Incompany
MaatwerktrainingOp aanvraag
- 100% voor jouw groep
- Maatwerk
- Bij jou of bij ons
- Neuzen dezelfde kant op
Het gebruik van macro’s om handelingen in Excel te automatiseren, kan heel handig zijn. Maar als je veel met macro’s in Excel werkt, kan het gebruik van VBA tijdwinst en sneller gemaakte spreadsheets opleveren.
In deze training leer je hoe je met VBA veel voorkomende taken kunt automatiseren. Je leert codes te genereren en aan te passen met behulp van de VBA-editor. Ook maak je kennis met het objectmodel en de specifieke objecten (bibliotheek) van Excel.
Je wordt in deze training begeleid door een zeer ervaren trainer. De trainer bespreekt aan het begin van de training wat jouw instapniveau is en wat je uit de training wilt halen, zodat je de focus kunt leggen op onderwerpen en oefeningen die voor jou belangrijk zijn. Onze trainer weet alles van VBA en helpt je om op jouw niveau om alles onder de knie te krijgen.
Tijdens het inschrijven kun je invullen welke versie van Excel jij gebruikt. Onze planners zorgen er dan voor dat je de training kunt volgen in de juiste softwareversie met het materiaal dat voor deze versie is geschreven.
Als je zelf tegen problemen bent aangelopen of bepaalde handelingen efficiënter zou willen uitvoeren, kan het verhelderend zijn een voorbeeld uit je werkomgeving mee te nemen naar de training. Je kunt dan nog praktijkgerichter aan de slag.
Na afloop van de training weet je Excel naar je hand te zetten met behulp van VBA met als resultaat: sneller en plezieriger werken met Excel.
Kennis en vaardigheid op het niveau van de cursus Excel Vervolg wordt aangeraden.
Om vast te stellen hoeveel voorkennis je hebt en welke cursus voor jou geschikt is, stellen wij een online cursuswijzer beschikbaar!
We gebruiken tijdens deze cursus Engelstalig cursusmateriaal.
Deze training wordt aangeboden op basis van onze Open Leervorm-lesmethode. Dat betekent dat je onder actieve begeleiding van onze trainer zelfstandig aan het werk gaat om je de stof eigen te maken. Zo kun je in je eigen tempo je leerdoelen halen zonder daarbij gehinderd te worden door een sneller of langzamer tempo van je medecursisten. De trainer ziet erop toe dat je op schema blijft en je leerdoelen haalt. Deze leervorm biedt ruimte aan maatwerk. Je krijgt de gelegenheid om voorbeelden uit je eigen praktijk en IT-omgeving in te brengen waardoor je nog specifieker leert. meer...
De training wordt standaard verzorgd in het Nederlands. De trainer beheerst de Engelse taal. Er kan gebruik gemaakt worden van Engelstalig cursusmateriaal. Bij inschrijving van minimaal 3 deelnemers kan de training ook geheel in het Engels verzorgd worden.
Bij Learnit vind je altijd een training waarmee je verder komt. Van (technische) IT skills tot communicatie of persoonlijk leiderschap. Daarbij kan je kiezen uit de trainingsvorm die jij het prettigst vindt: een klassikale training, een maatwerktraining bij jou op kantoor, een online cursus of een e-learning. Wij hebben voor iedereen de juiste training en trainingsvorm. Want leren op de manier die het best bij jou past, zorgt voor de beste resultaten.
Persoonlijke aandacht en een prettige sfeer. Of je nou een cursus volgt bij ons, op kantoor of op je pc, wij zorgen dat je je genoeg thuisvoelt om je grenzen te verleggen.
Nieuwe mogelijkheden ontstaan als je in beweging komt. Scherp blijft. Steeds nieuwe stappen zet. Wij stimuleren je om de stap te wagen en er echt voor te gaan.
Ontdek iets nieuws. Versterk je kwaliteiten. En kies je eigen weg. Wij helpen je groeien met trainingen en leervormen die echt bij jou passen.
We denken altijd in mogelijkheden en win-win. En we werken elke dag aan nieuwe oplossingen voor morgen. Door opleidingen te bieden waarmee jij goed voorbereid bent op de toekomst.
Aan loze beloftes doen wij niet. Maar wel aan kwaliteit, kennis en ervaring. Een breed cursusaanbod mogelijk gemaakt door onze geïnspireerde medewerkers en trainers.
