Klassikaal
3 dagen1875,-
excl. btw
- Fijne locatie met trainer
- Kleine groepen
- Inspirerend en motiverend
Om een goede training neer te zetten heb je meer nodig dan alleen gedegen vakkennis. Want hoe breng je de lesstof over op de deelnemer? En hoe zorg je ervoor dat hij of zij geïnspireerd naar huis gaat? Hoe ga je om met weerstand? Al deze vragen komen aan bod in onze training Train de trainer
In de training Train de trainer werken we aan je persoonlijke stijl als trainer. Hoe sta je voor de groep? Hoe kom je over als trainer? En hoe reageren mensen op je? Je leert hoe je je eigen sterke punten optimaal kunt inzetten tijdens de training. Daarnaast besteed je samen met een ervaren trainer aandacht aan het opzetten van een goede training, van voorbereiding tot evaluatie. Je onderzoekt wie je doelgroep is en wanneer je deelnemers tevreden zijn. Ook komen verschillende werkvormen aan de orde, zodat je zélf ook ervaart wat het effect is van de manieren waarop je kennis kunt overbrengen. Kortom: je leert hoe je je zo effectief mogelijk op een training kunt voorbereiden. Aan het eind van de training breng je het geleerde in de praktijk door je eigen mini-training te geven.
Tijdens de training komen onder andere onderstaande onderwerpen aan bod:
Word bewust van je rol als trainer en je sterke en ontwikkelpunten
Kennis, inzicht, vaardigheden, gedrag
Verplaats je in de deelnemers, zodat zij zich gehoord voelen
Waar moet je allemaal rekening mee houden?
Een interactief, afwisselend en goed opgezet programma maken
Contact maken en je houding
De aandacht van je deelnemers vasthouden
Zelfverzekerd en met plezier voor de groep staan
Omgaan met niveauverschil en weerstand
Na het volgen van de training weet, begrijp en kun je als trainer:
Er wordt met professionele blik gekeken naar je stijl van trainen en je krijgt feedback, tips en trucs. Video-analyse maakt dat je inzicht krijgt in het effect van je eigen gedrag; je leert een onderscheid te maken tussen gewenste en ongewenste vormen van handelen in relatie tot je einddoelen. Tijdens de training maak je gegarandeerd een aantal succeservaringen mee. Je gaat niet alleen geïnspireerd naar huis, maar weet deze inspiratie voortaan ook door te geven aan je deelnemers.
Deze training is bij uitstek geschikt als je je trainingsvaardigheden wilt ontwikkelen of aanscherpen. Herken je jezelf in één of meerdere van onderstaande punten?
Deze lijst is natúúrlijk niet compleet: iedereen is immers anders. Waar wil jíj aandacht aan besteden binnen het trainers-thema?
De cursusomschrijving hierboven geeft je een goede indicatie van hoe de training train de trainer eruit zal komen te zien. Toch kan de inhoud iets verschillen per training, afhankelijk van de voorkennis, praktijkervaring en leerdoelen van de deelnemers. In individuele intakegesprekken voorafgaand aan de training worden de leerdoelen van de deelnemers geïnventariseerd. Op basis daarvan wordt het definitieve programma van de training train de trainer bepaald.
Wil je deze training organiseren voor een hele groep of meerdere groepen? Dit kan voordelig zijn. We kunnen bijvoorbeeld de inhoud geheel op jouw organisatie afstemmen en een hele groep trainen is bovendien voordeliger.
Gaat het om grote aantallen of een complete academy? Daar komt veel bij kijken. Denk bijvoorbeeld aan planning en communicatie, het inventariseren en afstemmen van de doelen en inhoud van de training. Of aan niveauverschillen, feedback mechanismen en borging. Gelukkig heeft Learnit een rijke ervaring op dit gebied (meer dan 25 jaar) en we helpen je graag bij dit proces.
Vraag hier een offerte aan
De training wordt standaard verzorgd in het Nederlands. De trainer beheerst de Engelse taal. Er kan gebruik gemaakt worden van Engelstalig cursusmateriaal. Bij inschrijving van minimaal 3 deelnemers kan de training ook geheel in het Engels verzorgd worden.
Wanneer wil jij starten?
