Klassikaal
7 dagen4025,-
excl. btw
- Fijne locatie met trainer
- Kleine groepen
- Inspirerend en motiverend
Mensen enthousiasmeren en motiveren om een prestatie neer te zetten. Je trainingsaanpak afstemmen op de trainee of de groep door contact te maken, je in te leven en samen te werken. Presenteren, overtuigen en je creativiteit inzetten. Maar ook je onafhankelijk opstellen, kritisch zijn en je eigen standpunt verdedigen. Om effectief trainingen te geven heb je als trainer meer dan alleen kennis van het onderwerp nodig. Namelijk een aantal competenties om je trainees mee te krijgen. Juist aan deze competenties en vaardigheden besteden we in de opleiding tot trainer van Learnit veel aandacht. Daarnaast maak je kennis met een aantal creatieve werkvormen en leer je direct om deze in jouw trainingen toe te passen. Bijvoorbeeld online training geven, een trainingsvorm die steeds populairder wordt.
De opleiding Train de trainer is ideaal voor wie zich in relatief korte tijd wil specialiseren in het trainersvak, maar geen tijd heeft om een fulltime-opleiding te volgen. In 6 maanden tijd leer je alles wat er te weten valt over trainen: van voorbereiden tot uitvoeren tot evalueren. Door cases en materiaal uit jouw dagelijkse praktijk in te brengen, haal je het maximale uit de opleiding.
Jij als trainer: wat is jouw trainingsstijl en wat zijn daarbij je kracht en valkuilen?
Tussen blok 2 en 3 volg je een webinar via Zoom om te ervaren wat de kracht is van online trainen. Hierbij passeren verschillende werkvormen de revue. En je krijgt tips en tricks om hier zelf mee aan de slag te gaan.
Naast de opleidingsdagen ga je zelf aan de slag met de behandelde stof door middel van opdrachten, e-learning, zelfstudie en een online coachingsgesprek met je trainer. Met een aantal deelnemers uit je groep vorm je een intervisiegroep. Hiermee kom je tussen de blokken door bij elkaar om ervaringen uit te wisselen en elkaar te helpen met de opdrachten. Ook vinden er twee webinars plaats om de lesstof verder te verdiepen.
Twee maanden na het laatste blok van de opleiding tot trainer is er een terugkomdag. Op deze dag frissen we de lesstof kort op. En we kijken aan de hand van jouw eigen praktijkvoorbeelden hoe het nu met je trainersvaardigheden gaat, wat je nog wilt leren en hoe je dit het beste kunt aanpakken.
De opleiding Train de trainer is bedoeld voor iedereen die zijn eigen trainingsstijl wil ontwikkelen en verdiepen. Of je nou een beginnende of een ervaren trainer bent, dit opleidingstraject is geschikt voor iedereen.
De opleiding Train de trainer bestaat uit:
Na afloop van de opleiding tot trainer:
Na afronding van de training wordt een Learnit-certificaat uitgereikt als bewijs van deelname.
Voor het volgen van de opleiding Train de trainer is geen specifieke voorkennis vereist.
Leren door te doen. Dat staat centraal in al onze opleidingen. In een veilige trainingssfeer oefenen we met kleine groepen (max. 8 deelnemers per training) realistische situaties uit jouw dagelijkse praktijk. Hoe meer vragen en cases je zelf inbrengt, des te meer resultaat je haalt uit de opleiding. Zo ontdek je al tijdens het opleidingstraject welke trainingstechnieken en trainingsvormen het beste bij jou passen, en kun je je praktijkvaardigheden direct verder ontwikkelen. Onze docenten combineren didactische vaardigheden met hun praktijkervaring.
Wil je deze training organiseren voor een hele groep of meerdere groepen? Dit kan voordelig zijn. We kunnen bijvoorbeeld de inhoud geheel op jouw organisatie afstemmen en een hele groep trainen is bovendien voordeliger.
Gaat het om grote aantallen of een complete academy? Daar komt veel bij kijken. Denk bijvoorbeeld aan planning en communicatie, het inventariseren en afstemmen van de doelen en inhoud van de training. Of aan niveauverschillen, feedback mechanismen en borging. Gelukkig heeft Learnit een rijke ervaring op dit gebied (meer dan 25 jaar) en we helpen je graag bij dit proces.