We luisteren naar wat er bij jou leeft. Waar jij behoefte aan hebt. Want daar begint onze oplossing, ons maatwerk. Elkaar goed begrijpen en helder communiceren, daar geloven wij in.
Een training volgen bij Learnit betekent samen leren. Samen met jouw ervaren trainer, samen met je cursusgroep of samen met je collega’s. En of je de training nou thuis, op jouw kantoor of op één van onze trainingslocaties volgt, wij zijn altijd bereikbaar om je te helpen. Onze kennis met jou te delen op zo’n manier dat jij er echt wat aan hebt. Samen verder komen door persoonlijke aandacht en elkaar goed begrijpen; daar geloven wij in.
Theorie uit een boekje leren waar je vervolgens weinig mee kan in je werk? Niet bij Learnit! Welke training je ook volgt bij ons, je kan er direct mee aan de slag op je werkplek. Door jouw unieke leerdoelen die je aan het begin van de training samen met de trainer bepaalt. Door de afwisseling van theorie en (interactieve) praktijkopdrachten. En door de uitdagingen waar jij tegenaan loopt in je dagelijks werk mee te nemen naar de training.
Wat anderen zeggen over deze training
Cursus Excel VBA reviews - Gemiddeld cijfer 8.5
“Een goede cursus om een gestructureerde basis te leggen voor werken met/ programmeren in VBA.”
D.J.H. Berens, Detailresult Services- Excel VBA
“In een korte tijd leer je de beginselen van VBA/Excel onder de knie te krijgen, waarbij de mogelijkheid wordt geboden om je eigen praktijkvoorbeelden te gebruiken.”
A. van der Spreng, OneSolution Informatisering B.V.- Excel VBA
“Het lesmateriaal is opbouwend, docent weet waar hij het over heeft, ook buiten de boeken om. Het is dus ook mogelijk om vragen te stellen over zaken waar je zelf tegenaan loopt.”
J.R. de Jong, Unica- Excel VBA
“goede indruk. Je begrijpt de structuur en opbouw van VBA veel beter. Voor alle editors een aanrader, je snapt nu hoe het echt werkt!”
A. de Blieck, Randstad Nederland B.V.- Excel VBA
“Leuke inspirerende cursus, heb dingen geleerd en ideeën op gedaan waarvan ik niet wist dat dit mogelijk was met Excel en VBA. Terwijl ik normaal gesprokken toch veel Excel gebruik in mijn dagelijkse werk als tool/hulpmiddel.”
L. van Gaalen- Excel VBA
“Goed verzorgde training met een goede trainer op een prima locatie en goede verzorgde lunch.”
A. Stevens, Drillmasters- Excel VBA
“De Cursus Excel 2010 VBA geeft een goede start over Macro's en het programmeren ervan!”
Tuncay Sahin- Excel VBA
“Het is leuk en erg leerzaam zeker een aanrader. Ik heb er veel van geleerd en zal er in de toekomst veel aan hebben.”
Youri de Beurs, Excel VBA- Excel VBA
“Alles aan deze cursus was goed. Goed geregeld vooraf, goede locatie, goede lunch en vooral goed en duidelijk cursusmateriaal en een deskundige trainer. Ik ben erg enthousiast en zou dit zeker aan anderen aanbevelen.”
D. Bakker, TNO- Excel VBA
“Uitstekende training wanneer je kennis wilt krijgen van de werkwijze en logica achter VBA/Macro's. Zorgt er uiteindelijk voor dat je naast opnemen van Macro's ook in staat bent zelf formules en programma's te schrijven. Bied veel houvast om zelf op onderzoek te gaan naar wat er allemaal mogelijk is met VBA. Ik kende al wat van het opnemen van macro's, maar dit heeft me inzicht gegeven in hoe VBA werkt en waar je op moet letten. Top!”
J. Peters, Estepe- Excel VBA
“Het was een zeer geslaagde training. Veel geleerd op een leuke / onderhoudende wijze.”
H. Langkamp-Sikkelbein- Excel 2007
“Hele concrete tips over de toepasbaarheid van het systeem, waardoor je leert hoe je het systeem in jouw voordeel kan gebruiken.”
D. Oostendorp, Randstad Nederland- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Twee dagen training gehad in Excel Basic 2013. De leuke opdrachten uit het lesmateriaal hebben meer gebracht dan jaren zelf ploeteren en proberen. Zeker de moeite waard!”
