Incompany
MaatwerktrainingOp aanvraag
- 100% voor jouw groep
- Maatwerk
- Bij jou of bij ons
- Neuzen dezelfde kant op
Het gebruik van macro’s om handelingen in Excel te automatiseren, kan heel handig zijn. Maar als je veel met macro’s in Excel werkt, kan het gebruik van VBA tijdwinst en sneller gemaakte spreadsheets opleveren.
In deze training leer je hoe je met VBA veel voorkomende taken kunt automatiseren. Je leert codes te genereren en aan te passen met behulp van de VBA-editor. Ook maak je kennis met het objectmodel en de specifieke objecten (bibliotheek) van Excel.
Je wordt in deze training begeleid door een zeer ervaren trainer. De trainer bespreekt aan het begin van de training wat jouw instapniveau is en wat je uit de training wilt halen, zodat je de focus kunt leggen op onderwerpen en oefeningen die voor jou belangrijk zijn. Onze trainer weet alles van VBA en helpt je om op jouw niveau om alles onder de knie te krijgen.
Tijdens het inschrijven kun je invullen welke versie van Excel jij gebruikt. Onze planners zorgen er dan voor dat je de training kunt volgen in de juiste softwareversie met het materiaal dat voor deze versie is geschreven.
Als je zelf tegen problemen bent aangelopen of bepaalde handelingen efficiënter zou willen uitvoeren, kan het verhelderend zijn een voorbeeld uit je werkomgeving mee te nemen naar de training. Je kunt dan nog praktijkgerichter aan de slag.
Na afloop van de training weet je Excel naar je hand te zetten met behulp van VBA met als resultaat: sneller en plezieriger werken met Excel.
Kennis en vaardigheid op het niveau van de cursus Excel Vervolg wordt aangeraden.
Om vast te stellen hoeveel voorkennis je hebt en welke cursus voor jou geschikt is, stellen wij een online cursuswijzer beschikbaar!
We gebruiken tijdens deze cursus Engelstalig cursusmateriaal.
Deze training wordt aangeboden op basis van onze Open Leervorm-lesmethode. Dat betekent dat je onder actieve begeleiding van onze trainer zelfstandig aan het werk gaat om je de stof eigen te maken. Zo kun je in je eigen tempo je leerdoelen halen zonder daarbij gehinderd te worden door een sneller of langzamer tempo van je medecursisten. De trainer ziet erop toe dat je op schema blijft en je leerdoelen haalt. Deze leervorm biedt ruimte aan maatwerk. Je krijgt de gelegenheid om voorbeelden uit je eigen praktijk en IT-omgeving in te brengen waardoor je nog specifieker leert. meer...
De training wordt standaard verzorgd in het Nederlands. De trainer beheerst de Engelse taal. Er kan gebruik gemaakt worden van Engelstalig cursusmateriaal. Bij inschrijving van minimaal 3 deelnemers kan de training ook geheel in het Engels verzorgd worden.
Bij Learnit vind je altijd een training waarmee je verder komt. Van (technische) IT skills tot communicatie of persoonlijk leiderschap. Daarbij kan je kiezen uit de trainingsvorm die jij het prettigst vindt: een klassikale training, een maatwerktraining bij jou op kantoor, een online cursus of een e-learning. Wij hebben voor iedereen de juiste training en trainingsvorm. Want leren op de manier die het best bij jou past, zorgt voor de beste resultaten.
Persoonlijke aandacht en een prettige sfeer. Of je nou een cursus volgt bij ons, op kantoor of op je pc, wij zorgen dat je je genoeg thuisvoelt om je grenzen te verleggen.
Nieuwe mogelijkheden ontstaan als je in beweging komt. Scherp blijft. Steeds nieuwe stappen zet. Wij stimuleren je om de stap te wagen en er echt voor te gaan.
Ontdek iets nieuws. Versterk je kwaliteiten. En kies je eigen weg. Wij helpen je groeien met trainingen en leervormen die echt bij jou passen.
We denken altijd in mogelijkheden en win-win. En we werken elke dag aan nieuwe oplossingen voor morgen. Door opleidingen te bieden waarmee jij goed voorbereid bent op de toekomst.
