Incompany
MaatwerktrainingOp aanvraag
- 100% voor jouw groep
- Maatwerk
- Bij jou of bij ons
- Neuzen dezelfde kant op
Het gebruik van macro’s om handelingen in Excel te automatiseren, kan heel handig zijn. Maar als je veel met macro’s in Excel werkt, kan het gebruik van VBA tijdwinst en sneller gemaakte spreadsheets opleveren.
In deze training leer je hoe je met VBA veel voorkomende taken kunt automatiseren. Je leert codes te genereren en aan te passen met behulp van de VBA-editor. Ook maak je kennis met het objectmodel en de specifieke objecten (bibliotheek) van Excel.
Je wordt in deze training begeleid door een zeer ervaren trainer. De trainer bespreekt aan het begin van de training wat jouw instapniveau is en wat je uit de training wilt halen, zodat je de focus kunt leggen op onderwerpen en oefeningen die voor jou belangrijk zijn. Onze trainer weet alles van VBA en helpt je om op jouw niveau om alles onder de knie te krijgen.
Tijdens het inschrijven kun je invullen welke versie van Excel jij gebruikt. Onze planners zorgen er dan voor dat je de training kunt volgen in de juiste softwareversie met het materiaal dat voor deze versie is geschreven.
Als je zelf tegen problemen bent aangelopen of bepaalde handelingen efficiënter zou willen uitvoeren, kan het verhelderend zijn een voorbeeld uit je werkomgeving mee te nemen naar de training. Je kunt dan nog praktijkgerichter aan de slag.
Na afloop van de training weet je Excel naar je hand te zetten met behulp van VBA met als resultaat: sneller en plezieriger werken met Excel.
Kennis en vaardigheid op het niveau van de cursus Excel Vervolg wordt aangeraden.
Om vast te stellen hoeveel voorkennis je hebt en welke cursus voor jou geschikt is, stellen wij een online cursuswijzer beschikbaar!
We gebruiken tijdens deze cursus Engelstalig cursusmateriaal.
Deze training wordt aangeboden op basis van onze Open Leervorm-lesmethode. Dat betekent dat je onder actieve begeleiding van onze trainer zelfstandig aan het werk gaat om je de stof eigen te maken. Zo kun je in je eigen tempo je leerdoelen halen zonder daarbij gehinderd te worden door een sneller of langzamer tempo van je medecursisten. De trainer ziet erop toe dat je op schema blijft en je leerdoelen haalt. Deze leervorm biedt ruimte aan maatwerk. Je krijgt de gelegenheid om voorbeelden uit je eigen praktijk en IT-omgeving in te brengen waardoor je nog specifieker leert. meer...
De training wordt standaard verzorgd in het Nederlands. De trainer beheerst de Engelse taal. Er kan gebruik gemaakt worden van Engelstalig cursusmateriaal. Bij inschrijving van minimaal 3 deelnemers kan de training ook geheel in het Engels verzorgd worden.
Bij Learnit vind je altijd een training waarmee je verder komt. Van (technische) IT skills tot communicatie of persoonlijk leiderschap. Daarbij kan je kiezen uit de trainingsvorm die jij het prettigst vindt: een klassikale training, een maatwerktraining bij jou op kantoor, een online cursus of een e-learning. Wij hebben voor iedereen de juiste training en trainingsvorm. Want leren op de manier die het best bij jou past, zorgt voor de beste resultaten.
Persoonlijke aandacht en een prettige sfeer. Of je nou een cursus volgt bij ons, op kantoor of op je pc, wij zorgen dat je je genoeg thuisvoelt om je grenzen te verleggen.
Nieuwe mogelijkheden ontstaan als je in beweging komt. Scherp blijft. Steeds nieuwe stappen zet. Wij stimuleren je om de stap te wagen en er echt voor te gaan.
Ontdek iets nieuws. Versterk je kwaliteiten. En kies je eigen weg. Wij helpen je groeien met trainingen en leervormen die echt bij jou passen.
We denken altijd in mogelijkheden en win-win. En we werken elke dag aan nieuwe oplossingen voor morgen. Door opleidingen te bieden waarmee jij goed voorbereid bent op de toekomst.
Aan loze beloftes doen wij niet. Maar wel aan kwaliteit, kennis en ervaring. Een breed cursusaanbod mogelijk gemaakt door onze geïnspireerde medewerkers en trainers.
