Klassikaal
3 dagen1875,-
excl. btw
- Fijne locatie met trainer
- Kleine groepen
- Inspirerend en motiverend
Als trainer wil je meer dan kennis overdragen: je wilt inspireren. In de training Train de trainer ontwikkel je je eigen stijl, leer je omgaan met weerstand en zet je werkvormen in die echt beklijven.
In de cursus Train de trainer werk je aan je persoonlijke stijl als trainer. Je krijgt zicht op hoe je voor de groep staat, hoe je overkomt en welk effect je hebt op je deelnemers. Samen met een ervaren trainer kijk je naar het opzetten van een training, van voorbereiding tot evaluatie.
Je verdiept je in je doelgroep en bepaalt wanneer een training geslaagd is. Verschillende werkvormen passeren de revue, zodat je zelf ervaart wat het effect is van de manieren waarop je kennis overbrengt. Je krijgt inzicht in je eigen gedrag en ontvangt gerichte feedback, tips en handvatten.
Aan het eind van de cursus breng je het geleerde direct in de praktijk door je eigen mini-training te geven. Zo ga je geïnspireerd naar huis. En je weet die inspiratie voortaan ook door te geven aan je deelnemers.
Tijdens de training komen onder andere de volgende onderwerpen aan bod:
Na deze training zet je een stimulerende training neer waarin je de stof didactisch verantwoord overbrengt. Je kent je eigen trainersstijl en weet hoe je je sterke kwaliteiten optimaal inzet. Je sluit aan bij je doelgroep, maakt echt contact en voorkomt eenrichtingsverkeer.
Je zoekt de interactie op, begeleidt casussen soepel en wisselt af met verschillende werkvormen om de aandacht vast te houden. Je gaat doordacht om met kritische vragen en weerstand, en speelt in op de uiteenlopende leerstijlen van je deelnemers. Tot slot rond je de training af met een eigen mini-training, waarin je het geleerde direct in de praktijk brengt.
Deze training is geschikt als je je trainingsvaardigheden wilt ontwikkelen of aanscherpen. Herken je jezelf in één of meer van deze punten?
Je bent trainer of wilt trainer worden, maar bent hier niet voor opgeleid, je hebt behoefte aan een professionele blik op je aanpak, je hebt het gevoel dat er meer uit je trainingen te halen valt, je wilt een stevigere theoretische basis onder het geven van trainingen.
Deze lijst is natuurlijk niet compleet: iedereen is anders. Waar wil jij aandacht aan besteden binnen het trainersvak?
Een ervaren trainer kijkt met een professionele blik mee naar je manier van trainen en geeft je gerichte feedback, praktische tips en concrete handvatten. Je krijgt inzicht in het effect van je eigen gedrag voor de groep. Zo leer je het verschil herkennen tussen gedrag dat bijdraagt aan je einddoelen en gedrag dat dat juist in de weg zit.
Je oefent in een kleine groep met realistische situaties en sluit af met je eigen mini-training. Tijdens de training bouw je gegarandeerd succeservaringen op. Je gaat zelf geïnspireerd naar huis en weet die inspiratie voortaan over te brengen op je deelnemers.
Voor deze training heb je geen specifieke voorkennis nodig. Het helpt als je al wat ervaring hebt met groepen of trainingen geven, maar ook als je net begint ben je welkom. Een open houding en de wil om naar jezelf te kijken zijn het belangrijkst.
Wil je deze training organiseren voor een hele groep of meerdere groepen? Dit kan voordelig zijn. We kunnen bijvoorbeeld de inhoud geheel op jouw organisatie afstemmen en een hele groep trainen is bovendien voordeliger.
Gaat het om grote aantallen of een complete academy? Daar komt veel bij kijken. Denk bijvoorbeeld aan planning en communicatie, het inventariseren en afstemmen van de doelen en inhoud van de training. Of aan niveauverschillen, feedback mechanismen en borging. Gelukkig heeft Learnit een rijke ervaring op dit gebied (meer dan 25 jaar) en we helpen je graag bij dit proces.
Vraag hier een offerte aan
De training wordt standaard verzorgd in het Nederlands. De trainer beheerst de Engelse taal. Er kan gebruik gemaakt worden van Engelstalig cursusmateriaal. Bij inschrijving van minimaal 3 deelnemers kan de training ook geheel in het Engels verzorgd worden.
Wanneer wil jij starten?