J. Spoelder, BOAL B.V.- Excel Basis
“Goede betrokken docent die probeert kennis aan te bieden die aansluit bij het niveau en de vraag van de cursisten”
J. Spruyt, Juvans Maatschappelijk Werk en Dienstverlening- Excel Expert
“Een aangename manier om uit het totale pakket aan lesmateriaal alleen die onderwerpen te lichten waarin je geinteresseerd bent en niet te worden vermoeid met zaken waarvoor je geen belangstelling hebt”
A. Stiebolt, Post & Co- Excel Vervolg
“Een goede training die iedereen naar eigen snelheid en inzicht laat werken. Ik deed de Excel 2007 Basis en Vervolg training bij Learnit en er ging een wereld voor mij open. Ik zou Learnit aan iedereen willen aanbevelen; goede leerstof, professionele trainers en een heerlijke lunch. Het lesmateriaal mag je mee naar huis nemen, dus kun je er thuis ook prima mee oefenen.”
T. Danieli, Het Behouden Huys- Excel Vervolg
“I sincerely recommend it, training at a good level with very carefully prepared materials.”
K. janik - CEVA Logistics- Excel Vervolg
“Praktijkgerichte training waarin je zelfstandig aan het werk gaat met theorie gevolgd door praktijkopdrachten, goede mix van theorie en praktijk.”
Marco Vijftigschild- Excel Draaitabellen, formules en functies
“De basiscursus Excel 2010 geeft je een prima beeld wat het nieuwe Excel te bieden heeft. Je zult versteld staan van de nieuwe mogelijkheden met grafieken. In 180 pagina's wordt je geen goeroe, maar een stuk handiger wordt je wel.”
P. Kersten, ABN AMRO- Excel Basis
“Ook als je bezit over alleen maar basis kennis en ervaring kun je veel leren van deze training. Het leren van handigheidjes die je werk kunnen vergemakkelijken en kunnen zorgen voor een beter overzicht.”
Aafke Odink, Nederlandse Obesitas Kliniek- Excel Vervolg
“Praktijk gericht, sluit naadloos aan bij je werkzaamheden.”
B. Derks, JHV Exploitatie BV- Excel Basis
“Excel 2007 was voor mij een opfriscursus. Even door hebben hoe alles ook alweer werkt. Heb er veel aan gehad en kan weer optimaal gebruik maken van Excel in mijn huidige functie.”
M.J. van Klom-Donge, Ministerie van Defensie- Excel Basis
“Het was een leerzame cursus en je kon op je eigen tempo rustig alles leren.”
J. Berends, Spithorst- Excel Basis
“Lesmateriaal duidelijk en prettig dat dit in eigen tempo kan.”
J. Snelleman, Cofely- Excel Vervolg
“I loved to see the possibilities what you can do with excel. Hope to be able to use everything we have learned.”
B. Volgelzang, CB&I- Excel Vervolg
“Dit is een zeer goede cursus voor de beginnende excelgebruiker. Het cursusmateriaal is voldoende om alle beginselen onder de knie te krijgen op een eenvoudig uitgelegde manier. Zeker in samenwerking met de docent, die duidelijk enthousiast en kundig is en dat goed weet over te brengen.”
D. van Akkeren, Besam Nederland B.V.- Excel Basis
“A good course to regain and increase knowledge on valuable Excel skills to make worklife easier and faster”
Bart Verdoorn, Marchon- Excel Expert
“De cursus wordt gegeven door een docent met veel kennis en passie voor Excell, dit werkt aanstekelijk. De Readers die gebruikt worden zijn heel duidelijk en bevatten opdrachten waarmee je zelf aan de slag kunt. De Readers van de basis- en vervolgcursus zijn samen een overzichtelijk naslagwerk voor op de werkvloer.”
J. Weimar, Troostwijk Waardering en Advies B.V.- Excel Vervolg
“Duidelijk en eenvoudig leerboekje, niveau is goed, prettige trainster die duidelijk uitleg geeft en op de juiste momenten anticipeert. Lestempo is goed, zeer professionele trainster. Leerzaam dus!”
Ilonka Hadzikadunic, Besam- Excel Basis
“Het geeft op een simpele manier hoe excel werkt, heel erg open voor mensen die niet bekend zijn met excel.”
M. van der Laan, Zwanenberg Food Group- Excel Vervolg
“Nuttige tijdsbesteding, je kunt in je eigen tempo bezig en krijgt voor alle belangrijke onderwerpen oefeningen.”
