Incompany
MaatwerktrainingOp aanvraag
- 100% voor jouw groep
- Maatwerk
- Bij jou of bij ons
Met macro's automatiseer je terugkerende handelingen in Excel met één druk op de knop. Je leert ze opnemen, begrijpen en aanpassen, en koppelingen leggen met Word, Access en PowerPoint. Optioneel besteden we ook aandacht aan Excel met Copilot.
In deze cursus werk je aan het automatiseren van terugkerende handelingen in Excel met behulp van macro's. Je neemt macro's op, voert ze uit, past ze aan in de editor en leert fouten op te sporen. Daarnaast komt het verschil tussen absoluut en relatief opnemen aan bod, net als het persoonlijk macrowerkboek en het gebruik van sjablonen.
Een belangrijk onderdeel is de samenwerking tussen Excel en andere Office-programma's. Je wisselt gegevens uit met Word, Access en PowerPoint, legt verbindingen met een externe database en converteert of importeert bestanden. Ook verzending van werkmappen en compatibiliteit tussen versies komen voorbij. Optioneel besteedt de cursus aandacht aan het werken met Microsoft 365 Copilot in Excel.
Deze training vormt de tweede helft van Excel Expert. De eerste helft richt zich op formules, functies en draaitabellen. Je volgt de cursus in een openleervorm dag, waarbij je in je eigen tempo werkt onder begeleiding van een ervaren trainer. Praktijkvoorbeelden uit je eigen werksituatie kun je meenemen, zodat de oefeningen aansluiten op jouw doelen.
Na deze cursus neem je werk uit handen door macro's op te nemen, te begrijpen en aan te passen in de editor. Je automatiseert terugkerende handelingen met één druk op de knop en je weet hoe je fouten in een macro opspoort en oplost.
Je legt koppelingen tussen Excel en andere Office-programma's zoals Word, Access en PowerPoint, en je wisselt moeiteloos gegevens uit met externe databases. Optioneel weet je ook hoe je Copilot in Excel inzet om sneller met data en macro's te werken.
Deze cursus is bedoeld voor Excel-gebruikers die veelvoorkomende handelingen willen automatiseren met macro's en gegevens willen uitwisselen tussen Excel en andere Office-programma's zoals Word, Access en PowerPoint. Je hebt al ervaring met Excel en wilt een stap verder zetten richting expertniveau. Wil je ook ontdekken hoe Microsoft 365 Copilot je werk in Excel kan versnellen? Dat komt optioneel aan bod.
Je volgt deze cursus in onze openleervorm. Dat betekent dat je in een klein groepje aan de slag gaat met opdrachten op je eigen tempo en niveau. Een ervaren trainer loopt rond, beantwoordt je vragen en helpt je verder waar nodig.
Je bepaalt zelf op welke onderwerpen je de nadruk legt. Heb je een eigen praktijkvoorbeeld? Neem het mee, dan stem je de oefeningen direct af op je werksituatie. Zo werk je gericht aan wat voor jou belangrijk is.
Je hebt basiskennis van Excel nodig. Je kunt bijvoorbeeld werken met formules, functies en draaitabellen, of je hebt de cursus Excel Expert deel 1 gevolgd. Ervaring met programmeren is niet nodig: macro's leer je tijdens deze cursus stap voor stap.
Deze training kan gevolgd worden in verschillende versies. Geeft u gelieve aan of u Excel 2007, 2010, 2013 of 2016 gebruikt.
Deze training wordt aangeboden op basis van onze Open Leervorm-lesmethode. Dat betekent dat je onder actieve begeleiding van onze trainer zelfstandig aan het werk gaat om je de stof eigen te maken. Zo kun je in je eigen tempo je leerdoelen halen zonder daarbij gehinderd te worden door een sneller of langzamer tempo van je medecursisten. De trainer ziet erop toe dat je op schema blijft en je leerdoelen haalt. Deze leervorm biedt ruimte aan maatwerk. Je krijgt de gelegenheid om voorbeelden uit je eigen praktijk en IT-omgeving in te brengen waardoor je nog specifieker leert. meer...