Bij Learnit vind je altijd een training waarmee je verder komt. Van (technische) IT skills tot communicatie of persoonlijk leiderschap. Daarbij kan je kiezen uit de trainingsvorm die jij het prettigst vindt: een klassikale training, een maatwerktraining bij jou op kantoor, een online cursus of een e-learning. Wij hebben voor iedereen de juiste training en trainingsvorm. Want leren op de manier die het best bij jou past, zorgt voor de beste resultaten.
Persoonlijke aandacht en een prettige sfeer. Of je nou een cursus volgt bij ons, op kantoor of op je pc, wij zorgen dat je je genoeg thuisvoelt om je grenzen te verleggen.
Nieuwe mogelijkheden ontstaan als je in beweging komt. Scherp blijft. Steeds nieuwe stappen zet. Wij stimuleren je om de stap te wagen en er echt voor te gaan.
Ontdek iets nieuws. Versterk je kwaliteiten. En kies je eigen weg. Wij helpen je groeien met trainingen en leervormen die echt bij jou passen.
We denken altijd in mogelijkheden en win-win. En we werken elke dag aan nieuwe oplossingen voor morgen. Door opleidingen te bieden waarmee jij goed voorbereid bent op de toekomst.
Aan loze beloftes doen wij niet. Maar wel aan kwaliteit, kennis en ervaring. Een breed cursusaanbod mogelijk gemaakt door onze geïnspireerde medewerkers en trainers.
We luisteren naar wat er bij jou leeft. Waar jij behoefte aan hebt. Want daar begint onze oplossing, ons maatwerk. Elkaar goed begrijpen en helder communiceren, daar geloven wij in.
Een training volgen bij Learnit betekent samen leren. Samen met jouw ervaren trainer, samen met je cursusgroep of samen met je collega’s. En of je de training nou thuis, op jouw kantoor of op één van onze trainingslocaties volgt, wij zijn altijd bereikbaar om je te helpen. Onze kennis met jou te delen op zo’n manier dat jij er echt wat aan hebt. Samen verder komen door persoonlijke aandacht en elkaar goed begrijpen; daar geloven wij in.
Theorie uit een boekje leren waar je vervolgens weinig mee kan in je werk? Niet bij Learnit! Welke training je ook volgt bij ons, je kan er direct mee aan de slag op je werkplek. Door jouw unieke leerdoelen die je aan het begin van de training samen met de trainer bepaalt. Door de afwisseling van theorie en (interactieve) praktijkopdrachten. En door de uitdagingen waar jij tegenaan loopt in je dagelijks werk mee te nemen naar de training.
Wanneer wil jij starten?
Geen geschikte startdatum? Stuur ons een datumverzoek. Dan bekijken we samen hoe we toch aan jouw trainingsvraag kunnen voldoen.
Wat anderen zeggen over deze training
Cursus Train de trainer reviews - Gemiddeld cijfer 8.6
“Een boeiende en leerzame training met een kleine groep en een betrokken trainer. Veel aandacht voor persoonlijke leerdoelen. Goed verzorgd, goed materiaal en allerlei verschillende werkvormen. De training bood een veilige plek om te oefenen. Alle feedback en video-opnamen waren heel leerzaam. Als startende trainer heb ik alle facetten van trainen aangereikt gekregen. Ik kan er goed in de praktijk mee aan de slag.”
Els de Kraker, Stichting Vluchtelingenwerk Zuidwest Nederland- Train de trainer
“Deze training is echt een toevoeging geweest voor mij als trainer. Zoveel waardevolle tools en tips die gelijk toepasbaar zijn, waardoor je eigen training nog meer een succeservaring wordt.”
M. Engelage - Welstad- Train de trainer
“Ik weet nu veel beter waar ik op moet letten bij het voorbereiden en geven van cursussen, presentaties en workshops.”
A.M. van Elk, Radio Nederland Wereldomroep- Train de trainer
“Deze training helpt je om heel praktisch en zelfverzekerd voor een groep te kunnen staan.”
H. Corbijn, Kijkshop B.V.- Train de trainer
“Ik heb de training als prettig ervaren, veel kennis en een goede structuur en tempo. Je krijgt de juiste tools die je nodig hebt om trainer te worden. Ik kan nu met direct aan de slag en weet goed hoe een traint voor te bereiden en te geven!”
J. Proietti- Train de trainer
“De training geeft niet alleen een goede basis voor geven van een training, maar ook goede aanbevelingen om je eigen manier van training geven te verbeteren.”