Bij Learnit vind je altijd een training waarmee je verder komt. Van (technische) IT skills tot communicatie of persoonlijk leiderschap. Daarbij kan je kiezen uit de trainingsvorm die jij het prettigst vindt: een klassikale training, een maatwerktraining bij jou op kantoor, een online cursus of een e-learning. Wij hebben voor iedereen de juiste training en trainingsvorm. Want leren op de manier die het best bij jou past, zorgt voor de beste resultaten.
Persoonlijke aandacht en een prettige sfeer. Of je nou een cursus volgt bij ons, op kantoor of op je pc, wij zorgen dat je je genoeg thuisvoelt om je grenzen te verleggen.
Nieuwe mogelijkheden ontstaan als je in beweging komt. Scherp blijft. Steeds nieuwe stappen zet. Wij stimuleren je om de stap te wagen en er echt voor te gaan.
Ontdek iets nieuws. Versterk je kwaliteiten. En kies je eigen weg. Wij helpen je groeien met trainingen en leervormen die echt bij jou passen.
We denken altijd in mogelijkheden en win-win. En we werken elke dag aan nieuwe oplossingen voor morgen. Door opleidingen te bieden waarmee jij goed voorbereid bent op de toekomst.
Aan loze beloftes doen wij niet. Maar wel aan kwaliteit, kennis en ervaring. Een breed cursusaanbod mogelijk gemaakt door onze geïnspireerde medewerkers en trainers.
We luisteren naar wat er bij jou leeft. Waar jij behoefte aan hebt. Want daar begint onze oplossing, ons maatwerk. Elkaar goed begrijpen en helder communiceren, daar geloven wij in.
Een training volgen bij Learnit betekent samen leren. Samen met jouw ervaren trainer, samen met je cursusgroep of samen met je collega’s. En of je de training nou thuis, op jouw kantoor of op één van onze trainingslocaties volgt, wij zijn altijd bereikbaar om je te helpen. Onze kennis met jou te delen op zo’n manier dat jij er echt wat aan hebt. Samen verder komen door persoonlijke aandacht en elkaar goed begrijpen; daar geloven wij in.
Theorie uit een boekje leren waar je vervolgens weinig mee kan in je werk? Niet bij Learnit! Welke training je ook volgt bij ons, je kan er direct mee aan de slag op je werkplek. Door jouw unieke leerdoelen die je aan het begin van de training samen met de trainer bepaalt. Door de afwisseling van theorie en (interactieve) praktijkopdrachten. En door de uitdagingen waar jij tegenaan loopt in je dagelijks werk mee te nemen naar de training.
Wanneer wil jij starten?
Geen geschikte startdatum? Stuur ons een datumverzoek. Dan bekijken we samen hoe we toch aan jouw trainingsvraag kunnen voldoen.
Wat anderen zeggen over deze training
Cursus Train de trainer reviews - Gemiddeld cijfer 8.6
“This training was a great learning experience. The design of the course allowed us to develop our skills step by step through practical exercises. The structure made it easy to understand and apply the concepts effectively. It was well-organized, engaging, and truly helpful. I would highly recommend it to anyone looking to improve their training skills.”
P. Roy - PRé Sustainability B.V.- Train de trainer
“De "train de trainer" heeft me inzicht gegeven in mijn eigen stijl, blinde vlekken en ontwikkelmogelijkheden. Het bood een aantal praktische tips voor een goede opbouw van een training, zoals de glijbaan en het trapje!”
C. Jager, Provincie Drenthe- Train de trainer
“Duidelijk het verschil geleerd tussen presenteren en trainen. Presenteren: verstrekken van informatie, een richting. Training: toepassen van andere werkvormen met grotere rol voor de deelnemers (twee richtingen), leuker en meer resultaat. Het is goed je bewust te zijn van de voordelen en mogelijkheden van de diverse werkvormen.”
R. Wesselman- Train de trainer
“Na deze cursus heb ik voldoende bagage om workshops te geven in mijn eigen organisatie en daarbuiten.”
G. Stoopendaal, Gemeente Cromstrijen- Train de trainer
“De training heeft mij prima handvatten gegeven om in de praktijk mee aan de slag te gaan. Ik ben erg enthousiast geworden en heb al direct veel dingen vanuit de training in mijn werk kunnen toepasssen.”
