Incompany
MaatwerktrainingOp aanvraag
- 100% voor jouw groep
- Maatwerk
- Bij jou of bij ons
- Neuzen dezelfde kant op
Snel overzichtelijke rapportages kunnen maken van gegevens uit grote databases: dat is wat je wil. Met Microsoft Report Builder (SSRS), zelfstandig onderdeel van Microsoft SQL Server, heb je een snelle, intuïtieve rapportontwerpomgeving in handen. Report Builder biedt veel verschillende soorten visualisaties, zoals gegevensbalken, kaarten en sparklines. Ook heeft Microsoft een rapportonderdelengalerie beschikbaar gesteld, waarmee je gemakkelijk bestaande rapportonderdelen als bouwstenen voor nieuwe kunt gebruiken.
In onze tweedaagse training SQL Report Builder leer je in eigen tempo met Report Builder/Report Services werken. Hierbij word je begeleid door een ervaren trainer. Als je zelf al tegen problemen bent aangelopen met de software kan het verhelderend zijn een voorbeeld uit je eigen werkomgeving mee te nemen naar de training. Je kunt dan nóg praktijkgerichter aan de slag. Aan het eind van deze training ben je in staat snel en gemakkelijk complexe rapporten uit grote databases te extraheren.
Deze training is bij uitstek geschikt voor gebruikers die met Microsoft SQL Report Builder/Reporting Services zelf rapporten willen maken.
Je ontvangt bij aanvang van de training een overzichtelijk boek met oefeningen en oefenbestanden. Dit kun je na de training ook gebruiken als naslagwerk. Omdat de terminologie in de software veelal Engelstalig is, is het trainingsmateriaal dat ook.
Voor deze training is het wenselijk dat je goede kennis hebt van een databaseprogramma, bijvoorbeeld Microsoft Access. Ook is het een pré als je basiskennis van SQL hebt, evenals basiskennis van programmeren.
De training wordt standaard verzorgd in het Nederlands. De trainer beheerst de Engelse taal. Er kan gebruik gemaakt worden van Engelstalig cursusmateriaal. Bij inschrijving van minimaal 3 deelnemers kan de training ook geheel in het Engels verzorgd worden.
Bij Learnit vind je altijd een training waarmee je verder komt. Van (technische) IT skills tot communicatie of persoonlijk leiderschap. Daarbij kan je kiezen uit de trainingsvorm die jij het prettigst vindt: een klassikale training, een maatwerktraining bij jou op kantoor, een online cursus of een e-learning. Wij hebben voor iedereen de juiste training en trainingsvorm. Want leren op de manier die het best bij jou past, zorgt voor de beste resultaten.
Persoonlijke aandacht en een prettige sfeer. Of je nou een cursus volgt bij ons, op kantoor of op je pc, wij zorgen dat je je genoeg thuisvoelt om je grenzen te verleggen.
Nieuwe mogelijkheden ontstaan als je in beweging komt. Scherp blijft. Steeds nieuwe stappen zet. Wij stimuleren je om de stap te wagen en er echt voor te gaan.
Ontdek iets nieuws. Versterk je kwaliteiten. En kies je eigen weg. Wij helpen je groeien met trainingen en leervormen die echt bij jou passen.
We denken altijd in mogelijkheden en win-win. En we werken elke dag aan nieuwe oplossingen voor morgen. Door opleidingen te bieden waarmee jij goed voorbereid bent op de toekomst.
Aan loze beloftes doen wij niet. Maar wel aan kwaliteit, kennis en ervaring. Een breed cursusaanbod mogelijk gemaakt door onze geïnspireerde medewerkers en trainers.
We luisteren naar wat er bij jou leeft. Waar jij behoefte aan hebt. Want daar begint onze oplossing, ons maatwerk. Elkaar goed begrijpen en helder communiceren, daar geloven wij in.
Een training volgen bij Learnit betekent samen leren. Samen met jouw ervaren trainer, samen met je cursusgroep of samen met je collega’s. En of je de training nou thuis, op jouw kantoor of op één van onze trainingslocaties volgt, wij zijn altijd bereikbaar om je te helpen. Onze kennis met jou te delen op zo’n manier dat jij er echt wat aan hebt. Samen verder komen door persoonlijke aandacht en elkaar goed begrijpen; daar geloven wij in.
