Klassikaal
1 dag625,-
excl. btw
- Fijne locatie met trainer
- Kleine groepen
- Inspirerend en motiverend
Netwerken doe je vaker dan je denkt: om mensen te leren kennen, informatie op te halen of jezelf zichtbaar te maken. Zodra er een doel achter zit, wordt het spannend. Met de juiste voorbereiding en gesprekstechnieken gaat het je een stuk makkelijker af.
Tijdens deze trainingsdag ontdek je dat netwerken te leren is. Je oefent met het aanknopen van een gesprek, het sturen van de inhoud en het maken van een persoonlijke pitch die past bij wie je bent. Je krijgt grip op je uitstraling, je doel en de momenten waarop je iets kunt vragen of aanbieden.
Je werkt in een kleine groep met een ervaren trainer. Er is veel ruimte om te oefenen met situaties die jij in de praktijk tegenkomt, zoals een netwerkborrel, een congres of een gesprek met een potentiële klant. Je krijgt feedback en concrete handvatten om direct toe te passen.
Na afloop weet je hoe je je netwerk uitbouwt, onderhoudt en inzet voor de doelen die voor jou belangrijk zijn, of dat nu nieuw werk is, nieuwe klanten of een bredere oriëntatie binnen je vakgebied.
Na deze training weet je op welke manieren je kunt netwerken, hoe je een gesprek op een natuurlijke manier aanknoopt en stuurt, en hoe je een pitch neerzet die past bij jou. Je hebt voldoende geoefend om zelf het veld in te gaan en je bent in staat om je netwerk te vergroten, te onderhouden en gericht in te zetten voor je doelen.
Deze training is geschikt voor iedereen die zijn of haar netwerk wil uitbouwen en onderhouden. Denk aan professionals die nieuw werk zoeken, ondernemers en accountmanagers die hun klantenkring willen uitbreiden, en mensen die zich willen oriënteren binnen een nieuwe sector of branche. Ook als je netwerken nu nog ongemakkelijk vindt, ben je welkom.
Je werkt in een kleine groep van maximaal acht deelnemers onder begeleiding van een ervaren trainer. Voorafgaand aan de training is er een intake waarin je je persoonlijke leerdoelen bespreekt. Op basis daarvan stemt de trainer het programma af. De aanpak is actief: je oefent met realistische situaties, krijgt feedback en gaat naar huis met concrete handvatten die je direct kunt toepassen.
Voor deze training is geen specifieke voorkennis nodig. Een open houding en de bereidheid om te oefenen zijn voldoende.
Wil je deze training organiseren voor een hele groep of meerdere groepen? Dit kan voordelig zijn. We kunnen bijvoorbeeld de inhoud geheel op jouw organisatie afstemmen en een hele groep trainen is bovendien voordeliger.
Gaat het om grote aantallen of een complete academy? Daar komt veel bij kijken. Denk bijvoorbeeld aan planning en communicatie, het inventariseren en afstemmen van de doelen en inhoud van de training. Of aan niveauverschillen, feedback mechanismen en borging. Gelukkig heeft Learnit een rijke ervaring op dit gebied (meer dan 25 jaar) en we helpen je graag bij dit proces.
Vraag hier een offerte aan
De training wordt standaard verzorgd in het Nederlands. De trainer beheerst de Engelse taal. Er kan gebruik gemaakt worden van Engelstalig cursusmateriaal. Bij inschrijving van minimaal 3 deelnemers kan de training ook geheel in het Engels verzorgd worden.
Bij Learnit vind je altijd een training waarmee je verder komt. Van (technische) IT skills tot communicatie of persoonlijk leiderschap. Daarbij kan je kiezen uit de trainingsvorm die jij het prettigst vindt: een klassikale training, een maatwerktraining bij jou op kantoor, een online cursus of een e-learning. Wij hebben voor iedereen de juiste training en trainingsvorm. Want leren op de manier die het best bij jou past, zorgt voor de beste resultaten.
Persoonlijke aandacht en een prettige sfeer. Of je nou een cursus volgt bij ons, op kantoor of op je pc, wij zorgen dat je je genoeg thuisvoelt om je grenzen te verleggen.
