Klassikaal
7 dagen4375,-
excl. btw
- Fijne locatie met trainer
- Kleine groepen
- Inspirerend en motiverend
Mensen enthousiasmeren en motiveren om een prestatie neer te zetten. Je trainingsaanpak afstemmen op de trainee of de groep door contact te maken, je in te leven en samen te werken. Presenteren, overtuigen en je creativiteit inzetten. Maar ook je onafhankelijk opstellen, kritisch zijn en je eigen standpunt verdedigen. Om effectief trainingen te geven heb je als trainer meer dan alleen kennis van het onderwerp nodig. Namelijk een aantal competenties om je trainees mee te krijgen. Juist aan deze competenties en vaardigheden besteden we in de opleiding tot trainer van Learnit veel aandacht. Daarnaast maak je kennis met een aantal creatieve werkvormen en leer je direct om deze in jouw trainingen toe te passen. Bijvoorbeeld online training geven, een trainingsvorm die steeds populairder wordt.
De opleiding Train de trainer is ideaal voor wie zich in relatief korte tijd wil specialiseren in het trainersvak, maar geen tijd heeft om een fulltime-opleiding te volgen. In 6 maanden tijd leer je alles wat er te weten valt over trainen: van voorbereiden tot uitvoeren tot evalueren. Door cases en materiaal uit jouw dagelijkse praktijk in te brengen, haal je het maximale uit de opleiding.
Jij als trainer: wat is jouw trainingsstijl en wat zijn daarbij je kracht en valkuilen?
Tussen blok 2 en 3 volg je een webinar via Zoom om te ervaren wat de kracht is van online trainen. Hierbij passeren verschillende werkvormen de revue. En je krijgt tips en tricks om hier zelf mee aan de slag te gaan.
Naast de opleidingsdagen ga je zelf aan de slag met de behandelde stof door middel van opdrachten, e-learning, zelfstudie en een online coachingsgesprek met je trainer. Met een aantal deelnemers uit je groep vorm je een intervisiegroep. Hiermee kom je tussen de blokken door bij elkaar om ervaringen uit te wisselen en elkaar te helpen met de opdrachten. Ook vinden er twee webinars plaats om de lesstof verder te verdiepen.
Twee maanden na het laatste blok van de opleiding tot trainer is er een terugkomdag. Op deze dag frissen we de lesstof kort op. En we kijken aan de hand van jouw eigen praktijkvoorbeelden hoe het nu met je trainersvaardigheden gaat, wat je nog wilt leren en hoe je dit het beste kunt aanpakken.
De opleiding Train de trainer is bedoeld voor iedereen die zijn eigen trainingsstijl wil ontwikkelen en verdiepen. Of je nou een beginnende of een ervaren trainer bent, dit opleidingstraject is geschikt voor iedereen.
De opleiding Train de trainer bestaat uit:
Na afloop van de opleiding tot trainer:
Voor het volgen van de opleiding Train de trainer is geen specifieke voorkennis vereist.
Leren door te doen. Dat staat centraal in al onze opleidingen. In een veilige trainingssfeer oefenen we met kleine groepen (max. 8 deelnemers per training) realistische situaties uit jouw dagelijkse praktijk. Hoe meer vragen en cases je zelf inbrengt, des te meer resultaat je haalt uit de opleiding. Zo ontdek je al tijdens het opleidingstraject welke trainingstechnieken en trainingsvormen het beste bij jou passen, en kun je je praktijkvaardigheden direct verder ontwikkelen. Onze docenten combineren didactische vaardigheden met hun praktijkervaring.
Wil je deze training organiseren voor een hele groep of meerdere groepen? Dit kan voordelig zijn. We kunnen bijvoorbeeld de inhoud geheel op jouw organisatie afstemmen en een hele groep trainen is bovendien voordeliger.
Gaat het om grote aantallen of een complete academy? Daar komt veel bij kijken. Denk bijvoorbeeld aan planning en communicatie, het inventariseren en afstemmen van de doelen en inhoud van de training. Of aan niveauverschillen, feedback mechanismen en borging. Gelukkig heeft Learnit een rijke ervaring op dit gebied (meer dan 25 jaar) en we helpen je graag bij dit proces.