Vraag hier een offerte aan
De training wordt standaard verzorgd in het Nederlands. De trainer beheerst de Engelse taal. Er kan gebruik gemaakt worden van Engelstalig cursusmateriaal. Bij inschrijving van minimaal 3 deelnemers kan de training ook geheel in het Engels verzorgd worden.
Bij Learnit vind je altijd een training waarmee je verder komt. Van (technische) IT skills tot communicatie of persoonlijk leiderschap. Daarbij kan je kiezen uit de trainingsvorm die jij het prettigst vindt: een klassikale training, een maatwerktraining bij jou op kantoor, een online cursus of een e-learning. Wij hebben voor iedereen de juiste training en trainingsvorm. Want leren op de manier die het best bij jou past, zorgt voor de beste resultaten.
Persoonlijke aandacht en een prettige sfeer. Of je nou een cursus volgt bij ons, op kantoor of op je pc, wij zorgen dat je je genoeg thuisvoelt om je grenzen te verleggen.
Nieuwe mogelijkheden ontstaan als je in beweging komt. Scherp blijft. Steeds nieuwe stappen zet. Wij stimuleren je om de stap te wagen en er echt voor te gaan.
Ontdek iets nieuws. Versterk je kwaliteiten. En kies je eigen weg. Wij helpen je groeien met trainingen en leervormen die echt bij jou passen.
We denken altijd in mogelijkheden en win-win. En we werken elke dag aan nieuwe oplossingen voor morgen. Door opleidingen te bieden waarmee jij goed voorbereid bent op de toekomst.
Aan loze beloftes doen wij niet. Maar wel aan kwaliteit, kennis en ervaring. Een breed cursusaanbod mogelijk gemaakt door onze geïnspireerde medewerkers en trainers.
We luisteren naar wat er bij jou leeft. Waar jij behoefte aan hebt. Want daar begint onze oplossing, ons maatwerk. Elkaar goed begrijpen en helder communiceren, daar geloven wij in.
Een training volgen bij Learnit betekent samen leren. Samen met jouw ervaren trainer, samen met je cursusgroep of samen met je collega’s. En of je de training nou thuis, op jouw kantoor of op één van onze trainingslocaties volgt, wij zijn altijd bereikbaar om je te helpen. Onze kennis met jou te delen op zo’n manier dat jij er echt wat aan hebt. Samen verder komen door persoonlijke aandacht en elkaar goed begrijpen; daar geloven wij in.
Theorie uit een boekje leren waar je vervolgens weinig mee kan in je werk? Niet bij Learnit! Welke training je ook volgt bij ons, je kan er direct mee aan de slag op je werkplek. Door jouw unieke leerdoelen die je aan het begin van de training samen met de trainer bepaalt. Door de afwisseling van theorie en (interactieve) praktijkopdrachten. En door de uitdagingen waar jij tegenaan loopt in je dagelijks werk mee te nemen naar de training.
Geen geschikte startdatum? Stuur ons een datumverzoek. Dan bekijken we samen hoe we toch aan jouw trainingsvraag kunnen voldoen.
Wat anderen zeggen over deze training
Cursus Train de trainer (traject) reviews - Gemiddeld cijfer 8.6
"Door het enthousiasme van de traine en de interesses vanuit de groep heb ik deze training als zeer goed ervaren. Alles ging relaxed. Genoeg tijd voor vraag en antwoord, het uitwerken van de opdrachten en interacties. Er blijven zeker zaken hangen, die ik kan gebruiken voor het geven van trainingen."
- Train de trainer voor IT'ers en technici
“Inhoudelijk een goede training. Trainer inhoudelijk deskundig. Prettig contact. Een training die er toe deed en waar ik veel van geleerd hebt. Geweldig!”
T. Jabaaij - Cedrah- Train de trainer
“Vooral het rollenspel was best verrassend. Zaken waarvoor ik van tevoren toch een beetje huiverig was, vielen bij de meeste andere cursisten niet op, terwijl juist andere zaken, waarvan je soms geen weet hebt, wel opvallen.”
R. van der Meer, Helvoet B.V.- Train de trainer
“Erg plezierige training gehad. In een snel tempo genoeg handvaten gekregen om meteen concreet aan de slag te gaan.”
E. van Onzenoort, Baggermaatschappij Boskalis B.V.- Train de trainer voor IT'ers en technici
“De training was erg praktisch en de trainer speelde goed in op de leerdoelen en behoeftes van de cursisten. Ik heb bijzonder veel geleerd over het opzetten van leuke en inspirerende trainingen en het is voor mij echt een bijzonder nuttige training geweest.”