De training wordt standaard verzorgd in het Nederlands. De trainer beheerst de Engelse taal. Er kan gebruik gemaakt worden van Engelstalig cursusmateriaal. Bij inschrijving van minimaal 3 deelnemers kan de training ook geheel in het Engels verzorgd worden.
Bij Learnit vind je altijd een training waarmee je verder komt. Van (technische) IT skills tot communicatie of persoonlijk leiderschap. Daarbij kan je kiezen uit de trainingsvorm die jij het prettigst vindt: een klassikale training, een maatwerktraining bij jou op kantoor, een online cursus of een e-learning. Wij hebben voor iedereen de juiste training en trainingsvorm. Want leren op de manier die het best bij jou past, zorgt voor de beste resultaten.
Persoonlijke aandacht en een prettige sfeer. Of je nou een cursus volgt bij ons, op kantoor of op je pc, wij zorgen dat je je genoeg thuisvoelt om je grenzen te verleggen.
Nieuwe mogelijkheden ontstaan als je in beweging komt. Scherp blijft. Steeds nieuwe stappen zet. Wij stimuleren je om de stap te wagen en er echt voor te gaan.
Ontdek iets nieuws. Versterk je kwaliteiten. En kies je eigen weg. Wij helpen je groeien met trainingen en leervormen die echt bij jou passen.
We denken altijd in mogelijkheden en win-win. En we werken elke dag aan nieuwe oplossingen voor morgen. Door opleidingen te bieden waarmee jij goed voorbereid bent op de toekomst.
Aan loze beloftes doen wij niet. Maar wel aan kwaliteit, kennis en ervaring. Een breed cursusaanbod mogelijk gemaakt door onze geïnspireerde medewerkers en trainers.
We luisteren naar wat er bij jou leeft. Waar jij behoefte aan hebt. Want daar begint onze oplossing, ons maatwerk. Elkaar goed begrijpen en helder communiceren, daar geloven wij in.
Een training volgen bij Learnit betekent samen leren. Samen met jouw ervaren trainer, samen met je cursusgroep of samen met je collega’s. En of je de training nou thuis, op jouw kantoor of op één van onze trainingslocaties volgt, wij zijn altijd bereikbaar om je te helpen. Onze kennis met jou te delen op zo’n manier dat jij er echt wat aan hebt. Samen verder komen door persoonlijke aandacht en elkaar goed begrijpen; daar geloven wij in.
Theorie uit een boekje leren waar je vervolgens weinig mee kan in je werk? Niet bij Learnit! Welke training je ook volgt bij ons, je kan er direct mee aan de slag op je werkplek. Door jouw unieke leerdoelen die je aan het begin van de training samen met de trainer bepaalt. Door de afwisseling van theorie en (interactieve) praktijkopdrachten. En door de uitdagingen waar jij tegenaan loopt in je dagelijks werk mee te nemen naar de training.
Wat anderen zeggen over deze training
Cursus Excel Macro's en samenwerken met andere programma's reviews - Gemiddeld cijfer 8.4
“Deze cursus is een logisch vervolg op de basiscursus. Het is zo opgezet dat ook mensen met wat minder ervaring met Excel het goed kunnen volgen. Met wat oefening kan je zo allerlei taken automatiseren in Excel.”
Peter Anuels, Praclox BV- Excel Macro's en samenwerken met andere programma's
“Enthousiaste trainer die alles duidelijk en begrijpbaar heeft uitgelegd.”
J.A. Ramesar, CEVA Logistics- Excel Macro's en samenwerken met andere programma's
“Leuke cursus, waarbij je de kneepjes van het macro maken in simpele maar leuke oefenstof kunt aanleren. Zelfs een klein gedeelte visual basic wordt in de cursus meegenomen, waardoor je beetje een indruk krijgt hoe een macro in programmeertaal wordt opgebouwd.”