Nieuwe mogelijkheden ontstaan als je in beweging komt. Scherp blijft. Steeds nieuwe stappen zet. Wij stimuleren je om de stap te wagen en er echt voor te gaan.
Ontdek iets nieuws. Versterk je kwaliteiten. En kies je eigen weg. Wij helpen je groeien met trainingen en leervormen die echt bij jou passen.
We denken altijd in mogelijkheden en win-win. En we werken elke dag aan nieuwe oplossingen voor morgen. Door opleidingen te bieden waarmee jij goed voorbereid bent op de toekomst.
Aan loze beloftes doen wij niet. Maar wel aan kwaliteit, kennis en ervaring. Een breed cursusaanbod mogelijk gemaakt door onze geïnspireerde medewerkers en trainers.
We luisteren naar wat er bij jou leeft. Waar jij behoefte aan hebt. Want daar begint onze oplossing, ons maatwerk. Elkaar goed begrijpen en helder communiceren, daar geloven wij in.
Een training volgen bij Learnit betekent samen leren. Samen met jouw ervaren trainer, samen met je cursusgroep of samen met je collega’s. En of je de training nou thuis, op jouw kantoor of op één van onze trainingslocaties volgt, wij zijn altijd bereikbaar om je te helpen. Onze kennis met jou te delen op zo’n manier dat jij er echt wat aan hebt. Samen verder komen door persoonlijke aandacht en elkaar goed begrijpen; daar geloven wij in.
Theorie uit een boekje leren waar je vervolgens weinig mee kan in je werk? Niet bij Learnit! Welke training je ook volgt bij ons, je kan er direct mee aan de slag op je werkplek. Door jouw unieke leerdoelen die je aan het begin van de training samen met de trainer bepaalt. Door de afwisseling van theorie en (interactieve) praktijkopdrachten. En door de uitdagingen waar jij tegenaan loopt in je dagelijks werk mee te nemen naar de training.
Geen geschikte startdatum? Stuur ons een datumverzoek. Dan bekijken we samen hoe we toch aan jouw trainingsvraag kunnen voldoen.
Wat anderen zeggen over deze training
Cursus Netwerkgesprekken reviews - Gemiddeld cijfer 8.5
“Een erg verhelderende en nuttige training om gesprekken te leren begrijpen of gesprekken op andere manieren te kunnen voeren. Te leren begrijpen en bewust te worden van wat er gebeurd of waarom iets gebeurd. De training is daarnaast een zeer fijne en leuke interactieve training die absoluut de moeite waard gaat zijn.”
J. Hendriks - EQUANS Services N.V.- Gesprekstechnieken
“Een compacte, maar toch ook volledige cursus!”
S. Verleg, Stg. Werkgever Sportclubs Den Haag- POP-gesprekken
“Duidelijke training. Leuk dat eerste dag heel concreet was en de tweede dag meer de diepte in ging, om zo de techniek doelgericht toe te passen is.”
I. Hagedoorn, Peak-IT- Werving en selectie: sollicitatiegesprekken afnemen
“De training is leuk en leerzaam, waarbij het gebruik van videoanalyse bij de rollenspellen zeker een toegevoegde waarde is. De stof was deels nieuw en deels bekend voor mij, maar desondanks was het ook voor het reeds bekende deel goed om e.e.a. weer eens op te frissen.”
J. Bakker, Topa- Functionerings- en beoordelingsgesprekken voeren
“Goede indruk van Trainer en organisatie. Tijdens de training krijg je goede tips mee om toe te passen in de praktijk.”
Friso Bakker, Carrefour Welzijnsgroep Noordoostpolder- Gesprekstechnieken
"Loop je als persoon tegen dingen aan op het gebeid van communicatie ? Daarnaast, wil je jezelf daar beter in ontwikkelen, zodat je je krachtiger gaat voelen in situaties ? Dan is de training gesprekstechnieken de juiste. Je leert omgaan met situaties die lastig voor je zijn en krijgt nieuwe inzichten hoe je het beste kunt communiceren. Het heeft mijzelf veel nieuwe en goede inzichten gegeven."
