Klassikaal
3 dagen1725,-
excl. btw
- Fijne locatie met trainer
- Kleine groepen
- Inspirerend en motiverend
Om een goede training neer te zetten heb je meer nodig dan alleen gedegen vakkennis. Want hoe breng je de lesstof over op de deelnemer? En hoe zorg je ervoor dat hij of zij geïnspireerd naar huis gaat? Hoe ga je om met weerstand? Al deze vragen komen aan bod in onze training Train de trainer
In de training Train de trainer werken we aan je persoonlijke stijl als trainer. Hoe sta je voor de groep? Hoe kom je over als trainer? En hoe reageren mensen op je? Je leert hoe je je eigen sterke punten optimaal kunt inzetten tijdens de training. Daarnaast besteed je samen met een ervaren trainer aandacht aan het opzetten van een goede training, van voorbereiding tot evaluatie. Je onderzoekt wie je doelgroep is en wanneer je deelnemers tevreden zijn. Ook komen verschillende werkvormen aan de orde, zodat je zélf ook ervaart wat het effect is van de manieren waarop je kennis kunt overbrengen. Kortom: je leert hoe je je zo effectief mogelijk op een training kunt voorbereiden. Aan het eind van de training breng je het geleerde in de praktijk door je eigen mini-training te geven.
Tijdens de training komen onder andere onderstaande onderwerpen aan bod:
Word bewust van je rol als trainer en je sterke en ontwikkelpunten
Kennis, inzicht, vaardigheden, gedrag
Verplaats je in de deelnemers, zodat zij zich gehoord voelen
Waar moet je allemaal rekening mee houden?
Een interactief, afwisselend en goed opgezet programma maken
Contact maken en je houding
De aandacht van je deelnemers vasthouden
Zelfverzekerd en met plezier voor de groep staan
Omgaan met niveauverschil en weerstand
Na het volgen van de training weet, begrijp en kun je als trainer:
Er wordt met professionele blik gekeken naar je stijl van trainen en je krijgt feedback, tips en trucs. Video-analyse maakt dat je inzicht krijgt in het effect van je eigen gedrag; je leert een onderscheid te maken tussen gewenste en ongewenste vormen van handelen in relatie tot je einddoelen. Tijdens de training maak je gegarandeerd een aantal succeservaringen mee. Je gaat niet alleen geïnspireerd naar huis, maar weet deze inspiratie voortaan ook door te geven aan je deelnemers.
Deze training is bij uitstek geschikt als je je trainingsvaardigheden wilt ontwikkelen of aanscherpen. Herken je jezelf in één of meerdere van onderstaande punten?
Deze lijst is natúúrlijk niet compleet: iedereen is immers anders. Waar wil jíj aandacht aan besteden binnen het trainers-thema?
De cursusomschrijving hierboven geeft je een goede indicatie van hoe de training train de trainer eruit zal komen te zien. Toch kan de inhoud iets verschillen per training, afhankelijk van de voorkennis, praktijkervaring en leerdoelen van de deelnemers. In individuele intakegesprekken voorafgaand aan de training worden de leerdoelen van de deelnemers geïnventariseerd. Op basis daarvan wordt het definitieve programma van de training train de trainer bepaald.
Na afronding van de training wordt een Learnit-certificaat uitgereikt als bewijs van deelname.
Wil je deze training organiseren voor een hele groep of meerdere groepen? Dit kan voordelig zijn. We kunnen bijvoorbeeld de inhoud geheel op jouw organisatie afstemmen en een hele groep trainen is bovendien voordeliger.
Gaat het om grote aantallen of een complete academy? Daar komt veel bij kijken. Denk bijvoorbeeld aan planning en communicatie, het inventariseren en afstemmen van de doelen en inhoud van de training. Of aan niveauverschillen, feedback mechanismen en borging. Gelukkig heeft Learnit een rijke ervaring op dit gebied (meer dan 25 jaar) en we helpen je graag bij dit proces.
