Klassikaal
3 dagen1875,-
excl. btw
- Fijne locatie met trainer
- Kleine groepen
- Inspirerend en motiverend
Om een goede training neer te zetten heb je meer nodig dan alleen gedegen vakkennis. Want hoe breng je de lesstof over op de deelnemer? En hoe zorg je ervoor dat hij of zij geïnspireerd naar huis gaat? Hoe ga je om met weerstand? Al deze vragen komen aan bod in onze training Train de trainer
In de training Train de trainer werken we aan je persoonlijke stijl als trainer. Hoe sta je voor de groep? Hoe kom je over als trainer? En hoe reageren mensen op je? Je leert hoe je je eigen sterke punten optimaal kunt inzetten tijdens de training. Daarnaast besteed je samen met een ervaren trainer aandacht aan het opzetten van een goede training, van voorbereiding tot evaluatie. Je onderzoekt wie je doelgroep is en wanneer je deelnemers tevreden zijn. Ook komen verschillende werkvormen aan de orde, zodat je zélf ook ervaart wat het effect is van de manieren waarop je kennis kunt overbrengen. Kortom: je leert hoe je je zo effectief mogelijk op een training kunt voorbereiden. Aan het eind van de training breng je het geleerde in de praktijk door je eigen mini-training te geven.
Tijdens de training komen onder andere onderstaande onderwerpen aan bod:
Word bewust van je rol als trainer en je sterke en ontwikkelpunten
Kennis, inzicht, vaardigheden, gedrag
Verplaats je in de deelnemers, zodat zij zich gehoord voelen
Waar moet je allemaal rekening mee houden?
Een interactief, afwisselend en goed opgezet programma maken
Contact maken en je houding
De aandacht van je deelnemers vasthouden
Zelfverzekerd en met plezier voor de groep staan
Omgaan met niveauverschil en weerstand
Na het volgen van de training weet, begrijp en kun je als trainer:
Er wordt met professionele blik gekeken naar je stijl van trainen en je krijgt feedback, tips en trucs. Video-analyse maakt dat je inzicht krijgt in het effect van je eigen gedrag; je leert een onderscheid te maken tussen gewenste en ongewenste vormen van handelen in relatie tot je einddoelen. Tijdens de training maak je gegarandeerd een aantal succeservaringen mee. Je gaat niet alleen geïnspireerd naar huis, maar weet deze inspiratie voortaan ook door te geven aan je deelnemers.
Deze training is bij uitstek geschikt als je je trainingsvaardigheden wilt ontwikkelen of aanscherpen. Herken je jezelf in één of meerdere van onderstaande punten?
Deze lijst is natúúrlijk niet compleet: iedereen is immers anders. Waar wil jíj aandacht aan besteden binnen het trainers-thema?
De cursusomschrijving hierboven geeft je een goede indicatie van hoe de training train de trainer eruit zal komen te zien. Toch kan de inhoud iets verschillen per training, afhankelijk van de voorkennis, praktijkervaring en leerdoelen van de deelnemers. In individuele intakegesprekken voorafgaand aan de training worden de leerdoelen van de deelnemers geïnventariseerd. Op basis daarvan wordt het definitieve programma van de training train de trainer bepaald.
Wil je deze training organiseren voor een hele groep of meerdere groepen? Dit kan voordelig zijn. We kunnen bijvoorbeeld de inhoud geheel op jouw organisatie afstemmen en een hele groep trainen is bovendien voordeliger.
Gaat het om grote aantallen of een complete academy? Daar komt veel bij kijken. Denk bijvoorbeeld aan planning en communicatie, het inventariseren en afstemmen van de doelen en inhoud van de training. Of aan niveauverschillen, feedback mechanismen en borging. Gelukkig heeft Learnit een rijke ervaring op dit gebied (meer dan 25 jaar) en we helpen je graag bij dit proces.
Vraag hier een offerte aan
De training wordt standaard verzorgd in het Nederlands. De trainer beheerst de Engelse taal. Er kan gebruik gemaakt worden van Engelstalig cursusmateriaal. Bij inschrijving van minimaal 3 deelnemers kan de training ook geheel in het Engels verzorgd worden.
