aan het begin van de training samen met de trainer bepaalt. Door de afwisseling van theorie en (interactieve) praktijkopdrachten. En door de uitdagingen waar jij tegenaan loopt in je dagelijks werk mee te nemen naar de training.
Geen geschikte startdatum? Stuur ons een datumverzoek. Dan bekijken we samen hoe we toch aan jouw trainingsvraag kunnen voldoen.
Wat anderen zeggen over deze training
Cursus Excel PowerPivot reviews - Gemiddeld cijfer 8.4
"De PowerPivot training heeft onze groep veel inzichten gegeven. Gaandeweg pik je veel tips en tricks op die je werk veel efficiënter maken. Voor mensen die veel data verwerken of analyseren, is deze training zeker een aanrader."
- Excel PowerPivot
“Goede training ter verbreding kennis en kunde van Excel, en mogelijkheden tot goede reflectie van toepasbaarheid op de werkvloer.”
S. van de Ven, Koninklijke Peijnenburg B.V.- Excel PowerPivot
“Gewoon waardevolle training. Professioneel, up-to-date, hoog niveau docenten. Alles bij elkaar: Zo'n een training kun je niet missen”
T. Bartha- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Cursusboek geeft duidelijk aan wat je moet en kan doen. De docent is gaarne bereid om e.e.a. toe te lichten. Er is veel ruimte om aan de slag te gaan met eigen voorbeelden en bestanden.”
A. Pakkert, De Gezondheidsdienst voor Dieren- Excel Vervolg
“Prettige training waarbij je in je eigen tempo veel kan leren in korte tijd.”
L. Kolsteeg, Ymere- Excel 2003 Vervolg
“Prima cursus door goede begeleiding en overzichtelijke opdrachten waarmee de nieuwe verworven kennis direct toegepast kon worden.”
A. van der Gragt, Hamilton Bright- Excel 2013
"Zelfstudie met toch wel een vleug extra. Goede leraar aanwezig met veel inhoudelijke kennis, die ook echt meedenkt om je doelstellingen toe te passen in je eigen praktijkomgeving."
- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Zorgvuldige training waarbij mijn leerdoelen concrete aandacht hebben gekregen.”
R. Koetje- Excel Vervolg
“Training sluit zeer goed aan bij werkzaamheden. Door het meenemen van eigen materiaal ben je doelgericht bezig en leer je datgene wat je wil leren. Daarnaast is er veel ruimte en ervaring aanwezig om de kennis verder uit te breiden.”
M. van Seters, IMT- Excel Draaitabellen, formules en functies
"Ik heb veel geleerd van de Excel basis cursus. Dit kun je volgen in een rustige omgeving, goed bereikbare locatie en door een professionele trainer in je eigen tempo. Lesmateriaal d.m.v. een duidelijk boek met daarnaast aansprekende voorbeelden in Excel waar je mee kon oefenen. Kortom: een aanrader!"
- Excel Basis
“' Inhoudelijk degelijk en vlot gegeven cursus waarbij met veel voorbeelden uit de zakelijke praktijk de cursisten snel stappen maken in de wereld van Excel.'”
M. Peters, Media Markt Saturn Holding Nederland B.V- Excel Expert
“Excel is een mooi programma, maar nog leuker is te ondervinden wat je allemaal nog meer kan doen als je de cursus hebt fgerond.”
J. van Dijk, Ministerie van Defensie- Excel Basis
“Ik zou deze cursus zeker aanbevelen. Het vergroot niet alleen je kennis in Excel, maar geeft je ook de 'tools' hoe je probleemoplossend hier mee aan de slag kan gaan. Ook sprak mij de persoonlijke manier van lesgeven van de trainer mij aan. Deze had vanuit eigen ervaringen tips voor het werkleven en probeerde iedere cursist op die manier te coachen.”
Johan Bakker, Randstad Nederland B.V. Hoofdkantoor- Financial Excel (bedrijfseconomische vaardigheden)
“De training laat ieder op zijn eigen tempo zijn leerdoelen bereiken.”
J.van Wolfswinkel, Cofely- Excel Vervolg
“De Exceltraining 'het vervolg' is een goede aansluiting op de basis en was voor mij nog goed te doen. Nu nog in praktijk brengen. Fijn dat er een docent aanwezig was om me te helpen bij de vragen waar ik niet uitkwam. Ook kun je vanuit je werk een voorbeeld meenemen die behandeld kan worden in de les. Er zijn in de 2 cursussen die ik nu heb gevolgd een aantal deelnemers geholpen om een complex vraagstuk te behandelen en op te lossen door middel van de hulp van de docent en de benodigde formules die eraan te pas kwamen.”
