Klassikaal
3 dagen1875,-
excl. btw
- Fijne locatie met trainer
- Kleine groepen
- Inspirerend en motiverend
Om een goede training neer te zetten heb je meer nodig dan alleen gedegen vakkennis. Want hoe breng je de lesstof over op de deelnemer? En hoe zorg je ervoor dat hij of zij geïnspireerd naar huis gaat? Hoe ga je om met weerstand? Al deze vragen komen aan bod in onze training Train de trainer
In de training Train de trainer werken we aan je persoonlijke stijl als trainer. Hoe sta je voor de groep? Hoe kom je over als trainer? En hoe reageren mensen op je? Je leert hoe je je eigen sterke punten optimaal kunt inzetten tijdens de training. Daarnaast besteed je samen met een ervaren trainer aandacht aan het opzetten van een goede training, van voorbereiding tot evaluatie. Je onderzoekt wie je doelgroep is en wanneer je deelnemers tevreden zijn. Ook komen verschillende werkvormen aan de orde, zodat je zélf ook ervaart wat het effect is van de manieren waarop je kennis kunt overbrengen. Kortom: je leert hoe je je zo effectief mogelijk op een training kunt voorbereiden. Aan het eind van de training breng je het geleerde in de praktijk door je eigen mini-training te geven.
Tijdens de training komen onder andere onderstaande onderwerpen aan bod:
Word bewust van je rol als trainer en je sterke en ontwikkelpunten
Kennis, inzicht, vaardigheden, gedrag
Verplaats je in de deelnemers, zodat zij zich gehoord voelen
Waar moet je allemaal rekening mee houden?
Een interactief, afwisselend en goed opgezet programma maken
Contact maken en je houding
De aandacht van je deelnemers vasthouden
Zelfverzekerd en met plezier voor de groep staan
Omgaan met niveauverschil en weerstand
Na het volgen van de training weet, begrijp en kun je als trainer:
Er wordt met professionele blik gekeken naar je stijl van trainen en je krijgt feedback, tips en trucs. Video-analyse maakt dat je inzicht krijgt in het effect van je eigen gedrag; je leert een onderscheid te maken tussen gewenste en ongewenste vormen van handelen in relatie tot je einddoelen. Tijdens de training maak je gegarandeerd een aantal succeservaringen mee. Je gaat niet alleen geïnspireerd naar huis, maar weet deze inspiratie voortaan ook door te geven aan je deelnemers.
Deze training is bij uitstek geschikt als je je trainingsvaardigheden wilt ontwikkelen of aanscherpen. Herken je jezelf in één of meerdere van onderstaande punten?
Deze lijst is natúúrlijk niet compleet: iedereen is immers anders. Waar wil jíj aandacht aan besteden binnen het trainers-thema?
De cursusomschrijving hierboven geeft je een goede indicatie van hoe de training train de trainer eruit zal komen te zien. Toch kan de inhoud iets verschillen per training, afhankelijk van de voorkennis, praktijkervaring en leerdoelen van de deelnemers. In individuele intakegesprekken voorafgaand aan de training worden de leerdoelen van de deelnemers geïnventariseerd. Op basis daarvan wordt het definitieve programma van de training train de trainer bepaald.
Wil je deze training organiseren voor een hele groep of meerdere groepen? Dit kan voordelig zijn. We kunnen bijvoorbeeld de inhoud geheel op jouw organisatie afstemmen en een hele groep trainen is bovendien voordeliger.
Gaat het om grote aantallen of een complete academy? Daar komt veel bij kijken. Denk bijvoorbeeld aan planning en communicatie, het inventariseren en afstemmen van de doelen en inhoud van de training. Of aan niveauverschillen, feedback mechanismen en borging. Gelukkig heeft Learnit een rijke ervaring op dit gebied (meer dan 25 jaar) en we helpen je graag bij dit proces.
Vraag hier een offerte aan
De training wordt standaard verzorgd in het Nederlands. De trainer beheerst de Engelse taal. Er kan gebruik gemaakt worden van Engelstalig cursusmateriaal. Bij inschrijving van minimaal 3 deelnemers kan de training ook geheel in het Engels verzorgd worden.
Wanneer wil jij starten?
Bij Learnit vind je altijd een training waarmee je verder komt. Van (technische) IT skills tot communicatie of persoonlijk leiderschap. Daarbij kan je kiezen uit de trainingsvorm die jij het prettigst vindt: een klassikale training, een maatwerktraining bij jou op kantoor, een online cursus of een e-learning. Wij hebben voor iedereen de juiste training en trainingsvorm. Want leren op de manier die het best bij jou past, zorgt voor de beste resultaten.
