Incompany
MaatwerktrainingOp aanvraag
- 100% voor jouw groep
- Maatwerk
- Bij jou of bij ons
- Neuzen dezelfde kant op
Het gebruik van macro’s om handelingen in Excel te automatiseren, kan heel handig zijn. Maar als je veel met macro’s in Excel werkt, kan het gebruik van VBA tijdwinst en sneller gemaakte spreadsheets opleveren.
In deze training leer je hoe je met VBA veel voorkomende taken kunt automatiseren. Je leert codes te genereren en aan te passen met behulp van de VBA-editor. Ook maak je kennis met het objectmodel en de specifieke objecten (bibliotheek) van Excel.
Je wordt in deze training begeleid door een zeer ervaren trainer. De trainer bespreekt aan het begin van de training wat jouw instapniveau is en wat je uit de training wilt halen, zodat je de focus kunt leggen op onderwerpen en oefeningen die voor jou belangrijk zijn. Onze trainer weet alles van VBA en helpt je om op jouw niveau om alles onder de knie te krijgen.
Tijdens het inschrijven kun je invullen welke versie van Excel jij gebruikt. Onze planners zorgen er dan voor dat je de training kunt volgen in de juiste softwareversie met het materiaal dat voor deze versie is geschreven.
Als je zelf tegen problemen bent aangelopen of bepaalde handelingen efficiënter zou willen uitvoeren, kan het verhelderend zijn een voorbeeld uit je werkomgeving mee te nemen naar de training. Je kunt dan nog praktijkgerichter aan de slag.
Na afloop van de training weet je Excel naar je hand te zetten met behulp van VBA met als resultaat: sneller en plezieriger werken met Excel.
Kennis en vaardigheid op het niveau van de cursus Excel Vervolg wordt aangeraden.
Om vast te stellen hoeveel voorkennis je hebt en welke cursus voor jou geschikt is, stellen wij een online cursuswijzer beschikbaar!
We gebruiken tijdens deze cursus Engelstalig cursusmateriaal.
Deze training wordt aangeboden op basis van onze Open Leervorm-lesmethode. Dat betekent dat je onder actieve begeleiding van onze trainer zelfstandig aan het werk gaat om je de stof eigen te maken. Zo kun je in je eigen tempo je leerdoelen halen zonder daarbij gehinderd te worden door een sneller of langzamer tempo van je medecursisten. De trainer ziet erop toe dat je op schema blijft en je leerdoelen haalt. Deze leervorm biedt ruimte aan maatwerk. Je krijgt de gelegenheid om voorbeelden uit je eigen praktijk en IT-omgeving in te brengen waardoor je nog specifieker leert. meer...
De training wordt standaard verzorgd in het Nederlands. De trainer beheerst de Engelse taal. Er kan gebruik gemaakt worden van Engelstalig cursusmateriaal. Bij inschrijving van minimaal 3 deelnemers kan de training ook geheel in het Engels verzorgd worden.
Bij Learnit vind je altijd een training waarmee je verder komt. Van (technische) IT skills tot communicatie of persoonlijk leiderschap. Daarbij kan je kiezen uit de trainingsvorm die jij het prettigst vindt: een klassikale training, een maatwerktraining bij jou op kantoor, een online cursus of een e-learning. Wij hebben voor iedereen de juiste training en trainingsvorm. Want leren op de manier die het best bij jou past, zorgt voor de beste resultaten.
Persoonlijke aandacht en een prettige sfeer. Of je nou een cursus volgt bij ons, op kantoor of op je pc, wij zorgen dat je je genoeg thuisvoelt om je grenzen te verleggen.
Nieuwe mogelijkheden ontstaan als je in beweging komt. Scherp blijft. Steeds nieuwe stappen zet. Wij stimuleren je om de stap te wagen en er echt voor te gaan.
Ontdek iets nieuws. Versterk je kwaliteiten. En kies je eigen weg. Wij helpen je groeien met trainingen en leervormen die echt bij jou passen.
We denken altijd in mogelijkheden en win-win. En we werken elke dag aan nieuwe oplossingen voor morgen. Door opleidingen te bieden waarmee jij goed voorbereid bent op de toekomst.
Aan loze beloftes doen wij niet. Maar wel aan kwaliteit, kennis en ervaring. Een breed cursusaanbod mogelijk gemaakt door onze geïnspireerde medewerkers en trainers.
We luisteren naar wat er bij jou leeft. Waar jij behoefte aan hebt. Want daar begint onze oplossing, ons maatwerk. Elkaar goed begrijpen en helder communiceren, daar geloven wij in.
