Klassikaal
2 dagen1250,-
excl. btw
- Fijne locatie met trainer
- Kleine groepen
- Inspirerend en motiverend
Die presentatie voor het MT, het projectteam of een symposium: je wilt er met vertrouwen staan en je publiek echt raken. In deze training werk je aan je verhaal, je houding en je impact. Zodat jouw presentatie blijft hangen.
In deze training werk je aan presentaties die blijven hangen. Je onderzoekt waar spanning vandaan komt en hoe je die omzet in positieve energie, zodat je met vertrouwen voor een groep staat.
Je leert hoe je authentiek contact maakt met je publiek en je eigen kwaliteiten inzet om echt over te komen. Daarnaast krijg je handvatten om je verhaal helder op te bouwen: van een sprankelende opening tot een afsluiting die bijblijft.
Je verdiept je in verbale, non-verbale en paralinguale communicatie en ontdekt hoe je de aandacht van je publiek trekt en blijvend vasthoudt. Ook het effectief inzetten van hulpmiddelen komt aan bod.
De training is praktijkgericht: je wisselt theorie af met oefenen, reflecteren en experimenteren. Tijdens de tweede dag verzorg je een mini-presentatie, waar je ongeveer drie uur voorbereidingstijd voor nodig hebt.
Tijdens deze training komen onder andere de volgende onderwerpen aan bod:
Houd er rekening mee dat je ongeveer drie uur besteedt aan de voorbereiding van een mini-presentatie, die je op de tweede trainingsdag verzorgt.
Na deze training sta je met zelfvertrouwen en plezier te presenteren. Je weet hoe je het doel van je presentatie bepaalt en dat doel ook bereikt. Je bouwt je verhaal logisch op en geeft het een vorm die past bij jou en je publiek. Je krijgt de aandacht van je toehoorders en weet die ook vast te houden. En je weet hoe je je publiek prikkelt, of je nu presenteert voor het managementteam, een projectteam of een grotere zaal.
Daarnaast herken je waar je spanning vandaan komt en heb je technieken in handen om die spanning om te zetten in positieve energie. Je zet je eigen kwaliteiten bewust in, waardoor je authentiek en overtuigend overkomt.
Deze training is bij uitstek geschikt voor deelnemers die voor hun werk in het openbaar moeten spreken, hun presentatietechnieken willen verbeteren en zelfverzekerd voor een groep willen staan. Of je nu presenteert voor het managementteam, een projectteam, een symposium of via een online meeting: je leert hoe je met overtuiging je verhaal brengt. Waar wil jij aandacht aan besteden binnen het thema presenteren?
In de training wissel je af tussen concreet ervaren, experimenteren met gedrag en technieken, reflecteren en theorie verkennen. Daardoor sluit het programma goed aan op verschillende type deelnemers. Er zit veel actie in de training, zodat je daadwerkelijk ervaart wat het effect is van nieuw gedrag. Zo herken je wat werkt en wat niet.
We benadrukken dat je zelf verantwoordelijk bent voor je groeiproces en daar het eigenaarschap over neemt. Tijdens de training nodigen we je uit om continu te reflecteren en verbanden te leggen met je eigen praktijk. Ons streven is je inzicht te vergroten en je zelf de vertaalslag te laten maken. Dat vergroot de kans op echte gedragsverandering.
Voor deze training heb je geen specifieke voorkennis nodig. Wil je met meer zelfvertrouwen en overtuiging presenteren? Dan ben je welkom. Een open houding en de bereidheid om te oefenen en naar jezelf te kijken, helpen je het meest.
Wil je deze training organiseren voor een hele groep of meerdere groepen? Dit kan voordelig zijn. We kunnen bijvoorbeeld de inhoud geheel op jouw organisatie afstemmen en een hele groep trainen is bovendien voordeliger.
Gaat het om grote aantallen of een complete academy? Daar komt veel bij kijken. Denk bijvoorbeeld aan planning en communicatie, het inventariseren en afstemmen van de doelen en inhoud van de training. Of aan niveauverschillen, feedback mechanismen en borging. Gelukkig heeft Learnit een rijke ervaring op dit gebied (meer dan 25 jaar) en we helpen je graag bij dit proces.