Persoonlijke aandacht en een prettige sfeer. Of je nou een cursus volgt bij ons, op kantoor of op je pc, wij zorgen dat je je genoeg thuisvoelt om je grenzen te verleggen.
Nieuwe mogelijkheden ontstaan als je in beweging komt. Scherp blijft. Steeds nieuwe stappen zet. Wij stimuleren je om de stap te wagen en er echt voor te gaan.
Ontdek iets nieuws. Versterk je kwaliteiten. En kies je eigen weg. Wij helpen je groeien met trainingen en leervormen die echt bij jou passen.
We denken altijd in mogelijkheden en win-win. En we werken elke dag aan nieuwe oplossingen voor morgen. Door opleidingen te bieden waarmee jij goed voorbereid bent op de toekomst.
Aan loze beloftes doen wij niet. Maar wel aan kwaliteit, kennis en ervaring. Een breed cursusaanbod mogelijk gemaakt door onze geïnspireerde medewerkers en trainers.
We luisteren naar wat er bij jou leeft. Waar jij behoefte aan hebt. Want daar begint onze oplossing, ons maatwerk. Elkaar goed begrijpen en helder communiceren, daar geloven wij in.
Een training volgen bij Learnit betekent samen leren. Samen met jouw ervaren trainer, samen met je cursusgroep of samen met je collega’s. En of je de training nou thuis, op jouw kantoor of op één van onze trainingslocaties volgt, wij zijn altijd bereikbaar om je te helpen. Onze kennis met jou te delen op zo’n manier dat jij er echt wat aan hebt. Samen verder komen door persoonlijke aandacht en elkaar goed begrijpen; daar geloven wij in.
Theorie uit een boekje leren waar je vervolgens weinig mee kan in je werk? Niet bij Learnit! Welke training je ook volgt bij ons, je kan er direct mee aan de slag op je werkplek. Door jouw unieke leerdoelen die je aan het begin van de training samen met de trainer bepaalt. Door de afwisseling van theorie en (interactieve) praktijkopdrachten. En door de uitdagingen waar jij tegenaan loopt in je dagelijks werk mee te nemen naar de training.
Wanneer wil jij starten?
Geen geschikte startdatum? Stuur ons een datumverzoek. Dan bekijken we samen hoe we toch aan jouw trainingsvraag kunnen voldoen.
Wat anderen zeggen over deze training
Cursus Train de trainer reviews - Gemiddeld cijfer 8.6
“Ik weet nu veel beter waar ik op moet letten bij het voorbereiden en geven van cursussen, presentaties en workshops.”
A.M. van Elk, Radio Nederland Wereldomroep- Train de trainer
“Goede training die op mij insprerend heeft gewerkt.”
R.F. Sumter, Gemeente Rotterdam- Train de trainer
“Een fijne en zeer leerzame training! Ik ben zeer tervreden over de trainer. Heel toeganelijk, goede opdrachten, fijne toepasbare tips/oplossingen. Heeft een open en vertrouwelijke sfeer weten te creëren, waardoor er alle ruimte was om te leren en fouten te maken.”
N. Lathouwers, Brunel- Train de trainer
"Leerzame training waarin je wordt uitgedaagd om te oefenen met trainen, feedback geven en ontvangen. Je krijgt voldoende lesstof en handvatten om zelf een training samen te stellen en deze goed af te stemmen op de deelnemers. Ik ben blij dat ik de training heb gevolgd!"
- Train de trainer
“Heel erg leuke training, voornamelijk aan de trainster te danken natuurlijk. Veel praktijk voorbeelden, veilige rustige omgeving waarin ieder zich goed thuis voelde. Een training die uitermate veel tips en handige trucjes mee geeft om als trainer verder te kunnen. Elke aspect, ieder zijn ingebrachte punt is behandeld in een van de 3 dagen.”
C. Kool, PostNL Billing & Document Solutions B.V.- Train de trainer
“Inhoudelijk een goede training. Trainer inhoudelijk deskundig. Prettig contact. Een training die er toe deed en waar ik veel van geleerd hebt. Geweldig!”