Vraag hier een offerte aan
De training wordt standaard verzorgd in het Nederlands. De trainer beheerst de Engelse taal. Er kan gebruik gemaakt worden van Engelstalig cursusmateriaal. Bij inschrijving van minimaal 3 deelnemers kan de training ook geheel in het Engels verzorgd worden.
Bij Learnit vind je altijd een training waarmee je verder komt. Van (technische) IT skills tot communicatie of persoonlijk leiderschap. Daarbij kan je kiezen uit de trainingsvorm die jij het prettigst vindt: een klassikale training, een maatwerktraining bij jou op kantoor, een online cursus of een e-learning. Wij hebben voor iedereen de juiste training en trainingsvorm. Want leren op de manier die het best bij jou past, zorgt voor de beste resultaten.
Persoonlijke aandacht en een prettige sfeer. Of je nou een cursus volgt bij ons, op kantoor of op je pc, wij zorgen dat je je genoeg thuisvoelt om je grenzen te verleggen.
Nieuwe mogelijkheden ontstaan als je in beweging komt. Scherp blijft. Steeds nieuwe stappen zet. Wij stimuleren je om de stap te wagen en er echt voor te gaan.
Ontdek iets nieuws. Versterk je kwaliteiten. En kies je eigen weg. Wij helpen je groeien met trainingen en leervormen die echt bij jou passen.
We denken altijd in mogelijkheden en win-win. En we werken elke dag aan nieuwe oplossingen voor morgen. Door opleidingen te bieden waarmee jij goed voorbereid bent op de toekomst.
Aan loze beloftes doen wij niet. Maar wel aan kwaliteit, kennis en ervaring. Een breed cursusaanbod mogelijk gemaakt door onze geïnspireerde medewerkers en trainers.
We luisteren naar wat er bij jou leeft. Waar jij behoefte aan hebt. Want daar begint onze oplossing, ons maatwerk. Elkaar goed begrijpen en helder communiceren, daar geloven wij in.
Een training volgen bij Learnit betekent samen leren. Samen met jouw ervaren trainer, samen met je cursusgroep of samen met je collega’s. En of je de training nou thuis, op jouw kantoor of op één van onze trainingslocaties volgt, wij zijn altijd bereikbaar om je te helpen. Onze kennis met jou te delen op zo’n manier dat jij er echt wat aan hebt. Samen verder komen door persoonlijke aandacht en elkaar goed begrijpen; daar geloven wij in.
Theorie uit een boekje leren waar je vervolgens weinig mee kan in je werk? Niet bij Learnit! Welke training je ook volgt bij ons, je kan er direct mee aan de slag op je werkplek. Door jouw unieke leerdoelen die je aan het begin van de training samen met de trainer bepaalt. Door de afwisseling van theorie en (interactieve) praktijkopdrachten. En door de uitdagingen waar jij tegenaan loopt in je dagelijks werk mee te nemen naar de training.
Geen geschikte startdatum? Stuur ons een datumverzoek. Dan bekijken we samen hoe we toch aan jouw trainingsvraag kunnen voldoen.
Wat anderen zeggen over deze training
Cursus Train de trainer (traject) reviews - Gemiddeld cijfer 8.6
“nvt”
Aäron Jansen, Blueriq / Everest- Train de trainer voor IT'ers en technici
“I believe my team and I gained extremely valuable insight during the Train the Trainers session with the trainer.”
J. Reyes - Thermofisher Scientific- Train de trainer voor technici
“Ik raad iedereen die training moet geven deze cursus aan”
Albert Meun, Mitsubishi Turbocharger and Engine Europe B.V.- Train de trainer
“Als iemand zoals ik kennis en ervaring wil overdragen aan nieuwe medewerkers en collega's is deze training prima geschikt."'”
J. Rodenrijs, Koppert B.V.- Train de trainer
“Intensieve training in een ontspannen sfeer. Waar je veel leert van jezelf, medecursisten en je trainer. Al met al zeer geslaagd.”
R. Klein Bleuming, Gemeente Tubbergen- Train de trainer
“Leuke en leerzame training, in drie dagen krijg je als cursist uitstekend inzicht in verschillende manieren van het trainersvak. Tevens is er veel interactie en worden voorbeelden uit de praktijk goed in beeld gebracht en geoefend.”