Een training volgen bij Learnit betekent samen leren. Samen met jouw ervaren trainer, samen met je cursusgroep of samen met je collega’s. En of je de training nou thuis, op jouw kantoor of op één van onze trainingslocaties volgt, wij zijn altijd bereikbaar om je te helpen. Onze kennis met jou te delen op zo’n manier dat jij er echt wat aan hebt. Samen verder komen door persoonlijke aandacht en elkaar goed begrijpen; daar geloven wij in.
Theorie uit een boekje leren waar je vervolgens weinig mee kan in je werk? Niet bij Learnit! Welke training je ook volgt bij ons, je kan er direct mee aan de slag op je werkplek. Door jouw unieke leerdoelen die je aan het begin van de training samen met de trainer bepaalt. Door de afwisseling van theorie en (interactieve) praktijkopdrachten. En door de uitdagingen waar jij tegenaan loopt in je dagelijks werk mee te nemen naar de training.
Wat anderen zeggen over deze training
Cursus Excel VBA reviews - Gemiddeld cijfer 8.5
“goede indruk. Je begrijpt de structuur en opbouw van VBA veel beter. Voor alle editors een aanrader, je snapt nu hoe het echt werkt!”
A. de Blieck, Randstad Nederland B.V.- Excel VBA
“In een korte tijd leer je de beginselen van VBA/Excel onder de knie te krijgen, waarbij de mogelijkheid wordt geboden om je eigen praktijkvoorbeelden te gebruiken.”
A. van der Spreng, OneSolution Informatisering B.V.- Excel VBA
“Alles aan deze cursus was goed. Goed geregeld vooraf, goede locatie, goede lunch en vooral goed en duidelijk cursusmateriaal en een deskundige trainer. Ik ben erg enthousiast en zou dit zeker aan anderen aanbevelen.”
D. Bakker, TNO- Excel VBA
“Het lesmateriaal is opbouwend, docent weet waar hij het over heeft, ook buiten de boeken om. Het is dus ook mogelijk om vragen te stellen over zaken waar je zelf tegenaan loopt.”
J.R. de Jong, Unica- Excel VBA
“Het is leuk en erg leerzaam zeker een aanrader. Ik heb er veel van geleerd en zal er in de toekomst veel aan hebben.”
Youri de Beurs, Excel VBA- Excel VBA
“Uitstekende training wanneer je kennis wilt krijgen van de werkwijze en logica achter VBA/Macro's. Zorgt er uiteindelijk voor dat je naast opnemen van Macro's ook in staat bent zelf formules en programma's te schrijven. Bied veel houvast om zelf op onderzoek te gaan naar wat er allemaal mogelijk is met VBA. Ik kende al wat van het opnemen van macro's, maar dit heeft me inzicht gegeven in hoe VBA werkt en waar je op moet letten. Top!”
J. Peters, Estepe- Excel VBA
“Leuke inspirerende cursus, heb dingen geleerd en ideeën op gedaan waarvan ik niet wist dat dit mogelijk was met Excel en VBA. Terwijl ik normaal gesprokken toch veel Excel gebruik in mijn dagelijkse werk als tool/hulpmiddel.”
L. van Gaalen- Excel VBA
“Een goede cursus om een gestructureerde basis te leggen voor werken met/ programmeren in VBA.”
D.J.H. Berens, Detailresult Services- Excel VBA
“De Cursus Excel 2010 VBA geeft een goede start over Macro's en het programmeren ervan!”
Tuncay Sahin- Excel VBA
“Goed verzorgde training met een goede trainer op een prima locatie en goede verzorgde lunch.”
A. Stevens, Drillmasters- Excel VBA
“A good course to regain and increase knowledge on valuable Excel skills to make worklife easier and faster”
Bart Verdoorn, Marchon- Excel Expert
"K. Algra, Gemeente Nijmegen - "Een prima cursus met goed materiaal en veel oefeningen die bij de praktijk aansluiten." - Beoordeling: 7.0"
- Excel Macro's en samenwerken met andere programma's
“De cursus wordt gegeven door een docent met veel kennis en passie voor Excell, dit werkt aanstekelijk. De Readers die gebruikt worden zijn heel duidelijk en bevatten opdrachten waarmee je zelf aan de slag kunt. De Readers van de basis- en vervolgcursus zijn samen een overzichtelijk naslagwerk voor op de werkvloer.”
J. Weimar, Troostwijk Waardering en Advies B.V.- Excel Vervolg
“Doen is leren”
Roelof Pieters, Scania Production Meppel BV- Excel Basis
“De moeite waard om te volgen.”