Vraag hier een offerte aan
De training wordt standaard verzorgd in het Nederlands. De trainer beheerst de Engelse taal. Er kan gebruik gemaakt worden van Engelstalig cursusmateriaal. Bij inschrijving van minimaal 3 deelnemers kan de training ook geheel in het Engels verzorgd worden.
Wanneer wil jij starten?
Bij Learnit vind je altijd een training waarmee je verder komt. Van (technische) IT skills tot communicatie of persoonlijk leiderschap. Daarbij kan je kiezen uit de trainingsvorm die jij het prettigst vindt: een klassikale training, een maatwerktraining bij jou op kantoor, een online cursus of een e-learning. Wij hebben voor iedereen de juiste training en trainingsvorm. Want leren op de manier die het best bij jou past, zorgt voor de beste resultaten.
Persoonlijke aandacht en een prettige sfeer. Of je nou een cursus volgt bij ons, op kantoor of op je pc, wij zorgen dat je je genoeg thuisvoelt om je grenzen te verleggen.
Nieuwe mogelijkheden ontstaan als je in beweging komt. Scherp blijft. Steeds nieuwe stappen zet. Wij stimuleren je om de stap te wagen en er echt voor te gaan.
Ontdek iets nieuws. Versterk je kwaliteiten. En kies je eigen weg. Wij helpen je groeien met trainingen en leervormen die echt bij jou passen.
We denken altijd in mogelijkheden en win-win. En we werken elke dag aan nieuwe oplossingen voor morgen. Door opleidingen te bieden waarmee jij goed voorbereid bent op de toekomst.
Aan loze beloftes doen wij niet. Maar wel aan kwaliteit, kennis en ervaring. Een breed cursusaanbod mogelijk gemaakt door onze geïnspireerde medewerkers en trainers.
We luisteren naar wat er bij jou leeft. Waar jij behoefte aan hebt. Want daar begint onze oplossing, ons maatwerk. Elkaar goed begrijpen en helder communiceren, daar geloven wij in.
Een training volgen bij Learnit betekent samen leren. Samen met jouw ervaren trainer, samen met je cursusgroep of samen met je collega’s. En of je de training nou thuis, op jouw kantoor of op één van onze trainingslocaties volgt, wij zijn altijd bereikbaar om je te helpen. Onze kennis met jou te delen op zo’n manier dat jij er echt wat aan hebt. Samen verder komen door persoonlijke aandacht en elkaar goed begrijpen; daar geloven wij in.
Theorie uit een boekje leren waar je vervolgens weinig mee kan in je werk? Niet bij Learnit! Welke training je ook volgt bij ons, je kan er direct mee aan de slag op je werkplek. Door jouw unieke leerdoelen die je aan het begin van de training samen met de trainer bepaalt. Door de afwisseling van theorie en (interactieve) praktijkopdrachten. En door de uitdagingen waar jij tegenaan loopt in je dagelijks werk mee te nemen naar de training.
Wanneer wil jij starten?
Geen geschikte startdatum? Stuur ons een datumverzoek. Dan bekijken we samen hoe we toch aan jouw trainingsvraag kunnen voldoen.
Wat anderen zeggen over deze training
Cursus Train de trainer reviews - Gemiddeld cijfer 8.6
“Erg leuke en interessante training. Waarbij je echt een kijkje in de keuken krijgt van het geven van een goede training.”
I. Schut - Bilthoven Biologicals- Train de trainer
“De intensieve training werd gehouden in een ontspannen sfeer en is bestemd voor zowel de ervaren en beginnende trainer. Ik heb veel geleerd over mijzelf en het verschil tussen een presentatie geven of een training. De training is goed toe te passen in de praktijk.”
C. Genee, The Royal Bank of Scotland- Train de trainer
“Goede training die op mij insprerend heeft gewerkt.”
R.F. Sumter, Gemeente Rotterdam- Train de trainer
"Erg interessante training voor diegene die soms of wat vaker voor een groep staat om zelf training te geven, of de implementatie van software aan een groep over moet brengen."
- Train de trainer
“De wijze waarop de trainer haar training geeft is al een training. Ze geeft zelf al zoveel voorbeelden en haar rustige wijze geeft je al heel veel handvatten. Je leert heel veel van elkaar omdat je samen kijkt naar de minitraining van elke cursist. Daardoor krijg je ook veel inzicht in jezelf.”