- Gesprekstechnieken
“Dit is echt een training op maat. Van tevoren spreek je direct met de trainer. Zo leer je de trainer van tevoren kennen en worden jouw doelen besproken. Deze doelen worden tijdens de training besproken. Het is een interactieve training. De stof wordt opgebouwd, zodat je aan het eind van de dag naar huis gaat met het gevoel dat je echt iets geleerd hebt. Zeker een aanrader.”
M. Luiten, Kinderopvang 't Goudvisje- Selectiegesprekken met STAR
“Deze training geeft je nieuwe inzichten in gesprekstechnieken en interviewtechnieken. In een paar dagen verbeter je gesprektechnieken en andere communicatieve vaardigheden. Deze vaardigheden zijn zowel toepasbaar tijdens het werk en in je privé leven. Kortom: een zeer nuttige training en een enorm leuke ervaring!”
R.P. Lepp, Trius- Werving en selectie: gespreks- interviewtechnieken
“Training wordt zoveel mogelijk om maat gegeven en praktisch gemaakt met veel rollenspellen. Ik kon er direct mee aan de slag!”
E. van de Wijn, Hoteschool Amersfoort- Gesprekstechnieken
“Dit webinair geeft in korte tijd een paar belangrijke handvatten in het kader van gesprekstechnieken die vervolgens in heel veel verschillende situatie gebruikt kunnen worden. Het wordt op een duidelijke manier gedaan met grote kennis van zaken.”
C. van de Bilt- Gratis webinar Gesprekstechnieken
“Deze training heeft mij uitgedaagd om met de STAR-methode aan de slag te gaan. Het is een zeer werkbare en sterke vorm van interviewen en onderzoeken. Uitgedaagd door een zeer onderlegde trainer wordt zelfs de ervaren werker geprikkeld en geïnspireerd. Aanrader.”
E. Nolsen, Pactum- Selectiegesprekken met STAR
“Inhoud van de training goed toepasbaar in de praktijk”
C. Brandsen-Nicolai - Vattenval N.V.- Motiverende gespreksvoering
“Dit was een training die je bij blijft. Na een stuk theorie ga je als deelnemer direct de praktijk in door aan de slag met eigen voorbeelden. Er is veel ruimte voor het krijgen en geven van feedback en de trainer zorgt ervoor dat dit op een respectvolle en veilige manier gebeurt. Een goede basis voor iedereen die zijn sterke en minder sterke kanten wil verkennen op het gebied van gespreksvaardigheden!”
D.M.B. Metaal, St. Lijn1 Haaglanden- Gesprekstechnieken
“Hele duidelijke tools meegekregen waar ik direct mee aan de slag kan. Ook zijn ze toepasbaar op alle soorten situaties; zowel op werk, maar ook thuis en in sociale omstandigheden. De trainer heeft ervoor gezorgd dat er een prettige en veilige sfeer was tijdens de training. Hierdoor konden wij ook goed aan de slag met voorbeelden die confronterend zijn.”
D. Apsari - Gemeente Amsterdam- Gesprekken voeren
“De training behandelt een uitgebreide hoeveelheid theorie zonder dat het saai wordt! Praktische voorbeelden en ervaringen van anderen dagen je uit om het geleerde meteen in de praktijk te brengen. Na het volgen van deze training ben je een beter uitgeruste en meer bewuste gesprekspartner en zijn je adviesvaardigheden weer up to date.”
I. van Riet, Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties (BZK) FMHaaglanden- Advies- en gesprekstechnieken
"Een prima training voor dummy's zoals ik, die een sollicitatiegesprek gaat voeren met een kandidaat."
- Selectiegesprekken met STAR
“Een prima training gehad die aansloot bij de behoefte van mij als deelnemer. Op een rustige goed bereikbare plek is door een deskundige trainer de lesstof behandeld. Daarbij wordt op interactieve wijze geschakeld om aan de behoefte van de deelnemer te voldoen.”
