Klassikaal
2 dagen950,-
excl. btw
- Fijne locatie met trainer
- Kleine groepen
- Inspirerend en motiverend
Met Excel werk je sneller, slimmer en overzichtelijker. In deze basistraining leer je formules, functies en grafieken toepassen op echte werksituaties. Optioneel besteed je ook aandacht aan Excel met Copilot, zodat je AI direct inzet in je spreadsheets.
In deze cursus maak je kennis met de belangrijkste functies van Excel en pas je deze direct toe in de praktijk. Je leert hoe je een spreadsheet opzet met formules en berekeningen, hoe je werkt met grafieken en hoe je een overzichtelijke lay-out toepast. De cursus besteedt optioneel aandacht aan het werken met Copilot in Excel, de AI-assistent die je ondersteunt bij je werk.
Je werkt in een open leervorm onder begeleiding van een ervaren trainer. Aan het begin van de dag bespreek je jouw instapniveau en wat je uit de training wilt halen. Zo ligt de focus op de onderwerpen die voor jou belangrijk zijn. Eigen praktijkvoorbeelden kun je meenemen, zodat je doelgericht aan de slag gaat met situaties uit je eigen werk.
Na afloop van deze cursus werk je zelfstandig met Excel. Je stelt spreadsheets op, voert berekeningen uit met formules en functies, en past de ALS-functie toe. Je maakt overzichtelijke grafieken, sorteert en filtert gegevens en geeft je werkbladen een nette opmaak. Ook weet je hoe je celverwijzingen slim inzet en hoe je werkmappen beheert. Heb je gekozen voor het optionele Copilot-onderdeel? Dan kun je ook de AI-assistent in Excel inzetten om sneller resultaat te boeken.
Deze cursus is bedoeld voor iedereen die met Excel aan de slag wil en de basis goed onder de knie wil krijgen. Of je nu thuis je administratie wilt bijhouden of op je werk overzichtelijke spreadsheets wilt maken: je hebt geen voorkennis van Excel nodig. Een beetje ervaring met Windows en de basis van werken op een computer is genoeg om aan te haken.
Je volgt deze cursus in onze openleervorm: een volle cursusdag waarop je in een klein groepje zelfstandig aan de slag gaat met het lesmateriaal. Een ervaren trainer loopt rond, beantwoordt je vragen en helpt je verder waar nodig. Zo bepaal je je eigen tempo en focus je op de onderwerpen die voor jou belangrijk zijn. Je kunt ook eigen praktijkvoorbeelden meenemen om direct toe te passen wat je leert.
Voor deze cursus heb je geen specifieke voorkennis nodig. Kun je met een computer overweg en weet je hoe je een bestand opent en opslaat? Dan kun je zo aan de slag. Ervaring met Excel is niet vereist, we beginnen echt bij de basis.
Deze cursus volg je in onze openleervorm. Je werkt zelfstandig aan de stof, terwijl een ervaren trainer in de zaal aanwezig is om je vragen direct te beantwoorden. Zo bepaal jij je eigen tempo en focus.
Deze training wordt aangeboden op basis van onze Open Leervorm-lesmethode. Dat betekent dat je onder actieve begeleiding van onze trainer zelfstandig aan het werk gaat om je de stof eigen te maken. Zo kun je in je eigen tempo je leerdoelen halen zonder daarbij gehinderd te worden door een sneller of langzamer tempo van je medecursisten. De trainer ziet erop toe dat je op schema blijft en je leerdoelen haalt. Deze leervorm biedt ruimte aan maatwerk. Je krijgt de gelegenheid om voorbeelden uit je eigen praktijk en IT-omgeving in te brengen waardoor je nog specifieker leert. meer...
Wil je deze training organiseren voor een hele groep of meerdere groepen? Dit kan voordelig zijn. We kunnen bijvoorbeeld de inhoud geheel op jouw organisatie afstemmen en een hele groep trainen is bovendien voordeliger.
