Incompany
MaatwerktrainingOp aanvraag
- 100% voor jouw groep
- Maatwerk
- Bij jou of bij ons
- Neuzen dezelfde kant op
Wil je veelvoorkomende handelingen automatiseren in Excel? Dat kan met macro’s. Gelukkig is dit niet moeilijk en kan iedereen dit leren. Met macro’s kun je een reeks handelingen opnemen en met een druk op de knop herhalen. Tijdens deze training leer je macro’s te maken, te begrijpen en te bewerken. Ook wordt er aandacht besteed aan het leggen van koppelingen met andere Office-programma’s zoals Word, Access en PowerPoint.
Deze training vormt de tweede helft van de training Excel Expert. Tijdens de eerste helft worden formules en functies en draaitabellen behandeld.
Je wordt tijdens de training begeleid door een sociale en vakbekwame trainer. De trainer bespreekt aan het begin van de training wat jouw instapniveau is en wat je uit de training wilt halen, zodat je de focus kunt leggen op onderwerpen en oefeningen die voor jou belangrijk zijn.
Tijdens het inschrijven kun je invullen welke versie jij gebruikt. Onze planners zorgen er dan voor dat je de training kunt volgen in de juiste softwareversie met het materiaal dat voor deze versie is geschreven.
Het is mogelijk om praktijkvoorbeelden van jouw werksituatie mee te nemen zodat je nog doelgerichter aan de slag kunt en duidelijk is wat jouw doel is van deze training. De onderwerpen en oefeningen worden daarop afgestemd.
Na afloop van de training ben je in staat om in macro’s koppelingen te maken met andere programma’s, zoals Access en Powerpoint. Je weet hoe je macro’s kunt toepassen om veel voorkomende handelingen te automatiseren en hoe je macro’s kunt aanpassen in de editor.
Voor deze training wordt voorkennis op het niveau van Excel Basis- niveau aanbevolen. Om vast te stellen hoeveel voorkennis je hebt en welk cursus voor geschikt is voor jou, stellen wij een online cursuswijzer beschikbaar.
Deze training kan gevolgd worden in verschillende versies. Geeft u gelieve aan of u Excel 2007, 2010, 2013 of 2016 gebruikt.
Deze training wordt aangeboden op basis van onze Open Leervorm-lesmethode. Dat betekent dat je onder actieve begeleiding van onze trainer zelfstandig aan het werk gaat om je de stof eigen te maken. Zo kun je in je eigen tempo je leerdoelen halen zonder daarbij gehinderd te worden door een sneller of langzamer tempo van je medecursisten. De trainer ziet erop toe dat je op schema blijft en je leerdoelen haalt. Deze leervorm biedt ruimte aan maatwerk. Je krijgt de gelegenheid om voorbeelden uit je eigen praktijk en IT-omgeving in te brengen waardoor je nog specifieker leert. meer...
De training wordt standaard verzorgd in het Nederlands. De trainer beheerst de Engelse taal. Er kan gebruik gemaakt worden van Engelstalig cursusmateriaal. Bij inschrijving van minimaal 3 deelnemers kan de training ook geheel in het Engels verzorgd worden.
Bij Learnit vind je altijd een training waarmee je verder komt. Van (technische) IT skills tot communicatie of persoonlijk leiderschap. Daarbij kan je kiezen uit de trainingsvorm die jij het prettigst vindt: een klassikale training, een maatwerktraining bij jou op kantoor, een online cursus of een e-learning. Wij hebben voor iedereen de juiste training en trainingsvorm. Want leren op de manier die het best bij jou past, zorgt voor de beste resultaten.
Persoonlijke aandacht en een prettige sfeer. Of je nou een cursus volgt bij ons, op kantoor of op je pc, wij zorgen dat je je genoeg thuisvoelt om je grenzen te verleggen.
Nieuwe mogelijkheden ontstaan als je in beweging komt. Scherp blijft. Steeds nieuwe stappen zet. Wij stimuleren je om de stap te wagen en er echt voor te gaan.
Ontdek iets nieuws. Versterk je kwaliteiten. En kies je eigen weg. Wij helpen je groeien met trainingen en leervormen die echt bij jou passen.
We denken altijd in mogelijkheden en win-win. En we werken elke dag aan nieuwe oplossingen voor morgen. Door opleidingen te bieden waarmee jij goed voorbereid bent op de toekomst.
Aan loze beloftes doen wij niet. Maar wel aan kwaliteit, kennis en ervaring. Een breed cursusaanbod mogelijk gemaakt door onze geïnspireerde medewerkers en trainers.
We luisteren naar wat er bij jou leeft. Waar jij behoefte aan hebt. Want daar begint onze oplossing, ons maatwerk. Elkaar goed begrijpen en helder communiceren, daar geloven wij in.