Wanneer wil jij starten?
Bij Learnit vind je altijd een training waarmee je verder komt. Van (technische) IT skills tot communicatie of persoonlijk leiderschap. Daarbij kan je kiezen uit de trainingsvorm die jij het prettigst vindt: een klassikale training, een maatwerktraining bij jou op kantoor, een online cursus of een e-learning. Wij hebben voor iedereen de juiste training en trainingsvorm. Want leren op de manier die het best bij jou past, zorgt voor de beste resultaten.
Persoonlijke aandacht en een prettige sfeer. Of je nou een cursus volgt bij ons, op kantoor of op je pc, wij zorgen dat je je genoeg thuisvoelt om je grenzen te verleggen.
Nieuwe mogelijkheden ontstaan als je in beweging komt. Scherp blijft. Steeds nieuwe stappen zet. Wij stimuleren je om de stap te wagen en er echt voor te gaan.
Ontdek iets nieuws. Versterk je kwaliteiten. En kies je eigen weg. Wij helpen je groeien met trainingen en leervormen die echt bij jou passen.
We denken altijd in mogelijkheden en win-win. En we werken elke dag aan nieuwe oplossingen voor morgen. Door opleidingen te bieden waarmee jij goed voorbereid bent op de toekomst.
Aan loze beloftes doen wij niet. Maar wel aan kwaliteit, kennis en ervaring. Een breed cursusaanbod mogelijk gemaakt door onze geïnspireerde medewerkers en trainers.
We luisteren naar wat er bij jou leeft. Waar jij behoefte aan hebt. Want daar begint onze oplossing, ons maatwerk. Elkaar goed begrijpen en helder communiceren, daar geloven wij in.
Een training volgen bij Learnit betekent samen leren. Samen met jouw ervaren trainer, samen met je cursusgroep of samen met je collega’s. En of je de training nou thuis, op jouw kantoor of op één van onze trainingslocaties volgt, wij zijn altijd bereikbaar om je te helpen. Onze kennis met jou te delen op zo’n manier dat jij er echt wat aan hebt. Samen verder komen door persoonlijke aandacht en elkaar goed begrijpen; daar geloven wij in.
Theorie uit een boekje leren waar je vervolgens weinig mee kan in je werk? Niet bij Learnit! Welke training je ook volgt bij ons, je kan er direct mee aan de slag op je werkplek. Door jouw unieke leerdoelen die je aan het begin van de training samen met de trainer bepaalt. Door de afwisseling van theorie en (interactieve) praktijkopdrachten. En door de uitdagingen waar jij tegenaan loopt in je dagelijks werk mee te nemen naar de training.
Wanneer wil jij starten?
Geen geschikte startdatum? Stuur ons een datumverzoek. Dan bekijken we samen hoe we toch aan jouw trainingsvraag kunnen voldoen.
Wat anderen zeggen over deze training
Cursus Train de trainer reviews - Gemiddeld cijfer 8.6
“Leuk en informatief, goed toe te passen in de praktijk.”
P. van der Ende, Kone- Train de trainer
"Erg interessante training voor diegene die soms of wat vaker voor een groep staat om zelf training te geven, of de implementatie van software aan een groep over moet brengen."
- Train de trainer
"Goede training met degelijke theoretische onderbouwing en veel praktijkvoorbeelden. Trainster Roeli inspireert met kennis en humor. Je eigen minitraining geven zorgt voor veel onverwachte verdieping. Fijne locatie en goede faciliteiten. Echt een aanrader!"
- Train de trainer
“Erg leuke en interessante training. Waarbij je echt een kijkje in de keuken krijgt van het geven van een goede training.”
I. Schut - Bilthoven Biologicals- Train de trainer
“Ontzettend leerzame training die zeer toepasbaar is in de praktijk. Fijne trainster die de stof enthousiast en duidelijk over wist te brengen. Genoten van deze drie daagse training!”
E. Tees - Welstad- Train de trainer
“Het is een goede training die mij extra handvatten heeft gegeven hoe ik mijn trainingen moet geven.”
M. van Deutekom, Oracle- Train de trainer
“Veel praktische adviezen voor de beginnende maar ook zeker voor de ervaren trainers!”