T. Jabaaij - Cedrah- Train de trainer
“Bij deze training wordt vooraf goed afgestemd wat de verwachtingen zijn, zodat dat goed in het programma kan worden opgenomen. Het maakt niet uit of je veel/weinig 'trainingservaring' hebt, iedereen kan hier van elkaar leren!”
K. Boerebach, Platform Crisisbeheersing Waterschappen Midden Nederland- Train de trainer
“This was an excellent training course which delivered much more than I had expected in terms of practical advise and increased confidence as a trainer.”
R. Simpson, AkzoNobel- Train de trainer
“Good content with a lot of new elements, offered in a well prepared training.”
R. Jansse- Train de trainer
“Zeer bruikbare training om trainingstechnieken te verbeteren.”
A. Scholten, Koninklijke PostNL Pakketten Benelux- Train de trainer
“Fijne Trainer. Past training en opdrachten specifiek aan naar de mensen die de cursus volgen . Deskundige training. Eerlijke feedback. Hiet heb je wat aan.”
R. van Gorsel - Securitas O.V. Services- Train de trainer
“Wat een verademing om deze training te hebben gevolgd. De trainer was rustig, bood een luisterend oor voor allen, en was zeer professioneel. Een deskundige in het vak en ze kan haar kennis heel goed overbrengen. Ze is zeer gemotiveerd en inspireert de deelnemers. Haar lesmethode is prettig. Ze biedt een veilig gevoel aan de deelnemers, waardoor allen enthousiast en geïnteresseerd deelnemen aan de training. Ik ben blij dat ik deze training heb gevolgd en kan er veel uit gebruiken in de praktijk. Ik heb geen punten ter verbetering.”
J. van Belzen, Waterschap Scheldestromen- Train de trainer
“De Train de Trainer-training heeft mij niet alleen veel belangrijke trainersvaardigheden geleerd, maar ook een enorme boost gegeven in mijn enthousiasme om training te geven!”
A. van Deutekom- Train de trainer
“Train de Trainer van Learnit is een aanrader voor alle (beginnende) trainers om te volgen. Er wordt een goede basis gelegd, waar je als trainer mee verder kan. De training is praktisch en goed toe te passen in de praktijk.”
E.van Ruremonde - Weener XL Werk en Inkomen- Train de trainer
“Hele leuke, toegankelijke, inspirerende training waar je heel veel mee kan!!”
C. Hoogland, ABN Amro- Train de trainer
“Als je in je huidige functie trainingen moet gaan geven, maar je beschikt totaal niet over deze vaardigheid. Dan zou ik toch eens overwegen om deze training bij Learnit te volgen, want zij hebben mij in ieder geval laten zien (ervaren) dat het leuk is om trainer te zijn.”
J. Vullers, Gemeente Peel en Maas- Train de trainer
“Erg interessant. Ik denk dat we na deze training allemaal een stuk zekerder zijn van hoe we nu aan de slag kunnen met onze eigen opdrachten.”
J. - ExcellentConsultancy- Train de trainer
“De training heeft mij prima handvatten gegeven om in de praktijk mee aan de slag te gaan. Ik ben erg enthousiast geworden en heb al direct veel dingen vanuit de training in mijn werk kunnen toepasssen.”
P. de Kramer, HOOM- Train de trainer
"Het is bijna maatwerk omdat er goed geluisterd en ingespeeld wordt naar hetgeen jij wilt leren. volgende trainingsmateriaal aanwezig."
- Train de trainer
“Train de trainer is een leuke training waarin je met behulp van verschillende werkvormen de theorie over het geven van een goede training eigen maakt. Daarnaast leer je veel over hoe je zelf presenteert en wat je stijl is door naar opnames van jezelf te kijken. Inspirerend en verrijkend!”
H. Daemen. De Rading- Train de trainer
“Erg nuttig met vele tips.”
N. Gruters, SBWU- Train de trainer
“Een heel praktijkgerichte training waarbij je in de drie dagen goed wordt voorbereid op hoe je zo goed mogelijk een training kan geven. Een training waarbij de cursist heel actief bezig is wat het erg leuk maakt!”
L. Huinder, Gallagher Europe- Train de trainer
“It was a really nice and interactive training and we learned a lot of useful tips and tricks to make our training more interactive.”
E. Willems - PRé Sustainability B.V.- Train de trainer
“Hele practische en bruikbare trainingen waarin ik veel tips en trucs heb gekregen. Ik kan niet wachten om dit allemaal in de praktijk te proberen.”