R. van de Wal, Gemeente Den Haag Ambulancezorg GGD Haaglanden- Gesprekstechnieken
“Het oefenen van de groepsgesprekken geeft goed inzicht in wat werkt en wat praktische valkuilen zijn.”
D. van Haard, Gemeente Arnhem- Gesprekstechnieken
“Deze training heeft mij uitgedaagd om met de STAR-methode aan de slag te gaan. Het is een zeer werkbare en sterke vorm van interviewen en onderzoeken. Uitgedaagd door een zeer onderlegde trainer wordt zelfs de ervaren werker geprikkeld en geïnspireerd. Aanrader.”
E. Nolsen, Pactum- Selectiegesprekken met STAR
“De trainer was in deze kleine setting de beste trainer die ik ooit heb meegemaakt! Ze voelde perfect aan waar we heen wilden en had een ontzettend grote parate kennis op het gebied van gespreksvoering, welke zij richting de cursisten erg goed kon doseren!”
L. Gelauff, MTEE- POP-gesprekken
“Goede, praktische cursus.”
E. Fokkinga - Ausnutria Operations B.V.- Gesprekstechnieken
“Heel erg leerzaam en een toegevoegde waarde voor je werk als professional.”
S. den Hartog- Confronterende gesprekken voeren
“Interessant om stil te staan bij situaties op het werk en te reflecteren over je gedrag en functioneren in een professionele omgeving.”
A.G. Weisz, Gemeente Amsterdam Stadsdeel Centrum- Gesprekstechnieken
“Goede, duidelijke training waarbij ik veel dingen heb geleerd die ik zeker kan toepassen in de praktijk!”
J. Wismans, Hendrik Pierson College- Gesprekstechnieken
“De leerstof werd op een deskundige manier afgewisseld met praktijkoefeningen. De trainer brengt de leerstof op een professionele en enthousiaste wijze op de deelnemers over. Door het kleine aantal deelnemers kwam iedereen uitgebreid aan bod. Een training die aan te raden is.”
J. Roosenboom, Ministerie van Economische Zaken (EZ)- Gesprekstechnieken
“Zeer professioneel en praktijkgericht. Maatwerk sluit aan op je dagelijkse werkzaamheden.”
B. Görlitz, Woonstad Rotterdam- Gesprekstechnieken
“Leerzame training. Veel bruikbare tips voor de praktijk. Je wordt je echt bewust van je eigen handelen. Leert om gesprekken meer diepgang te geven en echt antwoord te vinden op je vragen.”
G. van den Boestert, Kinderopvang 't Goudvisje- Selectiegesprekken met STAR
“Onlangs bij LearnIT de training gesprekstechnieken gevolgd. Inhoud van deze training was heel leerzaam en interessant. Bovendien gedoceerd door een prima docente! Veel van geleerd. Voor deze training is LearnIT zeker aan te raden!”
M. Broekhuijsen, Wigo4it- Gesprekstechnieken
“De inhoud van de training heb ik als zeer goed ervaren. De trainer heeft alle casussen aan de orde gesteld en is op iedere casus afzonderlijk ingegaan. De feedback die gegeven werd is als zeer positief ontvangen.”
J. Schuurman, Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties (BZK) FMHaaglanden- Advies- en gesprekstechnieken
“Erg leerzame training. De trainer is professioneel en neemt de tijd voor je.”
B. Pennings - De Volksbank- Motiverende gespreksvoering
“Een training met persoonlijke aandacht voor de deelnemers, in een prettige omgeving en een goede locatie.”
H. Bleeker, Gemeente Landsmeer- Functionerings- en beoordelingsgesprekken voeren
“Zeer netjes, goed voorbereid en leuk om te volgen en aan mee te werken. Goed lesmateriaal en extra informatie voor na de trainingen. Learnit Training is een professionele organisatie die veel tijd besteed aan een goede voorbereiding en ook de training zelf.”
M. Schut, ConnectingTheDots- Functionerings- en beoordelingsgesprekken voeren
"Zeker een verrijking van mijn rugzak."
