Klassikaal
1 dag625,-
excl. btw
- Fijne locatie met trainer
- Kleine groepen
- Inspirerend en motiverend
Het Persoonlijk Ontwikkelingsplan is een bewezen methode om de groei van medewerkers richting te geven. In de training POP-gesprekken leer je hoe je een POP-contract opstelt, het gesprek voert, weerstanden hanteert en afspraken borgt. Van begin tot evaluatie.
Investeren in de ontwikkeling van medewerkers levert beide kanten iets op: medewerkers voelen zich gewaardeerd en uitgedaagd, en de organisatie houdt betrokken en vaardige mensen in huis. Het Persoonlijk Ontwikkelingsplan (POP) is een beproefde methode om die ontwikkeling gericht vorm te geven.
In deze cursus krijg je handvatten om POP-gesprekken effectief te voeren en het ontwikkeltraject van begin tot eind te begeleiden. Je werkt aan het opstellen van een helder POP-contract, oefent met gesprekstechnieken en leert hoe je inzicht krijgt in het functioneren van je medewerker. Ook ga je aan de slag met het omgaan met weerstand, het waarborgen van gemaakte afspraken en het evalueren van resultaten.
Je sluit de cursus af met een complete aanpak: van het eerste gesprek en de tussentijdse voortgang tot aan de evaluatie van het uiteindelijke resultaat.
Na deze cursus stel je zelfstandig een helder POP-contract op en voer je doelgerichte POP-gesprekken met je medewerkers. Je weet hoe je inzicht krijgt in iemands functioneren met behulp van 360°-feedback, hoe je omgaat met weerstand en hoe je gemaakte afspraken borgt.
Je beheerst de gesprekstechnieken die nodig zijn van de eerste kennismaking tot de evaluatie en kunt verschillende werkvormen inzetten om de ontwikkeling van je medewerker echt op gang te brengen. Zo zorg je ervoor dat persoonlijke ontwikkeling geen papieren exercitie blijft, maar concrete resultaten oplevert voor zowel je medewerker als je organisatie.
Deze cursus is bedoeld voor managers, leidinggevenden, HR-medewerkers en iedereen die vanuit een coachende rol POP-gesprekken voert met medewerkers. Of je nu net begint met het voeren van ontwikkelingsgesprekken of je vaardigheden wilt aanscherpen: je krijgt praktische handvatten waarmee je direct aan de slag kunt.
Je volgt deze training in een kleine groep, zodat er volop ruimte is voor persoonlijke aandacht en interactie. De trainer wisselt korte stukjes theorie af met praktische oefeningen, waarin je zelf aan de slag gaat met POP-gesprekken. Je oefent met herkenbare situaties uit je eigen werkpraktijk en krijgt directe feedback van de trainer en de andere deelnemers.
Eigen casussen zijn van harte welkom. Daarmee sluit de training nauw aan op de uitdagingen die jij in je rol als leidinggevende of coach tegenkomt. Na afloop ontvang je een certificaat van deelname.
Voor deze cursus heb je geen specifieke voorkennis nodig. Het helpt wel als je in je werk te maken hebt met het begeleiden of coachen van medewerkers, bijvoorbeeld als manager, leidinggevende of in een vergelijkbare rol.
Wil je deze training organiseren voor een hele groep of meerdere groepen? Dit kan voordelig zijn. We kunnen bijvoorbeeld de inhoud geheel op jouw organisatie afstemmen en een hele groep trainen is bovendien voordeliger.
Gaat het om grote aantallen of een complete academy? Daar komt veel bij kijken. Denk bijvoorbeeld aan planning en communicatie, het inventariseren en afstemmen van de doelen en inhoud van de training. Of aan niveauverschillen, feedback mechanismen en borging. Gelukkig heeft Learnit een rijke ervaring op dit gebied (meer dan 25 jaar) en we helpen je graag bij dit proces.
Vraag hier een offerte aan
De training wordt standaard verzorgd in het Nederlands. De trainer beheerst de Engelse taal. Er kan gebruik gemaakt worden van Engelstalig cursusmateriaal. Bij inschrijving van minimaal 3 deelnemers kan de training ook geheel in het Engels verzorgd worden.