L. Nuijten, Stichting IZZ- Excel Vervolg
"A.M. Rooyakkers-Smits, Makro Amsterdam - "De training is duidelijk en overzichtelijk. Ieder kan op zijn eigen tempo en niveau aan de slag." Beoordeling: 7.3."
- Excel Basis
“Zeer educatieve training met goede indivuele aanpak die aansluit bij de cursist.”
Inge Leerintveld, Roma Servicebioscopen- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Een hele zinvolle training. En bij learnit zeker goed verzorgd! Docent was erg kundig en heeft goed geholpen.”
M. den Ouden-Heemskerk, Zorggroep Rijnmond- Excel 2002 Basis
“'Aan de hand van beelden en het zelf werken met de stof was het een leuke interactieve training toegespitst op de vragen die door ons gesteld werden. Kortom een heel toepasbare cursus.”
G. Gubbels, Koninklijke Smals N.V.- Excel Basis
“Goede cursus, gegeven door een professionele organisatie met een hoge praktische toepasbaarheid.”
R. Velthuis, Heupink & Bloemen Tabak B.V.- Excel 2010
“De Exceltraining 'het vervolg' is een goede aansluiting op de basis en was voor mij nog goed te doen. Nu nog in praktijk brengen. Fijn dat er een docent aanwezig was om me te helpen bij de vragen waar ik niet uitkwam. Ook kun je vanuit je werk een voorbeeld meenemen die behandeld kan worden in de les. Er zijn in de 2 cursussen die ik nu heb gevolgd een aantal deelnemers geholpen om een complex vraagstuk te behandelen en op te lossen door middel van de hulp van de docent en de benodigde formules die eraan te pas kwamen.”
L. Nuijten, Stichting IZZ- Excel Vervolg
“Een uitstekende training waarbij je alle vragen kunt stellen en heel goed geholpen wordt.”
L. Koppelaar-den Boef, IHC Offshore & Marine- Excel 2003 Macro's en samenwerken met andere programma's
“Praktisch en leerzaam. Een snelle manier om Excel goed onder de knie te krijgen.”
R.S. de Vries, Cmotions Holding B.V.- Excel Basis
“De training zit goed in elkaar met veel praktijkoefeningetjes. Enthousiaste docent met veel vakkennis. De behandelde stof kan je thuis of op je werk nog eens herhalen dankzij de meegekregen werkmap en schijf, ideaal.”
P.A. Pollen, CBS- Excel 2002 Basis
“Voor een snelle kennismaking met macro's is dit een prima training om de basis ervan aan te leren.”
J. Barnhoorn, ITDS Groep B.V.- Workshop Excel 2013 Macro's maken
“Very well prepared training with very easy to follow exercises that will make excel look less of complicated system.”
T. Cardoso Mouco - CEVA Logistics- Excel Vervolg
“Ik ben uiterst tevreden met deze manier van lesgeven. Je krijgt individueel veel aandacht met goede tips v/d docent. Ook als je werk gerelateerde onderwerpen wilt overleggen. Kortom raad ik deze manier van lesgeven, een ieder aan, als je op je eigen tempo, de lesstof wilt leren beheersen.”
J. B.W.M. van Asperen- Excel Basis
“Zoek je een opleiding om je kansen op de arbeidsmarkt te vergroten, zal ik zeker één van de cursussen aanbevelen, al is het maar om je kennis op te frissen!”
J. Blaauw- Excel Macro's en samenwerken met andere programma's
“'webinars zijn erg handig om snel kennis op te doen van specifieke onderdelen binnen een bepaald programma als Excel, Crystal Reports enz enz'”
R. Klinge, SAHZ- Gratis webinar Draaitabellen in Excel 2010 en 2013
"Nuttige en interessante training!"
- Excel Vervolg
“Het is een prima cursus met duidelijk lesmateriaal. Ik heb er veel van opgestoken.”
K. Stolk, Cofely- Excel Vervolg
“Goeie indruk, leuke twee dagen gehad. Veel geleerd!”