M. Rutgers, Practical Approach- Train de trainer
“Een prima starters-training voor het vak van trainer!”
A. Verdegaal, Stichting Het Rijksmuseum- Train de trainer
“In 3 dagen heb ik veel geleerd over het acquireren, voorbereiden en het uitvoeren van een training. Door meteen zelf een presentatie/minitraining te verzorgen en daar opbouwende feedback en adviezen op te krijgen weet ik beter waar mijn kracht zit en waar mijn verbeterpunten.”
A. Posch- Train de trainer
“Leuke training en vooral heel praktisch toepasbaar. Aangezien ik zelf trainingen ga geven heb ik er heel veel aan gehad! Vooral het aanbrengen van een goede structuur van de training en de leerdoelen helder krijgen voor jezelf en voor de deelnemers had ik erg veel aan. Daarnaast was de trainer ook leuk, vriendelijk en had kennis van zaken. Ook de vele praktijkopdrachten vond ik zelf erg prettig. Uiteindelijk moet je toch oefenen, oefenen, oefenen. En dat hebben we gedaan. Bedankt daarvoor, deze training was zeker van grote toegevoegde waarde voor mij!”
Eva van der Gijp, Rabobank Rotterdam- Train de trainer
“Echte aanrader deze training, en dat heb ik inmiddels ook gedaan! Je krijgt hele goede handvatten mee om mee aan de slag te gaan, er was niets in de training waar ik niks mee kan of doe. Meteen het geleerde in mijn eigen werkomgeving kunnen toepassen. En een hele fijne, inspirerende, ter zake kundige trainster!”
L. de Jonker, NUON- Train de trainer
“Goede en effectieve training. Kort en bondig. Wijst je op fouten en valkuilen en geeft praktische tips met verbeterpunten. Aan te raden voor een ieder die wel eens trainingen geeft.”
B. Lagerweij, Fujitsu Components Europe B.V.- Train de trainer
“De "train de trainer" heeft me inzicht gegeven in mijn eigen stijl, blinde vlekken en ontwikkelmogelijkheden. Het bood een aantal praktische tips voor een goede opbouw van een training, zoals de glijbaan en het trapje!”
C. Jager, Provincie Drenthe- Train de trainer
“Heel erg leuke training, voornamelijk aan de trainster te danken natuurlijk. Veel praktijk voorbeelden, veilige rustige omgeving waarin ieder zich goed thuis voelde. Een training die uitermate veel tips en handige trucjes mee geeft om als trainer verder te kunnen. Elke aspect, ieder zijn ingebrachte punt is behandeld in een van de 3 dagen.”
C. Kool, PostNL Billing & Document Solutions B.V.- Train de trainer
“Train de trainer is een leuke training waarin je met behulp van verschillende werkvormen de theorie over het geven van een goede training eigen maakt. Daarnaast leer je veel over hoe je zelf presenteert en wat je stijl is door naar opnames van jezelf te kijken. Inspirerend en verrijkend!”
H. Daemen. De Rading- Train de trainer
“Ik zou deze cursus aan iedereen die beginnend trainer is of trainer zou willen worden aanbevelen, deze cursus geeft veel vertrouwen en alle lesstof wordt rustig en zorgvuldig uitgelegd.”
T. Schilperoort, Airborne International B.V.- Train de trainer
“Het was een leerzame training. Tijdens de training veel inspiratie gekregen om verder te kunnen. Ideeën gekregen om verder te kunnen uitwerken.”
Brigitta van der Roest, Centraal Justitieel Incassobureau (CJIB)- Train de trainer
“Train de trainer geeft je in drie dagen tijd een stevige basis voor je trainerschap. Je krijgt de kans om allerlei belangrijke vaardigheden te testen en te oefenen. Het enthousiasme van trainer Mieke Tummer geeft je nog meer inspiratie!”
M. Kummer, Gemeente Renkum- Train de trainer
“Als iemand zoals ik kennis en ervaring wil overdragen aan nieuwe medewerkers en collega's is deze training prima geschikt."'”
J. Rodenrijs, Koppert B.V.- Train de trainer
“Ik was voorbereid op tips& tricks en veel informatie. Maar naast dat heb ik veel geleerd over de manier van leren, hoe met verschillende situaties en leerstijlen om te gaan en ook heel veel over mijzelf en mijn manier van training geven en volgen.”
J. van Loon - Blueriq- Train de trainer
“In drie dagen krijg je voldoende mee in je "rugzak" om zelf een training neer te zetten. Mooi startpunt.”