Bij Learnit vind je altijd een training waarmee je verder komt. Van (technische) IT skills tot communicatie of persoonlijk leiderschap. Daarbij kan je kiezen uit de trainingsvorm die jij het prettigst vindt: een klassikale training, een maatwerktraining bij jou op kantoor, een online cursus of een e-learning. Wij hebben voor iedereen de juiste training en trainingsvorm. Want leren op de manier die het best bij jou past, zorgt voor de beste resultaten.
Persoonlijke aandacht en een prettige sfeer. Of je nou een cursus volgt bij ons, op kantoor of op je pc, wij zorgen dat je je genoeg thuisvoelt om je grenzen te verleggen.
Nieuwe mogelijkheden ontstaan als je in beweging komt. Scherp blijft. Steeds nieuwe stappen zet. Wij stimuleren je om de stap te wagen en er echt voor te gaan.
Ontdek iets nieuws. Versterk je kwaliteiten. En kies je eigen weg. Wij helpen je groeien met trainingen en leervormen die echt bij jou passen.
We denken altijd in mogelijkheden en win-win. En we werken elke dag aan nieuwe oplossingen voor morgen. Door opleidingen te bieden waarmee jij goed voorbereid bent op de toekomst.
Aan loze beloftes doen wij niet. Maar wel aan kwaliteit, kennis en ervaring. Een breed cursusaanbod mogelijk gemaakt door onze geïnspireerde medewerkers en trainers.
We luisteren naar wat er bij jou leeft. Waar jij behoefte aan hebt. Want daar begint onze oplossing, ons maatwerk. Elkaar goed begrijpen en helder communiceren, daar geloven wij in.
Een training volgen bij Learnit betekent samen leren. Samen met jouw ervaren trainer, samen met je cursusgroep of samen met je collega’s. En of je de training nou thuis, op jouw kantoor of op één van onze trainingslocaties volgt, wij zijn altijd bereikbaar om je te helpen. Onze kennis met jou te delen op zo’n manier dat jij er echt wat aan hebt. Samen verder komen door persoonlijke aandacht en elkaar goed begrijpen; daar geloven wij in.
Theorie uit een boekje leren waar je vervolgens weinig mee kan in je werk? Niet bij Learnit! Welke training je ook volgt bij ons, je kan er direct mee aan de slag op je werkplek. Door jouw unieke leerdoelen die je aan het begin van de training samen met de trainer bepaalt. Door de afwisseling van theorie en (interactieve) praktijkopdrachten. En door de uitdagingen waar jij tegenaan loopt in je dagelijks werk mee te nemen naar de training.
Geen geschikte startdatum? Stuur ons een datumverzoek. Dan bekijken we samen hoe we toch aan jouw trainingsvraag kunnen voldoen.
Wat anderen zeggen over deze training
Cursus POP-gesprekken reviews - Gemiddeld cijfer 8.6
“Een compacte, maar toch ook volledige cursus!”
S. Verleg, Stg. Werkgever Sportclubs Den Haag- POP-gesprekken
“De trainer was in deze kleine setting de beste trainer die ik ooit heb meegemaakt! Ze voelde perfect aan waar we heen wilden en had een ontzettend grote parate kennis op het gebied van gespreksvoering, welke zij richting de cursisten erg goed kon doseren!”
L. Gelauff, MTEE- POP-gesprekken
“Zeer nuttige en praktisch toepasbare training.”
S. Ham, Ready For Change B.V.- POP-gesprekken
“Boeiend, heel leerzaam en toegespitst op eigen praktijksituaties. Trainer erg betrokken, veel kennis.”
Melanie Arbman, CP Benelux Logistics B.V.- POP-gesprekken
“Leuke docente met goede praktijkvoorbeelden en goed inzicht in de cursisten.”
M.G. Prins -van Warmerdam, BovenIJ Ziekenhuis- POP-gesprekken
“Zeer ervaren trainer en uitstekende organisatie.”