Gaat het om grote aantallen of een complete academy? Daar komt veel bij kijken. Denk bijvoorbeeld aan planning en communicatie, het inventariseren en afstemmen van de doelen en inhoud van de training. Of aan niveauverschillen, feedback mechanismen en borging. Gelukkig heeft Learnit een rijke ervaring op dit gebied (meer dan 25 jaar) en we helpen je graag bij dit proces.
Vraag hier een offerte aan
De training wordt standaard verzorgd in het Nederlands. De trainer beheerst de Engelse taal. Er kan gebruik gemaakt worden van Engelstalig cursusmateriaal. Bij inschrijving van minimaal 3 deelnemers kan de training ook geheel in het Engels verzorgd worden.
Bij Learnit vind je altijd een training waarmee je verder komt. Van (technische) IT skills tot communicatie of persoonlijk leiderschap. Daarbij kan je kiezen uit de trainingsvorm die jij het prettigst vindt: een klassikale training, een maatwerktraining bij jou op kantoor, een online cursus of een e-learning. Wij hebben voor iedereen de juiste training en trainingsvorm. Want leren op de manier die het best bij jou past, zorgt voor de beste resultaten.
Persoonlijke aandacht en een prettige sfeer. Of je nou een cursus volgt bij ons, op kantoor of op je pc, wij zorgen dat je je genoeg thuisvoelt om je grenzen te verleggen.
Nieuwe mogelijkheden ontstaan als je in beweging komt. Scherp blijft. Steeds nieuwe stappen zet. Wij stimuleren je om de stap te wagen en er echt voor te gaan.
Ontdek iets nieuws. Versterk je kwaliteiten. En kies je eigen weg. Wij helpen je groeien met trainingen en leervormen die echt bij jou passen.
We denken altijd in mogelijkheden en win-win. En we werken elke dag aan nieuwe oplossingen voor morgen. Door opleidingen te bieden waarmee jij goed voorbereid bent op de toekomst.
Aan loze beloftes doen wij niet. Maar wel aan kwaliteit, kennis en ervaring. Een breed cursusaanbod mogelijk gemaakt door onze geïnspireerde medewerkers en trainers.
We luisteren naar wat er bij jou leeft. Waar jij behoefte aan hebt. Want daar begint onze oplossing, ons maatwerk. Elkaar goed begrijpen en helder communiceren, daar geloven wij in.
Een training volgen bij Learnit betekent samen leren. Samen met jouw ervaren trainer, samen met je cursusgroep of samen met je collega’s. En of je de training nou thuis, op jouw kantoor of op één van onze trainingslocaties volgt, wij zijn altijd bereikbaar om je te helpen. Onze kennis met jou te delen op zo’n manier dat jij er echt wat aan hebt. Samen verder komen door persoonlijke aandacht en elkaar goed begrijpen; daar geloven wij in.
Theorie uit een boekje leren waar je vervolgens weinig mee kan in je werk? Niet bij Learnit! Welke training je ook volgt bij ons, je kan er direct mee aan de slag op je werkplek. Door jouw unieke leerdoelen die je aan het begin van de training samen met de trainer bepaalt. Door de afwisseling van theorie en (interactieve) praktijkopdrachten. En door de uitdagingen waar jij tegenaan loopt in je dagelijks werk mee te nemen naar de training.
Geen geschikte startdatum? Stuur ons een datumverzoek. Dan bekijken we samen hoe we toch aan jouw trainingsvraag kunnen voldoen.
Wat anderen zeggen over deze training
Cursus Excel Basis reviews - Gemiddeld cijfer 8.4
“Ik vind het heel prettig dat je op je eigen tempo door de lesstof heen kan gaan.”
M. Schaars, Deltascholen- Excel Basis
“Excel 2007 was voor mij een opfriscursus. Even door hebben hoe alles ook alweer werkt. Heb er veel aan gehad en kan weer optimaal gebruik maken van Excel in mijn huidige functie.”