Vraag hier een offerte aan
De training wordt standaard verzorgd in het Nederlands. De trainer beheerst de Engelse taal. Er kan gebruik gemaakt worden van Engelstalig cursusmateriaal. Bij inschrijving van minimaal 3 deelnemers kan de training ook geheel in het Engels verzorgd worden.
Wanneer wil jij starten?
Bij Learnit vind je altijd een training waarmee je verder komt. Van (technische) IT skills tot communicatie of persoonlijk leiderschap. Daarbij kan je kiezen uit de trainingsvorm die jij het prettigst vindt: een klassikale training, een maatwerktraining bij jou op kantoor, een online cursus of een e-learning. Wij hebben voor iedereen de juiste training en trainingsvorm. Want leren op de manier die het best bij jou past, zorgt voor de beste resultaten.
Persoonlijke aandacht en een prettige sfeer. Of je nou een cursus volgt bij ons, op kantoor of op je pc, wij zorgen dat je je genoeg thuisvoelt om je grenzen te verleggen.
Nieuwe mogelijkheden ontstaan als je in beweging komt. Scherp blijft. Steeds nieuwe stappen zet. Wij stimuleren je om de stap te wagen en er echt voor te gaan.
Ontdek iets nieuws. Versterk je kwaliteiten. En kies je eigen weg. Wij helpen je groeien met trainingen en leervormen die echt bij jou passen.
We denken altijd in mogelijkheden en win-win. En we werken elke dag aan nieuwe oplossingen voor morgen. Door opleidingen te bieden waarmee jij goed voorbereid bent op de toekomst.
Aan loze beloftes doen wij niet. Maar wel aan kwaliteit, kennis en ervaring. Een breed cursusaanbod mogelijk gemaakt door onze geïnspireerde medewerkers en trainers.
We luisteren naar wat er bij jou leeft. Waar jij behoefte aan hebt. Want daar begint onze oplossing, ons maatwerk. Elkaar goed begrijpen en helder communiceren, daar geloven wij in.
Een training volgen bij Learnit betekent samen leren. Samen met jouw ervaren trainer, samen met je cursusgroep of samen met je collega’s. En of je de training nou thuis, op jouw kantoor of op één van onze trainingslocaties volgt, wij zijn altijd bereikbaar om je te helpen. Onze kennis met jou te delen op zo’n manier dat jij er echt wat aan hebt. Samen verder komen door persoonlijke aandacht en elkaar goed begrijpen; daar geloven wij in.
Theorie uit een boekje leren waar je vervolgens weinig mee kan in je werk? Niet bij Learnit! Welke training je ook volgt bij ons, je kan er direct mee aan de slag op je werkplek. Door jouw unieke leerdoelen die je aan het begin van de training samen met de trainer bepaalt. Door de afwisseling van theorie en (interactieve) praktijkopdrachten. En door de uitdagingen waar jij tegenaan loopt in je dagelijks werk mee te nemen naar de training.
Geen geschikte startdatum? Stuur ons een datumverzoek. Dan bekijken we samen hoe we toch aan jouw trainingsvraag kunnen voldoen.
Wat anderen zeggen over deze training
Cursus Presenteren met overtuiging reviews - Gemiddeld cijfer 8.4
“Ik zou deze training, trainer en organisatie zeer warm aanbevelen. Je leert er veel, het is praktisch en het geeft je tools om mee verder te gaan.”
Joshua Jacob L. - Yfke- Presenteren met overtuiging
“Ik raad deze cursus aan die presentaties wil geven. Ik weet nu hoe ik dit moet aanpakken en welke technieken ik kan gebruiken.”
Shahram Poorramszani, Classic Travel Agency- Presenteren met overtuiging
“De door mij gevolgde training heeft mij de gewenste handvatten gegeven om meer ontspannen en beter voorbereid een presentatie te kunnen geven.”
H. Hessen, Metalmek Lighting B.V.- Presenteren met overtuiging
“De training Presenteren met Overtuiging was zeer leerzaam. De afwisseling van praktijk (zelf 4x presenteren en via video terugkijken) en theorie is goed op elkaar afgestemd. Ik weet nu wat ik moet doen om mijn publiek te kunnen overtuigen.”