D. Aben, GGD Brabant-Zuidoost- POP-gesprekken
“Goede indruk van Trainer en organisatie. Tijdens de training krijg je goede tips mee om toe te passen in de praktijk.”
Friso Bakker, Carrefour Welzijnsgroep Noordoostpolder- Gesprekstechnieken
“Aanvankelijk wist ik niet zo goed wat ik kon verwachten bij de training gesprekstechnieken, het is een breed begrip. Door de eigen in te brengen input, het telefonisch en mail contact met de trainer voor aanvang en de theorie vanuit de trainer zijn het twee hele leerzame, productieve trainingsdagen geworden.”
Simone van der Kooij, Koetsveldschool- Gesprekstechnieken
“Veel geleerd en nieuwe inzichten gekregen, de afwisseling van informatie ontvangen en daarna kunnen oefenen binnen de groep en informatie verwerken was heel fijn.”
L. Peters - Nomilk2day Engineering- Motiverende gespreksvoering
“Een training met persoonlijke aandacht voor de deelnemers, in een prettige omgeving en een goede locatie.”
H. Bleeker, Gemeente Landsmeer- Functionerings- en beoordelingsgesprekken voeren
“De Roos van Leary, heel erg nuttig! Als je dat begrijpt, is communiceren een stuk makkelijker.”
S.J.G. Bieman, Gemeente Alkmaar- Gesprekstechnieken
"Ik heb veel gehad aan de training! Ik heb nu het gevoel dat ik ieder gesprek wel aan durf te gaan, al zal je je hele leven wel blijven leren. Zeker een aanrader!"
- Gesprekstechnieken en beïnvloeden
"Veel ruimte gekregen voor het behandelen van ieders persoonlijke vraagstukken. De trainer gaf heldere uitleg en goede voorbeelden. Hij heeft mij aan het denken gezet!"
- Motiverende gespreksvoering
“Ik heb de training als waardevol ervaren en heb binnen dit onderwerp kunnen werken aan persoonlijke leerdoelen. Het was fijn om hier van begin tot eind mee bezig te zijn. Ook de trainer was hier erg scherp op en kon mooi theorie en praktijk met elkaar koppelen. Het oefenen met de training actrice was erg waardevol door de informatie uit de training om te zetten in een gesprek en direct tips een feedback te krijgen vanuit de groep.”
W. Sedney - Stichting Jados- Confronterende gesprekken voeren
“Prima training, goede combinatie van theorie en praktijk met leerzame praktijkopdrachten. De trainer deed het erg leuk.”
N. Lagerberg, Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties (BZK) FMHaaglanden- Gesprekstechnieken
“Nuttige training bij een organisatie waar zowel materiaal als trainerruim voldoende scoren!”
P. Stuifzand, Squiby Foods B.V.- Functionerings- en beoordelingsgesprekken voeren
“Leuke docente met goede praktijkvoorbeelden en goed inzicht in de cursisten.”
M.G. Prins -van Warmerdam, BovenIJ Ziekenhuis- POP-gesprekken
“Een must voor een effectief competentiegericht interview!”
E. van Herwijnen, Viroclinics- Werving en selectie: sollicitatiegesprekken afnemen
“Zeer ervaren trainer en uitstekende organisatie.”
D. Aben, GGD Brabant-Zuidoost- POP-gesprekken
“Dit is echt een training op maat. Van tevoren spreek je direct met de trainer. Zo leer je de trainer van tevoren kennen en worden jouw doelen besproken. Deze doelen worden tijdens de training besproken. Het is een interactieve training. De stof wordt opgebouwd, zodat je aan het eind van de dag naar huis gaat met het gevoel dat je echt iets geleerd hebt. Zeker een aanrader.”
M. Luiten, Kinderopvang 't Goudvisje- Selectiegesprekken met STAR
“Deze training geeft je nieuwe inzichten in gesprekstechnieken en interviewtechnieken. In een paar dagen verbeter je gesprektechnieken en andere communicatieve vaardigheden. Deze vaardigheden zijn zowel toepasbaar tijdens het werk en in je privé leven. Kortom: een zeer nuttige training en een enorm leuke ervaring!”