D. Vooijs - HVO Querido- Train de trainer
“Het is een leuke en leerzame training die alle facetten van het omzetten en geven van een training behandeld. De vele actieve werkvormen zorgen ervoor dat de training zeker niet saai is. De trainer is ook een enthousiasme vrouw met veel kennis.”
D. Kettenis - Nuffic- Train de trainer
“Door deze training werden enkele duidelijke leerdoelen benoemd; kreeg ik praktische tips en bruikbare feedback om het geleerde verder toe te passen in de praktijk.”
R. van Lith- Train de trainer
“Een training waar je op je eigen manier de stof je eigen kan maken en ruimte krijg om het ook toe te passen.”
N. Oosterhaven - Blueriq- Train de trainer
“Praktische training waarin alle belangrijke facetten van een goede training, en hoe jij die als trainer gaat geven, aan de orde komen. Opzet van een training, activerende werkvormen, de competenties van de trainer: alles komt aan bod. Boeiend en leerzaam!”
P. Kleinjan, Suluz Interim- Train de trainer
“In slechts drie dagen tijd erg veel geleerd! Een praktische training, maar ook de benodigde theorie wordt op een leuke/interactieve manier besproken! Een goede trainer die goed kijkt naar de behoefte van de groep en daar op inspeelt! Absoluut meer zelfvertrouwen op kunnen bouwen over mijzelf als trainer...”
B. Kramer-van Amerongen- Train de trainer
“Good training; adding skills to transfer knowlegde in an interacting and exciting way, minimizing the number of slides.”
P. Klappe- Train de trainer
“De training brengt alle facetten die horen bij het voorbereiden en geven van een goede training in beeld. Theorie en praktijk worden goed afgewisseld. Het lesmateriaal is compleet en goed samengesteld. De video-opnames zijn goede leerervaring. Kortom; een aanrader deze training. Je wilt het geleerde direct in de praktijk gaan brengen!”
J. Zollner, Gemeente Halderberge- Train de trainer
“Een heel praktijkgerichte training waarbij je in de drie dagen goed wordt voorbereid op hoe je zo goed mogelijk een training kan geven. Een training waarbij de cursist heel actief bezig is wat het erg leuk maakt!”
L. Huinder, Gallagher Europe- Train de trainer
“Intensieve training in een ontspannen sfeer. Waar je veel leert van jezelf, medecursisten en je trainer. Al met al zeer geslaagd.”
R. Klein Bleuming, Gemeente Tubbergen- Train de trainer
“Ik raad iedereen die training moet geven deze cursus aan”
Albert Meun, Mitsubishi Turbocharger and Engine Europe B.V.- Train de trainer
“De 'train de trainer' training is een echte aanrader voor mensen die zich willen bekwamen in het verzorgen van opleidings- trainings- en oefenactiviteiten. Voor zowel de beginners als voor de ervaren vakmensen biedt de training meerwaarde. Mede door de professionaliteit van de trainer, draagt deze training ook bij aan je zelfvertrouwen en aan je motivatie.”
R. Stienen, Platform Crisisbeheersing Waterschappen Midden Nederland- Train de trainer
“Een heel praktische training, die goed wordt afgestemd op je persoonlijke leerdoelen.”
M. Oudshoorn, UK- Train de trainer
“Goed, gevarieerd, goede mix van theorie en praktijk, professioneel opgezet. Zou een dag langer kunnen duren om het geleerde nogmaals in de praktijk te kunnen brengen.”
P. Dorder, Radio Wereldomroep- Train de trainer
“Erg interessant. Ik denk dat we na deze training allemaal een stuk zekerder zijn van hoe we nu aan de slag kunnen met onze eigen opdrachten.”
J. - ExcellentConsultancy- Train de trainer
“De wijze waarop de trainer haar training geeft is al een training. Ze geeft zelf al zoveel voorbeelden en haar rustige wijze geeft je al heel veel handvatten. Je leert heel veel van elkaar omdat je samen kijkt naar de minitraining van elke cursist. Daardoor krijg je ook veel inzicht in jezelf.”
R. Braams, Zorginstituut Nederland- Train de trainer
“Ben je ‘t beu om voor een PP presentatie te staan zenden? Of zoek je verbinding tussen actieve werkvormen en theorie? Dan is deze train-de-trainer training iets voor jou! Je leert daarbij echt samen met collega’s een training vorm te geven.”