- Gesprekstechnieken en beïnvloeden
“Professionele, toegankelijke trainers, waardevolle, leerzame inhoud en concrete, praktijkgerichte voorbeelden.”
J. Hartmann- Gratis webinar Sollicitatiegesprekken: succesvol solliciteren
“Zeer leerzaam!”
Christel Ockhuijsen, Eyescan oogzorgkliniek Visie- Gesprekstechnieken
"Zeer leerzaam en opent je ogen met hoe je naar jezelf kijkt en wat je nog kan "verbeteren"."
- Gesprekstechnieken en beïnvloeden
"Heel nuttig voor iedereen in privé en werksituaties, overal bruikbaar in elk gesprek voor de rest van je leven!"
- Gesprekstechnieken en beïnvloeden
“De afgelopen maanden zijn wij binnen FMHaaglanden overstelpt met trainingen en cursussen. Kostte mij veel moeite om weer op te laden voor deze cursus. Eenmaal aanwezig werd ik meegenomen in het enthousiasme van de trainers, waardoor het een leerzame training werd en ook deze snel voorbij vloog!”
G. v/d Kamp, Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties (BZK) FMHaaglanden- Gesprekstechnieken
“Erg prettige webinar die goede tips geeft in gesprekstechnieken. Voor mij ook ideaal omdat ik het op een eigen gewenst tijdstip kon bekijken.”
H. van Hout, Fontys Hogeschool van de Kunsten- Gratis webinar Gesprekstechnieken
“De tips en trucs die je krijgt met deze training zijn zeer toepasbaar op de dagelijkse gang van zaken. Het is goed om je op deze manier weer even op scherp te zetten.”
S. Kortekaas, Beter:- Verzuimbegeleiding: Verzuimgesprekken voeren
"Fijne training, open sfeer, sluit goed aan op de eigen leerbehoeften."
- Gesprekstechnieken en beïnvloeden
“De Roos van Leary, heel erg nuttig! Als je dat begrijpt, is communiceren een stuk makkelijker.”
S.J.G. Bieman, Gemeente Alkmaar- Gesprekstechnieken
“Zeer waardevolle en inspirerende training – aanrader! Ik heb onlangs deelgenomen aan de training Gesprekstechnieken en ik ben ontzettend enthousiast over de inhoud, opzet en begeleiding. De training was goed gestructureerd, praktijkgericht en zat vol met inzichten die ik direct in mijn werk kon toepassen. Wat ik vooral sterk vond, was de manier waarop de trainer theorie en praktijk combineerde, met veel ruimte voor interactie, reflectie en eigen inbreng. Daarnaast was de sfeer erg prettig en motiverend, wat het leerproces alleen maar ten goede kwam. Ik zou deze training zeker aanbevelen aan iedereen die zich wil verdiepen in communicatie en op zoek is naar praktische handvatten én nieuwe inspiratie. Kortom: een investering in jezelf die absoluut de moeite waard is!”
L. Goysy - Nederlandse Publieke Omroep- Gesprekstechnieken
“Praktijkgerichte training, waarbij het communicatieniveau een treedje hoger wordt getild!”
G. IJsseldijk, Pactum- Selectiegesprekken met STAR
“Ik vond de training er goed en vooral nuttig en leerzaam. Ondanks dat ik momenteel niet lekker in mijn vel zit en niet mijzelf ben heb ik er toch veel van opgestoken. Men kijkt meestal tegen rollenspellen op, maar als je eenmaal over de 'angst' heen bent, is het erg leuk en leerzaam om een rollenspel te doen.”
M. Mulder, Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties (BZK) FMHaaglanden- Gesprekstechnieken
“De training behandelt een uitgebreide hoeveelheid theorie zonder dat het saai wordt! Praktische voorbeelden en ervaringen van anderen dagen je uit om het geleerde meteen in de praktijk te brengen. Na het volgen van deze cursus ben je een beter uitgeruste en meer bewuste gesprekspartner en zijn je adviesvaardigheden weer up to date.”
I. van Riet, FM Haaglanden- Gesprekstechnieken
“Een interessante leerzame training, waarbij ik veel tips heb gekregen. Ik ga deze tips zeker proberen toe te passen.”