Een training volgen bij Learnit betekent samen leren. Samen met jouw ervaren trainer, samen met je cursusgroep of samen met je collega’s. En of je de training nou thuis, op jouw kantoor of op één van onze trainingslocaties volgt, wij zijn altijd bereikbaar om je te helpen. Onze kennis met jou te delen op zo’n manier dat jij er echt wat aan hebt. Samen verder komen door persoonlijke aandacht en elkaar goed begrijpen; daar geloven wij in.
Theorie uit een boekje leren waar je vervolgens weinig mee kan in je werk? Niet bij Learnit! Welke training je ook volgt bij ons, je kan er direct mee aan de slag op je werkplek. Door jouw unieke leerdoelen die je aan het begin van de training samen met de trainer bepaalt. Door de afwisseling van theorie en (interactieve) praktijkopdrachten. En door de uitdagingen waar jij tegenaan loopt in je dagelijks werk mee te nemen naar de training.
Wat anderen zeggen over deze training
Cursus Excel Macro's en samenwerken met andere programma's reviews - Gemiddeld cijfer 8.5
“Deze cursus is een logisch vervolg op de basiscursus. Het is zo opgezet dat ook mensen met wat minder ervaring met Excel het goed kunnen volgen. Met wat oefening kan je zo allerlei taken automatiseren in Excel.”
Peter Anuels, Praclox BV- Excel Macro's en samenwerken met andere programma's
"K. Algra, Gemeente Nijmegen - "Een prima cursus met goed materiaal en veel oefeningen die bij de praktijk aansluiten." - Beoordeling: 7.0"
- Excel Macro's en samenwerken met andere programma's
“Leuke cursus, waarbij je de kneepjes van het macro maken in simpele maar leuke oefenstof kunt aanleren. Zelfs een klein gedeelte visual basic wordt in de cursus meegenomen, waardoor je beetje een indruk krijgt hoe een macro in programmeertaal wordt opgebouwd.”
R.A. Ritsma, Dr. Oetker- Excel Macro's en samenwerken met andere programma's
“Zoek je een opleiding om je kansen op de arbeidsmarkt te vergroten, zal ik zeker één van de cursussen aanbevelen, al is het maar om je kennis op te frissen!”
J. Blaauw- Excel Macro's en samenwerken met andere programma's
“Deze cursus is een goede inleiding in VBA/Macro's. Het is een mix van theorie en praktijk.”
A. Bergers - CEVA Logistics- Excel Macro's en samenwerken met andere programma's
“Training is gericht, goed opgezet en in eigen tempo binnen voldoende gegeven tijd goed te volgen en af te ronden.”
J. Mols, Meulenhoff Boekerij- Excel Macro's en samenwerken met andere programma's
“Enthousiaste trainer die alles duidelijk en begrijpbaar heeft uitgelegd.”
J.A. Ramesar, CEVA Logistics- Excel Macro's en samenwerken met andere programma's
“Ik kan deze training aan elke officegebruiker aanbevelen. De lesstof en het werktempo kan worden aangepast aan de eigen situatie en er is alle gelegenheid om vragen te stellen, waar dan ook goede antwoorden op komen.”
M. Oostdijk, ROC Mondriaan- Excel Macro's en samenwerken met andere programma's
“Nuttige tijdsbesteding, je kunt in je eigen tempo bezig en krijgt voor alle belangrijke onderwerpen oefeningen.”
A. Leeuwendal- Excel Draaitabellen, formules en functies
“De cursus wordt gegeven door een docent met veel kennis en passie voor Excell, dit werkt aanstekelijk. De Readers die gebruikt worden zijn heel duidelijk en bevatten opdrachten waarmee je zelf aan de slag kunt. De Readers van de basis- en vervolgcursus zijn samen een overzichtelijk naslagwerk voor op de werkvloer.”
J. Weimar, Troostwijk Waardering en Advies B.V.- Excel Vervolg
“'Deskundig maatwerk, aanrader !!”
F. van Dorst, DASD Holding- Excel Draaitabellen, formules en functies
“Goede training gebaseerd op de individuele wensen van de klant”
Bud Pronk, Brandweer Amsterdam - Amstelland:- Excel Vervolg
“Wanneer je een training op maat wil volgen waar alles goed geregeld en verzorgd is, zou ik iedereen learnit aanbevelen. Heb zeer goede ervaring.”
Ralph van Erkel, Wierden en Borgen- Excel Basis
“De Excelcursus voor beginners is een praktische, nuttige en fijne cursus om te volgen. Na afloop mag je het studiemateriaal mee naar huis nemen, zodat je dit als naslagwerk kunt gebruiken. De trainingsgroep is niet te groot, en de trainer heeft erg goede kennis van zaken. Alls ik in de toekomst nog een computertraining ga volgen, kijk ik zeker bij het aanbod van Learnit.”