S. van Citters - Nuffic- Train de trainer
“This training was a great learning experience. The design of the course allowed us to develop our skills step by step through practical exercises. The structure made it easy to understand and apply the concepts effectively. It was well-organized, engaging, and truly helpful. I would highly recommend it to anyone looking to improve their training skills.”
P. Roy - PRé Sustainability B.V.- Train de trainer
“Door stukjes training te oefenen - iets wat normaal gesproken lastig is - veel nieuwe inzichten opgedaan.”
S. Tonino, EMG- Train de trainer
“Lekker interactief en ruimte voor eigen inbreng”
Arnoud Asbreuk, ANSUL B.V.- Train de trainer
“Mijn intentie om meer interactief te trainen is gelukt. Ik merkte dat ik aandacht besteedde aan vragen van deelnemers, maar snel doorging met mijn stof, om mijn eigen inhoud volledig aan bod te laten komen. Ik ben gegroeid om de inhoud meer los te laten en juist meer in te gaan op de vragen van deelnemers, hier mijn kennis aan te koppelen, waardoor deelnemers meer uitgenodigd en gestimuleerd werden in hun inbreng. Een meer interactieve manier van kennisverrijking en verbondenheid met de deelnemers was het resultaat. Top! Hartelijk dank.”
M. Pronk, Centrum Internationale Kinderontvoering- Train de trainer
“Inspirerende en motiverend e training gehad met voldoende tools om aan zelf als trainer aan de slag te gaan.”
F. van Lente - Cedrah- Train de trainer
"Leerzame, interactieve, prettig en kundig gegeven training, waarbij je een hoop kennis over het geven van trainingen opdoet."
- Train de trainer
"Ik heb met veel plezier de training 'Train de Trainer' gevolgd. Trainer (Michaela), locatie, organisatie waren allemaal super. Het was zowel nuttig voor beginnende trainers als trainers die hun skills iets wilden aanscherpen. Ik zou deze training dan ook aanraden aan iedereen die in zijn/haar leven training geeft."
- Train de trainer
“Inspirerende training van een gemotiveerde en motiverende docent. Veel afwisselende werkmethoden houden je bij de les en je krijgt nuttig leeswerk mee naar huis. Zeer aan te raden voor zowel de beginnende als de meer gevordende trainer!”
P. Wolterman, Indivirtual Amsterdam- Train de trainer
"De cursus train-de-trainer geeft je allerlei zeer praktisch bruikbare ideeën en mogelijkheden waarmee je direct aan de slag kunt. Leah Kolkman is een heel prettige en professionele trainer die snel en met humor kan schakelen als de situatie daarom vraagt. Mijn 'gereedschapskist' als het gaat om benodigdheden voor het maken van een goede training is nu beter gevuld. Ik heb zin om te experimenteren met de grote hoeveelheid verschillende werkvormen! Nicole de Haan - persvoorlichter Amsterdam UMC"
- Train de trainer
“Zeer bruikbare training om trainingstechnieken te verbeteren.”
A. Scholten, Koninklijke PostNL Pakketten Benelux- Train de trainer
“Een training die vol eye openers zit!!! Veel praktische handvatten. Fijne deskundige begeleiding. Een veilige leeromgeving. Wij kunnen weer vooruit in ons werk als trainer. We hebben geleerd om met andere ogen te kijken naar de opzet van onze programma s. Zeer leerzaam.”
A. Smit, Yorneo- Train de trainer
"De training train-de-trainer die wij gevolgd hebben was professioneel en goed opgezet. De intake zorgde ervoor dat we precies kregen wat we verwachtte. De leerdoelen waren helder en er werd met goede oefeningen en werkvormen naar toe gewerkt. De trainer was rustig en geduldig en wist duidelijk waar ze het over had. Er prettige training waar we in de praktijk ook echt verder mee kunnen."
- Train de trainer
“Vooral het rollenspel was best verrassend. Zaken waarvoor ik van tevoren toch een beetje huiverig was, vielen bij de meeste andere cursisten niet op, terwijl juist andere zaken, waarvan je soms geen weet hebt, wel opvallen.”
R. van der Meer, Helvoet B.V.- Train de trainer
"Het is bijna maatwerk omdat er goed geluisterd en ingespeeld wordt naar hetgeen jij wilt leren. volgende trainingsmateriaal aanwezig."
- Train de trainer
Learnit reviews
De actuele prijs vind je rechtsboven op deze cursuspagina, samen met de planning, locatie en lesvorm. Voor incompany of maatwerk maken we graag een offerte op aanvraag.