A. van Achterberg, Novatech Heerenveen- Excel Basis
“Open leervorm is een goede vorm van training volgen. Je kunt de training in je eigen tempo volgen, met of zonder voorkennis.”
M. Ensel-Boonstra, Ensel Staalkonstrukties- Excel Basis
“Ik vond het een goede training dat werd aangeboden door Learnit. Je bent lekker zelfstandig bezig met je eigen lesstof. De docent voorzag ons van handige tips en was ook zeer behulpzaam bij vragen.”
P.Meijer, rechtbank Groningen- Excel Basis
“Interessante training,ondanks dat ik al kennis heb van Excel heb ik geleerd hoe je sneller en efficiënter kunt werken. Iedereen krijgt de aandacht, die hij of zij nodig had. Er hangt een ongedwongen sfeer, waarin goed gewerkt en veel geleerd wordt.”
Richard Kemna, Coty Prestige- Excel 2002 Basis
“Een leuke ervaring en een leerzaam programma.”
A. Ahmed, Feenstra- Excel Draaitabellen, formules en functies
“De training Excel 2010 vervolg werd door een deskundige trainer gegeven. Het boek met opdrachten die je zelf moest doorlopen was afwisselend. De twee lesdagen vlogen voorbij. Lesboek met opdrachten niet geheel doorlopen dus verder thuis afmaken daar de trainer een link heeft doorgestuurd.”
B.A.J. Bastiaansen, ENGIE services Nederland B.V.- Excel Vervolg
“Locatie waar de training gegeven wordt, is erg goed bereikbaar. Tijden waarop de training plaatsvond, was erg prettig (10:00 - 17:00, dus niet te vroeg en niet al te lang). Training zelf was erg goed. Je had de ruimte om in eigen tempo te leren en eventueel langer stil te staan bij onderdelen waar je meer van wilt weten.”
Mark Krijnen, Cofely Talent BV- Excel 2003 Vervolg
"Top cursus en veel aan gehad!"
- Excel Basis / Vervolg
“'Aan de hand van beelden en het zelf werken met de stof was het een leuke interactieve training toegespitst op de vragen die door ons gesteld werden. Kortom een heel toepasbare cursus.”
G. Gubbels, Koninklijke Smals N.V.- Excel Basis
“De docent neemt de tijd en legt goed uit.”
I. Bojovich, Robert Walters- Excel Basis
“Ook al denk je al veel van Excel te weten, je leert altijd wel iets bij. De mogelijkheden zijn enorm.”
Arline de Rooy, SMT Netherlands B.V.- Excel Basis
"Zelfstudie met toch wel een vleug extra. Goede leraar aanwezig met veel inhoudelijke kennis, die ook echt meedenkt om je doelstellingen toe te passen in je eigen praktijkomgeving."
- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Wil je meer uit Excel halen in je dagelijks werk? Dan is dit een goede stap in de richting!”
J. van Hal, EPR-Technopower- Excel Vervolg
“Duidelijke en nuttige training met praktijkgerichte onderwerpen. Trainer is enthousiast en motiveert.”
R. Bezemer, Tax Consultants International B.V.- Excel Vervolg
“De training Excel 2010 Basis is een geweldige manier om het programma helemaal eigen te maken. Door zelfstandig op je eigen tempo te werken, kan aandacht besteed worden aan alle onderwerpen die voor jou belangrijk zijn. De ervaren trainer geeft hierbij veel voorbeelden en tips. Door met eigen materiaal te werken, weet je aan het einde van de training zeker dat je er in de praktijk concreet mee aan de slag kan. Kortom: zeker aan te bevelen!”
C. Bijsterveld- Excel Basis
"Heb deze training als zeer prettig en leerzaam ervaren. Dit was in overleg exact afgestemd op de behoeftes."
- Excel Draaitabellen, formules en functies
“De algemene indruk over de totale cursus is goed. Je hebt duidelijk wat aan deze cursus en het is ook direct inzetbaar op je werk. De docent heeft genoeg vakkennis en luistert goed naar de cursisten.”
R. Spelt- Excel Basis
“Goed leerboek met oefeningen waarmee je met je eigen tempo aan de slag kunt. De docent kan je te allen tijden om hulp vragen.”
W. Huiberts, Teleplan- Excel Vervolg
“I sincerely recommend it, training at a good level with very carefully prepared materials.”
K. janik - CEVA Logistics- Excel Vervolg
Learnit reviews
Bekijk nu vast je volgende training