M.J. van Klom-Donge, Ministerie van Defensie- Excel Basis
“Ik kan de curus Excel bij Learnit een ieder aanbevelen. Uitstekende begeleiding van de docent, duidelijk leerboek en cd met allerlei oefeningen die volledig aansluiten op het leerboek (deze mogen na de cursus meegenomen worden als oefen-en naslagwerk). Door deze curus kwam ik erachter dat ik al jaren veel efficienter had kunnen werken. Dank aan Learnit.”
D. Schellenberg, Hogeschool Utrecht- Excel Basis
"Erg praktische Excel training waarbij je op alle niveaus kunt instappen. Trainer brengt je kennis bij over Excel. Met name de praktische handige trucjes tijdens de training zorgen ervoor dat je na afloop alles praktisch kan toepassen."
- Excel Basis
“Top, je gaat inzien dat het hard nodig is excel cursussen te volgen.”
Dhr. R. Kunis, De Kas- Excel Basis
“Effectieve training aan de hand van helder cursusmateriaal.”
A.J. Zwarts, EDventure- Excel Basis
"Ik heb veel geleerd van de Excel basis cursus. Dit kun je volgen in een rustige omgeving, goed bereikbare locatie en door een professionele trainer in je eigen tempo. Lesmateriaal d.m.v. een duidelijk boek met daarnaast aansprekende voorbeelden in Excel waar je mee kon oefenen. Kortom: een aanrader!"
- Excel Basis
"Ik vond het een goede en zinvolle training. Ik heb hier veel van geleerd. De trainer gaf duidelijke uitleg en heeft veel kennis van Excel."
- Excel Basis
“Nooit gedacht dat ik nog zo veel kon leren over deze programma,s. Ik ben ook heel erg blij dat ik ze gevolgt heb.”
P. Sahl, NUON- Excel Basis
“Ik kwam als (48jr) monteur uit de buitendienst en werkte al een aantal jaren wat met Excel maar ik had alleen wat kunstjes geleerd van collega's. Deze cursus heeft mij een enorme basis gegeven.”
E.J. Jonker, NV Nederlandse Gasunie- Excel Basis
“Goede manier om de basis van Excel onder de knie te krijgen.”
R. Seelt, PC Hooft Groep- Excel Basis
“Duidelijk en eenvoudig leerboekje, niveau is goed, prettige trainster die duidelijk uitleg geeft en op de juiste momenten anticipeert. Lestempo is goed, zeer professionele trainster. Leerzaam dus!”
Ilonka Hadzikadunic, Besam- Excel Basis
“Goede lesmethode. Veel leerstof. Zeer tevreden over Learnit.”
R. Tolhoek, Topa Verpakking BV- Excel Basis
“De training is zeker aan te raden. Ik had geen ervaring met excel,maar de uitleg was zo duidelijk dat ik er zeker mee aan de gang kan. Ook de docent was zeer duidelijk in de uitleg, zeker een aanrader.”
Jan van Tilburg, Z-Group- Excel Basis
“De training Excel 2010 Basis is een geweldige manier om het programma helemaal eigen te maken. Door zelfstandig op je eigen tempo te werken, kan aandacht besteed worden aan alle onderwerpen die voor jou belangrijk zijn. De ervaren trainer geeft hierbij veel voorbeelden en tips. Door met eigen materiaal te werken, weet je aan het einde van de training zeker dat je er in de praktijk concreet mee aan de slag kan. Kortom: zeker aan te bevelen!”
C. Bijsterveld- Excel Basis
“Ik heb een leerzaam en tegelijk tijd ontspan training gehad. De docent geeft goed uitleg als je een vraag heeft en zorgt dat je zo makkelijk thuis voelt. Hij gaat mee in de pauzes om over andere dingen te kletsen of mee te wandelen. Learnit geeft goed training en zorgt dat jke niet met een barstend hoofd thuis komt. Super!”