Aan loze beloftes doen wij niet. Maar wel aan kwaliteit, kennis en ervaring. Een breed cursusaanbod mogelijk gemaakt door onze geïnspireerde medewerkers en trainers.
We luisteren naar wat er bij jou leeft. Waar jij behoefte aan hebt. Want daar begint onze oplossing, ons maatwerk. Elkaar goed begrijpen en helder communiceren, daar geloven wij in.
Een training volgen bij Learnit betekent samen leren. Samen met jouw ervaren trainer, samen met je cursusgroep of samen met je collega’s. En of je de training nou thuis, op jouw kantoor of op één van onze trainingslocaties volgt, wij zijn altijd bereikbaar om je te helpen. Onze kennis met jou te delen op zo’n manier dat jij er echt wat aan hebt. Samen verder komen door persoonlijke aandacht en elkaar goed begrijpen; daar geloven wij in.
Theorie uit een boekje leren waar je vervolgens weinig mee kan in je werk? Niet bij Learnit! Welke training je ook volgt bij ons, je kan er direct mee aan de slag op je werkplek. Door jouw unieke leerdoelen die je aan het begin van de training samen met de trainer bepaalt. Door de afwisseling van theorie en (interactieve) praktijkopdrachten. En door de uitdagingen waar jij tegenaan loopt in je dagelijks werk mee te nemen naar de training.
Wat anderen zeggen over deze training
Cursus Excel VBA reviews - Gemiddeld cijfer 8.5
“In een korte tijd leer je de beginselen van VBA/Excel onder de knie te krijgen, waarbij de mogelijkheid wordt geboden om je eigen praktijkvoorbeelden te gebruiken.”
A. van der Spreng, OneSolution Informatisering B.V.- Excel VBA
“Uitstekende training wanneer je kennis wilt krijgen van de werkwijze en logica achter VBA/Macro's. Zorgt er uiteindelijk voor dat je naast opnemen van Macro's ook in staat bent zelf formules en programma's te schrijven. Bied veel houvast om zelf op onderzoek te gaan naar wat er allemaal mogelijk is met VBA. Ik kende al wat van het opnemen van macro's, maar dit heeft me inzicht gegeven in hoe VBA werkt en waar je op moet letten. Top!”
J. Peters, Estepe- Excel VBA
“Het is leuk en erg leerzaam zeker een aanrader. Ik heb er veel van geleerd en zal er in de toekomst veel aan hebben.”
Youri de Beurs, Excel VBA- Excel VBA
“Het lesmateriaal is opbouwend, docent weet waar hij het over heeft, ook buiten de boeken om. Het is dus ook mogelijk om vragen te stellen over zaken waar je zelf tegenaan loopt.”
J.R. de Jong, Unica- Excel VBA
“Goed verzorgde training met een goede trainer op een prima locatie en goede verzorgde lunch.”
A. Stevens, Drillmasters- Excel VBA
“De Cursus Excel 2010 VBA geeft een goede start over Macro's en het programmeren ervan!”
Tuncay Sahin- Excel VBA
“Alles aan deze cursus was goed. Goed geregeld vooraf, goede locatie, goede lunch en vooral goed en duidelijk cursusmateriaal en een deskundige trainer. Ik ben erg enthousiast en zou dit zeker aan anderen aanbevelen.”
D. Bakker, TNO- Excel VBA
“Leuke inspirerende cursus, heb dingen geleerd en ideeën op gedaan waarvan ik niet wist dat dit mogelijk was met Excel en VBA. Terwijl ik normaal gesprokken toch veel Excel gebruik in mijn dagelijkse werk als tool/hulpmiddel.”
L. van Gaalen- Excel VBA
“goede indruk. Je begrijpt de structuur en opbouw van VBA veel beter. Voor alle editors een aanrader, je snapt nu hoe het echt werkt!”
A. de Blieck, Randstad Nederland B.V.- Excel VBA
“Een goede cursus om een gestructureerde basis te leggen voor werken met/ programmeren in VBA.”
D.J.H. Berens, Detailresult Services- Excel VBA
“Training is gericht, goed opgezet en in eigen tempo binnen voldoende gegeven tijd goed te volgen en af te ronden.”