P. de Kramer, HOOM- Train de trainer
“Door stukjes training te oefenen - iets wat normaal gesproken lastig is - veel nieuwe inzichten opgedaan.”
S. Tonino, EMG- Train de trainer
“Beste trainer ooit! Inhoudelijk veel geleerd in slechts drie dagen. Zeker aan te bevelen.”
G. Remsoedh - Dekra- Train de trainer
“In drie dagen krijg je voldoende mee in je "rugzak" om zelf een training neer te zetten. Mooi startpunt.”
D. Vooijs - HVO Querido- Train de trainer
“Als je in je huidige functie trainingen moet gaan geven, maar je beschikt totaal niet over deze vaardigheid. Dan zou ik toch eens overwegen om deze training bij Learnit te volgen, want zij hebben mij in ieder geval laten zien (ervaren) dat het leuk is om trainer te zijn.”
J. Vullers, Gemeente Peel en Maas- Train de trainer
“Het was een zeer intensieve, leerzame training, waarbij de deelnemers worden uitgedaagd hun capaciteiten onder de loep te houden, met de mogelijkheid om minder sterke punten te oefenen en daarmee te verbeteren.”
M. Appelman, Monsanto Holland B.V.- Train de trainer
“Praktische training waarin alle belangrijke facetten van een goede training, en hoe jij die als trainer gaat geven, aan de orde komen. Opzet van een training, activerende werkvormen, de competenties van de trainer: alles komt aan bod. Boeiend en leerzaam!”
P. Kleinjan, Suluz Interim- Train de trainer
“In drie dagen heb ik de basisvaardigheden van het trainen geleerd, die ik meteen kon toepassen in mijn werk-praktijk! Een aanrader!”
Q. Buvelot, BECIS- Train de trainer
“De 'train de trainer' training is een echte aanrader voor mensen die zich willen bekwamen in het verzorgen van opleidings- trainings- en oefenactiviteiten. Voor zowel de beginners als voor de ervaren vakmensen biedt de training meerwaarde. Mede door de professionaliteit van de trainer, draagt deze training ook bij aan je zelfvertrouwen en aan je motivatie.”
R. Stienen, Platform Crisisbeheersing Waterschappen Midden Nederland- Train de trainer
“Voor iedereen die cursussen/workshops/trainingen wil gaan geven of dit al doet, kan ik ten zeerste deze training aanbevelen. Dit bedrijf is zeer profesioneel en heeft kundige trainers in dienst. Zij maken wat mij betreft het verschil.”
M. Landkroon- Train de trainer
“Hele leuke, toegankelijke, inspirerende training waar je heel veel mee kan!!”
C. Hoogland, ABN Amro- Train de trainer
“Een goede training, waarbij de trainer eerst contact zoekt bij de deelnemer om leerdoelen te verzamelen en daarop de training aan te passen. Deze training is echt aan te raden. Er worden ook video's gemaakt hoe jij zelf als trainer er staat, heel confronterd maar erg leerzaam.”
M. van der Vinne, Esdege Reigersdaal- Train de trainer
"Ik heb met veel plezier de training 'Train de Trainer' gevolgd. Trainer (Michaela), locatie, organisatie waren allemaal super. Het was zowel nuttig voor beginnende trainers als trainers die hun skills iets wilden aanscherpen. Ik zou deze training dan ook aanraden aan iedereen die in zijn/haar leven training geeft."
- Train de trainer
“Als iemand zoals ik kennis en ervaring wil overdragen aan nieuwe medewerkers en collega's is deze training prima geschikt."'”
J. Rodenrijs, Koppert B.V.- Train de trainer
"Fijne leerzame training. Goede verhouding tussen kennis overdracht en praktijkoefeningen. Heel praktisch toepasbaar in mijn eigen werk."
- Train de trainer
“Voor ons was de 'Train de trainer' een echte eye opener terwijl wij intern toch al redelijk ervaren zijn in het organiseren en geven van trainingen. Vooral de verschillende lesvormen zijn inspirerend en zorgen voor een interactieve, afwisselende training waar je ook echt iets aan hebt in de praktijk.”
L. Lochtenbergh - ExcellentConsultancy- Train de trainer
"Uitstekende training, passend bij mijn eigen leerdoelen. Proces van leren werd uitstekend begeleid door de trainer."