R.P. Lepp, Trius- Werving en selectie: gespreks- interviewtechnieken
“Lekker concreet en prima in de praktijk toepasbaar.”
Mirjam Grootenhuis, Wijkracht- Selectiegesprekken met STAR
“Goede training die goed passend word gemaakt bij je leerdoelen. Er hangt een ontspannen sfeer waardoor je mede door de kleine groepen snel open kan stellen!”
Silvia Vermeulen, Bartimeus- Gesprekstechnieken
“Je leert op een hele leuke ontspannen manier om te gaan met gespreksvormen. Er wordt behoorlijk veel geoefend met de vele soorten gesprekken die er zijn. Omdat de oefeningen gefilmd worden, krijg je een goed beeld van wat er goed gaat en wat er minder goed gaat wanneer het later weer in beeld gebracht wordt.”
C. Koorevaar, Du Pont de Nemours- Gesprekstechnieken
“Erg leerzame training. De trainer is professioneel en neemt de tijd voor je.”
B. Pennings - De Volksbank- Motiverende gespreksvoering
"Als je bereid ben om naar jezelf te kijken en mee te gaan in wat er van je gevraagd wordt, raad ik deze cursus zeker aan. Ik leer situaties sneller herkennen en daarop in te spelen, ik heb meer duidelijkheid over mijn manier van communiceren."
- Gesprekstechnieken en beïnvloeden
"Inhoud is leerzaam maar door de trainer ook bruikbaar. Alleen met het lesmateriaal zou je zeker wel de kennis opdoen maar om het toe te passen heb je begeleiding nodig. Leerzame stof waar je echt iets aan hebt en erachter komt hoe je overkomt en en wilt overkomen. Onze trainer was geweldig en luisterde naar ons om onze klachten te behandelen."
- Gesprekstechnieken
“De training vergroot het zelfvertrouwen. Je leert om een gesprek optimaal te voeren, je kan ook lastige gesprekken op een goede manier afronden.”
K. Schipper, Intermaris- Gesprekstechnieken
“Een training van zeer toegevoegde waarde! Ik kan nu na een sollicitatiegesprek volmondig en tevreden mijn oordeel beamen in plaats van met een onderbuikgevoel..”
A. Kalidin, NUON- Werving en selectie: sollicitatiegesprekken afnemen
“Een training toegespitst op de praktische invulling van functionerings- en beoordelingsgesprekken. Hierbij leer je niet alleen de standaard acties, maar ook de redenen erachter. Hierdoor is het direct toepasbaar!”
R. van Dantzig, Cam IT Solutions- Functionerings- en beoordelingsgesprekken voeren
“Goede, praktische cursus.”
E. Fokkinga - Ausnutria Operations B.V.- Gesprekstechnieken
“Het is een training die op maat gesneden is en zeer toepasbaar op de praktijk!”
D. Kolstee, Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties (BZK) FMHaaglanden- Gesprekstechnieken
“Dit webinair geeft in korte tijd een paar belangrijke handvatten in het kader van gesprekstechnieken die vervolgens in heel veel verschillende situatie gebruikt kunnen worden. Het wordt op een duidelijke manier gedaan met grote kennis van zaken.”
C. van de Bilt- Gratis webinar Gesprekstechnieken
“Het is een leerzame training. De informatie die je krijgt past bij jou als persoon. Tijdens de les wordt dat nog aangescherpt naar wat jij nodig hebt. Na de training wordt je bewuster van waar je mee bezig bent en van datgene wat wordt gezegd tijdens een gesprek.”
A. Kool, Luba Personele Diensten- Gesprekstechnieken
“Leerzame dag die aanleiding geeft tot nadenken en verbetering.”
H. Muharam, Universitair Medisch Centrum Rotterdam (Erasmus MC)- Selectiegesprekken met STAR
“Professioneel en klantgericht!”
A. de Zwart, Hoi Pippeloi- Gesprekstechnieken
“Een leuke training waar ik veel van heb geleerd. De STAR methode is mij dankzij de training nu duidelijk. Kortom ik heb hier veel aan gehad.”