J. Mols, Meulenhoff Boekerij- Excel Macro's en samenwerken met andere programma's
“Een echte aanrader voor een ieder”
J. H. Koppers, Falck Nutec B.V.- Excel Basis
"Top cursus en veel aan gehad!"
- Excel Basis / Vervolg
“Iemand die met een computer werk heeft hier echt iets aan.”
N. Baart, ENGIE services Nederland NV- Excel Basis
“Goede basistraining, ik gebruik het programma zelf regelmatig, maar heb veel handige tips&tricks geleerd die het in het dagelijk gebruik zeker makkelijker gaan maken.”
M. van de Berg, Besam- Excel Basis
“Op een fijne manier veel geleerd in een korte tijd”
D. Corbel, Nuon- Excel Vervolg
“Learnit is een echte goede training organisatie, wat ik goed vind is dat je ook de boek meekrijgt en dan kan je altijd oefenen.”
Abrar Hussain, Haags Werk Bedrijf- Excel Vervolg
“Twee dagen training gehad in Excel Basic 2013. De leuke opdrachten uit het lesmateriaal hebben meer gebracht dan jaren zelf ploeteren en proberen. Zeker de moeite waard!”
J. Spoelder, BOAL B.V.- Excel Basis
“De training was goed te doen binnen de gestelde tijd. Heb dat geleerd waar ik voor gekomen ben.”
Ton Bollebakker, Veronica Publishing- Excel Draaitabellen, formules en functies
“De bevlogenheid van de trainster was aanstekelijk! Het was voor haar geen enkele moeite om te schakelen tussen de verschillende niveaus van de cursisten en/of tussen de verschillende toepassingen.”
J. Vermeer- Boer, Kuehne Logistics- Excel 2003 Basis
“Kan Learnit bij iedereen aanbevelen. Alle cursisten werken op eigen niveau zelfstandig opdrachten uit. Daarbij geeft een deskundige docent goede uitleg, individueel en in groepsverband. Handig dat je het werkboek mag houden als naslagwerk.”
Hilda de Vries, Gemeente Zeewolde- Excel 2003 Basis
“Wanneer je een training op maat wil volgen waar alles goed geregeld en verzorgd is, zou ik iedereen learnit aanbevelen. Heb zeer goede ervaring.”
Ralph van Erkel, Wierden en Borgen- Excel Basis
“Interessante cursus. Om al het materiaal je eigen te maken is het aan te raden om hiervoor voldoende tijd voor te reserveren.”
J. Sijtsma, Gemeente Woerden- Excel Vervolg
“I sincerely recommend it, training at a good level with very carefully prepared materials.”
K. janik - CEVA Logistics- Excel Vervolg
“Enthousiaste trainer die alles duidelijk en begrijpbaar heeft uitgelegd.”
J.A. Ramesar, CEVA Logistics- Excel Macro's en samenwerken met andere programma's
“Goede training ter verbreding kennis en kunde van Excel, en mogelijkheden tot goede reflectie van toepasbaarheid op de werkvloer.”
S. van de Ven, Koninklijke Peijnenburg B.V.- Excel PowerPivot
“Aanrader; goed niveau, professionele begeleiding en goed materiaal. Ik heb vooral plezier van de sneltoetsen en kennis van nieuwe snelle oplossingen.”
E.J.F. van Meerwijk- Excel 2010
“Learnit, heeft voor mij mijn kennis met de cursus EXCEL, weer een breder beeld gegeven. Kennis was verslapt en hierbij weer up to date! Daarnaast wordt alles goed en duidelijk uitgelegd en is het materiaal prima verzorgd, trainer neemt de tijd voor je.”
M. Roem- Excel Basis
“Goeie indruk, leuke twee dagen gehad. Veel geleerd!”
A. van Achterberg, Novatech Heerenveen- Excel Basis
“Het is een prima cursus met duidelijk lesmateriaal. Ik heb er veel van opgestoken.”
K. Stolk, Cofely- Excel Vervolg
“Goede, leerzame, interessante cursus. Heb nieuwe functies ontdekt in excel waar ik het bestaan niet van wist! Dus zeker nieuwe dingen geleerd!”