A. van der Gulik, Trouwgemak- Train de trainer
"Prima training die exact aansloot bij de behoefte die ik had!"
- Train de trainer
“Een boeiende en leerzame training met een kleine groep en een betrokken trainer. Veel aandacht voor persoonlijke leerdoelen. Goed verzorgd, goed materiaal en allerlei verschillende werkvormen. De training bood een veilige plek om te oefenen. Alle feedback en video-opnamen waren heel leerzaam. Als startende trainer heb ik alle facetten van trainen aangereikt gekregen. Ik kan er goed in de praktijk mee aan de slag.”
Els de Kraker, Stichting Vluchtelingenwerk Zuidwest Nederland- Train de trainer
“Het webinar "Train de trainer" heeft mij als incidentele trainer een aantal handige handvaten opgeleverd voor mijn toekomstige presentaties. Indien van toepassing ga ik zeker ook de uitgebreide cursus volgen.”
E. Jeurissen, Stichting Xonar- Gratis webinar Train de trainer
“Een heel praktijkgerichte training waarbij je in de drie dagen goed wordt voorbereid op hoe je zo goed mogelijk een training kan geven. Een training waarbij de cursist heel actief bezig is wat het erg leuk maakt!”
L. Huinder, Gallagher Europe- Train de trainer
“Goede training voor mensen die op praktische niveau instructie moeten geven aan trainees.”
W. van der Putten - Thermofisher- Train de trainer voor technici terugkomdag
“De "train de trainer" heeft me inzicht gegeven in mijn eigen stijl, blinde vlekken en ontwikkelmogelijkheden. Het bood een aantal praktische tips voor een goede opbouw van een training, zoals de glijbaan en het trapje!”
C. Jager, Provincie Drenthe- Train de trainer
“Door deze training krijg je eenvoudig toepasbare handvaten en inzichten voor het zelf verzorgen van een doelmatige training zonder overbodige ballast. Zowel de psychologische kant als de praktische kant komt ruimschoots aan de orde, waarbij je opnieuw naar jezelf, collega's en trainee's leert kijken. Een aanrader.”
Arjan Wiegers, Universitair Medisch Centrum Groningen (UMCG)- Train de trainer
“Als iemand zoals ik kennis en ervaring wil overdragen aan nieuwe medewerkers en collega's is deze training prima geschikt."'”
J. Rodenrijs, Koppert B.V.- Train de trainer
“Een ideale training om de eerste stappen te zetten in het trainersvak. In drie dagen wordt je op het juiste spoor gezet en snap je wat er voor nodig is om zelf een training te geven.”
B. van der Ham, KRO- Train de trainer
“I believe my team and I gained extremely valuable insight during the Train the Trainers session with the trainer.”
J. Reyes - Thermofisher Scientific- Train de trainer voor technici
“Good content with a lot of new elements, offered in a well prepared training.”
R. Jansse- Train de trainer
“Interessante training: veel variatie, voldoende oefeningen en nuttig lesmateriaal. Het enthousiasme van de docente, de interesse in de cursisten en haar brede kennisniveau over het onderwerp spraken mij zeer aan. Verbeteren kan bijna niet meer, omdat het wat mij betreft de beste trainer is die ik tot nu toe ben tegen gekomen. Een prettige training voor als je meer over het trainersvak wilt leren; zeer inspirerend en motiverend. Het waren voor mij drie leuke en heel nuttige dagen!”
P. Verbeek van Maurik, Waterschap Groot Salland- Train de trainer
"Prima training die exact aansloot bij de behoefte die ik had!"
- Train de trainer
“Train de trainer is een erg leuke training. Het geleerde is goed toepasbaar in de praktijk. De trainster had zich goed verdiept in onze organisatie waardoor we heel gericht aan de slag zijn geweest.”
Amy Boddé, Nederlandse Obesitas Kliniek- Workshop Train de trainer
“Onlangs heb ik de training Train de Trainer gevolg bij Learnit. Deze training heeft mij meer inzicht gegeven wat je als docent of trainer kan doen om je les of training goed neer te zetten.Alle ingrediënten die je nodig om als trainer/docent aan de slag te kunnen, komen aan bod. Het heeft mij erg geïnspireerd. Ook als organisatie word je door Learnit goed geïnformeerd.”