M. Smolka, ONVZ- Train de trainer
“Goede training die op een leuke manier breed inzicht en oefening biedt in de kennis en vaardigheden die een trainer nodig heeft.”
S. Pauw, Pava Consult- Train de trainer
“Een training welke voor vele disciplines en functies toepasbaar is. Dergelijke trainingen zouden vaker gegeven moeten worden!”
I. van der Elburg, Helvoet B.V.- Train de trainer
“Good training; adding skills to transfer knowlegde in an interacting and exciting way, minimizing the number of slides.”
P. Klappe- Train de trainer
“De training heeft mij meer geboden (de zelfreflectie & tips) dan dat ik vooraf had ingeschat.”
C. van der Knaap, Helvoet B.V.- Train de trainer
“De training geeft niet alleen een goede basis voor geven van een training, maar ook goede aanbevelingen om je eigen manier van training geven te verbeteren.”
M. Rutgers, Practical Approach- Train de trainer
“Voor ons was de 'Train de trainer' een echte eye opener terwijl wij intern toch al redelijk ervaren zijn in het organiseren en geven van trainingen. Vooral de verschillende lesvormen zijn inspirerend en zorgen voor een interactieve, afwisselende training waar je ook echt iets aan hebt in de praktijk.”
L. Lochtenbergh - ExcellentConsultancy- Train de trainer
“Lekker interactief en ruimte voor eigen inbreng”
Arnoud Asbreuk, ANSUL B.V.- Train de trainer
“Uitermate prettige training waar je in een goede sfeer in samenwerking met een deskundige, motiverende trainer je vooraf gestelde doel(en) kunt halen. Dit alles in een zeer gevarieerd programma waar ruimte is voor eigen inbreng.”
H. Kaptein-de Vrieze, Hanzehogeschool Groningen (HAN)- Train de trainer
“Ben je ‘t beu om voor een PP presentatie te staan zenden? Of zoek je verbinding tussen actieve werkvormen en theorie? Dan is deze train-de-trainer training iets voor jou! Je leert daarbij echt samen met collega’s een training vorm te geven.”
S. van Citters - Nuffic- Train de trainer
“De training gaf me veel ideeën en inzichten hoe ik mijn training kan verbeteren om beter aan te sluiten op verschillende leerstijlen, hoe om te gaan met 'lastige' cursisten en hoe ervoor te zorgen dat de beoogde leerdoelen ook echt behaald kunnen worden. Door die verbeteringen door te voeren sta ik nu ook met meer vertrouwen voor de groepen, die ik training geef.”
M. Wilpshaar - Marosel- Train de trainer
"Een nuttige en erg leuke training die je werkelijk verder brengt als trainer. Niets dan lof."
- Train de trainer
“Heb een prachtige training gevolgd die op maatwerk is geleverd. Heb veel kennis opgedaan om binnen mijn eigen werkveld een training te kunnen vormgeven via verschillende werkmethodes en heb nodige technieken geleerd om training te kunnen geven. Kreeg waardevole tips en handvatten om zelfstandig weer goed door te kunnen gaan.”
Carola Schiphorst, Centraal Justitieel Incassobureau (CJIB)- Train de trainer
“Toptraining! Deze driedaagse training is de perfecte voorbereiding op mijn nieuwe rol als trainer binnen mijn eigen organisatie. Je wordt geënthousiasmeerd en geïnspireerd door de trainer en de trainingsgroep. De trainer geeft ieder individu in de trainingsgroep persoonlijke aandacht en speelt perfect in op gebeurtenissen in de groep. De uitleg was continu helder en ik werd geïnspireerd door de kundigheid en volledigheid van de lesstof en hoe dit samenkwam. In deze drie dagen treed je uit je 'comfort zone', waardoor je onwijs veel leert. Aanrader!”
M. Vos, Appèl- Train de trainer
“Het is een leuke en leerzame training die alle facetten van het omzetten en geven van een training behandeld. De vele actieve werkvormen zorgen ervoor dat de training zeker niet saai is. De trainer is ook een enthousiasme vrouw met veel kennis.”