R.A. Ritsma, Dr. Oetker- Excel Macro's en samenwerken met andere programma's
“Zoek je een opleiding om je kansen op de arbeidsmarkt te vergroten, zal ik zeker één van de cursussen aanbevelen, al is het maar om je kennis op te frissen!”
J. Blaauw- Excel Macro's en samenwerken met andere programma's
“Ik kan deze training aan elke officegebruiker aanbevelen. De lesstof en het werktempo kan worden aangepast aan de eigen situatie en er is alle gelegenheid om vragen te stellen, waar dan ook goede antwoorden op komen.”
M. Oostdijk, ROC Mondriaan- Excel Macro's en samenwerken met andere programma's
"K. Algra, Gemeente Nijmegen - "Een prima cursus met goed materiaal en veel oefeningen die bij de praktijk aansluiten." - Beoordeling: 7.0"
- Excel Macro's en samenwerken met andere programma's
“Deze cursus is een goede inleiding in VBA/Macro's. Het is een mix van theorie en praktijk.”
A. Bergers - CEVA Logistics- Excel Macro's en samenwerken met andere programma's
“Training is gericht, goed opgezet en in eigen tempo binnen voldoende gegeven tijd goed te volgen en af te ronden.”
J. Mols, Meulenhoff Boekerij- Excel Macro's en samenwerken met andere programma's
“Het lesmateriaal en de docenten van de verschillende trainingen die ik heb gevolgd waren erg goed. Ik heb 3 cursussen gevolgd in de laatste 2 maanden en ik ben erg tevreden met het resultaat!”
S. Verhaert, NKM Noell Special Cranes GmbH- Excel Vervolg incompany
“Excel 2010 Basis is een zeer goede cursus als je nog niet veel ervaring hebt met Excel.”
Marina Dannis- Excel Basis
“Kan Learnit bij iedereen aanbevelen. Alle cursisten werken op eigen niveau zelfstandig opdrachten uit. Daarbij geeft een deskundige docent goede uitleg, individueel en in groepsverband. Handig dat je het werkboek mag houden als naslagwerk.”
Hilda de Vries, Gemeente Zeewolde- Excel 2003 Basis
“I sincerely recommend it, training at a good level with very carefully prepared materials.”
K. janik - CEVA Logistics- Excel Vervolg
“De cursus Excel 2003 vervolg die ik gevolgd heb bij Learnit was zeer leerzaam en werd op een leuke wijze gegeven. De opdrachten sloten goed aan op hetgeen waarover ik vragen had. Verder was er voldoende tijd om zelf meegenomen "problemen" en vragen over mogelijkheden te behandelen.”
C. S. Stolk, Cofely Opleidingen- Excel 2003 Vervolg
“Hele interessante training die veel nieuwe inzichten geeft en mij uiteindelijk veel tijd zal gaan sparen!”
E. Nijenhuis, Hamilton Bright- Excel 2013
“De instructie/uitleg is heel duidelijk, je kunt direct zelf aan de slag met het gemak van ondersteuning waar gewenst.”
Kitty Jansen, Meyra Holding BV- Excel 2003 Vervolg
"Top cursus en veel aan gehad!"
- Excel Basis / Vervolg
“Prima training. Werkt op eigen tempo. Begeleiding is erg goed en denkt mee in jouw eigen problematiek. Voor alle niveaus een aanrader.”
S. van den Brink, Beter Wonen- Excel Basis
“Ik ben zeer tevreden over de gevolgde cusrsus en zeker ook de praktische toepasbaarheid van het lesmateriaal.”
W. Raghoenath, Ministerie van Financiën- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Lesmateriaal duidelijk en prettig dat dit in eigen tempo kan.”
J. Snelleman, Cofely- Excel Vervolg
“'In het webinar draaitabellen wordt goed en duidelijk uitgelegd wat je met draaitabellen kunt doen. Als je nog nooit een draaitabel gemaakt hebt, dan heb je veel aan deze webinar. Het is ook fijn dat je rechtstreeks vragen kunt stellen, die vervolgens meteen behandeld worden.'”