I. Gort-Duurkoop, Partners for Innovation B.V.- Presenteren met overtuiging
“De training 'Presenteren met overtuiging' geeft handige hands-on aanwijzigingen, tips and tricks, om met meer zelfvertrouwen en plezier een presentatie voor te bereiden en te houden. Hoe sta je erbij? Hoe krijg je de aandacht van je publiek en hoe houd je die vast? Dat zijn punten die aan bod komen. Ik kan er zeker wat mee!”
J. Polo, Ambassade des Pays-Bas en France- Presenteren met overtuiging
“Goede training, de trainer weet het beste uit je zelf naar boven te brengen op een plezierige wijze.”
S. Bonsma, Big Five for Life Nederland- Presenteren met overtuiging
“Na deze training sta ik met meer vertrouwen voor een grote groep mensen om mijn organisatie en mijzelf te verkopen. Klasse!”
B. Parlevliet, FMHaaglanden- Presenteren met overtuiging
“Het is heel praktisch en daarom kan je er gelijk mee aan de slag.”
G. Gnodde, Eleos- Presenteren met overtuiging
“Zeer goede professionele training. Zeker een grote meerwaarde. Zeer prettig dat de groep klein is waardoor je ook goed kunt oefenen.”
A. Spierings, ISD-Kompas- Presenteren met overtuiging
“Goede opbouw van de training. Veel ruimte om presenteren te oefenen,waardoor de verbeterpunten naar voren komen. Professionele organisatie met tal van mogelijkheden tot het volgen van cursussen.”
E. Brons, Twilmij- Presenteren met overtuiging
“Goede training voor (young) professionals die hun presentatieskills willen verbeteren op basis van directe feedback. Ik heb er direct baat bij gehad.”
R. Wietsma, Afterpay- Presenteren met overtuiging
“Een erg nuttige training waarbij je zeer veel praktische info krijgt. Jezelf op beeld terug zien is even confronterend, maar zeer leerzaam! Ik kijk met een goed gevoel terug op deze 2 dagen.”
M. van de Velde, ZLM Verzekeringen- Presenteren met overtuiging
“De inhoud is prima, een goede afwisseling tussen theorie en praktijk.”
E. Ellens, Waterschap Noorderzijlvest- Presenteren met overtuiging
“De leerdoelen zijn op maat en sluit aan bij een ieder zijn vraag/werkomgeving. Goede manier om inzicht in jezelf te verkrijgen (met camera en elkaar beoordelen) En gewoon leuk!”
An van der Gevel, Centrum voor Dienstverlening (CVD)- Presenteren met overtuiging
“Het was een goede training. Dagen werden goed benut en we kwamen nog bijna tijd tekort. Ik had niet verwacht nog studiemateriaal te ontvangen, dus dat was een aangename verrassing. Er werd lekker veel geoefend en er was alle ruimte om met elkaar van gedachte te wisselen.”
P. Bergsma, Hogeschool van Amsterdam- Presenteren met overtuiging
"P. Nahon, Nationale Nederlanden - "Ik vond het goed dat er van te voren naar de leerdoelen werd gevraagd, dit zag ik terugkomen in de lesstof en praktijkoefeningen." - Beoordeling: 8.0"
- Presenteren met overtuiging
“Zeer interessante training met tips die gelijk in de praktijk inzetbaar zijn.”
M. Schoon, SKF- Presenteren met overtuiging
“Ik vond dat cursus goed was opgezet, met afwisseling tussen praktijk en theorie. En dat er goed constructief feedback geleverd werd, zowel door mijn mede cursisten als de docente.”
J. Heubers, WECYCLE- Presenteren met overtuiging
“Vruchtbare training, direct toepasbaar in de praktijk en laat jezelf nog beter leren kennen.”
H. Rampersad, Gemeente Zaandstad- Presenteren met overtuiging
“Zeer goede training. Goede afwisseling tussen informatie en praktijk.”
D. op den Camp, Stichting LVO- Presenteren met overtuiging
“Positieve cursus waarbij door middel van een presentatie in de 2e les accurate feedback kan worden gegeven. Ook leer je interactie in te voegen in je presentatie, een van de kenmerken van een goede presentatie.”