- Train de trainer
“Als je opzoek bent naar, praktisch toepasbaar, leren van anderen, delen met elkaar, toegespitst op je eigen leerbehoefte en alles binnen een prettige sfeer, dan kan ik je deze training van harte aanbevelen.”
I. van Kolfschoten, Ingrid van Kolfschoten- Train de trainer
“Erg interessant. Ik denk dat we na deze training allemaal een stuk zekerder zijn van hoe we nu aan de slag kunnen met onze eigen opdrachten.”
J. - ExcellentConsultancy- Train de trainer
“Erg leuke, nuttige training. Zowel bestemd voor de ervaren trainer als voor de nog beginnende trainer. Goed aangepast op ieders persoonlijke leerdoelen.”
S. Bontjer- Train de trainer
“Goede training die op mij insprerend heeft gewerkt.”
R.F. Sumter, Gemeente Rotterdam- Train de trainer
"Praktijkgericht en waardevol voor elke trainer die zichzelf wil verbeteren."
- Train de trainer
“Bij deze training wordt vooraf goed afgestemd wat de verwachtingen zijn, zodat dat goed in het programma kan worden opgenomen. Het maakt niet uit of je veel/weinig 'trainingservaring' hebt, iedereen kan hier van elkaar leren!”
K. Boerebach, Platform Crisisbeheersing Waterschappen Midden Nederland- Train de trainer
“De benaming 'train de trainer' is exact wat het is. Je wordt geschoold in het vak van trainer en daarin worden tijdens de actieve lessen alle facetten van het trainersvak behandeld met voorbeelden en passend lesmateriaal”
Martin Koster, SMC Pneumatics B.V.- Train de trainer
"De cursus train-de-trainer geeft je allerlei zeer praktisch bruikbare ideeën en mogelijkheden waarmee je direct aan de slag kunt. Leah Kolkman is een heel prettige en professionele trainer die snel en met humor kan schakelen als de situatie daarom vraagt. Mijn 'gereedschapskist' als het gaat om benodigdheden voor het maken van een goede training is nu beter gevuld. Ik heb zin om te experimenteren met de grote hoeveelheid verschillende werkvormen! Nicole de Haan - persvoorlichter Amsterdam UMC"
- Train de trainer
"Goede training met degelijke theoretische onderbouwing en veel praktijkvoorbeelden. Trainster Roeli inspireert met kennis en humor. Je eigen minitraining geven zorgt voor veel onverwachte verdieping. Fijne locatie en goede faciliteiten. Echt een aanrader!"
- Train de trainer
“Goede en effectieve training. Kort en bondig. Wijst je op fouten en valkuilen en geeft praktische tips met verbeterpunten. Aan te raden voor een ieder die wel eens trainingen geeft.”
B. Lagerweij, Fujitsu Components Europe B.V.- Train de trainer
"Uitstekende training met goed materiaal onder leiding van een inspirerende trainer. Een aanrader!!"
- Train de trainer
“Intensieve training in een ontspannen sfeer. Waar je veel leert van jezelf, medecursisten en je trainer. Al met al zeer geslaagd.”
R. Klein Bleuming, Gemeente Tubbergen- Train de trainer
“In 3 dagen heb ik veel geleerd over het acquireren, voorbereiden en het uitvoeren van een training. Door meteen zelf een presentatie/minitraining te verzorgen en daar opbouwende feedback en adviezen op te krijgen weet ik beter waar mijn kracht zit en waar mijn verbeterpunten.”
A. Posch- Train de trainer
“De intensieve training werd gehouden in een ontspannen sfeer en is bestemd voor zowel de ervaren en beginnende trainer. Ik heb veel geleerd over mijzelf en het verschil tussen een presentatie geven of een training. De training is goed toe te passen in de praktijk.”
C. Genee, The Royal Bank of Scotland- Train de trainer
"Prima training die exact aansloot bij de behoefte die ik had!"
- Train de trainer
“Een training die vol eye openers zit!!! Veel praktische handvatten. Fijne deskundige begeleiding. Een veilige leeromgeving. Wij kunnen weer vooruit in ons werk als trainer. We hebben geleerd om met andere ogen te kijken naar de opzet van onze programma s. Zeer leerzaam.”