N. Albers, Multisol Raambekleding- Gratis webinar Draaitabellen in Excel 2010 en 2013
“Les materiaal was zeer duidelijk, werd goed stapsgewijs uitgelegd hoe je een bepaalde handeling moest doen. Opdrachten waren maatschappelijk gerelateerd. Met een open leervorm kan je natuurlijk je eigen tempo bepalen, dat is voor mij prima.”
C. van der Kaaij, Apotheek Haagse Ziekenhuizen- Excel Basis
“Een leerzame praktisch toepasbare Excel basis training, die veel inzicht geeft in de mogelijkheden die Excel 2010 allemaal te bieden heeft.”
P. van der Meule, NUON- Excel Basis
“Doen is leren”
Roelof Pieters, Scania Production Meppel BV- Excel Basis
“Wat ons aansprak aan de leer methode van learnit; Ieder van de groep kan op geheel eigen wijze de lesstof doornemen, bij vragen en/of opmerkingen geeft de docent de juiste werkwijze aan. Zo heeft iedereen op zijn eigen niveau en/of tempo het lesmateriaal doorlopen.”
M. Chaudron, Leo de Groot- Excel 2010
“Intensieve 2-daagse training waar je veel van opsteekt en doordat er ruimte is om je werkgerelateerde vragen te bespreken bij de docent, sloot het goed aan bij mijn persoonlijke leerdoelen.”
Elise van der Steen, DHL- Excel 2003 Vervolg
“Ik vond het allemaal prima voor elkaar. Goede locatie en een goede trainer. De lessen zijn makkelijk te volgen en als je vragen hebt kun je prima bij ze terecht. Zelfs nog na de cursus.”
H. van de Berg, Scania Production Meppel B.V.- Excel Basis
“Prima docent, heel geduldig en bereidwillig. Je kunt ook je eigen praktijkvoorbeelden meenemen naar de les, om er samen met de docent naar te kijken en te oefenen hoe in te passen. Is zelfs na de training ook bereid om via de mail je vragen te beantwoorden. Fijne service!”
Caroline van Trigt, GDF Suez- Excel Basis
“Ik vind het een goede training met voldoende praktische uitleg. Er gaat een wereld aan wetenswaardigheden open voor iemand met matige Excel ervaring.”
L. Offergelt-Holthuizen, Sociale Verzekeringsbank- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Korte duidelijke training voor iemand die niet of nauwlijks met draaitabellen gewerkt heeft maar dit graag wil leren.”
C. Clark-Stalenhoef, Optiver Holding B.V.- Gratis webinar Draaitabellen in Excel 2010 en 2013
“Je leert in twee dagen de basis vaardigheden van Excel goed toe te passen”
R. in 't Groen, Cofely- Excel Basis
“Zeker als je met lijsten werkt is dit een zeer zinvolle vervolg/expert cursus”
S. Doormink, Albeda College- Excel Expert
“Een goede training die iedereen naar eigen snelheid en inzicht laat werken. Ik deed de Excel 2007 Basis en Vervolg training bij Learnit en er ging een wereld voor mij open. Ik zou Learnit aan iedereen willen aanbevelen; goede leerstof, professionele trainers en een heerlijke lunch. Het lesmateriaal mag je mee naar huis nemen, dus kun je er thuis ook prima mee oefenen.”
T. Danieli, Het Behouden Huys- Excel Vervolg
“Gewoon waardevolle training. Professioneel, up-to-date, hoog niveau docenten. Alles bij elkaar: Zo'n een training kun je niet missen”
T. Bartha- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Prettig om in eigen tempo aan de cursus deel te nemen met toch voldoende ruimte voor vragen en opmerkingen!”