L. Prins, Nucletron Operations B.V.- Train de trainer
“In een korte tijd heel veel geleerd. Zeer toepasbaar en de cursus sluit aan bij de leerdoelen. Eigen inbreng is groot, je wordt gemotiveerd om het geleerde in praktijk te brengen.”
I. Goderie, Zuidwester Pleegzorg- Train de trainer
“Het was een zeer intensieve, leerzame training, waarbij de deelnemers worden uitgedaagd hun capaciteiten onder de loep te houden, met de mogelijkheid om minder sterke punten te oefenen en daarmee te verbeteren.”
M. Appelman, Monsanto Holland B.V.- Train de trainer
“Een boeiende en leerzame training met een kleine groep en een betrokken trainer. Veel aandacht voor persoonlijke leerdoelen. Goed verzorgd, goed materiaal en allerlei verschillende werkvormen. De training bood een veilige plek om te oefenen. Alle feedback en video-opnamen waren heel leerzaam. Als startende trainer heb ik alle facetten van trainen aangereikt gekregen. Ik kan er goed in de praktijk mee aan de slag.”
Els de Kraker, Stichting Vluchtelingenwerk Zuidwest Nederland- Train de trainer
“Een heel praktische training, die goed wordt afgestemd op je persoonlijke leerdoelen.”
M. Oudshoorn, UK- Train de trainer
“Een training waarbij je in een professionele, open & veilige sfeer in 3 dagen op verschillende manieren ervaring mag opdoen om te zien hoe een training succesvol kan zijn en waarbij je ook op een positieve manier wordt geconfronteerd met je eigen kunde en onkunde als trainer. Inhoud en eigen ontwikkeling komen op een uitstekende manier samen en geven je veel om in de toekomst te gebruiken.”
A. Dijkman- Train de trainer
“Erg veel geleerd - belachelijk veel voor drie dagen. Stijle leercurve vanwege goede trainer en opzet training.”
Mariska Warnars, Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO)- Train de trainer
“Vooral het rollenspel was best verrassend. Zaken waarvoor ik van tevoren toch een beetje huiverig was, vielen bij de meeste andere cursisten niet op, terwijl juist andere zaken, waarvan je soms geen weet hebt, wel opvallen.”
R. van der Meer, Helvoet B.V.- Train de trainer
“De training geeft op zowel theoretisch vlak als direct in de praktijk inzicht in hoe je een goede training kunt geven. Er is veel ruimte om te oefenen, feedback te geven en te krijgen. Je leert er erg veel van, zowel over de opbouw als de presentatie, door met elkaar videobeelden terug te kijken. Het is een kleine groep, waardoor er veel individuele aandacht is. Alles wordt door de trainer met theorie onderbouwd. De energie gaat stromen. Vanaf nu gaan onze trainingen er anders uit zien, qua voorwerk en werkvormen, waardoor de inhoud meer geborgd wordt. Kortom: dit gun je iedere trainer! Ook als je het al jarenlang doet, is het verhelderend en krijg je veel nieuws aangereikt.”
T. Bos, De Rading- Train de trainer
"Goede training met degelijke theoretische onderbouwing en veel praktijkvoorbeelden. Trainster Roeli inspireert met kennis en humor. Je eigen minitraining geven zorgt voor veel onverwachte verdieping. Fijne locatie en goede faciliteiten. Echt een aanrader!"
- Train de trainer
“Duidelijk het verschil geleerd tussen presenteren en trainen. Presenteren: verstrekken van informatie, een richting. Training: toepassen van andere werkvormen met grotere rol voor de deelnemers (twee richtingen), leuker en meer resultaat. Het is goed je bewust te zijn van de voordelen en mogelijkheden van de diverse werkvormen.”
R. Wesselman- Train de trainer
“Praktische training voor zowel beginners als gevorderde trainers. Goed aansluitende lesstof afgewisseld met relevante oefeningen”
H. van Rooij - Blueriq- Train de trainer
“Wat ik als heel prettig heb ervaren is dat de trainer je vooraf belt om je leerdoelen helder te krijgen en dat ze deze gedurende de training bewaakt. Tussen alle inhoud en oefening door geeft de trainer je alle ruimte voor reflectie door die in werkvormen in de training toe te passen. Zo automatiseer je de stof al tijdens de training.”
