Incompany
MaatwerktrainingOp aanvraag
- 100% voor jouw groep
- Maatwerk
- Bij jou of bij ons
- Neuzen dezelfde kant op
Het gebruik van macro’s om handelingen in Excel te automatiseren, kan heel handig zijn. Maar als je veel met macro’s in Excel werkt, kan het gebruik van VBA tijdwinst en sneller gemaakte spreadsheets opleveren.
In deze training leer je hoe je met VBA veel voorkomende taken kunt automatiseren. Je leert codes te genereren en aan te passen met behulp van de VBA-editor. Ook maak je kennis met het objectmodel en de specifieke objecten (bibliotheek) van Excel.
Je wordt in deze training begeleid door een zeer ervaren trainer. De trainer bespreekt aan het begin van de training wat jouw instapniveau is en wat je uit de training wilt halen, zodat je de focus kunt leggen op onderwerpen en oefeningen die voor jou belangrijk zijn. Onze trainer weet alles van VBA en helpt je om op jouw niveau om alles onder de knie te krijgen.
Tijdens het inschrijven kun je invullen welke versie van Excel jij gebruikt. Onze planners zorgen er dan voor dat je de training kunt volgen in de juiste softwareversie met het materiaal dat voor deze versie is geschreven.
Als je zelf tegen problemen bent aangelopen of bepaalde handelingen efficiënter zou willen uitvoeren, kan het verhelderend zijn een voorbeeld uit je werkomgeving mee te nemen naar de training. Je kunt dan nog praktijkgerichter aan de slag.
Na afloop van de training weet je Excel naar je hand te zetten met behulp van VBA met als resultaat: sneller en plezieriger werken met Excel.
Kennis en vaardigheid op het niveau van de cursus Excel Vervolg wordt aangeraden.
Om vast te stellen hoeveel voorkennis je hebt en welke cursus voor jou geschikt is, stellen wij een online cursuswijzer beschikbaar!
We gebruiken tijdens deze cursus Engelstalig cursusmateriaal.
Deze training wordt aangeboden op basis van onze Open Leervorm-lesmethode. Dat betekent dat je onder actieve begeleiding van onze trainer zelfstandig aan het werk gaat om je de stof eigen te maken. Zo kun je in je eigen tempo je leerdoelen halen zonder daarbij gehinderd te worden door een sneller of langzamer tempo van je medecursisten. De trainer ziet erop toe dat je op schema blijft en je leerdoelen haalt. Deze leervorm biedt ruimte aan maatwerk. Je krijgt de gelegenheid om voorbeelden uit je eigen praktijk en IT-omgeving in te brengen waardoor je nog specifieker leert. meer...
De training wordt standaard verzorgd in het Nederlands. De trainer beheerst de Engelse taal. Er kan gebruik gemaakt worden van Engelstalig cursusmateriaal. Bij inschrijving van minimaal 3 deelnemers kan de training ook geheel in het Engels verzorgd worden.
Bij Learnit vind je altijd een training waarmee je verder komt. Van (technische) IT skills tot communicatie of persoonlijk leiderschap. Daarbij kan je kiezen uit de trainingsvorm die jij het prettigst vindt: een klassikale training, een maatwerktraining bij jou op kantoor, een online cursus of een e-learning. Wij hebben voor iedereen de juiste training en trainingsvorm. Want leren op de manier die het best bij jou past, zorgt voor de beste resultaten.
Persoonlijke aandacht en een prettige sfeer. Of je nou een cursus volgt bij ons, op kantoor of op je pc, wij zorgen dat je je genoeg thuisvoelt om je grenzen te verleggen.
Nieuwe mogelijkheden ontstaan als je in beweging komt. Scherp blijft. Steeds nieuwe stappen zet. Wij stimuleren je om de stap te wagen en er echt voor te gaan.
Ontdek iets nieuws. Versterk je kwaliteiten. En kies je eigen weg. Wij helpen je groeien met trainingen en leervormen die echt bij jou passen.
We denken altijd in mogelijkheden en win-win. En we werken elke dag aan nieuwe oplossingen voor morgen. Door opleidingen te bieden waarmee jij goed voorbereid bent op de toekomst.
Aan loze beloftes doen wij niet. Maar wel aan kwaliteit, kennis en ervaring. Een breed cursusaanbod mogelijk gemaakt door onze geïnspireerde medewerkers en trainers.