A. Smit, Yorneo- Train de trainer
“Zeer leerzame training, met een terugkomdag op precies het goede moment. Uitstekende, ter zake kundige trainer met veel aandacht en tijd voor input van deelnemers, en de juiste oefeningen op het juiste moment. Aan te bevelen!”
S. Rutgers, Furgo Engineers- Train de trainer
“Heb een prachtige training gevolgd die op maatwerk is geleverd. Heb veel kennis opgedaan om binnen mijn eigen werkveld een training te kunnen vormgeven via verschillende werkmethodes en heb nodige technieken geleerd om training te kunnen geven. Kreeg waardevole tips en handvatten om zelfstandig weer goed door te kunnen gaan.”
Carola Schiphorst, Centraal Justitieel Incassobureau (CJIB)- Train de trainer
“Prettig om met een kleine groep, in een veilige omgeving, aan je eigen leerdoelen te werken. De samenstelling van de groep is divers en daarom extra leerzaam. De trainer praktiseert op een kundige en bekwame manier de zelf uit te dragen theorie in de praktijk. Haar waarnemingen zijn scherp en haar manier van doorvragen helpt je inzicht te verkrijgen in hoe het een en ander werkt. De middelen en werkvormen worden goed getimed en relevant toegepast. Haar gedrag en drempelverlagende houding geven prikkels om drempels te overschrijden. Voor mij persoonlijk nodig en een van mijn leerdoelen. Een voorbeeld voor een goede trainer!”
H.F.M. Korsten, Gemeente Peel en Maas- Train de trainer
“Ben je ‘t beu om voor een PP presentatie te staan zenden? Of zoek je verbinding tussen actieve werkvormen en theorie? Dan is deze train-de-trainer training iets voor jou! Je leert daarbij echt samen met collega’s een training vorm te geven.”
S. van Citters - Nuffic- Train de trainer
“Een training waarbij je in een professionele, open & veilige sfeer in 3 dagen op verschillende manieren ervaring mag opdoen om te zien hoe een training succesvol kan zijn en waarbij je ook op een positieve manier wordt geconfronteerd met je eigen kunde en onkunde als trainer. Inhoud en eigen ontwikkeling komen op een uitstekende manier samen en geven je veel om in de toekomst te gebruiken.”
A. Dijkman- Train de trainer
"Ik vond het een leuke, leerzame en interactieve training! Goede afwisseling tussen theorie en praktijk."
- Train de trainer
“Goede trainer met veel aandacht voor persoonlijke leerdoelen!”
T. Verdoes - We Are Robin- Train de trainer
“Train de Trainer van Learnit is een aanrader voor alle (beginnende) trainers om te volgen. Er wordt een goede basis gelegd, waar je als trainer mee verder kan. De training is praktisch en goed toe te passen in de praktijk.”
E.van Ruremonde - Weener XL Werk en Inkomen- Train de trainer
“Door de vakkennis en de liefde voor trainingen van de docenten het afstemmen van de lesstof op de vraag van de groep een inspirerende training. Waar je met inspiratie voor het vak vandaan komt.”
A. de Vreede, Agnes de Vreede- Train de trainer
“Erg leuke en interessante training. Waarbij je echt een kijkje in de keuken krijgt van het geven van een goede training.”
I. Schut - Bilthoven Biologicals- Train de trainer
“Deze training geeft heldere handvatten om de kwaliteit van bestaande trainingen te verbeteren. Denk daarbij aan de trainer, de cursist en de inhoud van trainingen.”
J. Keesmaat - Valk Welding B.V.- Train de trainer
“Tijdens deze training doe je veel praktische oefeningen waardoor je inzicht krijgt in onder andere hoe je overkomt op de groep, hoe je de deelnemers meer bij de stof kan betrekken en hoe je om kan gaan met weerstand. Ik heb het zeer waardevol en leuk gevonden en heb veel praktische tips gekregen die ik direct toe kan passen in de praktijk. Ook ontvang je een erg duidelijk boek met achtergrondinformatie.”
E. Meijer, PRE Consultants- Train de trainer
“Een ideale training om de eerste stappen te zetten in het trainersvak. In drie dagen wordt je op het juiste spoor gezet en snap je wat er voor nodig is om zelf een training te geven.”
B. van der Ham, KRO- Train de trainer
Learnit reviews