G. Kok, MBO College Almere/ROC van Flevoland- Train de trainer
“Als iemand zoals ik kennis en ervaring wil overdragen aan nieuwe medewerkers en collega's is deze training prima geschikt."'”
J. Rodenrijs, Koppert B.V.- Train de trainer
“Een ideale training om de eerste stappen te zetten in het trainersvak. In drie dagen wordt je op het juiste spoor gezet en snap je wat er voor nodig is om zelf een training te geven.”
B. van der Ham, KRO- Train de trainer
“Uitermate prettige training waar je in een goede sfeer in samenwerking met een deskundige, motiverende trainer je vooraf gestelde doel(en) kunt halen. Dit alles in een zeer gevarieerd programma waar ruimte is voor eigen inbreng.”
H. Kaptein-de Vrieze, Hanzehogeschool Groningen (HAN)- Train de trainer
“In 3 dagen heb ik veel geleerd over het acquireren, voorbereiden en het uitvoeren van een training. Door meteen zelf een presentatie/minitraining te verzorgen en daar opbouwende feedback en adviezen op te krijgen weet ik beter waar mijn kracht zit en waar mijn verbeterpunten.”
A. Posch- Train de trainer
“Het webinar "Train de trainer" heeft mij als incidentele trainer een aantal handige handvaten opgeleverd voor mijn toekomstige presentaties. Indien van toepassing ga ik zeker ook de uitgebreide cursus volgen.”
E. Jeurissen, Stichting Xonar- Gratis webinar Train de trainer
“De training was erg praktisch en de trainer speelde goed in op de leerdoelen en behoeftes van de cursisten. Ik heb bijzonder veel geleerd over het opzetten van leuke en inspirerende trainingen en het is voor mij echt een bijzonder nuttige training geweest.”
A. van der Gulik, Trouwgemak- Train de trainer
"Praktijkgericht en waardevol voor elke trainer die zichzelf wil verbeteren."
- Train de trainer
“Train de trainer is een cursus die écht tot inzicht leidt. De cursus inspireert tot het omzetten van theorie naar praktijk. Een cursus die verder gaat dan het afvinken van een tedoenlijst en waar je ook op langere termijn wat hebt!”
Gijs van der Kroef, Centraal Justitieel Incassobureau (CJIB)- Train de trainer
“Leuke en leerzame training, in drie dagen krijg je als cursist uitstekend inzicht in verschillende manieren van het trainersvak. Tevens is er veel interactie en worden voorbeelden uit de praktijk goed in beeld gebracht en geoefend.”
Arno Jongman, Sales Insight- Train de trainer
“nvt”
Aäron Jansen, Blueriq / Everest- Train de trainer voor IT'ers en technici
“De benaming 'train de trainer' is exact wat het is. Je wordt geschoold in het vak van trainer en daarin worden tijdens de actieve lessen alle facetten van het trainersvak behandeld met voorbeelden en passend lesmateriaal”
Martin Koster, SMC Pneumatics B.V.- Train de trainer
“Met de training 'train de trainer' krijg je fijne inzichten en praktische handvatten mee die ervoor zorgen dat je zelfverzekerd voor een groep durft te staan.”
M. Tammeling- Perdok - Gemeente Groningen- Train de trainer
“De wijze waarop de trainer haar training geeft is al een training. Ze geeft zelf al zoveel voorbeelden en haar rustige wijze geeft je al heel veel handvatten. Je leert heel veel van elkaar omdat je samen kijkt naar de minitraining van elke cursist. Daardoor krijg je ook veel inzicht in jezelf.”
R. Braams, Zorginstituut Nederland- Train de trainer
“Erg leuke, nuttige training. Zowel bestemd voor de ervaren trainer als voor de nog beginnende trainer. Goed aangepast op ieders persoonlijke leerdoelen.”
S. Bontjer- Train de trainer
“Toptraining! Deze driedaagse training is de perfecte voorbereiding op mijn nieuwe rol als trainer binnen mijn eigen organisatie. Je wordt geënthousiasmeerd en geïnspireerd door de trainer en de trainingsgroep. De trainer geeft ieder individu in de trainingsgroep persoonlijke aandacht en speelt perfect in op gebeurtenissen in de groep. De uitleg was continu helder en ik werd geïnspireerd door de kundigheid en volledigheid van de lesstof en hoe dit samenkwam. In deze drie dagen treed je uit je 'comfort zone', waardoor je onwijs veel leert. Aanrader!”