D. Kettenis - Nuffic- Train de trainer
“Het was een leerzame training. Tijdens de training veel inspiratie gekregen om verder te kunnen. Ideeën gekregen om verder te kunnen uitwerken.”
Brigitta van der Roest, Centraal Justitieel Incassobureau (CJIB)- Train de trainer
“Deze training is echt een toevoeging geweest voor mij als trainer. Zoveel waardevolle tools en tips die gelijk toepasbaar zijn, waardoor je eigen training nog meer een succeservaring wordt.”
M. Engelage - Welstad- Train de trainer
“Interessante training: veel variatie, voldoende oefeningen en nuttig lesmateriaal. Het enthousiasme van de docente, de interesse in de cursisten en haar brede kennisniveau over het onderwerp spraken mij zeer aan. Verbeteren kan bijna niet meer, omdat het wat mij betreft de beste trainer is die ik tot nu toe ben tegen gekomen. Een prettige training voor als je meer over het trainersvak wilt leren; zeer inspirerend en motiverend. Het waren voor mij drie leuke en heel nuttige dagen!”
P. Verbeek van Maurik, Waterschap Groot Salland- Train de trainer
“Een zeer gedegen. goed verzorgde opleiding. Het is een 3daagse opleiding, Ik dacht: wat kort, maar er wordt zoveel behandeld en gelijk toegepast en toch niet gehaast. Er is genoeg tijd voor eigen inbreng. Na de 1ste dag is het al toepasbaar in je trainingen.”
D. de Hon, Conclusion Learning Centers- Train de trainer
“Een prima starters-training voor het vak van trainer!”
A. Verdegaal, Stichting Het Rijksmuseum- Train de trainer
“Deze training helpt je om heel praktisch en zelfverzekerd voor een groep te kunnen staan.”
H. Corbijn, Kijkshop B.V.- Train de trainer
“Een goede training, waarbij de trainer eerst contact zoekt bij de deelnemer om leerdoelen te verzamelen en daarop de training aan te passen. Deze training is echt aan te raden. Er worden ook video's gemaakt hoe jij zelf als trainer er staat, heel confronterd maar erg leerzaam.”
M. van der Vinne, Esdege Reigersdaal- Train de trainer
"Deze training is zeer geschikt om een betere trainer te worden. Je leert niet alleen veel over het trainen zelf maar ook de psychologie achter het trainen en de deelnemers. Een absolute aanrader voor (toekomstige) trainers die zichzelf willen verbeteren!"
- Train de trainer
“Erg nuttig met vele tips.”
N. Gruters, SBWU- Train de trainer
“Inspirerende, afwisselende en actieve training met zeer ervaren trainer die goed de kneepjes van het vak kan overbrengen.”
F. Beers, Alliade- Train de trainer
“Een training waar je op je eigen manier de stof je eigen kan maken en ruimte krijg om het ook toe te passen.”
N. Oosterhaven - Blueriq- Train de trainer
"Leerzame training waarin je wordt uitgedaagd om te oefenen met trainen, feedback geven en ontvangen. Je krijgt voldoende lesstof en handvatten om zelf een training samen te stellen en deze goed af te stemmen op de deelnemers. Ik ben blij dat ik de training heb gevolgd!"
- Train de trainer
“Het was een zeer intensieve, leerzame training, waarbij de deelnemers worden uitgedaagd hun capaciteiten onder de loep te houden, met de mogelijkheid om minder sterke punten te oefenen en daarmee te verbeteren.”
M. Appelman, Monsanto Holland B.V.- Train de trainer
"Uitstekende training met goed materiaal onder leiding van een inspirerende trainer. Een aanrader!!"
- Train de trainer
“Vooral het rollenspel was best verrassend. Zaken waarvoor ik van tevoren toch een beetje huiverig was, vielen bij de meeste andere cursisten niet op, terwijl juist andere zaken, waarvan je soms geen weet hebt, wel opvallen.”
R. van der Meer, Helvoet B.V.- Train de trainer
“Een heel praktijkgerichte training waarbij je in de drie dagen goed wordt voorbereid op hoe je zo goed mogelijk een training kan geven. Een training waarbij de cursist heel actief bezig is wat het erg leuk maakt!”