I. Vlaming, Plan D.- Train de trainer
“Geef je al een tijdje Trainingen of wil je dit binnenkort gaan oppakken? Dan kan je zeker deelnemen aan de training 'Train de Trainer'. De leerstof is zo divers dat je over veel verschillende aspecten van het Trainen leert. Je doet nieuwe ervaringen op, krijgt nieuwe inzichten en ideeën en zorgt bij mij in ieder geval voor een boost om meteen aan de slag te gaan met al het geleerde.”
N. Weel, InWork- Train de trainer
“Absoluut een goede aanvulling op het trainersvak.”
G. de Bruyn, Transavia- Train de trainer
“Erg leuke, nuttige training. Zowel bestemd voor de ervaren trainer als voor de nog beginnende trainer. Goed aangepast op ieders persoonlijke leerdoelen.”
S. Bontjer- Train de trainer
"Ik heb met veel plezier de training 'Train de Trainer' gevolgd. Trainer (Michaela), locatie, organisatie waren allemaal super. Het was zowel nuttig voor beginnende trainers als trainers die hun skills iets wilden aanscherpen. Ik zou deze training dan ook aanraden aan iedereen die in zijn/haar leven training geeft."
- Train de trainer
"Deze training is zeer geschikt om een betere trainer te worden. Je leert niet alleen veel over het trainen zelf maar ook de psychologie achter het trainen en de deelnemers. Een absolute aanrader voor (toekomstige) trainers die zichzelf willen verbeteren!"
- Train de trainer
“In slechts drie dagen tijd erg veel geleerd! Een praktische training, maar ook de benodigde theorie wordt op een leuke/interactieve manier besproken! Een goede trainer die goed kijkt naar de behoefte van de groep en daar op inspeelt! Absoluut meer zelfvertrouwen op kunnen bouwen over mijzelf als trainer...”
B. Kramer-van Amerongen- Train de trainer
“De wijze waarop de trainer haar training geeft is al een training. Ze geeft zelf al zoveel voorbeelden en haar rustige wijze geeft je al heel veel handvatten. Je leert heel veel van elkaar omdat je samen kijkt naar de minitraining van elke cursist. Daardoor krijg je ook veel inzicht in jezelf.”
R. Braams, Zorginstituut Nederland- Train de trainer
“De intensieve training werd gehouden in een ontspannen sfeer en is bestemd voor zowel de ervaren en beginnende trainer. Ik heb veel geleerd over mijzelf en het verschil tussen een presentatie geven of een training. De training is goed toe te passen in de praktijk.”
C. Genee, The Royal Bank of Scotland- Train de trainer
“This training was a great learning experience. The design of the course allowed us to develop our skills step by step through practical exercises. The structure made it easy to understand and apply the concepts effectively. It was well-organized, engaging, and truly helpful. I would highly recommend it to anyone looking to improve their training skills.”
P. Roy - PRé Sustainability B.V.- Train de trainer
"Erg interessante training voor diegene die soms of wat vaker voor een groep staat om zelf training te geven, of de implementatie van software aan een groep over moet brengen."
- Train de trainer
"De cursus train-de-trainer geeft je allerlei zeer praktisch bruikbare ideeën en mogelijkheden waarmee je direct aan de slag kunt. Leah Kolkman is een heel prettige en professionele trainer die snel en met humor kan schakelen als de situatie daarom vraagt. Mijn 'gereedschapskist' als het gaat om benodigdheden voor het maken van een goede training is nu beter gevuld. Ik heb zin om te experimenteren met de grote hoeveelheid verschillende werkvormen! Nicole de Haan - persvoorlichter Amsterdam UMC"
- Train de trainer
“Als je opzoek bent naar, praktisch toepasbaar, leren van anderen, delen met elkaar, toegespitst op je eigen leerbehoefte en alles binnen een prettige sfeer, dan kan ik je deze training van harte aanbevelen.”
I. van Kolfschoten, Ingrid van Kolfschoten- Train de trainer
“De 3-daagse train de trainer was een zeer leerzame, afwisselende training, een aanrader! Veel kunnen ondergaan, oefenen en later ook in het werk weer kunnen toepassen. Veel geleerd over mijzelf als trainer en hoe een training goed vorm te geven. Deze training is een stevige basis en zeer goed toepasbaar voor een trainer die psychosociale onderwerpen behandeld in een training.”
R. Oosterhoff, Vivenz MD- Train de trainer
“Het is een goede training die mij extra handvatten heeft gegeven hoe ik mijn trainingen moet geven.”
M. van Deutekom, Oracle- Train de trainer
Learnit reviews