We luisteren naar wat er bij jou leeft. Waar jij behoefte aan hebt. Want daar begint onze oplossing, ons maatwerk. Elkaar goed begrijpen en helder communiceren, daar geloven wij in.
Een training volgen bij Learnit betekent samen leren. Samen met jouw ervaren trainer, samen met je cursusgroep of samen met je collega’s. En of je de training nou thuis, op jouw kantoor of op één van onze trainingslocaties volgt, wij zijn altijd bereikbaar om je te helpen. Onze kennis met jou te delen op zo’n manier dat jij er echt wat aan hebt. Samen verder komen door persoonlijke aandacht en elkaar goed begrijpen; daar geloven wij in.
Theorie uit een boekje leren waar je vervolgens weinig mee kan in je werk? Niet bij Learnit! Welke training je ook volgt bij ons, je kan er direct mee aan de slag op je werkplek. Door jouw unieke leerdoelen die je aan het begin van de training samen met de trainer bepaalt. Door de afwisseling van theorie en (interactieve) praktijkopdrachten. En door de uitdagingen waar jij tegenaan loopt in je dagelijks werk mee te nemen naar de training.
Wat anderen zeggen over deze training
Cursus Excel VBA reviews - Gemiddeld cijfer 8.4
“Een goede cursus om een gestructureerde basis te leggen voor werken met/ programmeren in VBA.”
D.J.H. Berens, Detailresult Services- Excel VBA
“goede indruk. Je begrijpt de structuur en opbouw van VBA veel beter. Voor alle editors een aanrader, je snapt nu hoe het echt werkt!”
A. de Blieck, Randstad Nederland B.V.- Excel VBA
“Het is leuk en erg leerzaam zeker een aanrader. Ik heb er veel van geleerd en zal er in de toekomst veel aan hebben.”
Youri de Beurs, Excel VBA- Excel VBA
“Leuke inspirerende cursus, heb dingen geleerd en ideeën op gedaan waarvan ik niet wist dat dit mogelijk was met Excel en VBA. Terwijl ik normaal gesprokken toch veel Excel gebruik in mijn dagelijkse werk als tool/hulpmiddel.”
L. van Gaalen- Excel VBA
“De Cursus Excel 2010 VBA geeft een goede start over Macro's en het programmeren ervan!”
Tuncay Sahin- Excel VBA
“Alles aan deze cursus was goed. Goed geregeld vooraf, goede locatie, goede lunch en vooral goed en duidelijk cursusmateriaal en een deskundige trainer. Ik ben erg enthousiast en zou dit zeker aan anderen aanbevelen.”
D. Bakker, TNO- Excel VBA
“Goed verzorgde training met een goede trainer op een prima locatie en goede verzorgde lunch.”
A. Stevens, Drillmasters- Excel VBA
“Uitstekende training wanneer je kennis wilt krijgen van de werkwijze en logica achter VBA/Macro's. Zorgt er uiteindelijk voor dat je naast opnemen van Macro's ook in staat bent zelf formules en programma's te schrijven. Bied veel houvast om zelf op onderzoek te gaan naar wat er allemaal mogelijk is met VBA. Ik kende al wat van het opnemen van macro's, maar dit heeft me inzicht gegeven in hoe VBA werkt en waar je op moet letten. Top!”
J. Peters, Estepe- Excel VBA
“Het lesmateriaal is opbouwend, docent weet waar hij het over heeft, ook buiten de boeken om. Het is dus ook mogelijk om vragen te stellen over zaken waar je zelf tegenaan loopt.”
J.R. de Jong, Unica- Excel VBA
“In een korte tijd leer je de beginselen van VBA/Excel onder de knie te krijgen, waarbij de mogelijkheid wordt geboden om je eigen praktijkvoorbeelden te gebruiken.”
A. van der Spreng, OneSolution Informatisering B.V.- Excel VBA
“Praktijk gericht, sluit naadloos aan bij je werkzaamheden.”
B. Derks, JHV Exploitatie BV- Excel Basis
“Op een fijne manier veel geleerd in een korte tijd”
D. Corbel, Nuon- Excel Vervolg
“Ik heb de training zeer zeker als leerzaam ervaren. Zelf aan de slag en klassikaal opdrachten behandelen is een goede mix om de kennis goed te kunnen toepassen. Daarnaast staat de trainer ook open voor het inbrengen van eigen cases, zodat je op die manier ook direct op werkvlak geholpen wordt. Heel erg prettig! Kortom; ik vond het een geslaagde training waarbij ik mezelf weer verder heb kunnen ontwikkelen in een gezellige en sfeervolle setting!”