K.P.J.H. Rutte, PWC- Werving en selectie: sollicitatiegesprekken afnemen
“Zeer praktisch toepasbare training met oefeningen en de STAR-methode wat ook zeer bruikbaar is.”
J.S.M. Peters, Delba Special CarbideP Products B.V.- Werving en selectie: sollicitatiegesprekken afnemen
“Learnit geeft op professionele wijze deze STARR training. Een goede structuur waar je in de praktijk veel mee kunt.”
Jeroen Wooning, RedWave Beheer B.V.- Selectiegesprekken met STAR
“Een training geheel aangepast aan mij als individu, niet alleen als professional, maar ook als mens. Ik heb er in alle opzichten iets van geleerd”
C. Pietjou, Provincie Fryslan- Selectiegesprekken met STAR
“De training werving en selectie is echt een aanrader. Je leert om via de STAR methode veel meer informatie uit je sollicitant te krijgen die hij normaal niet zou geven omdat sollicitanten vaak antwoord geven op standaard vragen die je ook graag wil horen. De kunst is om hem situaties voor te leggen en daarop door te vragen waardoor je een veel beter eerlijker beeld van je sollicitant krijgt. Geweldige tips en trucs.”
I. van Otterdijk, Koat B.V.- Werving en selectie: sollicitatiegesprekken afnemen
“Zeer nuttige training met goede toegepaste theorie in praktijk oefeningen!”
E. Roos, Pilar Games- Gesprekstechnieken
“Met deze training ben je beter in staat om persoonlijke en bedrijfsmatige doelen op een professionele en menselijke manier toe te passen.”
A. Keuken - DEPOT Software- Functionerings- en beoordelingsgesprekken voeren
“Zeer interactieve training met veel ruimte voor eigen inbreng en situaties die zich dagelijk voordoen.”
J. Venhorst, PCI groep- Slechtnieuwsgesprekken voeren
“Deze training paste uitstekend bij mij leerdoel om beter te communiceren.”
Erik Beckers, GEA Bakel- Gesprekstechnieken
“De inhoud van de training heb ik als zeer goed ervaren. De docent heeft alle casussen aan de orde gesteld en is op iedere casus afzonderlijk ingegaan. De feedback die gegeven werd is als zeer positief ontvangen.”
J. Schuurman, FM Laaglanden- Gesprekstechnieken
“Ik had een privétraining in plaats van een tweedaagse training. Het was intensief, maar ontzettend leerzaam. Ik merk dat het filmen veel inzicht geeft in de manier waarop je een gesprek voert. Vantevoren dacht ik dat het een lange dag zou worden, maar uiteindelijk ging de tijd heel snel. We hebben veel onderwerpen kunnen behandelen en door de afwisseling blijf je scherp. Ik ben heel erg tevreden over de trainer. Vooral de persoonlijke benadering en aansluiting op de vorige training waren erg fijn.”
C. Zanoni, Stg. Werkgever Sportclubs- Functionerings- en beoordelingsgesprekken voeren
“De leerstof werd op een deskundige manier afgewisseld met praktijkoefeningen. De trainer brengt de leerstof op een professionele en enthousiaste wijze op de deelnemers over. Door het kleine aantal deelnemers kwam iedereen uitgebreid aan bod. Een training die aan te raden is.”
J. Roosenboom, Ministerie van Economische Zaken (EZ)- Gesprekstechnieken
“Het is een leerzame training die je op het werk maar ook vast in jouw privéleven kan gebruiken. Alles wordt stap voor stap uitgelegd en geoefend. Je krijgt ook nog een mooi boek mee waar nog meer handige tips en interessante dingen in staan.”
R. Toftdal - Westfriesland Academie- Motiverende gespreksvoering
“Boeiend, heel leerzaam en toegespitst op eigen praktijksituaties. Trainer erg betrokken, veel kennis.”
Melanie Arbman, CP Benelux Logistics B.V.- POP-gesprekken
Learnit reviews
De actuele prijs vind je rechtsboven op deze cursuspagina, samen met de planning, locatie en lesvorm. Voor incompany of maatwerk maken we graag een offerte op aanvraag.