J. Ndabacekure- Excel Basis
“Ik vond de training zeer duidelijk, een geduldige docent, prettige werksfeer en werkomgeving.”
S. Heygelen, ASML Netherlands B.V.- Excel Basis
“Goed verzorgd en duidelijk uitgelegd!”
A. M. Prorokova, Nieuwe Borg B.V.- Excel Basis
“Ook al denk je al veel van Excel te weten, je leert altijd wel iets bij. De mogelijkheden zijn enorm.”
Arline de Rooy, SMT Netherlands B.V.- Excel Basis
“Excel is een mooi programma, maar nog leuker is te ondervinden wat je allemaal nog meer kan doen als je de cursus hebt fgerond.”
J. van Dijk, Ministerie van Defensie- Excel Basis
“Excel 2010 Basis is een zeer goede cursus als je nog niet veel ervaring hebt met Excel.”
Marina Dannis- Excel Basis
“Goede basistraining, ik gebruik het programma zelf regelmatig, maar heb veel handige tips&tricks geleerd die het in het dagelijk gebruik zeker makkelijker gaan maken.”
M. van de Berg, Besam- Excel Basis
“'Het volgen van trainingen via Learnit is een echte aanrader!'”
M. Englesman. Gemeente Bloemendaal- Excel Basis
“'Prima training om excel vanaf de basis en stap voor stap eigen te maken.'”
P. de Jong, Group of Butchers- Excel Basis
“Het was een leerzame cursus en je kon op je eigen tempo rustig alles leren.”
J. Berends, Spithorst- Excel Basis
“Zeer fijne en efficiënte manier om je lesstof eigen te maken onder deskundige begeleiding op een super locatie.”
D. Kooi- Excel Basis
“Zeer goede training! alles is perfect geregeld en het is zeker een aanrader om bij Learnit een cursus te volgen.”
Luciano Felida, New Neopharm- Excel Basis
“Fijne cursus, erg fijn dat je zelf met het boek mag werken en de docent rondloopt om je te helpen wanneer je dat nodig hebt.”
M.J.C. den Otter, Phas Beheer- Excel Basis
“Wanneer je een training op maat wil volgen waar alles goed geregeld en verzorgd is, zou ik iedereen learnit aanbevelen. Heb zeer goede ervaring.”
Ralph van Erkel, Wierden en Borgen- Excel Basis
“Om je voor je werk of prive in een programma te verdiepen, is deze cursus een perfecte oplossing. Het kost misschien een investering, maar de resultaten zijn veel beter dan dat je het even tussendoor moet/mag doen. Je bent uit je werkomgeving, maar wel volledig met de cursus bezig. Voor mij was het helemaal goed!”
H.Hiemstra, Kroon Vleeswaren- Excel Basis
“Praktisch en leerzaam. Een snelle manier om Excel goed onder de knie te krijgen.”
R.S. de Vries, Cmotions Holding B.V.- Excel Basis
“Je leert in twee dagen de basis vaardigheden van Excel goed toe te passen”
R. in 't Groen, Cofely- Excel Basis
“De basiscursus Excel 2010 geeft je een prima beeld wat het nieuwe Excel te bieden heeft. Je zult versteld staan van de nieuwe mogelijkheden met grafieken. In 180 pagina's wordt je geen goeroe, maar een stuk handiger wordt je wel.”
P. Kersten, ABN AMRO- Excel Basis
“Een aanrader voor iedereen die zich de basis van Excel eigen wil maken. Prima lesmateriaal wat thuis en op het werk prima als naslagwerk kan dienen. Door het duidelijke en goed opgebouwde lesmateriaal is dit een prima zelfstudie.”
A. Vermeulen, DMN Machinefabriek Noordwijkerhout BV- Excel Basis
“Goede training, veel geleerd, heel bruikbaar in de praktijk!”
José Hoogeboom, RINO Amsterdam- Excel Basis
“'Aan de hand van beelden en het zelf werken met de stof was het een leuke interactieve training toegespitst op de vragen die door ons gesteld werden. Kortom een heel toepasbare cursus.”