P. Sikkens, C+ Certificering- Excel Basis
“If you have basic experiance with Excel and you want to learn quick what oppertunity's Excel has, than you really have to contact Learnit for a quick introduction.”
M. Herck, Sorin Group- Excel Vervolg
“Excel 2010 Basis is een zeer goede cursus als je nog niet veel ervaring hebt met Excel.”
Marina Dannis- Excel Basis
“Korte duidelijke training voor iemand die niet of nauwlijks met draaitabellen gewerkt heeft maar dit graag wil leren.”
C. Clark-Stalenhoef, Optiver Holding B.V.- Gratis webinar Draaitabellen in Excel 2010 en 2013
“Ik vond het allemaal prima voor elkaar. Goede locatie en een goede trainer. De lessen zijn makkelijk te volgen en als je vragen hebt kun je prima bij ze terecht. Zelfs nog na de cursus.”
H. van de Berg, Scania Production Meppel B.V.- Excel Basis
"M. Koeken, Continu B.V. - i> Goed opgezette training met een kundige trainer. - Beoordeling: 8.8"
- Excel Expert
“Excel training is definitely useful in case you work every day with this program. Workbook is very professional and easy for understanding. Trainer helps in case you need and there is possibility to have this course in English.”
N. Sennikova, Kuehne & Nagel- Excel Expert
"Top cursus en veel aan gehad!"
- Excel Basis / Vervolg
“Excel 2010 Basis is een zeer goede cursus als je nog niet veel ervaring hebt met Excel.”
Marina Dannis- Excel Basis
“Twee dagen training gehad in Excel Basic 2013. De leuke opdrachten uit het lesmateriaal hebben meer gebracht dan jaren zelf ploeteren en proberen. Zeker de moeite waard!”
J. Spoelder, BOAL B.V.- Excel Basis
“De Cursus Excel 2010 VBA geeft een goede start over Macro's en het programmeren ervan!”
Tuncay Sahin- Excel VBA
“De docent neemt de tijd en legt goed uit.”
I. Bojovich, Robert Walters- Excel Basis
“'In het webinar draaitabellen wordt goed en duidelijk uitgelegd wat je met draaitabellen kunt doen. Als je nog nooit een draaitabel gemaakt hebt, dan heb je veel aan deze webinar. Het is ook fijn dat je rechtstreeks vragen kunt stellen, die vervolgens meteen behandeld worden.'”
N. Albers, Multisol Raambekleding- Gratis webinar Draaitabellen in Excel 2010 en 2013
“Professionele training, gegeven door een zeer deskundige docent, die zeer goed in staat was zijn kennis op een prettige en duidelijke manier over te dragen. De inhoud van de training was zeer terdege. Het lesmateriaal begon werkelijk vanaf de basis. Ik vond het heel plezierig dat ik het lestempo zelf kon bepalen. Het lesmateriaal en de opzet waren professioneel en er zat veel variatie in de opdrachten/oefeningen.”
C. Niehaus- van den IJssel- Excel Basis
“Ik heb 2 dagen de Cursus Office Basis Excel 2003 gevolgd. Ten eerste was de bereikbaarheid erg goed (nog geen 10 minuutjes lopen vanaf station Amsterdam Rai. De cursus verliep goed. er was een gezellige sfeer en de uitleg van de docenten waren super! Het fijne is dat als je vaardigheden hebt die niet in de cursus besproken worden, je deze kan aangeven bij de docent, die vervolgens de opdrachten voor je zal zoeken, zodat je deze ook kan leren. Al met al heb ik een prima ervaring gehad en veel geleerd!”
A. Gelijsteen, Klemko Techniek B.V.- Excel 2003 Basis
“Goed georganiseerd teamwork met professionele docent.”
N. Bardijs, Hogeschool Domstad- Excel 2002 Basis
“Ook al denk je al veel van Excel te weten, je leert altijd wel iets bij. De mogelijkheden zijn enorm.”
Arline de Rooy, SMT Netherlands B.V.- Excel Basis
“Een goede training die iedereen naar eigen snelheid en inzicht laat werken. Ik deed de Excel 2007 Basis en Vervolg training bij Learnit en er ging een wereld voor mij open. Ik zou Learnit aan iedereen willen aanbevelen; goede leerstof, professionele trainers en een heerlijke lunch. Het lesmateriaal mag je mee naar huis nemen, dus kun je er thuis ook prima mee oefenen.”