Theorie uit een boekje leren waar je vervolgens weinig mee kan in je werk? Niet bij Learnit! Welke training je ook volgt bij ons, je kan er direct mee aan de slag op je werkplek. Door jouw unieke leerdoelen die je aan het begin van de training samen met de trainer bepaalt. Door de afwisseling van theorie en (interactieve) praktijkopdrachten. En door de uitdagingen waar jij tegenaan loopt in je dagelijks werk mee te nemen naar de training.
Wat anderen zeggen over deze training
Cursus SQL Report Builder reviews - Gemiddeld cijfer 8.4
“Goede duidelijke training, echt voor het bouwen van rapporten voor beginners.”
D. Hoekstra, NLO- SQL Report Builder
"De training overtrof mijn verwachtingen, zeer aan te raden. De trainer had zeer veel kennis."
- SQL Report Builder
“Het lesmateriaal is duidelijk en van goed niveau. De opdrachten zijn duidelijk met voldoende en opbouwende diepgang en de trainer is rustig en bekwaam.”
Anoniem- SQL Report Builder
“Prima cursus om als leek mee te beginnen. Je maakt eerst kennis met het softwarepakket waarna je direct aan de slag gaat met kleine opdrachtjes. Waardoor ik nu in staat ben kleine databases en reports te maken.”
J. Kramer, HC Groep- SQL Report Builder
“Training Report Builder gevolgd. Enthousiaste docent, die zijn vakkennis op een prettige manier met ons kon delen. Tijdens de lesdag gebruik kunnen maken van goede oefenstof, met prima lesopbouw. Veel van geleerd, optimaal rendement met bruikbare presentatie als naslagwerk.”
M. Sanders. GGD Brabant-Zuidoost- SQL Report Builder
“Prima training voor een basis queries maken. Duidelijk boek met goede voorbeelden en goede opbouw.De trainer is zeer kundig. Wist door zijn wijze van uitleg de aandacht vast te houden. Verhelderende uitleg.”
Anoniem- Writing Queries Using Microsoft SQL Server 2008 Transact-SQL
"Goede duidelijke training waar de basis van SQL wordt uitgelegd."
- SQL Basis
“Deze training geeft je zonder tijdverspilling een duidelijk totaalbeeld van de basisquery's in SQL-taal. De lesgever is gedreven en to the point, staat open voor input en feedback. Twee dagen nuttig besteed!”
M. Sneyrs - KVRI Vorselaar - OZCS Zuid KEmpen- Open Leervorm SQL
“Prima training. Uitstekende docent”
Ernst Lesterhuis, Global Knowledge- SQL Basis - Oracle
“Zowel voor beginner als gevorderde is dit een leerzame training, die op een interactieve wijze wordt gegeven. Dit is zeer prettig, omdat je het meteen kunt toepassen tijdens het maken van de oefeningen die tijdens de training worden gegeven. Je hebt altijd de mogelijkheid tot het stellen van vragen en de begeleiding is ook goed. Dus al met al een hele goede ervaring bij de SQL-basis training van Learnit Training!”
G. Romkens, CompuGroup Medical (CGM)- SQL Basis
“Praktisch toepasbaar in mijn eigen werkorganisatie.”
S. Groenen, Zuidzorg- SQL Basis
"Een aanrader! Leuke informele manier om je kennis te verbreden."
- Open Leervorm SQL
“Deze training geeft je zonder tijdverspilling een duidelijk totaalbeeld van de basisquery's in SQL-taal. De lesgever is gedreven en to the point, staat open voor input en feedback. Twee dagen nuttig besteed!”
M. Sneyrs - KVRI Vorselaar - OZCS Zuid KEmpen- Open Leervorm SQL
“Dit is een prima opleiding om basis van SQL te leren!”
M. Serrano Bascunan - Gemeente Rotterdam- SQL Basis
“Het lesmateriaal is duidelijk en van goed niveau. De opdrachten zijn duidelijk met voldoende en opbouwende diepgang en de trainer is rustig en bekwaam.”