Hans Spaan, Coty Prestige B.V.- Excel 2002 Basis
“Goed, veel dingen geleerd die ik op mijn werk kan gebruiken.”
R. in 't Groen - CEVA logistics- Excel Vervolg
“Duidelijk en eenvoudig leerboekje, niveau is goed, prettige trainster die duidelijk uitleg geeft en op de juiste momenten anticipeert. Lestempo is goed, zeer professionele trainster. Leerzaam dus!”
Ilonka Hadzikadunic, Besam- Excel Basis
"K. Algra, Gemeente Nijmegen - "Een prima cursus met goed materiaal en veel oefeningen die bij de praktijk aansluiten." - Beoordeling: 7.0"
- Excel Macro's en samenwerken met andere programma's
“De open leervorm is echt een aanrader als je van zelfstandig werken in je eigen tempo houdt. De docent beantwoordt jouw vragen wanneer nodig en geeft je graag advies en extra nuttige informatie passend bij jouw niveau. Het lesmateriaal is duidelijk en laat je meerdere malen oefenen met nieuwe vaardigheden zodat je het goed onder de knie krijgt.”
E.M.M. van Leeuwen, Universiteit Leiden- Excel 2003 Vervolg
“De inhoud van de cursus Excell 2003 sloot perfect aan op mijn leerdoelen. De individuele manier van lesgeven nl. zelf aan de gang gaan werkt heel goed. Bij vragen krijg je gericht hulp. De nazorg is ook prima geregeld; je kunt nog altijd terecht bij de docent.”
M. Tjon Lim Sang, Ministerie van BZK- Excel 2003 Draaitabellen, formules en functies
"Ik vond het een goede en zinvolle training. Ik heb hier veel van geleerd. De trainer gaf duidelijke uitleg en heeft veel kennis van Excel."
- Excel Basis
“De inhoud is verrassend en je kunt veel in de praktijk met de leerstof doen.”
I. Teunissen- Excel Vervolg
“Ik heb een leerzaam en tegelijk tijd ontspan training gehad. De docent geeft goed uitleg als je een vraag heeft en zorgt dat je zo makkelijk thuis voelt. Hij gaat mee in de pauzes om over andere dingen te kletsen of mee te wandelen. Learnit geeft goed training en zorgt dat jke niet met een barstend hoofd thuis komt. Super!”
J. Ndabacekure- Excel Basis
“Cursus is mij goed bevallen. Op mijn eigen tempo de stof tot mij nemen en als ik het even niet begreep een leraar die het mij direct en adequaat kon uitleggen. Van de twee dagen is ieder moment dan ook effectief gebruikt. Top!”
Heleen Halbe, Vestia- Excel Basis
“De training Excel is prima, goed lesmateriaal. Prima docent, zeker enthousiast, en het is ook op de praktijk gericht.”
Gunther van der Horst, Stadsbank Oost Nederland.nl- Excel Basis
“Leuke cursus, waarbij je de kneepjes van het macro maken in simpele maar leuke oefenstof kunt aanleren. Zelfs een klein gedeelte visual basic wordt in de cursus meegenomen, waardoor je beetje een indruk krijgt hoe een macro in programmeertaal wordt opgebouwd.”
R.A. Ritsma, Dr. Oetker- Excel Macro's en samenwerken met andere programma's
“De open leervorm is echt een aanrader als je van zelfstandig werken in je eigen tempo houdt. De docent beantwoordt jouw vragen wanneer nodig en geeft je graag advies en extra nuttige informatie passend bij jouw niveau. Het lesmateriaal is duidelijk en laat je meerdere malen oefenen met nieuwe vaardigheden zodat je het goed onder de knie krijgt.”
E.M.M. van Leeuwen, Universiteit Leiden- Excel 2003 Vervolg
“Een echte aanrader voor een ieder”
J. H. Koppers, Falck Nutec B.V.- Excel Basis
“Goede cursus voor beginners, ook als je helemaal niks met computers hebt. Een kind kan de was doen!”
E. Veldman, MNO Vervat B.V.- Excel Basis
“In een korte tijd leer je de beginselen van VBA/Excel onder de knie te krijgen, waarbij de mogelijkheid wordt geboden om je eigen praktijkvoorbeelden te gebruiken.”
A. van der Spreng, OneSolution Informatisering B.V.- Excel VBA
“Goede training, je krijgt veel praktische informatie waar je goed mee uit de voeten kan.”
Wil Hakkaart, NBD Biblion- Excel Basis
“Wanneer je in de praktijk problemen hebt met excel, volg dan deze cursus. Naast het vaste cursus materiaal is er voldoende tijd eigen praktische voorbeelden te behandelen.”