We luisteren naar wat er bij jou leeft. Waar jij behoefte aan hebt. Want daar begint onze oplossing, ons maatwerk. Elkaar goed begrijpen en helder communiceren, daar geloven wij in.
Een training volgen bij Learnit betekent samen leren. Samen met jouw ervaren trainer, samen met je cursusgroep of samen met je collega’s. En of je de training nou thuis, op jouw kantoor of op één van onze trainingslocaties volgt, wij zijn altijd bereikbaar om je te helpen. Onze kennis met jou te delen op zo’n manier dat jij er echt wat aan hebt. Samen verder komen door persoonlijke aandacht en elkaar goed begrijpen; daar geloven wij in.
Theorie uit een boekje leren waar je vervolgens weinig mee kan in je werk? Niet bij Learnit! Welke training je ook volgt bij ons, je kan er direct mee aan de slag op je werkplek. Door jouw unieke leerdoelen die je aan het begin van de training samen met de trainer bepaalt. Door de afwisseling van theorie en (interactieve) praktijkopdrachten. En door de uitdagingen waar jij tegenaan loopt in je dagelijks werk mee te nemen naar de training.
Wat anderen zeggen over deze training
Cursus Excel VBA reviews - Gemiddeld cijfer 8.5
“De Cursus Excel 2010 VBA geeft een goede start over Macro's en het programmeren ervan!”
Tuncay Sahin- Excel VBA
“goede indruk. Je begrijpt de structuur en opbouw van VBA veel beter. Voor alle editors een aanrader, je snapt nu hoe het echt werkt!”
A. de Blieck, Randstad Nederland B.V.- Excel VBA
“Goed verzorgde training met een goede trainer op een prima locatie en goede verzorgde lunch.”
A. Stevens, Drillmasters- Excel VBA
“Het is leuk en erg leerzaam zeker een aanrader. Ik heb er veel van geleerd en zal er in de toekomst veel aan hebben.”
Youri de Beurs, Excel VBA- Excel VBA
“Alles aan deze cursus was goed. Goed geregeld vooraf, goede locatie, goede lunch en vooral goed en duidelijk cursusmateriaal en een deskundige trainer. Ik ben erg enthousiast en zou dit zeker aan anderen aanbevelen.”
D. Bakker, TNO- Excel VBA
“Een goede cursus om een gestructureerde basis te leggen voor werken met/ programmeren in VBA.”
D.J.H. Berens, Detailresult Services- Excel VBA
“In een korte tijd leer je de beginselen van VBA/Excel onder de knie te krijgen, waarbij de mogelijkheid wordt geboden om je eigen praktijkvoorbeelden te gebruiken.”
A. van der Spreng, OneSolution Informatisering B.V.- Excel VBA
“Het lesmateriaal is opbouwend, docent weet waar hij het over heeft, ook buiten de boeken om. Het is dus ook mogelijk om vragen te stellen over zaken waar je zelf tegenaan loopt.”
J.R. de Jong, Unica- Excel VBA
“Leuke inspirerende cursus, heb dingen geleerd en ideeën op gedaan waarvan ik niet wist dat dit mogelijk was met Excel en VBA. Terwijl ik normaal gesprokken toch veel Excel gebruik in mijn dagelijkse werk als tool/hulpmiddel.”
L. van Gaalen- Excel VBA
“Uitstekende training wanneer je kennis wilt krijgen van de werkwijze en logica achter VBA/Macro's. Zorgt er uiteindelijk voor dat je naast opnemen van Macro's ook in staat bent zelf formules en programma's te schrijven. Bied veel houvast om zelf op onderzoek te gaan naar wat er allemaal mogelijk is met VBA. Ik kende al wat van het opnemen van macro's, maar dit heeft me inzicht gegeven in hoe VBA werkt en waar je op moet letten. Top!”
J. Peters, Estepe- Excel VBA
“Excel wordt in het algemeen voor < 20% in mogelijkheden gebruikt hetgeen het kan gezien de kosten van het pakket is het aan te bevelen wat de 100% mogelijkheden zijn.”
Paul Sangen, Unica Installatiegroep B.V.- Excel 2010
"Een prima training op een mooie locatie. De persoonlijke aanpak van de trainer zorgt ervoor dat het niet verveeld. Ik heb er veel van geleerd."
- Excel Draaitabellen, formules en functies
“'Prima training om excel vanaf de basis en stap voor stap eigen te maken.'”