J. van Rijsbergen, Gemeente Woerden- Presenteren met overtuiging
“'Leerzaam, leerdoelen bereikt, door middel van TIP's en TOP' s werd duidelijk gemaakt waar de verbeterpunten liggen.'”
E. van Lare, Hexxion- Presenteren met overtuiging
“De cursus Presenteren met Overtuiging vind ik heel motiverend. Je bent zeer intensief bezig in een kleine groep onder leiding van een professionele, haast passionele cursusleider. De cursus bevat veel oefeningen en dat werkt goed. Het heeft me veel extra bagage opgeleverd in mijn gereedschapskist.”
J.R. Ponse, Stadsdeel de Baarsjes- Presenteren met overtuiging
“Precies passend naar mijn wens,wellicht dankzij het intakegesprek.”
G. Roefs, Agco Netherlands B.V.- Presenteren met overtuiging
“Deze training heeft mij overtuigd van mijn mogelijkheden en capaciteiten; mijn zelfvertrouwen en assertiviteit zijn gegroeid in deze twee dagen.”
A. Linders- Presenteren met overtuiging
“De presentatietraining geeft niet alleen heldere instructies over hoe efficiënt en overtuigend te presenteren. De videofeedback gecombineerd met instructies van de trainer helpt ook om de algemene communicatieve vaardigheden te verbeteren. Er wordt getraind met het efficiënt opzetten van presentaties, maar dit onderdeel kan ook helpen met de opzet van documenten. Kortom: zeer nuttig!”
L. Jehee, De Brauw Blackstone Westbroek- Presenteren met overtuiging
“De cursus is op een opbouwende en positieve manier confronterend. Met jezelf, zodat je werkelijk groeit naar gestelde doelen.”
M. Kieft, De Muzerije- Presenteren met overtuiging
“Wat mij verraste was dat er veel 'onderliggende' factoren meespelen die bepalen of je jezelf wel of niet zeker genoeg kunt voelen om te presenteren. Er werd geleerd om deze factoren te begrijpen en er werden voldoende handvatten aangereikt om met deze factoren te leren omgaan.”
C. Römer, Get There- Presenteren met overtuiging
“Een boeiende en leerzame training. Je hebt de mogelijkheid om diverse problemen uit je eigen praktijk in te brengen en op een leuke manier worden er suggesties gegeven, zodat je effectiever kunt presenteren.”
J. ter Avest, Gemeente Dalfsen- Presenteren met overtuiging
"Een waardevolle training met voorbeelden uit de praktijk. Je kan zelf veel oefenen en hebt interactie met andere deelnemers. Door de intake met de trainer voor aanvang van de training, kon je je specifieke leerdoelen aangeven die terugkwamen in de training."
- Presenteren met overtuiging
“Goede mix van theorie en praktische oefening. De training 'dwingt' je, in een veilige omgeving, te kijken naar jezelf en het effect van je houding, je stijl en je communicatie, meer nog dan de kwaliteit en de inhoud van je van je presentatie.”
M. Lamers, Licom Talent- Presenteren met overtuiging
“Goede training die ik ook bij mijn bedrijf zal aanbevelen.”
L. Jonk - Progress-Experts in Life Sciences- Presenteren met overtuiging
“Veel geoefend, veel tips gekregen, ook over communicatie. Positieve benadering helpt enorm om je te verbeteren.”
I.W. Schutte, Hanze Hogeschool- Presenteren met overtuiging
“De cursus wordt aan de hand van het intakegesprek aangepast aan de wensen van de cursisten.”
C. Meijers- Presenteren met overtuiging
“Ik vond de training erg leerzaam en goed toepasbaar in de praktijk. Ook ben ik erg tevreden over de trainer. Ik zou deze training absoluut kunnen aanbevelen aan mensen die extra ondersteuning kunnen gebruiken bij het geven van presentaties.”
Wendy Bolster, KroeseWevers- Presenteren met overtuiging
“Deze presentatiecursus was erg interessant en leerzaam. De gebalanceerde combinatie van theorie en praktijk hebben ervoor gezorgd dat ik een duidelijker beeld heb van wat nou precies een goede presentatie maakt en waar ik op moet letten om zelf ook een dergelijk resultaat neer te zetten.”