R. Braams, Zorginstituut Nederland- Train de trainer
“Praktische training voor zowel beginners als gevorderde trainers. Goed aansluitende lesstof afgewisseld met relevante oefeningen”
H. van Rooij - Blueriq- Train de trainer
“Absoluut een goede aanvulling op het trainersvak.”
G. de Bruyn, Transavia- Train de trainer
“Inspirerende en motiverend e training gehad met voldoende tools om aan zelf als trainer aan de slag te gaan.”
F. van Lente - Cedrah- Train de trainer
“Hele practische en bruikbare trainingen waarin ik veel tips en trucs heb gekregen. Ik kan niet wachten om dit allemaal in de praktijk te proberen.”
L. Prins, Nucletron Operations B.V.- Train de trainer
“Een prima starters-training voor het vak van trainer!”
A. Verdegaal, Stichting Het Rijksmuseum- Train de trainer
"Uitstekende training met goed materiaal onder leiding van een inspirerende trainer. Een aanrader!!"
- Train de trainer
"T. Oud, Gemeente Amsterdam Stadsdeel Zuid - "Een zeer afwisselende training, die alle aspecten van het trainersvak belicht. In korte tijd leer je erg veel en doe je ook erg veel. Een aanrader voor iedereen die zich verder wil bekwamen in het trainersvak." - Beoordeling: 8.2"
- Train de trainer
“Wat een verademing om deze training te hebben gevolgd. De trainer was rustig, bood een luisterend oor voor allen, en was zeer professioneel. Een deskundige in het vak en ze kan haar kennis heel goed overbrengen. Ze is zeer gemotiveerd en inspireert de deelnemers. Haar lesmethode is prettig. Ze biedt een veilig gevoel aan de deelnemers, waardoor allen enthousiast en geïnteresseerd deelnemen aan de training. Ik ben blij dat ik deze training heb gevolgd en kan er veel uit gebruiken in de praktijk. Ik heb geen punten ter verbetering.”
J. van Belzen, Waterschap Scheldestromen- Train de trainer
“Ik heb de training als prettig ervaren, veel kennis en een goede structuur en tempo. Je krijgt de juiste tools die je nodig hebt om trainer te worden. Ik kan nu met direct aan de slag en weet goed hoe een traint voor te bereiden en te geven!”
J. Proietti- Train de trainer
"Leerzame training waarin je wordt uitgedaagd om te oefenen met trainen, feedback geven en ontvangen. Je krijgt voldoende lesstof en handvatten om zelf een training samen te stellen en deze goed af te stemmen op de deelnemers. Ik ben blij dat ik de training heb gevolgd!"
- Train de trainer
“Duidelijk het verschil geleerd tussen presenteren en trainen. Presenteren: verstrekken van informatie, een richting. Training: toepassen van andere werkvormen met grotere rol voor de deelnemers (twee richtingen), leuker en meer resultaat. Het is goed je bewust te zijn van de voordelen en mogelijkheden van de diverse werkvormen.”
R. Wesselman- Train de trainer
“Een training die je in drie dagen een karrenvracht aan materiaal en ideeënn biedt voor je eigen trainingen. Precies wat je nodig hebt om je eigen trainingen meer inhoud te geven.”
R. van Haaff, Stichting Samenleving Oud-Beijerland- Train de trainer
"Leerzame, interactieve, prettig en kundig gegeven training, waarbij je een hoop kennis over het geven van trainingen opdoet."
- Train de trainer
“De training geeft niet alleen een goede basis voor geven van een training, maar ook goede aanbevelingen om je eigen manier van training geven te verbeteren.”
M. Rutgers, Practical Approach- Train de trainer
“Erg interessant. Ik denk dat we na deze training allemaal een stuk zekerder zijn van hoe we nu aan de slag kunnen met onze eigen opdrachten.”