Arno Jongman, Sales Insight- Train de trainer
“In 3 dagen heb ik veel geleerd over het acquireren, voorbereiden en het uitvoeren van een training. Door meteen zelf een presentatie/minitraining te verzorgen en daar opbouwende feedback en adviezen op te krijgen weet ik beter waar mijn kracht zit en waar mijn verbeterpunten.”
A. Posch- Train de trainer
"Praktijkgericht en waardevol voor elke trainer die zichzelf wil verbeteren."
- Train de trainer
“Erg actieve (betrokken) en leerzame training.”
L. van der Geest, Dupaco Distribution B.V.- Train de trainer
“Praktische training waarin alle belangrijke facetten van een goede training, en hoe jij die als trainer gaat geven, aan de orde komen. Opzet van een training, activerende werkvormen, de competenties van de trainer: alles komt aan bod. Boeiend en leerzaam!”
P. Kleinjan, Suluz Interim- Train de trainer
"Praktijkgericht en waardevol voor elke trainer die zichzelf wil verbeteren."
- Train de trainer
“Fijn dat de training aan de hand van het intakegesprek zo goed afgestemd werd op mijn leerdoelen! Tijdens de training werden verschillende werkvormen ingezet, waardoor ik gemakkelijk de hele dag bezig kon blijven met de stof. Ik heb de training afgerond met een aantal nieuwe ideeën waar ik direct praktisch mee aan de slag kan om de trainingen voor de gebruikers van ons ECD aansprekender te maken.”
S. van Gessel, Reinaerde Groendiensten- Train de trainer voor IT'ers en technici
“Goede suggesties gekregen om een training neer te zetten die aansluit bij de behoeften en individuele leerstijlen van de deelnemers.”
M. Bolthoef, Medicamus- Gratis webinar Train de trainer
“Train de trainer is een erg leuke training. Het geleerde is goed toepasbaar in de praktijk. De trainster had zich goed verdiept in onze organisatie waardoor we heel gericht aan de slag zijn geweest.”
Amy Boddé, Nederlandse Obesitas Kliniek- Workshop Train de trainer
“Lekker interactief en ruimte voor eigen inbreng”
Arnoud Asbreuk, ANSUL B.V.- Train de trainer
“Door stukjes training te oefenen - iets wat normaal gesproken lastig is - veel nieuwe inzichten opgedaan.”
S. Tonino, EMG- Train de trainer
"De cursus train-de-trainer geeft je allerlei zeer praktisch bruikbare ideeën en mogelijkheden waarmee je direct aan de slag kunt. Leah Kolkman is een heel prettige en professionele trainer die snel en met humor kan schakelen als de situatie daarom vraagt. Mijn 'gereedschapskist' als het gaat om benodigdheden voor het maken van een goede training is nu beter gevuld. Ik heb zin om te experimenteren met de grote hoeveelheid verschillende werkvormen! Nicole de Haan - persvoorlichter Amsterdam UMC"
- Train de trainer
“Zeer bruikbare training om trainingstechnieken te verbeteren.”
A. Scholten, Koninklijke PostNL Pakketten Benelux- Train de trainer
"erg fijne training met een goede en kundige trainen (Karolien ter Brake)."
- Train de trainer voor IT'ers en technici
“Erg leuke en interessante training. Waarbij je echt een kijkje in de keuken krijgt van het geven van een goede training.”
I. Schut - Bilthoven Biologicals- Train de trainer
“Zeer leerzame training, met een terugkomdag op precies het goede moment. Uitstekende, ter zake kundige trainer met veel aandacht en tijd voor input van deelnemers, en de juiste oefeningen op het juiste moment. Aan te bevelen!”
S. Rutgers, Furgo Engineers- Train de trainer
“Ik was voorbereid op tips& tricks en veel informatie. Maar naast dat heb ik veel geleerd over de manier van leren, hoe met verschillende situaties en leerstijlen om te gaan en ook heel veel over mijzelf en mijn manier van training geven en volgen.”
J. van Loon - Blueriq- Train de trainer
“Vooral het aspect van interactie en ad rem reageren op ontwikkelende opportunities tijdens het trainen, maken het kennis overdragen alles behalve saai.”