T. Danieli, Het Behouden Huys- Excel Vervolg
“Het is fijn om de cursus zelf in je eigen tempo te kunnen doorlopen. Heb je vragen kun je bij de docent terecht.”
M. Brander-de Winkel, OHRA- Excel 2003 Basis
“Het is een hele prettige cursus die je op eigen tempo kan volgen. Bij vragen is er een docent die je meteen verder helpt. Echt een aanrader.”
J. Peters-van Gent, Kuehne Nagel Logistics B.V.- Excel Basis
“Het lesmateriaal sloot goed aan bij mijn niveau (basis).Het feit dat een ieder met zijn eigen opdrachten bezig kon maakte dat het lestempo door je zelf bepaald kon worden dit heb ik als prettig ervaren, zo kon ik aandacht geven aan datgene wat voor mij van belang is. De groep was niet te groot waardoor er voldoende tijd was voor de individuele vragen aan de docent.”
I. Kooistra, Verslavingszorg Noord Nederland- Excel 2003 Basis
“De cursus wordt gegeven door een docent met veel kennis en passie voor Excell, dit werkt aanstekelijk. De Readers die gebruikt worden zijn heel duidelijk en bevatten opdrachten waarmee je zelf aan de slag kunt. De Readers van de basis- en vervolgcursus zijn samen een overzichtelijk naslagwerk voor op de werkvloer.”
J. Weimar, Troostwijk Waardering en Advies B.V.- Excel Vervolg
“De moeite waard om te volgen.”
Hans Spaan, Coty Prestige B.V.- Excel 2002 Basis
“Praktisch cursus die je in vogelvlucht door de mogelijkheden van excel leidt.”
Annemiek Zuyderduin, Unica Installatietechniek B.V.- Excel 2010
“Bij twijfel zich zeker laten informeren door Learnit. Deze 2 dagen heb interessant gevonden temeer dat deze cursus op een deskundige manier werd onderwezen.”
H.J.M. van Noorbeek, Cofely Nederland N.V.- Excel Vervolg
“Zorgvuldige training waarbij mijn leerdoelen concrete aandacht hebben gekregen.”
R. Koetje- Excel Vervolg
“Ik werk al een geruime tijd met excel. Echter wist ik niks van wat je hier allemaal mee kan doen. Deze cursus kan ik bij iedere leek als ik aanraden! Doen!!”
S. Hulshof, CEVA Logistics- Excel Basis
"Gelijk te gebruiken in de praktijk, enorme tijdswinst en voorkomt nieuwe frustraties."
- Excel Vervolg
“De training die ik heb gevolgd is zeer ontspannen en naar eigen tempo te volgen. Het lesmateriaal dat je na de cursus meekrijgt is op het werk of thuis goed te gebruiken voor verdere uitwerking en training.”
R. Roovers, Gemeente Heeze-Leende- Excel 2003 Basis
“Een complete training met duidelijke oefeningen gegeven door een zeer ervaren en plezierige docent. Zeer aan te bevelen.”
J.Dijkstra, Stam B.V.- Excel 2007
“Goede manier om de basis van Excel onder de knie te krijgen.”
R. Seelt, PC Hooft Groep- Excel Basis
“Goede cursus, gegeven door een professionele organisatie met een hoge praktische toepasbaarheid.”
R. Velthuis, Heupink & Bloemen Tabak B.V.- Excel 2010
“Goede, op praktijk georiënteerde cursus waardoor men snel zelf aan de slag kan en de dagelijkse werkmethodes kan verbeteren en efficienter maken.”
Jos van den Nouwland, CG Drives & Automation- Excel Vervolg
“Lesmateriaal duidelijk en prettig dat dit in eigen tempo kan.”
J. Snelleman, Cofely- Excel Vervolg
“Duidelijke lesstof met voldoende oefeningen en persoonlijke begeleiding van een docent(e) die veel kennis heeft van MS Excel. Fijn om eventueel met eigen data aan de slag te kunnen en in eigen tempo. Zeer aan te bevelen.”
T.G. Brouwer, Kuiken N.V.- Excel Draaitabellen, formules en functies
“De training die ik heb gevolgd is zeer ontspannen en naar eigen tempo te volgen. Het lesmateriaal dat je na de cursus meekrijgt is op het werk of thuis goed te gebruiken voor verdere uitwerking en training.”
R. Roovers, Gemeente Heeze-Leende- Excel 2003 Basis
“Prettige training, kleine groep, veel tijd voor individuele aandacht! Neem eigen bestanden mee, om het geleerde gelijk te kunnen toepassen, dat vond ik heel zinvol. Je loopt dan tegen andere vragen aan dan in oefenstof.”
E. van Hartevelt- Excel Draaitabellen, formules en functies
Learnit reviews