A. Leeuwendal- Excel Draaitabellen, formules en functies
“'In het webinar draaitabellen wordt goed en duidelijk uitgelegd wat je met draaitabellen kunt doen. Als je nog nooit een draaitabel gemaakt hebt, dan heb je veel aan deze webinar. Het is ook fijn dat je rechtstreeks vragen kunt stellen, die vervolgens meteen behandeld worden.'”
N. Albers, Multisol Raambekleding- Gratis webinar Draaitabellen in Excel 2010 en 2013
“goede indruk. Je begrijpt de structuur en opbouw van VBA veel beter. Voor alle editors een aanrader, je snapt nu hoe het echt werkt!”
A. de Blieck, Randstad Nederland B.V.- Excel VBA
“Duidelijke goed te volgen cursus met persoonlijke begeleiding.”
M.H. Kwakernaak, Rexnord Flat Top Europe- Excel Basis
“Voor mij is dit een erg fijne manier van leren aangezien je in je eigen tempo kunt werken. Tevens was er extra lesmateriaal aanwezig bovenop de curcus die er gevolgd werd. Zeer prettige georganisseerd.”
R. de Busser, Ariens Zorgpalet- Excel Vervolg
"Uitstekende proffesionele Training met veel "tips & tricks" voor ieder startniveau."
- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Deze training is uitstekend en heel uitgebreid, je kunt er ontzettend veel van leren”
Maikel van der Donk- Excel Basis
“'Ik dacht dat ik al aardig handig was met Excel, maar heb in dit webinar toch wat nieuwe dingen geleerd.'”
E. Hijstek, Zig Websoftware- Gratis webinar Draaitabellen in Excel 2010 en 2013
“Prima zelfstudie cursus, zodat je ook echt zelf ermee bezig bent....zo leer het toch het beste !!”
M. Verheij, Meco Equipment Engineers B.V.- Excel Basis
“Op eigen locatie onder leiding van een deskundige trainer werden we bijgeschoold in het gebruik van Excel op een hele prettige manier.”
E.J. Koerhuis, Veiligheidsregio Noord- en Oost Gelderland- Excel Vervolg
“De training is goed toegespitst op gebruik in de praktijk, wordt op een heldere manier gepresenteerd en is zo opgezet dat het voor alle niveau's goed is te volgen.”
Willem Klamer, Nederlandse Gasunie- Excel 2003 Basis
“Duidelijke en heldere leermethode, waaraan je in de praktijk zeer zeker wat hebt. Het is geen training die nutteloos is en nooit meer gebruikt zal worden.”
Arjan Krechting, CTH- Excel 2003 Basis
“Ik kan nu veel meer met Excel dan voorheen; databasefuncties, draaitabellen en grafieken tover ik er zo uit.”
P. Kooijmans, Randstad Nederland B.V.- Excel Draaitabellen, formules en functies
“De docent had een prettige wijze van omgaan met cursisten en kan goed uitleggen en inleven. Denkt ook mee in praktijkproblemen van de cursisten en is daarin behulpzaam.”
O. Veenstra, Cunningham Lindsay- Excel 2003 Basis
“Zeer professioneel, goede uitleg, gemakkelijk vanaf je werkplek te volgen via internet.”
R. Ritsma, Dr. Oetker- Gratis webinar Draaitabellen in Excel 2010 en 2013
"Ik vond alles goed! Perfect"
- Excel Vervolg
“Zeer concrete training welke een goed inzicht geeft in de mogelijkheden van Excel.”
C.H.G.M. Meuwese- Excel 2010
“Prima training met name door de tips en tricks kun je jezelf veel werk besparen. Ook de beperkingen van het pakket komen aan de orde en dat helpt ook”
Thijs Janssens, BIJ12- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Goed verzorgd en duidelijk uitgelegd!”
A. M. Prorokova, Nieuwe Borg B.V.- Excel Basis
“Wat ik als prettig heb ervaren is dat je met meerdere mensen in dezelfde ruimte aanwezig bent met één docent en waarbij iedereen toch zijn eigen cursus volgt. Waarom? - je kunt informatie met elkaar delen; - in deze tijd van multimedia waarbij iedereen alleen maar met zichzelf bezig is krijg je contact met anderen over o.a. waarom zij deze cursus volgen én - omdat er maar één docent aanwezig is, kan de cursus financieel aantrekkelijk worden aangeboden (LEAN gedachte).”
C. van der Heijden, SNL Systems B.V.- Excel Draaitabellen, formules en functies
Learnit reviews