P. de Jong, Group of Butchers- Excel Basis
“'webinars zijn erg handig om snel kennis op te doen van specifieke onderdelen binnen een bepaald programma als Excel, Crystal Reports enz enz'”
R. Klinge, SAHZ- Gratis webinar Draaitabellen in Excel 2010 en 2013
“Het was een zeer geslaagde training. Veel geleerd op een leuke / onderhoudende wijze.”
H. Langkamp-Sikkelbein- Excel 2007
“I loved to see the possibilities what you can do with excel. Hope to be able to use everything we have learned.”
B. Volgelzang, CB&I- Excel Vervolg
“Learnit maakt gebruik van jonge, dynamische, gemotiveerde en goed opgeleide docenten. De toegepaste leertechniek, zowel klassikaal als individueel is efficient.”
E. Geelen- Excel Expert
"Goede training. Trainer heeft veel kennis van Excel en geeft rustig en duidelijk uitleg."
- Excel Basis
"Prima cursus, open leervorm blijkt voor mij zeer fijn"
- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Prima training voor mensen die in hun eigen tempo hun eigen leerdoelen willen bereiken.”
G.E. Verweij- Excel Basis
“Ik heb de afgelopen 2 dagen de cursus excel bassis gevolgd en ik ben door deze cursus een stuk handiger geworden met excel.”
Nicole Dekkers, Scania- Excel Basis
“Ik ben uiterst tevreden met deze manier van lesgeven. Je krijgt individueel veel aandacht met goede tips v/d docent. Ook als je werk gerelateerde onderwerpen wilt overleggen. Kortom raad ik deze manier van lesgeven, een ieder aan, als je op je eigen tempo, de lesstof wilt leren beheersen.”
J. B.W.M. van Asperen- Excel Basis
“Heel erg duidelijke uitleg. Zeker een aanrader voor een ieder die met Excel werkt, en nooit bij de basis is gestart. Je leert veel over de toepasbaarheid van Excel als programma en de mogelijkheden hiervan.”
J.R. Smith, ALFEN BV- Excel Basis
“De inhoud van de cursus Excell 2003 sloot perfect aan op mijn leerdoelen. De individuele manier van lesgeven nl. zelf aan de gang gaan werkt heel goed. Bij vragen krijg je gericht hulp. De nazorg is ook prima geregeld; je kunt nog altijd terecht bij de docent.”
M. Tjon Lim Sang, Ministerie van BZK- Excel 2003 Draaitabellen, formules en functies
“Goede training, veel geleerd, heel bruikbaar in de praktijk!”
José Hoogeboom, RINO Amsterdam- Excel Basis
“De training Excel is prima, goed lesmateriaal. Prima docent, zeker enthousiast, en het is ook op de praktijk gericht.”
Gunther van der Horst, Stadsbank Oost Nederland.nl- Excel Basis
“Everything was interesting and useful.”
N. Gurgzde - CEVA Logistics- Excel Vervolg
"Zelfstudie met toch wel een vleug extra. Goede leraar aanwezig met veel inhoudelijke kennis, die ook echt meedenkt om je doelstellingen toe te passen in je eigen praktijkomgeving."
- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Een korte cursus waarin je duidelijk kunt aangeven wat voor jou de aandachtpunten zijn, waardoor daar wat meer op in kan worden gegaan. Duidelijk lesmateriaal en de oefeningen worden simpel en duidelijk weergegeven.”
T. Stickelbroeck, DB Schenker Rail Nederland N.V.- Excel 2003 Draaitabellen, formules en functies
“Heb de excelcursus gedaan om mijn algehele kennis te verbreden, en daar is deze cursus erg geschikt voor vond ik.”
Pierre Vugts, Mettler Toledo Product Inspection B.V.- Excel Vervolg
“Prettige training waarbij je in je eigen tempo veel kan leren in korte tijd.”
L. Kolsteeg, Ymere- Excel 2003 Vervolg
“Mijn indruk van deze training is uitstekend! Niets dan lof....”
S. Vlutters, SBO De Windroos- Excel Vervolg
“Goede indruk. Trainer deskundig en geduldig”
Toos Wijk, Unica Installatietechniek B.V.- Excel 2010
“Ik heb veel van geleerd en op een leuke manier. Bedankt Dirk.”
L. di Sipio, ENGIE services Nederland NV- Excel Basis
“Goede training, je krijgt veel praktische informatie waar je goed mee uit de voeten kan.”