Anoniem- SQL Report Builder
“SQL Basis Oracle is een training die ik met een gerust hart kan aanbevelen. De praktische toepasbaarheid is erg groot!”
N. Meijer. Rijksdienst voor Ondernemend Nederland- SQL Basis - Oracle
“Training met een goed tempo. Prettige afwisseling tussen plenaire behandeling van de stof en het maken van individuele oefeningen. Prima prijs kwaliteit verhouding als je met sql in de praktijk wil gaan werken.”
B. Willemse. Capter- SQL Basis
“Excellent training with a lot of information realized by experienced and professional teachers. I wish it lasted longer, so I could learn even more that I did. I recommend it without any hesitation. Learnit Training is a professional company, they are doing what they promise. Their teachers are profesionals who know what they are talking about.”
D. Szalobryt, Syncreon Netherlands N.V.- SQL Basis
“Een fijne cursus waarin je veel te weten komt over SQL en goed te volgen als je een beginner bent.”
S. Sivananthan - Erasmus MC- Open Leervorm SQL
“Zeer praktische training waarbij je direct leert werken met SQL. Geen lange, droge sessies, maar gewoon direct aan de slag na een korte inleiding. Dat gecombineerd met een trainer die weet waar hij over praat, maakt dat je binnen no-time de eerste queries weet uit te typen.”
Erik Mol, Scania Production Zwolle B.V.- Open Leervorm SQL
“Alles top geregeld, heel veel van geleerd!”
M. Lemmens- Open Leervorm SQL
"Deze basistraining geeft een goede overview wat SQL is en wat je ermee kunt. Aan de hand van een logisch opgebouwde structuur ga je in twee dagen van een heel simpele query naar een flink geavanceerde diepgaande query."
- SQL Basis
“Learnit is een professionele organisatie met een persoonlijke insteek. De SQL cursus werd goed afgestemd op het instapniveau en de docent leidde ons kundig en met veel plezier door de stof heen. Klasse!”
Shanna Wielinga, Klantexpertise UWV- Querying Microsoft SQL Server (MOC20461)
“Deze basistraining voldeed aan mijn verwachtingen. De docent was kundig en relaxt, met indien nodig voldoende individuele aandacht.”
A. Arkeraats, ANWB- Transact-SQL Basis - MS SQL Server
“Good starting point for mastering SQL.”
Gerard Teurlinx, Mapscape B.V.- SQL Basis
"Deze trainer is een zeer deskundig persoon die op een rustige, overwogen en gedegen wijze de stof van de training overbrengt aan de deelnemers."
- SQL Basis
“Een mooie leerzame training met een professionele trainer die veel van af weet. Waardoor je boeiend blijft luisteren en je aandacht niet verliest.”
N. Amoruso - Universiteit Twente- Open Leervorm SQL
“Duidelijke training met veel bruikbare tips.”
R. Dekker - Elvy- SQL Vervolg
“De SQL Basis cursus bij Learnit is zeer aan te bevelen. Persoonlijke aandacht, verzorging van het lesmateriaal en training zijn in één woord geweldig. Ik heb veel mogen leren in 2 dagen. Het biedt een geweldige basis aan om verder te kunnen groeien tot een professionele super gebruiker als je naar een hogere niveau wilt gaan.”
Tim Engelhart, Centraal Beheer Achmea- Open Leervorm SQL
"De trainer was erg goed en het lesmateriaal duidelijk. Het tempo van de training was goed te doen en de opdrachten boden precies voldoende uitdaging."
- Open Leervorm SQL
“Met deze training leer je in 2 dagen wat SQL is, hoe je het kan gebruiken en wat de bekende gemaakt fouten zijn. De trainer is zeer professioneel en heeft veel kennis van de materie.”
D. Gebroers, Alfa Accountants en Adviseurs- Transact-SQL Basis - MS SQL Server
“De trainer had veel ervaring en gedegen inhoudelijke kennis. Prima training!”
J. Groen, Politie Kennemerland- SQL Basis
“Erg goede training. In twee dagen wordt er veel behandeld, maar dit gaat toch in een prettig tempo. Goede afwisseling van theorie en zelf oefeningen maken. Prima trainer, heeft veel kennis van de materie en kan dit ook duidelijk en op een prettige manier overbrengen.”