D. van der Maas, Fokker Services B.V.- Train de trainer
“Als je in je huidige functie trainingen moet gaan geven, maar je beschikt totaal niet over deze vaardigheid. Dan zou ik toch eens overwegen om deze training bij Learnit te volgen, want zij hebben mij in ieder geval laten zien (ervaren) dat het leuk is om trainer te zijn.”
J. Vullers, Gemeente Peel en Maas- Train de trainer
“Tijdens deze training heb ik daadwerkelijk praktische tools gekregen om bewuster te zijn van hoe ik training kan geven.”
T. Dijkstra - Technische Universiteit Delft- Train de trainer
“Het is een goede training die mij extra handvatten heeft gegeven hoe ik mijn trainingen moet geven.”
M. van Deutekom, Oracle- Train de trainer
“Onlangs heb ik de training Train de Trainer gevolg bij Learnit. Deze training heeft mij meer inzicht gegeven wat je als docent of trainer kan doen om je les of training goed neer te zetten.Alle ingrediënten die je nodig om als trainer/docent aan de slag te kunnen, komen aan bod. Het heeft mij erg geïnspireerd. Ook als organisatie word je door Learnit goed geïnformeerd.”
G. Kok, MBO College Almere/ROC van Flevoland- Train de trainer
“This training was a great learning experience. The design of the course allowed us to develop our skills step by step through practical exercises. The structure made it easy to understand and apply the concepts effectively. It was well-organized, engaging, and truly helpful. I would highly recommend it to anyone looking to improve their training skills.”
P. Roy - PRé Sustainability B.V.- Train de trainer
“This was an excellent training course which delivered much more than I had expected in terms of practical advise and increased confidence as a trainer.”
R. Simpson, AkzoNobel- Train de trainer
“Echte aanrader deze training, en dat heb ik inmiddels ook gedaan! Je krijgt hele goede handvatten mee om mee aan de slag te gaan, er was niets in de training waar ik niks mee kan of doe. Meteen het geleerde in mijn eigen werkomgeving kunnen toepassen. En een hele fijne, inspirerende, ter zake kundige trainster!”
L. de Jonker, NUON- Train de trainer
“Wat een verademing om deze training te hebben gevolgd. De trainer was rustig, bood een luisterend oor voor allen, en was zeer professioneel. Een deskundige in het vak en ze kan haar kennis heel goed overbrengen. Ze is zeer gemotiveerd en inspireert de deelnemers. Haar lesmethode is prettig. Ze biedt een veilig gevoel aan de deelnemers, waardoor allen enthousiast en geïnteresseerd deelnemen aan de training. Ik ben blij dat ik deze training heb gevolgd en kan er veel uit gebruiken in de praktijk. Ik heb geen punten ter verbetering.”
J. van Belzen, Waterschap Scheldestromen- Train de trainer
“Erg interessant. Ik denk dat we na deze training allemaal een stuk zekerder zijn van hoe we nu aan de slag kunnen met onze eigen opdrachten.”
J. - ExcellentConsultancy- Train de trainer
“Een goede training, waarbij de trainer eerst contact zoekt bij de deelnemer om leerdoelen te verzamelen en daarop de training aan te passen. Deze training is echt aan te raden. Er worden ook video's gemaakt hoe jij zelf als trainer er staat, heel confronterd maar erg leerzaam.”
M. van der Vinne, Esdege Reigersdaal- Train de trainer
“nvt”
Aäron Jansen, Blueriq / Everest- Train de trainer voor IT'ers en technici
“Wat een verademing om deze training te hebben gevolgd. De trainer was rustig, bood een luisterend oor voor allen, en was zeer professioneel. Een deskundige in het vak en ze kan haar kennis heel goed overbrengen. Ze is zeer gemotiveerd en inspireert de deelnemers. Haar lesmethode is prettig. Ze biedt een veilig gevoel aan de deelnemers, waardoor allen enthousiast en geïnteresseerd deelnemen aan de training. Ik ben blij dat ik deze training heb gevolgd en kan er veel uit gebruiken in de praktijk. Ik heb geen punten ter verbetering.”
J. van Belzen, Waterschap Scheldestromen- Train de trainer
"Ik heb met veel plezier de training 'Train de Trainer' gevolgd. Trainer (Michaela), locatie, organisatie waren allemaal super. Het was zowel nuttig voor beginnende trainers als trainers die hun skills iets wilden aanscherpen. Ik zou deze training dan ook aanraden aan iedereen die in zijn/haar leven training geeft."