C.J. van der Tak, Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties (BZK)- Gesprekstechnieken
“' Leerzame en interessante training, waarin je leert hoe je een gesprek kan aangaan met bv slecht nieuws gesprek.'”
H.J. Kroon. DZB Leiden- Gesprekstechnieken
“Inspirerende training met heel veel eigen inbreng zodat je het in de praktijk kunt gaan toepassen.”
S. Suir, Gemeente Amsterdam Stadsdeel Centrum- Gesprekstechnieken
“Training zat goed in elkaar, veel van opgestoken. Je kon goed merken dat de trainer een expert is op dit vakgebied én daarbuiten. We hebben ook een aantal zaken (kort) behandeld wat niet direct met de eigenlijke training te maken had. Het (intake) gesprek vooraf vond ik verrassend. Ik heb gemerkt dat je hierdoor de training meteen goed kunt aanvangen.”
A. Goldewijk, Holanda B.V.- Functionerings- en beoordelingsgesprekken voeren
Learnit reviews
Je leert hoe je op een natuurlijke manier een netwerkgesprek aanknoopt, hoe je je doel bepaalt, hoe je een persoonlijke pitch maakt en hoe je je netwerk onderhoudt. Je oefent met situaties uit je eigen praktijk, zoals netwerkborrels, congressen en gesprekken met potentiële klanten of opdrachtgevers.
De cursus is bedoeld voor professionals, ondernemers, accountmanagers en werkzoekenden die hun netwerk willen vergroten en onderhouden. Ook als je netwerken nu nog spannend vindt, is deze training geschikt voor je.
Nee, je hebt geen specifieke voorkennis nodig. Een open houding en de bereidheid om te oefenen zijn voldoende om mee te kunnen doen.
De groep bestaat uit maximaal acht deelnemers. Daardoor is er voldoende tijd voor oefening, persoonlijke feedback en aandacht voor je eigen leervragen.
Ja, na afloop ontvang je een Learnit-certificaat van deelname.
Ja, voorafgaand aan de training is er een intake. De trainer bespreekt je persoonlijke leerdoelen en stemt het programma daarop af, zodat de inhoud aansluit op jouw situatie.
Tijdens de training oefen je met openingen die bij jou passen. Je leert hoe je een ander aanspreekt zonder dat het geforceerd voelt, hoe je een gespreksonderwerp kiest dat aansluit en hoe je de eerste minuten gebruikt om wederzijdse interesse te wekken. Lef en voorbereiding spelen daarin allebei een rol.
Een elevator pitch is een korte introductie waarin je vertelt wie je bent, wat je doet en wat je zoekt of biedt. In de training leer je een pitch maken die persoonlijk en flexibel is, zodat je hem kunt aanpassen aan je gesprekspartner. Het doel is niet om een standaard verhaaltje af te draaien, maar om aan te sluiten bij de ander.
LinkedIn is een belangrijk platform om contacten warm te houden, nieuwe mensen te vinden en zichtbaar te blijven. In de training bespreek je hoe je opvolging geeft aan een gesprek, hoe je een goede connectieaanvraag schrijft en hoe je interactie aangaat zonder opdringerig over te komen.
Het helpt om te denken in tweerichtingsverkeer: wat kun je voor de ander betekenen, en andersom? Je leert hoe je een vraag kunt stellen vanuit oprechte interesse, op het juiste moment en met respect voor de relatie. Door eerst te luisteren en door te vragen ontstaat er ruimte om iets te vragen of aan te bieden.
Een netwerk onderhoud je door regelmatig contact te hebben, ook als je niets nodig hebt. In de training krijg je handvatten voor opvolging na een eerste gesprek, voor het delen van relevante informatie en voor het inplannen van vervolgmomenten. Zo blijf je in beeld bij de mensen die voor jou belangrijk zijn.
De actuele prijs vind je rechtsboven op deze cursuspagina, samen met de planning, locatie en lesvorm. Voor incompany of maatwerk maken we graag een offerte op aanvraag.