J. - ExcellentConsultancy- Train de trainer
“Geef je al een tijdje Trainingen of wil je dit binnenkort gaan oppakken? Dan kan je zeker deelnemen aan de training 'Train de Trainer'. De leerstof is zo divers dat je over veel verschillende aspecten van het Trainen leert. Je doet nieuwe ervaringen op, krijgt nieuwe inzichten en ideeën en zorgt bij mij in ieder geval voor een boost om meteen aan de slag te gaan met al het geleerde.”
N. Weel, InWork- Train de trainer
“Een aan te raden training voor iedereen die training/coaching geeft aan verschillende doelgroepen. De training wijst op je eigen leerstijl en biedt je houvast middels werkvormen.”
Johan Braaksma, Stichting Welzijnskwartier- Train de trainer
“In deze training werden diverse invalshoeken en niveaus van de deelnemers met elkaar gecombineerd. Dit vind ik erg knap. Dit werd gedaan zonder iemand te kort te doen. Voor mij was het een prima training, waarbij ik zeker nieuwe vaardigheden heb geleerd die ik vanaf nu ga inzetten in de door mij te geven trainingen. Ook bij presentaties is dit goed toe te passen. De trainer is deskundig en kan mensen goed motiveren. Het werkt inspirerent te worden uitgedaagd buiten je gebruikelijke aanpak iets te doen. Niet proberen, je moet het doen! is het motto. Het gebruik van de videocamera heeft bijgedragen aan een stuk bewustwording van mijn eigen uitstraling naar anderen. Veel dingen doe je onbewust. Goed om dit eens inzichtelijk te hebben. Ik kan anderen deze training zeker aanraden!”
A.P.M. Dikker - van Berkel- Train de trainer
“De training brengt alle facetten die horen bij het voorbereiden en geven van een goede training in beeld. Theorie en praktijk worden goed afgewisseld. Het lesmateriaal is compleet en goed samengesteld. De video-opnames zijn goede leerervaring. Kortom; een aanrader deze training. Je wilt het geleerde direct in de praktijk gaan brengen!”
J. Zollner, Gemeente Halderberge- Train de trainer
“Ik weet nu veel beter waar ik op moet letten bij het voorbereiden en geven van cursussen, presentaties en workshops.”
A.M. van Elk, Radio Nederland Wereldomroep- Train de trainer
“Onlangs heb ik de training Train de Trainer gevolg bij Learnit. Deze training heeft mij meer inzicht gegeven wat je als docent of trainer kan doen om je les of training goed neer te zetten.Alle ingrediënten die je nodig om als trainer/docent aan de slag te kunnen, komen aan bod. Het heeft mij erg geïnspireerd. Ook als organisatie word je door Learnit goed geïnformeerd.”
G. Kok, MBO College Almere/ROC van Flevoland- Train de trainer
"Leuke training waarin je zowel de theorie en de praktijk van het trainersvak leert. Vooral interessant als je aan het begin staat van je trainerscarrière."
- Train de trainer
"Praktijkgericht en waardevol voor elke trainer die zichzelf wil verbeteren."
- Train de trainer
“Een heel praktische training, die goed wordt afgestemd op je persoonlijke leerdoelen.”
M. Oudshoorn, UK- Train de trainer
“De Train de Trainer-training heeft mij niet alleen veel belangrijke trainersvaardigheden geleerd, maar ook een enorme boost gegeven in mijn enthousiasme om training te geven!”
A. van Deutekom- Train de trainer
“Een hele leerzame training waarmee je meteen stappen maakt. Professionele en prettige trainer met aandacht voor trainees, goede werkmethodes en een training op maat, passend bij de leerdoelen van de groep.”
P. Kuiper, Paula's Choice Europe B.V.- Train de trainer
“Als je opzoek bent naar, praktisch toepasbaar, leren van anderen, delen met elkaar, toegespitst op je eigen leerbehoefte en alles binnen een prettige sfeer, dan kan ik je deze training van harte aanbevelen.”