G. Gubbels, Koninklijke Smals N.V.- Excel Basis
“Ik vond het een goede training dat werd aangeboden door Learnit. Je bent lekker zelfstandig bezig met je eigen lesstof. De docent voorzag ons van handige tips en was ook zeer behulpzaam bij vragen.”
P.Meijer, rechtbank Groningen- Excel Basis
“Ik werk al een geruime tijd met excel. Echter wist ik niks van wat je hier allemaal mee kan doen. Deze cursus kan ik bij iedere leek als ik aanraden! Doen!!”
S. Hulshof, CEVA Logistics- Excel Basis
“Bij de cursus die ik heb gevolgd kon ik mijn eigen lestempo bepalen. Ook bestond daarmee de mogelijk om aan bepaalde hoofdstukken meer aandacht te geven dan aan andere delen van het lesmateriaal, die voor mij minder van toepassing waren. Ik heb deze wijze van cursus volgen als zeer plezierig ervaren.”
P. Sleurink, Prorail- Excel Basis
“Een zelfstandige, op de persoon gerichte cursus. Het programma Excel heeft me hierdoor opgeroepen om veel creatiever te denken over de mogelijkheden Excel in te zetten bij mijn werkzaamheden.”
F. Gommes, Beweging van Barmhartigheid- Excel Basis
“Hans geeft je als cursist het gevoel dat je prima Excel kunt leren, ook als je meer visueel ingesteld bent of meer alfa dan beta, dat is enorm fijn.”
M. Poelmann, TU Delft- Excel Basis
“Het is een hele prettige cursus die je op eigen tempo kan volgen. Bij vragen is er een docent die je meteen verder helpt. Echt een aanrader.”
J. Peters-van Gent, Kuehne Nagel Logistics B.V.- Excel Basis
“De algemene indruk over de totale cursus is goed. Je hebt duidelijk wat aan deze cursus en het is ook direct inzetbaar op je werk. De docent heeft genoeg vakkennis en luistert goed naar de cursisten.”
R. Spelt- Excel Basis
“Uitstekende begeleiding waarbij ook ruimte is voor eigen leerdoelen.”
S. van der Heijden, Ministerie van Defensie- Excel Basis
“Fijn om in eigen tempo te kunnen werken. De cursus wordt gegeven in kleine groepen (in mijn cursus 7) dit werkt erg fijn. In Zwolle de locatie erg goed te bereiken, 1 minuut lopen van het station! Docent gaf individueel nog goede tips en keek goed naar jouw leerdoelen.”
Chantal van Doornik, Stichting Merkartikel Bio+- Excel Basis
“Als staalbouw calculator had ik wel veel met excel gewerkt zoals layout, kleuren en lijnen, maar miste de basis van formule maken en functies, voor mijn werk (bestek,tekeningen en offerte) ben ik constant met uren en prijzen en toeslagen aan het rekenen. Ook de meerwerk opstellingen (het optellen) gaat nu automatisch en dus sneller en foutloos. Dus deze cursus was voor mijn zeer leerzaam.”
Walter Dekkers, ASK Romein B.V.- Excel Basis
“Goede cursus. Wat ik vooral erg op prijs heb gesteld is het feit dat ieder in een eigen tempo dat leert waar de interesse ligt.”
J. Kelmanutu- Excel Basis
“Locatie van de training is perfect. Het lesmateriaal is duidelijk weergegeven waardoor je makkelijk door de stof loopt.”
Karin van der Laan, TU Delft- Excel Basis
“De training is duidelijk en voor ieder niveau goed te volgen.”
Saskia Benit, Afval Energie Bedrijf- Excel Basis
“Iemand die met een computer werk heeft hier echt iets aan.”
N. Baart, ENGIE services Nederland NV- Excel Basis
Learnit reviews
Bekijk nu vast je volgende training