D. Nieuwenhuis- Excel Vervolg
“De training is duidelijk en voor ieder niveau goed te volgen.”
Saskia Benit, Afval Energie Bedrijf- Excel Basis
“Leuke training, veel geleerd en alles in eigen werktempo.”
W. Wever, Scania Production Meppel B.V.- Excel Vervolg
“Een aanrader voor iedereen die zich de basis van Excel eigen wil maken. Prima lesmateriaal wat thuis en op het werk prima als naslagwerk kan dienen. Door het duidelijke en goed opgebouwde lesmateriaal is dit een prima zelfstudie.”
A. Vermeulen, DMN Machinefabriek Noordwijkerhout BV- Excel Basis
“De cursus is erg duidelijk, je werkt op eigen tempo en krijgt meteen begeleiding bij vragen. Ik denk dat het voor iedereen zeer toegankelijk is, ook voor mensen met een examenvrees omdat er niet wordt aangegeven hoeveel stof je behandeld moet hebben. Natuurlijk is het wel de bedoeling dat je zoveel mogelijk leerstof doorneemt maar de druk is er niet terwijl je wel alle stof tot je neemt.”
V. Edens, Gasunie- Excel Basis
“Training op eigen niveau waarbij je ondersteuning krijgt zodra je dit nodig hebt. Hierdoor kan je efficiënt in je eigen tempo leren!”
J. Kramer, Hema- Excel Vervolg
“De cursus Excel 2007 voor gevorderden welke ik heb gevolgd bij Learnit, werd op een heldere wijze door een erg ter zakenkundig en goed gemotiveerde docent gegeven.”
Willy Nanlohij, Stadsbank Oost Nederland- Excel Vervolg
“Als ik deze mogelijkheden van Excel eerder had geweten, had me dat veel tijd en moeite bespaard!”
L. Wijnvoord, Movir- Excel Basis
“'Erg fijn dat op deze manier trainingen aangeboden worden! Nuttige uitleg van draaitabellen in Excel om er zo snel mogelijk zelf mee aan de slag te gaan! '”
N. Meeuwis, Gemeente Moerdijk- Gratis webinar Draaitabellen in Excel 2010 en 2013
“Goede bruikbare cursus die je op je eigen tempo kan doen. Er is voldoende ruimte om vragen te stellen en toch in je eigen tempo te werken.”
J. van Schaick, NUON- Excel Vervolg
“Een zelfstandige, op de persoon gerichte cursus. Het programma Excel heeft me hierdoor opgeroepen om veel creatiever te denken over de mogelijkheden Excel in te zetten bij mijn werkzaamheden.”
F. Gommes, Beweging van Barmhartigheid- Excel Basis
“Intensieve 2-daagse training waar je veel van opsteekt en doordat er ruimte is om je werkgerelateerde vragen te bespreken bij de docent, sloot het goed aan bij mijn persoonlijke leerdoelen.”
Elise van der Steen, DHL- Excel 2003 Vervolg
“Zeer praktisch gericht, eigen documenten meegenomen om mee te oefenen, zodat het geleerde ook gelijk in praktijk kan worden gebracht. Prettige manier van het volgen van een cursus, veel oefenstof.”
A. Copier, Center Parcs- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Zorgvuldige training waarbij mijn leerdoelen concrete aandacht hebben gekregen.”
R. Koetje- Excel Vervolg
“De training zit goed in elkaar met veel praktijkoefeningetjes. Enthousiaste docent met veel vakkennis. De behandelde stof kan je thuis of op je werk nog eens herhalen dankzij de meegekregen werkmap en schijf, ideaal.”
P.A. Pollen, CBS- Excel 2002 Basis
“Ik voelde me gelukkig geen nitwit dankzij de trainer en de stap-voor-stap methode evenals het regelmatige recapituleren. Mijn 2 dagen zijn omgevlogen en met m'n cursusboek in de buurt voel ik me redelijk Exel-proof; kan nu eens onze jeugd bijstand verlenen.”
Marianne de Graaf, Coty Prestige- Excel 2002 Basis
"Excel kun je veel mee, maar kan je het ook? Bij Learnit kun je met eigen voorbeeld en vragen je kennis vergroten. Geen onnodige lesstof maar dingen die er toe doen en direct in de praktijk kunnen worden toegepast. De 2-daagse cursus was de tijd dubbel en dwars waard."