T. Wolfs, NUON- SQL Basis
“Praktisch toepasbaar in mijn eigen werkorganisatie.”
S. Groenen, Zuidzorg- SQL Basis
"Een aanrader! Leuke informele manier om je kennis te verbreden."
- Open Leervorm SQL
“Goede training om de eerste stap te zetten richting SQL-kenner.”
Geert Jansen, Van Mossel Leasing- Open Leervorm SQL
“Een 2-daagse training die aansloot op mijn verwachting en mij instaat stelde om het geleerde succesvol in de dagelijkse praktijk toe te passen. De kundige trainer wist, door theorie en praktijk af te wisselen, de training levendig te houden en ons gemêleerd gezelschap tot het einde te boeien. Dit in een goede locatie met voor deze training prima cursusmateriaal.”
Charles Slierendrecht, Gemeente Maastricht- Open Leervorm SQL
“ik heb totaal geen ervaring met SQL. Maar de cursus werd op z'n tempo uitgelegd, waardoor je de stof kon beheren. Ik raad het aan voor de beginners.”
Y. Karaca, Gemeente Amstelveen- Open Leervorm SQL
“Een goede basis cursus waarbij mijn kennis 100% is vooruitgegaan. Goede leerfstof, rustig tempo en uitstekende opdrachten. Een aanrader als basis-cursus SQL.”
R. Wolters, DSV Venlo- SQL Basis
“It's a good training for filling in the gaps if you have patchy knowledge, due to on the job learning, like I did.”
Laszlo Iliasics, Mapscape B.V.- SQL Basis
“Zeer goed georganiseerde training met de ruimte voor eigen input.”
Jordy de Groot, Advanced Programs- SQL Vervolg
“Goede balans tussen luisteren en oefenen. Na deze cursus heb je een goede basis om zelf aan de slag te gaan.”
Peter Berkhout, Klantexpertise UWV- Querying Microsoft SQL Server (MOC20461)
"Super leerzaam, stapsgewijs opgebouwd en goed te begrijpen voor mensen die hier nog geen kennis van hebben."
- SQL Basis
“Excellent training with a lot of information realized by experienced and professional teachers. I wish it lasted longer, so I could learn even more that I did. I recommend it without any hesitation. Learnit Training is a professional company, they are doing what they promise. Their teachers are profesionals who know what they are talking about.”
D. Szalobryt, Syncreon Netherlands N.V.- SQL Basis
“Dit is een prima opleiding om basis van SQL te leren!”
M. Serrano Bascunan - Gemeente Rotterdam- SQL Basis
“De trainer bracht zijn kennis goed en duidelijk over. De combinatie theorie-praktijk was zeer prettig!”
P. Biermans, CompuGroup Medical (CGM)- SQL Basis
“Deze training heeft een duidelijke structuur en opbouw. Naast de theorie is er veel ruimte om te oefenen en praktijksituaties voor te leggen aan de trainer. Rustige, gekwalificeerde en duidelijke trainer. Wist waar hij het over had en hoe de training in elkaar zit. Al met al een goede manier om een start te maken met SQL.”
R. Kemmenaar, Triage-IT- SQL Basis
“Voor mij was deze cursus enerzijds een goede herhaling van de SQL Basis cursus die ik ook gevolgd heb, anderzijds zijn aanvullende onderdelen behandeld die ik nog niet kende. Door de inhoud van de cursus heb ik, zoals de trainer dit mooi verwoord heeft, weer een aantal nieuwe middelen in mijn gereedschapskist die ik kan inzetten als ik ze nodig zou hebben in mijn werk.”
S. de Zeeuw - CBS Academy- SQL Vervolg
“De trainer heeft veel kennis van de materie. Hij liet eigen gemaakte voorbeelden zien, die erg interessant waren. Deze voorbeelden ging hij helemaal uitleggen. Hier heb ik veel van opgestoken en werd gemotiveerd.”
Anoniem- Writing queries using Microsoft SQL server 2008 Transact-SQL
“Duidelijke training met veel bruikbare tips.”
R. Dekker - Elvy- SQL Vervolg
Learnit reviews