L. Huinder, Gallagher Europe- Train de trainer
“Een heel praktische training, die goed wordt afgestemd op je persoonlijke leerdoelen.”
M. Oudshoorn, UK- Train de trainer
“Praktische training waarin alle belangrijke facetten van een goede training, en hoe jij die als trainer gaat geven, aan de orde komen. Opzet van een training, activerende werkvormen, de competenties van de trainer: alles komt aan bod. Boeiend en leerzaam!”
P. Kleinjan, Suluz Interim- Train de trainer
“Hele practische en bruikbare trainingen waarin ik veel tips en trucs heb gekregen. Ik kan niet wachten om dit allemaal in de praktijk te proberen.”
L. Prins, Nucletron Operations B.V.- Train de trainer
“Goede en effectieve training. Kort en bondig. Wijst je op fouten en valkuilen en geeft praktische tips met verbeterpunten. Aan te raden voor een ieder die wel eens trainingen geeft.”
B. Lagerweij, Fujitsu Components Europe B.V.- Train de trainer
“In een korte tijd heel veel geleerd. Zeer toepasbaar en de cursus sluit aan bij de leerdoelen. Eigen inbreng is groot, je wordt gemotiveerd om het geleerde in praktijk te brengen.”
I. Goderie, Zuidwester Pleegzorg- Train de trainer
“Train de trainer is een leuke training waarin je met behulp van verschillende werkvormen de theorie over het geven van een goede training eigen maakt. Daarnaast leer je veel over hoe je zelf presenteert en wat je stijl is door naar opnames van jezelf te kijken. Inspirerend en verrijkend!”
H. Daemen. De Rading- Train de trainer
“De benaming 'train de trainer' is exact wat het is. Je wordt geschoold in het vak van trainer en daarin worden tijdens de actieve lessen alle facetten van het trainersvak behandeld met voorbeelden en passend lesmateriaal”
Martin Koster, SMC Pneumatics B.V.- Train de trainer
“Intensieve training in een ontspannen sfeer. Waar je veel leert van jezelf, medecursisten en je trainer. Al met al zeer geslaagd.”
R. Klein Bleuming, Gemeente Tubbergen- Train de trainer
“In deze training werden diverse invalshoeken en niveaus van de deelnemers met elkaar gecombineerd. Dit vind ik erg knap. Dit werd gedaan zonder iemand te kort te doen. Voor mij was het een prima training, waarbij ik zeker nieuwe vaardigheden heb geleerd die ik vanaf nu ga inzetten in de door mij te geven trainingen. Ook bij presentaties is dit goed toe te passen. De trainer is deskundig en kan mensen goed motiveren. Het werkt inspirerent te worden uitgedaagd buiten je gebruikelijke aanpak iets te doen. Niet proberen, je moet het doen! is het motto. Het gebruik van de videocamera heeft bijgedragen aan een stuk bewustwording van mijn eigen uitstraling naar anderen. Veel dingen doe je onbewust. Goed om dit eens inzichtelijk te hebben. Ik kan anderen deze training zeker aanraden!”
A.P.M. Dikker - van Berkel- Train de trainer
“Bij deze training wordt vooraf goed afgestemd wat de verwachtingen zijn, zodat dat goed in het programma kan worden opgenomen. Het maakt niet uit of je veel/weinig 'trainingservaring' hebt, iedereen kan hier van elkaar leren!”
K. Boerebach, Platform Crisisbeheersing Waterschappen Midden Nederland- Train de trainer
“Erg actieve (betrokken) en leerzame training.”
L. van der Geest, Dupaco Distribution B.V.- Train de trainer
“Leerzaam en inspirerend voor -beginnende- trainers!”
A. Bosma, Hogeschool Utrecht- Train de trainer
“Train de trainer geeft je in drie dagen tijd een stevige basis voor je trainerschap. Je krijgt de kans om allerlei belangrijke vaardigheden te testen en te oefenen. Het enthousiasme van trainer Mieke Tummer geeft je nog meer inspiratie!”
M. Kummer, Gemeente Renkum- Train de trainer
Learnit reviews