- Excel Basis
“De cursus Excel 2007 vervolg is prima opgezet; interessante onderwerpen en toepassingen die na oefening gelijk kunnen worden gebruikt bij het werk.”
M. Benschop- Excel Vervolg
“Veel oefenen tijdens de training dat is erg prettig. Je leert het door te doen. Kundige trainer die je graag wil helpen.”
Sandra de Haas, Euler Hermes Kredietverzekeringen- Excel 2002 Basis
“Ik heb de cursus draaitabellen Excel 2007 voor gevorderden gedaan en ik vond het een goede training, met een zeer capabele docent. Vragen worden goed beantwoord, kennis van de docent is zeer goed te noemen. Een aanrader!”
L.W. Mooi, Betonindustrie B.V. Concrelit- Excel Draaitabellen, formules en functies
“I loved to see the possibilities what you can do with excel. Hope to be able to use everything we have learned.”
B. Volgelzang, CB&I- Excel Vervolg
“Deze organisatie helpt je spelende wijze kennis te krijgen. Dus geen uren theoretischestof die je om je oren krijgt, maar gewoon doen hoe je het in de praktijk ook gaat gebruiken”
R. M. F. van Aalten, Rabobank- Excel Basis
“De training Excel is prima, goed lesmateriaal. Prima docent, zeker enthousiast, en het is ook op de praktijk gericht.”
Gunther van der Horst, Stadsbank Oost Nederland.nl- Excel Basis
"Top cursus en veel aan gehad!"
- Excel Basis / Vervolg
“Duidelijke goed te volgen cursus met persoonlijke begeleiding.”
M.H. Kwakernaak, Rexnord Flat Top Europe- Excel Basis
“Prima training met name door de tips en tricks kun je jezelf veel werk besparen. Ook de beperkingen van het pakket komen aan de orde en dat helpt ook”
Thijs Janssens, BIJ12- Excel Draaitabellen, formules en functies
“De cursus Excel 2007 vervolg is prima opgezet; interessante onderwerpen en toepassingen die na oefening gelijk kunnen worden gebruikt bij het werk.”
M. Benschop- Excel Vervolg
“Hele interessante training die veel nieuwe inzichten geeft en mij uiteindelijk veel tijd zal gaan sparen!”
E. Nijenhuis, Hamilton Bright- Excel 2013
“Een fijne en duidelijke training die goed te volgen is voor beginnende "Excellers"".”
L. Hoogendoorn, Media Markt Saturn Holding Nederland B.V.- Excel Draaitabellen, formules en functies
"Nuttige en interessante training!"
- Excel Vervolg
“Een korte cursus waarin je duidelijk kunt aangeven wat voor jou de aandachtpunten zijn, waardoor daar wat meer op in kan worden gegaan. Duidelijk lesmateriaal en de oefeningen worden simpel en duidelijk weergegeven.”
T. Stickelbroeck, DB Schenker Rail Nederland N.V.- Excel 2003 Draaitabellen, formules en functies
“Op een fijne manier veel geleerd in een korte tijd”
D. Corbel, Nuon- Excel Vervolg
“De basiscursus Excel 2010 geeft je een prima beeld wat het nieuwe Excel te bieden heeft. Je zult versteld staan van de nieuwe mogelijkheden met grafieken. In 180 pagina's wordt je geen goeroe, maar een stuk handiger wordt je wel.”
P. Kersten, ABN AMRO- Excel Basis
“Praktijk gericht, sluit naadloos aan bij je werkzaamheden.”
B. Derks, JHV Exploitatie BV- Excel Basis
“Een waardevolle training die je in je eigen tempo eigen kan maken.”
E. P. Timmer- Ambting, Netlaa B.V.- Excel Basis
“Ik vind het een goede training met voldoende praktische uitleg. Er gaat een wereld aan wetenswaardigheden open voor iemand met matige Excel ervaring.”
L. Offergelt-Holthuizen, Sociale Verzekeringsbank- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Een praktische cursus waar je daadwerkelijk wat mee kan en een cursus die niet te lang duurt.”
C. Van der Werff, Stichting de Blauwe Loper- Excel Draaitabellen, formules en functies
“De dagcursus Excel draaitabellen formules en functies is geschikt voor degene die in korte tijd de anatomie van de draaitabel wil leren kennen en zich de basiskennis eigen wil maken.”
C. A. Busser, van der Meulen Sneek BV- Excel Draaitabellen, formules en functies
Learnit reviews