S. van Dartel, Vesting Finance- Excel 2003 Expert
“A good course to regain and increase knowledge on valuable Excel skills to make worklife easier and faster”
Bart Verdoorn, Marchon- Excel Expert
“Het gevolde webinair was een mooie aanvulling. Zonder reistijd even excel weer extra opgefrist. Aantal bekende items aangevuld met nieuwe of handige dingen.”
W. Veldhuizen, Stichting UnieNzv- Gratis webinar Draaitabellen in Excel 2010 en 2013
“Deskundige docent de zich snel kan verplaatsen in praktijksituaties.”
I. Beuving- Excel Basis
“Praktische training met goede persoonlijke begeleiding in een optimale omgeving.”
M. van Moorst- Excel 2003 Vervolg
“Ik vond het een leuke leerzame training, met veel handige tips en weetjes over excel,en daarnaast ook veel meer te weten gekomen over functies, draaitabellen en verticaal zoeken.”
J. SLagter, Makro Amsterdam- Excel 2003 Basis
“De instructie/uitleg is heel duidelijk, je kunt direct zelf aan de slag met het gemak van ondersteuning waar gewenst.”
Kitty Jansen, Meyra Holding BV- Excel 2003 Vervolg
“Deze organisatie helpt je spelende wijze kennis te krijgen. Dus geen uren theoretischestof die je om je oren krijgt, maar gewoon doen hoe je het in de praktijk ook gaat gebruiken”
R. M. F. van Aalten, Rabobank- Excel Basis
“Een leuke ervaring en een leerzaam programma.”
A. Ahmed, Feenstra- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Deskundige docent de zich snel kan verplaatsen in praktijksituaties.”
I. Beuving- Excel Basis
“Goede indruk. Trainer deskundig en geduldig”
Toos Wijk, Unica Installatietechniek B.V.- Excel 2010
“Cursusboek geeft duidelijk aan wat je moet en kan doen. De docent is gaarne bereid om e.e.a. toe te lichten. Er is veel ruimte om aan de slag te gaan met eigen voorbeelden en bestanden.”
A. Pakkert, De Gezondheidsdienst voor Dieren- Excel Vervolg
“In je eigen tempo meer begrip en verstand krijgen van excel. De groep is redelijk klein, waardoor de verstoring minimaal is. De organisatie en leraar zijn een verademing, en ik ben niet zo snel tevreden gesteld.”
R.M van Weelden, Sew Eurodrive B.V.- Excel Vervolg
"Inhoudelijk goede cursus waarbij middels goed lesmateriaal op effectieve/efficiënte wijze nieuwe dingen aangeleerd worden."
- Excel Vervolg
“De training van Learnit is een training die je een heel goed beeld geeft van wat je met Excel kunt doen. De professionele trainer geeft je vanaf moment een zelfstandig gevoel. Het is zeer leerzaam en prima te gebruiken.”
B. Baveld, SIG Combibloc- Excel 2003 Basis
“Erg duidelijke cursus in een prettige sfeer gegeven. Zeker aan te raden voor mensen die nog nooit met excel gewerkt hebben, maar ook voor minder ervaren gebruikers een aanrader.”
W. Kievit, Mondo Minerals- Excel 2003 Basis
"A.M. Rooyakkers-Smits, Makro Amsterdam - "De training is duidelijk en overzichtelijk. Ieder kan op zijn eigen tempo en niveau aan de slag." Beoordeling: 7.3."
- Excel Basis
“De algemene indruk over de totale cursus is goed. Je hebt duidelijk wat aan deze cursus en het is ook direct inzetbaar op je werk. De docent heeft genoeg vakkennis en luistert goed naar de cursisten.”
R. Spelt- Excel Basis
“Zeer goede training, uitleg duidelijk. Sfeer is goed door niet te grote groepen. De trainer is zeer deskundig en neemt alle tijd, als er vragen zijn.Voor de praktijk, zeer handig en bruikbaar. Veel geleerd, waar ik iets aan heb.”
R. Ekkelboom, Heupink & Bloemen Tabak B.V.- Excel Vervolg
“Doen is leren”
Roelof Pieters, Scania Production Meppel BV- Excel Basis
Learnit reviews