Wil Hakkaart, NBD Biblion- Excel Basis
"Ik heb zelf van te voren nooit een excel training gehad, maar wel al een redelijke beheersing van de basis door de dagelijkse werkzaamheden die ik doe. Door deze excel training te volgen is het voor mij makkelijk om mijn dagelijkse werkzaamheden op een makkelijkere manier uit te voeren door alle nieuwe kennnis die ik heb opgedaan."
- Excel Vervolg
“De cursus wordt gegeven door een docent met veel kennis en passie voor Excell, dit werkt aanstekelijk. De Readers die gebruikt worden zijn heel duidelijk en bevatten opdrachten waarmee je zelf aan de slag kunt. De Readers van de basis- en vervolgcursus zijn samen een overzichtelijk naslagwerk voor op de werkvloer.”
J. Weimar, Troostwijk Waardering en Advies B.V.- Excel Vervolg
“Prettige training, kleine groep, veel tijd voor individuele aandacht! Neem eigen bestanden mee, om het geleerde gelijk te kunnen toepassen, dat vond ik heel zinvol. Je loopt dan tegen andere vragen aan dan in oefenstof.”
E. van Hartevelt- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Prettige training waarbij je in je eigen tempo veel kan leren in korte tijd.”
L. Kolsteeg, Ymere- Excel 2003 Vervolg
“Prima training - prettig om mijn eigen tempo te kunen bepalen - goede ondersteuning - heldere lesstof - direct toepasbaar in de praktijk.”
G.J.E. Stomp, Rabobank- Excel Basis
“Goede afwisseling van uitleg met voorbeelden en daarna zelf aan de slag met oefeningen.”
Manja Tijssens, RINO Amsterdam- Excel Vervolg
"Top cursus en veel aan gehad!"
- Excel Basis / Vervolg
“Duidelijke, persoonlijke training gericht op eigen praktijksituatie, daardoor goed toe te passen in de praktijk.Training is in kleine groepen, daardoor voldoende aandacht voor iedere cursist. Dat alles in een gemoedelijke sfeer, een aanrader!”
M. Luursema, Astrimex- Excel Vervolg
“Een aanrader voor iedereen die zich de basis van Excel eigen wil maken. Prima lesmateriaal wat thuis en op het werk prima als naslagwerk kan dienen. Door het duidelijke en goed opgebouwde lesmateriaal is dit een prima zelfstudie.”
A. Vermeulen, DMN Machinefabriek Noordwijkerhout BV- Excel Basis
“Op mijn werk heb ik veel met Excel gedaan maar nooit een cursus voor gevolgd. De ervaring om vanaf het begin te beginnen met alle functionele betekenissen vond ik zeer leerzaam, ook het leersysteem heb ik als prettig ervaren.”
J. Nieraeth, Rabobank- Excel Basis
“Top training! Dacht excel wel te kennen, maar toch weer leuke nieuwe dingen geleerd die dagelijks toepasbaar zijn.”
S. Versloot, Media Markt Saturn Holding Nederland B.V.- Excel Expert
“Deze Excel-training was zeer waardevol en goed gestructureerd. De trainer legde de basisprincipes helder uit en zorgde ervoor dat iedereen de stof goed begreep, ongeacht het niveau. De combinatie van enthousiasme en deskundigheid van de trainer maakte het leren zowel effectief als inspirerend. Het tempo was goed, en de praktijkoefeningen hielpen om de opgedane kennis direct toe te passen. Een uitstekende training voor zowel beginners als degenen die hun vaardigheden willen uitbreiden!”
S. Eeuwe - Catom OK- Excel Basis
“Goed leerboek met oefeningen waarmee je met je eigen tempo aan de slag kunt. De docent kan je te allen tijden om hulp vragen.”
W. Huiberts, Teleplan- Excel Vervolg
“Duidelijke en heldere leermethode, waaraan je in de praktijk zeer zeker wat hebt. Het is geen training die nutteloos is en nooit meer gebruikt zal worden.”
Arjan Krechting, CTH- Excel 2003 Basis
“Geen druk dat je op hetzelfde tempo moet als medecursisten die misschien sneller zijn, denk hierbij aan klassikale trainingen. Indien nodig is de hulp van een trainer aanwezig en deze komt meteen als je er om vraagt.”
Marjan Lof, Yarden Uitvaartverzekeringen N.V.- Excel Draaitabellen, formules en functies
Learnit reviews