I. van Kolfschoten, Ingrid van Kolfschoten- Train de trainer
“Door deze training krijg je eenvoudig toepasbare handvaten en inzichten voor het zelf verzorgen van een doelmatige training zonder overbodige ballast. Zowel de psychologische kant als de praktische kant komt ruimschoots aan de orde, waarbij je opnieuw naar jezelf, collega's en trainee's leert kijken. Een aanrader.”
Arjan Wiegers, Universitair Medisch Centrum Groningen (UMCG)- Train de trainer
"Prima training die exact aansloot bij de behoefte die ik had!"
- Train de trainer
"Fijne leerzame training. Goede verhouding tussen kennis overdracht en praktijkoefeningen. Heel praktisch toepasbaar in mijn eigen werk."
- Train de trainer
“Train de Trainer van Learnit is een aanrader voor alle (beginnende) trainers om te volgen. Er wordt een goede basis gelegd, waar je als trainer mee verder kan. De training is praktisch en goed toe te passen in de praktijk.”
E.van Ruremonde - Weener XL Werk en Inkomen- Train de trainer
“Leerzaam en inspirerend voor -beginnende- trainers!”
A. Bosma, Hogeschool Utrecht- Train de trainer
"De cursus train-de-trainer geeft je allerlei zeer praktisch bruikbare ideeën en mogelijkheden waarmee je direct aan de slag kunt. Leah Kolkman is een heel prettige en professionele trainer die snel en met humor kan schakelen als de situatie daarom vraagt. Mijn 'gereedschapskist' als het gaat om benodigdheden voor het maken van een goede training is nu beter gevuld. Ik heb zin om te experimenteren met de grote hoeveelheid verschillende werkvormen! Nicole de Haan - persvoorlichter Amsterdam UMC"
- Train de trainer
“Erg actieve (betrokken) en leerzame training.”
L. van der Geest, Dupaco Distribution B.V.- Train de trainer
“Een hele dynamische en praktische training! Je wordt aan de hand meegenomen in de wereld van trainen en aan het einde van de training heb je tools genoeg om zelf, op een leuke manier, kennis over te brengen aan anderen.”
V. van der Giessen - Nuffic- Train de trainer
“Good content with a lot of new elements, offered in a well prepared training.”
R. Jansse- Train de trainer
"Ik vond het een leuke, leerzame en interactieve training! Goede afwisseling tussen theorie en praktijk."
- Train de trainer
"Ik heb met veel plezier de training 'Train de Trainer' gevolgd. Trainer (Michaela), locatie, organisatie waren allemaal super. Het was zowel nuttig voor beginnende trainers als trainers die hun skills iets wilden aanscherpen. Ik zou deze training dan ook aanraden aan iedereen die in zijn/haar leven training geeft."
- Train de trainer
“Fijne Trainer. Past training en opdrachten specifiek aan naar de mensen die de cursus volgen . Deskundige training. Eerlijke feedback. Hiet heb je wat aan.”
R. van Gorsel - Securitas O.V. Services- Train de trainer
“De training heeft mij meer geboden (de zelfreflectie & tips) dan dat ik vooraf had ingeschat.”
C. van der Knaap, Helvoet B.V.- Train de trainer
“In drie dagen heb ik de basisvaardigheden van het trainen geleerd, die ik meteen kon toepassen in mijn werk-praktijk! Een aanrader!”
Q. Buvelot, BECIS- Train de trainer
"Goede training met degelijke theoretische onderbouwing en veel praktijkvoorbeelden. Trainster Roeli inspireert met kennis en humor. Je eigen minitraining geven zorgt voor veel onverwachte verdieping. Fijne locatie en goede faciliteiten. Echt een aanrader!"
- Train de trainer
“Heel positief! Kreeg er veel energie van en ben zeer geïnspireerd.”
F. 't Hooft, Isala Klinieken- Train de trainer
“Inspirerende, afwisselende en actieve training met zeer ervaren trainer die goed de kneepjes van het vak kan overbrengen.”
F. Beers, Alliade- Train de trainer
“Intensieve training in een ontspannen sfeer. Waar je veel leert van jezelf, medecursisten en je trainer. Al met al zeer geslaagd.”
R. Klein Bleuming, Gemeente Tubbergen- Train de trainer
Learnit reviews