- Train de trainer
“Door deze training krijg je eenvoudig toepasbare handvaten en inzichten voor het zelf verzorgen van een doelmatige training zonder overbodige ballast. Zowel de psychologische kant als de praktische kant komt ruimschoots aan de orde, waarbij je opnieuw naar jezelf, collega's en trainee's leert kijken. Een aanrader.”
Arjan Wiegers, Universitair Medisch Centrum Groningen (UMCG)- Train de trainer
"Praktijkgericht en waardevol voor elke trainer die zichzelf wil verbeteren."
- Train de trainer
"Leuke training waarin je zowel de theorie en de praktijk van het trainersvak leert. Vooral interessant als je aan het begin staat van je trainerscarrière."
- Train de trainer
"Leerzame, interactieve, prettig en kundig gegeven training, waarbij je een hoop kennis over het geven van trainingen opdoet."
- Train de trainer
“Goede training in prettige sfeer. De theorie komt aan bod, maar je krijgt ook de kans veel praktijkoefeningen te doen. Daarbij staat jouw leerdoel centraal.”
M. Schauikes, Cultuurcompagnie Noord-Holland- Train de trainer
“Alle tools en kneepjes van het vak om ook zelf trainingen te kunnen geven. Erg veel geleerd in die paar dagen, en ook nog op een leuke manier. Inspirerend en nuttig.”
M. Visser, VPRO- Train de trainer
“Als je opzoek bent naar, praktisch toepasbaar, leren van anderen, delen met elkaar, toegespitst op je eigen leerbehoefte en alles binnen een prettige sfeer, dan kan ik je deze training van harte aanbevelen.”
I. van Kolfschoten, Ingrid van Kolfschoten- Train de trainer
“In deze training werden diverse invalshoeken en niveaus van de deelnemers met elkaar gecombineerd. Dit vind ik erg knap. Dit werd gedaan zonder iemand te kort te doen. Voor mij was het een prima training, waarbij ik zeker nieuwe vaardigheden heb geleerd die ik vanaf nu ga inzetten in de door mij te geven trainingen. Ook bij presentaties is dit goed toe te passen. De trainer is deskundig en kan mensen goed motiveren. Het werkt inspirerent te worden uitgedaagd buiten je gebruikelijke aanpak iets te doen. Niet proberen, je moet het doen! is het motto. Het gebruik van de videocamera heeft bijgedragen aan een stuk bewustwording van mijn eigen uitstraling naar anderen. Veel dingen doe je onbewust. Goed om dit eens inzichtelijk te hebben. Ik kan anderen deze training zeker aanraden!”
A.P.M. Dikker - van Berkel- Train de trainer
“Heel erg leuke training, voornamelijk aan de trainster te danken natuurlijk. Veel praktijk voorbeelden, veilige rustige omgeving waarin ieder zich goed thuis voelde. Een training die uitermate veel tips en handige trucjes mee geeft om als trainer verder te kunnen. Elke aspect, ieder zijn ingebrachte punt is behandeld in een van de 3 dagen.”
C. Kool, PostNL Billing & Document Solutions B.V.- Train de trainer
“nvt”
Aäron Jansen, Blueriq / Everest- Train de trainer voor IT'ers en technici
"Uitstekende training, passend bij mijn eigen leerdoelen. Proces van leren werd uitstekend begeleid door de trainer."
- Train de trainer
“De training heeft mij weten te verbazen en mijn verwachtingen overtroffen.”
L. Bosch, ABN Amro- Train de trainer
“Een aan te raden training voor iedereen die training/coaching geeft aan verschillende doelgroepen. De training wijst op je eigen leerstijl en biedt je houvast middels werkvormen.”
Johan Braaksma, Stichting Welzijnskwartier- Train de trainer
“Leuke en leerzame training, in drie dagen krijg je als cursist uitstekend inzicht in verschillende manieren van het trainersvak. Tevens is er veel interactie en worden voorbeelden uit de praktijk goed in beeld gebracht en geoefend.”
Arno Jongman, Sales Insight- Train de trainer
Learnit reviews