H.G.G. Houx, Rabobank Nederland- Excel Vervolg
“Wat ik als prettig heb ervaren is dat je met meerdere mensen in dezelfde ruimte aanwezig bent met één docent en waarbij iedereen toch zijn eigen cursus volgt. Waarom? - je kunt informatie met elkaar delen; - in deze tijd van multimedia waarbij iedereen alleen maar met zichzelf bezig is krijg je contact met anderen over o.a. waarom zij deze cursus volgen én - omdat er maar één docent aanwezig is, kan de cursus financieel aantrekkelijk worden aangeboden (LEAN gedachte).”
C. van der Heijden, SNL Systems B.V.- Excel Draaitabellen, formules en functies
"Inhoudelijk goede cursus waarbij middels goed lesmateriaal op effectieve/efficiënte wijze nieuwe dingen aangeleerd worden."
- Excel Vervolg
"Zelfstudie met toch wel een vleug extra. Goede leraar aanwezig met veel inhoudelijke kennis, die ook echt meedenkt om je doelstellingen toe te passen in je eigen praktijkomgeving."
- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Een echte aanrader voor een ieder”
J. H. Koppers, Falck Nutec B.V.- Excel Basis
“'Prima training om excel vanaf de basis en stap voor stap eigen te maken.'”
P. de Jong, Group of Butchers- Excel Basis
“Prettige training, kleine groep, veel tijd voor individuele aandacht! Neem eigen bestanden mee, om het geleerde gelijk te kunnen toepassen, dat vond ik heel zinvol. Je loopt dan tegen andere vragen aan dan in oefenstof.”
E. van Hartevelt- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Ik heb de cursus draaitabellen Excel 2007 voor gevorderden gedaan en ik vond het een goede training, met een zeer capabele docent. Vragen worden goed beantwoord, kennis van de docent is zeer goed te noemen. Een aanrader!”
L.W. Mooi, Betonindustrie B.V. Concrelit- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Training is gericht, goed opgezet en in eigen tempo binnen voldoende gegeven tijd goed te volgen en af te ronden.”
J. Mols, Meulenhoff Boekerij- Excel Macro's en samenwerken met andere programma's
“I am very happy I participated in this training. It was very useful and applicable to my job, I just wish I had this training years ago! I look forward to the WORD and PPoint trainings in the future.”
D. Thomas, CB&I- Excel Vervolg
“Wat ik als prettig heb ervaren is dat je met meerdere mensen in dezelfde ruimte aanwezig bent met één docent en waarbij iedereen toch zijn eigen cursus volgt. Waarom? - je kunt informatie met elkaar delen; - in deze tijd van multimedia waarbij iedereen alleen maar met zichzelf bezig is krijg je contact met anderen over o.a. waarom zij deze cursus volgen én - omdat er maar één docent aanwezig is, kan de cursus financieel aantrekkelijk worden aangeboden (LEAN gedachte).”
C. van der Heijden, SNL Systems B.V.- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Interessante cursus. Om al het materiaal je eigen te maken is het aan te raden om hiervoor voldoende tijd voor te reserveren.”
J. Sijtsma, Gemeente Woerden- Excel Vervolg
“Enthousiaste trainer die alles duidelijk en begrijpbaar heeft uitgelegd.”
J.A. Ramesar, CEVA Logistics- Excel Macro's en samenwerken met andere programma's
“Fijne cursus, erg fijn dat je zelf met het boek mag werken en de docent rondloopt om je te helpen wanneer je dat nodig hebt.”
M.J.C. den Otter, Phas Beheer- Excel Basis
“Kan Learnit bij iedereen aanbevelen. Alle cursisten werken op eigen niveau zelfstandig opdrachten uit. Daarbij geeft een deskundige docent goede uitleg, individueel en in groepsverband. Handig dat je het werkboek mag houden als naslagwerk.”
Hilda de Vries, Gemeente Zeewolde- Excel 2003 Basis
“Goede training, je krijgt veel praktische informatie waar je goed mee uit de voeten kan.”
Wil Hakkaart, NBD Biblion- Excel Basis
"M. Koeken, Continu B.V. - i> Goed opgezette training met een kundige trainer. - Beoordeling: 8.8"
- Excel Expert
Learnit reviews