M. Vos, Appèl- Train de trainer
“Voor iedereen die cursussen/workshops/trainingen wil gaan geven of dit al doet, kan ik ten zeerste deze training aanbevelen. Dit bedrijf is zeer profesioneel en heeft kundige trainers in dienst. Zij maken wat mij betreft het verschil.”
M. Landkroon- Train de trainer
“Alle tools en kneepjes van het vak om ook zelf trainingen te kunnen geven. Erg veel geleerd in die paar dagen, en ook nog op een leuke manier. Inspirerend en nuttig.”
M. Visser, VPRO- Train de trainer
“De "train de trainer" heeft me inzicht gegeven in mijn eigen stijl, blinde vlekken en ontwikkelmogelijkheden. Het bood een aantal praktische tips voor een goede opbouw van een training, zoals de glijbaan en het trapje!”
C. Jager, Provincie Drenthe- Train de trainer
“Een aan te raden training voor iedereen die training/coaching geeft aan verschillende doelgroepen. De training wijst op je eigen leerstijl en biedt je houvast middels werkvormen.”
Johan Braaksma, Stichting Welzijnskwartier- Train de trainer
“Heb een prachtige training gevolgd die op maatwerk is geleverd. Heb veel kennis opgedaan om binnen mijn eigen werkveld een training te kunnen vormgeven via verschillende werkmethodes en heb nodige technieken geleerd om training te kunnen geven. Kreeg waardevole tips en handvatten om zelfstandig weer goed door te kunnen gaan.”
Carola Schiphorst, Centraal Justitieel Incassobureau (CJIB)- Train de trainer
“De training biedt een goede mix van theorie enerzijds en zelf ervaren en ontdekken anderzijds. De training is zowel geschikt als eerste kennismaking als om eerder opgedane ervaring op te frissen.”
R. Bouwer, Provincie Drenthe- Train de trainer (vervolgtraining)
"Deze training is zeer geschikt om een betere trainer te worden. Je leert niet alleen veel over het trainen zelf maar ook de psychologie achter het trainen en de deelnemers. Een absolute aanrader voor (toekomstige) trainers die zichzelf willen verbeteren!"
- Train de trainer
“Een hele leerzame training waarmee je meteen stappen maakt. Professionele en prettige trainer met aandacht voor trainees, goede werkmethodes en een training op maat, passend bij de leerdoelen van de groep.”
P. Kuiper, Paula's Choice Europe B.V.- Train de trainer
“Goede training die op mij insprerend heeft gewerkt.”
R.F. Sumter, Gemeente Rotterdam- Train de trainer
"Een nuttige en erg leuke training die je werkelijk verder brengt als trainer. Niets dan lof."
- Train de trainer
"Leerzame, interactieve, prettig en kundig gegeven training, waarbij je een hoop kennis over het geven van trainingen opdoet."
- Train de trainer
“Een hele leerzame training waarmee je meteen stappen maakt. Professionele en prettige trainer met aandacht voor trainees, goede werkmethodes en een training op maat, passend bij de leerdoelen van de groep.”
P. Kuiper, Paula's Choice Europe B.V.- Train de trainer
“De training heeft mij op een duidelijke en prettige manier inzicht gegeven in de rol van trainer. De theorie werd goed afgewisseld met praktische oefeningen, waardoor het geleerde meteen toegepast kon worden. De trainer is deskundig en wist een veilige omgeving te creëren. Hij gaf het een persoonlijke touch, wat ik wel kan waarderen! Ik vond het waardevol om niet alleen tools en methodes te leren, maar ook om er zelf mee aan de slag te gaan en bewust te worden van mijn stijl als trainer. Het was fijn dat je direct feedback krijgt, en daar weer tips voor krijgt hoe je dit kunt verbeteren. Al met al een leerzame en inspirerende ervaring die mij een goed gevoel heeft gegeven over het geven van trainingen in de toekomst!”
R. Kok - Vue Cinemas NL- Train de trainer
“Vooral de video-opnames van jezelf voor de groep houden je een goede spiegel voor van jezelf als trainer voor een groep. Het geeft je concrete tools in handen om je trainingsvaardigheden te verbeteren.”
H. Hardeman, Stichting NOB- Train de trainer
"Ik vond het een leuke, leerzame en interactieve training! Goede afwisseling tussen theorie en praktijk."
- Train de trainer
Learnit reviews