R. Berghout, Chevron- Presenteren met overtuiging
“Goede cursus gegeven door ervaren professionals in een ontspannen sfeer.”
Eric Wind, Veiligheidsregio Noord-Holland Noord- Presenteren met overtuiging
“Ik ben aan deze training begonnen om van de welbekende presentatiestress af te kunnen komen. Ik moet zeggen dat ik deze training, natuurlijk ook mede door de cursusleidster, echt als super positief heb ervaren. Het gaat mij helpen de volgende keren goed met de stress om te gaan.”
T. de Jong, Schunk Rotterdam- Presenteren met overtuiging
“In de training Presenteren met Overtuiging ga je 2 dagen achter elkaar lekker praktisch aan de slag. Omdat je al snel een presentatie gaat geven, word je geconfronteerd met je eigen belemmerende gedachte dat je, om een "goede presentatie" te kunnen geven, meer voorbereiding moet hebben dan slechts een avond tussen die 2 dagen in. Maar als je de stappen volgt, kom je al heel ver, blijkt! Het is tenslotte een training, dus bij uitstek de plek om iets nog niet helemaal "goed" te doen.”
F. Willemsen, Stichting LVO- Presenteren met overtuiging
“Hele praktische cursus gegeven door een zeer kundige en enthousiaste docente!”
L. Chan- Presenteren met overtuiging
"Erg leerzame training, veel oefenen. Veel van geleerd en meteen toepasbaar in de praktijk!"
- Presenteren met overtuiging
“Een heel praktische cursus in kleine groep wat mijn enthousiasme over het presenteren absoluut heeft vergroot.”
J.J.B. Jimkes, Spoel- Presenteren met overtuiging
“Deze training biedt je handvaten, niet om in een rol te stappen, maar om je beste zelf naar voor te brengen tijdens het presenteren. Je leert niet alleen je zwakke en sterke kanten beter kennen, maar je werkt ook aan het bepalen van objectieven die je na het presenteren kan gebruiken als basis voor reflectie. Het doel is om elke keer beter te presenteren; want presenteren kan iedereen!”
L. Paaskesen, Lise Consultancy- Presenteren met overtuiging
"J. Coenen, MEE Zuid-Limburg - "Concrete vragen of 'problemen' waar collega's in de praktijk tegenaan lopen konden vooraf gemeld worden. Tijdens de training werd dan met/aan deze punten gewerkt. Een cursus op maat dus. Heel handig!" - Beoordeling: 7.7"
- Presenteren met overtuiging
“Voor iedereen die zich nog wat onzeker voelt over het geven van presentaties in grote groepen is Presenteren met Overtuiging een prima springplank. Je duikt met goede technieken het diepe in.”
T. Baan, Aequor- Presenteren met overtuiging
“Als je je wat onzeker voelt en niet goed weet hoe je moet presenteren of voorbereiden. Nou dan is dit je kans om daar verbetering in aan te brengen.”
Helma van Hout - van de Wiel, Fontys Hogeschool voor de Kunsten- Presenteren met overtuiging
“Je wordt gedwongen om uit je comfortzone te komen en je bent verbaasd hoe makkelijk dat eigenlijk gaat. Zeer leerzame cursus, kan ik in mijn werk goed gebruiken en toepassen.”
T. Tulner, Izore- Presenteren met overtuiging
“Ik heb met een goed gevoel de training doorlopen en ik heb er veel van opgestoken.”
S. Swarts, CZ- Presenteren met overtuiging
“Professionele en inspirerende training!”
Michael Gemmink, Stichting Vitalis Zorg Groep- Presenteren met overtuiging
“Overtuigend Presenteren is een praktijk gerichte cursus met diepgang die breder toepasbaar is dan op het presenteren alleen. Het zet je echt aan het denken en je kunt er meteen in de praktijk mee aan de slag, top!”
H. den Herder, ENGIE services Nederland N.V.- Presenteren met overtuiging
Learnit reviews
De actuele prijs vind je rechtsboven op deze cursuspagina, samen met de planning, locatie en lesvorm. Voor incompany of maatwerk maken we graag een offerte op aanvraag.