Koen Smelter, Euler Hermes Kredietverzekeringen- Excel 2002 Vervolg
“De docent had een prettige wijze van omgaan met cursisten en kan goed uitleggen en inleven. Denkt ook mee in praktijkproblemen van de cursisten en is daarin behulpzaam.”
O. Veenstra, Cunningham Lindsay- Excel 2003 Basis
“Zorgvuldige training waarbij mijn leerdoelen concrete aandacht hebben gekregen.”
R. Koetje- Excel Vervolg
“Deze training is uitstekend geschikt voor hen die een goede basis heeft voor Excel en verder wil verbeteren. Docent was heel professioneel en behulpzaam.Juiste manier om dit soort cursus uit te voeren.”
T. Ghosh, Northern Petroleum Nederland BV- Excel Vervolg
“Ik heb 2 dagen de Cursus Office Basis Excel 2003 gevolgd. Ten eerste was de bereikbaarheid erg goed (nog geen 10 minuutjes lopen vanaf station Amsterdam Rai. De cursus verliep goed. er was een gezellige sfeer en de uitleg van de docenten waren super! Het fijne is dat als je vaardigheden hebt die niet in de cursus besproken worden, je deze kan aangeven bij de docent, die vervolgens de opdrachten voor je zal zoeken, zodat je deze ook kan leren. Al met al heb ik een prima ervaring gehad en veel geleerd!”
A. Gelijsteen, Klemko Techniek B.V.- Excel 2003 Basis
“Het was een zeer geslaagde training. Veel geleerd op een leuke / onderhoudende wijze.”
H. Langkamp-Sikkelbein- Excel 2007
“Een aangename manier om uit het totale pakket aan lesmateriaal alleen die onderwerpen te lichten waarin je geinteresseerd bent en niet te worden vermoeid met zaken waarvoor je geen belangstelling hebt”
A. Stiebolt, Post & Co- Excel Vervolg
“Een uitstekende training waarbij je alle vragen kunt stellen en heel goed geholpen wordt.”
L. Koppelaar-den Boef, IHC Offshore & Marine- Excel 2003 Macro's en samenwerken met andere programma's
“Goede afwisseling van uitleg met voorbeelden en daarna zelf aan de slag met oefeningen.”
Manja Tijssens, RINO Amsterdam- Excel Vervolg
“Het was een zeer geslaagde training. Veel geleerd op een leuke / onderhoudende wijze.”
H. Langkamp-Sikkelbein- Excel 2007
“Voor mensen die weinig met computers hebben gedaan is dit een prima training.”
René Fiere, CTH- Excel 2003 Basis
“Prima zelfstudie cursus, zodat je ook echt zelf ermee bezig bent....zo leer het toch het beste !!”
M. Verheij, Meco Equipment Engineers B.V.- Excel Basis
“In een korte tijd leer je de beginselen van VBA/Excel onder de knie te krijgen, waarbij de mogelijkheid wordt geboden om je eigen praktijkvoorbeelden te gebruiken.”
A. van der Spreng, OneSolution Informatisering B.V.- Excel VBA
“Prima training voor mensen die dagelijks / wekelijks gebruik maken van Excel en praktische toepasbaarheid willen vereenvoudigen.”
T. Horsting, Randstad NL- Excel Vervolg
“Excel training is definitely useful in case you work every day with this program. Workbook is very professional and easy for understanding. Trainer helps in case you need and there is possibility to have this course in English.”
N. Sennikova, Kuehne & Nagel- Excel Expert
“Een hele zinvolle training. En bij learnit zeker goed verzorgd! Docent was erg kundig en heeft goed geholpen.”
M. den Ouden-Heemskerk, Zorggroep Rijnmond- Excel 2002 Basis
“De training van Learnit is een training die je een heel goed beeld geeft van wat je met Excel kunt doen. De professionele trainer geeft je vanaf moment een zelfstandig gevoel. Het is zeer leerzaam en prima te gebruiken.”
B. Baveld, SIG Combibloc- Excel 2003 Basis
“Ook al denk je al veel van Excel te weten, je leert altijd wel iets bij. De mogelijkheden zijn enorm.”
Arline de Rooy, SMT Netherlands B.V.- Excel Basis
“Deze training behandelt op een duidelijke manier de Excel mogelijkheden m.b.t. draaitabellen en legt daarnaast verschillende beschikbare functies goed uit aan de hand van praktische voorbeelden.”
J. van den Nouwland, CG Drives & Automation- Excel Draaitabellen, formules en functies
Learnit reviews